RZEŹNIK ENIGMA 2017

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-06-10
Miejsce:
Cisna
Dystans:
27 km
Zgłoszonych:
137
Wystartowało:
113
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
113
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
27km
Czas
brutto
27km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ZDANOWSKI Łukasz ZNNMSpółdzielnia RykiSIEDLCEM401M 100:00:0002:28:51.8002:28:51.80 5:3010,9
2WOŹNIAK Jacek ZŹKRPixonet.plŻORYM402M 200:00:0002:55:23.3502:55:23.35+00:26:316:299,2
3STAWIŃSKI Piotr ZNŹNOSM PościszeWARSZAWAM301M 300:00:0002:55:23.9502:55:23.95+00:26:326:299,2
4BRZOZOWKI Łukasz ZŹMŹi-bs.plSTALOWA WOLAM302M 400:00:0003:14:49.6503:14:49.65+00:45:577:128,3
5WIĘCH Piotr ZNRZWOŁOMINM303M 500:00:0003:14:52.6003:14:52.60+00:46:007:138,3
6GORBACZ Łukasz ZNZKKRUKLANKIM403M 600:00:0003:15:01.5003:15:01.50+00:46:097:138,3
7SEKUŁA Mirek ZNŹIPAPIKIGRYBÓWM404M 700:00:0003:16:30.5503:16:30.55+00:47:387:168,2
8JAROMIRSKA Elzbieta ZNZERZESZOWK301K 100:00:0003:16:35.1003:16:35.10+00:47:437:168,2
9KOZŁOWSKI Mariusz ZNRKWARSZAWAM405M 800:00:0003:16:36.2503:16:36.25+00:47:447:168,2
10PASZEK Jacek ZŹŹREdomukmentyKATOWICEM304M 900:00:0003:16:49.4003:16:49.40+00:47:577:178,2
11BUJALSKI Michał ZNREGLIWICEM305M 1000:00:0003:16:58.1503:16:58.15+00:48:067:178,2
12SZCZEPANIAK Kuba ZŹNRMIDNIGHTRUN.PLWARSZAWAM306M 1100:00:0003:17:00.8503:17:00.85+00:48:097:178,2
13KUTNIEWSKI Piotr ZNEIpOwOLIRZESZÓWM307M 1200:00:0003:17:04.8003:17:04.80+00:48:137:178,2
14GORBACZ Szczepan ZNZIAMARGOHORNÓWEKM308M 1300:00:0003:17:40.6503:17:40.65+00:48:487:198,2
15CHOJNACKI Wiktor ZNZRLUTOWISKAM309M 1400:00:0003:17:43.9503:17:43.95+00:48:527:198,2
16KĘDZIORA Tomasz ZŹIIPobiedziska Running TeamPROMNOM3010M 1500:00:0003:19:26.3503:19:26.35+00:50:347:238,1
17KOTKOWSKI Arthur ZŹANSILNOWOM201M 1600:00:0003:19:27.2503:19:27.25+00:50:357:238,1
18WŁOCH Mariusz ZNRAORECHOWCEM202M 1700:00:0003:19:29.9003:19:29.90+00:50:387:238,1
19MAJEWSKI Marcin ZŹŹIGolonka HULSGĄBINM203M 1800:00:0003:19:31.4503:19:31.45+00:50:397:238,1
20MAŁKIEWICZ Zbyszek ZŹGŹBozony HiggsaBYDGOSZCZM3011M 1900:00:0003:19:34.6003:19:34.60+00:50:427:238,1
21KOSIN Paweł ZNENKlub Biegających LeśnikówKIELCEM3012M 2000:00:0003:20:01.0503:20:01.05+00:51:097:248,1
22FRĄCZEK Sebastian ZŹMEWARSZAWAM3013M 2100:00:0003:20:02.4003:20:02.40+00:51:107:248,1
23SCHWITALLA Adrian ZŹEŹSIECHNICEM3014M 2200:00:0003:20:35.0003:20:35.00+00:51:437:258,1
24GAWLIK Marcin ZŹENSIECHNICEM3015M 2300:00:0003:20:42.0503:20:42.05+00:51:507:268,1
25SADOWSKI Rafał ZNERKB Spartakus BełchatówBEŁCHATÓWM3016M 2400:00:0003:21:07.6003:21:07.60+00:52:157:268,1
26FILOWIAT Justyna ZŹAKBORNE SULINOWOK302K 200:00:0003:23:13.0003:23:13.00+00:54:217:318,0
27FILOWIAT Grzegorz ZŹAIBORNE SULINOWOM3017M 2500:00:0003:23:13.5503:23:13.55+00:54:217:318,0
