SIEDEMDZIESIĄT Z HAKIEM

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2019-07-13
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
71 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
173
Wystartowało:
151
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
143
Na trasie:
5
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.1km | 27.5km | 32km | 37km | 53.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuKark_Przelecz
16.1km
Bacowka_Karpacz
27.5km
Dom_Slaski
32km
Karpacz
37km
Kark_Przelecz
53.9km
Czas
netto
71km
Czas
brutto
71km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1WITEK Andrzej 1433140minut.pl / Wrocławskie ItenWROCŁAWM201M 100:00:0201:49:3902:51:4503:52:4805:48:2907:14:06.1007:14:08.70 6:069.8
2WŁODARKIEWICZ Dominik 1457Dynafit PolskaPOZNAŃM401M 200:00:0201:50:3602:55:4103:36:0604:03:4706:11:5007:40:51.4007:40:54.00+00:26:456:299.2
3KOBYŁECKI Michał 1332PROCOM SYSTEM TEAMSZCZERCÓWM202M 300:00:0401:56:1003:06:4403:51:1004:17:0506:26:5207:53:16.9507:53:21.35+00:39:126:399
4SADOWSKI Paweł 1396Husaria znad BobruJANOWICE WIELKIEM203M 400:00:0501:50:3302:58:2504:14:3706:31:3907:58:35.0507:58:40.75+00:44:326:448.9
5STOLARZ Piotr 1472Akywna DąbrowaDĄBROWA GÓRNICZAM402M 500:00:0401:56:5603:11:0904:02:0304:31:0406:56:2708:38:21.2508:38:25.55+01:24:167:188.2
6MIEDZIEJEWSKI Andrzej 1379WPRunning PruszkówPRUSZKÓWM301M 600:00:0202:01:5303:19:0004:40:2107:04:0808:40:43.6508:40:46.60+01:26:377:208.2
7BARCZYK Mariusz 1461OlkuszbiegaOLKUSZM403M 700:00:0402:01:1803:19:0704:06:5504:38:2607:12:4908:58:39.3008:58:43.35+01:44:347:357.9
8ŁYJAK Błażej 1467RateMyTrailWROCŁAWM404M 800:00:0402:03:0803:21:0204:08:0804:40:0707:07:2608:59:11.5008:59:15.80+01:45:077:357.9
9NIEZGÓDKA Tomasz 1462Załoga GórskaWROCŁAWM405M 900:00:0402:13:1203:34:0204:26:4204:54:4207:28:3509:06:49.0509:06:53.95+01:52:457:427.8
10KRAKOWIAK Rafał 1342KrakowiakTeamMOSINAM302M 1000:00:0402:03:4103:24:3704:13:3704:48:3207:23:3309:13:52.9009:13:57.50+01:59:487:487.7
11SZABŁOWSKA Iwona 1416Straszyn Ultra TeamJUSZKOWOK301K 100:00:0302:05:3203:26:2504:16:3004:51:2907:29:3209:14:24.0509:14:27.70+02:00:197:487.7
12WIŚNIEWSKI Paweł 1346Karkonosz Running TeamJELENIA GÓRAM303M 1100:00:0502:02:5603:23:1404:14:3204:49:0607:26:5009:15:14.0009:15:19.15+02:01:107:497.7
13NAJBERG Michał 1443Byledobiec AninWARSZAWAM304M 1200:00:0202:05:0803:25:2004:16:2504:50:1607:30:3109:16:54.2009:16:57.05+02:02:487:507.6
14BIENIEK Grzegorz 1360APEX.INFOLUBAWKAM305M 1300:00:0402:13:5904:24:2504:55:3807:33:4709:18:17.9509:18:22.45+02:04:137:517.6
