RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ I

Organizator:
OTK Rzeźnik
Data:
2015-06-01
Miejsce:
Komańcza
Dystans:
33 km
Zgłoszonych:
64
Wystartowało:
56
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
53
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu16.7kmCzas
netto
33km
Czas
brutto
33km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DOMISZEWSKI Ignacy 67Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEOPEN1M 100:00:0001:30:0202:52:29.7502:52:29.75 5:1311,5
2GARDENER Jacek 39JacekBiega Running TeamWARSZAWAOPEN2M 200:00:0001:35:1602:59:41.8002:59:41.80+00:07:125:2611,0
3JAKUBCZYK Paweł 30CKBabcieKIELCEOPEN3M 300:00:0001:37:4903:06:46.5003:06:46.50+00:14:165:3910,6
4CIOSMAK Andrzej 40PZU SPORT TEAMBRATKOWICEOPEN4M 400:00:0001:45:1403:13:26.8503:13:26.85+00:20:575:5110,2
5PRĘDKI Mirosław 59JasłoPRZYSIEKIOPEN5M 500:00:0001:47:1703:17:49.1003:17:49.10+00:25:195:5910,0
6STYCZEŃ Piotr 24CKBabcieCHĘCINYOPEN6M 600:00:0001:45:3103:20:39.2503:20:39.25+00:28:096:049,9
7JAKUBCZYK Dariusz 31CKBabciePODZAMCZE OPEN7M 700:00:0001:49:3503:25:29.6503:25:29.65+00:32:596:139,6
8BONDARA Sylwia 71Jacek BiegaOPEN8K 100:00:0001:58:0303:39:51.8503:39:51.85+00:47:226:399,0
9ŚWIERCZYŃSKI Marcin 28WarszawaWARSZAWAOPEN9M 800:00:0001:57:5003:46:32.3003:46:32.30+00:54:026:518,7
10JOSYPENKO Jędrzej 66JacekBiega Running TeamWARSZAWAOPEN10M 900:00:0002:10:1903:55:46.3503:55:46.35+01:03:167:088,4
11JOSYPENKO Bożena 65JacekBiega Running TeamWARSZAWAOPEN11K 200:00:0002:10:1703:55:46.6503:55:46.65+01:03:167:088,4
12WOSIK Marek 68WARSZAWAOPEN12M 1000:00:0002:08:1003:57:22.6503:57:22.65+01:04:527:118,3
13TOMCZYK Ferdynand 48Modlitwa Biegania GryfinoGRYFINOOPEN13M 1100:00:0002:08:0403:57:44.2503:57:44.25+01:05:147:128,3
14FIJALKOWSKI Radosław 49GCW CrossFit WarszawaWARSZAWAOPEN14M 1200:00:0001:58:0704:02:37.7004:02:37.70+01:10:077:218,2
15GREWIŃSKI Tomasz 43RUN KAYAX RUN WARSZAWAOPEN15M 1300:00:0002:07:0304:02:48.7004:02:48.70+01:10:187:218,2
16CYGANEK Grzegorz 47BydgoszczBYDGOSZCZOPEN16M 1400:00:0002:07:0804:03:04.5504:03:04.55+01:10:347:218,1
17STAN Marcin 38White Rabbit Running TeamWARSZAWAOPEN17M 1500:00:0002:08:0804:07:07.0004:07:07.00+01:14:377:298,0
18ZIELIŃSKI Zbigniew 26WarszawaWARSZAWAOPEN18M 1600:00:0002:08:0304:08:28.9504:08:28.95+01:15:597:318,0
19STAWIARSKI Jakub 55LongPlay Gorzów WlkpKŁODAWAOPEN19M 1700:00:0001:57:5204:12:23.7504:12:23.75+01:19:547:387,8
20RUZIK Rafał 44WarszawaWARSZAWAOPEN20M 1800:00:0002:03:0704:13:09.6504:13:09.65+01:20:397:407,8
21KRUPCZYŃSKI Michał 37KRUPOLS TEAMSZCZECINOPEN21M 1900:00:0002:14:1904:15:20.6504:15:20.65+01:22:507:447,8
22FĄFARA Marek 17KS KOZIOŁEKKĘDZIERZYN-KOŹLEOPEN22M 2000:00:0002:14:1404:15:20.9504:15:20.95+01:22:517:447,8
23KWIATEK Tomasz 25JacekBiega Running TeamWARSZAWAOPEN23M 2100:00:0002:16:5504:17:13.3004:17:13.30+01:24:437:477,7
24BAŃCZAK Kamil 60LESKOOPEN24M 2200:00:0001:50:2704:20:08.0504:20:08.05+01:27:387:527,6
25ŁYSAKIEWICZ Paweł 13NSK PERONWARSZAWAOPEN25M 2300:00:0002:15:0804:20:13.9004:20:13.90+01:27:447:537,6
26PRÓBAN Robert 64GliwiceGLIWICEOPEN26M 2400:00:0002:18:4004:22:34.1504:22:34.15+01:30:047:577,5
