SZTAFETA GÓRSKA - 3X 20+ KM - ETAP 1
Kudowski Festiwal Biegowy - Sztafeta Górska 2021
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-05-08
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 25 km
Zgłoszonych : 117
Wystartowało : 101
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 99
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | MIX | KOBIETY
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MPasterka
15km
Czas
netto
25km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1BONIEC Radosław 108ŻARYOPEN1M 101:27:5402:21:57.10 5:4010,6
2LULIS Dawid 110Altra Team RedWROCŁAWOPEN2M 201:29:2402:25:05.60+00:03:085:4810,3
3GWIZDZ Marcin 29JAWORZNOOPEN3M 301:29:5202:26:57.10+00:05:005:5210,2
4KITA Michał 44Zespół Niespokojnych NógWROCŁAWMIX1M 401:31:0602:28:04.90+00:06:075:5510,1
5GRZEGORCZYK Bartosz 53ŻARY RUNNERS TEAMŻARYOPEN4M 501:33:5002:29:00.55+00:07:035:5710,1
6ŚWIDA Adam 103Aloha Triatlon TeamWROCŁAWMIX2M 601:30:4202:30:46.85+00:08:496:019,9
7BUJAŁA Michał 9WILKSZYNMIX3M 701:32:5102:31:07.95+00:09:106:029,9
8KUPIJAJ Marcin 95Socios SilesiaGLIWICEOPEN5M 801:33:5902:32:29.55+00:10:326:059,8
9SZOSTEK Michał 47KRAKÓWOPEN6M 901:37:4002:36:21.85+00:14:246:159,6
10STACHURA Damian 50PeBeKa SolidarnośćLUBINOPEN7M 1001:35:1502:38:01.50+00:16:046:199,5
11LUPA Piotr 56MSZANA DOLNAOPEN8M 1101:34:0402:38:02.00+00:16:046:199,5
12WAŻNY Jacek 32Banda GrudniaLUBLINOPEN9M 1201:37:5202:38:08.45+00:16:116:199,5
13MAKOWSKI Maciej 107Korona PabianicePABIANICEMIX4M 1301:36:0602:39:07.50+00:17:106:219,4
14MANJURA Tomasz 97CSC Adventure AcademyCHORZÓWOPEN10M 1401:37:5302:39:35.90+00:17:386:239,4
15SZYMAŃSKI Paweł 92Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINMIX5M 1501:38:4002:42:40.95+00:20:436:309,2
16DZIĄDZIAK Łukasz 11SENTEOŁAWAOPEN11M 1601:42:1902:43:54.70+00:21:576:339,2
17LULIS Anna 54Akademia BieganiaWROCŁAWKOBIETY1K 101:42:2202:46:53.00+00:24:556:409,0
18WOWER Bartłomiej 99CSC Adventure AcademyCHORZÓWMIX6M 1701:46:3202:48:08.55+00:26:116:438,9
19JACKOWIAK Szymon 90Runner's PowerŚREMOPEN12M 1801:41:1602:48:13.10+00:26:166:438,9
20WYLEGA Dominik 37BARANÓWOPEN13M 1901:39:5202:48:29.95+00:26:326:448,9
21MAKOWSKI Tomasz 69Night RunnersPOZNAŃMIX7M 2002:06:1902:51:51.70+00:29:546:528,7
22BRZOZOWSKI Filip 80SPARTA RUNNERS 2ZALESEWOMIX8M 2101:47:2802:53:10.55+00:31:136:558,7
23FLOREK Katarzyna 59WROCŁAWMIX9K 201:48:5002:55:55.85+00:33:587:028,5
24MICHALSKI Krystian 23#WAWRZYNTEAMWROCŁAWOPEN14M 2201:47:1102:58:14.00+00:36:167:078,4
25MERTA Zbigniew 106R-TEAM RydzynaKŁODAMIX10M 2301:48:1302:58:39.05+00:36:417:088,4
26SWORSKI Roman 13Kastyo / Droga Do Ultra / VeganŁÓDŹOPEN15M 2401:42:1503:00:24.90+00:38:277:128,3
27GRYCMAN Łukasz 34SPARTA ULTRA TEAMTRZCINICAOPEN16M 2501:52:2303:01:14.10+00:39:177:148,3
28KRAKOWIAK Rafał 27KrakowiakTeamKROSNOOPEN17M 2601:53:2603:01:26.60+00:39:297:158,3
29BADOWSKI Rafał 10Wszystko jest w głowieKRAKÓWOPEN18M 2701:51:0403:02:15.65+00:40:187:178,2
30ODOLAK Piotr 104SULEJÓWEKOPEN19M 2801:49:3203:02:57.65+00:41:007:198,2
