RZEŹNIK SKY 2020

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2020-06-06
Miejsce:
Cisna
Dystans:
50.9 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
432
Wystartowało:
359
Nie ukończyło:
11
Ukończyło:
348
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 25km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuOrlik
25km
Czas
netto
50.9km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SEDLAK Michał 1347MARCINŚWIERCTEAMGIERASZOWICEM401M 12020-06-11 12:00:4602:55:5905:44:44.70 6:468,9
2POLNY Daniel 1040PASS RUNNING TEAMSANOKM501M 22020-06-10 07:03:3702:55:0505:59:52.55+00:15:077:048,5
3SCHMIDT Roland 1026KOBIÓRM301M 32020-06-12 05:08:5403:13:5506:15:29.45+00:30:447:228,1
4KOT Rafał 1410MUAY RUNNING TEAMSZCZYTNOM402M 42020-06-12 12:06:3503:05:3706:17:10.80+00:32:267:248,1
5GRONDYS Paweł 1402WROCŁAWM403M 52020-06-09 04:00:0203:17:3306:27:04.90+00:42:207:367,9
6GOŁĄB Marek 1245STAY INSANELUBLINM302M 62020-06-11 06:59:4903:18:5606:27:50.15+00:43:057:377,9
7KIK Iwona 1306ZABIERZÓWK301K 12020-06-09 03:55:1603:26:1006:32:00.80+00:47:167:427,8
8WĘGLIŃSKI Mikołaj 1022JAROCINM303M 72020-06-10 07:57:4503:29:4706:56:21.25+01:11:368:107,3
9LATAK Michał 1364JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM404M 82020-06-11 06:59:0903:29:4107:01:02.45+01:16:178:167,3
10HERCHEL Arkadiusz 1390GRODKÓWM405M 92020-06-11 08:09:3003:24:2307:04:29.20+01:19:448:207,2
11KRAJEWSKI Jakub 1069ZAPOROWY MARATON TEAM/ KILOMETRY ODDECHÓWORELECM304M 102020-06-07 05:02:5103:18:4107:06:57.70+01:22:138:237,2
12PELA Dariusz 1297TMT TORUŃTORUŃM305M 112020-06-09 05:50:4603:37:5507:11:24.00+01:26:398:287,1
13ŚWIERK Marek 1270TARNÓWM406M 122020-06-12 10:17:2804:07:2407:11:58.40+01:27:138:297,1
14NOWAK Mirosław 1349KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM407M 132020-06-07 04:59:5203:39:5307:14:07.05+01:29:228:317,0
15ZIELAL Darek 1031WARSZAWAM408M 142020-06-11 07:46:2203:20:4007:16:56.35+01:32:118:357,0
16GRAJ Arkadiusz 1010ŚWIDNIKM306M 152020-06-12 06:56:3203:38:1707:19:15.15+01:34:308:377,0
17RECZEK Sebastian 1332KS ZIELONO-CZARNIMINSK MAZOWIECKIM409M 162020-06-11 06:19:4103:30:2307:19:27.45+01:34:428:386,9
18STANKIEWICZ Paweł 1397CZERWONAK BIEGAPOTASZEM4010M 172020-06-11 05:51:1003:37:2007:21:13.60+01:36:288:406,9
19DOMISZEWSKA Maria 1267MKS HALICZUSTRZYKI DOLNEK501K 22020-06-12 06:58:2003:48:2707:24:44.95+01:40:008:446,9
20ZIĘBA Sabina 1147FOREVER TEAMŚWILCZAK302K 32020-06-12 04:27:4603:51:4107:24:52.55+01:40:078:446,9
21PECIO Mariusz 1182SGSPWARSZAWAM4011M 182020-06-11 04:54:2703:43:1207:28:20.90+01:43:368:486,8
22LASOCKI Marcin 1030TEAM ZABIEGANEDNI / 12TRI.PLWARSZAWAM4012M 192020-06-13 05:16:2403:48:4507:30:54.55+01:46:098:516,8
23GOSTYŃSKI Krzysztof 1006KRAKÓWM4013M 202020-06-08 07:15:3803:49:5907:33:21.60+01:48:368:546,7
24MALENDA Maciej 1307BIENIEWICEM307M 212020-06-10 04:59:5503:39:0207:36:01.25+01:51:168:576,7
25BEREŹNICKI Mikołaj 1254KS GNIEZNOGNIEZNOM201M 222020-06-11 08:10:2303:33:0707:37:55.80+01:53:118:596,7
26SZYBIAK Waldemar 1102AGONA W&MPRZEMYŚLM502M 232020-06-11 07:45:4703:52:0707:44:20.15+01:59:359:076,6
27KONIECZNY Mariusz 1099AGONA W&MŁAŃCUTM503M 242020-06-11 07:45:4703:52:0707:44:20.70+01:59:369:076,6
28TEPER Bartosz 1097ŚMIGAJĄCEZIOMECZKISTRZYŻÓWM202M 252020-06-11 05:02:2403:46:5807:44:21.25+01:59:369:076,6
29DZIEWA Przemysław 1273ATS WHEELSBRANDWICAM4014M 262020-06-11 04:04:5203:53:5707:45:07.60+02:00:229:086,6
30DZIÓB Romuald 1266CRACOVIA WIELICZKAWIELICZKAM4015M 272020-06-11 07:58:2303:44:3907:45:58.45+02:01:139:096,6
31KUTNIK Mirosław 1291KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM4016M 282020-06-09 06:00:0003:57:2207:46:47.05+02:02:029:106,5
32ŁUKOMSKI Maciej 1317ŁÓDZKI KLUB WYSOKOGÓRSKIŁÓDŹM4017M 292020-06-12 07:31:5403:50:0807:48:45.70+02:04:019:126,5
33LASEK Leszek 1098KALLIPSO TEAMMAŁECZYNM504M 302020-06-11 06:50:5204:01:0207:51:13.00+02:06:289:156,5
34RUSEK Marcin 1371RPM DZIKI W GÓRACHBOCHNIAM4018M 312020-06-11 05:00:2403:55:2607:51:28.60+02:06:439:156,5
35NISZCZOT Dariusz 1094GORLICEM203M 322020-06-12 06:50:1203:51:2007:53:38.75+02:08:549:186,4
36CHILICKA Marta 1144RED LION CLUBMIĘDZYRZEC PODLASKIK303K 42020-06-11 06:28:2804:08:2407:56:59.95+02:12:159:226,4
37MOLTZAN Zbigniew 1178CROSSFIT TORUŃTORUŃM4019M 332020-06-11 07:49:1704:05:1507:57:14.70+02:12:309:226,4
38ILKIEWICZ Adam 1155WARSZAWAM308M 342020-06-13 10:44:2004:15:2607:57:30.55+02:12:459:226,4
39BRUS Marcin 1299WARSZAWAM4020M 352020-06-12 08:20:3704:08:5708:00:08.40+02:15:239:256,4
40STRAMOWSKI Rafał 1049ŁĘKA OPATOWSKAM309M 362020-06-11 08:35:2203:42:5308:01:02.60+02:16:179:276,3
41PILECKI Robert 1028RUNEDARUMIAM4021M 372020-06-11 05:09:5303:46:5508:01:14.55+02:16:299:276,3
42SKOTNICKI Paweł 1084GLIWICEM3010M 382020-06-08 07:54:3304:00:1808:01:17.20+02:16:329:276,3
43CIESIELSKI Witold 1384GDAŃSKM4022M 392020-06-12 08:57:0004:01:3008:02:40.35+02:17:559:286,3
