RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ III

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Rzeźnika
Data/ Date:
2017-06-14
Miejsce/ Place:
Smerek
Dystans/ Distance:
20 km
Zgłoszonych/ Registered:
137
Wystartowało/ Started:
114
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
114
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
20km
Czas
brutto
20km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1PIECH Kacper 2134ETAPOWATRIADA.PL/ASICS FRONTRUNNER POLSKAKRAKÓWM201M 101:48:24.2501:48:26.45 5:2511.1
2POLAŃSKI Tomasz 2005B4SPORTM401M 201:48:39.8501:48:41.95+00:00:155:2511
3PAŁKA Tomasz 2023LUZYXRZESZÓWM301M 301:55:24.6501:55:31.85+00:07:055:4610.4
4PAWĘZKA Mirosław 2039BANDA GRUDNIA / ORANGE POLSKALUBLINM302M 401:55:49.6001:55:51.90+00:07:255:4710.4
5MOĆKO Jacek 2026ZAGNAŃSKM202M 501:57:30.9001:57:33.45+00:09:075:5210.2
6LUBAŃSKI Robert 2073BUKOWICEM501M 602:06:12.5002:06:14.70+00:17:486:189.5
7SKALSKI Radosław 2155KB AKTYWNI KONINKONINM402M 702:06:56.6502:06:59.35+00:18:326:209.5
8PAPUGA Dariusz 2037ZADYSZKA OŚWIĘCIMM502M 802:07:05.9002:07:08.00+00:18:416:219.4
9GURGUL Sebastian 2019AROMAT NÓGKRAKÓWM303M 902:07:19.6002:07:22.50+00:18:566:229.4
10BUCZYŃSKI Adam 2097NOKIA KRAKÓWKRAKÓWM403M 1002:08:44.4502:08:48.10+00:20:216:269.3
11LANGE Beata 2072BIŁGORAJK401K 102:09:06.3502:09:09.05+00:20:426:279.3
12PYRKOSZ Damian 2029RZESZÓWM404M 1102:09:07.3002:09:09.85+00:20:436:279.3
13SALSKI Rafał 20761968ŻYRARDÓWM405M 1202:14:54.5002:14:57.95+00:26:316:448.9
14MAJER Damian 2088ROZBIEGANA KRUSZWICAKRUSZWICAM406M 1302:15:29.9502:15:32.35+00:27:056:468.9
15SAMEREK Dariusz 2136TORUŃM304M 1402:16:35.1502:16:38.90+00:28:126:498.8
16RYCHTER Karol 2131RYCHTEROWIEBYDGOSZCZM407M 1502:18:33.0002:18:34.90+00:30:086:558.7
17SEICHTER Adam 2110PRORUNNING PROMOTIONTORUŃM408M 1602:20:42.5002:20:48.70+00:32:227:028.5
18CZELNY Tomasz 2016SMASHING PĄPKINSGLIWCEM305M 1702:20:59.3002:21:05.40+00:32:387:028.5
19DOMINIAK Michał 2138KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAGOŁASZEWM306M 1802:23:06.9002:23:11.95+00:34:457:098.4
20KACZMARCZYK Urszula 2048PRO - RUN WROCŁAW / KARKONOSZ RUNNING TEAMWROCŁAWK301K 202:23:18.4002:23:21.55+00:34:557:098.4
21WARĘCKA Kasia 2069KROBÓWK201K 302:23:16.8502:23:21.55+00:34:557:098.4
22CEGIEŁKO Paweł 2121LUBLINM409M 1902:23:16.1502:23:22.65+00:34:567:098.4
23WALCZAK Agnieszka 2102PKO BP SABOLESŁAWK402K 402:25:14.5002:25:20.15+00:36:537:158.3
24SZOPIŃSKA Agnieszka 2052BYDGOSZCZK302K 502:25:51.7002:25:55.90+00:37:297:178.2
25JASKULSKI Karol 2119MARMELTORUŃM307M 2002:26:09.2002:26:13.45+00:37:477:188.2