15MADAJ Zuzanna 1344MADGOLD TEAMPOZNAŃK201K 200:00:0902:11:3603:34:5804:22:5204:57:1607:28:2909:18:35.7509:18:44.95+02:04:367:527.6
16MOCZULSKA Małgorzata 1336Karkonosz Running TeamŻARÓWK401K 300:00:0202:10:2603:31:5404:20:3204:54:4707:36:0709:21:15.6509:21:18.60+02:07:097:547.6
17KOGUT Stanisław 1430Biegowa ŚwidnicaŚWIDNICAM306M 1400:00:0302:10:2503:32:1404:23:1204:52:0707:36:0209:21:16.6509:21:19.80+02:07:117:547.6
18JANUSZKO Krzysztof 1408Żelazna ŚwidnicaŚWIDNICAM307M 1500:00:0202:14:0104:54:4307:31:5409:29:16.7509:29:19.65+02:15:108:017.5
19ŻEGOTA Łukasz 1338Razem Trenujemy SportŁÓDŹM308M 1600:00:1501:59:5803:18:3804:07:0304:44:1607:33:2309:29:40.1509:29:55.75+02:15:478:017.5
20TOPOLSKI Marcin 1392Człowiek który nie boi się Chucka NorrisaJADOWNIKIM406M 1700:00:0402:09:2003:32:0204:21:1604:56:4907:37:3209:30:45.2009:30:49.90+02:16:418:027.5
21BIEGASIEWICZ Monika 1454SZCZECINK402K 400:00:0302:11:2103:40:2405:08:5507:46:0109:35:42.1509:35:45.30+02:21:368:067.4
22NOWACKA Marlena 1419jan-mar.plPIASKIK403K 500:00:0402:12:1403:40:4704:33:0205:07:0707:51:4309:39:24.1509:39:28.55+02:25:198:097.4
23ROSZAK Robert 1399OSP ŚREMPYSZACAM407M 1800:00:0202:10:0005:03:1807:44:0909:48:26.9509:48:29.45+02:34:208:177.2
24WOJTASZEK Jacek 1366Berserker's TeamPIECHOWICEM408M 1900:00:0602:04:3103:27:4204:56:1507:51:0109:49:59.8509:50:06.75+02:35:588:187.2
25CHOROSTKOWSKI Bartosz 1303Chata Biegacza K34 ZakaopaneWROCŁAWM309M 2000:00:0402:15:0703:40:1604:33:4705:06:2607:59:4409:51:46.3009:51:51.20+02:37:428:207.2
26MATYJA Adam 1388STARA HUTAM3010M 2100:00:0302:19:1703:43:1304:35:1805:08:1807:59:3710:03:16.6010:03:20.25+02:49:118:297.1
27SZYNWELSKI Tomasz 1387ŚRODA WIELKOPOLSKAM409M 2200:00:0602:11:4003:39:4405:14:3308:19:0910:06:22.1510:06:28.55+02:52:198:327
28GRABOŚ Nina 1394WARSZAWAK404K 600:00:0602:28:0503:57:4604:54:4905:30:5308:19:4210:09:19.8510:09:26.75+02:55:188:347
29MRÓWKA Leszek 1300BRALINM4010M 2300:00:0702:18:4203:48:5904:44:4105:20:4308:17:4910:16:34.6010:16:42.25+03:02:338:416.9
30SIWOŃ Ewa 1368Smashing PąpkinsWARSZAWAK405K 700:00:0702:20:3603:53:3004:47:2405:26:5708:24:2710:23:48.6010:23:56.15+03:09:478:476.8
31MENDYKA Łukasz 1445KB Aktywni Środa Wlkp.ŚRODA WLKP.M3011M 2400:00:0602:24:0803:57:1404:53:2005:30:4108:35:0710:28:33.4510:28:40.35+03:14:318:516.8
32ZIMNY Tomasz 1321SZCZECINM601M 2500:00:0502:19:0203:52:2004:50:1505:30:4208:34:4410:31:57.6510:32:02.95+03:17:548:546.7
33SKÓRA Anastazja 1385WROCŁAWK202K 800:00:0002:29:4204:10:0705:07:3605:41:5408:36:5610:32:23.5510:32:23.55+03:18:148:546.7
