RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ III

Organizator:
OTK Rzeźnik
Data:
2015-06-03
Miejsce:
Smerek/Kalnica
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
64
Wystartowało:
51
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
51
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DOMISZEWSKI Ignacy 67Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEM201M 100:00:0001:50:09.0501:50:09.05 5:1411,4
2CIOSMAK Andrzej 40PZU SPORT TEAMBRATKOWICEM301M 200:00:0002:02:03.8502:02:03.85+00:11:545:4810,3
3GARDENER Jacek 39JacekBiega Running TeamWARSZAWAM401M 300:00:0002:02:13.1002:02:13.10+00:12:045:4910,3
4JAKUBCZYK Paweł 30CKBabcieKIELCEM302M 400:00:0002:12:46.6002:12:46.60+00:22:376:199,5
5WĘGIELEWSKI Bartosz 52KRAKÓWM303M 500:00:0002:17:27.9002:17:27.90+00:27:186:329,2
6CYGANEK Grzegorz 47BydgoszczBYDGOSZCZM304M 600:00:0002:19:06.7502:19:06.75+00:28:576:379,1
7BONDARA Sylwia 71Jacek BiegaK201K 100:00:0002:19:12.9002:19:12.90+00:29:036:379,1
8ŚWIERCZYŃSKI Marcin 28WarszawaWARSZAWAM305M 700:00:0002:19:22.8502:19:22.85+00:29:136:389,0
9JOSYPENKO Jędrzej 66JacekBiega Running TeamWARSZAWAM202M 800:00:0002:21:56.4002:21:56.40+00:31:476:458,9
10JOSYPENKO Bożena 65JacekBiega Running TeamWARSZAWAK301K 200:00:0002:21:56.6502:21:56.65+00:31:476:458,9
11WOSIK Marek 68WARSZAWAM601M 900:00:0002:27:25.3002:27:25.30+00:37:167:018,5
12KRUPCZYŃSKI Michał 37KRUPOLS TEAMSZCZECINM203M 1000:00:0002:28:27.9002:28:27.90+00:38:187:048,5
13ZIELIŃSKI Zbigniew 26WarszawaWARSZAWAM402M 1100:00:0002:34:40.3002:34:40.30+00:44:317:218,1
14TOMCZYK Ferdynand 48Modlitwa Biegania GryfinoGRYFINOM501M 1200:00:0002:34:40.4002:34:40.40+00:44:317:218,1
15SADOWSKI Rafał 63BełchatówBEŁCHATÓWM204M 1300:00:0002:35:39.6002:35:39.60+00:45:307:248,1
16PRZYBYLSKI Witek 73OTK RzeźnikGLIWICEM306M 1400:00:0002:38:53.3502:38:53.35+00:48:447:337,9
17STAN Marcin 38White Rabbit Running TeamWARSZAWAM403M 1500:00:0002:39:43.0502:39:43.05+00:49:347:367,9
18BARCEWICZ Marta 5412tri.pl Drużyna Wilka OlsztynBISZTYNEKK202K 300:00:0002:41:29.7002:41:29.70+00:51:207:417,8
19KWIATEK Tomasz 25JacekBiega Running TeamWARSZAWAM307M 1600:00:0002:44:33.4502:44:33.45+00:54:247:507,7
20KONSTANTY Katarzyna 10KrakówKRAKÓWK302K 400:00:0002:44:43.3002:44:43.30+00:54:347:507,6
20PRÓBAN Robert 64GliwiceGLIWICEM308M 1700:00:0002:44:43.3002:44:43.30+00:54:347:507,6
22GAURA Łukasz 11BydgoszczBYDGOSZCZM309M 1800:00:0002:45:59.9502:45:59.95+00:55:507:547,6
23FĄFARA Marek 17KS KOZIOŁEKKĘDZIERZYN-KOŹLEM3010M 1900:00:0002:48:46.5002:48:46.50+00:58:378:027,5
24GRONIECKI Mikołaj 33warszawaWARSZAWAM3011M 2000:00:0002:52:27.3002:52:27.30+01:02:188:127,3
