RZEŹNIK SKY 2019

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-06-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
52.5 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
539
Wystartowało:
458
Nie ukończyło:
123
Ukończyło:
335
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9.68km | 25km | 33.7km | 42.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLopienka
9.68km
Zubracze
25km
Roztoki
33.7km
Przyslup
42.8km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
52.4km
Czas
brutto
52.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1MISIAK Bartosz 1000Alpin Sport HOKA One One TeamCESKY TESINM301M 100:00:0100:57:5902:30:1903:31:0204:35:1805:47:06.3005:47:08.05 6:379.1
2PIECH Kacper 1001ASICS FrontRunner Poland/Etapowa TriadaKRAKÓWM201M 200:00:0100:58:5202:36:1403:43:4804:49:1805:58:25.2505:58:26.35+00:11:186:508.8
3HUZIOR Piotr 1527Attiq/SalmingNOWY TARGM401M 300:00:0101:05:3502:52:2703:57:5805:03:1406:09:11.1506:09:12.45+00:22:047:028.5
4MOCZEK Tomasz 1301Cross Straceńców TeamGŁOGÓWM402M 400:00:0301:05:3402:56:4904:08:0005:17:0606:25:21.9506:25:25.65+00:38:177:218.2
5ŻORNIAK Mateusz 1078Mega Fason SieniawaSIENIAWAM302M 500:00:0201:06:1702:54:2504:08:2205:17:5306:32:10.5006:32:12.80+00:45:047:298
6SYCHOWICZ Daniel 1082OTWOCKM403M 600:00:0101:05:2102:58:1104:11:2405:26:3006:38:06.9006:38:08.45+00:51:007:357.9
7SZWAJA Mateusz 1532otk rzeznikGLIWICEM202M 700:00:0101:07:0103:03:4004:18:4005:37:5706:56:29.1006:56:30.40+01:09:227:567.5
8BADOWSKI Aleksander 1247Team Mountain Fuel PolskaWARSZAWAM303M 800:00:0101:01:1802:48:4204:05:0605:35:4406:58:50.1506:58:51.60+01:11:437:597.5
9KAPAON Łazarz 1128Cazzo Club Running TeamWARSZAWAM203M 900:00:0201:05:2003:05:2904:22:0605:40:4107:00:51.7007:00:54.20+01:13:468:017.5
10KOSTERKIEWICZ Marcin 1290KOSTER I FAMILIAPRZEMYŚLM404M 1000:00:0101:07:2603:03:1604:22:2605:41:0607:01:58.1507:01:59.85+01:14:518:037.5
11SAWICKI Szymon 1408TKN Tatra TeamNOWY TARGM405M 1100:00:0201:06:0702:55:5604:15:5805:40:0807:08:39.9507:08:42.55+01:21:348:107.3
12TOPOLSKI Marcin 1072Człowiek który nie boi się Chucka NorrisaJADOWNIKIM406M 1200:00:0401:17:1903:15:4504:34:1405:50:0307:09:41.3007:09:45.40+01:22:378:127.3
13DUCKI Piotr 1535otk rzeznikPOLKOWICEM304M 1300:00:0301:11:2803:07:3304:28:1605:50:4707:11:11.1507:11:14.30+01:24:068:137.3
14BOTKIEWICZ Jarosław 1297PIASECZNA GÓRKAM407M 1400:00:0601:06:0103:06:5004:27:3505:49:0607:11:57.5507:12:03.75+01:24:558:147.3
15KAPAON Aleksander 1131Cazzo Club Running TeamSTRACHÓWKAM204M 1500:00:0801:09:2603:13:2304:35:1205:54:4407:17:29.3007:17:38.20+01:30:308:207.2
16CAŁKA Bartłomiej 1329InobeWARSZAWAM305M 1600:00:0401:15:0203:21:0804:43:2506:01:0807:18:54.9007:18:59.65+01:31:518:227.2
17MACHALSKI Sebastian 1050STRZELINM408M 1700:00:0901:16:4903:18:0704:39:4906:00:4207:23:25.9007:23:35.80+01:36:278:277.1
18DUDEK Mirosław 1088SNG WILD DUCKSJAWORZNOM306M 1800:00:0201:08:1603:09:3904:37:0206:00:4807:24:39.1507:24:41.90+01:37:338:297.1
19ZARZYŃSKI Artur 1194MPK WybieganieWARSZAWAM409M 1900:00:0101:09:5503:11:1104:36:5806:04:4607:31:26.2007:31:27.80+01:44:198:367
20NIKITINA Tatiana 1481Trail Running SchoolKRASNOGORSKK301K 100:00:0201:16:1703:25:3904:48:2406:08:5507:33:20.7007:33:23.20+01:46:158:396.9
21SIEMASZKO Wojtek 1499BIRMINGHAMM4010M 2000:00:0401:20:2903:30:5204:57:5706:15:0907:33:21.2507:33:25.95+01:46:178:396.9
22CUDZICH Mirosław 1422SYMPTOMNOWY TARGM4011M 2100:00:0301:15:3703:23:2704:47:1806:08:2107:33:28.4007:33:31.80+01:46:238:396.9
23POPIEL Andrzej 1390popsmart.plKRAKÓWM307M 2200:00:0201:16:3103:24:5704:49:0306:11:3607:33:32.5007:33:35.15+01:46:278:396.9
24DUDA Konrad 1143KRAKÓWM308M 2300:00:0501:13:5003:16:3604:40:5006:08:3207:37:07.4007:37:13.25+01:50:058:436.9
25SNARSKI Bogdan 1495AlbatrosyWARSZAWAM4012M 2400:00:0101:16:2503:23:2704:50:1606:18:3407:38:42.1007:38:44.05+01:51:368:456.9
26KRAJEWSKI Wojtek 1296KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM4013M 2500:00:0501:17:2803:27:1404:53:3406:16:5507:39:40.9007:39:46.15+01:52:388:466.8
27PODGÓRSKI Bogusz 1375czarnamilaPOZNAŃM309M 2600:00:0701:08:0703:10:0104:35:4206:11:5007:40:15.5007:40:23.30+01:53:158:476.8
28GÓRYŃSKI Rafał 1235EKO OKNA RUNNERSRYBNIKM205M 2700:00:0501:09:5203:16:2704:44:5306:11:2107:40:45.0007:40:50.55+01:53:428:476.8
29KOZYRA Paweł 1073TeamMountainFuel RunnerpawcislawLUBLINM206M 2800:00:0101:07:5503:00:3904:25:5605:51:0807:41:30.2507:41:32.10+01:54:248:486.8
30ANDRZEJEWSKA Magdalena 7 XRETRO TEAM KOZICEJANOWICE WIELKIEK401K 200:00:0201:16:0203:26:0604:50:1706:15:2807:42:22.4507:42:25.30+01:55:178:496.8
31WRONA Mariusz 1489WARSZAWAM4014M 2900:00:0401:15:4803:27:0704:58:4706:21:5707:43:04.7507:43:08.90+01:56:008:506.8
32GOC Milan 1376South West Road RunnersEXETERM4015M 3000:00:1601:27:3003:40:5405:06:5006:24:4507:42:56.7007:43:13.40+01:56:058:506.8
33WOŹNIAK Radosław 1190Skawina BiegaSKAWINAM3010M 3100:00:0501:13:4103:21:3104:50:3306:17:1207:46:29.5507:46:35.25+01:59:278:546.7
34OBERLAN-MAROŃ Joanna 1252TORUŃK402K 300:00:3301:23:0503:31:3004:56:0306:18:3807:46:20.0007:46:53.05+01:59:458:536.7
35PETRYNA Jagoda 1146NOAWROCŁAWK302K 400:00:0101:16:5403:27:2104:52:4806:20:0507:48:12.6507:48:13.90+02:01:058:566.7
36PYTLOS Marcin 1470WARSZAWAM3011M 3200:00:0201:16:2703:29:5304:58:1506:18:4907:49:39.6007:49:42.25+02:02:348:576.7
37MIELOCH Tamara 1502PODKOWA LEŚNAK403K 500:00:0301:15:1803:30:5305:00:3006:24:5807:50:32.3007:50:35.60+02:03:278:586.7
38SIEMIENIEC Marcin 1152NOA wild runnersWROCŁAWM3012M 3300:00:0101:13:4503:25:5304:52:1906:17:3107:50:40.8507:50:42.00+02:03:338:586.7
39KUBICZAK Jan 1378Parum Canis DELTATORUŃM3013M 3400:00:1901:08:0103:13:2604:50:1306:21:2607:50:23.9507:50:43.40+02:03:358:586.7
40BASĄG Marek 1122KIELCEM3014M 3500:00:2601:20:1103:29:1404:58:4906:26:0307:53:29.0507:53:55.20+02:06:479:026.6
41LUBAŃSKI Robert 1484BUKOWICEM501M 3600:00:0401:13:4803:25:1404:56:3006:25:3907:54:14.2007:54:18.70+02:07:109:036.6
42SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 1239POZNAŃK303K 600:00:0701:18:5903:33:0105:01:2106:28:2607:56:02.2507:56:10.05+02:09:029:056.6
43ZAWADZKI Andrzej 1289MKS SiechniceSIECHNICEM3015M 3700:00:0901:12:1903:24:5704:58:3806:25:4207:56:01.2507:56:10.55+02:09:029:056.6
44KWIATKOWSKI Michael 1074KRAKÓWM3016M 3800:00:0101:09:5603:13:5404:44:1306:14:1807:57:53.9507:57:55.70+02:10:479:076.6
45CIEŚLIK Sebastian 1497SŁOMNIKIM3017M 3900:00:4401:21:4503:19:3804:42:2506:03:5400:30:0007:57:20.3507:58:05.10+02:10:578:327
46NOWACKI Piotr 1480ŚWIĘTOCHŁOWICEM4016M 4000:00:2401:13:2903:25:2004:53:5606:25:4407:59:12.3007:59:36.70+02:12:289:086.6
47GANIEVA Aigul 1482TraiRunningClubMOSCOWK304K 700:00:0201:21:1003:36:0705:01:4706:26:1907:59:50.4007:59:52.85+02:12:449:096.6
48DAJEK Łukasz 1208CHROBOTYM3018M 4100:00:3701:19:4603:31:4305:08:2906:38:1108:00:28.1508:01:05.30+02:13:579:106.5
49STACHURSKI Paweł 1487ŁAŃCUTM3019M 4200:00:1501:15:3103:34:5605:08:1906:35:5508:01:33.6008:01:48.60+02:14:409:116.5
50PŁOSKONKA Jakub 1508KRAKÓWM207M 4300:00:1701:16:2903:21:4405:01:4306:28:2108:02:03.8008:02:20.95+02:15:129:116.5