28WOŹNIACKI Adam ZŹKILubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINM406M 2600:00:0003:23:26.3503:23:26.35+00:54:347:328,0
29SKOTNICKI Paweł ZŹMKThe Software HouseGLIWICEM204M 2700:00:0003:26:54.2503:26:54.25+00:58:027:397,8
30NAZIMEK Lilianna ZŹŹGNOWY SĄCZK401K 300:00:0003:27:01.7503:27:01.75+00:58:097:407,8
31ŚMIERTKA Przemysław ZŹMIWARSZAWAM3018M 2800:00:0003:28:25.0003:28:25.00+00:59:337:437,8
32FRĄC Darek ZŹKNNight Runners GliwiceGLIWICEM407M 2900:00:0003:31:27.5003:31:27.50+01:02:357:497,7
33KĘCKI Sylwester ZŹKZBBLBUGAJM205M 3000:00:0003:31:29.2503:31:29.25+01:02:377:497,7
34WYSOCKI Mariusz ZNRIFUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3019M 3100:00:0003:31:32.0503:31:32.05+01:02:407:507,7
35PAWLUCZUK Mariusz ZNEKRZESZÓWM206M 3200:00:0003:31:44.9503:31:44.95+01:02:537:507,7
36MAJEWSKI Wojciech ZŹŹKGolonka HULSGĄBINM207M 3300:00:0003:33:35.7503:33:35.75+01:04:437:547,6
37GŁĘBOCKA Marta ZŹIKE-przemek.plBRWINÓWK402K 400:00:0003:33:49.6503:33:49.65+01:04:577:557,6
38BUDKIEWICZ Łukasz ZŹZZJacekbiega Running TeamWARSZAWAM3020M 3400:00:0003:34:02.8503:34:02.85+01:05:117:557,6
39SYROCKI Wojciech ZŹIEDelta RunWARSZAWAM408M 3500:00:0003:38:02.7003:38:02.70+01:09:108:047,4
40BABIJ Jakub ZNEZFundacja Spokojna GłowaŁOMIANKIM3021M 3600:00:0003:38:52.5503:38:52.55+01:10:008:067,4
41TOBOTA Katarzyna ZNNGKS KanałekWARSZAWAK303K 500:00:0003:38:58.9503:38:58.95+01:10:078:067,4
42DĄBRÓWKA Radosław ZŹAGFUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3022M 3700:00:0003:39:28.8503:39:28.85+01:10:378:077,4
43GŁADYSZ Jadwiga ZŹKKzabiegani MielecMIELECK501K 600:00:0003:39:50.5503:39:50.55+01:10:588:087,4
44JUSZCZAK Zbigniew ZŹGNniezrzeszonyOPATÓWEKM501M 3800:00:0003:42:43.3003:42:43.30+01:13:518:147,3
45MATYJASIK Tomasz ZNRŹFUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3023M 3900:00:0003:42:52.8003:42:52.80+01:14:018:157,3
46KRÓLIKOWSKI Andrzej ZŹAEKróliki z LublinaLUBLINM409M 4000:00:0003:43:38.6003:43:38.60+01:14:468:167,2
47SIECZKOWSKI Artur ZŹEINatural Born RunnersKOSTRZYN NAD ODRĄM4010M 4100:00:0003:44:17.8503:44:17.85+01:15:268:187,2
48CIEŚLA Maksymilian ZŹEEUciekam Teściowej :)RZESZÓWM3024M 4200:00:0003:45:08.9003:45:08.90+01:16:178:207,2
49LEMIEC Agnieszka ZNNEPŁOCKK403K 700:00:0003:45:25.4003:45:25.40+01:16:338:207,2
50SMOTER Wojciech ZŹMMSBRT GliwiceGLIWICEM4011M 4300:00:0003:45:47.9003:45:47.90+01:16:568:217,2
51KRAKOWCZYK Adam ZŹMASBRT GliwiceGLIWICEM4012M 4400:00:0003:45:55.3503:45:55.35+01:17:038:227,2
52BRZYSKA Marcelina ZŹMGBIŁGORAJK201K 800:00:0003:46:05.3503:46:05.35+01:17:138:227,2
53GRUSZCZYŃSKA Sandra ZŹINWild for the RunWARSZAWAK304K 900:00:0003:46:08.1003:46:08.10+01:17:168:227,2
54WILTOWSKI Wojciech ZŹŹZEdomumentyKRAKÓWM4013M 4500:00:0003:46:24.0503:46:24.05+01:17:328:237,2
55PASZEK Tomasz ZŹEAEdokumentyCZECHOWICE-DZIEDZICEM4014M 4600:00:0003:46:24.1003:46:24.10+01:17:328:237,2