25JAKUBCZYK Dariusz 31CKBabciePODZAMCZE M3012M 2100:00:0002:53:40.0002:53:40.00+01:03:308:167,3
26LENARCZYK Marcin 42WARSZAWAM3013M 2200:00:0002:53:48.6502:53:48.65+01:03:398:167,2
27STYCZEŃ Piotr 24CKBabcieCHĘCINYM3014M 2300:00:0002:53:55.4002:53:55.40+01:03:468:167,2
28SŁOWIŃSKI Karol 72KRAKÓWM3015M 2400:00:0002:54:47.1002:54:47.10+01:04:388:197,2
29STENCEL Piotr 61WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLM404M 2500:00:0002:57:44.9002:57:44.90+01:07:358:277,1
30GURAK-STENCEL Izabela 62WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLK401K 500:00:0002:57:45.0502:57:45.05+01:07:368:277,1
31KRUPCZYŃSKI Mariusz 27KRUPOLS TEAMRASZYNM502M 2600:00:0003:00:33.3003:00:33.30+01:10:248:357,0
32KRUPCZYŃSKI Szymon 36KRUPOLS TEAMRASZYNM205M 2700:00:0003:00:33.4003:00:33.40+01:10:248:357,0
33GURDEK Weronika 19KrakówKRAKÓWK203K 600:00:0003:01:51.9003:01:51.90+01:11:428:396,9
34ZARZYCKA Monika 12KB Jogger Nowy Dwór MazowieckiNOWY DWÓR MAZOWIECKIK204K 700:00:0003:03:01.2503:03:01.25+01:12:528:426,9
35GŁOWACKI Michał 50ŁęczycaŁĘCZYCAM206M 2800:00:0003:03:58.6003:03:58.60+01:13:498:456,8
36GREWIŃSKI Tomasz 43RUN KAYAX RUN WARSZAWAM405M 2900:00:0003:03:58.7003:03:58.70+01:13:498:456,8
37ŁYSAKIEWICZ Paweł 13NSK PERONWARSZAWAM207M 3000:00:0003:04:15.6503:04:15.65+01:14:068:466,8
38BUĆKO Artur 21Jelenia GóraJELENIA GÓRAM503M 3100:00:0003:04:50.2003:04:50.20+01:14:418:486,8
39PRĘDKI Mirosław 59JasłoPRZYSIEKIM3016M 3200:00:0003:08:02.5503:08:02.55+01:17:538:576,7
40ZOCHNIAK Marek 46PiastówPIASTÓWM504M 3300:00:0003:08:35.9003:08:35.90+01:18:268:586,7
41KRYSIAK Robert 53BORZĘCIN MAŁYM406M 3400:00:0003:08:52.5003:08:52.50+01:18:438:596,7
42DMOWSKI Paweł 51ŁęczycaŁĘCZYCAM208M 3500:00:0003:14:28.0003:14:28.00+01:24:189:156,5
43KOWALCZYK Mariusz 18RadomRADOMM3017M 3600:00:0003:15:30.6503:15:30.65+01:25:219:186,4
44STAWIARSKI Jakub 55LongPlay Gorzów WlkpKŁODAWAM209M 3700:00:0003:15:30.9503:15:30.95+01:25:219:186,4
45ANDRZEJEWSKI Maciej 34WarszawaWARSZAWAM3018M 3800:00:0003:23:55.1503:23:55.15+01:33:469:426,2
46BRZEZOWSKA Beata 69Albatrosy WARSZAWAK402K 800:00:0003:30:28.8503:30:28.85+01:40:1910:016,0
47JABŁOŃSKI Kazimierz 57PrądyPRĄDYM602M 3900:00:0003:32:32.0503:32:32.05+01:42:2310:075,9
48ANTOSZ Monika 20NorafsportKRAKÓWK403K 900:00:0003:36:05.3503:36:05.35+01:45:5610:175,8
49KONIK Jarosław 56BBL Kraków-NorafsportKRAKÓWM407M 4000:00:0003:36:06.3503:36:06.35+01:45:5710:175,8
50LENARCZYK Michał 41WARSZAWAM2010M 4100:00:0003:58:41.4503:58:41.45+02:08:3211:215,3
51JEŻAK Joanna 58Nowa Huta TeamKRAKÓWK205K 1000:00:0004:05:25.9004:05:25.90+02:15:1611:415,1
Znaleziono 51 wynik(ów)