ŚNIEŻNY PÓŁMARATON POD GÓRKĘ - NA RAZ

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-01-14
Miejsce:
Polska
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
97
Wystartowało:
46
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
46
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GABOR Krzysztof 38RADOMSKOMastersi M1M 101:38:30.00001:38:3021,1+00:00:004:4012,9
2KOBYŁECKI Mateusz 37DOKĄD NOCĄ TUPTA JEŻ?SKARŻYSKO-KAMIENNASeniorzy Młodsi M1M 201:42:16.00001:42:1621,1+00:03:464:5012,4
3PACZKOWSKI Jaroslaw 81COVENTRYMastersi M2M 301:47:29.00001:47:2921,1+00:08:595:0511,8
4TORBIŃSKI Wiesław 27SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeterani Starsi M1M 401:49:59.00001:49:5921,1+00:11:295:1211,5
5GÓRSKI Krystian 87GNIEZNOSeniorzy Starsi M1M 501:57:12.00001:57:1221,1+00:18:425:3310,8
6GELETA Marek 66KRAKÓWWeterani Starsi M2M 601:57:43.00001:57:4321,1+00:19:135:3410,8
7DZIEDZIC Józef 35ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeterani Młodsi M1M 701:58:23.00001:58:2321,1+00:19:535:3610,7
8HRYCAJ Mariusz 22REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMastersi M3M 802:01:21.00002:01:2121,1+00:22:515:4510,4
9WICHER Piotr 33KAMIENICAMastersi M4M 902:02:01.00002:02:0121,1+00:23:315:4610,4
10KOTECKI Robert 36KOLUSZKISeniorzy Starsi M2M 1002:04:18.00002:04:1821,1+00:25:485:5310,2
11CHOLEWIŃSKA Longina 57HERNIK TEAMMUROWANA GOŚLINAWeterani Młodsi K1K 102:08:15.00002:08:1521,1+00:29:456:069,8
12FRĄTCZAK Ireneusz 43KWIELICEMastersi M5M 1102:09:49.00002:09:4921,1+00:31:196:099,8
13BARANOWSKI Maciej 86ROGOŹNOSeniorzy Starsi M3M 1202:10:29.00002:10:2921,1+00:31:596:119,7
14WOLSKI Konrad 741338WARSZAWASeniorzy Młodsi M2M 1302:10:42.00002:10:4221,1+00:32:126:119,7
15RÓŻYCKA Dorota 77JASŁOSeniorzy Starsi K1K 202:11:49.00002:11:4921,1+00:33:196:149,6
16KUBIAK Marcin 47ZJEDNOCZONE SŁUŻBY MUNDUROWE KĄTY WROCŁAWSKIEWROCŁAWMastersi M6M 1402:12:52.00002:12:5221,1+00:34:226:179,5
17CIESIELSKI Krzysztof 84FAST WALKERGNIEZNOWeterani Starsi M3M 1502:14:32.00002:14:3221,1+00:36:026:229,4
18HOŁDYŃSKI Mirosław 52ZJEDNOCZONE SŁUŻBY MUNDUROWE KĄTY WROCŁAWSKIEKĄTY WROCŁAWSKIEWeterani Starsi M4M 1602:15:49.00002:15:4921,1+00:37:196:269,3
19SKOWRON Tomasz 55SKOTOMŚWIDNICAWeterani Młodsi M2M 1702:16:48.00002:16:4821,1+00:38:186:299,3
20BAŃKOWSKI Marek 53ZJEDNOCZONE SŁUŻBY MUNDUROWE KĄTY WROCŁAWSKIEKĄTY WROCŁAWSKIEMastersi M7M 1802:18:27.00002:18:2721,1+00:39:576:339,1
21MOTYKA Ernest 41STREET RUN RADOMRADOMMastersi M8M 1902:18:46.00002:18:4621,1+00:40:166:349,1
