RZEŹNIK NA RATY - GENERALNA

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2016-05-25
Miejsce:
Cisna
Dystans:
78 km
Zgłoszonych:
161
Wystartowało:
126
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
122
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDzień 1Dzień 2Dzień 3Czas
netto
33km
Czas
brutto
33km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KAMIŃSKI Artur 2109Gmina SADKOWICEJAJKOWICEM301M 102:45:24.5002:25:25.6501:44:27.0006:55:17.1506:55:21.15 5:2711
2POLAŃSKI Tomasz 2091B4SPORTBYDGOSZCZM401M 202:57:08.9502:32:42.6001:46:02.8507:15:54.4007:15:59.75+00:20:375:4410.5
3GAPSKI Mateusz 2125GDAŃSKM201M 302:56:14.6502:34:42.8001:59:17.2507:30:14.7007:30:18.00+00:34:575:5510.1
4KUJAWSKI Bartek 2059Grupetto GorliceGORLICEM202M 403:07:42.0502:41:24.8001:54:53.7007:44:00.5507:44:06.70+00:48:436:069.8
5PRĘDKI Mirosław 2131PRZYSIEKIM302M 503:08:15.0002:45:05.0501:53:08.7007:46:28.7507:46:34.65+00:51:116:089.8
6BAKALARZ Emil 2068WROCŁAWM203M 603:05:18.9002:52:53.5501:50:02.5507:48:15.0007:48:19.55+00:52:576:099.7
7KNOPEK Robert 2144GLIWICEM303M 703:22:27.8502:55:57.4501:54:59.4008:13:24.7008:13:31.90+01:18:076:299.2
8MORAWSKI Filip 2027Filip MorawskiPOZNAŃM402M 803:10:30.0003:08:41.0502:00:53.8508:20:04.9008:20:11.20+01:24:476:349.1
9MORAWSKI Filip 2027Filip MorawskiPOZNAŃM403M 903:10:30.0003:08:41.0502:00:53.8508:20:04.9008:20:11.20+01:24:476:349.1
10FIJAŁKOWSKI Radosław 2142Crossfit GCWWARSZAWAM304M 1003:23:33.2002:59:45.5002:06:25.0008:29:43.7008:30:45.35+01:34:266:428.9
11WARSKI Patryk 2060KATOWICEM305M 1103:20:57.8003:03:25.4002:07:50.2008:32:13.4008:32:20.15+01:36:566:448.9
12WAŁCZYK Krzysztof 2083ŁOWCEM306M 1203:40:18.6502:55:21.5002:01:16.8008:36:56.9508:38:04.05+01:41:396:488.8
13DUCKI Piotr 2170OTK RzeźnikPOLKOWICEM307M 1303:28:20.9003:01:49.7002:09:40.3508:39:50.9508:40:54.20+01:44:336:508.8
14FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 2168Los BieganerosWROCŁAWK301K 103:38:37.4503:04:37.4002:12:38.5008:55:53.3508:56:57.35+02:00:367:038.5
15PAWLIŃSKI Adam 2132Pro-Run WrocławWROCŁAWM308M 1403:40:59.6503:07:46.1502:12:07.7509:00:53.5509:02:02.90+02:05:367:078.4
16SALIK Stanislaw 2151KRAKOWM404M 1503:43:41.3503:05:45.5002:13:06.8009:02:33.6509:03:42.90+02:07:167:088.4
17GOLBA Łukasz 2063Zabiegani MielecMIELECM309M 1603:38:55.1503:15:22.3002:15:16.3509:09:33.8009:10:41.10+02:14:167:138.3
18MAZIARZ Damian 2047Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3010M 1703:50:57.0503:12:24.7502:10:57.0509:14:18.8509:16:14.60+02:19:017:178.2
19SUROWIEC Grzegorz 2120Besta sp. z o.o.RZESZÓWM3011M 1804:07:49.2003:10:39.8501:56:46.2509:15:15.3009:18:07.50+02:19:587:188.2
