RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ II

Organizator:
OTK Rzeźnik
Data:
2015-06-02
Miejsce:
Ustrzyki Górne
Dystans:
22 km
Zgłoszonych:
64
Wystartowało:
51
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
50
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu8kmCzas
netto
22km
Czas
brutto
22km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DOMISZEWSKI Ignacy 67Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEM201M 100:00:0001:00:0302:39:45.1002:39:45.10 7:158,3
2GARDENER Jacek 39JacekBiega Running TeamWARSZAWAM401M 200:00:0001:06:3202:48:32.3502:48:32.35+00:08:477:397,8
3JAKUBCZYK Paweł 30CKBabcieKIELCEM301M 300:00:0001:06:5902:49:44.2002:49:44.20+00:09:597:427,8
4PRĘDKI Mirosław 59JasłoPRZYSIEKIM302M 400:00:0001:08:1502:51:38.8502:51:38.85+00:11:537:487,7
5CIOSMAK Andrzej 40PZU SPORT TEAMBRATKOWICEM303M 500:00:0001:09:0502:57:22.3002:57:22.30+00:17:378:037,4
6JAKUBCZYK Dariusz 31CKBabciePODZAMCZE M304M 600:00:0001:16:5703:14:54.9003:14:54.90+00:35:098:516,8
7STYCZEŃ Piotr 24CKBabcieCHĘCINYM305M 700:00:0001:16:5503:14:55.0003:14:55.00+00:35:098:516,8
8WĘGIELEWSKI Bartosz 52KRAKÓWM306M 800:00:0001:17:4303:17:07.5003:17:07.50+00:37:228:576,7
9BONDARA Sylwia 71JacekBiega Running TeamWARSZAWAK201K 100:00:0001:19:1703:20:57.4003:20:57.40+00:41:129:086,6
10JOSYPENKO Jędrzej 66JacekBiega Running TeamWARSZAWAM202M 900:00:0001:17:1103:22:38.8003:22:38.80+00:42:539:126,5
10JOSYPENKO Bożena 65JacekBiega Running TeamWARSZAWAK301K 200:00:0001:17:1403:22:38.8003:22:38.80+00:42:539:126,5
12TOMCZYK Ferdynand 48Modlitwa Biegania GryfinoGRYFINOM501M 1000:00:0001:19:4203:27:23.5003:27:23.50+00:47:389:256,4
13WOSIK Marek 68WARSZAWAM601M 1100:00:0001:20:0903:27:25.5003:27:25.50+00:47:409:256,4
14CYGANEK Grzegorz 47BydgoszczBYDGOSZCZM307M 1200:00:0001:20:4703:27:45.8003:27:45.80+00:48:009:266,4
15PRZYBYLSKI Witek 73OTK RzeźnikGLIWICEM308M 1300:00:0001:23:0703:28:26.5003:28:26.50+00:48:419:286,3
16KRUPCZYŃSKI Michał 37KRUPOLS TEAMSZCZECINM203M 1400:00:0001:26:3203:28:49.6503:28:49.65+00:49:049:296,3
17SADOWSKI Rafał 63BełchatówBEŁCHATÓWM204M 1500:00:0001:26:2603:35:57.9503:35:57.95+00:56:129:486,1
18ŚWIERCZYŃSKI Marcin 28WarszawaWARSZAWAM309M 1600:00:0001:19:0403:35:59.1003:35:59.10+00:56:149:496,1
19FĄFARA Marek 17KS KOZIOŁEKKĘDZIERZYN-KOŹLEM3010M 1700:00:0001:26:5603:37:02.7503:37:02.75+00:57:179:516,1
20BARCEWICZ Marta 5412tri.pl Drużyna Wilka OlsztynBISZTYNEKK202K 300:00:0001:27:4503:45:39.0503:45:39.05+01:05:5310:155,8
21STAN Marcin 38White Rabbit Running TeamWARSZAWAM402M 1800:00:0001:25:4203:45:41.8003:45:41.80+01:05:5610:155,8
22STAWIARSKI Jakub 55LongPlay Gorzów WlkpKŁODAWAM205M 1900:00:0001:29:2003:46:01.5003:46:01.50+01:06:1610:165,8
23ZIELIŃSKI Zbigniew 26WarszawaWARSZAWAM403M 2000:00:0001:32:5303:47:13.1003:47:13.10+01:07:2810:195,8
24PRÓBAN Robert 64GliwiceGLIWICEM3011M 2100:00:0001:30:1103:48:42.0003:48:42.00+01:08:5610:235,8