51SEMENIUK Piotr 1255WesołaWARSZAWA-WESOŁAM4017M 4400:00:0601:16:3203:22:3304:53:1106:21:5308:02:17.7508:02:24.10+02:15:169:126.5
52LITWIN Bartłomiej 1324Wkurw_TeamWROCANKAM3020M 4500:00:2301:23:1303:41:5505:13:4306:41:1408:04:03.6508:04:27.60+02:17:199:146.5
53LASEK Leszek 1357MAŁĘCZYNM502M 4600:00:0201:19:1503:37:3505:12:3506:37:4608:04:54.7508:04:57.55+02:17:499:156.5
54PIĄTEK Beata 1479Ultra Łańcut/treningfizjoterapia.plŁAŃCUTK305K 800:00:0301:30:2503:51:3405:19:1206:41:1808:06:42.9008:06:46.00+02:19:379:176.5
55CHOJNACKI Wiktor 1270LUTOWISKAM3021M 4700:00:1101:13:3803:25:0204:57:2706:30:3508:08:01.5508:08:13.05+02:21:059:186.4
56KOPEL Rafał 12227JASIONKAM3022M 4800:00:0501:12:2403:28:0905:00:1606:36:0008:10:05.7008:10:11.55+02:23:039:216.4
57BONIKOWSKI Tomasz 1218GRODZISK MAZM4018M 4900:00:0801:21:4403:42:5605:15:0106:44:1708:10:03.7008:10:11.90+02:23:039:216.4
58NOWICKI Tomasz 1108JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3023M 5000:00:1001:26:0603:42:0605:15:0506:45:4108:16:24.4508:16:34.90+02:29:269:286.3
59WRÓBLEWSKI Mateusz 1407RAWA MAZOWIECKAM208M 5100:00:1101:18:2303:35:4705:07:2706:44:0908:17:10.4008:17:21.75+02:30:139:296.3
60PRZYDANEK Karol 1096WARSZAWAM3024M 5200:00:0201:09:2103:27:0205:07:0606:47:0508:19:32.4008:19:34.60+02:32:269:316.3
61FURTEK Iwona 1232Lacho TeamKRAKÓWK306K 900:00:1101:21:4303:32:5205:02:0506:45:3608:20:17.2008:20:29.05+02:33:219:326.3
62PRZYBYLSKA Katarzyna 1359OPOLEK201K 1000:00:1301:34:0003:56:0805:22:2706:49:1508:21:10.2508:21:23.45+02:34:159:336.3
63GOLAS Grażyna 1024Dudycz RunGDYNIAK404K 1100:00:1201:26:0003:52:1205:25:4806:54:2108:21:23.9008:21:36.45+02:34:289:346.3
64SAWICKI Marcin 1409DOROTKAM3025M 5300:00:0401:17:5503:37:2905:14:5606:52:0308:22:21.3008:22:25.30+02:35:179:356.3
65MIKUŚKIEWICZ Piotr 1144wkurw_teamCHMIELNIKM3026M 5400:00:1501:32:5703:52:5605:29:4806:55:5108:22:13.7008:22:29.20+02:35:219:356.3
66CIEŚLIK Sławomir 1069KNURÓWM209M 5500:00:1401:18:1203:22:5404:56:5106:45:2708:24:04.8508:24:19.55+02:37:119:376.2
67SADOWSKI Rafał 1520KB SpartakusBEŁCHATÓWM3027M 5600:00:1001:16:3503:31:5005:17:1706:50:5508:24:10.2508:24:20.50+02:37:129:376.2
68STASZCZAK Łukasz 1251TRI Team LubańLUBAŃM4019M 5700:00:0501:06:0303:12:1804:56:3006:46:5808:24:59.9508:25:05.25+02:37:579:386.2
69KRAWCZYK Adriana 1013CHOCIANÓWK307K 1200:00:0501:20:3903:41:0305:19:0106:49:4008:25:09.0008:25:14.90+02:38:069:386.2
70DĄBKOWSKI Wojciech 1531DąbekTeamSOLEC KUJAWSKIM3028M 5800:00:2201:24:5603:42:1705:18:3906:52:2708:25:15.7008:25:38.45+02:38:309:386.2
71ŻBIK Bartosz 1365Smart TherapyPLEWISKAM3029M 5900:00:0901:24:4903:45:4705:22:3406:54:2808:27:24.7508:27:34.35+02:40:269:416.2
72NOWAK Karol 151716 bpdKRAKOWM2010M 6000:00:2101:29:4303:53:2405:26:2606:58:2508:28:22.9508:28:44.20+02:41:369:426.2
73MIKOŁAJCZYK Robert 1041Drużyna Orzecha ŻyrardówŻYRARDÓWM4020M 6100:00:2101:12:5703:21:5204:59:5506:45:5008:28:45.7008:29:06.70+02:41:589:426.2
74GOC Paweł 1292BOCHNIAM3030M 6200:00:0701:12:5603:13:5104:48:0206:51:2408:29:08.9008:29:16.25+02:42:089:426.2
75MICHALCZYK Paweł 1362WARSZAWAM4021M 6300:00:0801:18:4003:43:3205:18:3806:53:5208:29:25.7508:29:34.10+02:42:269:436.2
76GRONO Krzysztof 1414V-Max AdamówFIUKÓWKAM4022M 6400:00:0401:17:5603:37:2705:14:5606:51:5108:31:54.1508:31:58.45+02:44:509:466.1
77GROSFELD Karol 1335Zabiegani CzęstochowaGORZKOWICEM3031M 6500:00:1501:24:3803:43:2005:15:2406:52:1908:32:37.8508:32:53.20+02:45:459:466.1
78SZPUNAR Marek 1398ŁAŃCUTM4023M 6600:00:3901:27:4803:57:4005:39:0207:07:3108:33:00.9008:33:40.15+02:46:329:476.1
79SIKORA Łukasz 1211Grupa NomaxBŁADNICE DOLNEM3032M 6700:00:1401:27:5603:56:3305:37:4107:10:0408:34:13.2008:34:28.05+02:47:209:486.1
80HYRNIK Wojciech 1417TYCHYM3033M 6800:00:0801:20:1403:45:5005:22:3706:58:3508:37:59.0008:38:07.80+02:50:599:536.1
81IDZIAK Jakub 1166POZNANM2011M 6900:00:0701:26:2203:48:5505:21:3806:58:3708:38:43.4008:38:51.15+02:51:439:536.1
82SUDNIK Krzysztof 1093KNURÓWM3034M 7000:00:2301:26:0203:47:3205:29:5507:07:5008:40:23.5508:40:46.70+02:53:389:556
83SIKORA Bożka 1025TKKF Uklejna MyśleniceMYŚLENICEK308K 1300:00:0601:26:1303:55:2505:34:2107:06:5008:41:14.4508:41:20.60+02:54:129:566
84DAMPS Sylwester 1404GOWINOM4024M 7100:00:1201:26:0103:52:5205:26:1807:00:1308:41:08.6008:41:21.30+02:54:139:566
85KLAPPHOLZ Adriana 1004Biegiem przez ChybieCIESZYNK405K 1400:00:0301:27:1304:01:4605:41:3807:12:5808:42:37.5008:42:40.90+02:55:329:586
86BARCZYK Andrzej 1448Barczyk WolbromWOLBROMM4025M 7200:00:2801:27:5404:01:0205:39:2907:10:4808:42:13.6508:42:41.90+02:55:339:576
87BIELOV Yuriy 1534CHORZÓWM2012M 7300:00:1801:14:2703:46:5205:26:2906:59:4208:42:30.3008:42:48.70+02:55:409:586
88KIERNICKI Łukasz 1083Fun&RunCZUDECM3035M 7400:00:2001:29:5903:55:5905:32:0407:06:0608:44:26.0508:44:46.90+02:57:3810:006
89KOWALSKI Łukasz 1160STRZYŻEWICEM3036M 7500:00:4701:29:2103:57:1305:37:0107:09:1608:45:39.0508:46:26.95+02:59:1810:016
90SZYMCZAK Łukasz 1427SSW TEAM KROŚNICEMILICZM3037M 7600:00:0701:26:1703:51:3805:26:4207:05:4708:46:29.6508:46:36.75+02:59:2810:026
91WARĘCKA Kasia 1320LESKOK202K 1500:00:0501:28:4704:04:5105:44:3907:13:1508:48:28.8508:48:33.85+03:01:2510:055.9
92ZAJĄC Paweł 1488JEDLNIA LETNISKOM3038M 7700:00:3501:24:5903:45:3405:25:5107:03:4708:49:00.6508:49:36.25+03:02:2810:055.9
93KOCIUMBAS Bartosz 1045KB SobótkaMILICZM4026M 7800:00:4201:25:4103:45:0505:29:3407:07:3608:49:27.6008:50:09.85+03:03:0110:065.9
94POROWSKI Waldek 1276WARSZAWAM4027M 7900:00:4201:25:4103:46:1705:30:0207:07:3208:49:28.1508:50:10.25+03:03:0210:065.9
95MAJCHROWSKI Jacek 1155CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4028M 8000:00:1401:22:0204:02:4005:36:5907:12:1108:50:15.2508:50:29.45+03:03:2110:075.9
96KRUPA Piotr 1433Kopalnia MocyTARNOBRZEGM3039M 8100:00:1601:29:1303:57:4905:36:5707:12:1608:50:14.6508:50:30.95+03:03:2210:075.9
97MOLTZAN Zbigniew 1338Crossfit ToruńTORUŃM4029M 8200:00:2301:33:0404:12:3305:55:3907:27:1708:50:08.5508:50:32.25+03:03:2410:075.9
98GRUPA Jarek 1307SZWLASTARGARDM3040M 8300:00:0201:20:3903:54:4505:30:1607:07:0908:51:08.8008:51:11.45+03:04:0310:085.9
99SEKUŁA Mirek 1081Infinity runner's Team GrybówGRYBÓWM4030M 8400:00:0801:25:4604:02:2405:43:3307:19:5208:51:31.6508:51:40.05+03:04:3210:085.9
100STARZYK Sebastian 1079OCR Team DębicaTARNÓWM3041M 8500:01:2701:29:2704:05:1105:46:4507:24:0808:50:43.1508:52:10.65+03:05:0210:075.9
101BŁĄKAŁA Tomasz 1490ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM4031M 8600:00:0601:19:1003:44:2405:30:4107:11:1008:52:12.5508:52:19.30+03:05:1110:095.9
102STOPYRA Urszula 1401DEBNOK203K 1600:00:3901:27:4803:57:2705:39:0007:15:4108:51:49.5008:52:28.50+03:05:2010:085.9
103DĄBROWA Piotr 1183DecathlonSKARŻYSKO-KAMIENNAM3042M 8700:00:0501:26:0003:51:0205:28:5107:08:4808:52:44.3508:52:50.20+03:05:4210:105.9
104JANKOWSKI Adrian 413 XBirell Isotonic TeamWARSZAWAM3043M 8800:00:1001:27:0003:54:4805:42:2807:19:4508:52:52.1508:53:02.30+03:05:5410:105.9
105PACHO Sylwester 1387PAPIKIGRYBÓWM4032M 8900:00:0101:15:5403:36:3705:15:1506:48:3800:30:0008:54:40.9008:54:42.20+03:07:349:376.2