20ROWIŃSKI Michał 2043Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM3012M 1903:31:24.0003:35:26.3502:11:48.0509:18:38.4009:19:44.65+02:23:217:218.2
21KRUSZEWSKA-SENK Agnieszka 2062ObozyBiegowe.plWARSZAWAK302K 203:44:02.0003:22:49.7502:18:00.8509:24:52.6009:26:00.95+02:29:357:258.1
22CISKI Piotr 2128WARSZAWAM405M 2003:43:13.6503:21:50.4502:20:44.9509:25:49.0509:26:58.05+02:30:317:268.1
23POTĘGA Izabela 2046Delphi Running TeamRUDAWAK303K 303:42:10.9503:27:48.2502:17:43.5509:27:42.7509:28:51.10+02:32:257:288
24PIETRASZEWSKI Witold 2126NETBOX BIEGAGOSTYŃM3013M 2103:44:41.2503:25:45.8502:19:13.1009:29:40.2009:31:41.70+02:34:237:298
25CZELNY Tomasz 2031Smashing PąpkinsGLIWICEM3014M 2203:45:58.2003:28:09.2002:18:39.5509:32:46.9509:32:57.65+02:37:297:328
26MOĆKO Jacek 2012ZAGNAŃSKM204M 2303:48:09.8503:29:37.0502:15:41.3509:33:28.2509:35:24.75+02:38:117:328
27ZAWAL Przemysław 2020Rembertów TeamWARSZAWAM3015M 2403:46:37.9503:27:38.7502:22:40.3509:36:57.0509:38:54.60+02:41:397:357.9
28WAHL Daniel 2071T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM3016M 2504:18:50.0003:16:56.5502:02:08.8509:37:55.4009:41:46.60+02:42:387:367.9
29TERESZKIEWICZ Joanna 2028PKO BPCHMIELNIKK201K 404:08:10.8003:15:22.5002:19:18.3009:42:51.6009:43:54.80+02:47:347:407.8
30KWIECIEŃ Sebastian 2048ZapierdalaczeWROCLAWM3017M 2604:14:08.2503:15:41.5502:13:56.4509:43:46.2511:59:26.80+02:48:297:407.8
31JUSZCZAK Zbigniew 2092niezrzeszonyOPATÓWEKM501M 2703:54:06.1003:29:05.9502:20:35.4009:43:47.4509:45:46.80+02:48:307:407.8
32BURANDT Magdalena 2019123 tri Drużyna WilkaOLSZTYNK304K 503:52:15.4503:29:20.0502:22:40.7509:44:16.2509:46:10.35+02:48:597:417.8
33MISIEK Marek 2014Pocztowa Grupa Biegowa Sportowa PaczkaGŁUCHOŁAZYM502M 2804:39:03.5503:06:21.8502:04:26.1009:49:51.5009:54:40.25+02:54:347:457.7
34LUBAŃSKI Robert 2156BUKOWICEM503M 2904:36:33.3503:06:18.2502:13:25.7509:56:17.3510:01:11.55+03:01:007:507.6
35ŻULEWSKI Radosław 2101ŁÓDŹM205M 3003:55:41.1003:26:52.3502:35:49.1509:58:22.6010:00:31.75+03:03:057:527.6
36BRYLONEK Grzegorz 2080Radio WrocławWROCŁAWM406M 3104:39:03.6003:12:43.1002:07:41.5009:59:28.2010:04:19.80+03:04:117:537.6
37BAR Tomasz 2064LUBLINM3018M 3204:21:40.0503:23:37.9502:15:27.4510:00:45.4510:04:36.35+03:05:287:547.6
38GIMZICKA Ewa 2075Banda i WandaPOZNAŃK305K 603:54:26.2003:40:57.4002:26:13.2510:01:36.8510:03:34.05+03:06:197:547.6
39ZIELIŃSKI Marek 2129PRZECZNOM206M 3304:23:05.7503:23:52.7502:18:22.0010:05:20.5010:09:20.15+03:10:037:577.5
40HYJEK Elżbieta 2040MIELECK401K 703:56:16.6003:35:11.6502:35:47.2510:07:15.5010:09:13.90+03:11:587:597.5
