SKRWILNO - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-07-28
Miejsce:
Skrwilno
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
201
Wystartowało:
180
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
180
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiStart_All
2.5km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WOROCH Roman 176KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-641M 100:16:2200:33:04.21 6:379.1
2OLSZAŃSKI Karol 113FEAR THE RETURNKATOWICEM40-441M 200:16:5800:34:46.10+00:01:416:578.6
3FRĄCKOWIAK Roman 35KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-541M 300:17:1200:34:46.71+00:01:426:578.6
4DEMBKOWSKI Ryszard 27OLD SNAKETORUNM65-691M 400:17:5200:35:35.24+00:02:317:078.4
5MAŚLANKA Iwona 100MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK45-491K 100:17:3200:35:37.70+00:02:337:078.4
6JÓŹWIAK Marianna 59SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-492K 200:17:3400:35:41.55+00:02:377:088.4
7BUŁAKOWSKI Bohdan 19PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-692M 500:17:5200:35:43.85+00:02:397:088.4
8REJMENTOWSKA Sylwia 129PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-441K 300:17:4500:36:03.63+00:02:597:128.3
9KĘDZIERSKA Agnieszka 64KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-442K 400:17:5800:36:14.45+00:03:107:148.3
10DUSZEŃKO Zygmunt 31KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(A)1M 600:17:5700:36:15.13+00:03:107:158.3
11GODZIŃSKA Dorota 183Bażant NW ElblągELBLĄGK30-391K 500:18:0700:36:22.87+00:03:187:168.2
12SZYMAŃSKI Stefan 148XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACHKIEŹLINYM70+1M 700:18:1000:36:27.74+00:03:237:178.2
13TOMCZYK Edward 154MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM70+2M 800:18:1100:36:36.18+00:03:317:198.2
14JASIŁEK Przemysław 52RADAWNICAM40-442M 900:17:5900:36:36.90+00:03:327:198.2
15OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 110KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK50-541K 600:18:1100:36:39.45+00:03:357:198.2
16JĘDRZEJEWSKI Łukasz 57KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI LEGION PŁOCKBIELSKM30-391M 1000:18:0300:36:45.20+00:03:407:218.2
17KLARKOWSKI Bogdan 66KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM65-693M 1100:17:5300:36:48.47+00:03:447:218.1
18STANECKI Maciej 140BIEGAM W SFETSZESKIERNIEWICEM-Jun.1M 1200:18:2000:36:50.48+00:03:467:228.1
19BUJNICKI Marcin 18NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKM40-443M 1300:18:0900:36:58.56+00:03:547:238.1
20ZIELIŃSKI Szczepan 182SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM45-491M 1400:18:2000:36:59.82+00:03:557:248.1
21KOP Wiesław 76DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM55-591M 1500:18:4000:37:06.62+00:04:027:258.1
22KAPTEJNA Robert 62KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM45-492M 1600:18:2200:37:07.27+00:04:037:258.1
23DUDEK Edward 30KS METRACO POLKOWICEGŁOGÓWM65-694M 1700:18:2200:37:13.81+00:04:097:268.1
24TRZCIŃSKI Eugeniusz 157BYDGOSZCZM60-642M 1800:18:1000:37:14.33+00:04:107:268.1
25BUCZKOWSKI Jerzy 15KS SOKÓŁ GĄSAWAŻNINM65-695M 1900:18:2000:37:16.69+00:04:127:278
26PUSZKARSKA Małgorzata 125GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAK40-443K 700:18:2200:37:40.53+00:04:367:328