34KRUSZEWSKI Filip 1398POZNAŃM3012M 2600:00:0002:22:0803:53:1804:48:0305:26:0708:32:4610:36:54.0510:36:54.05+03:22:458:586.7
35NOWAKOWSKI Paweł 1339SAINT-GOBAIN SQUADJANKOWA ŻAGANSKAM4011M 2700:00:1002:11:5603:42:3004:45:4505:24:1108:28:5010:41:44.3010:41:54.90+03:27:469:026.6
36OSOWSKI Wojtek 1329ZACHEŁMIEM4012M 2800:00:1002:14:5503:44:2704:42:0505:24:3508:28:4210:44:16.2010:44:26.70+03:30:189:046.6
37SIEKLUCKI Robert 1400KreativsportLĘBORKM4013M 2900:00:1102:17:0603:56:0005:32:2308:32:3110:48:04.6510:48:16.05+03:34:079:076.6
38STAWIŃSKI Piotr 133412triWARSZAWAM3013M 3000:00:1102:14:5503:44:1904:42:1305:21:0208:37:1910:51:43.8510:51:54.95+03:37:469:106.5
39ADAMSKI Krzysztof 1422PRZYSZOWICEM3014M 3100:00:0902:12:3304:42:3205:24:3308:43:5310:51:58.8510:52:07.85+03:37:599:106.5
40KUKUĆ- KWAPISZEWSKA Anna 1455ELBLĄGK406K 900:00:0602:25:5604:02:5104:56:5005:42:1008:49:5410:55:56.0510:56:02.50+03:41:539:146.5
41CIEPLIK Dawid 1367RAWICZM204M 3200:00:0802:18:1803:51:0005:32:2308:54:1410:58:27.8010:58:36.40+03:44:279:166.5
42PARA Przemyslaw 1404LeszNo limitu runnersLESZNOM3015M 3300:00:1002:18:1603:55:2404:54:4005:35:2808:54:1210:59:19.6010:59:30.00+03:45:219:176.5
43OKIENCZUK Radek 1434SZCZECINM3016M 3400:00:0502:31:1704:17:5905:56:4808:58:4211:00:41.2011:00:47.00+03:46:389:186.4
44KIJEWSKI Zbigniew 1438SZCZECINM3017M 3500:00:0402:23:1103:58:5504:59:4905:41:2308:46:5011:00:46.7011:00:51.00+03:46:429:186.4
45KUBIAK Marcin 1354ZIELONA GÓRAM4014M 3600:00:0702:17:4903:50:0204:53:0405:29:2708:56:4511:06:25.2011:06:32.25+03:52:239:236.4
46SWIERK Seweryn 1405DräxlmaierJANOWICE WIELKIEM4015M 3700:00:0902:18:1603:56:0804:56:2905:37:1608:53:3211:07:10.6011:07:20.40+03:53:119:236.4
47FAJKS Marcin 1460BiegowyWirusBEZRZECZEM3018M 3800:00:0402:02:0103:31:0504:31:5105:07:1408:28:5011:10:48.5511:10:53.20+03:56:449:266.4
48MEDEJSZO Mariusz 1435Nowosolska Grupa BiegowaNOWA SÓLM4016M 3900:00:0402:33:3604:26:5806:04:1409:16:1811:16:58.7011:17:03.20+04:02:549:326.3
49RYŻEWSKI Krzysztof 1453Quadimodo RacingMIRKÓWM4017M 4000:00:0602:26:0704:06:5705:09:0105:54:1509:11:2111:17:11.9011:17:18.45+04:03:099:326.3
50BADZIĄG Damian 1353Klub 42,2 Lębork/smashing pĄpkinsLĘBORKM3019M 4100:00:0902:25:2004:00:4805:01:5005:38:4409:04:2411:17:38.6011:17:48.15+04:03:399:326.3
51SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 1421Podgórz ToruńTORUŃK407K 1000:00:0402:24:4303:57:4104:55:1405:40:0808:55:2111:18:23.9511:18:28.60+04:04:199:336.3
52KUCZYŃSKI Rafał 1311Lubińskie CharakteryLUBINM4018M 4200:00:0502:15:0903:53:1704:48:1305:34:5208:55:2411:19:06.0511:19:12.00+04:05:039:336.3