41BRYŁA Krzysztof 2079Drużyna Szpiku biegnijmy.pl KoszalinKOSZALINM407M 3403:56:21.7003:43:57.2002:28:44.7510:09:03.6510:10:59.35+03:13:468:007.5
42KOKOSZKA Magdalena 2039ZABIEGANI MIELECMIELECK306K 803:56:44.2503:37:15.3502:36:13.8010:10:13.4010:12:11.30+03:14:568:017.5
43CHWAŁA Artur 2165WARSZAWAM3019M 3504:03:32.8003:39:34.3002:28:18.2510:11:25.3510:14:22.50+03:16:088:027.5
44SKALSKI Radosław 2074KB AKTYWNI KONINKONINM408M 3604:48:51.2503:13:24.8502:10:02.2010:12:18.3010:19:56.45+03:17:018:037.4
45FLAK Łukasz 2049ZapierdalaczeROGOŹNIKM3020M 3704:44:19.3003:13:42.8502:19:53.2010:17:55.3512:33:34.60+03:22:388:077.4
46ADAMCZYK Janusz 2073GRÓDEK NAD DUNAJCEMM409M 3804:17:48.9003:39:27.9002:23:33.2010:20:50.0010:24:45.35+03:25:328:107.3
47FRĄCKIEWICZ Karol 2105ZĄBKIM4010M 3904:08:00.2503:41:02.7002:35:53.2010:24:56.1510:27:52.65+03:29:398:137.3
48BRAUN Krzysztof 2115SMARTOYS.PLWARSZAWAM4011M 4004:20:33.9003:28:57.8002:35:39.8010:25:11.5010:29:15.35+03:29:548:137.3
49ĆWIKLINSKI Maciej 2065POZNAŃM4012M 4104:24:39.2003:39:19.8502:21:37.8510:25:36.9010:29:34.80+03:30:198:137.3
50WIADERNA Nina 2021WARSZAWAK307K 904:05:05.9503:49:55.1002:32:57.9510:27:59.0010:30:51.75+03:32:418:157.3
51KACZMAREK Karolina 2022WARSZAWAK308K 1004:05:05.9503:49:55.9002:32:57.5010:27:59.3510:30:51.90+03:32:428:157.3
52CHABKO Jacek 20662. WOG WrocławWYSOKAM4013M 4204:01:45.6504:06:53.9502:27:48.6510:36:28.2510:39:27.65+03:41:118:227.2
53ZYGADLEWICZ Grzegorz 2112WARSZAWAM3021M 4304:10:04.5503:57:02.1502:32:35.0510:39:41.7510:42:36.10+03:44:248:257.1
54SZUSZKIEWICZ Marzena 2111WARSZAWAK402K 1104:09:10.6503:58:40.2002:37:11.5510:45:02.4010:47:57.75+03:49:458:297.1
55SIKORA Paweł 2149KraboludzieWARSZAWAM3022M 4404:21:59.0003:52:48.5502:30:34.2510:45:21.8010:49:25.85+03:50:048:297.1
56SZUBART Krzysztof 2157RACIBÓRZM4014M 4505:11:47.3003:25:38.5002:11:39.5510:49:05.3510:54:51.75+03:53:488:327
57SALAK Piotr 2122WARSZAWAM4015M 4604:14:47.6504:05:55.3002:35:57.0010:56:39.9510:59:34.85+04:01:228:386.9
58DARŁAK Lucasz 2134Smashing pąpkinsRZESZÓWM207M 4704:13:18.3504:13:12.5002:30:58.9010:57:29.7511:00:24.65+04:02:128:396.9
59MRUGAŁA Wojciech 2133KiloWaty RunnersWARSZAWAM208M 4804:13:55.2503:58:37.5502:46:08.2010:58:41.0011:01:39.20+04:03:238:406.9
60STAWIARSKI Artur 2152WARSZAWAM4016M 4904:28:54.9503:56:56.1502:33:40.0510:59:31.1511:04:30.60+04:04:148:406.9
61PÓŁTORAK Katarzyna 2081WARSZAWAK309K 1204:14:05.8503:57:31.6502:48:45.8011:00:23.3011:03:20.90+04:05:068:416.9
62SERAFIN Paulina 2140RZESZÓWK202K 1304:15:54.5004:16:40.2502:31:13.2511:03:48.0011:06:43.75+04:08:308:446.9