106OCHYRA Konrad 1348SOLINA TEAMLESKOM2013M 9000:00:0301:17:0403:36:0405:25:0407:09:0508:55:38.4508:55:41.95+03:08:3310:135.9
107DŁUGAJ Andrzej 1350MIKOŁÓWM4033M 9100:00:2301:31:1103:56:1805:33:4107:13:0708:55:28.8508:55:52.10+03:08:4410:135.9
108OLBERT Ireneusz 1423PCC ULTRA RUNNERSBRZEG DOLNYM4034M 9200:00:0301:16:3703:39:1905:26:0407:11:3108:56:12.4008:56:16.10+03:09:0810:135.9
109KOPEĆ Paweł 1267Rzeszowskie Gazele i GepardyMAJDAN KRÓLEWSKIM3044M 9300:00:2001:25:1203:57:2305:44:4707:22:0508:56:47.6508:57:08.50+03:10:0010:145.9
110MAZURKIEWICZ Maks 1077KS Bero / ForFitGDAŃSKM3045M 9400:00:4301:39:0604:13:2605:48:3807:24:2308:59:54.0009:00:37.30+03:13:2910:185.8
111SKURATKO Adrian 1253Ronal Polska RunWAŁBRZYCHM3046M 9500:00:0601:12:3003:46:1405:40:1007:25:3209:01:53.3009:02:00.25+03:14:5210:205.8
112FOGT Monika 1496GDYNIAK406K 1700:00:0801:31:1604:05:0705:49:4907:31:3809:02:29.0509:02:37.95+03:15:2910:215.8
113SUWEZDA Jacek 1393CZĘSTOCHOWAM503M 9600:00:4001:30:4204:06:4405:51:0507:26:3709:03:51.6009:04:32.15+03:17:2410:225.8
114MELLER Joanna 1380Drużyna WilkaDYWITYK407K 1800:00:1901:37:3704:11:1105:53:1607:28:2709:06:45.4509:07:04.75+03:19:5610:265.8
115AUGUSTYNIAK Marek 1213kolega RyśkaZAWIERCIEM504M 9700:00:4901:29:2803:58:2305:42:5707:26:2909:07:54.9009:08:44.45+03:21:3610:275.7
116GRUNWALD Sebastian 1468BUCZKOWICEM4035M 9800:00:3604:29:5506:10:0107:38:1809:09:14.3009:09:51.20+03:22:4310:285.7
117JARZĄB Marcin 1046WARSZAWAM3047M 9900:00:1601:36:0704:07:2905:57:1307:34:2009:11:27.8509:11:44.30+03:24:3610:315.7
118PRZYBYLSKI Piotr 1360OPOLEM4036M 10000:00:1301:34:0004:08:4405:52:2807:34:1109:11:33.7509:11:47.35+03:24:3910:315.7
119POPŁAWSKA Katarzyna 1061Czarne Owce Hipolitów/MPK WybieganieHIPOLITÓWK408K 1900:00:3901:30:5204:07:1905:53:0407:32:4909:11:24.9009:12:04.40+03:24:5610:315.7
120OKRUTNIAK Sławomir 1053NIEGOSZOWICEM3048M 10100:00:0301:31:3304:04:2205:43:3007:31:1509:13:05.4009:13:08.80+03:26:0010:335.7
121URBANIK Łukasz 1500Kita TeamŁÓDZM4037M 10200:00:1801:22:5604:09:1206:01:4307:42:3209:12:56.9009:13:15.50+03:26:0710:335.7
122MAGOŃ Łukasz 1227Husaria Race TeamKRACZKOWAM3049M 10300:00:3601:36:0604:06:0505:52:4507:33:0009:14:20.0509:14:56.80+03:27:4810:345.7
123BORYS Andrzej 1537ŁAZYM4038M 10400:00:4801:20:0803:45:2905:41:5907:29:0609:15:16.9509:16:05.15+03:28:5710:355.7
124FEDORCZAK Jacek 1127KRAKOWM3050M 10500:00:3401:42:4404:25:2406:05:1207:41:3409:15:39.4509:16:13.75+03:29:0510:365.7
125GASIK Leszek 1156Human&Hunter Runners TeamOLSZTYN / JURAJSKIM4039M 10600:00:3801:23:4104:07:5505:51:0507:35:2309:15:36.4009:16:15.30+03:29:0710:365.7
126NOWAK Agnieszka 1182CB163BYDGOSZCZK309K 2000:00:4501:39:2904:16:2705:59:1207:39:1009:15:32.5009:16:17.50+03:29:0910:365.7
127KOWALCZYK Mariusz 1451WolfpackŻÓŁWINM4040M 10700:00:5601:42:0704:08:3605:59:0207:38:5809:18:25.2009:19:21.90+03:32:1310:395.6
128GŁĘBOCKI Konrad 1474BARCZEWOM4041M 10800:00:0701:22:5703:58:0905:48:0107:31:5809:20:39.5009:20:47.20+03:33:3910:415.6
129URBANEK Patryk 1518MYSLOWICEM2014M 10900:00:0201:13:4903:51:3205:51:2207:40:4409:21:07.1009:21:09.35+03:34:0110:425.6
130BERTINO Francesco 1125Cazzo Club Running TeamWARSZAWAM2015M 11000:00:1001:25:0604:09:0405:54:4307:39:4909:21:08.8509:21:19.40+03:34:1110:425.6
131POŚNIK Tomek 1200WorkFit Adventure TeamWARSZAWAM4042M 11100:00:3301:32:3704:09:5705:56:1107:43:5709:21:57.3009:22:30.45+03:35:2210:435.6
132SOWA Paweł 1170GDYNIAM4043M 11200:00:1101:29:0604:06:1605:51:5307:38:4609:22:40.6509:22:52.15+03:35:4410:445.6
133DASZCZUK Tomasz 1308WARSZAWAM4044M 11300:00:4801:47:2804:28:3006:11:4107:46:4609:22:14.5009:23:02.85+03:35:5410:435.6
134PORĘBA Eugeniusz 1505MIECHÓWM505M 11400:00:1601:32:1104:16:1706:12:3507:52:5009:25:48.1509:26:05.00+03:38:5610:475.6
135GAWIN Krzysztof 162 YHardcoryKRAKÓWM3051M 11500:00:0701:33:0904:22:0806:10:5107:53:4109:27:31.2509:27:38.65+03:40:3010:495.5
136TUREK Maciej 1010#piwonamecieKRAKÓWM3052M 11600:00:2101:32:5004:27:5206:10:2407:55:2909:27:29.2509:27:50.90+03:40:4210:495.5
137KĄKOL Łukasz 1521AMSTERDAMM3053M 11700:00:1901:38:5304:21:1706:18:1308:02:1509:27:32.9009:27:51.90+03:40:4310:495.5
138ŚWIĘCICKI Marcin 1522LISZKIM4045M 11800:00:1901:38:5404:21:1606:18:1308:02:1709:27:32.8509:27:51.90+03:40:4310:495.5
139BARAŃCZAK Kamil 1438POZNAŃM3054M 11900:00:4201:20:2703:51:2205:26:1307:05:1200:30:0009:31:14.3509:31:57.25+03:44:4910:195.8
140DROŹDZIEL Mariusz 1466WARSZAWAM3055M 12000:00:3701:32:4704:10:2405:56:2207:32:4709:31:40.6009:32:18.40+03:45:1010:545.5
141PAŁACHA Anna 1169TakLubię Sandomierz/TSASANDOMIERZK409K 2100:00:1401:33:3704:22:0906:09:1807:53:2109:33:00.8509:33:15.25+03:46:0710:565.5
142BEDNAREK Piotr 1210RAWA MAZOWIECKAM2016M 12100:00:1101:18:2303:42:3005:42:0807:34:4609:33:07.9009:33:19.70+03:46:1110:565.5
143MATYSIAK Łukasz 1443KOBYLA GÓRAM3056M 12200:00:1201:25:2304:01:3505:45:1007:39:3909:34:52.9509:35:05.00+03:47:5610:585.5
144JASIŃSKI Marcin 1483SOŚNOM4046M 12300:00:0501:25:1903:54:3805:50:3107:39:4609:37:27.7509:37:33.00+03:50:2411:015.4
145ŚLIWIŃSKI Andrzej 1493MIECHÓWM601M 12400:00:1501:32:1304:22:2706:21:4108:14:4209:38:33.5009:38:49.25+03:51:4111:025.4
146SIWIEC Stanisław 1018RZESZÓWM602M 12500:00:0301:29:5504:26:4106:11:5207:51:2609:39:24.1009:39:27.50+03:52:1911:035.4
147KUCHARSKI Paweł 1536Planeta NiskoNISKOM4047M 12600:00:0901:33:0804:16:4406:08:2007:53:4209:39:30.6009:39:40.55+03:52:3211:035.4
148WAŃKOWICZ Adrian 1063BRZEG DOLNYM3057M 12700:00:2001:29:5604:06:0406:03:3007:51:2709:39:20.5009:39:41.45+03:52:3311:035.4
149GRUCA Ryszard 1388PAPIKIGRYBÓWM506M 12800:00:0801:33:2004:27:3606:17:0207:57:4909:40:13.8009:40:22.45+03:53:1411:045.4
150FRĄCZEK Krzysztof 1044KRAKÓWM3058M 12900:00:0501:26:5604:06:1405:54:2507:41:3609:42:42.2009:42:47.25+03:55:3911:075.4
151MILCZAREK Marcin 1029ŻYRARDÓWM3059M 13000:00:3201:32:3604:07:3306:04:1007:50:1309:42:29.5009:43:02.00+03:55:5311:065.4
152PELA Dariusz 1463TORUŃM3060M 13100:00:1501:30:4504:02:1106:09:1707:53:3309:43:33.8509:43:49.50+03:56:4111:085.4
153RYGIEL Grzegorz 1506KIELCEM3061M 13200:00:1801:27:5704:11:4906:05:2107:53:0509:44:23.3509:44:41.75+03:57:3311:095.4
154WIECZOREK Piotr 1099PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3062M 13300:00:4601:44:4604:25:2106:16:2707:57:1909:44:07.2009:44:53.90+03:57:4511:085.4
155SZYMALA-LIPKA Magdalena 1007MIELECK3010K 2200:00:0301:33:3304:18:0506:14:1308:00:1809:45:07.8509:45:11.75+03:58:0311:105.4
156SZUBERT Dariusz 1372Miraz Race TeamKORCZYNAM2017M 13400:00:0701:25:0703:56:2005:48:0607:44:5509:45:12.8509:45:20.25+03:58:1211:105.4
157KAMIŃSKI Daniel 1304OZORKÓWM3063M 13500:00:1201:29:5004:24:1606:12:5607:57:0509:45:31.6009:45:43.90+03:58:3511:105.4
158PIERZCHALSKA Julia 1091Above 2000TIPTONK3011K 2300:00:0701:29:2004:13:4306:11:1207:58:4009:46:06.3509:46:13.50+03:59:0511:115.4
159WÓJCIK Paweł 1419Kaszubskie DzikiDĘBOGÓRZEM2018M 13600:00:3701:31:3004:16:5006:05:0507:58:1209:48:44.1509:49:21.40+04:02:1311:145.3
160OSTROWSKI Marcin 1109PZU Sport TeamWARSZAWAM3064M 13700:00:2601:40:3904:33:1606:21:0707:58:1709:48:56.4509:49:23.15+04:02:1511:145.3