53STACHURA Damian 1315LUBINM3020M 4300:00:0602:15:0603:53:1904:48:0905:34:4908:55:2411:19:06.0511:19:12.15+04:05:039:336.3
54SZELIGOWSKI Jarosław 1383POZNAŃM3021M 4400:00:1102:24:2403:59:5605:01:3605:40:4309:04:2411:19:27.7511:19:39.20+04:05:309:346.3
55WOJCIECHOWICZ Leszek 1319BORZYKOWOM3022M 4500:00:0502:31:3204:15:2505:12:4805:52:0909:07:4811:20:38.7511:20:44.25+04:06:359:356.3
56KASZKOWIAK Bogumil 1389WRONKIWRONKIM4019M 4600:00:1102:36:2304:16:5406:01:3009:05:0311:21:11.2511:21:22.65+04:07:139:356.3
57KOŚLACZ Tomasz 1450TYCHYM4020M 4700:00:0602:26:5004:07:0605:03:0605:41:5709:03:3611:22:17.2011:22:24.10+04:08:159:366.2
58WINCENCIAK Krzysiek 1409Eskadra KrakówDOJAZDÓWM3023M 4800:00:1102:32:1204:19:2705:34:4806:14:0509:26:5611:23:08.4011:23:19.40+04:09:109:376.2
59SKRZYPIŃSKA Olga 1302Chata Biegacza k34 ZakopaneWROCŁAWK302K 1100:00:0602:26:5604:10:1605:12:5905:58:4709:16:1111:23:35.9011:23:41.90+04:09:339:376.2
60AZAREWICZ Grzegorz 1448GDAŃSKM4021M 4900:00:0902:22:3204:04:5604:26:4005:41:2909:04:4711:27:51.5511:28:01.45+04:13:529:416.2
61FUŁAWKA Łukasz 1347KB TKKF JaworzanieJAWORM3024M 5000:00:0602:36:1904:17:4905:20:5106:06:5509:27:2711:29:36.8511:29:42.95+04:15:349:426.2
62ŚPICA Leszek 1380Recepta na zdrowieBYDGOSZCZM501M 5100:00:0902:24:1404:06:2705:10:5105:57:4709:16:1911:30:05.3011:30:14.50+04:16:059:436.2
63WOŁOSZYN Mariusz 1341JELENIA GÓRAM502M 5200:00:0802:31:1404:11:5005:14:0405:54:4309:04:5011:32:15.2011:32:23.60+04:18:149:456.2
64POPŁAWSKI Krzysztof 1427SWARZĘDZM3025M 5300:00:0402:18:4103:55:3504:49:4705:40:5809:12:3311:37:43.7011:37:48.35+04:23:399:496.1
65GREGOR Błażej 1428SPWLąd PoznańPIECHCINM3026M 5400:00:0402:18:4103:55:4004:50:0805:40:5909:12:3311:37:45.0511:37:49.70+04:23:419:496.1
66ŚWIERK Przemysław 1373ULTRA DIABŁY TEAMŚWIEBODZINM4022M 5500:00:1802:39:5504:24:0506:07:1309:26:0111:37:54.4011:38:12.75+04:24:049:496.1
67KOZŁOWSKI Wojciech 1470LISOWOCEM503M 5600:00:0602:27:5604:05:2705:53:3309:10:3011:38:34.2011:38:40.35+04:24:319:506.1
68GRUMBIANIN Paulina 1451PRUSZKÓWK408K 1200:00:0402:32:2104:15:3805:17:0006:00:0809:27:0711:38:53.3511:38:57.55+04:24:489:506.1
69LEWANDOWSKI Dawid 1343FSW TEAMBERLINM3027M 5700:00:1702:39:5504:24:1006:07:3509:36:5911:41:03.1011:41:20.25+04:27:119:526.1
70MILESZKO Wojciech 1320Ultra DiabłyŚWIEBODZINM3028M 5800:00:2302:39:5004:24:1106:09:4009:36:5511:40:57.3511:41:20.75+04:27:129:526.1
71URBAN Rafał 1423WROCŁAWM4023M 5900:00:1502:34:1704:17:2205:20:4706:06:5609:26:2511:41:33.0511:41:48.95+04:27:409:526.1
