RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ III

Organizator:
Fundacja Rzeźnika
Data:
2017-06-14
Miejsce:
Smerek
Dystans:
20 km
Zgłoszonych:
137
Wystartowało:
114
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
114
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
20km
Czas
brutto
20km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PIECH Kacper 2134etapowatriada.pl/ASICS FrontRunner PolskaKRAKÓWM201M 100:00:0201:48:24.2501:48:26.45 5:2511,1
2POLAŃSKI Tomasz 2005B4SPORTM401M 200:00:0201:48:39.8501:48:41.95+00:00:155:2511,0
3PAŁKA Tomasz 2023LuzyxRZESZÓWM301M 300:00:0701:55:24.6501:55:31.85+00:07:055:4610,4
4PAWĘZKA Mirosław 2039Banda Grudnia / Orange PolskaLUBLINM302M 400:00:0201:55:49.6001:55:51.90+00:07:255:4710,4
5MOĆKO Jacek 2026ZAGNAŃSKM202M 500:00:0201:57:30.9001:57:33.45+00:09:075:5210,2
6LUBAŃSKI Robert 2073BUKOWICEM501M 600:00:0202:06:12.5002:06:14.70+00:17:486:189,5
7SKALSKI Radosław 2155KB AKTYWNI KONINKONINM402M 700:00:0202:06:56.6502:06:59.35+00:18:326:209,5
8PAPUGA Dariusz 2037Zadyszka OświęcimM502M 800:00:0202:07:05.9002:07:08.00+00:18:416:219,4
9GURGUL Sebastian 2019Aromat NógKRAKÓWM303M 900:00:0202:07:19.6002:07:22.50+00:18:566:229,4
10BUCZYŃSKI Adam 2097Nokia KrakówKRAKÓWM403M 1000:00:0302:08:44.4502:08:48.10+00:20:216:269,3
11LANGE Beata 2072BIŁGORAJK401K 100:00:0202:09:06.3502:09:09.05+00:20:426:279,3
12PYRKOSZ Damian 2029RZESZÓWM404M 1100:00:0202:09:07.3002:09:09.85+00:20:436:279,3
13SALSKI Rafał 20761968ŻYRARDÓWM405M 1200:00:0302:14:54.5002:14:57.95+00:26:316:448,9
14MAJER Damian 2088Rozbiegana KruszwicaKRUSZWICAM406M 1300:00:0202:15:29.9502:15:32.35+00:27:056:468,9
15SAMEREK Dariusz 2136TORUŃM304M 1400:00:0302:16:35.1502:16:38.90+00:28:126:498,8
16RYCHTER Karol 2131RychterowieBYDGOSZCZM407M 1500:00:0102:18:33.0002:18:34.90+00:30:086:558,7
17SEICHTER Adam 2110ProRunning PromotionTORUŃM408M 1600:00:0602:20:42.5002:20:48.70+00:32:227:028,5
18CZELNY Tomasz 2016Smashing PąpkinsGLIWCEM305M 1700:00:0602:20:59.3002:21:05.40+00:32:387:028,5
19DOMINIAK Michał 2138KB Ożarów Mazowiecki BiegaGOŁASZEWM306M 1800:00:0502:23:06.9002:23:11.95+00:34:457:098,4
20KACZMARCZYK Urszula 2048Pro - Run Wrocław / Karkonosz Running TeamWROCŁAWK301K 200:00:0302:23:18.4002:23:21.55+00:34:557:098,4
20WARĘCKA Kasia 2069KROBÓWK201K 300:00:0402:23:16.8502:23:21.55+00:34:557:098,4
22CEGIEŁKO Paweł 2121LUBLINM409M 1900:00:0602:23:16.1502:23:22.65+00:34:567:098,4
23WALCZAK Agnieszka 2102PKO BP SABOLESŁAWK402K 400:00:0502:25:14.5002:25:20.15+00:36:537:158,3
24SZOPIŃSKA Agnieszka 2052BYDGOSZCZK302K 500:00:0402:25:51.7002:25:55.90+00:37:297:178,2
25JASKULSKI Karol 2119MARMELTORUŃM307M 2000:00:0402:26:09.2002:26:13.45+00:37:477:188,2
26TOMCZAK Agnieszka 2054BYDGOSZCZK403K 600:00:0402:26:20.3502:26:25.10+00:37:587:198,2