44BURDANOWSKI Adam 1151BYDGOSZCZM3011M 402020-06-11 07:53:0304:04:5108:02:55.60+02:18:109:296,3
45SAŁAMACHA Jarosław 1062ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM4023M 412020-06-11 04:51:4103:56:3308:05:10.05+02:20:259:316,3
46WEREMKO Grzegorz 1137MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM4024M 422020-06-11 04:01:3604:51:1508:05:31.95+02:20:479:326,3
47CIEŚLIK Sławomir 1056KNURÓWM204M 432020-06-11 08:05:3503:55:0508:06:53.85+02:22:099:336,3
48STRAUCHOLD Anna 1070PRO-RUN WROCŁAWKAMIENIEC WROCŁAWSKIK401K 52020-06-12 04:14:1404:11:4608:07:45.50+02:23:009:346,3
49MALARCZYK Jarek 1374LKS DAROWICE - KONIUSZKIFREDROPOLM3012M 442020-06-08 05:43:5004:16:1208:08:18.55+02:23:339:356,3
50RADYK Jakub 1043PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM3013M 452020-06-08 05:43:5004:16:1108:08:18.95+02:23:349:356,3
51ZBORUCKI Jan 1325FLYING CIRCUSKRAKOWM3014M 462020-06-11 06:34:5903:58:5308:12:54.85+02:28:109:416,2
52BOROWSKI Tomasz 1277SKY-TRANSMIASTKOM505M 472020-06-09 05:50:4504:06:3408:13:31.20+02:28:469:416,2
53SANECKI Patryk 1373SPARTANIE DZIECIOMPASŁĘKM3015M 482020-06-11 05:22:2804:20:1308:13:40.10+02:28:559:416,2
54ŁĄTKOWSKA Mirosława 1315ORKAMASTERSLUBAWAK402K 62020-06-06 07:51:5504:22:0908:15:52.30+02:31:079:446,2
55CISKI Piotr 1303WARSZAWAM4025M 492020-06-11 07:12:5104:26:4508:17:21.85+02:32:379:466,1
56KISIELEWSKI Konrad 1383KROK PO KROKUKIELCEM4026M 502020-06-10 07:02:2403:58:0808:17:33.45+02:32:489:466,1
57SŁOTWIŃSKI Adam 1295EŁKM4027M 512020-06-11 06:25:5603:59:4808:20:31.25+02:35:469:506,1
58SUWEZDA Jacek 1340CZĘSTOCHOWSKIE DZIKICAĘSTOCHOWAM506M 522020-06-10 03:54:1004:11:2408:21:48.90+02:37:049:516,1
59KUCIAK Bartosz 1329KROSNOM3016M 532020-06-12 08:22:0904:05:0108:23:20.25+02:38:359:536,1
60GRZĄDKA Przemysław 1370PZU SPORT TEAMWARSZAWAM4028M 542020-06-12 09:09:5904:17:0608:23:29.65+02:38:449:536,1
61NIEDŹWIEDŹ Tomasz 1145ŚWIDNIKM4029M 552020-06-11 06:28:2804:08:2508:24:42.00+02:39:579:546,1
62BOROWIK Tomasz 1387ATOM GAKRAKÓWM4030M 562020-06-06 05:56:5904:04:0708:26:05.80+02:41:219:566,0
63WRÓBLEWSKI Michał 1357LIFE4FITBORZYSZEWO 19M4031M 572020-06-11 08:04:4904:20:1008:26:47.35+02:42:029:576,0
64OLEJNIK Krzysztof 1134PGB SPORTOWA PACZKANOWY DWÓR MAZOWIECKIM507M 582020-06-11 08:11:2904:18:2508:30:43.95+02:45:5910:026,0
65BOGUCKA Emilia 1184MOSINAK403K 72020-06-12 08:22:0804:18:1008:30:53.45+02:46:0810:026,0
66ZALEWSKI Krzysiek 1054WARSZAWAM4032M 592020-06-11 08:28:5004:04:5808:32:19.20+02:47:3410:036,0
67RUZIK Rafał 1052IZABELIN NA STARTWARSZAWAM4033M 602020-06-11 08:28:5004:05:0108:32:19.35+02:47:3410:036,0
68KOWALCZYK Mateusz 1226MINUTA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANM3017M 612020-06-13 04:41:5203:38:0408:33:44.25+02:48:5910:055,9
69SURLEJ Maciej 1185ZABIEGANI CZĘSTOCHOWAWITKOWICEM3018M 622020-06-12 05:50:4304:15:1808:34:59.45+02:50:1410:075,9
70MATYSIAK Łukasz 1319KOBYLA GÓRAM3019M 632020-06-11 04:33:1004:14:4508:35:21.00+02:50:3610:075,9
71KOT Krzysztof 1124MPK - RZESZÓWRZESZÓWM4034M 642020-06-07 08:30:1803:40:2508:36:37.20+02:51:5210:085,9
72KONIK Marcin 1059KIELCEM4035M 652020-06-11 09:45:2104:30:1508:37:43.60+02:52:5810:105,9
73POSADOWSKI Szymon 1158WILKÓWM205M 662020-06-10 07:57:5604:21:5608:39:31.75+02:54:4710:125,9
74SMIT Maciek 1117KONSTANTYNÓWM4036M 672020-06-11 05:59:3404:07:2908:39:53.55+02:55:0810:125,9
75GRUDZIŃSKI Jacek 1218MAGDALENKAM3020M 682020-06-12 09:53:5504:06:0808:43:19.55+02:58:3410:165,8
76GONCIARZ Andrzej 1135LGOTAM601M 692020-06-09 07:59:5704:19:2908:44:06.20+02:59:2110:175,8
77PIOTROWSKI Tomasz 1301WARSZAWAM3021M 702020-06-12 07:00:0904:23:4208:44:30.10+02:59:4510:185,8
78CHWAŁA Artur 1148WARSZAWAM4037M 712020-06-10 08:00:0204:10:2808:44:49.65+03:00:0410:185,8
79ZAPIÓR Maciej 1290COLD BEER TEAMBYTOMM206M 722020-06-06 07:58:0504:40:5908:46:37.45+03:01:5210:205,8
80KOZŁOWSKI Paweł 1095ŁAZYM4038M 732020-06-11 08:01:2104:06:4908:46:51.55+03:02:0610:215,8
81KITOWSKA Anna 1400BIEGAJ ZDROWOGLOGOW MALOPOLSKIK404K 82020-06-12 04:27:4604:27:3008:48:49.75+03:04:0510:235,8
82PIWOŃSKI Adam 1348GÓRA KALWARIAM4039M 742020-06-06 07:39:3104:17:4908:48:55.40+03:04:1010:235,8
83KURASZKIEWICZ Robert 1380ROPCZYCEM508M 752020-06-10 08:21:0904:28:1908:50:17.30+03:05:3210:255,8
84KRUPA Piotr 1375TARNOBRZEGM3022M 762020-06-11 07:32:5104:10:4008:51:14.05+03:06:2910:265,7
85JANUS Radosław 1206WROCŁAWM3023M 772020-06-13 04:04:5904:42:3108:52:54.45+03:08:0910:285,7
86ZAŁUSKA-LIPA Agnieszka 1077MOSINAK405K 92020-06-12 08:22:0704:31:0508:56:17.35+03:11:3210:325,7
87SADOWSKI Mariusz 1168EDC.TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3024M 782020-06-11 07:48:2304:42:3908:56:50.70+03:12:0610:325,7
88BRÓG Wojciech 1108OLKUSZM4040M 792020-06-11 06:59:4704:20:2408:57:16.50+03:12:3110:335,7