26TOMCZAK Agnieszka 2054BYDGOSZCZK403K 602:26:20.3502:26:25.10+00:37:587:198.2
27SLENDAK Jacek 2041HUSARIA RACE TEAMPABIANICEM203M 2102:26:24.2502:26:28.00+00:38:017:198.2
28MAJOR Zby 2015NIGHT RUNNERSKRAKÓWM4010M 2202:28:48.1502:28:54.10+00:40:277:268.1
29DZIEDZINA Tomasz 2021NIGHT RUNNERSKRAKÓWM308M 2302:28:50.1002:28:54.15+00:40:277:268.1
30SYDORUK Aleksander 204612TRI.PL SS DRUŻYNA WILKAGRONITYM4011M 2402:29:00.0002:29:03.75+00:40:377:278.1
31WIADERNA Nina 2027WARSZAWAK303K 702:30:31.4502:30:36.70+00:42:107:318
32STASICA Arkadiusz 2099NIEZRZESZONYPOZNAŃM503M 2502:30:43.2002:30:43.20+00:42:167:328
33KOZIŃSKI Marek 2111RUN BYDGOSZCZOSIELSKOM309M 2602:30:47.1002:30:50.25+00:42:237:328
34STODOLNY Krzysztof 2074WORYTYM504M 2702:31:47.0502:31:51.80+00:43:257:357.9
35SZPAIDEL Pawel 2014SOSNOWIECM3010M 2802:31:58.5502:32:05.45+00:43:397:357.9
36STEGNER Anna 2055KONSTANCIN JEZIORNAK404K 802:33:00.6502:33:03.65+00:44:377:397.8
37NOWAK Jarosław 2032SPC TORUŃTORUŃM4012M 2902:36:00.6002:36:07.10+00:47:407:487.7
38LIBEREK Renata 2062ŁOPUCHOWOK405K 902:36:35.8002:36:38.50+00:48:127:497.7
39SZOŁTYSEK Wojciech 2047OCHAJORUN&FRIENDSRYBNIKM4013M 3002:36:34.0002:36:39.40+00:48:127:497.7
40BARTŁOMIEJSKA Urszula 2060WARSZAWAK304K 1002:37:20.8002:37:25.90+00:48:597:527.6
41ZAJAC Andrzej 2130NOKIA KRAKÓWKRAKÓWM4014M 3102:37:26.3502:37:30.70+00:49:047:527.6
42KOWALSKA Justyna 2094MORSY OŚNO LUBUSKIEOŚNO LUBUSKIEK305K 1102:37:26.5502:37:32.80+00:49:067:527.6
43FUKS Wiktoria 2018NIGHT RUNNERS +SANOKK202K 1202:37:31.7002:37:37.90+00:49:117:527.6
44PODLASZEWSKI Jacek 2077VENI,CUCURRI,VICITORUŃM4015M 3202:39:06.3502:39:12.15+00:50:457:577.5
45LEHMANN Lukasz 2133WALLSENDM3011M 3302:39:20.7502:39:22.75+00:50:567:587.5
46RAFAŁ Eliza 2065BIŁGORAJK306K 1302:39:37.6502:39:40.90+00:51:147:587.5
47BALICKI Marcin 2083WIELICZKAM3012M 3402:39:33.3502:39:42.50+00:51:167:587.5
48MILCZAREK Jacek 2067PEŁZACZ NIZINNYSKIERNIEWICEM3013M 3502:41:56.4002:42:05.05+00:53:388:057.4
49ODYA Marcin 2080EASY RUNNERGDAŃSKM4016M 3602:42:25.8502:42:29.60+00:54:038:077.4
50WILCZAK Katarzyna 2043KOBYŁKAK203K 1402:43:13.1002:43:16.75+00:54:508:097.4
51STEFAŃCZYK Monika 2003VEGE RUNNERSKRAKÓWK307K 1502:45:49.1002:45:56.70+00:57:308:177.2
52ZAMOJSKI Bogumił 2057KRAKÓWM4017M 3702:45:49.6002:45:57.95+00:57:318:177.2
53TRZCIŃSKI Sebastian 2066PEŁZACZ NIZINNYWARSZAWAM3014M 3802:46:05.3502:46:12.30+00:57:458:187.2
54LASKOWSKI Marcin 2068PEŁZACZ NIZINNYWARSZAWAM4018M 3902:46:04.5002:46:13.65+00:57:478:187.2
55USZYŃSKI Grzegorz 2141OTK RZEŹNIKGLIWICEM4019M 4002:46:36.3002:46:44.05+00:58:178:197.2
56ZIELIŃSKI Łukasz 2103WARSZAWAM4020M 4102:48:12.4502:48:19.10+00:59:528:247.1