161WOŹNICA Adrian 1207Grupa NomaxWOŹNIKIM3065M 13800:00:4201:43:4404:25:1906:08:4407:55:3009:48:40.9009:49:23.50+04:02:1511:145.3
162ZYGMUNT Paweł 1220LEŻAJSKM4048M 13900:00:0601:27:2004:04:0205:48:5207:44:3309:50:33.2009:50:40.00+04:03:3111:165.3
163KMITA Krzysztof 1201KRAKÓWM3066M 14000:00:1201:24:4004:04:0505:55:2307:51:1009:53:18.2009:53:30.50+04:06:2211:195.3
164KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina 1530RaceFighterSIENNICAK3012K 2400:00:1701:30:3004:09:2006:20:4508:04:5109:53:43.4009:54:00.85+04:06:5211:195.3
165ROJEK Maciej 1371KRAKÓWM3067M 14100:00:1301:32:0204:18:1006:13:0708:08:5409:53:48.0009:54:01.80+04:06:5311:195.3
166ZIĘBA Tomasz 1467JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4049M 14200:00:3701:40:0004:37:0206:31:0908:24:0609:53:32.9509:54:10.35+04:07:0211:195.3
167TURLEJ Dariusz 1173KondycjaWARSZAWAM603M 14300:00:2901:43:3204:36:3106:21:4808:04:1109:53:46.2009:54:15.30+04:07:0711:195.3
168BONIKOWSKI Mateusz 1509GRODZISK MAZOWIECKIM3068M 14400:00:0801:26:1304:19:3606:18:0908:10:1609:54:36.5509:54:45.50+04:07:3711:205.3
169ADAMIAK Marcin 1066EVErRUNŁÓDŹM4050M 14500:00:0601:33:5604:27:2906:22:4508:05:0409:54:42.8509:54:49.45+04:07:4111:205.3
170KAWALEC Krystian 1317Marcin Świerc TeamWARSZAWAM4051M 14600:00:0901:27:0604:22:1806:21:4408:10:1609:55:07.8509:55:17.75+04:08:0911:215.3
171IDZIOR Tomasz 1119BRZEZINYM2019M 14700:00:1301:32:0304:18:0706:13:0708:07:4309:55:06.2509:55:19.50+04:08:1111:215.3
172HOŁÓWKA Sławomir 1231Lacho Team KrakówKRAKÓWM4052M 14800:00:1101:34:3104:20:5706:14:4708:03:3309:55:15.0509:55:27.00+04:08:1811:215.3
173GOKIERT-SKRENTNA Justyna 1259ZŁOTÓWK4010K 2500:00:2301:39:2904:27:2206:24:0708:10:1609:55:22.6509:55:46.55+04:08:3811:215.3
174MASŁOWSKI Michał 1507KATOWICEM4053M 14900:00:2001:30:1004:09:0806:21:2608:11:2509:55:54.4509:56:14.65+04:09:0611:225.3
175MELLER Wojciech 1379Drużyna WilkaDYWITYM4054M 15000:00:1901:37:3704:11:0906:10:3008:04:4609:56:15.0009:56:34.50+04:09:2611:225.3
176LASKOWSKI Piotr 1449WARSZAWAM4055M 15100:00:3001:29:3704:16:1606:32:0908:13:4509:57:33.1009:58:03.80+04:10:5511:245.3
177ZAPIÓR Maciej 1089COLD BEER TEAMBYTOMM2020M 15200:00:1201:35:4504:35:2806:27:2308:17:1409:58:17.5509:58:29.65+04:11:2111:255.3
178JASNOWSKI Michał 1148WARSZAWAM3069M 15300:00:2901:26:4404:18:5406:17:3808:14:2609:59:51.4010:00:21.30+04:13:1311:265.2
179BROMBOSZCZ Karol 1136Truchtacz-MysłowiceKATOWICEM604M 15400:00:1301:37:1404:32:0906:27:2208:17:1110:00:23.5010:00:36.60+04:13:2811:275.2
180MATUSIEWICZ Michał 1364#cisnijwieprzaWARSZAWAM3070M 15500:00:3301:45:0404:41:4206:30:1308:17:5710:02:28.8010:03:02.30+04:15:5411:295.2
181WRÓBEL Paweł 1058MKS SIECHNICESIECHNICEM3071M 15600:00:1001:30:0604:22:1506:12:1208:04:3710:03:30.9010:03:41.65+04:16:3311:315.2
182MAJTKOWSKI Marcin 1028KÓRNIKM3072M 15700:00:2601:37:4204:26:4606:19:4508:10:3410:04:02.2010:04:29.00+04:17:2011:315.2
183GINTER Grzegorz 1258AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWM3073M 15800:00:1101:41:3504:34:2206:23:3608:18:0910:04:53.6510:05:05.30+04:17:5711:325.2
184SZYMEL Jacek 1186Husaria race teamŁAŃCUTM3074M 15900:00:3501:36:4104:15:3106:18:0108:07:4310:04:33.6510:05:09.55+04:18:0111:325.2
185KWAŚNIEWSKI Rafał 1455Szwla StargardSTARGARDM3075M 16000:00:1601:33:4204:20:4306:22:2408:17:4610:05:31.0510:05:47.30+04:18:3911:335.2
186GADOMSKI Dariusz 1369SUCHOŻEBRYM507M 16100:00:3101:40:4604:37:5606:33:5108:18:1710:05:18.7510:05:50.60+04:18:4211:335.2
187PAMUŁA Krystian 1039SRTG NiepołomiceNIEPOŁOMICEM3076M 16200:00:3901:42:2504:35:3306:18:1308:10:5910:06:28.5010:07:08.35+04:20:0011:345.2
188ŚLÓSARSKI Szymon 1171CB163BYDGOSZCZM3077M 16300:00:4501:44:1904:36:1006:29:5908:19:4310:07:03.8010:07:49.00+04:20:4011:355.2
189PURGAL Magdalena 1157Human&Hunter Runners TeamSROCKOK3013K 2600:00:3801:39:2104:32:2206:25:4708:10:1610:07:10.1510:07:49.10+04:20:4111:355.2
190SŁOMKA Michał 1040RADOMM2021M 16400:00:0701:32:4604:21:0806:14:2108:11:3010:07:51.0010:07:58.70+04:20:5011:365.2
191HABA Konrad 1452KRAKÓWM3078M 16500:00:1501:35:2304:25:3906:22:4908:12:2010:07:44.8510:08:00.35+04:20:5211:355.2
192BUDZIŃSKI Krzysztof 1339Stowarzyszenie Sportowe Feniks przy Elektrowni OpoleOPOLEM508M 16600:00:1501:25:0704:18:3706:20:4008:08:1010:12:08.3010:12:23.65+04:25:1511:405.1
193KOSZAŁKA Marcin 1341Pratt and Whitney RzeszówBIELINIECM2022M 16700:00:2101:41:3104:20:1006:20:3408:08:0410:12:02.1010:12:23.70+04:25:1511:405.1
194NOWAK Krzysztof 1291WARSZAWAM4056M 16800:00:4101:38:1404:35:4106:26:0408:14:5010:11:45.1010:12:26.10+04:25:1811:405.1
195KUSZ Janusz 1030BOGUSZYCEM4057M 16900:00:2501:37:1204:27:2806:25:3908:16:5810:12:50.6010:13:15.60+04:26:0711:415.1
196PIETRZYK Pawel 1318no nameSLUPSKM4058M 17000:00:4101:54:1704:37:0006:27:0108:22:0810:12:39.9010:13:21.05+04:26:1311:415.1
197BONCOL Wojciech 1203RADZIONKÓWM3079M 17100:00:4404:34:0006:33:3608:19:0910:12:38.0510:13:22.95+04:26:1411:415.1
198RÓŻYCKI Ryszard 1526ZAGÓRZM605M 17200:00:1201:41:2204:41:2506:32:5908:24:2510:13:36.7010:13:49.55+04:26:4111:425.1
199RÓŻYCKA Elżbieta 1525ZAGÓRZK4011K 2700:00:1301:41:2004:41:1706:32:5708:24:2210:13:36.4510:13:49.75+04:26:4111:425.1
200LOMBARSKI Łukasz 1428SSW Team KrośniceKROŚNICEM3080M 17300:00:0601:26:1804:26:0706:22:1308:19:5510:13:51.6010:13:58.40+04:26:5011:425.1
201RZECZKOWSKI Maciej 1114OTWOCKM509M 17400:00:1601:34:0104:27:0906:30:0408:21:5110:13:45.1010:14:01.10+04:26:5311:425.1
202WILIŃSKI Kamil 1436KOBYŁKAM3081M 17500:00:2301:34:5604:47:3006:41:4508:26:4810:14:01.5510:14:25.20+04:27:1711:435.1
203BOROWIEC Mariusz 1430Run Run OleszyceOLESZYCEM4059M 17600:00:2201:36:2104:41:4906:41:5408:29:5910:14:41.2010:15:03.30+04:27:5511:435.1
204ŁYSIAK Bartek 1229DĄBRÓWKAM3082M 17700:00:2201:37:4804:22:0706:18:5308:10:0610:14:49.7510:15:12.00+04:28:0311:445.1
205WÓJCIK Rafał 1462RUDNIKM2023M 17800:00:1501:28:0804:06:0705:51:2207:44:1110:15:02.1510:15:18.10+04:28:1011:445.1
206WITKOWSKI Krzysztof 1431Kopalnia Mocy TarnobrzegTARNOBRZEGM4060M 17900:00:1501:34:0504:32:1106:21:1608:13:4910:15:20.9010:15:36.35+04:28:2811:445.1
207DOMIN Daniel 1274Multiplier teamWARSZAWAM3083M 18000:00:2301:34:5704:30:4106:31:0008:26:4710:16:35.4010:16:59.35+04:29:5111:465.1
208SWORCZUK Paweł 1283WARSZAWAM3084M 18100:00:2401:34:5704:30:4306:30:5808:26:4610:16:35.4010:16:59.80+04:29:5111:465.1
209DZIERŻEŃSKA Monika 1257GDAŃSKK4012K 2800:00:2501:42:3704:47:4506:42:3608:27:3310:16:35.9010:17:01.65+04:29:5311:465.1
210BUCZEK Jerzy 13451963KRAKOWM5010M 18200:00:3101:34:5204:29:3906:23:2508:15:4110:17:04.2010:17:35.60+04:30:2711:465.1
211LUC Adam 1199biegusiem.plRYKIM4061M 18300:00:0401:32:0004:24:2406:20:5108:17:3110:18:01.7010:18:06.30+04:30:5811:475.1
212MAŚLANKIEWICZ Bartłomiej 1036Positive EnergyŻARKIM2024M 18400:00:3701:33:5204:29:0306:23:1508:21:4210:18:35.4010:19:13.05+04:32:0511:485.1
213ZUBIK Michal 1245Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM4062M 18500:00:2501:31:4304:17:0906:16:0708:09:4810:19:55.6010:20:21.00+04:33:1211:495.1
214GRENDA Jarek 1260CHECHŁO PIERWSZEM4063M 18600:00:1701:30:0704:29:0506:33:1408:22:1210:20:04.0010:20:21.30+04:33:1311:505.1
