RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ III

Organizator/ Organizer:
Fundacja Rzeźnika
Data/ Date:
2016-05-25
Miejsce/ Place:
Smerek/Kalnica
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
161
Wystartowało/ Started:
122
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
122
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KAMIŃSKI Artur 2109GMINA SADKOWICEJAJKOWICEM301M 100:00:0001:44:27.0001:44:27.80 4:5812.1
2POLAŃSKI Tomasz 2091B4SPORTBYDGOSZCZM401M 200:00:0101:46:02.8501:46:04.05+00:01:355:0311.9
3BAKALARZ Emil 2068WROCŁAWM201M 300:00:0001:50:02.5501:50:03.45+00:05:355:1411.4
4PRĘDKI Mirosław 2131PRZYSIEKIM302M 400:00:0101:53:08.7001:53:09.85+00:08:415:2311.1
5KUJAWSKI Bartek 2059GRUPETTO GORLICEGORLICEM202M 500:00:0101:54:53.7001:54:55.40+00:10:265:2811
6KNOPEK Robert 2144GLIWICEM303M 600:00:0101:54:59.4001:55:00.60+00:10:325:2811
7SUROWIEC Grzegorz 2120BESTA SP. Z O.O.RZESZÓWM304M 700:00:0401:56:46.2501:56:50.45+00:12:195:3310.8
8GAPSKI Mateusz 2125GDAŃSKM203M 800:00:0101:59:17.2501:59:18.25+00:14:505:4010.6
9MORAWSKI Filip 2027FILIP MORAWSKIPOZNAŃM402M 900:00:0102:00:53.8502:00:55.80+00:16:265:4510.4
10WAŁCZYK Krzysztof 2083ŁOWCEM305M 1000:00:0302:01:16.8002:01:20.75+00:16:495:4610.4
11WAHL Daniel 2071T.S. AKS CHORZÓWCHORZÓWM306M 1100:00:0102:02:08.8502:02:10.50+00:17:415:4910.3
12MISIEK Marek 2014POCZTOWA GRUPA BIEGOWA SPORTOWA PACZKAGŁUCHOŁAZYM501M 1200:00:0202:04:26.1002:04:28.10+00:19:595:5510.1
13FIJAŁKOWSKI Radosław 2142CROSSFIT GCWWARSZAWAM307M 1300:00:0102:06:25.0002:06:26.75+00:21:586:0110
14BRYLONEK Grzegorz 2080RADIO WROCŁAWWROCŁAWM403M 1400:00:0202:07:41.5002:07:44.35+00:23:146:049.9
15WARSKI Patryk 2060KATOWICEM308M 1500:00:0102:07:50.2002:07:51.80+00:23:236:059.9
16DUCKI Piotr 2170OTK RZEŹNIKPOLKOWICEM309M 1600:00:0102:09:40.3502:09:42.30+00:25:136:109.7
17SKALSKI Radosław 2074KB AKTYWNI KONINKONINM404M 1700:00:0302:10:02.2002:10:05.65+00:25:356:119.7
18MAZIARZ Damian 2047BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKM3010M 1800:00:0402:10:57.0502:11:01.25+00:26:306:149.6
19SZUBART Krzysztof 2157RACIBÓRZM405M 1900:00:0702:11:39.5502:11:47.50+00:27:126:169.6
20ROWIŃSKI Michał 2043LUBAWA KOCHA BIEGAĆLUBAWAM3011M 2000:00:0402:11:48.0502:11:52.20+00:27:216:169.6
21PAWLIŃSKI Adam 2132PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM3012M 2100:00:0502:12:07.7502:12:13.05+00:27:406:179.5
22FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 2168LOS BIEGANEROSWROCŁAWK301K 100:00:0102:12:38.5002:12:40.10+00:28:116:199.5
23SALIK Stanislaw 2151KRAKOWM406M 2200:00:0402:13:06.8002:13:11.30+00:28:396:209.5
24LUBAŃSKI Robert 2156BUKOWICEM502M 2300:00:0302:13:25.7502:13:28.90+00:28:586:219.4
25KWIECIEŃ Sebastian 2048ZAPIERDALACZEWROCLAWM3013M 2400:00:0702:13:56.4502:14:04.00+00:29:296:229.4
26GOLBA Łukasz 2063ZABIEGANI MIELECMIELECM3014M 2500:00:0402:15:16.3502:15:21.05+00:30:496:269.3
27BAR Tomasz 2064LUBLINM3015M 2600:00:0102:15:27.4502:15:29.40+00:31:006:279.3
28MOĆKO Jacek 2012ZAGNAŃSKM204M 2700:00:0502:15:41.3502:15:46.95+00:31:146:279.3
29POTĘGA Izabela 2046DELPHI RUNNING TEAMRUDAWAK302K 200:00:0302:17:43.5502:17:46.80+00:33:166:339.1
30KRUSZEWSKA-SENK Agnieszka 2062OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWAK303K 300:00:0202:18:00.8502:18:03.15+00:33:336:349.1
31ZIELIŃSKI Marek 2129PRZECZNOM205M 2800:00:0702:18:22.0002:18:29.00+00:33:556:359.1
32CZELNY Tomasz 2031SMASHING PĄPKINSGLIWICEM3016M 2900:00:0502:18:39.5502:18:44.90+00:34:126:369.1
33PIETRASZEWSKI Witold 2126NETBOX BIEGAGOSTYŃM3017M 3000:00:1102:19:13.1002:19:24.50+00:34:466:379.1
34TERESZKIEWICZ Joanna 2028PKO BPCHMIELNIKK201K 400:00:0102:19:18.3002:19:19.70+00:34:516:389
35FLAK Łukasz 2049ZAPIERDALACZEROGOŹNIKM3018M 3100:00:0602:19:53.2002:19:59.45+00:35:266:399
36KOBYLAŃSKI Piotr 2158RACIBÓRZM3019M 3200:00:0802:20:22.8502:20:31.00+00:35:556:419
37PITAS Andrzej 2037ZAPIERDALACZEROGOŹNIKM407M 3300:00:1202:20:27.8502:20:40.20+00:36:006:419
38JUSZCZAK Zbigniew 2092NIEZRZESZONYOPATÓWEKM503M 3400:00:0602:20:35.4002:20:42.30+00:36:086:419
39CISKI Piotr 2128WARSZAWAM408M 3500:00:0502:20:44.9502:20:50.00+00:36:176:429
40ĆWIKLINSKI Maciej 2065POZNAŃM409M 3600:00:0402:21:37.8502:21:42.65+00:37:106:448.9
41KARPIŃSKI Robert 2096SPARTANIE DZIECIOMMARKIM4010M 3700:00:1002:21:52.6002:22:03.25+00:37:256:458.9
42ZAWAL Przemysław 2020REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM3020M 3800:00:0602:22:40.3502:22:46.95+00:38:136:478.8
43BURANDT Magdalena 2019123 TRI DRUŻYNA WILKAOLSZTYNK304K 500:00:0202:22:40.7502:22:43.10+00:38:136:478.8
44ADAMCZYK Janusz 2073GRÓDEK NAD DUNAJCEMM4011M 3900:00:0502:23:33.2002:23:38.20+00:39:066:508.8
45GIMZICKA Ewa 2075BANDA I WANDAPOZNAŃK305K 600:00:0302:26:13.2502:26:17.00+00:41:466:578.6
46CHABKO Jacek 20662. WOG WROCŁAWWYSOKAM4012M 4000:00:1102:27:48.6502:28:00.50+00:43:217:028.5
