SGS LIGHT PÓŁMARATON 23KM
Supermaraton Gór Stołowych 2021
Organizator : Fundacja Maratony Górskie
Data : 2021-06-27
Miejsce : Karłów
Dystans : 23 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 558
Wystartowało : 422
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 418
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuPasterka
14.4km
Czas
netto
23.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BRÝDL Pavel 109MUAY RUNNING TEAMTRUTNOVM-401M 12021-06-27 08:03:4601:05:4402:02:07.10 5:1011,6
2ZARZYCKI Maciej 294DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPODKOWA LEŚNAM-301M 22021-06-27 08:01:0101:09:4002:12:21.20+00:10:145:3610,7
3NORBERT Michał 101KB SOBÓTKAŚWIDNICAM-302M 32021-06-27 08:04:4901:12:1802:12:58.85+00:10:515:3810,6
4FRANCZAK Mariusz 239DTR BIEGA / MARIO TEAMKSIĘGINICEM-402M 42021-06-27 08:01:0101:13:0302:17:13.30+00:15:065:4810,3
5PIHIL Piotr 557M-403M 52021-06-27 08:34:2801:13:4102:18:38.55+00:16:315:5210,2
6HOŁYST Andrzej 126GT RATNOWA RUDAM-404M 62021-06-27 08:01:3101:17:2002:19:52.15+00:17:455:5510,1
7SKRAJNY Łukasz 354140MINUT.PLWROCŁAWM-405M 72021-06-27 08:01:0201:15:0902:20:12.70+00:18:055:5610,1
8RUPIŃSKI Krzysztof 120KONSTANCIN-JEZIORNAM-201M 82021-06-27 08:01:0101:15:1002:20:57.80+00:18:505:5810,0
9KRUPA Marcin 207AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-406M 92021-06-27 08:06:5401:16:3202:24:49.60+00:22:426:089,8
10KIEŁBASIEWICZ Dawid 543MOYA RACING TEAMZIELONA GÓRAM-202M 102021-06-27 08:01:0301:16:5602:26:27.10+00:24:206:129,7
11KOPYCZOK Michał 554DABEX BOLTSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-303M 112021-06-27 08:01:2201:20:1302:26:42.45+00:24:356:129,7
12PIĄTEK Karolina 10NOGAMIDOGÓRY.PLKRAKÓWK-301K 12021-06-27 08:01:0201:18:0202:27:41.40+00:25:346:159,6
13MAJCHRZAK Maciej 301140MINUT.PLWROCŁAWM-304M 122021-06-27 08:01:0201:23:1902:28:19.35+00:26:126:179,5
14SZYMAŃCZUK Jacek 214NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃM-305M 132021-06-27 08:25:2201:14:4702:28:55.20+00:26:486:189,5
15STAŃKO Krystian 556OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-306M 142021-06-27 08:13:1101:21:3402:31:24.30+00:29:176:249,4
16STARUCH Robert 348KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDROJM-307M 152021-06-27 08:02:2001:19:0602:31:25.65+00:29:186:249,4
17GRUDA Adam 353KS MARATON NOWA RUDANOWA RUDA-SŁUPIECM-203M 162021-06-27 08:02:2101:20:4302:31:34.40+00:29:276:259,3
18LITWIN Michał 221LITEWINPASIKUROWICEM-308M 172021-06-27 08:01:5701:22:1602:31:39.05+00:29:316:259,3
19JACHYMSKI Krzysztof 310VEGE RUNNERSWARSZAWAM-309M 182021-06-27 08:01:0201:22:5102:34:47.95+00:32:406:339,1
20SZYMURA Wojciech 404RYBNIKM-407M 192021-06-27 08:01:2201:23:0902:35:37.05+00:33:296:359,1
21BIAŁOBŁOCKA Alicja 299SOBAS TEAM, AKADEMIA BIEGANIAWROCŁAWK-302K 22021-06-27 08:01:2101:23:3202:37:46.40+00:35:396:419,0
22KOKOSZKO Rafał 370MAŁKINIA GÓRNAM-204M 202021-06-27 08:02:0801:26:2002:39:53.60+00:37:466:468,9
23BIŁAN Paweł 345GUBINGUBINM-408M 212021-06-27 08:05:3801:24:1402:40:20.05+00:38:126:478,8
24DĄBROWSKI Michał 465CINCLUSŚWIĘTOCHŁOWICEM-501M 222021-06-27 08:11:1901:26:5502:40:46.10+00:38:396:488,8
25OPAŁKA Damian 62MYRACEWARSZAWAM-3010M 232021-06-27 08:01:2401:23:3302:40:52.00+00:38:446:488,8
26MÓLL Mateusz 74#SOBASTEAMWROCŁAWM-3011M 242021-06-27 08:01:2301:22:1802:41:09.15+00:39:026:498,8
27NOWICKI Marcin 394GORZÓW WIELKOPOLSKIM-409M 252021-06-27 08:02:1401:27:0402:42:42.55+00:40:356:538,7
28HACUŚ Tomasz 374WROCŁAWM-4010M 262021-06-27 08:18:0801:27:4502:43:32.75+00:41:256:558,7
29WOJTIS Arkadiusz 290DZIKA BANDA ŁAKOMCZUCHÓWZIELONA GÓRAM-4011M 272021-06-27 08:02:1101:27:3602:44:10.05+00:42:026:578,6
30ZATOŃ Cezary 162WROCŁAWM-4012M 282021-06-27 08:06:3601:24:5202:44:21.55+00:42:146:578,6
31WYLEŻAŁEK Alina 399GLIWICEK-303K 32021-06-27 08:01:3601:30:5802:44:43.15+00:42:366:588,6
32POLIŃSKI Robert 55TRAINING LABWARSZAWAM-3012M 292021-06-27 08:06:2701:29:1502:44:47.50+00:42:406:588,6
33BOSAKIEWICZ Tomasz 153OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAM-3013M 302021-06-27 08:21:5201:26:5302:45:03.70+00:42:566:598,6
34RATYMIRSKI Wojciech 544#SOBASTEAMWROCŁAWM-4013M 312021-06-27 08:03:0901:27:5802:45:12.30+00:43:057:008,6
35GONCZAR Szymon 508KW GLIWICERYBNIKM-3014M 322021-06-27 08:01:5701:25:4602:46:00.65+00:43:537:028,5
36BIELECKI Sławomir 450NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃM-3015M 332021-06-27 08:25:2101:27:2802:46:39.45+00:44:327:038,5
37KOTYRBA Tomasz 272KATOWICEM-3016M 342021-06-27 08:56:1201:32:2302:49:47.15+00:47:407:118,3
38BUSS Jakub 77KUDOWIANKARUNKUDOWA-ZDRÓJM-4014M 352021-06-27 08:02:1101:36:2402:51:39.65+00:49:327:168,2
39WALIGÓRA Mateusz 440WROCŁAWM-3017M 362021-06-27 09:02:1301:29:1702:51:57.10+00:49:507:178,2
40ORZYSZEK Roksana 295RYDUŁTOWYK-304K 42021-06-27 08:01:0201:33:1502:52:04.35+00:49:577:178,2
41KURZAWIAK Grzegorz 218KUDOWIANKA RUNKARŁÓWM-3018M 372021-06-27 08:01:3501:30:5502:52:30.85+00:50:237:188,2
42PIETRZYK Tomasz 179140MINUT.PLŚWIDNICAM-4015M 382021-06-27 08:01:2001:31:1702:52:44.35+00:50:377:198,2
43LESZCZYŃSKI Michał 520DESZCZNOM-4016M 392021-06-27 08:14:3001:32:2902:53:25.45+00:51:187:208,2
44TRZECIAKIEWICZ Mieczysław 283MLKS RADKÓWMYSŁOWICEM-502M 402021-06-27 08:38:0401:34:4402:53:31.75+00:51:247:218,2
45PRZYMUSIŃSKI Damian 105OKLOBORNIKIM-3019M 412021-06-27 08:13:1201:31:5302:53:50.10+00:51:437:218,1
46KANCERSKI Krzysztof 114ŁÓDŹM-601M 422021-06-27 08:02:1401:30:4502:54:02.85+00:51:557:228,1
47WOŹNIAK Paweł 360KLEPWROCŁAWM-4017M 432021-06-27 08:21:3301:30:2402:54:11.35+00:52:047:228,1
48WALCZAK Adela 424CURLING ŁÓDŹŁÓDŹK-305K 52021-06-27 08:01:2901:36:5802:54:14.35+00:52:077:228,1
49KOŁODZIEJ Roman 511KARŁOWICEM-4018M 442021-06-27 08:06:4001:32:3102:54:50.50+00:52:437:248,1
50ULIKOWSKA Martyna 51ZAŁOGA GÓRSKAGOŚCINOK-306K 62021-06-27 08:08:0501:38:2202:55:03.50+00:52:567:258,1