56KOSSOWSKI Jarosław ZNEAZABRZEM502M 4700:00:0003:46:38.7503:46:38.75+01:17:468:237,1
57RONKOWSKA Małgorzata ZŹIAPolkaSportWARSZAWAK202K 1000:00:0003:46:39.2503:46:39.25+01:17:478:237,1
58RADECKA Alicja ZŹZATORUŃK305K 1100:00:0003:48:27.9503:48:27.95+01:19:368:277,1
59BAI Jozsef ZNNZCoca-Cola RunnersKONSTANCIN-JEZIORNAM4015M 4800:00:0003:49:32.7503:49:32.75+01:20:408:307,1
60BEDNARSKI Tomasz ZNŹACoca-Cola RunnersJÓZEFOSŁAWM4016M 4900:00:0003:49:34.7503:49:34.75+01:20:428:307,1
61BANASZEK Dominika ZŹERbiegusiem.plWARSZAWAK306K 1200:00:0003:51:35.0003:51:35.00+01:22:438:347,0
62PRZYBYLSKI Witek ZŹNAOTK RzeźnikGLIWICEM3025M 5000:00:0003:53:00.3503:53:00.35+01:24:088:377,0
63WITOWSKI Łukasz ZNRMTeam Konrad & IkaGDYNIAM3026M 5100:00:0003:53:18.0003:53:18.00+01:24:268:386,9
64SLUSRACZYK Jakub ZŹEMYOKOHAMAM4017M 5200:00:0003:53:20.5503:53:20.55+01:24:288:386,9
65POKRYWKA Stefan ZNNŹNa bucie CisnaCISNAM601M 5300:00:0003:53:31.8003:53:31.80+01:24:408:386,9
66PARYS Michał ZNEMWOŁOMINM3027M 5400:00:0003:55:40.4003:55:40.40+01:26:488:436,9
67KĘCKI Karol ZŹIMBUGAJM3028M 5500:00:0003:55:57.5003:55:57.50+01:27:058:446,9
68WRONA Sylwester ZŹGEKRAKÓWM4018M 5600:00:0003:57:45.1003:57:45.10+01:28:538:486,8
69CEGIEŁKO Paweł ZŹNZLUBLINM4019M 5700:00:0003:58:26.5003:58:26.50+01:29:348:496,8
70DARMOCHWAŁ Jerzy ZŹNKsamotny biegacz po kaszubachCHOJNICEM602M 5800:00:0003:58:28.2003:58:28.20+01:29:368:496,8
71BIELSKI Bartłomiej ZŹŹMWW TeamLUBLINM3029M 5900:00:0003:59:18.6503:59:18.65+01:30:268:516,8
72PAUL Violetta ZŹKŹNight Runners GliwiceGLIWICEK404K 1300:00:0003:59:31.5003:59:31.50+01:30:398:526,8
73WALENTOWSKI Maciej ZŹEK2h2sWARSZAWAM3030M 6000:00:0004:00:39.3004:00:39.30+01:31:478:546,7
74SZTERN Łukasz ZŹEGJacek Biega / 2h2sWARSZAWAM3031M 6100:00:0004:00:52.9504:00:52.95+01:32:018:556,7
75MIARA Maciej ZŹGGBYTOMM208M 6200:00:0004:01:07.0504:01:07.05+01:32:158:556,7
76MAZUREK Katarzyna ZNEŹLubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINK405K 1400:00:0004:01:19.9004:01:19.90+01:32:288:566,7
77CHLEWICKA Magdalena ZŹGMZabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAK307K 1500:00:0004:01:26.2004:01:26.20+01:32:348:566,7
78POPIOŁEK Grzegorz ZŹIZDelta Run-TORUŃM4020M 6300:00:0004:01:31.9004:01:31.90+01:32:408:566,7
79LITWINEK Marek ZNRRWW TEAMLUBARTÓWM3032M 6400:00:0004:06:28.8504:06:28.85+01:37:379:076,6
80POSPIECH Michał ZNŹŹPDSLESZNOM209M 6500:00:0004:06:41.0004:06:41.00+01:37:499:086,6
81TKACZYK Przemysław ZŹZNSklep Biegacza Lublin TeamLUBLINM4021M 6600:00:0004:07:57.9004:07:57.90+01:39:069:116,5
82BEZKOROWAJNY Mateusz ZŹIRSIEPRAWM2010M 6700:00:0004:08:15.8004:08:15.80+01:39:249:116,5
83BEZKOROWAJNY Joanna ZŹŹŹNokia KrakówSIEPRAWK203K 1600:00:0004:08:16.0004:08:16.00+01:39:249:116,5
84ZEP Łukasz ZŹMNSKARŻYSKO-KAMIENNAM3033M 6800:00:0004:08:17.8504:08:17.85+01:39:269:116,5