89WOSINEK Maciej 1232WIDER ARCADACZĘSTOCHOWAM3025M 802020-06-11 07:32:5204:11:1408:59:15.50+03:14:3010:355,7
90SADOWSKI Mieczysław 1223BIEGAJ RAZEM Z NAMIZAWIERCIEM4041M 812020-06-11 05:50:0304:41:2109:01:40.10+03:16:5510:385,6
91SUROWIEC Paweł 1221BIEGAJ RAZEM Z NAMIZAWIERCIEM4042M 822020-06-11 05:50:0104:41:1909:01:42.20+03:16:5710:385,6
92JURCZAK Roman 1392GEPARDY I GAZELE RZESZÓWRZESZÓWM602M 832020-06-12 04:36:3504:27:3709:01:53.40+03:17:0810:385,6
93DYWAN Andrzej 1087QR2NÓWKRAKÓWM509M 842020-06-10 06:01:5504:35:0909:02:10.40+03:17:2510:395,6
94HRYCAJ Mariusz 1344OPOLEM4043M 852020-06-12 05:14:4406:00:0609:02:31.80+03:17:4710:395,6
95WIELGOSZ Tomasz 1171PASŁĘKM4044M 862020-06-11 07:50:4204:23:0109:05:28.10+03:20:4310:425,6
95KŁOSIEWICZ Wojciech 1167ELBLĄGM4044M 862020-06-11 07:50:4204:23:0209:05:28.10+03:20:4310:435,6
97SERAFIN Robert 1203GRYBÓWM4046M 882020-06-11 07:48:5004:30:5609:05:29.00+03:20:4410:435,6
98KWAŚNY Marcin 1261WILD BUCHAYSBUCZKOWICEM4047M 892020-06-11 07:40:0004:36:0009:06:50.65+03:22:0510:445,6
99GMEREK Michał 1337ZALESIEM3026M 902020-06-12 05:09:5205:24:5609:07:10.35+03:22:2510:445,6
100DULOWSKI Bartłomiej 1231DĘBICAM3027M 912020-06-11 07:32:5204:11:1409:08:57.75+03:24:1310:475,6
101JAGUSTYN Maciej 1280GLIWICEM207M 922020-06-11 07:35:3904:50:0709:09:09.05+03:24:2410:475,6
102ANDRZEJCZAK Tomasz 1166KORONA PABIANICEWOLA ZARADZYŃSKAM4048M 932020-06-12 06:27:3904:42:3109:09:12.35+03:24:2710:475,6
103HERMAN Paweł 1408MRZEŻYNOM4049M 942020-06-12 03:05:3305:12:2309:09:22.85+03:24:3810:475,6
104KANIA Marcin 1278GLIWICEM208M 952020-06-11 07:35:3604:38:5209:09:32.15+03:24:4710:475,6
105HAJDUK Piotr 1103W POGONI ZA DUCHEMSOSNOWIECM3028M 962020-06-11 08:04:3404:46:0609:10:09.00+03:25:2410:485,6
106BARTNIAK Daria 1321NO LIMITS TRAILWARSZAWAK304K 102020-06-13 08:59:5904:42:4209:10:12.05+03:25:2710:485,6
107SPYRKA Adam 1140KRAKÓWM5010M 972020-06-10 06:01:5704:35:1109:12:14.75+03:27:3010:505,5
108PIŁAT Jakub 1021MULITIMEDIA RUNNERS PUŁAWYGÓRA PUŁAWSKAM3029M 982020-06-11 04:01:3704:51:1309:13:04.50+03:28:1910:515,5
109STOPA Agata 1345SIOSTRA STOPKA SOLO TEAMBOGUCHWAŁAK406K 112020-06-10 04:58:2404:26:1309:15:56.00+03:31:1110:555,5
110TOKARZ Krzysztof 1352KROŚNICEM3030M 992020-06-12 02:57:0104:44:1409:17:01.85+03:32:1710:565,5
111TUTAJ Krzysztof 1269ZBYLITOWSKA GÓRAM5011M 1002020-06-13 05:19:4605:00:1909:18:30.90+03:33:4610:585,5
112WILK Paweł 1407MIECHÓWM4050M 1012020-06-12 03:55:0904:38:3209:19:01.55+03:34:1610:585,5
113MAJEWICZ Grzegorz 1406MIECHÓWM4051M 1022020-06-12 03:55:0804:38:3309:19:02.40+03:34:1710:585,5
114GĄSECKI Daniel 1335AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM4052M 1032020-06-12 08:23:5605:08:4109:20:29.45+03:35:4411:005,4
115CEREMUGA Marcin 1302SUSKA GRUPA BIEGOWAMAKÓW PODHALAŃSKIM3031M 1042020-06-13 04:19:0904:25:3209:20:49.65+03:36:0411:015,4
116PILECKA Malgorzata 1025RUNEDARUMIAK407K 122020-06-11 05:09:5304:58:0109:21:33.25+03:36:4811:015,4
117BAŁDYGA Anna 1036RUNEDAREDAK408K 132020-06-11 05:09:5304:58:0109:21:33.60+03:36:4811:015,4
118WIKAR Grzegorz 1388EKUMENICZNIŁOSOSINA DOLNAM4053M 1052020-06-13 08:55:4304:23:1409:23:31.70+03:38:4711:045,4
119MICHALIK Wojciech 1355EKUMENICZNIROŻNÓWM3032M 1062020-06-13 08:55:4304:23:1509:23:32.80+03:38:4811:045,4
120PIKUL Piotr 1212WARSZAWAM4054M 1072020-06-11 08:59:5006:02:2109:23:40.30+03:38:5511:045,4
121DRAŃKO Piotr 1055OTWOCKM3033M 1082020-06-12 09:12:4004:37:1409:24:31.75+03:39:4711:055,4
122GOŁĘBIEWSKA Katarzyna 1174NIEZRZESZONAGLIWICEK409K 142020-06-11 07:48:3004:34:2309:24:52.55+03:40:0711:055,4
123WAWROWSKI Mariusz 1391VINCIWAYKRAKÓWM4055M 1092020-06-07 04:30:5204:36:1209:25:13.35+03:40:2811:065,4
124OLSZEWSKI Michał 1169PROFETO.PLSTADNIKIM3034M 1102020-06-10 04:59:5604:53:2809:25:32.70+03:40:4811:065,4
125BARĆ Piotr 1260PLANETA NISKOWOLINAM5012M 1112020-06-13 08:21:4404:52:3509:26:41.65+03:41:5611:075,4
126KUCHARSKI Paweł 1339PLANETA NISKONISKOM4056M 1122020-06-13 08:21:4404:52:3409:26:41.75+03:41:5711:075,4
127WÓJCIK Krzysztof 1130KM PSP WARSZAWAWARSZAWAM3035M 1132020-06-11 08:18:1804:49:0409:27:34.75+03:42:5011:095,4
128SOWIŃSKI Kamil 1000BRZEG DOLNYM3036M 1142020-06-11 07:15:1204:16:0209:29:17.60+03:44:3211:115,4
129GAWROŃSKI Hubert 1183HUGOIWNOM4057M 1152020-06-11 08:19:5404:32:4409:32:29.40+03:47:4411:145,3
130ANACZKOWSKI Mirosław 1129LKS ZANTYRSZTUMM603M 1162020-06-11 07:12:5204:56:3809:32:30.90+03:47:4611:145,3
131GÓRECZNY Rafał 1011CHWASZCZYNOM4058M 1172020-06-11 06:52:2104:51:4809:33:51.25+03:49:0611:165,3
132CHRAPAN Tomasz 1015OLKUSZM4059M 1182020-06-11 07:56:4404:30:5709:34:10.80+03:49:2611:165,3
133PYTEL Waldek 1058YULO RAN TEAM SIEDLCESIEDLCEM5013M 1192020-06-11 06:26:5804:14:4109:34:25.15+03:49:4011:175,3
134OSTROWSKI Jarek 1241WARSZAWAM4060M 1202020-06-09 07:12:1604:47:5509:34:50.35+03:50:0511:175,3
135KASIŃSKI Wojciech 1298ULTRAPLESSPSZCZYNAM5014M 1212020-06-11 08:14:1204:43:1809:35:46.30+03:51:0111:185,3