27WASILEWSKI Sławomir 162PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+3M 2000:18:4000:37:42.75+00:04:387:328
28OLEŚ Józef 112NW WERWA MŁAWAMŁAWAM-Niepełnosprawni(A)2M 2100:18:4300:38:04.67+00:05:007:377.9
29DOMBRZALSKI Ryszard 28WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)3M 2200:18:4400:38:05.37+00:05:017:377.9
30STAŃCZAK Grażyna 141FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKK65-691K 800:18:3500:38:07.84+00:05:037:377.9
31WROŃSKI Włodzimierz 178PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-696M 2300:18:4000:38:11.18+00:05:067:387.9
32GOCZYŃSKI Kazimierz 40TKKF KUBUŚ SIERPCSIERPCM65-697M 2400:18:5100:38:11.48+00:05:077:387.9
33KOŁPAK Jan 74LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70+4M 2500:18:4500:38:11.57+00:05:077:387.9
34ZIELIŃSKA Jolanta 181OSIELSKOK55-591K 900:18:5800:38:14.28+00:05:107:397.8
35GRYGOROWICZ Bogdan 49KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)1M 2600:18:5300:38:16.99+00:05:127:397.8
36KOLBERG Kamila 72KIJKOWE TRZEMESZNOZIELEŃK30-392K 1000:18:5500:38:18.02+00:05:137:397.8
37CHUDZIŃSKI Andrzej 22KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM70+5M 2700:19:0100:38:37.63+00:05:337:437.8
38KUPIBIDA Bogusława 87SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK60-641K 1100:19:1200:38:44.40+00:05:407:457.7
39PIETRUSEWICZ Joanna 120PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK45-493K 1200:19:0100:38:47.07+00:05:427:457.7
40GOŁĘBIEWSKI Andrzej 284KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM60-643M 2800:19:0200:38:59.59+00:05:557:487.7
41MALINOWSKA Monika 95LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK30-393K 1300:18:4700:38:59.77+00:05:557:477.7
42GRYGOROWICZ Teresa 48KS METRACO POLKOWICELUBINK65-692K 1400:19:0400:38:59.91+00:05:557:487.7
43KOCZOROWSKA Patrycja 69KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK-Jun.1K 1500:19:2200:39:02.87+00:05:587:487.7
44SZENDZIELORZ Ilona 145STADION ŚLĄSKIRUDA ŚLĄSKAK60-642K 1600:19:2000:39:05.21+00:06:017:497.7
45DANA Kazimiera 286KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK65-693K 1700:19:1900:39:12.21+00:06:087:507.7
46BERCZYŃSKI Henryk 6NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEKM60-644M 2900:19:0100:39:22.96+00:06:187:527.6
47SULECKA Gabriela 144ŚWIECIEK-Niepełnosprawni(A)1K 1800:19:2200:39:25.52+00:06:217:537.6
48BRANCZEWSKA Ewa 9NW WERWA MŁAWAMŁAWAK40-444K 1900:18:5700:39:27.90+00:06:237:537.6
49WOROCH Jolanta 177KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOK50-542K 2000:19:4200:39:35.95+00:06:317:557.6
50MAJEWSKA Kinga 92WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-445K 2100:19:3300:39:39.48+00:06:357:567.6
51OLSZEWSKI Ryszard 114LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM65-698M 3000:19:3400:39:40.30+00:06:367:567.6
52DAROSZEWSKA Krystyna 25SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-643K 2200:19:4300:39:41.32+00:06:377:567.6
53STAŃCZAK Ryszard 142FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM70+6M 3100:19:2900:39:45.72+00:06:417:577.5
54WIŚNIEWSKI Kazimierz 170PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-645M 3200:19:3500:39:45.95+00:06:417:577.5
55MIKUSINSKA Jola 101FEAR THE RETURNKRAKÓWK45-494K 23100:19:4900:39:48.38+00:06:447:577.5