63OTAWSKI Maciej 2050Arcadis Running TeamKIELCEM3023M 5004:18:14.5003:59:53.8502:46:05.3011:04:13.6511:08:16.05+04:08:568:446.9
64KREFT Dorota 2164Klub Wysokogórski TrójmiastoGDYNIAK3010K 1404:30:10.5003:55:10.8502:41:14.1511:06:35.5011:11:25.90+04:11:188:466.8
65MARCINEK Łukasz 2016Nie teraz, potemSIEMIANOWICE SL.M3024M 5104:29:59.5003:55:57.1502:43:37.6511:09:34.3011:14:33.10+04:14:178:486.8
66KRUPCZYŃSKI Mariusz 2084KRUPOLS TEAMRASZYNM504M 5204:21:46.7504:04:08.1002:46:29.4011:12:24.2511:16:29.10+04:17:078:506.8
67SOŁTYS Krzysztof 2017GDAŃSKM4017M 5304:25:45.1503:57:52.8002:52:05.9511:15:43.9011:20:40.55+04:20:268:536.7
68KMIEĆ Robert 2011TORUŃM4018M 5404:24:28.6503:54:26.6002:59:28.1511:18:23.4011:22:26.95+04:23:068:556.7
69CEGLARZ Jacek 2153KIELNAROWAM3025M 5504:27:41.9004:03:28.8002:47:29.4011:18:40.1011:23:47.40+04:23:228:556.7
70KOBYLAŃSKI Piotr 2158RACIBÓRZM3026M 5605:11:46.7503:47:11.1502:20:22.8511:19:20.7511:25:07.85+04:24:038:566.7
71KREBS Marcin 2107RUN&SMILE PABIANICEPABIANICEM3027M 5704:30:49.9504:07:05.6502:43:40.1011:21:35.7011:26:35.40+04:26:188:586.7
72KARPIŃSKI Robert 2096Spartanie DzieciomMARKIM4019M 5804:56:21.8504:06:38.5502:21:52.6011:24:53.0011:30:42.65+04:29:359:006.7
73GAŁUSZEK Michał 2045EPO Racing Adventure TeamPOZNAŃM209M 5904:32:43.9004:05:18.5502:51:49.2511:29:51.7011:34:50.80+04:34:349:046.6
74POGORZELSKI Jacek 2032WARSZAWAM4020M 6004:33:39.2504:14:58.3002:45:20.4011:33:57.9511:38:55.45+04:38:409:076.6
75BIJOŚ Mirosław 2070GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3028M 6104:17:21.9504:25:18.4002:51:24.3511:34:04.7011:38:02.70+04:38:479:076.6
76BRAUN Maria 2116SMARTOYS.PLWARSZAWAK3011K 1504:45:26.5504:04:37.1002:48:35.4011:38:39.0511:47:25.70+04:43:219:116.5
77PIETRZYKOWSKI Artur 2024RADOMM4021M 6204:46:11.1504:14:00.2002:38:38.9511:38:50.3011:47:35.30+04:43:339:116.5
78STODULSKI Tomasz 2015PRUSZKÓWM3029M 6304:46:11.4504:14:04.3502:38:39.7511:38:55.5511:47:37.30+04:43:389:116.5
79BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika 2052GDYNIAK403K 1604:33:43.3004:13:23.6002:54:24.8011:41:31.7011:46:27.30+04:46:149:136.5
80ATRASZKIEWICZ Magda 2118F3TeamGDAŃSKK404K 1704:44:57.3504:10:03.7002:46:35.2011:41:36.2511:50:13.35+04:46:199:136.5
81KOPERA Anna 2124Kamzik TeamTRZEMEŚNIAK405K 1804:43:24.7504:17:11.1502:58:41.8011:59:17.7012:08:00.10+05:04:009:276.3
82DZIAŁO Agnieszka 2041MIELECK3012K 1904:24:28.2504:46:46.8002:48:06.7511:59:21.8012:03:20.35+05:04:049:276.3
83HAUTON Monika 2013Nie teraz, potemSOSNOWIECK3013K 2004:50:00.9004:21:08.6502:56:46.0012:07:55.5512:15:45.15+05:12:389:346.3
