SKRWILNO - PUCHAR ZIEMI DOBRZYŃSKIEJ WALKING 2020 - 5 KM - KOBIETY

Organizator:
PFNW
Data:
2020-07-26
Miejsce:
Skrwilno
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
91
Wystartowało:
80
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
79
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MAŚLANKA Iwona 183MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK45-491K 100:33:31.95 6:428,9
2KĘDZIERSKA Agnieszka 140KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-441K 200:33:44.80+00:00:126:458,9
3OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 194EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃK50-541K 300:33:47.70+00:00:156:458,9
4SPYCHAŁA Marzena 224CKZIU MECHANIK NYSABIAŁAK50-542K 400:33:57.45+00:00:256:478,8
5PUSZKARSKA Małgorzata 211WARSZAWAK45-492K 500:35:01.95+00:01:307:008,6
6JĘDRASIAK Renata 133KS METRACO POLKOWICELUBINK55-591K 600:35:16.05+00:01:447:038,5
7TELEGA Małgorzata 236LKS ZANTYR SZTUMKWIDZYNK30-391K 700:35:32.05+00:02:007:068,4
8GODZIŃSKA Dorota 121BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOK40-442K 800:36:01.55+00:02:297:128,3
9GRABOWSKA Bożena 125LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK45-493K 900:37:15.00+00:03:437:278,1
10JÓŹWIAK Marianna 137SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-494K 1000:37:18.15+00:03:467:278,0
11WAWRZYNIAK Anna 251POLIPACK TEAM GWEGDYNIAK45-495K 1100:37:23.10+00:03:517:288,0
12DAROSZEWSKA Krystyna 99SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-641K 1200:37:37.75+00:04:057:318,0
13BRANCZEWSKA Ewa 286NW WERWA MŁAWAMŁAWAK40-443K 1300:37:42.30+00:04:107:328,0
14STOLTMANN Helena 227BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-642K 1400:37:42.45+00:04:107:328,0
15WITUCKA Karolina 258POZNAŃK-Dzieci1K 1500:37:46.45+00:04:147:337,9
16FRANCZAK Małgorzata 110NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK18-291K 1600:37:52.65+00:04:207:347,9
17GAŁKOWSKA Elżbieta 115MARSZ PO ZDROWIETUCZNOK65-691K 1700:38:18.50+00:04:467:397,8
18RUCZYŃSKA Ewa 219LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK45-496K 1800:38:20.75+00:04:487:407,8
19DANA Kazimiera 98KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK65-692K 1900:38:22.90+00:04:507:407,8
20ŁADA Aleksandra 174GNIEWKOWOK50-543K 2000:38:33.25+00:05:017:427,8
21WOROCH Jolanta 261KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOK50-544K 2100:38:42.20+00:05:107:447,8
22TOWARNICKA Izabela 240DAMROKIK-Niepełnosprawni(B)1K 2200:38:43.75+00:05:117:447,7
23DUDEK Agnieszka 105MARSZ PO ZDROWIEGRANOWOK45-497K 2300:38:50.70+00:05:187:467,7
24GÓRECKA Iwona 124STADION ŚLĄSKIŚWIĘTOCHŁOWICEK55-592K 2400:39:02.05+00:05:307:487,7
25WIERZCHOSŁAWSKA Agnieszka 255UKW BYDGOSZCZBYDGOSZCZK30-392K 2500:39:11.75+00:05:397:507,7
26KOSECKA Katarzyna 152FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK50-545K 2600:39:18.40+00:05:467:517,6
27KURZAWSKA Jolanta 164KS METRACO POLKOWICELUBINK70-741K 2700:39:25.20+00:05:537:537,6
28LITEWSKA Joanna 171DEAF TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIK-Niepełnosprawni(B)2K 2800:39:26.00+00:05:547:537,6
29TRZCIŃSKA Paulina 241SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK30-393K 2900:39:35.15+00:06:037:557,6
30PRZYBYLSKA Aleksandra 210ELITE TEAMGDYNIAK-Niepełnosprawni(B)3K 3000:39:42.10+00:06:107:567,6
31LEGOCKA - WALCZAK Kinga 169UKS GIMNAZJON SUCHY LASSUCHY LASK45-498K 3100:39:52.45+00:06:207:587,5
32SZYMAŃSKA Anna 230TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK55-593K 3200:39:52.55+00:06:207:587,5
33KOŁPAK Irena 295LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-693K 3300:39:56.60+00:06:247:597,5
34LANGMESSER Regina 168LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK50-546K 3400:39:59.30+00:06:277:597,5
35MACIUSZONEK Małgorzata 176NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK55-594K 3500:40:06.40+00:06:348:017,5
36GĄSEWICZ - FILIPIAK Agnieszka 116NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK40-444K 3600:40:16.95+00:06:458:037,4
37BUJNICKA Magdalena 91NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK-Jun.1K 3700:40:23.00+00:06:518:047,4