27KONSTANTY Katarzyna 10KrakówKRAKÓWOPEN27K 300:00:0002:17:1904:22:34.3004:22:34.30+01:30:047:577,5
28KRUPCZYŃSKI Szymon 36KRUPOLS TEAMRASZYNOPEN28M 2500:00:0002:21:0004:35:35.9004:35:35.90+01:43:068:217,2
29SADOWSKI Rafał 63BełchatówBEŁCHATÓWOPEN29M 2600:00:0002:10:2004:35:57.7504:35:57.75+01:43:288:217,2
30KRUPCZYŃSKI Mariusz 27KRUPOLS TEAMRASZYNOPEN30M 2700:00:0002:20:5804:35:58.0504:35:58.05+01:43:288:217,2
31WĘGIELEWSKI Bartosz 52KRAKÓWOPEN31M 2800:00:0002:15:0504:42:42.9504:42:42.95+01:50:138:347,0
32STENCEL Piotr 61WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLOPEN32M 2900:00:0002:35:2704:48:19.7004:48:19.70+01:55:498:446,9
33GURAK-STENCEL Izabela 62WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLOPEN33K 400:00:0002:35:2904:48:19.8504:48:19.85+01:55:508:446,9
34SŁOWIŃSKI Karol 72KRAKÓWOPEN34M 3000:00:0002:27:2204:48:55.3004:48:55.30+01:56:258:456,9
35GURDEK Weronika 19KrakówKRAKÓWOPEN35K 500:00:0002:32:0804:48:58.4004:48:58.40+01:56:288:456,9
36PRZYBYLSKI Witek 73OTK RzeźnikGLIWICEOPEN36M 3100:00:0002:07:5304:49:32.7504:49:32.75+01:57:038:466,8
37ZOCHNIAK Marek 46PiastówPIASTÓWOPEN37M 3200:00:0002:30:1004:51:19.7004:51:19.70+01:58:498:496,8
38KRYSIAK Robert 53BORZĘCIN MAŁYOPEN38M 3300:00:0002:30:0904:51:19.8004:51:19.80+01:58:508:496,8
39GŁOWACKI Michał 50ŁęczycaŁĘCZYCAOPEN39M 3400:00:0002:20:1404:51:31.8504:51:31.85+01:59:028:506,8
40KOWALCZYK Mariusz 18RadomRADOMOPEN40M 3500:00:0002:21:5504:52:12.0504:52:12.05+01:59:428:516,8
41GRONIECKI Mikołaj 33warszawaWARSZAWAOPEN41M 3600:00:0002:20:2504:52:49.8504:52:49.85+02:00:208:526,8
42ANDRZEJEWSKI Maciej 34WarszawaWARSZAWAOPEN42M 3700:00:0002:31:1804:52:50.2004:52:50.20+02:00:208:526,8
43GAURA Łukasz 11BydgoszczBYDGOSZCZOPEN43M 3800:00:0002:21:3404:53:49.0504:53:49.05+02:01:198:546,7
43DMOWSKI Paweł 51ŁęczycaŁĘCZYCAOPEN44M 3900:00:0002:36:5404:53:49.0504:53:49.05+02:01:198:546,7
45BUĆKO Artur 21Jelenia GóraJELENIA GÓRAOPEN45M 4000:00:0002:44:3805:05:22.9005:05:22.90+02:12:539:156,5
46LENARCZYK Michał 41WARSZAWAOPEN46M 4100:00:0002:36:1505:15:56.1505:15:56.15+02:23:269:346,3
47LENARCZYK Marcin 42WARSZAWAOPEN47M 4200:00:0002:36:1405:15:56.4505:15:56.45+02:23:269:346,3
48JABŁOŃSKI Kazimierz 57PrądyPRĄDYOPEN48M 4300:00:0002:44:2805:27:59.3005:27:59.30+02:35:299:566,0
49ANTOSZ Monika 20NorafsportKRAKÓWOPEN49K 600:00:0003:02:0505:44:53.2505:44:53.25+02:52:2310:275,7
50KONIK Jarosław 56BBL Kraków-NorafsportKRAKÓWOPEN50M 4400:00:0003:01:5505:44:53.3005:44:53.30+02:52:2310:275,7
51BARCEWICZ Marta 5412tri.pl Drużyna Wilka OlsztynBISZTYNEKOPEN51K 700:00:0003:53:4206:08:16.3006:08:16.30+03:15:4611:095,4
52BRZEZOWSKA Beata 69Albatrosy WARSZAWAOPEN52K 800:00:0002:44:3806:27:45.0006:27:45.00+03:35:1511:455,1
53ZARZYCKA Monika 12KB Jogger Nowy Dwór MazowieckiNOWY DWÓR MAZOWIECKIOPEN53K 900:00:0002:46:2806:52:45.0006:52:45.00+04:00:1512:304,8
54SOBIESKA Aleksandra 15WARSZAWAOPEN54K 1000:00:0002:44:32+01:14:309:516,1
55OBARSKA Małgorzata 32STARACHOWICEOPEN55K 1100:00:0003:14:17+01:44:1511:385,2
56MIRECKI Jan 14WARSZAWAOPEN56M 4500:00:00+00:00:125:2011,3
Znaleziono 56 wynik(ów)