84PITAS Andrzej 2037ZapierdalaczeROGOŹNIKM4022M 6405:34:58.9504:15:02.8502:20:27.8512:10:29.6514:26:15.00+05:15:129:366.2
85ŁUKASIEWICZ Marcin 2148Bozony HiggsaPRUSZKÓWM2010M 6504:19:02.1504:34:05.4503:17:32.2512:10:39.8512:14:50.60+05:15:229:366.2
86GOWIN Wiktor 2147Bozony HiggsaPĘCICE MAŁEM2011M 6604:19:02.1004:34:05.9003:17:32.0012:10:40.0012:14:50.00+05:15:229:366.2
87KRUPCZYŃSKI Szymon 2086Krupols TeamRASZYNM2012M 6704:33:20.4504:39:36.8502:58:12.4012:11:09.7012:16:06.80+05:15:529:376.2
88HORBACZEWSKI Marek 2155CHEŁMM505M 6804:49:03.0504:27:42.0502:57:14.0012:13:59.1012:21:42.20+05:18:419:396.2
89ŁĄTKOWSKI Maciej 2119KB Maniac UltraPOZNAŃM4023M 6904:40:35.9504:24:15.0003:09:30.3512:14:21.3012:20:10.35+05:19:049:396.2
90CZAJKA Joanna 2072ŻNINK3014K 2104:40:35.6504:25:00.4003:09:30.9012:15:06.9512:20:10.65+05:19:499:406.2
91MAŃKOWSKI Krzysztof 203312tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM3030M 7005:13:45.1504:05:22.5502:59:00.0512:18:07.7512:24:50.60+05:22:509:426.2
92KRUZEL Rafal 2018Biegowe MisieLEGNICAM4024M 7105:07:31.6004:18:05.1002:53:25.7512:19:02.4512:24:00.55+05:23:459:436.2
93KOCIOŁEK Andrzej 2055Kancelaria Biegowa StaszewscyOSOWIEC- TRZĘSINAM4025M 7204:40:55.5504:43:01.8503:07:55.5012:31:52.9012:39:31.40+05:36:359:536.1
94LEGENDZIEWICZ Iga 2069MILICZK3015K 2205:00:37.5004:39:44.7002:56:48.0012:37:10.2012:43:05.95+05:41:539:576
95KORNIŁOW Piotr 2167WARSZAWAM4026M 7305:01:06.8004:31:16.7003:07:13.5012:39:37.0012:45:26.95+05:44:199:596
96SZCZEPANIAK Jadwiga 2067EverrunALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK501K 2305:16:45.3504:18:58.1503:04:23.2012:40:06.7012:46:48.35+05:44:4910:006
97ZIELONKA Adam 2121Amicus ARGDYNIAM506M 7404:55:27.1504:40:12.3503:06:02.3512:41:41.8512:47:25.75+05:46:2410:016
98CZYZEWSKA Mariola 202612tri.pl Druzyna WilkaOLSZTYNK3016K 2405:09:36.1504:37:11.3003:04:55.9012:51:43.3512:57:29.10+05:56:2610:095.9
99POKRYWKA Stefan 2169Na BucieCISNAM507M 7505:04:38.9504:42:37.4503:06:59.7512:54:16.1513:00:08.65+05:58:5910:115.9
100PROCHWICZ Tomasz 2099RADOMSKOM2013M 7605:13:20.2004:36:23.2003:12:10.1513:01:53.5513:08:40.85+06:06:3610:175.8
101ŚWIDERSKA Joanna 2143WARSZAWAK203K 2505:21:38.1504:40:33.0503:07:57.7013:10:08.9013:17:53.10+06:14:5110:235.8
102SNARSKA Katarzya 2036AlbatrosyJOZEFOSLAWK3017K 2604:50:06.1504:52:17.5503:31:34.2513:13:57.9513:20:47.50+06:18:4010:265.7
103ŻYCHLIŃSKA Agata 2141WARSZAWAK3018K 2705:20:35.2004:37:54.6503:16:25.1013:14:54.9513:22:40.05+06:19:3710:275.7
104GORCZYCA Aneta 2094JASŁOK3019K 2804:50:06.1504:53:16.0003:31:34.6513:14:56.8013:20:47.90+06:19:3910:275.7