51PIKOS Patryk 118POLSKA NOWA WIEŚM-3020M 452021-06-27 08:02:2001:28:4102:56:12.00+00:54:047:278,0
52GRAD Adam 293DZIKA BANDA ŁAKOMCZUCHÓWZIELONA GÓRAM-3021M 462021-06-27 08:02:0901:36:3102:56:25.75+00:54:187:288,0
53GROCHAL Marcin 392#MARCINZDABLARZTEAMWYGIEŁZÓWM-4019M 472021-06-27 08:03:4601:39:4002:56:52.55+00:54:457:298,0
54KUNKEL Mariusz 413SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKM-4020M 482021-06-27 08:08:4901:37:0002:57:08.70+00:55:017:308,0
55KNEBLOCH Kasper 435DZIK KOMANDOŁÓDŹM-3022M 492021-06-27 08:01:2901:35:4402:57:10.55+00:55:037:308,0
56WITKOWSKI Wojciech 485NIEMODLINM-205M 502021-06-27 09:01:0901:30:4102:57:35.10+00:55:287:318,0
57BOROWSKA Karolina 307KGHM ZG RUNLUBINK-307K 72021-06-27 08:01:0201:29:5602:58:23.20+00:56:167:337,9
58SASIN Dominika 525KLUB BIEGACZA SOBÓTKAŚWIDNICAK-201K 82021-06-27 08:03:0501:33:2102:59:11.95+00:57:047:357,9
59KAŁUŻNY Wojciech 172BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-4021M 512021-06-27 08:01:2101:33:0002:59:13.70+00:57:067:357,9
60MICHALAK Rafał 309CZAPLA TEAMCZEPIELOWICEM-206M 522021-06-27 08:21:2701:31:4703:00:08.30+00:58:017:377,9
61FIC Mirosław 523LEWIN KŁODZKIM-4022M 532021-06-27 08:25:4501:38:3103:00:17.35+00:58:107:387,9
62STEFAŃSKI Jakub 448PRUSZCZ GDAŃSKIM-207M 542021-06-27 08:02:2301:34:1803:00:32.55+00:58:257:387,8
63NAPIERAŁA Marcin 65PIĄTKOWO NA BIEGOWO/BIEGAJĄCE KREJZOLEKOZIEGŁOWYM-4023M 552021-06-27 08:01:2901:36:0803:00:48.40+00:58:417:397,8
64PAWLIK Arkadiusz 171OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-3023M 562021-06-27 08:13:1301:31:5303:01:01.75+00:58:547:407,8
65JARZĄBEK Michał 532WROCŁAWM-3024M 572021-06-27 08:03:1001:37:0003:01:14.40+00:59:077:407,8
66PIECUCH Karolina 119KRAKÓWK-308K 92021-06-27 08:20:3301:38:4903:01:45.15+00:59:387:427,8
67TOMIAK Paulina 470WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAWRONIAWYK-309K 102021-06-27 08:20:5501:34:1803:03:38.85+01:01:317:467,7
68RÓŻYCKI Jaroslaw 322OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-4024M 582021-06-27 08:13:1101:34:1803:04:19.30+01:02:127:487,7
69PRZYBYŁ Błażej 226PRZEŹMIEROWOM-208M 592021-06-27 08:32:5201:37:0603:05:10.60+01:03:037:507,6
70WANKIEWICZ Krzysztof 429JELCZ-LASKOWICEM-4025M 602021-06-27 08:18:1201:41:2103:06:29.35+01:04:227:547,6
71BIELECKI Tomasz 151FAST BIKE GNIEZNOSZCZYTNIKI DUCHOWNEM-209M 612021-06-27 08:03:2001:43:1703:07:32.40+01:05:257:567,6
72FRIDRICH Marcin 190TRAINING LABWARSZAWAM-3025M 622021-06-27 08:06:2801:35:0903:08:40.40+01:06:337:597,5
73KOWALCZYK Marek 441KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWM-503M 632021-06-27 08:02:1501:41:0503:09:14.95+01:07:078:017,5
74RESSEL Joanna 497RNB TEAM POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJK-3010K 112021-06-27 08:01:5301:41:3603:09:30.65+01:07:238:017,5
75SERAFIN Ewelina 265RADKÓWK-401K 122021-06-27 08:03:5501:41:0903:09:33.05+01:07:258:017,5
76SŁOMIAN Mikołaj 164GNIEZNOM-2010M 642021-06-27 08:03:1901:43:2703:09:52.25+01:07:458:027,5
77HACUŚ Jacek 512JACEK HACUŚDUSZNIKI ZDRÓJM-3026M 652021-06-27 08:05:1801:45:1403:10:18.90+01:08:118:037,4
78WASILEWSKI Karol 418SPARTA RUNNERSPOZNAŃM-2011M 662021-06-27 08:01:3301:38:3103:10:28.15+01:08:218:047,4
79KAŹMIERCZAK Piotr 194NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃM-4026M 672021-06-27 08:25:2301:37:5203:10:34.30+01:08:278:047,4
80PTAK Jakub 182GNIEZNOM-2012M 682021-06-27 08:03:1801:41:5303:11:27.15+01:09:208:067,4
81OLEJNIK Marcin 530ŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-3027M 692021-06-27 08:13:0901:40:5603:11:35.20+01:09:288:077,4
82TOPOROWSKI Kamil 323BIEGAJĄCY ŚWIDNIKKRĘPIECM-3028M 702021-06-27 08:34:1001:39:4803:12:17.40+01:10:108:087,4
83GUTOWSKI Dariusz 304BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM-504M 712021-06-27 08:02:2201:38:3203:12:54.35+01:10:478:107,3
84SUCHANEK Radosław 481KŁOBUCKM-505M 722021-06-27 08:05:4501:40:2903:13:05.10+01:10:588:107,3
85DOLATA Maciej 158SKÓRZEWOM-4027M 732021-06-27 08:02:0501:42:5403:13:23.80+01:11:168:117,3
86HARASIMOWICZ Sławomir 112GOLENIÓWGOLENIÓWM-4028M 742021-06-27 08:04:0201:38:4003:13:31.20+01:11:248:117,3
87STEFANISZYN Marcin 340SZTUKA RUCHUBRZEGM-3029M 752021-06-27 08:03:2701:36:5303:13:35.45+01:11:288:127,3
88KUCZYŃSKI Szymon 412INSULA ZAWONIA TEAMZAWONIAM-4029M 762021-06-27 08:46:4501:49:0403:13:58.50+01:11:518:137,3
89BILCZEWSKA Monika 13KĘTYK-402K 132021-06-27 08:02:2701:43:2903:14:30.85+01:12:238:147,3
90KARKOSZ Aurelia 175MIEJSKA GÓRKAK-3011K 142021-06-27 08:02:0601:45:1603:15:23.35+01:13:168:167,2
91WIATR Wojciech 167ENDURANCE TEAMCHORZÓWM-4030M 772021-06-27 08:02:0201:40:4803:15:33.55+01:13:268:177,2
92GASIECKI Andrzej 459SZCZECINM-506M 782021-06-27 08:03:0901:43:3503:15:48.55+01:13:418:177,2
93PISULA Łukasz 458KUDOWA-ZDRÓJM-3030M 792021-06-27 08:21:1801:41:4603:15:53.10+01:13:468:187,2
94SIEMIOŃCZYK Jan 526WARSZAWAM-3031M 802021-06-27 08:19:0201:35:1903:15:53.50+01:13:468:187,2
95DEMKÓW Przemysław 559M-4031M 812021-06-27 08:20:0801:43:0103:15:54.80+01:13:478:187,2
96KOPACKA Edyta 534WROCŁAWK-3012K 152021-06-27 08:20:0801:43:1203:15:55.25+01:13:488:187,2
97BARTMAŃSKA Mirosława 346KRÓLOWE RUNNINGUBIELANY WROCŁAWSKIEK-403K 162021-06-27 08:49:1001:45:2803:16:01.70+01:13:548:187,2
98PRZEPŁATA Jarosław 542STRZEGOMSKA DWUNASTKARUSKOM-3032M 822021-06-27 08:03:0501:42:4203:16:18.70+01:14:118:197,2
99GOLEK Seweryn Golek 3POLISH RUNNERS UKLONDONM-4032M 832021-06-27 08:04:2601:45:1803:16:23.45+01:14:168:197,2
100MARKOWSKI Zbigniew 208BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM-507M 842021-06-27 08:05:0501:41:3303:16:31.05+01:14:238:197,2
101ČERVENÝ David 115ERIKA COPY SHOPSTÁRKOVM-4033M 852021-06-27 08:04:1901:42:2503:17:15.55+01:15:088:217,2
102KABALINA Kristine 533LECAVAK-202K 172021-06-27 08:01:3501:46:2803:17:33.40+01:15:268:227,2
103MIELNIK Michał 506POZNAŃM-3033M 862021-06-27 08:17:3801:42:4203:17:45.15+01:15:388:227,2