215KUSIO Wojciech 1135RADOMM2025M 18700:00:4501:36:2904:17:3106:17:1308:16:3410:19:56.7510:20:42.35+04:33:3411:495.1
216PŁASKOCIŃSKI Robert 1361Pro-RunWROCŁAWM4064M 18800:00:5604:43:3006:39:4408:28:4410:19:57.4010:20:53.70+04:33:4511:495.1
217MICHOŃ Kacper 1012NIGHTRUNNERSKONINM2026M 18900:00:3001:43:0904:29:3706:26:3908:22:4410:21:08.2010:21:38.80+04:34:3011:515.1
218CHMARA Rafał 1054AMBARBYDGOSZCZM4065M 19000:00:4501:39:2804:33:4506:30:0408:19:4510:20:55.5510:21:41.05+04:34:3311:505.1
219GALA Kamila 1392Naprzód Młociny/ Marathon BrothersWARSZAWAK3014K 2900:00:3801:33:0204:27:4706:19:4508:17:4710:23:37.0510:24:15.70+04:37:0711:545
220WÓJCICKI Adam 1187KRAKÓWM3085M 19100:00:4701:43:4604:36:1006:32:3808:22:1410:23:28.5010:24:15.80+04:37:0711:535
221BARSZCZ Bartosz 1344Gamblers RunningRADOMM3086M 19200:00:4701:39:3204:30:1506:30:0208:20:3010:23:35.9010:24:23.80+04:37:1511:545
222ZAJĄC Paweł 1471BIELSKO-BIAŁAM3087M 19300:00:3401:36:5704:36:5006:30:1608:20:4310:24:03.2010:24:37.60+04:37:2911:545
223DOROCIAK Wioletta 1048IKS ATAK ElblągELBLĄGK4013K 3000:00:1601:32:4904:34:4606:29:0408:20:5510:24:22.0010:24:38.00+04:37:2911:545
224PASISZ Daniel 1161GDYNIAM3088M 19400:00:0601:34:2004:37:2306:41:2408:36:0510:24:34.5010:24:41.15+04:37:3311:555
225NOWAK Tomasz 1223KRAKÓWM3089M 19500:00:4404:39:5908:25:3310:24:44.8510:25:28.85+04:38:2011:555
226KAMIŃSKI Krzysztof 1327DOLICEM3090M 19600:00:1001:34:0204:05:5105:53:0108:09:1310:25:20.9510:25:31.55+04:38:2311:565
227NAWROT Waldek 1322J U V E R U NKRAKÓWM4066M 19700:00:3401:40:0004:35:5906:32:3308:24:5910:25:05.4010:25:39.45+04:38:3111:555
228BUDYCH-GÓRZNA Magdalena 1158GO! GowarzewoGOWARZEWOK4014K 3100:00:2501:49:0504:54:0706:43:0108:31:0410:25:45.8010:26:11.20+04:39:0311:565
229NOWICKI Artur 1434SportczesnaBARGŁYM5011M 19800:00:3201:32:0004:30:2606:27:2308:34:3010:25:57.2010:26:29.50+04:39:2111:565
230WEINBERG Kamil 1528biegiem po piwo/droga do ultraŁÓDŹM4067M 19900:00:4201:31:0704:48:0506:49:0708:51:4410:26:47.6510:27:30.20+04:40:2211:575
231JACKOWSKI Jacek 1512Jarosławska Grupa Biegowa SOKÓŁJAROSŁAWM4068M 20000:00:0901:47:5004:57:1406:51:4908:32:4910:27:41.8010:27:51.50+04:40:4311:585
232JUSZCZAK Marcin 1107ŁOMAZYM4069M 20100:00:2501:35:3904:37:3406:37:2808:28:4810:27:58.4010:28:23.60+04:41:1511:595
233ORZESZYNA Łukasz 1014Drużyna Orzecha ŻyrardówŻYRARDÓWM3091M 20200:00:3201:38:4204:47:1206:42:0308:39:2110:28:10.8510:28:43.80+04:41:3511:595
234KŁOSIŃSKI Rafał 1137RaceFighterDĘBE WIELKIEM4070M 20300:00:1701:30:2804:09:2206:38:1408:29:2810:28:31.0010:28:48.55+04:41:4011:595
235SIEPIOŁA Cezary 1153LEŚNY CROSSMORĄGM4071M 20400:00:2001:40:1104:27:4006:23:3708:20:3310:28:29.5010:28:49.55+04:41:4111:595
236ROWICKI Jarosław 1154LEŚNY CROSSMORĄGM4072M 20500:00:2001:40:0804:27:4406:23:3808:20:3410:28:29.7510:28:49.85+04:41:4111:595
237PEŁKA Michał 1175Payroll TeamMICHAŁOWICEM3092M 20600:00:4801:30:5304:26:4506:31:0608:21:4610:29:46.7010:30:35.55+04:43:2712:015
238KUCIŃSKA Magdalena 1038WESOŁAK3015K 3200:00:2901:43:3204:37:1406:25:5108:17:4010:30:15.8010:30:45.50+04:43:3712:015
239SOWA Maciej 1221Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹM5012M 20700:00:1901:32:0204:34:2706:30:4808:28:4110:30:37.6510:30:56.65+04:43:4812:025
240HYJEK Elżbieta 1313MIELECK4015K 3300:00:1401:52:1004:38:0906:28:1308:20:3710:31:46.8510:32:01.45+04:44:5312:035
241BIJATOWSKI Adrian 1435MSZANA DOLNAM3093M 20800:00:2801:39:0404:25:0006:30:2508:26:5410:32:30.6010:32:58.75+04:45:5012:045
242KRZYŻOWSKI Hubert 1197MSZANA DOLNAM3094M 20900:00:2601:38:2704:22:1806:26:5708:26:3010:32:32.2510:32:58.90+04:45:5012:045
243TUCHOWSKI Janusz 1085DĘBICAM4073M 21000:00:0001:34:0604:40:2906:42:4808:40:3410:33:02.1010:33:02.10+04:45:5412:045
244BAZIUK Aneta 1198Dzika SikoraPIŁAK4016K 3400:00:2904:44:1106:40:0708:32:4910:34:17.7010:34:47.10+04:47:3912:065
245FIGIEL Bartosz 1336DĄBROWA GÓRNICZAM3095M 21100:00:4001:44:1304:43:2606:41:1508:38:3810:34:07.9510:34:48.35+04:47:4012:065
246MASIUKIEWICZ Jacek 1515SPIKA U.TSKWIERZYNAM3096M 21200:00:1801:26:4904:38:5006:44:4308:43:2310:34:37.4010:34:55.60+04:47:4712:065
247KULIK Karolina 1516SPIKA U.TSKWIERZYNAK204K 3500:00:1701:26:5604:38:5906:44:4408:43:2510:34:37.9010:34:55.80+04:47:4712:065
248MACIĄG Andrzej 1287Dzikie MustangiBEŁŻECM4074M 21300:00:0401:29:4204:28:1706:35:4008:32:3610:35:56.5510:36:01.35+04:48:5312:084.9
249DOŁŻAŃSKA Sandra 1123UKL ÓSEMKA POLICEPOLICEK3016K 3600:00:1201:39:5404:36:0306:26:5008:23:3010:36:44.6010:36:57.55+04:49:4912:094.9
250SADOWSKI Tomasz 1134Gdynia Babie DołyGDYNIAM4075M 21400:00:0601:37:2704:51:3806:50:1308:49:0710:36:52.1010:36:58.45+04:49:5012:094.9
251KRÓLIKOWSKA Emilia 1212WARSZAWAK3017K 3700:00:4604:47:3006:45:0808:35:3810:36:37.1510:37:23.75+04:50:1512:084.9
252LESZCZYŃSKA Kamila 1121WARSZAWAK205K 3800:00:4604:47:3106:45:0908:35:3810:36:37.8510:37:24.35+04:50:1612:084.9
253ZAJĄCZKOWSKI Michał 1167Biegam z Trening Ultrasa :)WROCŁAWM3097M 21500:00:3301:48:0604:44:3806:38:2908:27:3410:37:09.5010:37:42.70+04:50:3412:094.9
254SOKULSKI Marcin 1006KaszankiWARSZAWAM3098M 21600:00:2701:42:5604:40:5606:44:4408:38:2910:37:34.7010:38:02.25+04:50:5412:104.9
255FLORCZAK Bartosz 1019WROCŁAWM2027M 21700:00:1101:28:4004:33:1506:45:3408:45:2310:38:02.5510:38:13.75+04:51:0512:104.9
256MILEWSKI Lukasz 151112bzLEGNICAM3099M 21800:00:3601:34:4004:27:3006:32:0808:35:0510:37:37.9510:38:14.40+04:51:0612:104.9
257NOWAK Mariusz 1070KRAKOWM30100M 21900:00:1801:39:4904:27:1006:27:2108:32:1810:38:45.7010:39:04.10+04:51:5612:114.9
258WILK Adam 1424NADARZYNM4076M 22000:00:1301:41:4504:37:1306:41:1308:33:5910:38:56.5510:39:10.05+04:52:0212:114.9
259SZYSZŁOWSKI Waldemar 1305PIŁAM30101M 22100:00:2701:34:2104:50:2006:48:3808:36:4110:39:06.7010:39:34.10+04:52:2612:114.9
260GALUS Jacek 1120TARNÓWM4077M 22200:00:4604:51:5006:52:4108:43:4410:38:54.1010:39:40.45+04:52:3212:114.9
261POTĘGA Izabela 1052Go AptivNIEGOSZOWICEK3018K 3900:00:0401:39:0204:48:3406:46:5108:41:2310:40:04.8010:40:08.95+04:53:0012:124.9
262KONKEL Marcin 1444WARSZAWAM4078M 22300:00:1604:40:1206:39:5308:38:5610:41:08.6510:41:25.50+04:54:1712:144.9
263SZTUBA Robert 1472całe życie mu zawdzięczamBIAŁY BÓRM4079M 22400:00:1401:43:0704:33:2706:30:0408:33:2410:41:43.5510:41:58.15+04:54:5012:144.9
264PODWYSOCKA Dominika 1103PRUSZCZ GDAŃSKIK3019K 4000:00:1001:42:0304:47:4906:45:0208:39:1410:42:10.6010:42:21.45+04:55:1312:154.9
265SMOLUCH Ryszard 1346ZAMOŚĆM4080M 22500:00:4901:50:5004:53:3906:43:4908:37:5610:44:11.2010:45:01.10+04:57:5312:174.9
266KOPACKI Grzegorz 19 XBGWAŁBRZYCHM30102M 22600:00:2001:32:4204:27:1906:30:5008:29:5010:44:41.7510:45:01.80+04:57:5312:184.9
267WNENT Bartosz 1523SiłaOgra.plPROSZKOWICEM30103M 22700:00:3901:39:2404:51:1606:45:5508:42:4310:44:23.1010:45:02.70+04:57:5412:174.9
268SCIEPKO Dominik 1319no nameSLUPSKM30104M 22800:00:4001:54:3104:47:3206:43:1108:34:3610:44:35.9010:45:16.80+04:58:0812:184.9
269OLSZEWSKI Jarosław 1026Night RunnersPOZNAŃM5013M 22900:00:2904:46:4206:49:0008:52:4910:44:51.4010:45:20.60+04:58:1212:184.9