47CHWAŁA Artur 2165WARSZAWAM3021M 4100:00:0802:28:18.2502:28:26.60+00:43:517:038.5
48BRYŁA Krzysztof 2079DRUŻYNA SZPIKU BIEGNIJMY.PL KOSZALINKOSZALINM4013M 4200:00:0202:28:44.7502:28:47.30+00:44:177:058.5
49SIKORA Paweł 2149KRABOLUDZIEWARSZAWAM3022M 4300:00:0902:30:34.2502:30:43.40+00:46:077:108.4
50DARŁAK Lucasz 2134SMASHING PĄPKINSRZESZÓWM206M 4400:00:0602:30:58.9002:31:05.20+00:46:317:118.3
51SERAFIN Paulina 2140RZESZÓWK202K 700:00:0402:31:13.2502:31:17.65+00:46:467:128.3
52ZYGADLEWICZ Grzegorz 2112WARSZAWAM3023M 4500:00:0302:32:35.0502:32:38.90+00:48:087:158.3
53KACZMAREK Karolina 2022WARSZAWAK306K 800:00:0202:32:57.5002:33:00.40+00:48:307:178.2
54WIADERNA Nina 2021WARSZAWAK307K 900:00:0202:32:57.9502:33:00.55+00:48:307:178.2
55STAWIARSKI Artur 2152WARSZAWAM4014M 4600:00:0902:33:40.0502:33:49.65+00:49:137:198.2
56BRAUN Krzysztof 2115SMARTOYS.PLWARSZAWAM4015M 4700:00:1002:35:39.8002:35:50.35+00:51:127:248.1
57HYJEK Elżbieta 2040MIELECK401K 1000:00:0302:35:47.2502:35:51.15+00:51:207:258.1
58ŻULEWSKI Radosław 2101ŁÓDŹM207M 4800:00:1402:35:49.1502:36:03.20+00:51:227:258.1
59FRĄCKIEWICZ Karol 2105ZĄBKIM4016M 4900:00:0602:35:53.2002:36:00.00+00:51:267:258.1
60SALAK Piotr 2122WARSZAWAM4017M 5000:00:0202:35:57.0002:35:59.85+00:51:307:258.1
61KOKOSZKA Magdalena 2039ZABIEGANI MIELECMIELECK308K 1100:00:0302:36:13.8002:36:17.45+00:51:467:268.1
62SZUSZKIEWICZ Marzena 2111WARSZAWAK402K 1200:00:0402:37:11.5502:37:15.65+00:52:447:298
63PIETRZYKOWSKI Artur 2024RADOMM4018M 5100:00:0802:38:38.9502:38:47.20+00:54:117:337.9
64STODULSKI Tomasz 2015PRUSZKÓWM3024M 5200:00:0702:38:39.7502:38:47.50+00:54:127:337.9
65KREFT Dorota 2164KLUB WYSOKOGÓRSKI TRÓJMIASTOGDYNIAK309K 1300:00:0202:41:14.1502:41:17.05+00:56:477:407.8
66MARCINEK Łukasz 2016NIE TERAZ, POTEMSIEMIANOWICE SL.M3025M 5300:00:1002:43:37.6502:43:48.50+00:59:107:477.7
67KREBS Marcin 2107RUN&SMILE PABIANICEPABIANICEM3026M 5400:00:1102:43:40.1002:43:51.35+00:59:137:477.7
68POGORZELSKI Jacek 2032WARSZAWAM4019M 5500:00:0802:45:20.4002:45:28.90+01:00:537:527.6
69OTAWSKI Maciej 2050ARCADIS RUNNING TEAMKIELCEM3027M 5600:00:1002:46:05.3002:46:16.00+01:01:387:547.6
70MRUGAŁA Wojciech 2133KILOWATY RUNNERSWARSZAWAM208M 5700:00:0402:46:08.2002:46:12.70+01:01:417:547.6
71KRUPCZYŃSKI Mariusz 2084KRUPOLS TEAMRASZYNM504M 5800:00:1002:46:29.4002:46:40.20+01:02:027:557.6
72ATRASZKIEWICZ Magda 2118F3TEAMGDAŃSKK403K 1400:00:0602:46:35.2002:46:41.60+01:02:087:557.6
