RZEŹNIK SKY 2018
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-05-31
Miejsce : Bieszczady
Dystans : 53 km
Zgłoszonych : 426
Wystartowało : 338
Nie ukończyło : 141
Ukończyło : 197
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 25km | 35km | 44km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLopienka
10km
Zubracze
25km
Roztoki
35km
Przyslup
44km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
53km
Czas
brutto
53km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1GRZĄDZIEL Dominik 1027Attiq Team SalmingDZIEKANOWICEM301M 400:00:0200:59:0202:33:4803:35:4604:34:5000:15:0005:46:27.7005:46:30.25 6:159,6
2PAWŁOWSKI Arkadiusz 1182Rock&RunWARSZAWAM302M 800:00:0401:05:3202:55:3804:07:1805:16:3506:27:53.8506:27:57.85+00:41:277:198,2
3SOBCZAK Henryk 1416S.H.T i Gorący PotokNOWY TARGM303M 1000:00:0201:13:1802:56:2704:12:2405:25:5506:38:04.7506:38:07.30+00:51:377:308,0
4MALINOWSKI Mateusz 1323MYSŁOWICEM304M 1100:00:0301:04:4402:55:3204:15:4405:32:2006:46:30.7506:46:34.45+01:00:047:407,8
5KORPALSKI Tomasz 1115Biegaj z głowąGDYNIAM305M 1200:00:1401:11:3003:08:5004:24:2405:35:3706:50:30.6506:50:44.65+01:04:147:447,7
6ŻUCHOWSKI Daniel 1221Nowa Huta TeamKRAKÓWM306M 1300:00:0401:16:3803:10:5904:27:4005:49:0407:09:18.0507:09:22.75+01:22:528:067,4
7BADOWSKI Aleksander 1371Team Mountain Fuel PolskaWARSZAWAM307M 1600:00:0301:02:1602:54:4304:25:0705:58:1407:25:45.6007:25:49.30+01:39:198:247,1
8SIEMIENIEC Marcin 1085NOAWROCŁAWM308M 1700:00:0401:08:4303:06:3404:35:4105:58:4107:27:28.1007:27:32.65+01:41:028:267,1
9ZAGLANICZNY Dominik 1247GDANSKM309M 2300:00:0801:12:1203:24:4404:56:4506:22:4307:42:19.5007:42:27.60+01:55:578:436,9
10KATARZYŃSKI Marek 1290PAWŁOWICEM3010M 2400:00:1301:16:3603:25:3704:58:4806:23:4307:46:56.7507:47:09.90+02:00:398:486,8
11KUC Wojciech 1171WARSZAWAM3011M 3100:00:1501:12:2103:24:4104:59:0706:31:4708:00:33.4008:00:49.20+02:14:189:046,6
12STACHURSKI Paweł 1397ŁAŃCUTM3012M 3400:00:1401:12:4203:21:1005:04:3306:27:4008:02:53.6008:03:08.25+02:16:389:066,6
13GRABOWSKI Błażej 1336JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3013M 3800:00:0701:09:4303:26:5405:09:1006:44:4508:12:43.7008:12:51.25+02:26:219:176,5
14WALENCIK Grzegorz 1037KeepMoving.plELBLAGM3014M 4100:00:3401:23:5503:33:0405:10:4306:42:1808:15:20.6508:15:55.35+02:29:259:206,4
15DEREZIŃSKI Piotr 1106WROCŁAWM3015M 4300:00:1601:18:5503:38:0105:22:3406:48:3108:19:41.6508:19:58.00+02:33:279:256,4
16JAZŁOCKI Łukasz 1316TWDWWARSZAWAM3016M 4400:00:2301:15:4403:27:2805:07:5206:44:4308:20:41.4008:21:04.95+02:34:349:266,4
17SARKA Bartłomiej 1411M3017M 4500:00:1001:23:2003:38:5105:19:5506:52:2608:23:05.9508:23:16.30+02:36:469:296,3
18POPIEL Andrzej 1309KRAKÓWM3018M 4600:00:0501:10:1403:18:3704:55:0006:52:5308:25:12.7508:25:18.10+02:38:479:316,3
19SZAPORÓW Łukasz 1044Spartan Race Team Group ProszowiceROSZOWICEM3019M 4800:00:0501:12:3003:28:2105:14:1706:50:3508:32:15.5008:32:21.45+02:45:519:396,2
20PARWA Michał 1038DZIEKANOWICEM3020M 4900:00:1001:24:1303:45:2305:35:3907:06:2408:32:39.5008:32:50.00+02:46:199:406,2
21GRZĄDKA Przemysław 1359PZU SPORT TEAMWARSZAWAM3021M 5500:00:0501:14:5503:33:2205:31:2807:01:3408:40:26.2008:40:31.85+02:54:019:496,1
