SZTAFETA GÓRSKA - 3X 20+ KM - ŁĄCZNIE
Kudowski Festiwal Biegowy - Sztafeta Górska 2021
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-05-08
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 75 km
Zgłoszonych : 351
Wystartowało : 101
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 99
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | 25km | 41km | 51km | 66km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | MIX | KOBIETY
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuPasterka
15km
Z1_Karłów
25km
Batorówek
41km
Z2_Karłów
51km
Błędne Skały
66km
Czas
netto
75.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1LULIS Dawid
JAGIELLICZ Marcin
ZAMIELSKI Paweł
110Przedwojewski TeamWROCŁAWOPEN1M 12021-05-08 06:27:5301:29:2402:25:0503:50:3504:58:2806:12:1606:48:35.35 5:2511,1
2WAŻNY Jacek
GOŁĄB Marek
GRUDZIEŃ Kamil
32Banda GrudniaLUBLINOPEN2M 22021-05-08 06:00:2201:37:5202:38:0804:10:1105:19:1406:37:0307:15:08.10+00:26:325:4610,4
3LUPA Piotr
WIŚNIEWSKI Piotr
GRUCEL Sławomir
56Team3CesarzyMSZANA DOLNAOPEN3M 32021-05-08 06:33:4201:34:0402:38:0204:07:3205:21:3406:44:3007:24:56.25+00:36:205:5410,2
4ŚWIDA Adam
LIPUTA Emilia
LIPUTA Grzegorz
103Aloha Triatlon TeamWROCŁAWMIX1M 42021-05-08 06:00:1101:30:4202:30:4604:23:5805:45:1806:58:2807:34:19.20+00:45:436:0110,0
5JACKOWIAK Szymon
IGNASZEWSKI Krzysztof
ROSZAK Robert
90Biegowi EmeryciŚREMOPEN4M 52021-05-08 06:02:4401:41:1602:48:1304:22:5405:37:4307:05:5307:51:58.55+01:03:236:159,6
6MANJURA Tomasz
ZAKRZYŃSKI Paweł
FILAUER Adrian
97CSC Synowie Ojca DyrektoraCHORZÓWOPEN5M 62021-05-08 06:28:4201:37:5302:39:3504:12:5005:29:3207:03:3707:54:08.65+01:05:336:179,5
7BUJAŁA Michał
PRELICH Tomasz
GNIADEK Gosia
9DABEX-BOLTWILKSZYNMIX2M 72021-05-08 06:00:1301:32:5102:31:0704:07:2905:23:5907:07:1207:55:36.75+01:07:016:189,5
8SZOSTEK Michał
WYROBA Waldemar
WYROBA Wojciech
47BeFit24TeamKRAKÓWOPEN6M 82021-05-08 06:00:1901:37:4002:36:2104:24:0205:45:0207:13:5107:58:05.10+01:09:296:209,5
9KUPIJAJ Marcin
NÓŻKA Andrzej
SZKODA Dariusz
95Socios SilesiaGLIWICEOPEN7M 92021-05-08 06:21:4101:33:5902:32:2904:05:5205:17:5607:04:2707:59:17.00+01:10:416:219,4
10SZYMAŃSKI Paweł
MAJEWSKI Piotr
KOWALIK Ewelina
92Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINMIX3M 102021-05-08 06:26:1501:38:4002:42:4004:20:2505:53:2207:21:2608:05:34.05+01:16:586:269,3
11MAKOWSKI Maciej
MICHALSKI Daniel
JĘDRASZEK Alicja
107Ojcowie SukcesuPABIANICEMIX4M 112021-05-08 06:51:3701:36:0602:39:0704:14:5805:38:3507:21:5408:11:21.40+01:22:466:309,2
12LULIS Anna
ABRAMOWICZ Agata
SKÓRA Anastazja
54Drużyna AWROCŁAWKOBIETY1K 12021-05-08 06:33:0001:42:2202:46:5304:38:2106:04:4707:31:5608:14:50.60+01:26:156:339,1
13BOCHEŃSKA Aleksandra
BIAŁOBŁOCKA Alicja
STRAUCHOLD Anna
112Ultra BlondKIEŁCZÓWOPEN8K 22021-05-08 06:22:2701:54:5203:07:0504:47:0906:00:4807:36:4508:22:00.70+01:33:256:399,0
14DZIĄDZIAK Łukasz
WESOŁEK Marek
URBAN Daniel
11SENTEOŁAWAOPEN9M 122021-05-08 06:01:1801:42:1902:43:5404:35:0606:03:3007:45:5308:34:24.25+01:45:486:498,8