104ROKSELA-MIELNIK Iwona 507POZNAŃK-3013K 182021-06-27 08:17:3801:42:4103:17:45.80+01:15:388:227,2
105KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 387SPONIEWIERANY KOGUTCHRZANÓWM-4034M 872021-06-27 08:03:4601:39:4203:17:48.55+01:15:418:227,2
106STELMACH Mariusz 271SZCZECINM-3034M 882021-06-27 08:03:0401:39:4303:17:49.60+01:15:428:227,2
107KRUPIANIK Tomasz 517WROCŁAWM-3035M 892021-06-27 08:31:0801:44:5803:18:10.50+01:16:038:237,1
108KSIEZKA Joanna 434STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-3014K 192021-06-27 08:16:0101:43:5803:18:13.60+01:16:068:237,1
109BICZKOWSKI Konrad 421SUT STRASZNY BIEGASTRASZYNM-3036M 902021-06-27 08:33:5301:43:5803:18:16.10+01:16:098:247,1
110ZYSK Paweł 477JANÓWKAM-508M 912021-06-27 08:01:2401:40:4803:18:18.25+01:16:118:247,1
111KMIECIAK Marlena 449GDAŃSKK-203K 202021-06-27 08:02:2301:46:0203:18:26.35+01:16:198:247,1
112SOCHA Jan 380WARSZAWAM-602M 922021-06-27 08:02:1001:43:3103:18:38.30+01:16:318:247,1
113KOWALSKA-WALIŚ Agnieszka 252DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIBRWINÓWK-404K 212021-06-27 08:01:3401:44:1503:19:11.15+01:17:048:267,1
114BYLINA Bartosz 519POZNAŃM-4035M 932021-06-27 08:01:5401:39:4803:19:47.30+01:17:408:277,1
115BANACH Tomasz 141SZCZECINM-603M 942021-06-27 08:06:4101:43:1503:19:54.30+01:17:478:287,1
116GRAD Idalia 291DZIKA BANDA ŁAKOMCZUCHÓWZIELONA GÓRAK-3015K 222021-06-27 08:02:1001:48:3203:19:56.55+01:17:498:287,1
117GRZESZCZAK Michał 546GNIEZNOM-2013M 952021-06-27 08:03:1801:41:5503:20:07.85+01:18:008:287,1
118BOGDAŁ Jacek 417ŻERZUSZYCEŻERZUSZYCEM-509M 962021-06-27 08:55:2701:47:3803:20:22.75+01:18:158:297,1
119BARYSKI Maciej 531WROCŁAWM-3037M 972021-06-27 08:02:3101:42:1703:21:21.90+01:19:148:317,0
120SUDER Kamil 539STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-3038M 982021-06-27 08:16:0501:45:0303:21:38.80+01:19:318:327,0
121ŚWINIARSKI Michał 474KWAŚNE ŻELKIWARSZAWAM-3039M 992021-06-27 08:14:2301:46:1603:21:40.75+01:19:338:327,0
122GŁUCHY Marek 206OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-3040M 1002021-06-27 08:13:1201:44:0203:22:16.75+01:20:098:347,0
123HORDZIEJEWICZ Ewa 406CROSSBROTHERS BYTOMBYTOMK-501K 232021-06-27 08:01:3501:43:0703:22:44.25+01:20:378:357,0
124CHORĄŻYCZEWSKI Michał 168OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-4036M 1012021-06-27 08:13:1201:44:0503:22:46.70+01:20:398:357,0
125PLOK Krzysztof 289TEAMPLOKPOLKOWICEM-5010M 1022021-06-27 08:01:3601:45:0003:22:55.00+01:20:478:357,0
126MAZIAREK Adela 150NIEMODLINK-3016K 242021-06-27 08:01:4401:47:5903:23:07.35+01:21:008:367,0
127PACANOWSKI Łukasz 350BRAK KLUBU NAZWA KLUBUPORĘBAM-4037M 1032021-06-27 08:04:1001:45:5003:23:27.70+01:21:208:377,0
128BABIŃSKA- POPIŁKA Ewelina 251RADKÓWK-3017K 252021-06-27 08:01:0101:48:4903:23:42.60+01:21:358:377,0
129MISTUR Szymon 439PRZYBYSZEWOM-3041M 1042021-06-27 08:02:2601:46:1703:24:05.10+01:21:588:386,9
130PURGAL Magdalena 490SŁOŃCA JURYSROCKOK-3018K 262021-06-27 08:07:3801:50:3803:24:09.20+01:22:028:396,9
131WAWRZYNIAK Mariusz 302DOBRAM-4038M 1052021-06-27 08:14:0501:47:0303:24:12.25+01:22:058:396,9
132LIZAKOWSKI Piotr 292NYHA IV SZCZECINSZCZECINM-4039M 1062021-06-27 08:14:0601:47:0403:24:12.55+01:22:058:396,9
133ŁAŻEWSKA Sylwia 95CHWALĘCICEK-405K 272021-06-27 08:10:4901:50:1803:24:35.85+01:22:288:406,9
134ŁAŻEWSKI Marcin 134CHWALĘCICEM-4040M 1072021-06-27 08:10:4901:50:1303:24:36.00+01:22:288:406,9
135SZMAGIEREWSKI Wojciech 403WROCŁAWM-5011M 1082021-06-27 08:55:2601:47:4003:24:46.40+01:22:398:406,9
136SZTYPKA Konrad 306WKB MARATOŃCZYKWŁOCŁAWEKM-4041M 1092021-06-27 08:12:1601:47:0003:25:10.95+01:23:038:416,9
137MATWIEJCZYK Gabriel 479OBY DOBIECWARSAWM-4042M 1102021-06-27 08:17:5101:49:0403:25:26.45+01:23:198:426,9
137KARCZEWSKI Daniel 480OBY DOBIECZYDOWOM-4042M 1102021-06-27 08:17:5201:49:0403:25:26.45+01:23:198:426,9
139KULA Piotr 152ZDEZORIENTOWANIWARSZAWAM-4044M 1122021-06-27 08:06:0901:46:1103:25:31.75+01:23:248:426,9
140REDEK Sylwia 192TEAM ZABIEGANEDNIWIĄZOWNAK-406K 282021-06-27 08:04:5601:51:1703:25:46.60+01:23:398:436,9
141GĄSIOROWSKA Agnieszka 285EVERRUNŁÓDŹK-3019K 292021-06-27 08:03:3001:47:2103:26:25.40+01:24:188:446,9
142ZAŃKO Rafał 324RZESZÓWM-3042M 1132021-06-27 08:34:1001:46:2303:26:50.40+01:24:438:456,8
143ROLIŃSKI Radosław 423OLEŚNICAM-4045M 1142021-06-27 08:16:2801:47:3603:26:53.40+01:24:468:456,8
144SZYMANIK Pawel 344WARSZAWAM-4046M 1152021-06-27 08:02:1701:57:5703:27:09.65+01:25:028:466,8
145GRZYWACZ Tomasz 277WARSZAWAM-4047M 1162021-06-27 08:30:2601:49:5803:27:16.85+01:25:098:466,8
146SIKORSKI Cezary 31BBL GUBINGUBINM-5012M 1172021-06-27 08:01:5101:45:2503:28:07.25+01:26:008:496,8
147BURACZYŃSKI Adam 76VEGE RUNNERS / HYDROMOCPŁOCKM-3043M 1182021-06-27 08:03:4901:53:1003:28:26.35+01:26:198:496,8
148GRUDZIEN-JURKOWSKA Małgorzata 516ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK-3020K 302021-06-27 08:24:0301:48:4203:28:40.95+01:26:338:506,8
149BEDNARCZYK Paweł 236PZU SPORT TEAMBABKIM-4048M 1192021-06-27 08:02:0501:43:0103:28:53.45+01:26:468:516,8
150KINSNER Zenon 538MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWM-4049M 1202021-06-27 08:00:1001:45:5103:29:03.80+01:26:568:516,8
151SUDÓŁ Robert 154BRZEGM-4050M 1212021-06-27 08:03:2601:45:4803:29:17.95+01:27:108:526,8
152WRÓBLEWSKI Witold 61ZŁOTORYJAM-3044M 1222021-06-27 08:28:0901:46:4303:29:37.25+01:27:308:526,8
153DOMAŃSKI Mieczysław 342PIASTÓWM-3045M 1232021-06-27 08:16:2001:48:4003:29:57.95+01:27:508:536,7
154KÓŁKIEWICZ Jakub 493GRODZISK MAZ.M-4051M 1242021-06-27 08:30:2101:50:0803:30:21.50+01:28:148:546,7
155ZIMA Ryszard 494GRODZISK MAZ.M-604M 1252021-06-27 08:30:2001:50:1303:30:21.70+01:28:148:546,7
156MAJEWSKI Bartek 385ROKIETNICA BIEGAMROWINOM-4052M 1262021-06-27 08:02:1901:46:4803:30:25.50+01:28:188:546,7
157ORTYL Ewelina 549LISOWICEK-407K 312021-06-27 08:01:5401:50:4803:30:50.45+01:28:438:566,7