57GULAN Norbert 2129MOYA MATCHAWARSZAWAM3015M 4202:50:01.9002:50:10.90+01:01:448:307.1
58PLISZCZYŃSKA Justyna 2063INSANE RUNNERSLUBLINK406K 1602:50:16.0002:50:21.00+01:01:548:307
59RYŁKO Mariola 2084SOLINA TEAMSOLINAK407K 1702:50:17.6502:50:21.25+01:01:548:307
60ONAK Izabela 2058OCHAJORUN & FRIENDSGLIWICEK408K 1802:50:26.9002:50:33.80+01:02:078:317
61RYCHTER Marcin 2115RYCHTEROWIENIEMCZM4021M 4302:53:51.7502:53:58.75+01:05:328:416.9
62KUKAWSKA Joanna 2000COCA COLA RUNNERSWARASZAWAK501K 1902:54:05.5002:54:11.10+01:05:448:426.9
63PRYCIŃSKA Wiesława 2112CAFE SZKOLNA 16SUCHY LASK409K 2002:55:30.4502:55:33.30+01:07:068:466.8
64MĄCZKA Krystyna 2002OTK RZEŹNIKGLIWICEK601K 2102:55:26.4002:55:33.95+01:07:078:466.8
65PRYCINSKI Krzysztof 2113CAFE SZKOLNA 16SUCHY LASM4022M 4402:55:30.7502:55:34.55+01:07:088:466.8
66SUŁEK Cezary 2033JAWORZNOM4023M 4502:55:37.2502:55:42.50+01:07:168:466.8
67ŁYSAKIEWICZ Paweł 1886JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM3016M 4602:56:02.3502:56:07.45+01:07:418:486.8
68SAWICKI Bartosz 2093JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM3017M 4702:57:08.2502:57:13.70+01:08:478:516.8
69BĄK Andrzej 2137SPCLUBICZM4024M 4802:58:16.1502:58:28.15+01:10:018:546.7
70WŁODARCZYK Teresa 2044SPCTORUŃK502K 2202:58:17.8502:58:28.35+01:10:018:546.7
71COFALSKI Jakub 2081WARSZAWAM3018M 4902:58:18.4502:58:28.45+01:10:028:546.7
72SREBRNY Miroslaw 2075ROGOZM4025M 5002:58:28.0002:58:37.00+01:10:108:556.7
73PLASZCZYK Tomasz 2125SZTAFETA NADZIEIGDAŃSKM4026M 5102:58:29.6002:58:39.20+01:10:128:556.7
74KAMINSKA Karolina 2127SHELL KRAKÓW / LES FAMMES COURANT DANS LES FORETSKRAKÓWK308K 2303:01:08.4003:01:16.45+01:12:509:036.6
75ŻAK Oliwia 2011PIASECZNO RUNNINGJASTRZĘBIEK309K 2403:01:30.8003:01:36.45+01:13:109:046.6
76SIEDLACZEK Zbigniew 2024SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAMLUBLINM601M 5203:01:32.4003:01:36.60+01:13:109:046.6
77WOJCIUK Tomasz 2109PIASECZNOM3019M 5303:02:32.2003:02:39.00+01:14:129:076.6
78PIETYRA Karolina 2045BILCZAK3010K 2503:03:35.9003:03:44.00+01:15:179:106.5
79CZAJKA Joanna 2116ŻNINK3011K 2603:06:33.3003:06:40.60+01:18:149:196.4
80RADZIŃSKA-KAMYSZEK Ewa 2042SPCTORUŃK503K 2703:06:43.8003:06:51.35+01:18:249:206.4
81JUSZCZAK Zbigniew 2101NIEZRZESZONYOPATÓWEKM505M 5403:07:54.2503:08:08.90+01:19:429:236.4
82JUSZCZAK Anna 2100OPATÓWEKK504K 2803:07:56.0003:08:09.00+01:19:429:236.4
83PRZYBYŁO Janusz 2090GORLICEM602M 5503:09:07.1003:09:19.10+01:20:529:276.3
84MORAWSKA Anna 2001WARSZAWAK602K 2903:14:00.0003:14:08.10+01:25:419:426.2
85JAWOROWICZ Dobrochna 2053KONSTANCIN-JEZIORNAK4010K 3003:14:20.8503:14:29.65+01:26:039:436.2