72PIASECKA Monika 1359Dream RunWARSZAWAK409K 1300:00:0802:37:0104:27:4805:28:3006:15:2509:36:3211:42:31.7511:42:40.20+04:28:319:536.1
73PRUCIAK Krzysztof 1403Lecymy DurśOŁAWAM3029M 6000:00:0402:22:2103:58:4904:55:2105:37:3808:58:4311:48:08.1511:48:12.95+04:34:049:586
74SĄDEL Bogdan 1464Pulsarsport.plZIELONA GÓRAM4024M 6100:00:0802:24:1304:02:1505:03:1105:47:4809:22:0511:49:40.1511:49:48.80+04:35:409:596
75MIROSŁAW Kopacz 1436POZNANM602M 6200:00:1202:31:3204:21:1406:07:1409:30:5011:52:51.3511:53:03.65+04:38:5410:026
76TURLEJ Dariusz 1304WARSZAWAM603M 6300:00:0802:44:3304:36:1106:23:5109:47:1111:53:51.0011:53:59.60+04:39:5010:036
77ADAMUS Jakub 1378CZĘSTOCHOWAM205M 6400:00:0502:31:3204:16:4205:17:5106:01:3109:36:3811:54:03.0011:54:08.40+04:39:5910:036
78LACHOWICZ Jacek 1444SZKLARSKA PORĘBAM4025M 6500:00:0502:38:2504:25:3206:05:5409:30:0611:54:30.9511:54:36.10+04:40:2710:036
79FREJ Marcin 1337Zabiegani.TVWARSZAWAM3030M 6600:00:1302:38:1804:25:2006:05:4909:29:5811:54:22.6511:54:36.25+04:40:2710:036
80LANGE Szymon 1313Runner's PowerŚREMM4026M 6700:00:0702:33:3004:16:0805:16:0605:58:5509:36:3412:01:15.8012:01:23.35+04:47:1410:095.9
81RZYHA Hubert 1459Runner's PowerPOZNAŃM3031M 6800:00:0702:33:3004:16:1305:16:0405:58:5709:36:3612:01:15.4512:01:23.35+04:47:1410:095.9
82JAKUSZEK Krzysztof 1356Cegielnia PiaskiPIASKIM4027M 6900:00:1802:23:5404:12:5105:19:5406:00:4809:28:1712:02:54.2012:03:12.20+04:49:0310:105.9
83JAKUSZEK Paweł 1358Cegielnia PiaskiPIASKIM4028M 7000:00:1702:23:5304:13:0105:19:5806:00:4509:28:1812:02:55.1012:03:12.55+04:49:0310:105.9
84WUJEK Marcin 1447MUAY Runinng teamGOSTYŃM4029M 7100:00:1702:23:5404:12:5605:20:3406:00:4409:28:1712:02:56.1012:03:13.25+04:49:0410:105.9
85SZKOP Wojciech 1402Black Labrador Team CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM4030M 7200:00:0302:22:3204:00:2905:12:1505:58:2809:37:4212:05:36.7012:05:39.90+04:51:3110:135.9
86BEDNARCZYK Bogusław 1442Pro-Run WrocławWROCŁAWM504M 7300:00:1102:36:2403:42:5406:24:2309:36:3112:05:48.5012:06:00.15+04:51:5110:135.9
87LECH Paweł 1382WŁOSZCZOWAM3032M 7400:00:1402:43:4504:24:5005:26:2206:07:0509:56:5912:11:24.7512:11:39.20+04:57:3010:185.8
88KUBOWICZ Zbigniew 1412OŁAWAM505M 7500:00:2002:37:2804:26:1206:13:5209:51:0012:13:03.1512:13:23.70+04:59:1510:195.8
89GRZEGRZÓŁKA Mariusz 1362LUBAŃM3033M 7600:00:1102:40:2304:27:3206:26:3710:07:0212:20:21.7512:20:33.45+05:06:2410:255.8
90LEWANDOWSKI Paweł 1331WPIPLUBOŃM3034M 7700:00:1802:29:0004:10:3005:12:0905:56:2709:34:2912:27:04.5012:27:22.90+05:13:1410:315.7
91GROCHOWSKI Wojciech 1469KW WarszawaWARSZAWAM3035M 7800:00:2202:38:5004:25:5306:07:2209:42:3712:32:32.6512:32:54.65+05:18:4510:355.7