270MAŁEK Wojciech 1384ZARSZYNM4081M 23000:00:2701:45:0504:47:4006:51:4608:49:1610:47:06.5010:47:33.75+05:00:2512:204.9
271ABULEWICZ Wojciech 1080Treningstudio17WROCŁAWM5014M 23100:00:1601:44:4304:51:0806:46:3908:46:1010:47:21.5010:47:38.25+05:00:3012:214.9
272IWANICKI Władysław 1403ŁĘCZNAM606M 23200:00:3301:40:1604:39:2706:39:3108:48:1710:47:11.7010:47:45.50+05:00:3712:214.9
273CYPRYŚ Joanna 1437Decthlon RzeszówRZESZÓWK206K 4100:00:3901:48:2304:44:3406:42:0408:40:3610:47:38.9010:48:18.40+05:01:1012:214.9
274SOŚNIA Wojciech 1104Piękni i BestieOŻARÓW MAZOWIECKIM4082M 23300:00:0501:31:0504:47:5906:45:0208:42:2410:48:38.5010:48:44.10+05:01:3612:224.8
275MILCZAREK Magdalena 1032ŻYRARDÓWK3020K 4200:00:3201:43:1704:47:0606:54:5308:46:1610:48:16.0510:48:48.40+05:01:4012:224.8
276STAWARZ Paweł 1165Elite Runners ClubOLEŚNICAM5015M 23400:00:1901:39:4304:57:3406:49:1808:47:5410:49:03.2510:49:22.55+05:02:1412:234.8
277KĘTRZYŃSKI Filip 1017wkurw_team / Zabiegani MielecMIELECM2028M 23500:00:4101:43:1504:42:2806:43:4308:37:5910:48:50.5510:49:32.05+05:02:2412:224.8
278CYLKE Marcin Cylke 1022WARSAWM30105M 23600:00:4201:41:2704:44:5306:44:0608:47:2510:48:56.5510:49:39.30+05:02:3112:234.8
279ZAJĄC Łukasz 1485Kompario TeamKRAKÓWM2029M 23700:00:2101:39:3704:37:1406:41:3408:43:1010:49:43.9010:50:05.65+05:02:5712:234.8
280SMARZEWSKA Justyna 1237ZIELONA GÓRAK4017K 4300:00:2801:43:3904:40:3406:31:0608:32:5610:50:10.4510:50:38.95+05:03:3012:244.8
281DĄBROWSKI Michał 1425Team ZabieganeDniWARSZAWAM4083M 23800:00:3001:41:0004:42:2206:39:2308:32:5210:50:08.6510:50:39.15+05:03:3112:244.8
282OSTROWSKI Jarek 1368WARSZAWAM4084M 23900:00:3601:40:4004:44:3606:46:0308:45:1310:50:54.8510:51:31.60+05:04:2312:254.8
283SZAFRAN Bartosz 1244Martini LiteNOWY DWÓR GDAŃSKIM2030M 24000:00:1001:34:0404:36:0406:41:5308:44:4410:51:23.0010:51:33.55+05:04:2512:254.8
284MIERZWA Maciej 1196Martini LitePRZEZMARKM2031M 24100:00:0001:34:1004:37:0306:42:0308:44:5410:51:33.6010:51:33.60+05:04:2512:264.8
285GRENDA Krzysztof 1294ŁÓDŹM4085M 24200:00:1701:30:0704:36:1706:39:1008:48:4910:51:17.7010:51:35.25+05:04:2712:254.8
286SZEREMETA Grzegorz 1395Cidry lotajomRADZIONKÓWM4086M 24300:00:1601:41:2004:40:5206:47:0308:46:0010:51:29.6010:51:45.70+05:04:3712:254.8
287HUZAREWICZ Henryk 1396Cidry LotajomRADZIONKÓWM4087M 24400:00:1601:41:2504:46:2206:47:0408:46:0310:51:30.0510:51:46.35+05:04:3812:254.8
288ŁUCHNIAK Kuba 1188Husaria Race TeamŁÓDŹM2032M 24500:00:4504:38:1606:50:2108:42:2010:51:03.6010:51:49.30+05:04:4112:254.8
289PĘKSYK Miłosz 1102STARACHOWICEM2033M 24600:00:2901:43:5504:36:5206:34:4808:33:2610:51:45.0510:52:14.85+05:05:0612:264.8
290KOŚCIELNIAK Maksymilian 1250-MSZANA DOLNAM2034M 24700:00:2901:43:5404:36:4706:34:4508:33:2210:51:45.7510:52:15.15+05:05:0712:264.8
291TOPOLOWSKI Michał 1206WARSZAWAM2035M 24800:00:5001:48:3004:52:0806:47:0408:40:3410:52:05.3510:52:55.90+05:05:4712:264.8
292BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 1478KRAKÓWK3021K 4400:00:3201:48:2604:52:1406:54:4408:55:0910:52:45.8510:53:17.85+05:06:0912:274.8
293KUŚ Jakub 1477KRAKÓWM2036M 24900:00:3201:48:2604:52:1506:54:4508:55:1010:52:45.8510:53:18.30+05:06:1012:274.8
294PIETRYKOWSKI Norbert 1330vitalaboNIEMCZM4088M 25000:00:2201:48:0904:48:0406:48:2508:49:1910:53:00.3510:53:22.70+05:06:1412:274.8
295LICHOŃ Jacek 1279Infinity runner's team GrybówGRYBÓWM30106M 25100:00:0901:43:1304:47:1906:48:3808:51:0810:56:15.7010:56:25.20+05:09:1712:314.8
296DURLAK Paweł 1282Infinity runner's team GrybówGRYBÓWM4089M 25200:00:0901:43:1004:48:5206:49:0308:50:3610:56:17.2010:56:26.50+05:09:1812:314.8
297LICHOŃ Wojtek 1278Infinity runner's team GrybówGRYBÓWM4090M 25300:00:1001:43:0704:48:1906:49:0108:51:3410:56:18.4010:56:29.00+05:09:2012:314.8
298DRYGAJLO Tomasz 1180KOCMYRZÓWM30107M 25400:00:4404:52:3006:58:3409:01:5510:56:39.1010:57:23.15+05:10:1512:314.8
299BIRULA Michał 1133xRunnersSZCZECINM30108M 25500:00:3501:47:4304:44:4406:45:0608:46:1410:57:28.1510:58:03.50+05:10:5512:324.8
300FUŁCZYŃSKA - OSTAPOWICZ Małgorzata 1141SZCZECINK3022K 4500:00:3501:50:5704:53:5206:45:0608:46:1410:58:54.9510:59:30.15+05:12:2212:344.8
301MATUSZEWSKA Małgorzata 1185Runner's PowerNOCHOWOK4018K 4600:00:3801:47:3304:57:1207:10:3209:02:0710:58:52.0010:59:30.45+05:12:2212:344.8
302KACZMAREK Mirosław 1195ŚREMM2037M 25600:00:3801:48:0804:57:1407:10:3209:02:4710:58:52.1010:59:30.50+05:12:2212:344.8
303SZYSZKOWSKI Włodzimierz 1214Duke Nukem Prince of WarsawWARSZAWAM5016M 25700:00:4901:54:0204:54:0506:48:3108:49:0610:58:44.0010:59:33.30+05:12:2512:344.8
304KASEJA Kacper 1142JABŁONKAM2038M 25800:00:4901:50:0104:54:4806:51:3109:00:5711:00:17.2511:01:06.55+05:13:5812:364.8
305CIURA Rafał 1205AGDHOME.pl biegamy!WARSZAWAM4091M 25900:00:3301:37:1804:45:2706:51:2808:50:3011:02:45.1011:03:18.55+05:16:1012:384.7
306BAŁAGA Marcin 1524KRAKÓWM4092M 26000:00:4601:49:0904:54:4506:48:2608:55:1611:04:24.7011:05:11.00+05:18:0212:404.7
307GRUCHAŁA Łukasz 1132ŁÓDŹM2039M 26100:00:5001:48:2804:52:1206:59:1509:04:5511:05:49.9511:06:40.35+05:19:3212:424.7
308ŁANIEWSKI Łukasz 1340Pszczółkowski TeamOLSZTYNM30109M 26200:00:3204:57:2707:02:3109:01:1811:07:18.3511:07:50.85+05:20:4212:444.7
309CHUDY Michał 1441WARSZAWAM30110M 26300:00:3601:43:0804:39:0106:50:5109:01:0811:10:36.6011:11:12.85+05:24:0412:474.7
310DZIEWONSKI Konrad 1459KRAKÓWM4093M 26400:00:3401:49:1706:53:3008:53:0911:12:24.5511:12:58.95+05:25:5012:494.7
311WOJCIECHOWSKA Małgorzata 1097Viking Training CenterGOSTYŃK4019K 4700:00:3801:39:1304:52:5606:54:5109:10:0611:12:56.7511:13:35.45+05:26:2712:504.7
312BARCZEWSKA Agnieszka 1302FC Mi Się Nie ChceWARSZAWAK3023K 4800:00:1301:41:2204:58:0507:10:5209:03:4711:15:22.1511:15:35.75+05:28:2712:534.7
313WÓJTOWICZ Paweł 1065KURÓWM4094M 26500:00:4301:42:1004:49:1106:44:5409:18:2911:15:14.8011:15:58.40+05:28:5012:534.7
314BŁAŻKO Maciej 1234Przyszłość zaczyna się dziś!GDYNIAM30111M 26600:00:3401:54:4304:54:4006:54:5909:11:2611:15:24.4511:15:59.15+05:28:5112:534.7
315KOŁAKOWSKA Olga 1514WARSZAWAK207K 4900:00:4101:40:5104:52:3907:00:4209:11:4411:15:22.5511:16:04.30+05:28:5612:534.7
316WOLOSZYK Sebastian 1100GDYNIAM30112M 26700:00:1801:44:4504:47:2306:55:1908:54:4211:17:45.0511:18:03.45+05:30:5512:564.6
317SKORUPINSKA Katarzyna 1172KBBOLESLAWIEC, Google PAE TeamBOLESLAWIECK4020K 5000:00:3004:57:3107:00:0409:02:2311:17:34.4011:18:05.30+05:30:5712:554.6
318WIĄCEK Krzysztof 1248Powielarnia MADASMILANÓWEKM5017M 26800:00:2301:43:2804:55:2807:07:0909:09:0411:19:55.7511:20:19.15+05:33:1112:584.6
319STACHYRA Andrzej 1112LSBLUBLINM5018M 26900:00:3001:32:1504:52:4006:52:3809:02:0011:19:51.1011:20:21.25+05:33:1312:584.6
320DZIAŁO Agnieszka 1312MIELECK3024K 5100:00:1401:52:1204:56:3007:08:0409:06:4711:20:56.3011:21:10.40+05:34:0212:594.6
321KUCIŃSKI Marcin 1405Forma Na SzczytWARSZAWAM30113M 27000:00:2501:32:1604:56:2106:57:0909:08:5911:27:52.9011:28:18.00+05:41:0913:074.6
322GŁUSZKO Justyna 1491SOLINA TEAMBEREZKAK3025K 5200:00:0301:38:4404:44:5706:41:3108:41:1800:30:0011:28:27.3011:28:30.70+05:41:2212:334.8
323AUGUST Ryszard 1209Kolega Marka i KajtkaCZELADŹM5019M 27100:00:5004:56:5907:16:2009:18:1211:28:36.7511:29:26.95+05:42:1813:084.6