56KOSECKA Katarzyna 77FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK50-543K 2400:19:3900:39:51.90+00:06:477:587.5
57GAŁAŚ Joanna 37PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK18-291K 2500:19:0700:40:00.14+00:06:558:007.5
58WOLIŃSKA Ewa 174WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK65-694K 2600:20:1200:40:05.39+00:07:018:017.5
59KRAWCZYK Dorota 81DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK60-644K 2700:19:4900:40:08.10+00:07:038:017.5
60PRACKI Zbigniew 123SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-542M 3300:19:4600:40:08.94+00:07:048:017.5
61SOŁDECKA Anna 137WARSZAWAK45-495K 2800:20:0000:40:12.96+00:07:088:027.5
62SZYMAŃSKI Roman 281SKRWILNOM50-543M 3400:19:4800:40:15.35+00:07:118:037.5
63WALESZKO Andrzej 160PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM45-493M 3500:19:5300:40:21.37+00:07:178:047.4
64SAKOWSKA Krystyna 131PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-446K 2900:19:4400:40:22.82+00:07:188:047.4
65TUCHALSKA Edyta 194SKRWILNOK30-394K 3000:20:1500:40:28.12+00:07:238:057.4
66BIERNACKA Justyna 193SKRWILNOK18-292K 3100:19:5100:40:48.24+00:07:448:097.4
67GÓRECKA Iwona 190STADION ŚLĄSKIŚLĄSKIEK50-544K 3200:20:1200:40:49.51+00:07:458:107.3
68JÓŹWIAK Łukasz 58SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)4M 3600:19:5900:40:50.05+00:07:458:107.3
69MOTOCZYŃSKI Krzysztof 103GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM60-646M 3700:20:2000:40:52.81+00:07:488:107.3
70OLEŚ Elżbieta 111NW WERWA MŁAWAMŁAWAK65-695K 3300:19:5600:41:13.22+00:08:098:147.3
71CIARKA Henryk 24NW PŁOŃSKPŁOŃSKM70+7M 3800:20:2700:41:15.50+00:08:118:157.3
72ORCIUCH Andrzej 279RYPINM-Niepełnosprawni(A)5M 3900:20:4000:41:17.14+00:08:128:157.3
73KOLCZYŃSKI Jan 192UKS SkrwilnoSKRWILNOM-Jun.2M 4000:20:3700:41:17.69+00:08:138:157.3
74KOŁPAK Irena 75LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-696K 3400:20:5000:41:47.53+00:08:438:217.2
75STANECKA Zuzanna 139BIEGAM W SFETSZESKIERNIEWICEK-Jun.2K 3500:20:3100:42:01.42+00:08:578:247.1
76KOLCZYŃSKA Monika 189Nadleśnictwo SkrwilnoSKRWILNOK40-447K 3600:20:3900:42:04.20+00:08:598:257.1
77GRABOWSKA Bożena 43LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK45-496K 3700:20:2000:42:05.75+00:09:018:257.1
78KOLENDA Zbigniew 73WŁOCŁAWEKM70+8M 4100:20:5900:42:10.77+00:09:068:267.1
79BADZIĄG Waldemar 188Elite TeamSŁUPSKM50-544M 4200:20:4600:42:11.80+00:09:078:267.1
80KOSOBUDZKI Paweł 278SKRWILNOM40-444M 4300:21:3500:42:14.91+00:09:108:277.1
81GNAP Tomasz 39RYPINM40-445M 4400:20:1700:42:17.53+00:09:138:277.1
82STECKIEWICZ Iwona 143KB LECH RYPINRYPINK45-497K 3800:20:5200:42:27.31+00:09:238:297.1
83MAJEWSKI Włodzimierz 93WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM65-699M 4500:21:2700:42:35.94+00:09:318:317
84ŚWIERCZYŃSKA Joanna 151KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK50-545K 3900:21:1000:42:39.45+00:09:358:317
85KOSIŃSKA Maria 78MOSIR RYPINRYPINK60-645K 4000:21:1100:42:40.13+00:09:358:327
86GĄSEWICZ-FILIPIAK Agnieszka 38NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK40-448K 4100:21:0400:42:42.64+00:09:388:327
87KULIG Bożena 85KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK60-646K 4200:21:1100:42:44.88+00:09:408:337
88WESOŁOWSKI Marek 164PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM50-545M 4600:20:5100:42:45.28+00:09:418:337