92NOSZCZYK Tomasz 1390#UltrarunningtommyNOWA RUDAM206M 7900:00:0702:36:3804:25:4705:32:0706:24:2310:00:4112:42:27.5012:42:35.15+05:28:2610:445.6
93MUSIAL Radoslaw 1301WROCLAWM4031M 8000:00:1002:36:3604:26:4406:44:3710:12:3112:42:48.5012:42:59.45+05:28:5010:445.6
94TREGUB Igor 1446KukurudzaWROCLAWM3036M 8100:00:0802:34:3404:21:2305:27:1006:10:2210:07:3812:46:28.4012:46:36.45+05:32:2710:475.6
95MELNYK Ivan 1452KukurudzaWROCŁAWM3037M 8200:00:0702:34:3504:21:3105:27:2006:10:2510:07:3812:46:29.2012:46:36.70+05:32:2810:475.6
96PRZERWA-BECH Jolanta 1335MOSINAK4010K 1400:00:1303:05:0904:50:0506:32:1610:20:5212:46:37.5512:46:50.85+05:32:4210:475.6
97BOCIĄGA Paweł 1328szwagry. plŁÓDŹM4032M 8300:00:1402:38:5904:45:2806:35:2610:19:0112:52:33.5512:52:48.15+05:38:3910:525.5
98SYNOWIEC Grzegorz 1361WROCŁAW, POLSKAM4033M 8400:00:1302:36:5404:33:5505:35:1206:24:0610:17:5012:55:06.7512:55:20.30+05:41:1110:555.5
99KŁOCZKO Marcin 1386POZNAŃM3038M 8500:00:1302:33:2504:25:3005:33:2406:24:5710:19:0112:56:07.0012:56:20.30+05:42:1110:555.5
100IZDEBSKI Mariusz 1456OSV TEAMOLKUSZM4034M 8600:00:0402:46:0204:40:2506:37:4210:31:5913:05:14.9013:05:19.70+05:51:1111:035.4
101DREJARZ-KACZMAREK Anna 1426WARSZAWAK4011K 1500:00:0402:50:0704:54:0507:05:5911:07:4513:17:01.1513:17:05.15+06:02:5611:135.3
102KOISZEWSKI Krzysztof 1364Stowarzyszenie 42,2 LęborkLĘBORKM4035M 8700:00:0902:34:5204:38:3106:32:5110:39:3113:17:29.7013:17:39.15+06:03:3011:135.3
103WĄTROBA Marek 1322LĘBORKM3039M 8800:00:0802:34:5304:38:3506:30:3910:39:3113:17:30.7513:17:39.40+06:03:3011:135.3
104KOŻYCZKOWSKI Marcin 141142,2MOSTYM3040M 8900:00:0902:36:4004:38:4006:30:3910:39:3113:17:30.3013:17:39.90+06:03:3111:135.3
105WYSOCKI Tomasz 1323OchajoRun&friendsRYBNIKM4036M 9000:00:0302:45:2704:45:3406:49:2210:40:0013:18:24.1513:18:27.85+06:04:1911:145.3
106ARENDT Michał 1465GDYNIAM3041M 9100:00:0902:37:2304:34:5205:35:0406:30:3610:23:1713:24:42.0513:24:51.35+06:10:4211:205.3
107OSTASZEWSKI Arkadiusz 1384LUBINM4037M 9200:00:0602:32:2304:24:0605:30:3306:34:0610:24:2213:26:05.1013:26:11.65+06:12:0211:215.3
108KAMZOL Roman 1440BABIMOSTM506M 9300:00:1402:43:3904:38:4306:38:5210:40:2213:33:33.2513:33:47.90+06:19:3911:275.2
109WOJCIECHOWSKI Waldemar 1374KB Brzezińskie DzikiBRZEZINYM4038M 9400:00:1002:47:2604:48:4406:48:2410:44:2613:37:23.3513:37:33.85+06:23:2511:305.2
110ARKUSZYŃSKA Beata 1306TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIK4012K 1600:00:0802:45:5804:58:0707:00:2810:46:5813:37:35.2013:37:43.75+06:23:3511:305.2