Przekroczony limit czasu: 11:30:00
324KLICZEWSKA Katarzyna 1118ELBLĄGK4021K 5300:00:1301:35:3604:47:2106:54:2309:09:0511:35:23.3011:35:36.50+05:48:2813:164.5
325RYBCZYŃSKI Przemysław 1225KRAKÓWM5020M 27200:00:1404:55:1106:57:5209:20:2811:36:54.1511:37:08.45+05:50:0013:174.5
326KUREK Staszek 1264KRAKÓWM4095M 27300:00:0701:37:3604:58:3207:09:1009:18:3711:37:03.4511:37:11.40+05:50:0313:184.5
327GASINSKI Krzysztof 1098Piękni i BestieOŻARÓW MAZOWIECKIM30114M 27400:00:0501:31:0804:48:1007:01:3209:08:5711:38:11.2011:38:16.90+05:51:0813:194.5
328NOWAKOWSKI Mirosław 1370WIELEŃM4096M 27500:00:2101:41:1304:46:3306:56:4309:21:0211:38:07.4511:38:28.75+05:51:2013:194.5
329BUDZYNSKI Jan 1533WARSZAWAM2040M 27600:00:4101:40:5204:56:3207:23:0909:28:0811:39:52.1511:40:34.10+05:53:2613:214.5
330DĄBROWSKA Katarzyna 1266Panorama Obiekty SportowePIASECZNOK3026K 5400:00:4301:44:0004:57:4007:16:2809:20:0411:48:34.0511:49:17.20+06:02:0913:314.4
331WODNICKI Rafał 1233BIAŁA PODLASKAM4097M 27700:00:1701:38:1304:54:1307:23:3309:30:5611:51:50.8511:52:08.50+06:05:0013:354.4
332PLUTA Sebastian 1315Dzikie MustangiBRZEŹNICAM4098M 27800:00:2101:36:2104:39:1306:50:4809:18:2611:54:33.4011:54:55.30+06:07:4713:384.4
333BOGDANOW Andrzej 1027ORANGE POLSKALUBLINM5021M 27900:00:1501:33:1604:55:5907:28:1209:28:3911:54:54.8511:55:10.50+06:08:0213:384.4
334DOMARADZKA Violetta 1475WARSZAWAK4022K 5500:00:1201:29:5804:22:5906:47:4609:17:1712:18:05.2512:18:17.65+06:31:0914:054.3
SZOSTEK Filip 1271JW 2420WARSZAWAM30DNF01:26:25 DNF04:13:18 DNF06:09:12 DNF08:00:58 DNF DNF DNF--
PONCYLIUSZ Marcin 1224WARSZAWAM30DNF01:54:59 DNF04:56:53 DNF06:48:13 DNF DNF DNF DNF--
KISIELEWSKI Konrad 1504Krok po krokuKIELCEM40DNF01:47:51 DNF04:51:10 DNF07:03:58 DNF DNF DNF DNF--
JACKOWSKA Ewa 1513Jarosławska Grupa Biegowa 'SOKÓŁ'JAROSŁAWK40DNF DNF04:56:31 DNF07:08:37 DNF DNF DNF DNF--
WARKOCZ Marcin 1191KILL BILLSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM30DNF01:54:09 DNF04:57:09 DNF07:27:20 DNF DNF DNF DNF--
HOWANIEC-SIWEK Anna 1192KILL BILLRUDA ŚLĄSKAK30DNF01:54:08 DNF04:57:04 DNF07:27:24 DNF DNF DNF DNF--
NOSAL Tomasz 1005ZAKOPANEM30DNF01:05:15 DNF02:46:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIĘCH Piotr 1217WOŁOMINM30DNF01:29:34 DNF03:48:06 DNF DNF DNF DNF DNF--
MARKOWSKI Artur 1168WROCŁAWM50DNF01:21:12 DNF03:50:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
WOŹNIAK Marek 2110Above2000CRAWLEYM30DNF01:21:22 DNF04:18:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
PAKOSIŃSKI Wojtek 1277Infinity runner's team GrybówGRYBÓWM40DNF01:29:40 DNF04:20:58 DNF DNF DNF DNF DNF--
ROSIK Robert 1349RobertRosikKOSZALINM30DNF01:30:46 DNF04:22:08 DNF DNF DNF DNF DNF--
BOROWSKI Tomasz 1464Hamer MiastkoMIASTKOM50DNF01:30:45 DNF04:22:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
HOSS Jan 1023WARSZAWAM30DNF01:33:50 DNF04:28:24 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIELGOCKI Artur 1351PYSZNICAM30DNF01:35:39 DNF04:29:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
BUSZEWSKI Jakub 1473No Pie, No Sledgehammer TeamWARSZAWAM30DNF01:38:10 DNF04:30:18 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZEPAŃSKI Marcin 1076EVErRUNŁÓDŹM40DNF01:33:56 DNF04:39:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
MATUSZ Tadeusz 1105ROKIETNICAM40DNF DNF04:40:38 DNF DNF DNF DNF DNF--
STAWOWY Maciej 1021#piwonamecieKRAKÓWM30DNF01:32:34 DNF04:44:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
PISAREK Karol 1367WARSZAWAM30DNF01:40:45 DNF04:50:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
MATYJASIAK Konrad 1090RRC WilanówWARSZAWAM40DNF01:29:34 DNF04:53:06 DNF DNF DNF DNF DNF--
UJMA Paweł 1347InterAutoJAROSŁAWM40DNF01:39:36 DNF04:54:04 DNF DNF DNF DNF DNF--
STRAMEK Wojciech 1440SIDZINAM20DNF DNF04:55:36 DNF DNF DNF DNF DNF--
SOKOŁOWSKI Tomasz 1439SOKOLNIKIM20DNF DNF04:55:38 DNF DNF DNF DNF DNF--
BORKOWSKI Michał 1249CB163BYDGOSZCZM30DNF01:54:03 DNF04:57:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOPYŚĆ Jarosław 1492Pszczółkowski TeamOLSZTYNM40DNF DNF04:57:24 DNF DNF DNF DNF DNF--
PRZYŁUDZKI Janusz 1303MIKOŁÓWM60DNF01:51:09 DNF04:57:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
WITKOWSKI Sławomir 1238The Runners ŚwiecieŚWIECIE N/WISŁĄM40DNF01:49:02 DNF04:58:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
MARKIEWICZ Tomasz 1486Tigres Del PapaŁÓDŹM30DNF01:50:04 DNF04:58:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
LAJCZAK Jakub 1494CISIECM30DNF DNF04:59:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
BIENIECKA Anna 1002otk rzeznikGLIWICEK40DNF01:16:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GŁUSZEK Tomasz 1189KIELCEM30DNF01:20:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJTANOWSKA Karolina 1101Dreamchaser TeamKRAKÓWK20DNF01:27:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JUSZCZAK Mateusz 1126ŁOMAZYM20DNF01:35:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIELSKI Adam 1034Prawdziwa StalŁÓDŹM30DNF01:37:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PSZONAK Tomasz 1363ŚWIĘTOCHŁOWICEM20DNF01:38:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POPŁAWSKI Arkadiusz 1060Czarne Owce HipolitówHALINOWM40DNF01:39:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STACHYRA Bartłomiej 1113Łęczna BiegaLUBLINM20DNF01:39:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZEŚKIEWICZ Tomasz 1450odpoczywamwbiegu.plKOŁBIELM40DNF01:40:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUCHMECKI Maciej 1261POZNAŃM30DNF01:42:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BUŁAT Adam 1442WROCŁAWM30DNF01:43:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GOŁĄBIOWSKI Jarek 1236ŚWINOUJŚCIEM50DNF01:43:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOŹNIAK Jarosław 1353GNIEZNOM40DNF01:43:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BAUCZ Daniel 1354GNIEZNOM40DNF01:43:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
AMBO Rafał 1262R.AMBOOLSZTYNM20DNF01:44:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PROCHOWSKA Beata 1263R.AMBORUŚK40DNF01:44:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POKROPIŃSKI Rafał 1216T-mobile Sport TeamTARNOWSKIE GÓRYM30DNF01:44:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOŁOCH Krzysztof 1031Night RunnersCZARNKÓWM20DNF01:44:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAZERSKI Grzegorz 1243GDAŃSKM40DNF01:45:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POPŁAWSKI Krystian 1453KRAŚNIKM20DNF01:47:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DYRCZ Dawid 1288PMKWMAKÓW PODHALAŃSKIM20DNF01:48:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DUDEK Marcin 1110KNURÓWM30DNF01:48:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KARCZYŃSKA Joanna 1456Bieganie=Pomaganie Famili Ultra TeamOLEŚNICAK40DNF01:48:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOBCZYK Barbara 1323Husaria Race TeamDOBRAK20DNF01:48:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RYTYCH Grzegorz 1181Droga Do