86MODZELEWSKA Karolina 2028SPCTORUŃK3012K 3103:14:35.3503:14:41.45+01:26:159:436.2
87ZAWROTNIAK Mariusz 2105RUSZÓWM3020M 5603:14:45.2003:14:51.60+01:26:259:446.2
88PERKOWSKI Tomasz 2122EUROCASHWARSZAWAM3021M 5703:14:45.9003:14:51.70+01:26:259:446.2
89MAJ Anna 2071KIELCEK4011K 3203:14:44.9503:14:53.30+01:26:269:446.2
90RACZKOWSKA Beata 2078KIELCEK505K 3303:14:43.3003:14:53.30+01:26:269:446.2
91RACZKOWSKI Jacek 2079KIELCEM506M 5803:14:44.1503:14:53.45+01:26:279:446.2
92DOBRZYŃSKA Małgorzata 2030SPCTORUŃK506K 3403:25:43.4503:25:51.00+01:37:2410:175.8
93BAKA Mateusz 2022GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM204M 5903:26:09.5503:26:21.95+01:37:5510:185.8
94BAKA Marcin 2017GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM507M 6003:26:10.3003:26:22.00+01:37:5510:185.8
95BŁASIŃSKA Żaneta 2064CIECHOCINEKK4012K 3503:27:46.0003:27:56.90+01:39:3010:235.8
96FURMAN Agnieszka 2012OCHAJO RUN&FRIENDSKRAKÓWK3013K 3603:28:03.2503:28:12.70+01:39:4610:245.8
97ŁADNIAK Jerzy 2098NIEZRZESZONYZŁOTNIKIM508M 6103:28:10.2503:28:20.90+01:39:5410:245.8
98ŁUCZAK Adrian 2132THE CAKE IS A LIEBYDGOSZCZM205M 6203:28:47.5003:28:52.65+01:40:2610:265.7
99MARONDEL Katarzyna 2007FESTIWAL BIEGOWYBYTOMK3014K 3703:32:20.7003:32:31.20+01:44:0410:375.7
100SZCZEPKOWSKI Paweł 2056ARTEQUIPMENTWARSZAWAM603M 6303:32:35.1003:32:40.70+01:44:1410:375.6
101DROZD Ola 2092JOZEFOWK4013K 3803:33:34.4003:33:43.95+01:45:1710:405.6
102DORSZEWSKA Bożena 2107BYDGOSZCZK507K 3903:40:45.6503:40:53.50+01:52:2711:025.4
103PODKÓWKA Zbigniew 2108BYDGOSZCZM509M 6403:40:51.7003:40:58.95+01:52:3211:025.4
104OBARSKI Norbert 2096KIELCEM5010M 6503:40:51.3003:41:02.30+01:52:3511:025.4
105JANOWSKA Agnieszka 2117SZATANYPOZNAŃK3015K 4003:41:14.4503:41:19.30+01:52:5211:035.4
106JAWORSKI Bartłomiej 2034SPCTORUŃM206M 6603:43:04.6003:43:14.80+01:54:4811:095.4
107GÓRA Natalia 2082POZNAŃK204K 4103:45:19.4003:45:23.65+01:56:5711:155.3
108STRZELECKI Artur 2139PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM5011M 6703:45:25.5003:45:33.70+01:57:0711:165.3
109ROGACKA-RZEPKA Maria 2070GLIWICEK4014K 4203:45:27.8503:45:38.60+01:57:1211:165.3
110PIĄTEK Filip 2118SZATANYPOZNAŃM3022M 6803:55:58.2503:56:02.65+02:07:3611:475.1
111MOCZADŁO Maria 2035SPCTORUŃK4015K 4303:58:10.3003:58:21.70+02:09:5511:545
112DUBAS Mateusz 2089SPORTIDWARSZAWAM207M 6904:15:30.5004:15:40.50+02:27:1412:464.7
113OBARSKA Małgorzata 2095STARACHOWICEK508K 4404:15:29.5004:15:40.65+02:27:1412:464.7
114NOWOWIEJSKI Grzegorz 2085NOWY DWÓR MAZOWIECKIM4027M 7004:15:30.1504:15:40.70+02:27:1412:464.7
Znaleziono 114 wynik(ów)