73CEGLARZ Jacek 2153KIELNAROWAM3028M 5900:00:2002:47:29.4002:47:49.80+01:03:027:587.5
74DZIAŁO Agnieszka 2041MIELECK3010K 1500:00:0402:48:06.7502:48:11.00+01:03:398:007.5
75BRAUN Maria 2116SMARTOYS.PLWARSZAWAK3011K 1600:00:0902:48:35.4002:48:44.65+01:04:088:017.5
76PÓŁTORAK Katarzyna 2081WARSZAWAK3012K 1700:00:0702:48:45.8002:48:53.30+01:04:188:027.5
77SIWIŃSKI Jerzy 202312TRI.PL DRUŻYNA WILKAOLSZTYNM505M 6000:00:0602:49:22.7002:49:28.80+01:04:558:037.4
78BIJOŚ Mirosław 2070GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3029M 6100:00:0702:51:24.3502:51:32.10+01:06:578:097.4
79GAŁUSZEK Michał 2045EPO RACING ADVENTURE TEAMPOZNAŃM209M 6200:00:0902:51:49.2502:51:59.00+01:07:228:107.3
80SOŁTYS Krzysztof 2017GDAŃSKM4020M 6300:00:1002:52:05.9502:52:16.25+01:07:388:117.3
81KRUZEL Rafal 2018BIEGOWE MISIELEGNICAM4021M 6400:00:0902:53:25.7502:53:35.35+01:08:588:157.3
82BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika 2052GDYNIAK404K 1800:00:0502:54:24.8002:54:30.40+01:09:578:187.2
83HAUTON Monika 2013NIE TERAZ, POTEMSOSNOWIECK3013K 1900:00:1202:56:46.0002:56:58.75+01:12:198:257.1
84LEGENDZIEWICZ Iga 2069MILICZK3014K 2000:00:1602:56:48.0002:57:04.50+01:12:218:257.1
85HORBACZEWSKI Marek 2155CHEŁMM506M 6500:00:0902:57:14.0002:57:23.15+01:12:478:267.1
86KRUPCZYŃSKI Szymon 2086KRUPOLS TEAMRASZYNM2010M 6600:00:0602:58:12.4002:58:18.95+01:13:458:297.1
87KOPERA Anna 2124KAMZIK TEAMTRZEMEŚNIAK405K 2100:00:0702:58:41.8002:58:48.90+01:14:148:307.1
88MAŃKOWSKI Krzysztof 203312TRI.PL MAKERUNEASIEROLSZTYNM3030M 6700:00:0502:59:00.0502:59:05.95+01:14:338:317
89KMIEĆ Robert 2011TORUŃM4022M 6800:00:0802:59:28.1502:59:36.40+01:15:018:327
90SZCZEPANIAK Jadwiga 2067EVERRUNALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK501K 2200:00:0603:04:23.2003:04:29.90+01:19:568:466.8
91CZYZEWSKA Mariola 202612TRI.PL DRUZYNA WILKAOLSZTYNK3015K 2300:00:0503:04:55.9003:05:01.25+01:20:288:486.8
92ZIELONKA Adam 2121AMICUS ARGDYNIAM507M 6900:00:0603:06:02.3503:06:08.85+01:21:358:516.8
93KOŚCIUCH Justyna 2166GDAŃSKK406K 2400:00:0303:06:19.8503:06:23.10+01:21:528:526.8
94POKRYWKA Stefan 2169NA BUCIECISNAM508M 7000:00:1503:06:59.7503:07:14.85+01:22:328:546.7
95KORNIŁOW Piotr 2167WARSZAWAM4023M 7100:00:1103:07:13.5003:07:24.90+01:22:468:546.7
96KOCIOŁEK Andrzej 2055KANCELARIA BIEGOWA STASZEWSCYOSOWIEC- TRZĘSINAM4024M 7200:00:0503:07:55.5003:08:01.10+01:23:288:566.7