89WIŚNIEWSKI Janusz 171SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM45-494M 4700:20:4900:42:46.71+00:09:428:337
90BRYL Michał 14KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM18-291M 48100:20:3500:42:49.06+00:09:448:337
91ORZECHOWSKA Jolanta 116DIABETYCY RYPINOSTROWITEK30-395K 4300:20:4600:42:51.08+00:09:468:347
92BARCZYK Jolanta 3NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK55-592K 4400:20:0400:42:52.65+00:09:488:347
93POKWICKA Janina 121NW PŁOŃSKPŁOŃSKK65-697K 4500:20:2900:42:53.68+00:09:498:347
94CHYREK Renata 23GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK55-593K 4600:21:2300:42:54.31+00:09:508:347
95TEUBERT Piotr 152ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAM45-495M 4900:21:0200:42:55.30+00:09:518:357
96ORZECHOWSKI Waldemar 115DIABETYCY RYPINOSTROWITEK40-449K 4700:21:0000:42:56.48+00:09:528:357
97SZYMAŃSKA Alina 280SKRWILNOK55-594K 4800:21:0900:43:00.18+00:09:558:367
98KOMOSIŃSKA Małgorzata 185SKRWILNOK55-595K 4900:21:1200:43:02.68+00:09:588:367
99GOLAK-WEGIERA Katarzyna 41ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAK45-498K 5000:21:1500:43:05.17+00:10:008:377
100TEUBERT Anna 153ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAK45-499K 5100:21:5300:43:28.16+00:10:238:416.9
101SOŁDECKI Wojciech 138WARSZAWAM-Dzieci1M 5000:20:5800:43:29.12+00:10:248:426.9
102NIESŁONY Ryszard 108STADION ŚLĄSKICHORZÓWM55-592M 5100:21:2100:43:31.20+00:10:268:426.9
103PARADOWSKI Andrzej 283SKRWILNOM30-392M 5200:21:1400:43:36.29+00:10:328:436.9
104ŁOPIŃSKI Leszek 91KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM65-6910M 5300:21:1400:43:50.78+00:10:468:466.8
105WALESZKO Adam 161PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM-Jun.3M 5400:21:2600:43:55.76+00:10:518:476.8
106NYGA Renata 187NW WERWA MŁAWAMŁAWAK45-4910K 5200:22:0400:44:03.95+00:10:598:486.8
107CHLEWIŃSKA Iwona 20KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK65-698K 5300:21:5400:44:21.04+00:11:168:526.8
108JASIŃSKA Bogumiła 54KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK65-699K 5400:22:1700:44:24.03+00:11:198:526.8
109BRANCZEWSKI Rafał 10NW WERWA MŁAWAMŁAWAM-Dzieci2M 55100:20:5500:44:34.64+00:11:308:556.7
110DYMKOWSKA Beata 32MŁAWAK50-546K 5500:21:5400:44:37.73+00:11:338:556.7
111SIKORSKI Kazimierz 134WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM70+9M 5600:21:5700:44:49.93+00:11:458:586.7
112BRYL Zdzisław 13KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM50-546M 5700:22:1500:44:52.46+00:11:488:586.7
113KOCZOROWSKI Kacper 71KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAM-Dzieci3M 5800:22:4100:45:02.02+00:11:579:006.7
114KŁOS Lidia 67SPORT I REKREACJA STARTPAPOWO BISKUPIEK45-4911K 5600:22:1900:45:13.11+00:12:089:026.6
115ŚLIWIŃSKA Ewa 149KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK50-547K 5700:22:3200:45:15.72+00:12:119:036.6
116BIŁIŃSKA Danuta 7WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-647K 5800:21:4400:45:25.00+00:12:209:056.6
117ŁASIŃSKI Jarosław 89SKRWILNOM40-446M 5900:22:0500:45:25.96+00:12:219:056.6
118SZKOPIŃSKA Marta 263SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-548K 5900:22:0500:45:34.07+00:12:299:066.6
119URBAN Jacek 159LESZNO :)LESZNOM65-6911M 6000:22:0900:45:39.26+00:12:359:086.6