UltraŁÓDŹM30DNF01:48:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BEDNAREK Michał 1381STAROWA GÓRAM30DNF01:48:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GÓRZNY Łukasz 1159GO! GowarzewoGOWARZEWOM40DNF01:49:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PILUJSKI Michał 1240SKRZYNKIM30DNF01:49:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HARNIK Michal 1432KOPALNIA MOCYTARNOBRZEGM30DNF01:49:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NAWROCKI Wojciech 1426LEBORKM40DNF01:49:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CZEKALSKI Mariusz 1394Bbl OstrołękaBIALOBIELM40DNF01:50:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BESZTAK Piotr 1421LUBINM30DNF01:51:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WACHNIENKO Błażej 1145KGHM COPI RUNLUBINM20DNF01:51:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STANISŁAWSKI Tomasz 1111Klub Biegacza RTV EURO AGDWARSZAWAM40DNF01:52:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZEWCZYK Katarzyna 1454Monkeys' TeamKRAŚNIKK40DNF01:52:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRUSZEWSKA Emilia 1333GDAŃSKK30DNF01:52:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BINEK Katarzyna 1016Night RunnersPOZNAŃK30DNF01:52:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻABKO Aleksandra 1020Night Runners PoznanPOZNANK20DNF01:52:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁASKI Krzysztof 1529Biegiem po piwoŁÓDŹM50DNF01:52:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FRANKOWSKI Dariusz 1106SZAMANI W TRANSIEGLIWICEM40DNF01:52:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALCZYK Alan 1399SHIREBROOKM30DNF01:53:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KNAJP Kinga 1242ZIELONKAK30DNF01:53:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KORBA Ewa 1246RUNNING 5DOLASZEWOK40DNF01:53:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZELĄG Michał 1265WARSZAWAM30DNF01:53:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DUDEK Michał 1174JuraTrail MFsŁÓDŹM40DNF01:53:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WUJDA Magdalena 1334J U V E R U NKRAKÓWK30DNF01:54:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIŁOSZ Bartlomiej 1009KaszankiBRWINÓWM50DNF01:54:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TOKARZ Paweł 1413TKKF SOKÓŁGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM40DNF01:54:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DASZCZYŃSKI Adam 1163Adasko TeamKOSOWOM40DNF01:54:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KANIEWSKI Michał 1164DzikiDzikTEAMKOSOWOM20DNF01:54:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PRUSZCZAK Dominika 1115WARSZAWAK30DNF01:54:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MONGIRD Anna 1476GDAŃSKK30DNF01:55:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SYGUŁA Katarzyna 1035KB MCKiS JaworznoJAWORZNOK40DNF01:55:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LESZKO Tomasz 1332Akademiabiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁódźŁÓDŹM40DNF01:55:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MATOGA Lucyna 1501M&CSIEPRAWK50DNF01:57:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BUBICZ Krzysztof 1447wkurw_teamŚWIDNIKM30DNF01:57:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Adrian 1147WROCŁAWM30DNF01:57:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIĘNTEK Wojtek 1059SZLICHTYNGOWAM40DNF01:57:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JABŁOŃSKI Kazimierz 1391PRĄDY K/OPOLAM60DNF01:57:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LISIECKI Jakub 1286UciekinierzyGDAŃSKM20DNF01:57:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GARDZIEJEWSKA Agnieszka 1311WROCŁAWK30DNF01:57:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JĘDRZEJCZAK Sławomir 1042KRZYWIŃM40DNF01:57:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHORBIŃSKI Krystian 1281NOWA WOLAM30DNF01:58:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PELCZAR Jakub 1285PIASECZNOM30DNF01:58:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NIECHOĆKO Agata 1149UciekinierzyGDAŃSKK40DNF01:58:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BALCEWICZ Alfred 1117Biegnij z ProserviceWARSZAWAM20DNF01:59:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JEDLIŃSKA Izabela 1519Maratończyk DębicaBRZEŹNICAK30DNF01:59:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BILSKI Piotr 1383TęczaWARSZAWAM30DNF02:00:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
URBAŃCZYK Marcin 1389PresonalTriathlonNOWY DWÓR MAZOWIECKIM30DNF02:01:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZABOROWSKA-SOŁTYS Małgorzata 1150GDAŃSKK40DNF02:01:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOŁTYS Krzysztof 1151GDAŃSKM40DNF02:01:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LAMCHA Anna 1355Grupa Biegowa 65GDAŃSKK40DNF02:02:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RĘKOSIEWICZ-TOKARZ Monika 1412Tkkf SokółGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK40DNF02:03:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KARAŚ Magdalena 1316WARSZAWAK20DNF02:04:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHOROŚ Sylwia 1314WARSZAWAK30DNF02:04:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KLAMCZYŃSKI Grzegorz 1420Ultra RunnersSŁUPSKM20DNF02:05:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GOLA Tomasz 1397JOZEFOSLAWM40DNF02:10:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TARNOWSKA Małgorzata 1215wszystkoobieganiu.plSWARZĘDZK30DNF02:15:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BUDZISZ Rajmund 1321CRAWLEYM30DNF02:21:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TRZCINSKI Jakub 1446KADZIDLOM20DNF02:47:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHNIEWSKI Piotr 1204Git EkipaZAWIERCIEM30DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAJEWSKI Wiesław 1184MARMEL ToruńCIECHOCINEKM50DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STOŁOWSKI Robert 1298KS Debiut WieleńWIELEŃM40DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KSIĘŻAK Sylwester 1179Excellent House TeamRASZYNM30DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAPIÓR Marek 1331ZETBYTOMM50DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PROCNER Marcin 1469BrakBIELSKO BIAŁAM40DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STONOGA Tomasz 1241Kite&Run FanOZIMEKM40DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ĆWIRZEŃ Marcin 1358RMF4 Racing TeamTRZCIANKAM30DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARKUSIK Paweł 1202RADZIONKÓWM30DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HALEK Przemek 1178WILKOWICEM30DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STEC Iwona 1226WILKOWICEK20DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MATUSZEWSKI Artur 1037GDYNIAM40DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MALUŚKIEWICZ Grzegorz 1219ZALASEWOM30DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUBASIEWICZ Paweł 1373BezNapinyJÓZEFOSŁAWM50DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 458 wynik(ów)