158SURMIŃSKI Marcin 472OPOLEM-3046M 1272021-06-27 08:33:0101:47:2203:30:53.55+01:28:468:566,7
159KUCHCIŃSKA Monika 509JUSZKOWOK-408K 322021-06-27 08:03:0801:53:4703:31:16.30+01:29:098:576,7
160ROGOWSKI Tomasz 276UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEM-3047M 1282021-06-27 08:13:0801:49:3603:31:16.85+01:29:098:576,7
161DYR Dorota 416GDANSKK-409K 332021-06-27 08:08:4501:53:5803:32:12.70+01:30:058:596,7
162BARAŃSKA Monika 442KRAKÓWK-502K 342021-06-27 08:01:3001:51:5203:32:21.05+01:30:138:596,7
163WIŚNIEWSKI Tomasz 427ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-4053M 1292021-06-27 08:02:0201:52:2203:32:56.05+01:30:489:016,6
164URBAŃSKA Pola 188TRAINING LABWARSZAWAK-3021K 352021-06-27 08:06:2701:58:0903:33:12.75+01:31:059:026,6
165NOWAK Tomasz 45WROCŁAWM-3048M 1302021-06-27 08:32:3401:46:1803:33:30.95+01:31:239:026,6
166RABIEJ-OLSZEWSKA Hanna 437ROZBIEGANI CHOJNÓWCHOJNÓWK-3022K 362021-06-27 08:36:3801:51:0803:33:37.95+01:31:309:036,6
167ZALECH Zbigniew 85PŁOCKIE MORSYPŁOCKM-4054M 1312021-06-27 08:03:4901:53:4603:34:09.70+01:32:029:046,6
168KRAWIEC Piotr 108KOTWICA BRZEGŻŁOBIZNAM-4055M 1322021-06-27 08:03:2601:55:1203:34:28.35+01:32:219:056,6
169KLABISZ Maria 558K-3023K 372021-06-27 08:18:5701:53:5303:34:51.70+01:32:449:066,6
170CZARNOTA Dorota 363WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOK-4010K 382021-06-27 08:01:5301:51:5703:35:39.40+01:33:329:086,6
171KAMIŃSKI Robert 317MIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM-3049M 1332021-06-27 08:02:2401:47:2303:35:42.55+01:33:359:086,6
172JANDY Honorata 35RUN&CROSS SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYK-4011K 392021-06-27 08:04:0401:54:5203:35:43.75+01:33:369:086,6
173BIŃCZARSKI Patryk 67WŁOCŁAWEKM-4056M 1342021-06-27 08:03:5201:55:2103:35:45.45+01:33:389:086,6
174BIŃCZARSKA Monika 83WKB WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-4012K 402021-06-27 08:03:5201:55:2403:35:46.15+01:33:399:086,6
175MYŚLICKA-PIWKO Marta 352KRÓLOWE RUNNINGUSMOLECK-4013K 412021-06-27 08:49:0901:53:0003:36:34.20+01:34:279:106,5
176SKORNIAK Katarzyna 537WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃK-3024K 422021-06-27 08:05:3701:53:2903:36:37.70+01:34:309:106,5
177KUSTRA Klaudia 548NYSAK-3025K 432021-06-27 08:28:2001:52:3603:36:47.55+01:34:409:116,5
178WOJCIECHOWSKA Anna 137PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃK-503K 442021-06-27 08:01:2701:55:0203:37:26.90+01:35:199:126,5
179SIKORSKA Joanna 29GUBINK-204K 452021-06-27 08:01:5101:45:1503:37:58.55+01:35:519:146,5
180GARYGA Łukasz 84RUNHOGS TYCHYGLIWICEM-4057M 1352021-06-27 08:20:1501:47:2903:38:16.30+01:36:099:146,5
181RATAJCZAK Grzegorz 447GORZÓW WLKP.M-5013M 1362021-06-27 08:08:1301:54:3503:38:43.40+01:36:369:166,5
182BRUCH Katarzyna 107WOŹNIKIK-3026K 462021-06-27 08:04:1801:57:0603:38:55.65+01:36:489:166,5
183POHLAND Paweł 347POZNAŃM-3050M 1372021-06-27 08:07:3001:54:2603:38:58.55+01:36:519:166,5
184PIECHOCKI Artur 177PRZEŹMIEROWOM-2014M 1382021-06-27 08:25:2701:53:4603:39:02.55+01:36:559:166,5
185SEROCZYŃSKA Ewa 78WŁOCŁAWEKK-3027K 472021-06-27 08:03:5101:55:1403:39:30.55+01:37:239:186,5
186KACZMARCZYK Natalia 274WARSZAWAK-3028K 482021-06-27 08:09:2502:06:2903:39:30.60+01:37:239:186,5
187MILA Marceli 510BYTOMM-3051M 1392021-06-27 08:32:2201:57:2203:39:47.15+01:37:409:186,4
188MARKOWSKI Tomasz 106MIŃSK MAZOWIECKIM-4058M 1402021-06-27 08:45:2201:54:2203:39:52.90+01:37:459:186,4
189MAKARENKO Sergii 79M-3052M 1412021-06-27 08:01:2801:56:4103:39:54.10+01:37:479:196,4
190KOZDRÓJ Marcin 117GRODZISK MAZOWIECKIM-4059M 1422021-06-27 08:01:2701:55:0203:39:55.35+01:37:489:196,4
191PARDAŁA Wojciech 127ŁÓDŹM-4060M 1432021-06-27 08:33:0201:43:5803:40:04.45+01:37:579:196,4
192KRZESIŃSKA Renata 333WARSZAWAK-4014K 492021-06-27 08:02:1701:57:5803:40:58.40+01:38:519:216,4
193MICHALOWSKI Marcin 499LUBINM-4061M 1442021-06-27 08:10:4301:54:4003:40:59.70+01:38:529:216,4
194KOWALCZYK-GROCHLA Agata 296JAWORZNOK-4015K 502021-06-27 08:02:2001:56:5703:41:03.55+01:38:569:216,4
195ŁYSIAK Piotr 364ZIELONA GÓRAM-4062M 1452021-06-27 08:10:1002:00:5803:41:21.05+01:39:139:226,4
196CENDER Magdalena 495DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK-4016K 512021-06-27 08:01:2901:52:4703:41:34.65+01:39:279:236,4
197HORODYŃSKA Mirosława 521KARŁOWICEK-4017K 522021-06-27 08:07:1101:57:0803:41:42.95+01:39:359:236,4
198SERAFIN Robert 262RADKÓWM-5014M 1462021-06-27 08:10:0901:49:4703:42:01.65+01:39:549:246,4
199PROKOP Elżbieta 355BANDA Z POŁUDNIAGLIWICEK-504K 532021-06-27 08:04:1001:56:1803:42:03.95+01:39:569:246,4
200WINIECKA Ewa 131PARKRUN SŁODOWO WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-4018K 542021-06-27 08:03:5201:57:3703:42:15.40+01:40:089:256,4
201POPEK Maciej 71PARKRUN SŁODOWO WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-4063M 1472021-06-27 08:03:5201:57:3003:42:16.70+01:40:099:256,4
202POCHWAŁA Justyna 219NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYL TEAMŁOWICZK-4019K 552021-06-27 08:04:0701:59:2003:42:20.45+01:40:139:256,4
203SOBOTA Paweł 356CHORZÓWM-3053M 1482021-06-27 08:02:0301:56:1703:43:05.10+01:40:589:276,3
204WRÓBLEWSKA Olga 308VEGE RUNNERSWILCZA GÓRAK-4020K 562021-06-27 08:37:1301:58:5703:43:37.75+01:41:309:286,3
205NUREK Łukasz 66PIWNE BRZUSZKI RACE TEAMSZCZECINM-4064M 1492021-06-27 08:05:2001:51:2803:43:59.85+01:41:529:296,3
206POLÁŠKOVÁ Pavlína 339PRAHA 9K-4021K 572021-06-27 08:20:3801:59:0103:44:26.20+01:42:199:306,3
207DOBROCHOWSKA Ilona 338STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-4022K 582021-06-27 08:16:0601:56:4403:44:34.95+01:42:279:306,3
208JANULEWICZ Wojciech 541NAZWA KLUBU:ŁAGIEWNIKIM-4065M 1502021-06-27 08:20:1802:07:3403:44:54.00+01:42:469:316,3
209KRAS Kaludiusz 389BOGATYNIAM-4066M 1512021-06-27 08:47:1901:49:4403:44:56.45+01:42:499:316,3