120LASKOWSKI Jan 88PŁOŃSKM70+10M 6100:22:2100:45:47.67+00:12:439:096.6
121BAZELA Henryka 4PARAKULOS KOWALKOWALK60-648K 6000:23:0300:45:49.99+00:12:459:106.5
122TROJAK Andrzej 155MOSIR RYPINRYPINM60-647M 6200:22:0200:45:52.15+00:12:479:106.5
123ŁOPIŃSKA Anna 90KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK60-649K 6100:22:2200:45:57.55+00:12:539:116.5
124RATAJCZAK Jerzy 127GNIEWKOWOM70+11M 6300:22:2500:45:58.80+00:12:549:116.5
125JAREK Małgorzata 51FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK45-4912K 6200:22:3100:46:10.17+00:13:059:146.5
126WIŚNIEWSKI Piotr 169DIABETYCY RYPINRYPINM50-547M 6400:22:3100:46:12.96+00:13:089:146.5
127EFEMBERG Michał 33TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKASZCZECINM-Dzieci4M 6500:22:2200:46:13.31+00:13:099:146.5
128KULESZA-BRUNKA Dorota 84KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK55-596K 6300:23:0400:46:18.34+00:13:149:156.5
129BRODZIŃSKA Ewelina 11SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(B)1K 6400:23:2000:46:28.54+00:13:249:176.5
130TUSZYŃSKA Anna 158LIDER GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK-Niepełnosprawni(A)2K 6500:23:0600:46:28.64+00:13:249:176.5
131GROBELNA Jadwiga 46KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(B)2K 6600:23:2700:46:33.79+00:13:299:186.4
132BALICKA Edyta 2NW WERWA MŁAWAIŁOWO-OSADAK45-4913K 6700:23:1200:46:41.17+00:13:369:206.4
133SZYMAŃSKA Lucyna 147XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACHKIEŹLINYK-Niepełnosprawni(A)3K 6800:23:2800:46:48.06+00:13:439:216.4
134HINEBORG Bogumiła 50KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZWIELKI LUBIEŃK50-549K 6900:23:4600:46:57.44+00:13:539:236.4
135SMOLIŃSKA Teresa 135MŁAWAK60-6410K 7000:22:4600:47:05.89+00:14:019:256.4
136WIŚNIEWSKA Iwona 168SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-4410K 7100:23:3400:47:06.36+00:14:029:256.4
137JASIŃSKI Marian 55KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM70+12M 6600:23:1700:47:09.93+00:14:059:266.4
138NIEWIADOMSKA Zofia 109SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK55-597K 7200:23:1900:47:13.99+00:14:099:266.4
139NAZAREWICZ Barbara 106KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK70+1K 7300:24:1800:47:18.95+00:14:149:276.3
140PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 119FACE NORDIC WALKING TEAMGOWINOK70+2K 7400:24:1900:47:24.83+00:14:209:296.3
141MURZYN Anna 105LIDER GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK45-4914K 7500:23:1500:47:26.01+00:14:219:296.3
142SYROCZYŃSKA Hanna 257SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5410K 7600:23:0000:47:28.85+00:14:249:296.3
143GRUSZKA Barbara 47LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70+3K 7700:24:1200:47:34.91+00:14:309:316.3
144KRALSKA Anna 80WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(B)3K 7800:23:3300:47:35.03+00:14:309:316.3
145OGONOWSKA Edyta 285Klub NW Patyczaki GrudziądzGRUDZIĄDZK55-598K 7900:23:5200:47:41.22+00:14:379:326.3
146KRAWCZYKOWSKA Barbara 82LKS ZANTYR SZTUMCZERNINK60-6411K 8000:23:1000:47:42.99+00:14:389:326.3
147KOMOSIŃSKI Ryszard 184SKRWILNOM65-6912M 6700:23:0900:48:02.39+00:14:589:366.2
148GRABOWSKA Agnieszka 42MOSIR RYPINRYPINK-Niepełnosprawni(B)4K 8100:23:4900:48:10.26+00:15:069:386.2