31BRODA Dominik 4WROCŁAWMIX11M 2901:50:4703:03:52.80+00:41:557:218,2
32KĘPA Bartek 98SPARTA RUNNERSWIELEŃOPEN20M 3001:52:3303:04:18.50+00:42:217:228,1
33WOJCIECHOWSKI Arkadiusz 93KONINOPEN21M 3101:50:2403:04:41.45+00:42:447:238,1
34KOZIEŁ Krzysztof 3BARANOWOOPEN22M 3201:49:3303:04:58.15+00:43:017:238,1
35SEMENIUK Marzena 2Kotwica BrzegKARŁOWICEKOBIETY2K 302:13:5503:06:00.40+00:44:037:268,1
36BEDNARCZYK Ewelina 7Cała Oleśnica BiegaOLEŚNICAMIX12K 401:54:5103:07:21.10+00:45:247:298,0
37GÓRSKA Agnieszka 51Żary Runners TeamŻARYKOBIETY3K 501:56:5403:07:21.35+00:45:247:298,0
38BOCHEŃSKA Aleksandra 112KIEŁCZÓWOPEN23K 601:54:5203:07:25.05+00:45:277:298,0
39CICHOWSKI Wojciech 83Matner Running TeamPRZYGODZICEOPEN24M 3301:53:2103:07:41.80+00:45:447:308,0
40MACHULIK Marek 49Milka TourRYBNIKMIX13M 3401:55:1103:07:47.20+00:45:507:308,0
41WICHUŁA Łukasz 79Kb HarcownikMIŁOSZYCEOPEN25M 3501:51:4003:07:52.10+00:45:557:308,0
42KRAUSE Kuba 26POZNAŃOPEN26M 3601:55:4103:07:53.90+00:45:567:308,0
43PRUTA Rafal 85Fatboys sprintWARSZAWAOPEN27M 3701:57:1503:10:10.75+00:48:137:367,9
44CIĘŻKI Konrad 65ŁÓDŹMIX14M 3801:56:2203:10:48.70+00:48:517:377,9
45HNATIUK Anna 81Matner Running TeamWROCŁAWKOBIETY4K 701:56:4603:10:56.45+00:48:597:387,9
46PRUSISZ Jacek 101POLKOWICEOPEN28M 3901:56:3803:13:17.65+00:51:207:437,8
47CHOLEWA Zbigniew 102Lisy PustyniKLUCZEOPEN29M 4001:58:2403:13:39.75+00:51:427:447,7
48ROSŁON Piotr 74WARSZAWAOPEN30M 4101:57:1803:14:10.20+00:52:137:467,7
49BIAŁOWĄS Paweł 117KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICEOPEN31M 4201:56:0103:16:17.95+00:54:207:517,6
50KADŁUBOWSKI Piotr 18BRZEGMIX15M 4301:58:3903:16:42.15+00:54:457:527,6
51GDULA Jakub 105BODYWORKPOZNAŃMIX16M 4402:01:4103:16:54.70+00:54:577:527,6
52RACZKOWSKI Wojciech 77Kotwica BrzegMĄKOSZYCEOPEN32M 4501:56:0003:18:22.75+00:56:257:567,6
53STOLAREK Sebastian 73SPARTA RUNNERSPOZNAŃMIX17M 4602:12:3603:19:56.70+00:57:597:597,5
54ZBOROWSKI Norbert 66#BiegiWlkpPOZNAŃOPEN33M 4702:21:0403:20:35.95+00:58:388:017,5
55BARCZAK Robert 20Run Team RydzynaRYDZYNAMIX18M 4802:04:2003:20:36.95+00:58:398:017,5
56BATURO Artur 6Marcinowice TeamMARCINOWICEOPEN34M 4902:00:5803:21:04.15+00:59:078:027,5
57GÓRALCZYK Artur 35Bieg OpolskiOPOLEMIX19M 5002:14:3903:21:13.60+00:59:168:027,5
58JASEK Maciej 84ZIELONA GÓRAOPEN35M 5101:58:2603:21:28.55+00:59:318:037,4
59LUTOWSKI Wojciech 43RunPasja BydgoszczBYDGOSZCZOPEN36M 5201:59:2103:21:38.20+00:59:418:037,4
60STĘPIEŃ Wojciech 67Compañeros Asfalt TeamGLIWICEOPEN37M 5302:02:1003:23:07.70+01:01:108:077,4
61PASZKIEWICZ Józef 48MUROWANA GOŚLINAOPEN38M 5402:04:2603:23:59.70+01:02:028:097,4
62MAĆKOWIAK Maciej 55PSARSKIEOPEN39M 5502:03:2503:24:08.70+01:02:118:097,3
63SIWEK Jagoda 96PRZYGÓRZEMIX20K 802:06:0603:24:14.15+01:02:178:107,3
64MICHALAK Piotr 62POZNAŃMIX21M 5602:03:5303:24:32.80+01:02:358:107,3
65BRONCZAK Tomasz 78ZBĄSZYŃOPEN40M 5702:03:2603:25:38.80+01:03:418:137,3
66NOWOROLNIK Paweł 28GLIWICEMIX22M 5802:04:0503:26:34.45+01:04:378:157,3
67KANIA Marian 52LedwoZipiaRYBNIKMIX23M 5902:05:4303:26:56.70+01:04:598:167,2