136BARCZYK Agnieszka 1136WOLBROMK4010K 152020-06-12 00:25:4005:10:0609:37:15.55+03:52:3011:205,3
137BIEL Tomasz 1324KATOWICEM4061M 1222020-06-13 07:34:4104:50:3609:38:10.35+03:53:2511:215,3
138KURZYDŁO Radosław 1331SKOROSZE TEAMWARSZAWAM4062M 1232020-06-11 08:04:5704:36:2809:38:14.80+03:53:3011:215,3
139PYRKOSZ Damian 1412RZESZÓWM4063M 1242020-06-13 07:16:4605:22:3309:38:24.55+03:53:3911:215,3
140GÓRECKI Krzysztof 1386PIASECZNOM4064M 1252020-06-06 07:39:3104:41:4509:39:53.20+03:55:0811:235,3
141HERBICH-SAR Violetta 1132FUDU & CO. SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYB.K4011K 162020-06-11 08:08:5904:35:0309:40:43.40+03:55:5811:245,3
142RAJKOWSKI Przemysław 1046FUDU&CO SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM4065M 1262020-06-11 08:08:5804:35:5409:40:44.85+03:56:0011:245,3
143IHNATOWICZ Łukasz 1175GLIWICEM3037M 1272020-06-11 09:55:1604:28:2109:41:45.15+03:57:0011:255,2
144ROSIŃSKI Szymon 1121CROSSFIT URSUSPRUSZKÓWM3038M 1282020-06-13 09:20:2704:57:4509:41:47.70+03:57:0311:255,2
145SZYMAŃSKI Marcin 1127LEGIONOWOM4066M 1292020-06-11 08:35:2604:25:3409:41:54.10+03:57:0911:255,2
146BUJNOWSKI Rafal 1101WARSZAWAM4067M 1302020-06-07 03:01:2904:48:1409:42:34.60+03:57:4911:265,2
147RECLIK Jacek 1314DECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELERYBNIKM5015M 1312020-06-10 04:53:2205:13:3609:43:01.80+03:58:1711:275,2
148BUŁKA Piotr 1014ROZBIEGANY SULEJÓWEKSULEJÓWEKM4068M 1322020-06-13 05:03:4604:53:4709:43:56.65+03:59:1111:285,2
149HABA Konrad 1284KRAKÓWM3039M 1332020-06-11 08:02:2605:08:0309:44:13.85+03:59:2911:285,2
150DERLAGA Wojciech 1271MILÓWKAM3040M 1342020-06-13 05:19:4005:00:2409:46:49.25+04:02:0411:315,2
151GOŁĄB Zbigniew 1282WIĘCKOWICEM4069M 1352020-06-13 05:19:3705:00:2709:46:52.20+04:02:0711:315,2
152CZAPLA Arkadiusz 1379BYTOMM4070M 1362020-06-06 07:40:3704:30:3509:47:18.10+04:02:3311:325,2
153KUBRAK Kamil 1193CZARNE STOPYKRAKÓWM3041M 1372020-06-11 05:18:5504:33:5309:47:40.05+04:02:5511:325,2
154CZARDYBON Michał 1126CZARNE STOPYWYRYM4071M 1382020-06-11 05:18:5404:33:5209:47:40.85+04:02:5611:325,2
155ŁYDA Piotr 1341RZESZÓWM3042M 1392020-06-06 08:26:4604:51:2909:49:39.65+04:04:5411:355,2
156MURAWICZ Grzegorz 1413PODLESIEPODLESIEM5016M 1402020-06-11 09:00:1205:06:0609:50:45.65+04:06:0011:365,2
157SKÓRA Przemysław 1157GLIWICEM4072M 1412020-06-11 08:25:5504:43:2509:50:50.60+04:06:0511:365,2
158LITTWIN Marek 1032RUNEDAREDAM5017M 1422020-06-11 05:09:5504:58:2809:53:59.60+04:09:1411:405,1
159KOMORKIEWICZ Karol 1399RUNEDA/FINASTRAREDAM3043M 1432020-06-11 05:09:5304:58:0809:54:04.00+04:09:1911:405,1
160CZARNACKA Karolina 1354LUBLINK305K 172020-06-12 05:32:3305:08:5209:54:39.45+04:09:5411:405,1
161MARĆ Artur 1080PTT TARNÓWDĘBICAM4073M 1442020-06-10 08:16:1105:12:2209:54:42.85+04:09:5811:415,1
162STASIAK Włodzimierz 1002PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM3044M 1452020-06-08 07:51:2005:09:1909:54:44.75+04:10:0011:415,1
163SPRAWKA Marcin 1106LUBLINM3045M 1462020-06-12 05:32:3305:08:5309:55:23.35+04:10:3811:415,1
164NOWAK Agnieszka 1336BYDGOSZCZK306K 182020-06-10 06:48:4204:50:0909:55:39.20+04:10:5411:425,1
165ŚLÓSARSKI Szymon 1359CB163BYDGOSZCZM3046M 1472020-06-10 06:48:4104:50:0909:55:39.40+04:10:5411:425,1
166BORKOWSKI Michał 1358BYDGOSZCZM3047M 1482020-06-10 06:48:4204:50:1609:55:40.20+04:10:5511:425,1
167KRZYŻEWSKI Roger 1296KRAKÓWM3048M 1492020-06-09 06:22:2804:46:0809:55:41.30+04:10:5611:425,1
168MAROŃ Sebastian 1286WARSZAWAM4074M 1502020-06-11 08:33:3905:09:0609:56:33.40+04:11:4811:435,1
169KAWA Mariusz 1265SOSNOWIECM4075M 1512020-06-11 08:33:3905:09:0809:56:38.60+04:11:5311:435,1
170WĘGRZYNKIEWICZ Maria 1116BIELSKO-BIAŁAK201K 192020-06-06 08:36:4205:06:5609:56:43.00+04:11:5811:435,1
171MAŁEK Wojciech 1092GRUPA BIEGOWA ZARSZYNZARSZYNM4076M 1522020-06-11 07:39:5705:19:3509:56:45.50+04:12:0011:435,1
172WOJCIECHOWSKI Tomasz 1272VIKING TRAINING CENTERGOSTYŃM4077M 1532020-06-11 07:27:1704:58:2109:57:22.00+04:12:3711:445,1
173ŻEBROWSKA Jolanta 1149POTRENUJEMY?, CHEMIK NOXY PUŁAWY, UMCS BIEGAPUŁAWYK502K 202020-06-11 04:01:3604:52:3509:58:00.80+04:13:1611:445,1
174MADEJ Anna 1093VEGE RUNNERSKATOWICEK4012K 212020-06-13 08:30:5605:12:4009:58:31.85+04:13:4711:455,1
175LEBIODA Marcin 1186SOCIOS SILESIARYBNIKM209M 1542020-06-11 05:51:3804:50:0409:58:32.60+04:13:4711:455,1
176CZYKIEL Kamilla 1304BRZEG DOLNYK307K 222020-06-13 02:47:2805:39:2309:58:34.85+04:13:5011:455,1
177KUNKEL Mariusz 1057GDAŃSKM4078M 1552020-06-12 10:46:5105:25:3009:59:47.30+04:15:0211:475,1
178GALUS Jacek 1181TARNÓWM4079M 1562020-06-11 08:04:2705:19:3510:00:08.15+04:15:2311:475,1
179KSIAZEK Leszek 1316KRAKÓWM5018M 1572020-06-06 07:57:0205:06:5110:00:25.65+04:15:4011:475,1
180ŚLIWIŃSKI Jan 1146PRUSZKÓWM3049M 1582020-06-11 09:42:2305:18:1810:01:15.10+04:16:3011:485,1