27SLENDAK Jacek 2041Husaria Race TeamPABIANICEM203M 2100:00:0302:26:24.2502:26:28.00+00:38:017:198,2
28MAJOR Zby 2015Night RunnersKRAKÓWM4010M 2200:00:0502:28:48.1502:28:54.10+00:40:277:268,1
29DZIEDZINA Tomasz 2021Night RunnersKRAKÓWM308M 2300:00:0402:28:50.1002:28:54.15+00:40:277:268,1
30SYDORUK Aleksander 204612tri.pl SS Drużyna WilkaGRONITYM4011M 2400:00:0302:29:00.0002:29:03.75+00:40:377:278,1
31WIADERNA Nina 2027WARSZAWAK303K 700:00:0502:30:31.4502:30:36.70+00:42:107:318,0
32STASICA Arkadiusz 2099niezrzeszonyPOZNAŃM503M 2500:00:0002:30:43.2002:30:43.20+00:42:167:328,0
33KOZIŃSKI Marek 2111RUN BYDGOSZCZOSIELSKOM309M 2600:00:0302:30:47.1002:30:50.25+00:42:237:328,0
34STODOLNY Krzysztof 2074WORYTYM504M 2700:00:0402:31:47.0502:31:51.80+00:43:257:357,9
35SZPAIDEL Pawel 2014SOSNOWIECM3010M 2800:00:0602:31:58.5502:32:05.45+00:43:397:357,9
36STEGNER Anna 2055KONSTANCIN JEZIORNAK404K 800:00:0302:33:00.6502:33:03.65+00:44:377:397,8
37NOWAK Jarosław 2032spc ToruńTORUŃM4012M 2900:00:0602:36:00.6002:36:07.10+00:47:407:487,7
38LIBEREK Renata 2062ŁOPUCHOWOK405K 900:00:0202:36:35.8002:36:38.50+00:48:127:497,7
39SZOŁTYSEK Wojciech 2047OchajoRun&FriendsRYBNIKM4013M 3000:00:0502:36:34.0002:36:39.40+00:48:127:497,7
40BARTŁOMIEJSKA Urszula 2060WARSZAWAK304K 1000:00:0502:37:20.8002:37:25.90+00:48:597:527,6
41ZAJAC Andrzej 2130Nokia KrakówKRAKÓWM4014M 3100:00:0402:37:26.3502:37:30.70+00:49:047:527,6
42KOWALSKA Justyna 2094Morsy Ośno LubuskieOŚNO LUBUSKIEK305K 1100:00:0602:37:26.5502:37:32.80+00:49:067:527,6
43FUKS Wiktoria 2018Night Runners +SANOKK202K 1200:00:0602:37:31.7002:37:37.90+00:49:117:527,6
44PODLASZEWSKI Jacek 2077veni,cucurri,viciTORUŃM4015M 3200:00:0502:39:06.3502:39:12.15+00:50:457:577,5
45LEHMANN Lukasz 2133WALLSENDM3011M 3300:00:0202:39:20.7502:39:22.75+00:50:567:587,5
46RAFAŁ Eliza 2065BIŁGORAJK306K 1300:00:0302:39:37.6502:39:40.90+00:51:147:587,5
47BALICKI Marcin 2083WIELICZKAM3012M 3400:00:0902:39:33.3502:39:42.50+00:51:167:587,5
48MILCZAREK Jacek 2067Pełzacz NizinnySKIERNIEWICEM3013M 3500:00:0802:41:56.4002:42:05.05+00:53:388:057,4
49ODYA Marcin 2080Easy RunnerGDAŃSKM4016M 3600:00:0302:42:25.8502:42:29.60+00:54:038:077,4
50WILCZAK Katarzyna 2043KOBYŁKAK203K 1400:00:0302:43:13.1002:43:16.75+00:54:508:097,4
51STEFAŃCZYK Monika 2003Vege RunnersKRAKÓWK307K 1500:00:0702:45:49.1002:45:56.70+00:57:308:177,2
52ZAMOJSKI Bogumił 2057KRAKÓWM4017M 3700:00:0802:45:49.6002:45:57.95+00:57:318:177,2
53TRZCIŃSKI Sebastian 2066Pełzacz NizinnyWARSZAWAM3014M 3800:00:0602:46:05.3502:46:12.30+00:57:458:187,2
54LASKOWSKI Marcin 2068Pełzacz NizinnyWARSZAWAM4018M 3900:00:0902:46:04.5002:46:13.65+00:57:478:187,2
55USZYŃSKI Grzegorz 2141OTK RzeźnikGLIWICEM4019M 4000:00:0702:46:36.3002:46:44.05+00:58:178:197,2
56ZIELIŃSKI Łukasz 2103WARSZAWAM4020M 4100:00:0602:48:12.4502:48:19.10+00:59:528:247,1