210PRZEDASZEK Łukasz 272 OREL DZIWNÓWGRYFICEM-3054M 1522021-06-27 08:03:0702:03:4003:45:03.35+01:42:569:326,3
211OLEJNICZAK Piotr 515ŁÓDŹM-4067M 1532021-06-27 08:50:2902:01:0303:45:07.20+01:43:009:326,3
212RÓŻAŃSKA Magdalena 94WARSZAWAK-4023K 592021-06-27 08:01:4602:03:0803:45:41.85+01:43:349:336,3
213TOMIAK Dominik 471WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAWRONIAWYM-4068M 1542021-06-27 08:20:5301:55:2603:46:26.35+01:44:199:356,3
214GDOWSKA Gabriela 329JELENIA GÓRAK-205K 602021-06-27 08:38:0702:00:1103:46:58.85+01:44:519:376,2
215PAPROCKA Natalia 69POLKOWICEK-4024K 612021-06-27 08:03:5402:00:2503:47:07.35+01:45:009:376,2
216BISKUPSKI Jakub 319WROCŁAWM-4069M 1552021-06-27 08:02:0002:01:2503:47:15.55+01:45:089:376,2
217GUZIŃSKA Aleksandra 174WARSZAWAK-4025K 622021-06-27 08:03:5902:00:3003:47:22.10+01:45:159:386,2
218ŻEMOJDZIN Marcin 53PIWNE BRZUSZKI RACE TEAMSZCZECINM-3055M 1562021-06-27 08:05:2201:56:1303:47:22.85+01:45:159:386,2
219HYŻY Krzysztof 68PIWNE BRZUSZKI RACE TEAMSZCZECINM-4070M 1572021-06-27 08:05:2201:57:1303:48:04.60+01:45:579:396,2
220MODERACKA Małgorzata 146POZNAŃK-3029K 632021-06-27 08:50:3301:59:3603:49:29.10+01:47:229:436,2
221GAŁASZKIEWICZ Grzegorz 365LINDON TEAMZŁOTNOM-4071M 1582021-06-27 08:03:1401:47:4903:49:32.00+01:47:249:436,2
222DZIURKOWSKA Dorota 260FUN TRISIECHNICEK-3030K 642021-06-27 08:06:5101:59:3403:49:58.20+01:47:519:446,2
223FRĄCZEK Iwona 240FUN TRIWROCŁAWK-3031K 652021-06-27 08:06:4901:59:3803:50:00.05+01:47:529:446,2
224LASOŃ Paweł 343CHRZANOWSKI KLUB KARATE KYOKUSHINLUSZOWICEM-4072M 1592021-06-27 08:24:2801:49:2003:50:22.05+01:48:149:456,1
225ŁUKASZCZYK Łukasz 2114FITERPOZNAŃM-3056M 1602021-06-27 08:02:0001:58:4703:50:42.25+01:48:359:466,1
226KIEDROWSKI Łukasz 280POZNANM-3057M 1612021-06-27 08:30:1101:56:5403:50:56.15+01:48:499:476,1
227NĘCKI Łukasz 553STOWARZYSZENIE SPORTOWE SŁOŃCA JURY.OLSZTYNM-4073M 1622021-06-27 08:07:3802:01:0603:51:04.40+01:48:579:476,1
228CZECH Dorota 49KIEŁCZÓWK-4026K 662021-06-27 08:02:1602:00:0103:51:12.60+01:49:059:476,1
229GRZYWACZ Karol 461GDYNIAM-3058M 1632021-06-27 08:10:3402:03:1303:51:16.10+01:49:099:476,1
230CICHOŃ Elżbieta 522STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-4027K 672021-06-27 08:15:5302:07:3803:51:24.70+01:49:179:486,1
231MAJKA Marzena 527KS JAWORZNOJAWORZNOK-3032K 682021-06-27 08:15:5002:07:4003:51:26.75+01:49:199:486,1
232BRZEZIŃSKI Andrzej 205OLKUSZM-605M 1642021-06-27 08:12:5601:57:1003:51:32.75+01:49:259:486,1
233STANISZEWSKA Ewa 224POZNAŃK-206K 692021-06-27 08:25:2701:58:0803:52:17.45+01:50:109:506,1
234ŚWIERDZEWSKI Grzegorz 325MARKIM-3059M 1652021-06-27 08:28:0002:01:1803:52:49.30+01:50:429:516,1
235SZYMURA Marian 401RESHAPE ZABRZERYBNIKM-4074M 1662021-06-27 08:01:5601:59:4203:53:49.30+01:51:429:546,1
236CZERWIŃSKA Magdalena 400RESHAPE RUNNERSGLIWICEK-4028K 702021-06-27 08:01:5501:59:4803:53:50.15+01:51:439:546,1
237BARTOSZEWSKA Katarzyna 320DŁUGOŁĘKAK-4029K 712021-06-27 08:13:2602:02:2503:53:52.15+01:51:459:546,1
238WÓJCIK Kamila 318LACHO TEAMKRAKÓWK-4030K 722021-06-27 08:47:1202:03:1403:53:57.05+01:51:499:546,1
239ORŁOWSKI Daniel 337DEBRZNOM-4075M 1672021-06-27 08:02:0901:59:5103:53:58.85+01:51:519:546,1
240GDOWSKA Ewa 328JELENIA GÓRAK-4031K 732021-06-27 08:38:0702:06:2603:54:03.75+01:51:569:556,0
241FELKEL Ewa 244PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃK-4032K 742021-06-27 08:01:2702:02:5103:54:19.40+01:52:129:556,0
242MAZUREK Marita 331KŁODZKOK-3033K 752021-06-27 08:23:0202:04:5703:54:47.10+01:52:409:566,0
243KOWALEWSKA Anna 24KOBIETY W BIEGUŚWIDNICAK-3034K 762021-06-27 08:03:0602:03:5903:55:38.25+01:53:319:596,0
244MAJ Magdalena 56GRAŻYNKI OCRROKIETNICAK-3035K 772021-06-27 08:26:0002:08:1603:55:51.45+01:53:449:596,0
245ZAJĄCZKOWSKI Damian 503POZNAŃM-4076M 1682021-06-27 08:03:2702:01:0703:56:28.00+01:54:2010:016,0
246GONERA Kazimierz 60KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEM-606M 1692021-06-27 08:03:1101:58:4003:56:43.10+01:54:3610:016,0
247MORAWSKA Anna 129WARSZAWAK-601K 782021-06-27 08:02:0302:06:3103:58:07.05+01:55:5910:055,9
248BARTOSIK Tomek 297WŁOCŁAWEKM-3060M 1702021-06-27 08:04:0901:57:1503:58:50.25+01:56:4310:075,9
249OLEJNICZAK Agnieszka 514ŁÓDŹK-4033K 792021-06-27 08:50:2702:05:5703:58:57.40+01:56:5010:075,9
250TENDAJ Daniel 454ŁOMIANKIM-5015M 1712021-06-27 08:21:4402:01:3303:59:02.80+01:56:5510:075,9
251STAMM Tomasz 315POZNAŃM-4077M 1722021-06-27 08:03:5701:58:2503:59:03.45+01:56:5610:075,9
252NOWAKOWSKA Beata 388RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIEHIPOLITÓWK-4034K 802021-06-27 08:02:0802:03:0303:59:22.35+01:57:1510:085,9
253KRYSIAK Łukasz 159PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃM-4078M 1732021-06-27 08:01:2802:00:1703:59:32.15+01:57:2510:085,9
254SIWEK Grzegorz 375LANRUNSLANCKORONAM-4079M 1742021-06-27 08:12:5501:55:1804:00:55.35+01:58:4810:125,9
255NOWAKOWSKA Ewelina 513ŻUKCZYNK-4035K 812021-06-27 08:03:0702:10:2404:02:22.50+02:00:1510:165,8
256DZIEDZIC Paweł 371WROCŁAWM-5016M 1752021-06-27 08:23:5201:57:2404:03:21.50+02:01:1410:185,8
257MALISZAK Agnieszka 99LEGNICAK-3036K 822021-06-27 08:12:1402:04:5504:04:34.95+02:02:2710:215,8
258WASZCZYSZYN Bożena 181I LOVE PRZYLESIEJABŁONNAK-4036K 832021-06-27 08:03:3102:03:4804:05:29.05+02:03:2110:245,8
259RADOMSKA Urszula 227I LOVE PRZYLESIEJABLONNAK-4037K 842021-06-27 08:03:3102:03:4804:05:29.50+02:03:2210:245,8
260BECHTA Damian 378ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM-2015M 1762021-06-27 08:02:1702:05:0804:05:33.10+02:03:2610:245,8
261ANDRZEJCZAK Paweł 327KALISZM-4080M 1772021-06-27 08:33:0402:08:2304:05:45.15+02:03:3810:245,8
262MAJEWSKA Wioleta 234STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-4038K 852021-06-27 08:16:0202:07:4404:06:01.30+02:03:5410:255,8
263PATYRA Łukasz 9GOMINDWROCŁAWM-3061M 1782021-06-27 08:02:1202:03:4004:06:07.35+02:04:0010:255,8