181KURZYDLAK Jakub 1200EDC.EXPERTPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3050M 1592020-06-11 07:48:2704:53:0410:01:32.00+04:16:4711:495,1
182GAŁWA Dawid 1170ŁÓDŹM3051M 1602020-06-11 07:48:2404:59:4710:01:36.25+04:16:5111:495,1
183SAWICKI Kamil 1238MIŃSK MAZOWIECKIM3052M 1612020-06-12 08:30:3204:17:3410:01:40.10+04:16:5511:495,1
184BATOREK Bogdan 1107RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAM4080M 1622020-06-11 03:55:1704:47:5010:02:02.95+04:17:1811:495,1
185BĄK Piotr 1305KATOWICEM3053M 1632020-06-13 02:43:1905:43:3210:02:44.15+04:17:5911:505,1
186LOESCH Konrad 1396WORKINN / APARTAMENT.JEDENKRAKÓWM3054M 1642020-06-11 09:06:1404:24:3410:03:32.30+04:18:4711:515,1
187KARWACKI Grzegorz 1389KATCROSS WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM4081M 1652020-06-12 06:54:4205:00:0910:04:40.05+04:19:5511:525,1
188ZAJĄC Paweł 1109CROSS HEROES - OGIEŃ!KRAKÓWM3055M 1662020-06-13 05:50:1504:54:2110:06:56.30+04:22:1111:555,0
189DOLATA Andrzej 1327KTB KUNYMIĘDZYLESIEM4082M 1672020-06-06 08:01:4304:51:4210:07:38.40+04:22:5311:565,0
190JAROSZ Dominika 1041KRAKÓWK202K 232020-06-08 06:54:0405:07:4210:08:21.00+04:23:3611:575,0
191CEBULA Grzegorz 1229TRENING CROSS BOLESŁAWIECIWINYM5019M 1682020-06-11 07:26:3305:12:0310:10:26.65+04:25:4111:595,0
192SZEWCZENKO Agnieszka 1023CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECK308K 242020-06-11 07:26:3305:12:0210:10:26.90+04:25:4211:595,0
193KUBICKI Mariusz 1378KLUCZBORKM4083M 1692020-06-11 04:51:3905:37:5810:10:35.55+04:25:5011:595,0
194MOJEK Michał 1061BIEGACZE SPECJALNEJ TROSKIWARSZAWAM4084M 1702020-06-12 06:46:3705:00:5210:11:20.80+04:26:3612:005,0
195LEWARDOWSKI Konrad 1326KTB KUNYPOZNAŃM5020M 1712020-06-06 08:01:4104:51:4310:11:22.75+04:26:3812:005,0
196RÓG Bartosz 1365MYŚLENICEM4085M 1722020-06-11 06:03:2104:46:4310:15:12.95+04:30:2812:055,0
197GNATOWICZ Krzysztof 1173NIEZRZESZONYCZERWIEŃSKM4086M 1732020-06-11 07:48:3005:19:1010:15:28.65+04:30:4312:055,0
198OSIAK Artur 1020GOŁĄBM3056M 1742020-06-12 06:56:3004:46:0310:16:32.05+04:31:4712:065,0
199BIERNAT Robert 1328KLUB BIEGACZY JYSKRAKOWISKAM3057M 1752020-06-06 07:39:1604:34:0210:16:49.20+04:32:0412:075,0
200BOJAROWSKI Krzysztof 1242BYDGOSZCZM3058M 1762020-06-12 06:33:1405:10:3610:17:09.80+04:32:2512:074,9
201KORYCIŃSKI Adam 1005CROSSFIT SIEDLCENOWE OPOLEM3059M 1772020-06-12 07:54:0205:13:4010:17:46.75+04:33:0212:084,9
202GOŁĄB Paweł 1009KRAKÓWM3060M 1782020-06-09 05:18:5305:54:4710:20:36.90+04:35:5212:114,9
203PLESZ Wojciech 1395POLISH RUNNERS CLUB IRELANDTARNOWSKIE GÓRYM2010M 1792020-06-09 05:18:5205:54:4410:20:37.85+04:35:5312:114,9
204ŁUKASIEWICZ Marek 1131HEAVY WEIGHT RUNNING TEAMKRAKÓWM3061M 1802020-06-11 06:33:5805:06:4310:20:43.35+04:35:5812:114,9
205ADAMCZYK Michał 1163RK ATHETICSWARSZAWAM2011M 1812020-06-12 09:59:4605:18:2910:21:31.35+04:36:4612:124,9
206CYLKE Marcin Cylke 1112WARSAWM3062M 1822020-06-12 06:51:4205:09:3310:22:43.95+04:37:5912:144,9
207OSTASZEWSKI Maciej 1351LABOSPORTPRUSZKÓWM4087M 1832020-06-13 09:20:2705:16:4310:23:58.30+04:39:1312:154,9
208FRĄCKOWIAK Ewelina 1051AMAT*ORKAROSZKÓWK4013K 252020-06-12 05:09:5205:24:5910:26:21.60+04:41:3612:184,9
209ŚRODA Krzysztof 1239RZESZÓWM4088M 1842020-06-12 08:24:0605:10:3910:29:44.70+04:45:0012:224,8
210BUCIOR Łukasz 1394AZS POLITECHNIKA LUBELSKA / NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATAŚWIDNIKM2012M 1852020-06-07 08:28:3705:08:5710:30:09.15+04:45:2412:224,8
211FADEREWSKI Piotr 1038MAZOVIA PROACTIVE CIECHANÓWCIECHANÓWM4089M 1862020-06-13 08:19:0605:14:4010:31:26.95+04:46:4212:244,8
212KUŚ Jakub 1404KRAKÓWM2013M 1872020-06-11 09:28:3805:19:1910:33:52.20+04:49:0712:274,8
213BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 1403KRAKÓWK309K 262020-06-11 09:28:3505:19:2210:33:54.55+04:49:0912:274,8
214CZUBA Michał 1356LIGOTA ZAMECKAM3063M 1882020-06-11 04:51:3805:37:5510:34:06.85+04:49:2212:274,8
215SMURA Rafał 1071BIEGACZE TUREKTUREKM3064M 1892020-06-11 08:23:5705:05:5310:36:00.50+04:51:1512:294,8
216KUCIA Łukasz 1415BIEGACZE TUREKTUREKM3065M 1902020-06-11 08:23:5405:06:0810:36:01.75+04:51:1712:294,8
217KOKOT Roman 1334AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM4090M 1912020-06-12 08:23:5505:30:2410:38:30.25+04:53:4512:324,8
218KURATCZYK Michał 1253WARSZAWAM3066M 1922020-06-12 09:37:2705:30:0910:38:38.65+04:53:5312:324,8
219TYDA Rafał 1275GDAŃSKM5021M 1932020-06-11 08:00:2405:18:3110:39:01.15+04:54:1612:334,8
220ROSIŃSKI Krzysztof 1210GRONOWO GÓRNEM4091M 1942020-06-13 09:51:5905:10:0310:39:41.85+04:54:5712:344,8
221PIĄTEEK Tomasz 1139WILD BUCHAYSPISARZOWICEM4092M 1952020-06-11 06:04:4105:02:1910:42:09.80+04:57:2512:364,8
222WOJCIECHOWSKI Paweł 1100J U V E R U NKRAKOWM3067M 1962020-06-06 03:47:4705:14:2310:43:57.35+04:59:1212:394,7
223JĘDRZEJCZAK Anna 1249JAWORZNOK4014K 272020-06-11 07:08:4105:32:3810:44:29.90+04:59:4512:394,7