57GULAN Norbert 2129Moya MatchaWARSZAWAM3015M 4200:00:0902:50:01.9002:50:10.90+01:01:448:307,1
58PLISZCZYŃSKA Justyna 2063Insane RunnersLUBLINK406K 1600:00:0502:50:16.0002:50:21.00+01:01:548:307,0
59RYŁKO Mariola 2084Solina TeamSOLINAK407K 1700:00:0302:50:17.6502:50:21.25+01:01:548:307,0
60ONAK Izabela 2058OchajoRun & FriendsGLIWICEK408K 1800:00:0602:50:26.9002:50:33.80+01:02:078:317,0
61RYCHTER Marcin 2115RychterowieNIEMCZM4021M 4300:00:0702:53:51.7502:53:58.75+01:05:328:416,9
62KUKAWSKA Joanna 2000Coca Cola RunnersWARASZAWAK501K 1900:00:0502:54:05.5002:54:11.10+01:05:448:426,9
63PRYCIŃSKA Wiesława 2112Cafe Szkolna 16SUCHY LASK409K 2000:00:0202:55:30.4502:55:33.30+01:07:068:466,8
64MĄCZKA Krystyna 2002OTK RzeźnikGLIWICEK601K 2100:00:0702:55:26.4002:55:33.95+01:07:078:466,8
65PRYCINSKI Krzysztof 2113Cafe Szkolna 16SUCHY LASM4022M 4400:00:0302:55:30.7502:55:34.55+01:07:088:466,8
66SUŁEK Cezary 2033JAWORZNOM4023M 4500:00:0502:55:37.2502:55:42.50+01:07:168:466,8
67ŁYSAKIEWICZ Paweł 1886JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3016M 4600:00:0502:56:02.3502:56:07.45+01:07:418:486,8
68SAWICKI Bartosz 2093JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3017M 4700:00:0502:57:08.2502:57:13.70+01:08:478:516,8
69BĄK Andrzej 2137SPCLUBICZM4024M 4800:00:1202:58:16.1502:58:28.15+01:10:018:546,7
70WŁODARCZYK Teresa 2044SPCTORUŃK502K 2200:00:1002:58:17.8502:58:28.35+01:10:018:546,7
71COFALSKI Jakub 2081WARSZAWAM3018M 4900:00:1002:58:18.4502:58:28.45+01:10:028:546,7
72SREBRNY Miroslaw 2075ROGOZM4025M 5000:00:0902:58:28.0002:58:37.00+01:10:108:556,7
73PLASZCZYK Tomasz 2125Sztafeta NadzieiGDAŃSKM4026M 5100:00:0902:58:29.6002:58:39.20+01:10:128:556,7
74KAMINSKA Karolina 2127Shell Kraków / Les Fammes courant dans les ForetsKRAKÓWK308K 2300:00:0803:01:08.4003:01:16.45+01:12:509:036,6
75ŻAK Oliwia 2011Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK309K 2400:00:0503:01:30.8003:01:36.45+01:13:109:046,6
76SIEDLACZEK Zbigniew 2024Sklep Biegacza Lublin TeamLUBLINM601M 5200:00:0403:01:32.4003:01:36.60+01:13:109:046,6
77WOJCIUK Tomasz 2109PIASECZNOM3019M 5300:00:0603:02:32.2003:02:39.00+01:14:129:076,6
78PIETYRA Karolina 2045BILCZAK3010K 2500:00:0803:03:35.9003:03:44.00+01:15:179:106,5
79CZAJKA Joanna 2116ŻNINK3011K 2600:00:0703:06:33.3003:06:40.60+01:18:149:196,4
80RADZIŃSKA-KAMYSZEK Ewa 2042spcTORUŃK503K 2700:00:0703:06:43.8003:06:51.35+01:18:249:206,4
81JUSZCZAK Zbigniew 2101niezrzeszonyOPATÓWEKM505M 5400:00:1403:07:54.2503:08:08.90+01:19:429:236,4
82JUSZCZAK Anna 2100OPATÓWEKK504K 2800:00:1303:07:56.0003:08:09.00+01:19:429:236,4
83PRZYBYŁO Janusz 2090GORLICEM602M 5500:00:1203:09:07.1003:09:19.10+01:20:529:276,3
84MORAWSKA Anna 2001WARSZAWAK602K 2900:00:0803:14:00.0003:14:08.10+01:25:419:426,2
85JAWOROWICZ Dobrochna 2053KONSTANCIN-JEZIORNAK4010K 3000:00:0803:14:20.8503:14:29.65+01:26:039:436,2