264BĄK Bogdan 381DĘBNOM-5017M 1792021-06-27 08:04:2902:02:1504:06:08.25+02:04:0110:255,8
265KOSTRZEWSKA Natalia 462WARSZAWAK-3037K 862021-06-27 08:01:3302:04:4204:06:42.50+02:04:3510:275,7
266TURSKI Damian 463WARSZAWAM-3062M 1802021-06-27 08:01:3402:04:4104:06:50.25+02:04:4310:275,7
267TUREK Karolina 384RUCHAWE MISIE Z BIAŁEGO DOMKUCZERWONAKK-4039K 872021-06-27 08:02:0402:10:0304:06:55.20+02:04:4810:275,7
268WEYNA Anna 383BIALY DOMEK BIEGAKICINK-4040K 882021-06-27 08:02:0402:10:0104:06:55.30+02:04:4810:275,7
269LUPA Mirosław 183LUPUSTEAMŚCINAWAM-5018M 1812021-06-27 08:04:1502:04:0604:07:12.20+02:05:0510:285,7
270POPIELSKI Grzegorz 87ROZBIEGANI CHOJNÓWCHOJNÓWM-4081M 1822021-06-27 08:04:1402:08:4004:07:15.40+02:05:0810:285,7
271NAJDUK Daniel 90ROZBIEGANI CHOJNÓWCHOJNÓWM-3063M 1832021-06-27 08:04:1602:08:4004:07:16.40+02:05:0910:285,7
272ADAMCZUK Feliks 432SZCZECINSZCZECINM-5019M 1842021-06-27 08:51:2602:04:4704:07:32.15+02:05:2510:295,7
273KUBICKI Mariusz 82KOZŁOWICKI CROSS SIS FABRYKA ZMIANKLUCZBORKM-4082M 1852021-06-27 08:03:1302:07:0004:07:36.30+02:05:2910:295,7
274SYPKO-KUBICKA Katarzyna 96KOZŁOWICKI CROSS SIS FABRYKA ZMIANKLUCZBORKK-4041K 892021-06-27 08:03:1302:07:1104:07:36.50+02:05:2910:295,7
275JURAK Kasia 59KONSTANCIN-JEZIORNAK-3038K 902021-06-27 08:34:5702:11:4104:07:45.45+02:05:3810:295,7
276CZEKALSKA Magdalena 128NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃK-3039K 912021-06-27 08:25:2402:02:2504:08:19.90+02:06:1210:315,7
277CHOŁUJ Małgorzata 200SZCZODREK-505K 922021-06-27 08:02:1602:07:4804:08:20.30+02:06:1310:315,7
278CZEKALSKI Tomasz 155NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃM-4083M 1862021-06-27 08:25:2202:02:2704:08:21.95+02:06:1410:315,7
279KURNATOWSKA Magda 64ŚRUNDUNIASZCZECINK-3040K 932021-06-27 08:02:3202:05:4304:08:28.45+02:06:2110:315,7
280WOLANO Marcin 58HATTON DARTSSZCZECINM-3064M 1872021-06-27 08:02:3202:05:0904:08:28.55+02:06:2110:315,7
281MODRZYŃSKI Przemysław 464NGT PROBARELBLĄGM-5020M 1882021-06-27 08:24:2002:11:1604:08:54.45+02:06:4710:325,7
282OLESZEK Magdalena 92BIEGOWA KUŹNIACZELADŹK-3041K 942021-06-27 08:24:5202:09:2304:08:57.65+02:06:5010:325,7
283MARKOWSKA Lilianna 209BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK-506K 952021-06-27 08:02:2102:04:5404:09:04.20+02:06:5710:335,7
284BISKUPSKI Andrzej 321WROCŁAWM-5021M 1892021-06-27 08:02:0002:03:1204:09:05.25+02:06:5810:335,7
285KEGEL Zbigniew 250PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃM-5022M 1902021-06-27 08:01:2702:06:1404:09:08.10+02:07:0110:335,7
286NAJDEREK Robert 334-ROKIETNICAM-4084M 1912021-06-27 08:01:3602:07:1604:09:18.85+02:07:1110:335,7
287CHOŁUJ Adriana 367WARSZAWAK-3042K 962021-06-27 08:28:5002:22:4004:10:04.30+02:07:5710:355,7
288KRZEWSKA Edyta 422RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIEDĘBE WIELKIEK-4042K 972021-06-27 08:02:0902:04:0404:10:22.60+02:08:1510:365,7
289KARŁOWSKA Olga 269POZNAŃK-4043K 982021-06-27 08:30:1202:08:1704:10:24.15+02:08:1710:365,7
290SERWIK Agnieszka 368BLIZNE ŁASZCZYŃSKIEGOK-4044K 992021-06-27 08:28:5102:22:3704:10:24.95+02:08:1710:365,7
291PANYŁO Małgorzata 201ŚWIEBODZINK-4045K 1002021-06-27 08:10:0601:57:2804:10:29.05+02:08:2110:365,7
292PANYŁO Mieczysław 228ŚWIEBODZINM-607M 1922021-06-27 08:10:0401:57:2904:10:32.30+02:08:2510:365,7
293URBANIAK Izabela 489RASZKÓWK-4046K 1012021-06-27 08:34:3502:12:0304:10:45.40+02:08:3810:375,6
294IDZIK Angelika 5SPARTA RUNNERSPOZNAŃK-3043K 1022021-06-27 08:01:3302:10:0404:10:59.75+02:08:5210:385,6
295RUDNIK Katarzyna 165WARSZAWAK-3044K 1032021-06-27 08:05:4702:06:4504:11:21.75+02:09:1410:395,6
296URBANOWICZ Łukasz 501KRAKÓWM-4085M 1932021-06-27 08:27:0202:06:4404:11:27.95+02:09:2010:395,6
297GÓRCZAK Urszula 193I LOVE PRZYLESIEJABŁONNAK-4047K 1042021-06-27 08:03:3202:05:2704:12:07.85+02:10:0010:405,6
298KRAWCZYK Marcin 233GODZIANÓWM-3065M 1942021-06-27 08:04:0802:11:5504:12:09.70+02:10:0210:415,6
299POKROP Agnieszka 215NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYL TEAMSKIERNIEWICEK-3045K 1052021-06-27 08:04:0802:11:5604:12:10.20+02:10:0310:415,6
300MAĆKIEWICZ Piotr 419ŚWINOUJŚCIEM-608M 1952021-06-27 08:12:1902:05:5404:12:49.65+02:10:4210:425,6
301KONEFAŁ Dorota 445GDAŃSKK-3046K 1062021-06-27 08:15:4402:04:3104:12:50.30+02:10:4310:425,6
302GOŁUCH Joanna 524ŁAGIEWNIKIK-4048K 1072021-06-27 08:20:1902:08:1304:12:51.35+02:10:4410:425,6
303GOŁUCH Arkadiusz 498ŁAGIEWNIKIM-4086M 1962021-06-27 08:20:1702:07:3404:12:53.05+02:10:4510:425,6
304NOWICKI Jarosław 382CZECHÓWM-5023M 1972021-06-27 08:04:2902:02:1604:13:04.55+02:10:5710:435,6
305MIRKIEWICZ Marcin 351#CZELADŹBIEGACZELADŹM-3066M 1982021-06-27 08:27:5102:13:5404:13:06.20+02:10:5910:435,6
306CIERLAK Elzbieta 376BRZYSKI TRI TEAMKRAKÓWK-3047K 1082021-06-27 08:27:4002:14:0304:13:12.10+02:11:0510:435,6
307KASPERCZYK Michał 377BRZYSKI TRI TEAMKRAKÓWM-3067M 1992021-06-27 08:27:4202:13:5804:13:12.55+02:11:0510:435,6
308KWIATKOWSKA Marta 316WROCŁAWK-4049K 1092021-06-27 08:01:5902:06:0504:13:36.20+02:11:2910:445,6
309MORAWSKI Marcin 156OBORNIKI ŚLĄSKIEM-4087M 2002021-06-27 08:03:5802:07:3004:13:39.30+02:11:3210:445,6
310JÓZIAK Ilona 408ZDUŃSKA WOLAK-207K 1102021-06-27 08:05:3302:08:1904:13:46.85+02:11:3910:455,6
311GAJDA Emilia 407ŁOWICZK-208K 1112021-06-27 08:05:3302:08:1804:13:47.40+02:11:4010:455,6
312BOSY Joanna 133WROCŁAWK-3048K 1122021-06-27 08:05:0702:13:1704:14:50.00+02:12:4210:475,6
313ADAMSKI Bartłomiej 502MODLNICAM-4088M 2012021-06-27 08:27:0102:14:3704:15:37.45+02:13:3010:495,5
314NOWACKA Agata 203PARKRUN SŁODOWO WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-507K 1132021-06-27 08:03:5202:11:3304:16:00.80+02:13:5310:505,5
314WILMAŃSKI Dariusz 148PARKRUN SŁODOWO WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-4089M 2022021-06-27 08:03:5302:11:3204:16:00.80+02:13:5310:505,5
316SZATAN Jowita 198KOTWICA BRZEGBRZEGK-3049K 1142021-06-27 08:07:1102:10:3004:16:18.40+02:14:1110:515,5