22RAJNER Krzysztof 1077ULTRA KoszalinKOSZALINM3022M 5900:00:0801:14:2603:38:4005:26:2307:05:1408:43:27.7508:43:35.85+02:57:059:526,1
23RZEPNICKI Łukasz 1385Toruński Klub TriathlonowyTORUŃM3023M 6100:00:3401:22:1003:44:0505:31:1907:01:3108:46:10.3008:46:44.85+03:00:149:556,0
24ZYZAK Daniel 1338SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3024M 6200:00:1001:19:2903:35:3905:25:2307:06:0108:46:39.4008:46:49.65+03:00:199:566,0
25JAWORSKI Konrad 1264KRAKÓWM3025M 6400:00:1101:13:5703:35:1305:20:3907:03:3308:49:37.8008:49:49.55+03:03:199:596,0
26RÓŻAŃSKI Mateusz 1066KATOWICEM3026M 6500:00:2101:22:4503:45:0005:31:3707:14:3708:50:11.1008:50:32.50+03:04:0210:006,0
27GESSLER Łukasz 1090BiesyGOŚCICINOM3027M 6600:00:0601:18:5003:38:5305:37:4207:16:0408:52:25.0008:52:31.25+03:06:0110:026,0
28LASKO Łukasz 1089BIESYGDYNIAM3028M 6900:00:0601:19:1703:54:1005:41:3407:24:3508:58:31.1008:58:37.45+03:12:0710:095,9
29 KORCZ Daniel 1423Jaworzno Runners Pro TeamM3029M 7000:00:0401:10:3903:21:5704:58:1606:48:2709:00:17.1509:00:21.60+03:13:5110:115,9
30WROBLEWSKI Adrian 10503athlete.plBORKOWOM3030M 7100:00:3001:22:5703:50:1005:46:0007:35:4409:00:46.1009:01:16.80+03:14:4610:125,9
31KOŁTOWSKI Piotr 1239SKÓRZEWOM3031M 7300:00:3001:23:3103:44:5405:41:3707:20:3009:04:48.8009:05:19.55+03:18:4910:165,8
32ZAJĄCZKOWSKI Paweł 1019Power TrainingWARSZAWAM3032M 8200:00:0301:13:0103:38:1205:43:0607:28:1309:15:01.3509:15:04.85+03:28:3410:285,7
33GALUSKIN Alexey 1120Grupa NomaxTARNOWSKIE GÓRYM3033M 8300:00:2101:28:1203:57:5305:54:3107:33:3309:15:19.0009:15:40.05+03:29:0910:285,7
34WĘGRZYN Emil 1161Warbud Running TeamBIŁGORAJM3034M 9400:00:0701:18:4903:50:3505:39:2107:35:5709:30:03.9009:30:11.50+03:43:4110:455,6
35WYSOCKI Mariusz 1116Fundacja LatarniaBUKOWSKOM3035M 9800:00:2201:35:4504:28:0006:16:2907:52:2009:33:06.2509:33:28.80+03:46:5810:485,5
36MRZYGŁÓD Jurek 1189LUBYCZA KRÓLEWSKAM3036M 9900:00:1001:27:3303:55:5805:58:2007:44:1109:33:58.2009:34:08.25+03:47:3810:495,5
37WAWRZYNIAK Damian 1051Aktywni KamieńskRADOMSKOM3037M 10400:00:2901:32:3903:58:1106:10:3507:59:1809:45:55.5009:46:24.85+03:59:5411:035,4
38MERCIK Mateusz 1163Night RunnersKRAKÓWM3038M 10500:00:2301:30:2504:09:0506:17:1208:04:2209:46:56.6009:47:19.95+04:00:4911:045,4
39GOŹDZICKI Łukasz 1160EndorświnkiLUBARTÓWM3039M 10600:00:2001:36:3004:22:4206:32:3008:16:4609:50:57.8009:51:18.40+04:04:4811:095,4
40KŁOŚ Artur 1031PKO Bank PolskiLUBLINM3040M 11200:00:1601:30:2004:04:5306:12:2808:04:1109:57:37.0009:57:53.85+04:11:2311:165,3
41ZIOMEK Marcin 1262RZESZOWM3041M 11300:00:3301:33:4804:11:2406:20:5608:15:1109:57:40.7009:58:14.55+04:11:4411:165,3
42LICHOŃ Jacek 1285Infinity Runner's Team GrybówGRYBÓWM3042M 11400:00:2701:32:4404:08:0506:17:4908:12:4709:57:51.5009:58:18.65+04:11:4811:165,3
43OLEWNIK Łukasz 1346AGB TorrfyPŁOCKM3043M 11800:00:0901:27:1804:08:3006:07:1907:59:2810:06:57.7010:07:07.50+04:20:3711:275,2
44NOVIKOV Vitaliy 1390WINNICAM3044M 12000:00:2901:29:3204:18:2806:33:5508:24:2810:08:52.4010:09:21.90+04:22:5111:295,2
45KOMORKIEWICZ Karol 1218RunedaREDAM3045M 12100:00:0901:35:5204:16:0706:19:2108:12:0810:10:09.2510:10:18.30+04:23:4811:305,2