85TKACZYK Jolanta ZŹZŹSklep Biegacza Lublin TeamLUBLINK406K 1700:00:0004:08:21.0504:08:21.05+01:39:299:116,5
86TAŁANDA Jerzy ZNRNFUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM503M 6900:00:0004:09:19.2504:09:19.25+01:40:279:146,5
87JURAŚ-KMIEĆ Marzena ZŹNNSKLEP BIEGACZALUBLIN TEAMLUBLINK407K 1800:00:0004:09:21.0004:09:21.00+01:40:299:146,5
88MINIUR Michał ZŹZGKIELCEM2011M 7000:00:0004:11:56.2004:11:56.20+01:43:049:196,4
89KWAŚNY Michał ZNZMKRAKÓWM4022M 7100:00:0004:13:46.3504:13:46.35+01:44:549:236,4
90ZYCH Anna ZŹAALUBLINK408K 1900:00:0004:20:55.2504:20:55.25+01:52:039:396,2
91JAKUBIEC Justyna ZŹNELubelska Grupa TriathlonuLUBLINK409K 2000:00:0004:23:17.0504:23:17.05+01:54:259:456,2
92LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA Agata ZNZZNadleśnictwo LutowiskaLUTOWISKAK308K 2100:00:0004:23:32.0504:23:32.05+01:54:409:456,1
93GÓRAJ Marta ZŹGIYOLO :)IŁAWAK4010K 2200:00:0004:24:08.4504:24:08.45+01:55:169:466,1
94GÓRAJ Maciej ZŹGKYOLO :)IŁAWAM4023M 7200:00:0004:24:09.1504:24:09.15+01:55:179:476,1
95ZBYSŁAW Robert ZŹGZGwardia Olsztyn sekcja JUDOIŁAWAM504M 7300:00:0004:27:11.1504:27:11.15+01:58:199:536,1
96LEWOC Leszek ZNŹEWROCŁAWM505M 7400:00:0004:30:47.1004:30:47.10+02:01:5510:016,0
97JATA Marta ZŹŹNWW TeamLUBLINK309K 2300:00:0004:30:47.2004:30:47.20+02:01:5510:016,0
98JAZ Małgorzata ZNŹGKM TEAMMIESZKOWICEK4011K 2400:00:0004:30:47.7004:30:47.70+02:01:5510:016,0
99CICHOŃ Aneta ZŹZIKIELCEK4012K 2500:00:0004:37:44.5504:37:44.55+02:08:5210:175,8
100MAŁŻ Daniel ZŹNIJAKTORÓWM2012M 7500:00:0004:37:45.2504:37:45.25+02:08:5310:175,8
101ŁYŻWA Iwona ZNŹKKIELCEK4013K 2600:00:0004:37:45.6504:37:45.65+02:08:5310:175,8
102KOPCZYŃSKI Patryk ZNNAWARSZAWAM2013M 7600:00:0004:45:52.0004:45:52.00+02:17:0010:355,7
103MOTYL Mirosława ZNNINiepołomice BiegająKRAKÓWK3010K 2700:00:0004:52:42.2504:52:42.25+02:23:5010:505,5
104SZCZEPOCKI Andrzej ZNNNNiepołomice BiegająM4024M 7700:00:0004:52:47.7504:52:47.75+02:23:5510:505,5
105ZIEŃKOWSKA Izabela ZNRGWW TEAMLUBLINK3011K 2800:00:0004:52:52.7004:52:52.70+02:24:0010:505,5
106PYLAK Krzysztof ZŹZKWW TeamLUBLINM2014M 7800:00:0004:52:53.5504:52:53.55+02:24:0110:505,5
107HERNAS Aneta ZŹNŹCENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST LUBLINLUBLINK3012K 2900:00:0004:54:29.1004:54:29.10+02:25:3710:545,5
108PRZECH-FUS Agnieszka ZŹAMWW TeamLUBLINK502K 3000:00:0004:57:19.4004:57:19.40+02:28:2711:005,4
109ZWIERZ Małgorzata ZŹAŹAktywny LublinLUBLINK4014K 3100:00:0005:05:34.5505:05:34.55+02:36:4211:195,3
110KRÓLIKOWSKA Katarzyna ZŹAZKróliki z LublinaLUBLINK4015K 3200:00:0005:05:37.1005:05:37.10+02:36:4511:195,3
111LATUS Karolina ZŹMRKS KanałekKIELCEK3013K 3300:00:0005:09:40.0005:09:40.00+02:40:4811:285,2
112MĄKOSA Konrad ZŹEZWARSZAWAM4025M 7900:00:0005:24:16.5005:24:16.50+02:55:2412:005,0
113KOSIOREK Anna ZŹMZWARSZAWAK3014K 3400:00:0005:25:36.2505:25:36.25+02:56:4412:035,0
Znaleziono 113 wynik(ów)