25KONSTANTY Katarzyna 10KrakówKRAKÓWK302K 400:00:0001:30:0903:48:42.2003:48:42.20+01:08:5710:235,8
26KWIATEK Tomasz 25JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3012M 2200:00:0001:29:4303:53:39.7003:53:39.70+01:13:5410:375,6
27ŁYSAKIEWICZ Paweł 13NSK PERONWARSZAWAM206M 2300:00:0001:32:2804:03:18.0504:03:18.05+01:23:3211:035,4
28GREWIŃSKI Tomasz 43RUN KAYAX RUN WARSZAWAM404M 2400:00:0001:35:0604:08:55.9004:08:55.90+01:29:1011:185,3
29KRUPCZYŃSKI Szymon 36KRUPOLS TEAMRASZYNM207M 2500:00:0001:35:1204:09:40.4504:09:40.45+01:29:5511:205,3
29KRUPCZYŃSKI Mariusz 27KRUPOLS TEAMRASZYNM502M 2600:00:0001:35:3004:09:40.4504:09:40.45+01:29:5511:205,3
31GURDEK Weronika 19KrakówKRAKÓWK203K 500:00:0001:35:2904:11:25.9004:11:25.90+01:31:4011:255,3
32GAURA Łukasz 11BydgoszczBYDGOSZCZM3013M 2700:00:0001:38:2904:12:10.6504:12:10.65+01:32:2511:275,2
33GŁOWACKI Michał 50ŁęczycaŁĘCZYCAM208M 2800:00:0001:39:3304:14:48.2504:14:48.25+01:35:0311:345,2
34LENARCZYK Marcin 42WARSZAWAM3014M 2900:00:0001:45:2104:19:22.2004:19:22.20+01:39:3711:475,1
35BUĆKO Artur 21Jelenia GóraJELENIA GÓRAM503M 3000:00:0001:43:2904:19:59.1004:19:59.10+01:40:1411:495,1
36STENCEL Piotr 61WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLM405M 3100:00:0001:43:5604:22:33.0004:22:33.00+01:42:4711:565,0
37GURAK-STENCEL Izabela 62WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLK401K 600:00:0001:43:5504:22:33.3004:22:33.30+01:42:4811:565,0
38ZOCHNIAK Marek 46PiastówPIASTÓWM504M 3200:00:0001:41:1604:27:29.4004:27:29.40+01:47:4412:094,9
39KRYSIAK Robert 53BORZĘCIN MAŁYM406M 3300:00:0001:41:1904:27:29.6504:27:29.65+01:47:4412:094,9
40DMOWSKI Paweł 51ŁęczycaŁĘCZYCAM209M 3400:00:0001:44:5804:28:49.1504:28:49.15+01:49:0412:134,9
41SŁOWIŃSKI Karol 72KRAKÓWM3015M 3500:00:0001:43:0604:30:37.8504:30:37.85+01:50:5212:184,9
42KOWALCZYK Mariusz 18RadomRADOMM3016M 3600:00:0001:40:5704:30:38.6504:30:38.65+01:50:5312:184,9
43ZARZYCKA Monika 12KB Jogger Nowy Dwór MazowieckiNOWY DWÓR MAZOWIECKIK204K 700:00:0001:43:0704:34:02.4504:34:02.45+01:54:1712:274,8
44GRONIECKI Mikołaj 33warszawaWARSZAWAM3017M 3700:00:0001:47:2304:42:11.2504:42:11.25+02:02:2612:494,7
45ANDRZEJEWSKI Maciej 34WarszawaWARSZAWAM3018M 3800:00:0001:49:1404:42:11.5504:42:11.55+02:02:2612:494,7
46BRZEZOWSKA Beata 69Albatrosy WARSZAWAK402K 800:00:0002:02:2104:53:35.1004:53:35.10+02:13:5013:204,5
47ANTOSZ Monika 20NorafsportKRAKÓWK403K 900:00:0001:56:4604:57:52.1004:57:52.10+02:18:0713:324,4
48KONIK Jarosław 56BBL Kraków-NorafsportKRAKÓWM407M 3900:00:0001:56:4704:57:52.2504:57:52.25+02:18:0713:324,4
49JABŁOŃSKI Kazimierz 57PrądyPRĄDYM602M 4000:00:0001:58:4105:05:31.5005:05:31.50+02:25:4613:534,3
50JEŻAK Joanna 58Nowa Huta TeamKRAKÓWK205K 1000:00:0001:58:4305:38:45.0005:38:45.00+02:58:5915:233,9
51FIJALKOWSKI Radosław 49GCW CrossFit WarszawaWARSZAWAM3019M 4100:00:00+00:00:215:5010,3
Znaleziono 51 wynik(ów)