46PIETRUSZKA Mariusz 1003KRAKÓWM3046M 12300:00:3001:33:2804:06:1306:28:5708:19:2710:12:19.5510:12:50.25+04:26:2011:335,2
47JAROSZ Marcin 1405SANDOMIERZM3047M 12400:00:0001:33:2504:15:4106:17:2508:18:0610:12:52.2010:12:52.20+04:26:2111:335,2
48POGODA Kamil 1253KLUB BIEGACZA ACCENTUREŁÓDŹM3048M 12500:00:1701:30:2304:27:1306:28:1708:19:3410:13:03.3510:13:20.35+04:26:5011:345,2
49BOGUTA Mateusz 1156GDAŃSKM3049M 12700:00:2601:53:4304:36:4506:33:5008:22:0010:13:07.2510:13:33.70+04:27:0311:345,2
50HUBNER Antoni 1067Sportowe ŻuleWARSZAWAM3050M 12900:00:3501:39:0804:08:1206:10:0808:01:3510:18:33.4010:19:08.70+04:32:3811:405,1
51JANICKI Tomasz 119021daplot JarosławJAROSŁAWM3051M 13100:00:1601:28:2304:07:5906:20:5808:16:4310:20:28.6010:20:45.25+04:34:1511:425,1
52DEJEWSKI Jakub 1360GB Galopujące ŚlimakiJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3052M 13600:00:3201:43:0004:54:5406:45:5608:35:4910:28:24.6510:28:56.75+04:42:2611:515,1
53PIKIEWICZ Bartłomiej 1061Snails of DoomKATOWICEM3053M 14100:00:2601:41:1404:19:4906:43:5808:38:5810:31:48.1010:32:14.95+04:45:4411:555,0
54NOWAK Mariusz 1319KRAKÓWM3054M 14300:00:2801:25:4004:09:0106:18:2108:17:5610:36:10.1010:36:38.65+04:50:0812:005,0
55BURCZYK Klaudiusz 1150Free Runers-OpolskieURBANOWICEM3055M 14600:00:3301:39:4304:24:2206:47:1008:45:5210:40:14.6010:40:48.50+04:54:1812:045,0
56MICHNIEWSKI Piotr 1395GiT EkipaZAWIERCIEM3056M 14700:00:3101:42:0904:47:5006:52:2108:54:5510:43:54.4510:44:25.85+04:57:5512:084,9
57WESOŁOWSKI Robert 1393Fundacja Na RatunekDĘBLINM3057M 14800:00:2601:41:0004:55:3906:54:0308:50:4410:45:00.0010:45:26.60+04:58:5612:104,9
58JAZY Szymon 1040LUBOŃM3058M 14900:00:1801:37:0704:30:4506:54:3408:45:5210:45:24.8010:45:42.80+04:59:1212:104,9
59JAKUBCZAK Karol 1199RunedaWEJHEROWOM3059M 15000:00:0801:14:0303:43:4706:04:1008:26:1210:46:07.9510:46:16.75+04:59:4612:114,9
60STAWIŃSKI Piotr 1224WARSZAWAM3060M 15200:00:3501:39:0804:45:1606:55:1108:52:4510:53:47.8010:54:23.75+05:07:5312:204,9
Niesklasyfikowani
DOŁĘGOWSKI Krzysztof 1441kshysiek@NAPIERAJ TEAMBIELSKO BIAŁAM30DNF01:05:35 DNF02:52:57 DNF04:20:37 DNF DNF DNF DNF--
PREJZNAR Marcin 1398MTB MOSiR DUKLADUKLAM30DNF01:09:51 DNF03:11:11 DNF05:02:22 DNF DNF DNF DNF--
ROLBIECKI Piotr 1337Geoings PolskaKOŚCIERZYNAM30DNF01:04:25 DNF03:18:39 DNF05:51:58 DNF DNF DNF DNF--
MATYJA Adam 1188NR+STARA HUTAM30DNF01:13:37 DNF03:33:36 DNF06:36:53 DNF DNF DNF DNF--
KOPEĆ Paweł 1324Parkrun RzeszówMAJDAN KRÓLEWSKIM30DNF01:19:11 DNF04:11:31 DNF06:55:04 DNF DNF DNF DNF--
MATYSIAK Bartłomiej 1372JacekBiega Running TeamCZACHÓWEKM30DNF01:09:42 DNF03:30:30 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRAWCZYK Łukasz 1042Budago.plBRZOZÓWKAM30DNF01:28:13 DNF03:49:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
SUDNIK Krzysztof 1023KNURÓWM30DNF01:22:19 DNF03:50:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWICKI Przemysław 1321Zabierzów BiegaPISARYM30DNF01:24:30 DNF04:02:17 DNF DNF DNF DNF DNF--
WAGNER Adam 1248KATOWICEM30DNF01:29:38 DNF04:08:59 DNF DNF DNF DNF DNF--
JAWORSKI Paweł 1357BĘDZINM30DNF DNF04:10:38 DNF DNF DNF DNF DNF--
CHUDY Michał 1362WARSZAWAM30DNF01:34:05 DNF04:11:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