86MODZELEWSKA Karolina 2028SPCTORUŃK3012K 3100:00:0603:14:35.3503:14:41.45+01:26:159:436,2
87ZAWROTNIAK Mariusz 2105RUSZÓWM3020M 5600:00:0603:14:45.2003:14:51.60+01:26:259:446,2
88PERKOWSKI Tomasz 2122EurocashWARSZAWAM3021M 5700:00:0503:14:45.9003:14:51.70+01:26:259:446,2
89MAJ Anna 2071KIELCEK4011K 3200:00:0803:14:44.9503:14:53.30+01:26:269:446,2
89RACZKOWSKA Beata 2078KIELCEK505K 3300:00:1003:14:43.3003:14:53.30+01:26:269:446,2
91RACZKOWSKI Jacek 2079KIELCEM506M 5800:00:0903:14:44.1503:14:53.45+01:26:279:446,2
92DOBRZYŃSKA Małgorzata 2030SPCTORUŃK506K 3400:00:0703:25:43.4503:25:51.00+01:37:2410:175,8
93BAKA Mateusz 2022GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM204M 5900:00:1203:26:09.5503:26:21.95+01:37:5510:185,8
94BAKA Marcin 2017GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM507M 6000:00:1103:26:10.3003:26:22.00+01:37:5510:185,8
95BŁASIŃSKA Żaneta 2064CIECHOCINEKK4012K 3500:00:1003:27:46.0003:27:56.90+01:39:3010:235,8
96FURMAN Agnieszka 2012Ochajo Run&FriendsKRAKÓWK3013K 3600:00:0903:28:03.2503:28:12.70+01:39:4610:245,8
97ŁADNIAK Jerzy 2098niezrzeszonyZŁOTNIKIM508M 6100:00:1003:28:10.2503:28:20.90+01:39:5410:245,8
98ŁUCZAK Adrian 2132The cake is a lieBYDGOSZCZM205M 6200:00:0503:28:47.5003:28:52.65+01:40:2610:265,7
99MARONDEL Katarzyna 2007Festiwal BiegowyBYTOMK3014K 3700:00:1003:32:20.7003:32:31.20+01:44:0410:375,7
100SZCZEPKOWSKI Paweł 2056ARTEQUIPMENTWARSZAWAM603M 6300:00:0503:32:35.1003:32:40.70+01:44:1410:375,6
101DROZD Ola 2092JOZEFOWK4013K 3800:00:0903:33:34.4003:33:43.95+01:45:1710:405,6
102DORSZEWSKA Bożena 2107BYDGOSZCZK507K 3900:00:0703:40:45.6503:40:53.50+01:52:2711:025,4
103PODKÓWKA Zbigniew 2108BYDGOSZCZM509M 6400:00:0703:40:51.7003:40:58.95+01:52:3211:025,4
104OBARSKI Norbert 2096KIELCEM5010M 6500:00:1103:40:51.3003:41:02.30+01:52:3511:025,4
105JANOWSKA Agnieszka 2117SzatanyPOZNAŃK3015K 4000:00:0403:41:14.4503:41:19.30+01:52:5211:035,4
106JAWORSKI Bartłomiej 2034spcTORUŃM206M 6600:00:1003:43:04.6003:43:14.80+01:54:4811:095,4
107GÓRA Natalia 2082POZNAŃK204K 4100:00:0403:45:19.4003:45:23.65+01:56:5711:155,3
108STRZELECKI Artur 2139PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM5011M 6700:00:0803:45:25.5003:45:33.70+01:57:0711:165,3
109ROGACKA-RZEPKA Maria 2070GLIWICEK4014K 4200:00:1003:45:27.8503:45:38.60+01:57:1211:165,3
110PIĄTEK Filip 2118SzatanyPOZNAŃM3022M 6800:00:0403:55:58.2503:56:02.65+02:07:3611:475,1
111MOCZADŁO Maria 2035spcTORUŃK4015K 4300:00:1103:58:10.3003:58:21.70+02:09:5511:545,0
112DUBAS Mateusz 2089SportIDWARSZAWAM207M 6900:00:1004:15:30.5004:15:40.50+02:27:1412:464,7
113OBARSKA Małgorzata 2095STARACHOWICEK508K 4400:00:1104:15:29.5004:15:40.65+02:27:1412:464,7
114NOWOWIEJSKI Grzegorz 2085NOWY DWÓR MAZOWIECKIM4027M 7000:00:1004:15:30.1504:15:40.70+02:27:1412:464,7
Znaleziono 114 wynik(ów)