317WYSZKOWSKA Marzena 453BANANA TEAMTYCHYK-3050K 1152021-06-27 08:02:2902:09:3604:16:42.40+02:14:3510:525,5
318SZCZAPA Karol 52912TRI.PLWARSZAWAM-3068M 2032021-06-27 08:03:1202:12:5804:17:17.90+02:15:1010:545,5
319KOCHANOWSKA Anna 111CZEWARUNTIMCZEŚTOCHOWAK-4050K 1162021-06-27 08:03:3702:09:2904:17:28.20+02:15:2110:545,5
320IWIŃSKI Marcin 547WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃM-3069M 2042021-06-27 08:05:3902:07:5404:18:02.45+02:15:5510:565,5
321CISICKA Daria 451NAMYSŁÓWK-3051K 1172021-06-27 08:44:5602:15:5004:18:05.75+02:15:5810:565,5
322MIŚ Piotr 220DIEHL RUNNING TEAMNAMYSŁÓWM-3070M 2052021-06-27 08:44:5602:15:4704:18:05.90+02:15:5810:565,5
323SOKOŁOWSKI Artur 135TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKM-4090M 2062021-06-27 08:04:5602:10:0004:18:29.65+02:16:2210:575,5
324JEZIERSKA Karina 25612TRI.PL / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK-4051K 1182021-06-27 08:03:1102:13:2704:18:36.35+02:16:2910:575,5
325BANACH-SKOWRONEK Joanna 100POZNAŃK-3052K 1192021-06-27 08:07:5102:09:5604:19:29.70+02:17:2210:595,5
326SKOWRONEK Tomasz 81POZNANM-3071M 2072021-06-27 08:07:5102:09:5504:19:30.85+02:17:2310:595,5
327GÓRNIAK Jarosław 402JARBUDPOGÓRZEM-3072M 2082021-06-27 08:05:1402:08:0504:19:35.25+02:17:2810:595,5
328STACHURSKA Monika 57DRUŻBICEK-508K 1202021-06-27 08:02:0402:14:4104:21:10.85+02:19:0311:035,4
329NOWAK Marta 186NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃK-4052K 1212021-06-27 08:25:2502:18:0004:21:46.65+02:19:3911:055,4
330PANYŁO Jacek 232ŚWIEBODZINM-4091M 2092021-06-27 08:10:0802:07:1404:22:32.70+02:20:2511:075,4
331TOMCZYK Ewa 263WARSZAWAK-3053K 1222021-06-27 08:09:2402:14:5604:22:33.60+02:20:2611:075,4
332MISIOREK Emilia 43RUNIFORFUNI NSASOBORNIKI ŚLĄSKIEK-4053K 1232021-06-27 08:13:3402:13:2404:22:46.95+02:20:3911:085,4
333GOMULKIEWICZ Dorota 47RUNIFORFUNI NSASMORZECIN WLKK-4054K 1242021-06-27 08:13:3402:13:2604:22:49.70+02:20:4211:085,4
334DULNIK Małgorzata 213NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃK-3054K 1252021-06-27 08:25:2502:18:0104:23:06.60+02:20:5911:085,4
335KOZAK Ewa 410KOZAKIDŁUGOŁĘKAK-4055K 1262021-06-27 08:53:3802:20:3904:24:11.25+02:22:0411:115,4
336KOZŁOWSKI Piotr 483SYCÓWM-3073M 2102021-06-27 08:03:3402:09:4004:24:28.00+02:22:2011:125,4
337KOZAK Bartosz 411KOZAKIDŁUGOŁĘKAM-4092M 2112021-06-27 08:53:4202:18:1204:24:49.85+02:22:4211:135,3
338MOŚ Rafał 560B4sport runersBYDGOSZCZM-3074M 2122021-06-27 09:08:1202:20:3004:25:49.70+02:23:4211:155,3
339TRAN Nhuyen 275WARSAW RUN CLUBWARSZAWAK-209K 1272021-06-27 08:09:2402:14:4104:26:10.45+02:24:0311:165,3
340SZYMCZAK Marta 91PIEKIELNIE ZGRANIKOZIEGŁOWYK-4056K 1282021-06-27 08:18:5602:12:0204:27:26.70+02:25:1911:195,3
341LEWICKA Bozena 270GONIMYKĘTYK-602K 1292021-06-27 08:34:4602:18:0304:27:42.15+02:25:3511:205,3
342GRACZYK Magdalena 335TULCEK-4057K 1302021-06-27 08:17:4202:15:4204:27:48.85+02:25:4111:205,3
343KUJAWIŃSKI Krzysztof 6KALISZM-4093M 2132021-06-27 08:18:5402:13:0204:27:54.20+02:25:4711:215,3
344MIELNIK Natalia 261KUDOWA- ZDRÓJK-3055K 1312021-06-27 08:33:0702:18:1404:27:55.70+02:25:4811:215,3
345POCHWAŁA Piotr 223ŁOWICZM-5024M 2142021-06-27 08:04:0702:15:2704:29:06.50+02:26:5911:245,3
346CZEKAŁA Magda 32RUN&CROSS SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYK-4058K 1322021-06-27 08:04:0402:15:5604:30:54.35+02:28:4711:285,2
347CHEŁCHOWSKA Katarzyna 197RADKÓWK-3056K 1332021-06-27 08:02:1902:24:2904:31:24.10+02:29:1711:305,2
348JAWORSKA Magdalena 196GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE/ TEAM KGBPOZNAŃK-4059K 1342021-06-27 08:17:0502:19:1404:31:59.00+02:29:5111:315,2
349SIWIASZCZYK Tomasz 202POZNAŃM-4094M 2152021-06-27 08:17:0502:19:1804:32:01.25+02:29:5411:315,2
350KAFKA Rafał 359SOSNOWIECM-4095M 2162021-06-27 08:45:3702:09:1904:32:17.95+02:30:1011:325,2
351PŁAŻEWSKI Paweł 551RUNEGADES BRWINÓWBRWINÓWM-4096M 2172021-06-27 08:01:3402:15:5304:33:25.35+02:31:1811:355,2
352ADAMCZUK Piotr 478LEGNICAM-4097M 2182021-06-27 08:10:4202:15:3704:33:29.00+02:31:2111:355,2
353KRUPIŃSKA Paulina 433GOLENIÓWK-3057K 1352021-06-27 08:15:3902:18:4304:34:33.10+02:32:2611:385,2
354FRĄCZEK Marcin 241FUNTRIWROCŁAWM-4098M 2192021-06-27 08:06:5202:23:0404:35:48.85+02:33:4111:415,1
354ZIELENKIEWICZ Agnieszka 341FUNTRIWROCŁAWK-3058K 1362021-06-27 08:06:5302:24:3004:35:48.85+02:33:4111:415,1
356MATYJEWICZ Klaudia 38WARSZAWAK-2010K 1372021-06-27 08:01:5302:22:1904:36:20.70+02:34:1311:425,1
357WOJTYSIAK Dorota 212BYDGOSZCZK-4060K 1382021-06-27 08:02:1102:23:0404:36:42.90+02:34:3511:435,1
358KUSIEWICZ Agnieszka 379PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINK-4061K 1392021-06-27 08:02:0402:15:4404:37:13.05+02:35:0511:445,1
359PERKA Barbara 204PRÓSZKÓWK-4062K 1402021-06-27 08:03:1202:25:1604:37:22.95+02:35:1511:455,1
360PRĘDKI Jarosław 361DRAWSKO POMORSKIEM-3075M 2202021-06-27 08:03:1702:12:4004:37:50.70+02:35:4311:465,1
361BABIŃSKA Malwina 199RADKÓWK-3059K 1412021-06-27 08:02:1902:27:1704:37:52.45+02:35:4511:465,1
362KOWALSKA Gabriela 185BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKK-3060K 1422021-06-27 08:02:0202:27:3004:38:11.35+02:36:0411:475,1
363ANTOSZ Monika 2KRAKÓWK-4063K 1432021-06-27 08:02:1702:25:3104:39:19.45+02:37:1211:505,1
364BILIŃSKI Lesław 258FUN TRISIECHNICEM-3076M 2212021-06-27 08:06:5202:24:2904:39:22.35+02:37:1511:505,1
365WITKOWSKA-KOPKA Kaja 195WARSZAWAK-4064K 1442021-06-27 08:02:1302:27:5104:40:29.10+02:38:2211:535,0
366GESS Magdalena 436ZABIEGANI GOLENIÓWGOLENIOWK-4065K 1452021-06-27 08:15:3902:19:1904:40:32.65+02:38:2511:535,0
367STELMACH Paulina 550BRWINÓWK-3061K 1462021-06-27 08:01:3302:28:2804:41:06.15+02:38:5911:545,0
368HAJDUK Marek 247KROSNO ODRZANSKIEM-4099M 2222021-06-27 08:01:5202:22:4904:41:06.35+02:38:5911:545,0
369SŁOMKA Karolina 476ŁÓDŹK-2011K 1472021-06-27 08:37:1202:19:4704:41:24.20+02:39:1711:555,0