38POKWICKA Janina 206KIJKARZE PŁOŃSKPŁOŃSKK65-694K 3800:40:26.15+00:06:548:057,4
39MARCINIAK Hanna 180SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK55-595K 3900:40:26.95+00:06:558:057,4
40FRANCZAK Anna 112NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-547K 4000:40:47.45+00:07:158:097,4
41KOSIŃSKA Maria 154MOSIR RYPINRYPINK60-643K 4100:40:51.95+00:07:208:107,3
42OLEŚ Elżbieta 196NW WERWA MŁAWAMŁAWAK70-742K 4200:40:57.10+00:07:258:117,3
43MIKUSIŃSKA Jolanta 184FEAR THE RETURNKRAKÓWK45-499K 4300:40:58.40+00:07:268:117,3
44LUBAŃSKA Leokadia 172SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK55-596K 4400:41:07.10+00:07:358:137,3
45GDAŃSKA Aneta 117PARAKULOS KOWALKOWALK45-4910K 4500:41:28.85+00:07:568:177,2
46NOSKIEWICZ Dorota 189NW CZŁAPSKI TEAMPŁOCKK40-445K 4600:41:33.65+00:08:018:187,2
47BURNA Iweta 94NW CZŁAPSKI TEAMPŁOCKK45-4911K 4700:41:37.35+00:08:058:197,2
48STECKIEWICZ Iwona 225KB LECH RYPINRYPINK45-4912K 4800:42:00.10+00:08:288:247,1
49POCHOPIEŃ Magdalena 205NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-446K 4900:42:14.55+00:08:428:267,1
50URBAŃSKA Agata 246UKS DWÓJKASIERPCK45-4913K 5000:42:30.20+00:08:588:307,1
51FILIŃSKA Iwona 109SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-4914K 5100:42:44.10+00:09:128:327,0
52ANGIELCZYK Małgorzata 282MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK65-695K 5200:42:46.35+00:09:148:337,0
53KŁANIECKA Bożena 142ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAK60-644K 5300:42:51.35+00:09:198:347,0
54BRODZIŃSKA Ewelina 288SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(B)4K 5400:42:52.60+00:09:208:347,0
55BAZELA Henryka 283PARAKULOS KOWALKOWALK60-645K 5500:43:06.95+00:09:358:377,0
56ŚLIWIŃSKA Ewa 234KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK50-548K 5600:43:12.00+00:09:408:386,9
57DUDEK Agnieszka 103NW CZŁAPSKI TEAMPŁOCKK30-394K 5700:43:14.50+00:09:428:396,9
58NIEWIADOMSKA Zofia 188SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-646K 5800:43:14.85+00:09:428:396,9
59SZYMAŃSKA Lucyna 231XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYK-Niepełnosprawni(A)1K 5900:43:16.20+00:09:448:396,9
60KUŚMIEREK Beata 165BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-447K 6000:43:27.45+00:09:558:416,9
61GOLAK-WEGIERA Katarzyna 122ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAK50-549K 6100:43:37.65+00:10:058:436,9
62KNITTER Zofia 147BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci2K 6200:43:47.70+00:10:158:456,9
63PISARSKA Barbara 204NORDICUS STRZYBNICASTRZYBNICAK50-5410K 6300:44:11.80+00:10:398:506,8
64JASINSKA Krystyna 132PARAKULOS KOWALKOWALK65-696K 6400:44:19.95+00:10:488:526,8
65HINEBORG Bogumiła 131KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZWIELKI LUBIEŃK50-5411K 6500:45:10.75+00:11:389:026,6
66GRUSZKA Barbara 128LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70-743K 6600:45:25.30+00:11:539:056,6
67KOSOBUDZKA Weronika 155SKRWILNOSKRWILNOK-Dzieci3K 6700:45:29.55+00:11:579:056,6
68MAZERSKA Maria 297LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70-744K 6800:45:29.95+00:11:589:066,6
69KRAWCZYKOWSKA Barbara 160LKS ZANTYR SZTUMCZERNINK60-647K 6900:45:51.15+00:12:199:106,5
70WRÓBLEWSKA Anna 264ROXKIJE ROKIETNICAKRZYSZKOWOK40-448K 7000:46:41.30+00:13:099:206,4
71MÓRAWSKA Zdzisława 186TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK55-597K 7100:47:09.15+00:13:379:256,4
72PRACKA Katarzyna 208SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5412K 7200:47:10.85+00:13:389:266,4
73RATAJCZAK Danuta 216GNIEWKOWOK70-745K 7300:47:21.80+00:13:499:286,3
74GRABOWSKA Agnieszka 126RYPINK60-648K 7400:48:31.25+00:14:599:426,2
75RÓŻAŃSKA Helena 218NW CZŁAPSKI TEAMPŁOŃSKK75+1K 7500:49:02.40+00:15:309:486,1
76SOBOCIŃSKA Ewa 222MOSIR RYPINRYPINK70-746K 7600:49:47.05+00:16:159:576,0
77STĘŻEWSKA Małgorzata 226PARAKULOS KOWALKOWALK45-4915K 7700:51:29.40+00:17:5710:185,8
78FAŁKOWSKA Maria 108MOSIR RYPINMOSIR RYPINK70-747K 7800:52:13.70+00:18:4110:265,7
79MARZYGLIŃSKA Stanisława 182MOSIR RYPINRYPINK65-697K 7900:52:22.35+00:18:5010:285,7
DQBERKOWSKA Marzena 284POSITIVE NORDIC WALKING TEAMZABORÓWK40-441 DQ  
Znaleziono 80 wynik(ów)