224BUDKA Agata 1164KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK4015K 282020-06-11 07:08:4105:32:3310:44:30.10+04:59:4512:394,7
225KUŚ Gabriela 1346KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK4016K 292020-06-11 07:08:4105:32:3310:44:30.15+04:59:4512:394,7
226CHROBAK Paweł 1248BIELSKO-BIALAM5022M 1972020-06-13 08:55:1105:42:2010:46:30.80+05:01:4612:424,7
227MĄCZKA Bronisław 1449OTK RZEŹNIKGLIWICEM604M 1982020-06-08 03:03:2705:54:2810:52:07.80+05:07:2312:484,7
228CAPIŃSKA Anna 1176KRAKÓWK4017K 302020-06-06 07:50:2905:26:4710:52:55.85+05:08:1112:494,7
229JÓZEFIAK Jakub 1066BOKONONINOWY SĄCZM5023M 1992020-06-11 07:26:3504:56:0510:53:25.15+05:08:4012:504,7
230STANIKOWSKI Mariusz 1318RADOMM3068M 2002020-06-12 06:20:4705:43:2910:53:38.25+05:08:5312:504,7
231LIK Michał 1259RYBNIKM3069M 2012020-06-11 06:54:3005:33:3210:55:18.60+05:10:3312:524,7
232JABŁOŃSKA Ewelina 1035MAZOVIA PROACTIVCIECHANÓWK3010K 312020-06-13 08:19:0205:45:3710:55:41.35+05:10:5612:524,7
233PILECKI Paweł 1257ACCENTUREKLAUDYNM3070M 2022020-06-11 08:42:4904:59:2110:55:49.05+05:11:0412:534,7
234USZACKA Małgosia 1258JAGUAR FITGDANSKK3011K 322020-06-11 08:42:4804:59:2110:55:49.65+05:11:0412:534,7
235BUDZYŃSKI Przemysław 1123ALVARO & PRZEMOSZCZECINM3071M 2032020-06-08 08:05:4005:22:2210:55:51.65+05:11:0612:534,7
236LELONTKO Marcin 1004#CISNIJWIEPRZACZĘSTOCHOWAM3072M 2042020-06-12 06:54:2605:22:4410:55:57.25+05:11:1212:534,7
237MATYJASIAK Konrad 1262PSYCHORUNWARSZAWAM4093M 2052020-06-11 07:56:0704:52:0410:57:45.40+05:13:0012:554,6
238MARCELA Marcin 1033FAT MAMA'S SPORT CLUBBYTOMM4094M 2062020-06-06 07:40:3704:58:4810:58:37.10+05:13:5212:564,6
239NIEDZIELA Marcin 1016FAT MAMA'S SPORT CLUBBYTOMM4095M 2072020-06-06 07:40:3705:09:3810:58:37.60+05:13:5212:564,6
240DROŚ Aleksander 1013WARSZAWAM3073M 2082020-06-12 06:56:3205:07:1310:59:02.05+05:14:1712:564,6
241KLAWIKOWSKI Mateusz 1196JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM2014M 2092020-06-11 06:59:1005:43:4510:59:26.45+05:14:4112:574,6
242PAPROCKI Wiesław 1405KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM5024M 2102020-06-07 04:24:4705:42:4910:59:29.50+05:14:4412:574,6
243MÓWIŃSKI Tomasz 1125ALVARO & PRZEMOSZCZECINM4096M 2112020-06-08 08:05:4305:22:2010:59:58.55+05:15:1312:574,6
244SUTKOWSKI Andrzej 1289MYSZKÓWM5025M 2122020-06-10 03:54:1005:49:5611:00:07.85+05:15:2312:584,6
245WRĘCZYCKI Łukasz 11335 PUŁK CHEMICZNYLUBLINIECM3074M 2132020-06-11 06:12:1805:19:0911:01:51.05+05:17:0613:004,6
246BECHTA Damian 1079ADIDAS RUNNERS WARSAWBIAŁA PODLASKAM2015M 2142020-06-11 06:02:1505:30:1411:02:35.90+05:17:5113:014,6
247POŁOŃSKI Andrzej 1233BIEGIEM RADOM!RADOMM5026M 2152020-06-13 10:09:0206:47:2811:02:59.75+05:18:1513:014,6
248BAKALARSKA Mariola 1119WARSAW RUN CLUBWARSZAWAK503K 332020-06-11 06:02:1505:29:5711:03:14.95+05:18:3013:014,6
249PRZEWŁOKA Wojciech 1205SAINT-GOBAIN SQUADKOLBARKM4097M 2162020-06-11 06:06:5105:23:3111:03:29.75+05:18:4513:024,6
250WŁODARCZYK Teresa 1393SPCTORUŃK504K 342020-06-10 06:00:5105:46:1211:08:58.05+05:24:1313:084,6
251STANKOWSKA Justyna 1189KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK4018K 352020-06-11 06:50:1205:30:1011:12:38.35+05:27:5313:124,5
252DREWNIK Robert 1377WARSZAWAM4098M 2172020-06-11 08:09:2405:22:1111:13:19.70+05:28:3513:134,5
253BIAŁORUCKA Wioletta 1034MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓWCIECHANÓWK4019K 362020-06-11 06:37:5405:29:5211:15:58.85+05:31:1413:164,5
254MIKOŁAJCZYK Agnieszka 1409ŁÓDŹK3012K 372020-06-10 04:43:4605:51:1611:18:51.00+05:34:0613:204,5
255ADAMSKI Sławomir 1195STALEXPŁOCKM5027M 2182020-06-12 08:04:3205:27:3011:18:51.15+05:34:0613:204,5
256POPŁAWSKI Arkadiusz 1082HALINOWM4099M 2192020-06-07 06:42:1805:28:5611:18:57.40+05:34:1213:204,5
257POPŁAWSKA Katarzyna 1225CZARNE OWCE HIPOLITÓWHIPOLITÓWK4020K 382020-06-07 06:42:1805:28:5511:18:57.60+05:34:1213:204,5
258SZELĄG Piotr 1320TURBO JEZE TEAMWARSZAWAM40100M 2202020-06-13 07:00:5605:42:0811:23:28.70+05:38:4413:254,5
259ILAVSKÝ Igor 1064VYSOKÉ TATRYM40101M 2212020-06-06 02:27:2705:39:2711:24:39.70+05:39:5513:274,5
260GUZIK Daniel 1281GRABOWAM40102M 2222020-06-11 06:07:2905:22:5311:25:37.25+05:40:5213:284,5
261PAWLYTA Weronika 1154ELBLĄGK3013K 392020-06-11 05:22:2905:25:2611:26:13.80+05:41:2913:284,5
262PAWLYTA Jerzy 1153ELBLĄGM3075M 2232020-06-11 05:22:2905:25:2411:26:13.90+05:41:2913:284,5
263GŁOWACKI Andrzej 1165DOWÓDZTWO WOJSK OBRONY TERYTORIALNEJLEGIONOWOM40103M 2242020-06-11 07:53:5005:16:2311:26:56.55+05:42:1113:294,4
264MÓWIŃSKI Mariusz 1138RUNNERS TEAM JABŁONNA / ULTRA PASTERZEJABŁONNAM40104M 2252020-06-11 07:53:5005:37:3311:26:56.80+05:42:1213:294,4
265ŻARSKI Jarosław 1111FUDU SPORT TEAM & COPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM40105M 2262020-06-11 08:09:0705:42:4911:27:11.25+05:42:2613:304,4