370RUTKOWSKI Konrad 475TOMASZÓW MAZOWIECKIM-3077M 2232021-06-27 08:37:1202:19:4504:41:24.25+02:39:1711:555,0
371PACHOLSKA Justyna 142GOLENIÓWGOLENIÓWK-4066K 1482021-06-27 08:15:3902:19:5004:42:01.30+02:39:5411:565,0
372GAUDYN Marcin 312BIEGAM BO SYLWIA MI KAŻEWARSZAWAM-3078M 2242021-06-27 08:27:5802:13:5404:42:15.90+02:40:0811:575,0
373BIENIEK Marta 492RASZKÓWK-2012K 1492021-06-27 08:34:3502:24:5804:43:18.80+02:41:1112:005,0
374BIENIEK Iwona 488RASZKÓWK-509K 1502021-06-27 08:34:3402:24:4204:43:22.90+02:41:1512:005,0
375KRAWIEC Marcin 287GOSTYŃM-3079M 2252021-06-27 08:07:5802:03:0904:43:48.10+02:41:4112:015,0
376ŁĄCKI Łukasz 110MUD FOXESGRÓJECM-40100M 2262021-06-27 08:08:4302:38:4404:44:55.95+02:42:4812:045,0
377FEDYCZKOWSKA Justyna 237STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-4067K 1512021-06-27 08:16:0302:17:1104:45:34.05+02:43:2612:065,0
378HAJDUK Danuta 238KROSNO ODRZANSKIEK-4068K 1522021-06-27 08:01:5202:23:1704:45:35.95+02:43:2812:065,0
379WIŚNIEWSKA Dorota 428ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-4069K 1532021-06-27 08:02:0202:29:1504:50:23.90+02:48:1612:184,9
380GASIK Wioletta 552POLSKA STOWARZYSZENIE SPORTOWE SŁOŃCA JURYOLSZTYNK-4070K 1542021-06-27 08:07:3602:32:4704:50:50.95+02:48:4312:194,9
381BEDNARSKA KOZIOŁ Danuta 231WKURW_TEAMZIELĘCICEK-4071K 1552021-06-27 08:01:5802:26:1604:51:10.90+02:49:0312:204,9
382SZYMANOWSKI Maciej 255POZNAŃM-40101M 2272021-06-27 08:03:5702:17:3204:51:40.10+02:49:3312:214,9
383WASIELEWSKI Tomasz 225POZNSŃM-40102M 2282021-06-27 08:03:5602:17:3304:51:40.85+02:49:3312:214,9
384ŁADOŃSKA Agata 132WROCŁAWK-3062K 1562021-06-27 08:28:1902:33:1504:52:16.30+02:50:0912:234,8
385HULEWICZ Wiola 70PIEKIELNIE ZGRANIWRZEŚNIAK-4072K 1572021-06-27 08:18:5602:24:2204:53:00.95+02:50:5312:244,8
386ŁĘGA Tomasz 235POZNAŃM-3080M 2292021-06-27 08:03:1702:12:4204:53:27.20+02:51:2012:264,8
387BARTOSIEWICZ Marta 145JUSZKOWOK-4073K 1582021-06-27 08:03:0702:32:1304:53:49.40+02:51:4212:264,8
388BORECKA Ola 170KOMORNIKIK-4074K 1592021-06-27 08:30:1302:29:0804:55:32.05+02:53:2412:314,8
389SZYMCZAK Jaroslaw Szymczak 149KOMORNIKIM-5025M 2302021-06-27 08:30:1202:29:1104:55:32.75+02:53:2512:314,8
390MACIAS Waldemar 303ZIELONA GÓRAM-609M 2312021-06-27 08:39:5202:22:0904:56:27.55+02:54:2012:334,8
391ŁADOŃSKA Ewa 26PARKRUN WROCŁAWWROCŁAWK-603K 1602021-06-27 08:28:1902:33:2004:57:11.50+02:55:0412:354,8
392KOBUS-DUNAJ Lidia 217MEDICOVER RUNNERSZĄBKIK-3063K 1612021-06-27 08:16:1702:31:0104:58:44.85+02:56:3712:394,7
393DUDEK Mariola 147STRZEGOMSKA DWUNASTKAUDANINK-4075K 1622021-06-27 08:16:0302:31:1205:00:19.50+02:58:1212:434,7
394KIWIOR Izabela 372KRAKÓWK-3064K 1632021-06-27 08:03:0902:33:4705:00:35.95+02:58:2812:444,7
395KURCZYNA GŁUSZCZAK Magdalena 136RUN4ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK-3065K 1642021-06-27 08:05:4202:36:5205:02:27.75+03:00:2012:484,7
396LEŚNA Monika 246RAWICZK-3066K 1652021-06-27 08:49:5302:40:2605:03:49.95+03:01:4212:524,7
397STYPUŁA Michał 248KRZYSZTOFORZYCEM-2016M 2322021-06-27 08:49:5302:40:0005:03:50.20+03:01:4312:524,7
398ZAŁUCKA Agnieszka 540BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆRADOMK-3067K 1662021-06-27 08:01:5802:32:5805:06:06.70+03:03:5912:584,6
399GOLISZ-FIORENZA Katarzyna 144MUD FOXESGRÓJECK-3068K 1672021-06-27 08:08:4302:38:2805:06:21.55+03:04:1412:584,6
400PAŁASZYŃSKA Beata 125MUD FOXESBYDGOSZCZK-3069K 1682021-06-27 08:08:4302:38:1905:06:23.50+03:04:1612:584,6
401FIORENZA Roberto 140MUD FOXESGRÓJECM-40103M 2332021-06-27 08:08:4402:38:2905:06:31.05+03:04:2312:594,6
402NIEDZIAŁKOWSKA Monika 504BOGUCINK-4076K 1692021-06-27 08:04:0002:45:1305:10:24.10+03:08:1713:094,6
403STASIAK Monika 505WŁOCŁAWEKK-4077K 1702021-06-27 08:04:0002:45:0805:11:08.75+03:09:0113:114,6
404SIEDLISKA Anna 332MILEJÓWK-3070K 1712021-06-27 08:00:2002:46:5605:14:50.30+03:12:4313:204,5
405PIETROWSKI Mariusz 121POZNAŃM-5026M 2342021-06-27 08:01:5602:40:0205:15:01.35+03:12:5413:204,5
406PIETROWSKA Hallik 88KTOŚTAKI BIEGAJĄPOZNAŃK-5010K 1722021-06-27 08:01:5502:40:0405:15:02.75+03:12:5513:204,5
407ROMANOWSKA Ewa 102JB WARSAWWARSZAWAK-3071K 1732021-06-27 08:01:3702:40:0905:15:29.90+03:13:2213:224,5
408MAJCHRZYK Aleksandra 143JB WARSAWWARSZAWAK-3072K 1742021-06-27 08:01:3702:25:4205:15:30.05+03:13:2213:224,5
409MICHALIK Katarzyna 72PRT - PRECEL RACING TEAMWROCŁAWK-3073K 1752021-06-27 08:25:3102:43:5405:18:58.30+03:16:5113:304,4
410SOJKA Michał 491WROCŁAWM-3081M 2352021-06-27 08:15:4302:47:1905:25:19.85+03:23:1213:474,4
411KOZA Agnieszka 386ZRYW PARZYMIECHYCZĘSTOCHOWAK-4078K 1762021-06-27 08:13:2702:51:4305:27:35.75+03:25:2813:524,3
412GRABSKI Waldemarw 443WARSZAWAM-40104M 2362021-06-27 08:14:2402:55:0105:31:12.10+03:29:0514:024,3
413JARZĘBSKA-MAJCHRZAK Agnieszka 314TU INTER POLSKA SAWROCŁAWK-3074K 1772021-06-27 08:03:4802:48:1805:31:50.15+03:29:4314:034,3
414CHWIAŁKOWSKA Elżbieta 75SIEROSŁAWK-5011K 1782021-06-27 08:01:5602:48:4705:34:39.80+03:32:3214:104,2
415FUDAŁA Anna 93TRZEBINIAK-4079K 1792021-06-27 08:24:2502:43:4605:35:11.10+03:33:0414:124,2
416WOŹNICA Anna 545OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-3075K 1802021-06-27 08:27:5403:06:2505:45:55.05+03:43:4714:394,1
417TOMALAK Anna 103OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-3076K 1812021-06-27 08:27:5603:06:2205:45:59.95+03:43:5214:394,1
418BYSTRZYCKA Marzena 555OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-3077K 1822021-06-27 08:27:5603:06:2105:46:08.95+03:44:0114:404,1
Niesklasyfikowani
BECZKOWSKI Łukasz 259ZPAS GROUPNOWA RUDAM-402021-06-27 08:02:2001:16:53 DNF DNF--
KOSMALA Monika 487ROWEROWA NORKADĄBROWA GÓRNICZAK-402021-06-27 08:10:3402:59:45 DNF DNF--
WALCZAK Faustyna 187KONINK-302021-06-27 08:04:0003:00:46 DNF DNF--
BIECUSZEK Tomasz 229AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-402021-06-27 08:01:31 DNF DNF--
Znaleziono 422 wynik(ów)