105SZEWCZUK Sylwester 2127CIESZYNM3031M 7705:13:26.7504:46:49.1003:16:51.3513:17:07.2013:23:53.10+06:21:5010:295.7
106ATRASZKIEWICZ Olga 2117GDANSKK406K 2905:15:48.3004:44:05.2503:21:12.2013:21:05.7513:27:50.15+06:25:4810:325.7
107SIWIŃSKI Jerzy 202312tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNM508M 7805:44:21.1504:49:44.5502:49:22.7013:23:28.4013:31:10.50+06:28:1110:345.7
108ORIOL-SIGNERSKA Monika 2053XTEAM Klub Sportowy XTRI.plGDAŃSKK407K 3005:13:17.7504:58:11.7003:21:33.4513:33:02.9013:38:52.05+06:37:4510:415.6
109KUCIŃSKA Magdalena 2100RUNrecord.plGDYNIAK408K 3105:16:32.0004:57:18.8003:21:13.3513:35:04.1513:41:45.50+06:39:4710:435.6
110WÓJCIK Grażyna 2136SOSNOWIECK3020K 3205:13:44.2504:49:48.9503:41:06.2513:44:39.4513:51:30.90+06:49:2210:515.5
111WÓJCIK Michał 2135BĘDZINM4027M 7905:13:44.2004:49:49.8503:41:07.8513:44:41.9013:51:31.90+06:49:2410:515.5
112JABŁOŃSKI Kazimierz 2093PRĄDYM601M 8005:20:12.6505:11:25.9503:21:34.4513:53:13.0514:02:11.70+06:57:5510:575.5
113SELWA Katarzyna 2103RZESZÓWK204K 3305:38:42.0504:51:01.6503:24:56.3013:54:40.0014:02:31.55+06:59:2210:585.5
114GÓRA Daniel 2108MILICZM3032M 8105:44:35.1505:29:18.0503:46:10.9015:00:04.1015:08:54.40+08:04:4611:505.1
115DORSZEWSKA Bożena 2076BYDGOSZCZK502K 3405:42:40.0005:15:16.8004:14:19.5515:12:16.3515:20:04.15+08:16:5912:005
116PERKOWSKI Tomasz 2162ŁOMŻAM3033M 8205:57:30.6005:29:07.8503:45:45.3015:12:23.7515:21:17.45+08:17:0612:005
117PODKÓWKA Zbigniew 2077BYDGOSZCZM509M 8305:42:40.2005:15:23.6004:14:21.0015:12:24.8015:20:11.85+08:17:0712:005
118LOS Anna 2044Turlam się TeamWARSZAWAK409K 3505:48:22.7005:41:36.4503:48:36.2015:18:35.3515:27:30.85+08:23:1812:055
119STRZELECKI Artur 2078PIOTRKÓW TRYB.M5010M 8405:44:43.1506:07:05.4003:52:25.5515:44:14.1015:53:03.15+08:48:5612:254.8
120JODŁOWSKA Wioletta 2054XTEAM Klub Sportowy XTRI.plPRUSZCZ GDAŃSKIK4010K 3606:10:27.0506:32:39.7004:00:47.3516:43:54.1016:52:46.45+09:48:3613:124.5
121PACANOWSKA Agnieszka 2034Wełnica BiegaGNIEZNOK4011K 3706:13:16.3506:36:02.6004:02:11.4516:51:30.4017:00:22.15+09:56:1313:184.5
122PACANOWSKI Robert 2035Wełnica BiegaGNIEZNOM4028M 8506:13:16.8506:36:04.5004:02:13.0016:51:34.3517:00:24.30+09:56:1713:184.5
PITAS Piotr 2038ZapierdalaczeROGOŹNIKM2000:00:00.00 DNF04:15:15.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CISZCZONIK Sebastian 2159Sportiva.plRZESZÓWM3002:46:35.15 DNF02:38:11.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOŚCIUCH Justyna 2166GDAŃSKK4000:00:00.00 DNF04:18:59.50 DNF03:06:19.85 DNF DNF DNF--
DQŚLEDZIEWSKA Marta 2160OTK RzeznikMIŃSK MAZOWIECKIK3008:57:00.00 DQ00:00:00.00 DQ00:00:00.00 DQ DQ DQ--
Znaleziono 126 wynik(ów)