111ULATOWSKI Andrzej 1365TORUŃM4039M 9500:00:1002:43:3604:44:3906:45:0710:51:2413:37:43.1513:37:53.25+06:23:4411:315.2
112TRZECIAK Andrzej 1349KGHM COPI RUNLEGNICAM4040M 9600:00:1202:39:1404:39:3306:41:4910:52:3613:43:25.2013:43:37.20+06:29:2811:355.2
113JĘDRZEJCZAK Artur 1463SOLEC WLKPM3042M 9700:00:0602:38:2504:29:0405:33:1306:25:0610:25:0513:44:40.1513:44:46.85+06:30:3811:365.2
114WITKA Piotr 1327Łeba Mors PolandGARCZEGORZEM507M 9800:00:0802:45:2504:51:1907:00:0510:53:0913:47:29.8013:47:38.00+06:33:2911:395.1
115WITKA Grażyna 1314Agoga-Gym LęborkGARCZEGORZEK501K 1700:00:0802:45:2604:51:2807:00:0410:53:1013:47:29.6013:47:38.05+06:33:2911:395.1
116KUBIAK Jarosław 1312BYDGOSZCZM4041M 9900:00:1202:39:0504:41:5206:38:0410:49:5013:51:40.8513:51:53.15+06:37:4411:425.1
117MOŻUCH Maciej 1376BYDGOSZCZM4042M 10000:00:1302:39:0404:41:4406:38:0310:49:4913:51:39.5013:51:53.45+06:37:4411:425.1
118ŁUCZAK Przemek 1305SZCZECINM4043M 10100:00:0902:29:1304:18:0805:23:2606:15:0810:23:4113:56:00.1513:56:09.65+06:42:0011:465.1
119KWAŚNIEWSKI Rafał 1429Szwla StargardSTARGARDM3043M 10200:00:1002:40:3404:27:1106:15:1210:13:0513:56:23.6513:56:34.25+06:42:2511:465.1
120BUKOWY Błażej 1471Absolutni AmatorzyWROCŁAWM3044M 10300:00:2002:48:0404:52:4106:54:1011:07:0313:57:17.5513:57:37.95+06:43:2911:475.1
121BUKOWY Marta 1466Absolutni AmatorzyWROCŁAWK303K 1800:00:2102:48:2304:52:5406:54:2111:07:1313:57:17.0513:57:38.15+06:43:2911:475.1
122PROŃCZUK Adam 1439WehicoolCZECHOWICE-DZIEDZICEM508M 10400:00:1802:58:1404:58:5107:01:4611:03:0813:58:24.5013:58:42.50+06:44:3311:485.1
123CZERWIŃSKI Wojciech 1372CIECHANÓWM3045M 10500:00:1202:48:1404:48:1006:55:4411:12:4213:59:25.8513:59:38.25+06:45:2911:495.1
124KOTYNIA Krzysztof 1393Klub Biegacza Brzezińskie Dziki/Pietrzyk Running TeamBRZEZINYM509M 10600:00:1002:49:1905:04:1007:24:2511:24:3014:04:08.0014:04:18.70+06:50:1011:535
125ERNANDES Kamilla 1350ŚWIEBIDZINK4013K 1900:00:1502:54:2005:03:1807:16:2811:30:5414:12:21.4514:12:36.60+06:58:2712:005
126MACKIEWICZ Katarzyna 1326Ultra Diabły Team LubrzaŚWIEBODZINK4014K 2000:00:1402:54:2705:03:2507:22:4211:31:0714:12:24.5514:12:38.80+06:58:3012:005
127CHELIŃSKA Magdalena 1432OLEŚNICAK304K 2100:00:0603:01:4105:17:0907:32:2611:23:5114:15:50.7514:15:57.25+07:01:4812:035
128GARAS Eliza 1417Kb Gepard Murowana GoślinaPOZNAŃK305K 2200:00:0603:01:4105:17:2807:32:2411:23:5314:17:26.3014:17:32.90+07:03:2412:045
129ANDRZEJEWICZ Paweł 1340ŻARYM4044M 10700:00:1303:03:1405:17:0907:25:5911:40:0914:24:13.1514:24:26.70+07:10:1812:104.9