68SURDACKI Piotr 63SZCZECINMIX24M 6002:06:5703:27:01.85+01:05:048:167,2
69BUSS Jakub 58KudowiankaRunKUDOWA-ZDRÓJOPEN41M 6102:08:5603:27:58.35+01:06:018:197,2
70KUJACZYŃSKI Paweł 111TORUŃOPEN42M 6202:03:5103:28:50.75+01:06:538:217,2
71PILECKI Łukasz 89CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAOPEN43M 6301:55:3803:29:00.15+01:07:038:217,2
72CZYCZ Mateusz 38Carpathian RunnersBŁAŻOWAOPEN44M 6401:56:5203:29:10.65+01:07:138:227,2
73BARTELA Edyta 41AccentureŁÓDŹMIX25K 902:06:4703:29:38.95+01:07:418:237,2
74MAĆKOWSKI Mateusz 115Natural Born Coffee LoversPOZNAŃOPEN45M 6502:08:0503:32:17.75+01:10:208:297,1
75RYŻEWSKI Krzysztof 42Quadimodo RacingMIRKÓWOPEN46M 6602:06:0203:32:42.85+01:10:458:307,1
76CHOJNACKA Marta 5OwocBiega TeamLUBINMIX26K 1002:05:5403:35:28.35+01:13:318:377,0
77KOWALIŃSKI Marek 109Sparta Ultra TeamLASKIMIX27M 6702:07:4103:35:37.05+01:13:398:377,0
78DĄBROWSKA Katarzyna 12PANORAMA OBIEKTY SPORTOWEPIASECZNOKOBIETY5K 1102:10:3803:35:44.25+01:13:478:377,0
79DZIDECZEK Marcin 76Team ZabieganeDniWARSZAWAMIX28M 6802:08:1903:37:16.85+01:15:198:416,9
80FALKOWSKI Michał 88KOWALEWO POMORSKIEOPEN47M 6902:10:0803:38:37.70+01:16:408:446,9
81HALA Marta 19Tranowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNEKOBIETY6K 1202:11:4203:39:52.95+01:17:558:476,8
82NAGAS Pawel 22Lubie Burpees'yMYSŁOWICEOPEN48M 7002:15:3703:40:34.70+01:18:378:496,8
83SZENDZIELORZ Marcin 94SOCIOS SILESIAKNURÓWOPEN49M 7102:08:5203:41:54.90+01:19:578:526,8
84ZAJĄC Paweł 71WROCŁAWOPEN50M 7202:16:2103:44:21.60+01:22:248:586,7
85BIERNACKA Katarzyna 82Cała Oleśnica Biega/Grupa CezaraSYCÓWKOBIETY7K 1303:45:57.30+01:24:009:026,6
86BARANOWSKA Renata 87KLUB BIEGACZA HARCOWNIKMIŁOSZYCEKOBIETY8K 1402:13:3503:49:38.85+01:27:419:116,5
87BABIŃSKA-POPIŁKA Ewelina 61RADKÓWKOBIETY9K 1502:15:2903:54:05.60+01:32:089:216,4
88CIEPIELA Jan 116Lubie BurpeesyGRÓDKÓWOPEN51M 7302:19:3203:56:10.25+01:34:139:266,4
89LEONARSKA Małgorzata 64WARSZAWAMIX29K 1602:12:3903:56:14.85+01:34:179:266,3
90KONDRAKIEWICZ Rafał 86KB Harcownik Jelcz-LaskowiceMIŁOSZYCEMIX30M 7402:20:5203:57:37.40+01:35:409:306,3
91BARWIŃSKI Jarosław 68KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICEOPEN52M 7502:23:5903:57:49.70+01:35:529:306,3
92MACIASZCZYK Magda 70SZCZECINKOBIETY10K 1702:21:0403:58:07.20+01:36:109:316,3
93KĘSKA Katarzyna 33LoveLasyPOLICEKOBIETY11K 1802:28:0204:14:13.00+01:52:1510:105,9
94NAMYSŁ Rafał 91Bandziochy z podpoznańskiej wiochyKAMIONKIOPEN53M 7602:26:4804:16:21.50+01:54:2410:155,9
95KRAWIEC Piotr 114Kotwica BrzegŻŁOBIZNAOPEN54M 7702:28:1804:17:15.00+01:55:1710:175,8
96PIWOSZ Michał 60Wroniecki Klub BiegaczaWRONKIOPEN55M 7802:32:1404:17:15.95+01:55:1810:175,8
97SZMEL Ewa 16STACJA JAKUSZYCEPIECHOWICEKOBIETY12K 1902:45:0404:34:18.95+02:12:2110:585,5
98SOKOŁOWSKI Artur 75Team ZabieganeDniOTWOCKMIX31M 7902:48:5304:51:15.55+02:29:1811:395,2
99SYGIET Andrzej 8GLIWICEOPEN56M 8007:46:41.65+05:24:4418:403,2
100RUSOŁ Tomasz 40WROCŁAWOPEN57M 81   
101WOJCIECHOWSKI Dariusz 31Krakowiak TeamKROSNOOPEN58M 82   
Znaleziono 101 wynik(ów)