266ERENBERG Rafał 1078FUDU&CO. SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3076M 2272020-06-11 08:08:5605:42:5911:27:22.05+05:42:3713:304,4
267CHWAŁOWSKA Agnieszka 1063PIOTRKÓW TRYBUNALSKIK4021K 402020-06-11 08:08:5405:42:3411:27:23.55+05:42:3813:304,4
268KACZMAREK Adam 1308MAXIMUS CNCJÓZEFOSŁAWM3077M 2282020-06-13 07:56:4205:16:5511:29:24.85+05:44:4013:324,4
269KACZMAREK Tomasz 1309MAXIMUSCNCJÓZEFOSŁAWM2016M 2292020-06-13 07:56:3805:16:5711:29:27.40+05:44:4213:324,4
270SKOBEL Robert 1372SZAKAL BIEGA LUCKY TEAMRADOMM40106M 2302020-06-11 07:56:5005:57:0611:30:04.35+05:45:1913:334,4
271LASSOTA Konrad 1191GRUBY I GRUBSZYRZESZÓWM3078M 2312020-06-09 07:56:2505:35:4911:31:40.20+05:46:5513:354,4
272MATUSZCZAK-SZULC Iwona 1105POZNANK505K 412020-06-12 06:49:2805:57:2711:31:40.45+05:46:5513:354,4
273MATYSZKOWICZ Janusz 1199KĘTYM605M 2322020-06-11 08:33:1205:14:4411:33:01.50+05:48:1613:364,4
274SOSNA Kaska Kłopotowska 1350KRAKÓWK506K 422020-06-12 07:04:2206:04:3811:33:18.55+05:48:3313:374,4
275CHODZIŃSKI Piotr 1047RZESZÓWM40107M 2332020-06-07 09:03:3905:40:2811:33:32.85+05:48:4813:374,4
276ZIAJKO Zuza 1283NULLK4022K 432020-06-07 03:00:5905:49:5411:34:07.80+05:49:2313:384,4
277OCZERETKO Paweł 1202OBORYGENILEGNICAM40108M 2342020-06-09 06:01:1805:44:2211:36:09.75+05:51:2513:404,4
278PSZONAK Tomasz 1322ŚWIĘTOCHŁOWICEM2017M 2352020-06-13 07:40:5404:58:1711:36:13.15+05:51:2813:404,4
279BĄDZIUL Dorota 1074RZESZÓWK3014K 442020-06-11 03:25:3906:03:0511:37:05.05+05:52:2013:414,4
280WÓJTOWICZ Paweł 1042KURÓWM40109M 2362020-06-11 08:13:3506:03:0811:39:11.85+05:54:2713:444,4
281TOMASZEWSKI Dawid 1207WLKP MOUNTAINS ULTRAKOMORNIKIM40110M 2372020-06-12 09:50:0605:54:5911:42:50.70+05:58:0613:484,3
282KOSIERKIEWICZ Grzegorz 1251KAROLEKIELCEM40111M 2382020-06-11 05:12:0505:54:3611:44:52.30+06:00:0713:504,3
283KOTUSIEWICZ Ewa 1118FUDU&CO. SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBK4023K 452020-06-11 08:08:5905:42:5411:46:21.30+06:01:3613:524,3
284NOSAL Michał 1161SPARTAŃSKA DZICZPOGÓRSKA WOLAM40112M 2392020-06-11 05:12:0705:47:1711:46:44.25+06:01:5913:534,3
285KALITA Cezary 1323KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM5028M 2402020-06-06 07:39:1605:36:3011:49:12.80+06:04:2813:564,3
286ŻARSKA Izabela 1110PIOTRKÓW TRYBUNALSKIK4024K 462020-06-11 08:09:0706:00:1211:58:13.50+06:13:2814:064,3
287KOTLICKA Beata 1113FUDU SPORT TEAM &COPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK4025K 472020-06-11 08:08:5706:00:2111:58:23.55+06:13:3814:064,3
288NORAS Alina 1039PWC SERVICE DELIVERY CENTERIMIELINK3015K 482020-06-11 08:05:2506:52:1212:00:36.75+06:15:5214:094,2
289FOLTA Jan 1091ZARSZYŃSKI KLUB BIEGACZAZARSZYNM5029M 2412020-06-11 07:39:5805:59:0112:04:31.40+06:19:4614:144,2
290SOCHA Mariola 1255STALOWA WOLAK3016K 492020-06-12 07:23:2006:11:1312:06:50.60+06:22:0514:164,2
291KOLEJ Monika 1361DZIKIE DZIKI GORZOWGORZOW WLKP.K4026K 502020-06-12 06:13:5506:06:0112:16:06.50+06:31:2114:274,1
292GOGOLIŃSKI Przemysław 1256PRUSZKÓWM40113M 2422020-06-13 06:53:0606:24:4912:20:00.40+06:35:1514:324,1
293RASZTABIGA Sylwester 1235GRUPA JURA PLFUGASÓWKAM5030M 2432020-06-11 05:49:3706:09:4512:22:08.55+06:37:2314:344,1
294MILKA Łukasz 1217ROKITNO SZLACHECKIEM2018M 2442020-06-11 07:59:1405:51:1412:22:18.20+06:37:3314:354,1
295JASTRZĘBSKI Artur 1228ŁAZYM3079M 2452020-06-11 07:59:1305:51:1512:22:23.20+06:37:3814:354,1
296BIELSKI Dawid 1244BYDGOSZCZM3080M 2462020-06-12 06:33:1305:45:5012:32:02.55+06:47:1714:464,1
297SOKÓŁ Katarzyna 1214DĘBNOK4027K 512020-06-09 07:24:2906:52:0412:34:13.60+06:49:2814:494,0
298SOKÓŁ Mirosław 1215KRÓL GÓRDĘBNOM5031M 2472020-06-09 07:24:2606:52:0612:34:16.45+06:49:3114:494,0
299GASIEWICZ Damian 1230KRÓL GÓRSŁUBICEM2019M 2482020-06-09 07:24:2806:52:0512:34:22.20+06:49:3714:494,0
300KEMPCZYŃSKI Piotr 1037RUNEDA/SKLEP BIEGACZA GDAŃSKREDAM40114M 2492020-06-10 05:56:2806:35:1712:34:43.95+06:49:5914:494,0
301ANIOŁEK Jan 1368OŻARÓW MAZOWIECKIM3081M 2502020-06-07 06:21:4606:08:4012:45:00.50+07:00:1515:014,0
302GOŁĄB Grzegorz 1360WARSZAWAM606M 2512020-06-07 06:21:4606:08:4612:45:00.75+07:00:1615:014,0
303ZARĘBA Andrzej 1224LIUGONG DRESSTA MACHINERY ACTIVE TEAMSTALOWA WOLAM5032M 2522020-06-06 06:42:3606:21:4212:51:38.15+07:06:5315:094,0
304MŁYNARCZYK Krzysztof 1073SZCZECINM40115M 2532020-06-13 02:45:0606:58:1712:51:40.90+07:06:5615:094,0
305LATOS Joanna 1003ZIELONA GÓRAK4028K 522020-06-11 05:43:5207:03:1913:05:02.30+07:20:1715:253,9
306MARCINIAK Anna 1001CHOCIANÓWK4029K 532020-06-11 05:43:5007:02:5613:05:39.55+07:20:5415:263,9
307BOROWSKA Joanna 1411KLUB ODRZUCONYCH KSIĘŻNICZEKLEŻAJSKK3017K 542020-06-11 06:03:4007:04:3913:08:41.35+07:23:5615:293,9
308WAWIERNIA Dorota 1198GOSTYŃK4030K 552020-06-11 07:56:0406:42:5613:09:54.85+07:25:1015:313,9
309KOSEWSKI Marek 1197GOSTYŃM5033M 2542020-06-11 07:56:0506:42:5713:10:02.40+07:25:1715:313,9
