SKRWILNO - PUCHAR ZIEMI DOBRZYŃSKIEJ NORDIC WALKING 2020 - 10 KM

Organizator:
PFNW
Data:
2020-07-26
Miejsce:
Skrwilno
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
78
Wystartowało:
73
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Drużynowa | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki5kmCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1HELWICH Stefan 1KS METRACO POLKOWICEWIELENM60-691M 100:30:3701:02:20.80 6:149,6
2KUŹMICZ Adam 38POLIPACK TEAM GWEMASZEWKOM30-391M 200:30:4701:02:45.65+00:00:246:169,6
3MARCZAK Tomasz 5ALEKSANDRIA IM18-291M 300:31:3401:03:37.35+00:01:166:219,4
4POLKOWSKI Piotr 2NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-392M 4100:31:3801:03:50.65+00:01:296:239,4
5KNITTER Tomasz 4BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-292M 500:31:5301:04:05.40+00:01:446:249,4
6POŁUBIAK Paweł 3SIECINOM30-393M 600:31:4801:04:18.55+00:01:576:259,3
7BOGACKI Sławek 25TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKABRZOZÓWKA K.TORUNIAM40-491M 700:32:4001:05:10.95+00:02:506:319,2
8CZŁAPSKI Krzysztof 6NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-591M 800:32:0201:05:33.95+00:03:136:339,2
9KUŚMIEREK Patryk 37BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-293M 900:32:5601:05:53.55+00:03:326:359,1
10ŚWIDEREK Marcin 51NW CZŁAPSKI TEAMSKIERNIEWICEM40-492M 1000:33:2701:06:56.15+00:04:356:419,0
11SIWAK Piotr 47KS METRACO POLKOWICERUDNAM50-592M 1100:33:1001:06:58.40+00:04:376:419,0
12RADECKI Artur 8CHODZĄCY BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM50-593M 1200:33:0101:07:15.95+00:04:556:438,9
13JĘDRASIAK Renata 68KS METRACO POLKOWICELUBINK50-591K 100:33:1901:07:21.65+00:05:006:448,9
14SANIUK Edward 10FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM70+1M 1300:33:5001:07:59.15+00:05:386:478,8
15ADAMCZYK Adam 21PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+2M 1400:34:1701:08:14.05+00:05:536:498,8
16KLIMCZAK Adam 7GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-594M 1500:34:0501:08:26.90+00:06:066:508,8
17KUŚMIEREK Jan 9BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM50-595M 1600:34:2201:08:33.15+00:06:126:518,8
18KRÓLIKOWSKA Krystyna 73POLIPACK TEAM GWEKRĘPA KASZUBSKAK40-491K 200:34:2901:09:14.85+00:06:546:558,7
19CIESIELSKI Jan 28TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM40-493M 1700:34:3901:09:41.30+00:07:206:588,6
20SZYMAŃSKI Stefan 50XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYM70+3M 1800:35:2501:10:46.75+00:08:257:048,5
21MARCZYŃSKI Adam 41POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOM40-494M 19100:34:5201:11:07.75+00:08:467:068,4
22STECKIEWICZ Edmund 49KB LECH RYPINRYPINM40-495M 2000:35:2001:11:42.45+00:09:217:108,4
23JÓŹWIAK Marianna 13SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-492K 300:35:3701:11:53.90+00:09:337:118,3
24CIESIELSKI Jerzy 29TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM18-294M 2100:36:1901:12:26.75+00:10:057:148,3
25SZULC Alicja 81NW WERWA MŁAWAMŁAWAK40-493K 400:35:5101:12:59.80+00:10:397:188,2
26MUSIATOWICZ Aleksandra 16PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK50-592K 500:36:0301:13:03.45+00:10:427:188,2
27KOSECKI Marek 36FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM50-596M 2200:36:0601:13:03.95+00:10:437:188,2
28OLSZAŃSKI Karol 44FEAR THE RETURNKRAKÓWM40-496M 2300:35:5901:13:09.30+00:10:487:198,2
29CIACIUCH Agnieszka 12AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK18-291K 600:36:2801:13:26.75+00:11:057:208,2
30GODZIŃSKI Paweł 32BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOM40-497M 2400:35:2701:13:50.15+00:11:297:238,1
31KOCIMSKI Jan 35KM AKTYWNI SOCHACZEWSOCHACZEWM70+4M 2500:36:2201:13:52.25+00:11:317:238,1
32NETKOWSKI Wojciech 43PASJA NORDIC WALKINGBRWINÓWM60-692M 2600:36:1401:14:02.85+00:11:427:248,1
33EFEMBERG Joanna 65TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKASZCZECINK40-494K 700:37:0701:14:05.05+00:11:447:248,1
34FRANCZAK Małgorzata 14NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK18-292K 800:37:0601:14:27.40+00:12:067:268,1
35KANIEWSKA Alicja 17AKTYWNA KCYNIAKCYNIAK30-391K 900:37:4101:14:48.60+00:12:277:288,0