130NOWAKOWSKI Sławomir 1414Skarymakersi Skaryszewskie CiachaHIPOLITÓWM4045M 10800:00:1103:03:2005:17:1607:26:0111:40:1214:24:15.7514:24:27.15+07:10:1812:104.9
131SZYMAŃSKI Jacek 1458Parkrun SkierniewiceSKIERNIEWICEM4046M 10900:00:1202:51:4404:58:0907:02:3211:23:4814:36:51.2514:37:04.00+07:22:5512:214.9
132AUGUSTYNIAK Jakub 1318RAWICZM3046M 11000:00:1602:51:4905:06:3107:26:1111:44:3214:37:58.6514:38:14.75+07:24:0612:214.9
133BEDNARCZYK Daria 1355POZNAŃK4015K 2300:00:0803:01:0405:02:4307:08:5511:26:3314:38:25.3514:38:33.60+07:24:2412:224.8
134MAŚLANKIEWICZ Katarzyna 1352POZNAŃK4016K 2400:00:1002:52:2604:59:3907:15:5911:25:1814:46:35.7514:46:46.10+07:32:3712:294.8
135NAWROT Artur 1420TRZEBNICAM3047M 11100:00:0502:52:2605:03:0107:29:1912:01:1914:49:55.8014:50:00.85+07:35:5212:324.8
136IWAN Krzysztof 1391LEGNICAM4047M 11200:00:1202:59:4605:19:3307:34:5711:49:5414:55:56.1014:56:08.40+07:41:5912:374.8
137KITA Ewa 1369KĘDZIERZYN-KOŹLEK502K 2500:00:1003:22:4905:39:1907:52:0612:06:2815:00:46.0015:00:56.05+07:46:4712:414.7
138CATALIN Cirstea 1468FREDERICIAM207M 11300:00:0003:05:3205:25:5707:36:0411:33:1915:09:08.7015:09:08.70+07:55:0012:484.7
139TUTAK Tomasz 1324Klub 42,2 LęborkLĘBORKM4048M 11400:00:0803:01:3305:23:2007:53:5512:08:5015:11:48.0515:11:56.50+07:57:4712:504.7
140RYCHLIKOWSKI Paweł 1413WROCŁAWM4049M 11500:00:1003:06:3305:22:2807:41:5112:08:5215:31:34.9515:31:45.20+08:17:3613:074.6
141CAL Piotr 1377Ultra Diabły Team LubrzaŚWIEBODZINM5010M 11600:00:1802:41:0004:32:5807:04:1811:54:2815:32:48.2015:33:06.60+08:18:5713:084.6
142ZYWERT Mateusz 1348ROKITNICAM3048M 11700:00:1902:40:5504:32:5107:04:0111:54:2815:32:47.2015:33:07.15+08:18:5813:084.6
143SOKOŁOWSKI Artur 1371Dziady OCROTWOCKM4050M 11800:00:0603:08:0105:32:1707:53:3712:25:5415:40:27.7515:40:34.35+08:26:2513:144.5
144JEKOT Marta 1395KOMMETJIEK306K 2600:00:0602:22:2603:53:2604:43:3605:20:3908:15:48+02:27:239:116.5
145WIECZOREK Ola 1370WROCŁAWK203K 2700:00:0702:36:3804:25:4105:32:1906:24:24+02:31:4110:235.8
146KUCZ Tomasz 1310JELENIA GÓRAM4051M 11900:00:1702:48:4504:49:5007:09:04+03:16:3111:355.2
147MARCINOWSKI Arek 1407Fundacja Pałac StrugaWARSZAWAM5011M 12000:06:5103:48:0806:11:3708:31:27+04:45:2813:494.3
148OLSZEWSKI Krzysztof 1401JELENIA GÓRAM5012M 12100:00:1003:59:4106:25:4009:18:02+05:25:2215:044
KOLANKO Mateusz 1357Sobas TeamGLIWICEM30DNF01:57:19 DNF03:11:19 DNF04:03:15 DNF04:35:13 DNF DNF DNF DNF--
ZALEWSKI Karol 1449Ja TrenujeRUMIAM40DNF02:04:02 DNF03:24:49 DNF04:20:19 DNF05:01:56 DNF DNF DNF DNF--
TERZONI Christian 1431MARCIN ŚWIERC TEAMCASTELNOVO NE MONTIM30DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 151 wynik(ów)