22KOŁODZIEJCZYK Roman 80ZAKOPANEWeterani Starsi M5M 2002:23:04.00002:23:0421,1+00:44:346:468,8
23RATAJCZAK Konrad 20TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMastersi M9M 2102:24:22.00002:24:2221,1+00:45:526:508,8
24POWAŁA Janusz 15JILLUBINWeterani Starsi M6M 2202:27:45.00002:27:4521,1+00:49:157:008,6
25GOLĄB Grzegorz 21WARSZAWAWeterani Starsi M7M 2302:27:49.00002:27:4921,1+00:49:197:008,6
26KOWNACKI Arkadiusz 67DRUŻYNA SZPIKU - BIEGOWI WARIACIWITKOWOWeterani Młodsi M3M 2402:32:29.00002:32:2921,1+00:53:597:138,3
27GLAZIK Jan 31MROCZASeniorzy Starsi M4M 2502:32:33.00002:32:3321,1+00:54:037:138,3
28STROMCZYNSKI Maciej 30ZABRZEWeterani Młodsi M4M 2602:35:44.00002:35:4421,1+00:57:147:228,1
29WACŁAWEK Tomek 68TEAM TOMSONGLIWICESeniorzy Młodsi M3M 2702:35:55.00002:35:5521,1+00:57:257:238,1
30KLIMASZEWSKA Dominika 11RESZELSeniorzy Starsi K2K 302:39:50.00002:39:5021,1+01:01:207:347,9
31KISIEL Laura 46BBKTSŁÓDŹWeterani Starsi K1K 402:42:30.00002:42:3021,1+01:04:007:427,8
32GAŁOWSKA Agnieszka 10INPOWERWĄGROWIECMastersi K1K 502:44:27.00002:44:2721,1+01:05:577:477,7
33DWORNICKI Kamil 93WROCŁAWSeniorzy Starsi M5M 2802:45:13.00002:45:1321,1+01:06:437:497,7
34GÓRSKA Ilona 16GDYNIAMastersi K2K 602:47:07.00002:47:0721,1+01:08:377:557,6
35SMOROŃ Krzysztof 65SMOKO RALLYRYBNIKMastersi M10M 2902:47:45.00002:47:4521,1+01:09:157:577,5
36BIELAWSKI Paweł 8LEGNICASeniorzy Starsi M6M 3002:49:47.00002:49:4721,1+01:11:178:027,5
37WIĄCEK Ryszard 82BRZEG DOLNYWeterani Starsi M8M 3102:51:22.00002:51:2221,1+01:12:528:077,4
38MIERZWA Adrian 75OSTROŁĘKASeniorzy Starsi M7M 3202:57:19.00002:57:1921,1+01:18:498:247,1
39PAJĄK Paweł 24BIELSKO-BIAŁAMastersi M11M 3303:01:50.00003:01:5021,1+01:23:208:377,0
40MIKETA Marek 71RYBNIKMastersi M12M 3403:12:25.00003:12:2521,1+01:33:559:076,6
41ŚWIATOWIEC Anna 12KRAKÓWWeterani Młodsi K2K 703:14:19.00003:14:1921,1+01:35:499:126,5
42SZYSZKA Dorota 78SPYTKOWICEMastersi K3K 803:42:00.00003:42:0021,1+02:03:3010:315,7
43NAUKA Edyta 23DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMastersi K4K 904:01:33.00004:01:3321,1+02:23:0311:265,2
44PINDRAL Paweł 17TARNOWSKIE GÓRYMastersi M13M 3504:29:45.00004:29:4521,1+02:51:1512:474,7
45MARONDEL Katarzyna 18SILESIA NORDIC TEAMBYTOMSeniorzy Starsi K3K 1004:40:21.00004:40:2121,1+03:01:5113:174,5
46DYCZKOWSKI Andrzej 63KS HUSARIA SZCZECINEKSYPNIEWOMastersi M14M 3605:05:28.00005:05:2821,1+03:26:5814:284,1
Znaleziono 46 wynik(ów)