149MOTOCZYŃSKA Aleksandra 102GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK60-6412K 8200:23:2600:48:11.84+00:15:079:386.2
150MALINOWSKA Grażyna 96LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70+4K 8300:24:3700:48:54.33+00:15:509:476.1
151JASIŃSKA Krystyna 53PARAKULOS KOWALKOWALK65-6910K 8400:25:0200:48:59.96+00:15:559:486.1
152SARGALSKA Bożena 132BRODNICAK50-5411K 8500:23:4800:49:00.43+00:15:569:486.1
153BOGAJSKI Krzysztof 8ŚWIECIEM55-593M 6800:20:0200:49:33.01+00:16:289:546.1
154BEDNARSKA Małgorzata 5SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK65-6911K 8600:25:3400:49:42.50+00:16:389:566
155MALINOWSKI Tadeusz 97LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70+13M 6900:23:4500:50:09.13+00:17:0410:016
156WĄSOWSKA Monika 163KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK30-396K 8700:24:1500:50:13.32+00:17:0910:026
157KOSOBUDZKA Weronika 424SKRWILNOSKRWILNOK-Dzieci1K 8800:23:4600:50:41.87+00:17:3710:085.9
158RATAJCZAK Danuta 128GNIEWKOWOK70+5K 8900:25:2800:51:37.53+00:18:3310:195.8
159SOBOCIŃSKA Ewa 136MOSIR RYPINRYPINK70+6K 9000:25:2900:51:38.07+00:18:3310:195.8
160FAŁKOWSKA Maria 34MOSIR RYPINRYPINK70+7K 9100:25:2900:51:38.94+00:18:3410:195.8
161ORZECHOWSKI Jakub 117DIABETYCY RYPINOSTROWITEM-Dzieci5M 70100:20:5600:51:41.61+00:18:3710:205.8
162MALINOWSKA Teresa 94DIABETYCY RYPINRYPINK65-6912K 9200:25:1300:52:15.21+00:19:1110:275.7
163GÓRTATOWSKA Bożena 186SKRWILNOK65-6913K 9300:25:3300:52:37.29+00:19:3310:315.7
164BUDZICH Maria 16DIABETYCY RYPINRYPINK70+8K 9400:26:1000:53:10.44+00:20:0610:385.6
165ZARAKOWSKA Jadwiga 180PŁOŃSKK65-6914K 9500:27:3000:53:15.94+00:20:1110:395.6
166WOJTASIK Aldona 173KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK65-6915K 9600:26:3100:53:22.35+00:20:1810:405.6
167ZALEWSKA Zofia 452DIABETYCY RYPINRYPINK60-6413K 9700:24:3100:53:38.33+00:20:3410:435.6
168WIŚNIEWSKA Danuta 167PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK55-599K 9800:27:3000:53:47.80+00:20:4310:455.6
169KOCIŃSKI Leszek 68WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM70+14M 7100:27:5700:53:51.73+00:20:4710:465.6
170DROP Mieczysław 29KS SOKÓŁ GĄSAWAPAKOŚĆM70+15M 7200:27:5600:54:34.56+00:21:3010:555.5
171GRABOWSKI Adam 45MOSIR RYPINRYPINM-Niepełnosprawni(B)2M 7300:26:3200:54:36.26+00:21:3210:555.5
172WOJCIECHOWSKA Grażyna 172DIABETYCY RYPINRYPINK60-6414K 9900:27:0800:55:21.48+00:22:1711:045.4
173WIŚNIEWSKA Danuta 166DIABETYCY RYPINRYPINK50-5412K 10000:28:2500:56:03.69+00:22:5911:125.4
174KULCZYCKI Jan 83GDAŃSKM65-6913M 7400:27:2500:57:26.02+00:24:2111:295.2
175UTRATA Halina 191KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK65-6916K 10100:29:1000:57:36.88+00:24:3211:315.2
176WOLNA Urszula 175KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK65-6917K 10200:29:0900:58:39.42+00:25:3511:445.1
177NEUMILLER Bogusława 107KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK60-6415K 10300:29:3400:59:02.41+00:25:5811:485.1
178RZESZOTARSKA Jadwiga 130DIABETYCY RYPINŁAWYK70+9K 10400:28:2300:59:35.25+00:26:3111:555
179MARCINKOWSKA Zenobia 98DIABETYCY RYPINRYPINK70+10K 10500:36:0801:07:45.47+00:34:4113:334.4
180BUJNICKA Magdalena 17NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK-Jun.3K 10600:21:3201:43:06.55+01:10:0220:372.9
Znaleziono 180 wynik(ów)