36POSIM Dariusz 46WATAHADUBIELM50-597M 27100:37:2001:15:29.50+00:13:087:327,9
37STAWNIAK Karol 48KS METRACO POLKOWICEŻNINM70+5M 2800:36:5201:15:33.00+00:13:127:337,9
38KORYCKA Mariola 71FORMA NA PIĄTKĘ NWZGIERZK30-392K 1000:37:3301:15:38.50+00:13:177:337,9
39ZYGMUNT Ocysek 57STADION ŚLĄSKIKATOWICEM70+6M 2900:37:4501:15:39.15+00:13:187:337,9
40ŁOPIŃSKI Aleksy 39DAJ RADOŚĆ NIEPELNOSPRAWNYMPIŁAM70+7M 3000:38:1901:15:43.80+00:13:237:347,9
41KURZAWSKA Jolanta 76KS METRACO POLKOWICELUBINK70+1K 1100:37:1201:16:19.40+00:13:587:377,9
42FRANCZAK Dariusz 30NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-598M 3100:37:4701:16:25.95+00:14:057:387,8
43BOŃCZYSZYN Bożena 61POLIPACK TEAM GWEWICKOK50-593K 1200:38:0401:17:22.40+00:15:017:447,8
44KACZMAREK Jarek 34SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKSZCZUTKIM50-599M 32100:38:3601:17:28.40+00:15:077:447,7
45ŁUKASIK Michał 40TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM60-693M 3300:38:3001:17:48.85+00:15:287:467,7
46WALESZKO Anna 54PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-495K 1300:38:4201:17:59.45+00:15:387:487,7
47BERCZYŃSKI Henryk 23NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEKM60-694M 3400:39:3201:18:07.40+00:15:467:487,7
48PALUCH Pawel 45AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-5910M 3500:38:3401:18:31.40+00:16:107:517,6
49CIESIELSKA Renata 64TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK40-496K 1400:39:0101:18:36.95+00:16:167:517,6
50JANKOWSKA Katarzyna 67PRĘCZKIK50-594K 1500:39:2101:19:31.85+00:17:117:577,5
51KRUSZKA Arleta 75MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-595K 1600:39:2701:19:50.55+00:17:297:597,5
52WALCZAK Grzegorz 52UKS GIMNAZJON SUCHY LASSUCHY LASM40-498M 3600:39:4701:19:53.00+00:17:327:597,5
53KACZMAREK Zofia 69SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKSZCZUTKIK50-596K 1700:39:5701:20:27.40+00:18:068:027,5
54FRANCZAK Anna 66NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-597K 1800:40:1401:20:29.65+00:18:088:037,5
55BERENT Wioletta 60SKRWILNOK40-497K 19100:40:2201:20:32.75+00:18:118:037,4
56WNEK Ewa 82KŁODZKOK60-691K 2000:39:4601:21:04.80+00:18:448:067,4
57BACHANEK Katarzyna 59TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK50-598K 2100:40:0901:21:24.45+00:19:038:087,4
58SOROKA Teresa 80NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK60-692K 2200:40:3701:21:46.40+00:19:258:107,3
59MORACZEWSKA Angelika 70AKTYWNA KCYNIAK30-393K 2300:40:5201:22:49.05+00:20:288:167,2
59KOZŁOWSKA Anna 72NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK40-498K 2300:41:0201:22:49.05+00:20:288:167,2
61CHOLEWKA Jolanta 63MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK60-693K 2500:40:4601:22:50.95+00:20:308:177,2
62OMARSKA Grażyna 77PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK60-694K 2600:41:1701:23:07.50+00:20:468:187,2
63CHABROS Agnieszka 62SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-499K 2700:42:0101:24:17.40+00:21:568:257,1
64WESNER Harald 56TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKAKWIDZYNM60-695M 3700:42:1601:24:22.50+00:22:018:267,1
65BŁASZCZAK Stanisław 24SKĘPEM70+8M 38100:42:0301:25:09.65+00:22:488:317,0
66ŻBIKOWSKA Małgorzata 83TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK50-599K 2800:41:5601:25:15.45+00:22:548:317,0
67WĄTROBA Sebastian 55BEL MARE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM40-499M 3900:42:2001:27:02.25+00:24:418:426,9
68CHABROS Dariusz 26SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM40-4910M 4000:43:1301:27:09.00+00:24:488:426,9
69LUBAŃSKI Tomasz 173SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM60-696M 4100:43:0101:28:35.45+00:26:148:516,8
70POSIM Bogumila 79WATAHADUBIELK50-5910K 2900:45:5101:31:38.45+00:29:179:096,5
71KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta 74STADION ŚLĄSKIKOZIEGŁOWYK60-695K 3000:46:0401:33:29.50+00:31:089:206,4
72OWCZAREK Henryka 78MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK70+2K 3100:46:2401:33:48.30+00:31:279:226,4
73BACDORF Alicja 58GRODZISK MAZOWIECKIK60-696K 3200:48:0301:37:52.20+00:35:319:476,1
Znaleziono 73 wynik(ów)