BIAŁEK Piotr 1255KLEWKIM30DNF01:23:12 DNF04:16:15 DNF DNF DNF DNF DNF--
DZIURKA Tomasz 1280SKOKIM30DNF01:24:28 DNF04:22:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRABOWSKI Sebastian 1078EndorświnkiLUBARTÓWM30DNF01:36:30 DNF04:26:56 DNF DNF DNF DNF DNF--
JASIŃSKI Marcin 1368Biuro Usług Informatycznych 'BATNA' Marcin JasińskiSOŚNOM30DNF01:34:04 DNF04:34:38 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUBASIK Rafał 1418LUBLINM30DNF01:26:56 DNF04:35:37 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSZELNIK Karol 1130JASŁOM30DNF01:24:05 DNF04:37:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
KARPIŃSKI Filip 1172WARSZAWAM30DNF01:35:57 DNF04:41:36 DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁACH Piotr 1155Big BullsKOWALEWO POMORSKIEM30DNF01:37:02 DNF04:42:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
JAWOREK Grzegorz 1025BbmWROCŁAWM30DNF01:37:33 DNF04:43:58 DNF DNF DNF DNF DNF--
PRUSACZYK Michał 1414M30DNF01:37:36 DNF04:45:39 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAWĘDA Arkadiusz 1152CZESTOCHOWAM30DNF01:41:28 DNF04:57:53 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOCZAJA Artur 1310KRAKÓWM30DNF01:01:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DROŹDZIEL Mariusz 1410WARSZAWAM30DNF01:15:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZWOLIŃSKI Łukasz 1419GDAŃSKM30DNF01:22:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIŚNIEWSKI Andrzej 1129WARSZAWAM30DNF01:27:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DĄBROWSKI Marcin 1002JACHRANKAM30DNF01:32:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PTAK Arkadiusz 1322Spartanie DzieciomWILKSZYNM30DNF01:33:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAJSTEREK Paweł 1235WARSZAWAM30DNF01:33:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CUPRYJAK Adrian 1094Tarczyński Klub BiegowyTARCZYNM30DNF01:33:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BUŁAT Adam 1363WARSZAWAM30DNF01:34:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LENARCIK Łukasz 1052Legalize it Running TeamGDAŃSKM30DNF01:34:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DĄBRÓWKA Radosław 1114Fundacja LatarniaBUKOWSKOM30DNF01:36:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GNIADKOWSKI Paweł 1030odjechani.comKRAKÓWM30DNF01:38:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZBOROWSKI Paweł 1020Sportowe ŻuleWARSZAWAM30DNF01:39:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SALAMON Patryk 1215PSZCYNAM30DNF01:40:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MALEC Piotr 1127Free Runners - OpolskieURBANOWICEM30DNF01:41:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TOMASZEWSKI Piotr 1268777POZNAŃM30DNF01:42:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ROSA Bartosz 1244Smashing PĄpkinsTORUŃM30DNF01:49:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MATUZIK Mateusz 1071Night RunnersKRAKÓWM30DNF01:50:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SETKOWICZ Jacek 1017KRAKÓWM30DNF01:51:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PEŁSZYŃSKI Marek 1151Zośka Ultimate RunnersGDANSKM30DNF02:01:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 103 wynik(ów)