310MIŁOSZ Bartlomiej 1081KASZANKIBRWINÓWM5034M 2552020-06-12 07:55:5206:20:4813:22:59.45+07:38:1415:463,8
311ŁAZAREK Daniel 1353KAWALER WIECZOROWĄ PORĄSOPOTM3082M 2562020-06-07 01:25:4206:57:4413:24:03.35+07:39:1815:473,8
312KAPLER-TĘGOWSKA Karina 1027CZERWONAK BIEGAKOZIEGŁOWYK4031K 562020-06-11 05:49:3906:41:0713:24:53.60+07:40:0815:483,8
313WÓJCIAK Ewelina 1234RAWA MAZOWIECKAK3018K 572020-06-13 07:59:3907:13:2513:25:30.70+07:40:4615:493,8
314SYGUŁA Katarzyna 1044WKURW_TEAMJAWORZNOK4032K 582020-06-11 08:07:2207:01:1513:38:39.30+07:53:5416:053,7
315LATUSEK Wioletta 1367TYTAN GYM&FITBYTOMK3019K 592020-06-07 07:00:2107:01:3513:40:26.95+07:55:4216:073,7
316PINDRAL Paweł 1362TARNOWSKIE GÓRYM40116M 2572020-06-09 13:07:1106:12:0213:41:47.95+07:57:0316:083,7
317MARONDEL Katarzyna 1366BYTOMK3020K 602020-06-09 13:07:1106:12:0113:41:50.30+07:57:0516:083,7
318IWIŃSKI Adam 1342SAINT GOBAIN SQUADROKITNO SZLACHECKIEM40117M 2582020-06-11 06:06:2507:02:0113:45:46.45+08:01:0116:133,7
319KRÓLIŃSKI Jędrzej 1294SPOCENI RYBICALWROCŁAWM40118M 2592020-06-11 08:51:2108:12:5013:45:55.85+08:01:1116:133,7
320FABJANCZYK Agnieszka 1398GRUPA JURA PLZAWIERCIEK4033K 612020-06-11 06:05:5407:02:3113:46:15.85+08:01:3116:133,7
321FOTYGA Agnieszka 1018OSTROBIECOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK507K 622020-06-11 08:28:1607:05:5213:46:24.45+08:01:3916:143,7
322TREJDER Maria 1338BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK4034K 632020-06-08 05:12:0507:00:5913:49:11.60+08:04:2616:173,7
323BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia 1072WROCŁAWK3021K 642020-06-12 04:14:4008:16:0614:30:03.20+08:45:1817:053,5
324HALESZCZUK Tomasz 1086WROCŁAWM40119M 2602020-06-12 04:14:2108:43:2314:49:41.20+09:04:5617:283,4
325JANCZAK Angelika 1115LEGNICAK4035K 652020-06-08 05:28:2607:42:2715:11:00.20+09:26:1517:533,4
326ANDRZEJEWSKI Arkadiusz 1187BOGATYNIAM40120M 2612020-06-08 05:28:2607:42:2415:11:03.55+09:26:1817:533,4
327SERENDA Robert 1114LEGNICAM40121M 2622020-06-08 05:28:2607:42:2615:11:06.00+09:26:2117:533,4
328ROSŁOŃSKI Piotr 1333PIASECZNOM40122M 2632020-06-13 07:14:1308:20:0615:56:24.70+10:11:4018:473,2
329MARCZEWSKA Zofia 1300PIASECZNOK4036K 662020-06-13 07:14:1208:20:0715:56:26.55+10:11:4118:473,2
330SOWIŃSKA Anetta 1048BBLGORZÓW WIELKOPOLSKIK4037K 672020-06-12 06:13:5408:15:3916:44:07.50+10:59:2219:433,0
331JANOWSKI Krzysztof 1076CB163KRUSZYM40123M 2642020-06-12 02:25:5308:20:4517:37:22.30+11:52:3720:462,9
332OSICA Łukasz 1285ŚWIĘTOCHŁOWICEM3083M 2652020-06-13 08:30:5620:00:1024:14:13.75+18:29:2928:342,1
333WEISS Krzysztof 1418OTOMINM5035M 2662020-06-13 10:05:4805:53:3126:01:09.80+20:16:2530:402,0
334JERCZYŃSKI Tomasz 1050GRUPA BIEGOWA ŁĘKA OPATOWSKAŁĘKA OPATOWSKAM40124M 2672020-06-11 08:35:2023:09:4727:02:34.10+21:17:4931:521,9
335JERCZYŃSKI Radosław 1213ŁĘKA OPATOWSKAM40125M 2682020-06-11 08:35:2323:09:4327:43:18.70+21:58:3432:401,8
336WOJTKIEWICZ Jarek 1417PRUSZKÓWM5036M 2692020-06-12 10:01:3623:42:5428:19:43.55+22:34:5833:231,8
337BUDZYŃ Paweł 1313VISEGRAD MARATON RYTROTARNÓWM40126M 2702020-06-11 09:25:2807:44:1831:32:45.95+25:48:0137:111,6
338PISULIŃSKA Ewa 1156KRAKÓWK3022K 682020-06-12 08:59:5125:51:2532:17:00.65+26:32:1538:031,6
339JABŁOŃSKI Patryk 1201BEZ FORMY TEAMWARSZAWAM3084M 2712020-06-11 08:36:5007:34:0048:56:10.30+43:11:2557:411,0
340BIENIECKI Mirosław 1414OTK RZEŹNIKGLIWICEM40127M 2722020-06-08 03:03:3705:54:1879:02:02.25+73:17:1793:090,6
DNCCUPRIAK Daniel 1382NOWA WIEŚ MAŁAM402020-06-11 08:35:3904:52:43.150:0010,4
DNCGOCŁOWSKI Cezary 1310OBOZBBIEGANIE.PLPIASECZNOM402020-06-11 08:59:5005:15:14.800:009,7
DNCBŁĘDKOWSKA Katarzyna 1381OPOLEK302020-06-11 08:35:3905:54:54.950:008,6
DNCSOKÓŁ Wojciech 1216KRÓL GÓRDĘBNOM202020-06-09 07:24:2706:31:41.250:007,8
DNCOSIAL Aneta 1152ŁUKÓWK202020-06-13 07:05:0908:10:29.600:006,2
DNCBIELECKI Rafał 1204ŚWIDNIKM302020-06-13 07:05:0808:10:31.750:006,2
DNCRYSIEWICZ Paweł 1287GRYBÓWM302020-06-13 05:18:0009:48:30.150:005,2
NAROZNIK Piotr 1250WARSZAWAM302020-06-11 07:27:00 DNF DNF--
ZIĘTEK Maciej 1017IKANO INDUSTRYRYCZYWÓŁM402020-06-11 06:47:0604:52:20 DNF DNF--
MANN Michał 1007CZEKANÓWM202020-06-09 05:18:5305:54:56 DNF DNF--
WOJCIECHOWSKI Tomasz 1363BRZESKOM302020-06-13 08:33:4905:57:46 DNF DNF--
JEDLIŃSKA Agnieszka 1343SKRZYDLACI AKTYWNIKIELCEK302020-06-12 07:37:0706:05:34 DNF DNF--
KORNAK Michał 1192GRUBY I GRUBSZYKOLBUSZOWAM302020-06-09 07:56:2406:39:32 DNF DNF--
KRASUSKI Piotr 1012CROSSFIT SIEDLCESIEDLCEM302020-06-12 07:53:58 DNF DNF--
GADOMSKI Dariusz 1236SUCHOŻEBRYM502020-06-11 08:06:05 DNF DNF--
DZIEDZIC Wojciech 1068PWC SERVICE DELIVERY CENTERKATOWICEM302020-06-11 08:05:24 DNF DNF--
DUCH Emil 1369JB WARSAWWARSZAWAM302020-06-07 10:00:22 DNF DNF--
BIENIAS Piotr 1401WARSZAWAM402020-06-11 08:59:42 DNF DNF--
DUCZMAL Wojciech 1312OPOLEM402020-06-07 10:22:52 DNF DNF--
Znaleziono 359 wynik(ów)