97ŚWIDERSKA Joanna 2143WARSZAWAK203K 2500:00:0903:07:57.7003:08:07.15+01:23:308:576.7
98ŁĄTKOWSKI Maciej 2119KB MANIAC ULTRAPOZNAŃM4025M 7300:00:1203:09:30.3503:09:42.65+01:25:039:016.6
99CZAJKA Joanna 2072ŻNINK3016K 2600:00:1203:09:30.9003:09:43.05+01:25:039:016.6
100PROCHWICZ Tomasz 2099RADOMSKOM2011M 7400:00:1403:12:10.1503:12:24.60+01:27:439:096.6
101ŻYCHLIŃSKA Agata 2141WARSZAWAK3017K 2700:00:0903:16:25.1003:16:34.80+01:31:589:216.4
102SZEWCZUK Sylwester 2127CIESZYNM3031M 7500:00:1303:16:51.3503:17:04.90+01:32:249:226.4
103GOWIN Wiktor 2147BOZONY HIGGSAPĘCICE MAŁEM2012M 7600:00:1803:17:32.0003:17:50.55+01:33:059:246.4
104ŁUKASIEWICZ Marcin 2148BOZONY HIGGSAPRUSZKÓWM2013M 7700:00:1803:17:32.2503:17:50.70+01:33:059:246.4
105ATRASZKIEWICZ Olga 2117GDANSKK407K 2800:00:0803:21:12.2003:21:20.75+01:36:459:346.3
106KUCIŃSKA Magdalena 2100RUNRECORD.PLGDYNIAK408K 2900:00:0703:21:13.3503:21:20.80+01:36:469:346.3
107ORIOL-SIGNERSKA Monika 2053XTEAM KLUB SPORTOWY XTRI.PLGDAŃSKK409K 3000:00:0803:21:33.4503:21:41.55+01:37:069:356.3
108JABŁOŃSKI Kazimierz 2093PRĄDYM601M 7800:00:2603:21:34.4503:22:00.60+01:37:079:356.3
109SELWA Katarzyna 2103RZESZÓWK204K 3100:00:1403:24:56.3003:25:11.10+01:40:299:456.1
110SNARSKA Katarzya 2036ALBATROSYJOZEFOSLAWK3018K 3200:00:1103:31:34.2503:31:45.80+01:47:0710:046
111GORCZYCA Aneta 2094JASŁOK3019K 3300:00:1103:31:34.6503:31:45.90+01:47:0710:046
112WÓJCIK Grażyna 2136SOSNOWIECK3020K 3400:00:1603:41:06.2503:41:22.85+01:56:3910:315.7
113WÓJCIK Michał 2135BĘDZINM4026M 7900:00:1403:41:07.8503:41:22.75+01:56:4010:315.7
114PERKOWSKI Tomasz 2162ŁOMŻAM3032M 8000:00:1603:45:45.3003:46:01.30+02:01:1810:455.6
115GÓRA Daniel 2108MILICZM3033M 8100:00:1703:46:10.9003:46:27.90+02:01:4310:465.6
116LOS Anna 2044TURLAM SIĘ TEAMWARSZAWAK4010K 3500:00:1603:48:36.2003:48:52.20+02:04:0910:535.5
117STRZELECKI Artur 2078PIOTRKÓW TRYB.M509M 8200:00:1203:52:25.5503:52:38.40+02:07:5811:045.4
118JODŁOWSKA Wioletta 2054XTEAM KLUB SPORTOWY XTRI.PLPRUSZCZ GDAŃSKIK4011K 3600:00:1404:00:47.3504:01:01.90+02:16:2011:275.2
119PACANOWSKA Agnieszka 2034WEŁNICA BIEGAGNIEZNOK4012K 3700:00:1504:02:11.4504:02:26.55+02:17:4411:315.2
120PACANOWSKI Robert 2035WEŁNICA BIEGAGNIEZNOM4027M 8300:00:1404:02:13.0004:02:27.05+02:17:4611:325.2
121DORSZEWSKA Bożena 2076BYDGOSZCZK502K 3800:00:1004:14:19.5504:14:29.80+02:29:5212:065
122PODKÓWKA Zbigniew 2077BYDGOSZCZM5010M 8400:00:0904:14:21.0004:14:30.90+02:29:5412:065
Znaleziono 122 wynik(ów)