15CICHOWSKI Wojciech
STAWIARZ Paweł
KLEMENS Michał
83CZEGO NIE ROZUMIESZ!?PRZYGODZICEOPEN10M 132021-05-08 06:32:1101:53:2103:07:4104:59:3006:22:4307:52:3408:36:08.20+01:47:326:508,8
16GWIZDZ Marcin
GWIŻDŻ Michał
ZIAJA Wojciech
29GórakiJAWORZNOOPEN11M 142021-05-08 06:35:3501:29:5202:26:5704:21:3806:00:3107:46:4708:37:51.10+01:49:156:528,7
17FLOREK Katarzyna
WIERZBICKI Witold
KOTOWICZ Tomasz
59nieMOCNY SKŁADWROCŁAWMIX5K 32021-05-08 06:18:4901:48:5002:55:5504:42:1406:06:2807:44:4308:39:11.75+01:50:366:538,7
18MICHALSKI Krystian
GRYS Paweł
PIETRZAK Jan
23#WAWRZYNTEAMWROCŁAWOPEN12M 152021-05-08 06:06:2701:47:1102:58:1404:52:2706:25:5407:56:0908:41:18.10+01:52:426:548,7
19GRYCMAN Łukasz
MOGA Piotr
YURTSUN Stepan
34SPARTA ULTRA TEAM - BŁYSKAWICE :-)TRZCINICAOPEN13M 162021-05-08 06:13:2701:52:2303:01:1404:59:0206:37:1008:01:4108:42:05.10+01:53:296:558,7
20KITA Michał
MIŁUCH Tomasz
FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka
44Zespół Niespokojnych NógWROCŁAWMIX6M 172021-05-08 06:32:1701:31:0602:28:0404:14:0206:05:1307:44:0508:42:14.20+01:53:386:558,7
21WIECZOREK Nina
BIERNACKA Katarzyna
VAKH Oksana
82Kwietniowe PanienkiOLEŚNICAKOBIETY2K 42021-05-08 06:42:0301:50:3803:03:2304:49:2306:09:2707:51:1708:44:27.05+01:55:516:578,6
22PRUSISZ Jacek
PAPROCKI Krzysztof
PISKORZ Robert
101ZbiegiPOLKOWICEOPEN14M 182021-05-08 06:18:5601:56:3803:13:1704:58:2006:16:5207:57:4808:48:18.60+01:59:437:008,6
23WYLEGA Dominik
HENDRYS Marek
KURZAWA Marcin
37SPARTA ULTRA TEAM 'NIEZNISZCZALNI'BARANÓWOPEN15M 192021-05-08 06:13:4201:39:5202:48:2904:40:0206:04:5407:52:3508:50:43.60+02:02:087:028,5
24BATURO Artur
MACIEJEWSKI Roman
JANKOWIAK Łukasz
6Szybkie łydkiMARCINOWICEOPEN16M 202021-05-08 06:05:4202:00:5803:21:0405:04:3006:26:3807:57:0608:51:21.75+02:02:467:028,5
25MAĆKOWIAK Maciej
MAĆKOWIAK Michał
MAĆKOWIAK Krzysztof
55Maćkowiak TeamPSARSKIEOPEN17M 212021-05-08 06:09:0402:03:2503:24:0805:14:1206:35:3408:10:0908:53:55.35+02:05:207:048,5
26KADŁUBOWSKI Piotr
BRYDA Dorota
CZAPKA Norbert
18Kotwica BrzegBRZEGMIX7M 222021-05-08 06:29:2401:58:3903:16:4205:11:0406:39:2808:09:3108:54:04.10+02:05:287:048,5
27BIAŁOWĄS Paweł
ZIÓŁKOWSKA Ewelina
TOMASIAK Adam
117KB HarcownikJELCZ-LASKOWICEMIX8M 232021-05-08 06:01:4201:56:0103:16:1705:18:5306:57:0808:17:0708:57:41.35+02:09:067:078,4
28CHOLEWA Zbigniew
SZELĄG Dariusz
RYCHLIK Sebastian
102Lisy PustyniKLUCZEOPEN18M 242021-05-08 06:47:3701:58:2403:13:3905:05:4306:28:1608:09:1208:57:51.80+02:09:167:078,4
29BRODA Dominik
PENIOWICZ Justyna
NIEWIEJSKI Przemysław
4Stołowi wyjadacze(bufetów)WROCŁAWMIX9M 252021-05-08 06:41:5601:50:4703:03:5205:02:5706:28:5408:09:4509:00:18.70+02:11:437:098,4
30PRUTA Rafal
BĄK Artur
KOCIK Marcin
85Fatboys sprint feat. FC po 40-tceWARSZAWAOPEN19M 262021-05-08 06:41:0301:57:1503:10:1005:05:5306:38:3708:15:1609:00:18.90+02:11:437:098,4
31PASZKIEWICZ Józef
PASZKIEWICZ Maciej
MACIACZYK Wojciech
48Dziadek Biega UltraMUROWANA GOŚLINAOPEN20M 272021-05-08 06:12:4102:04:2603:23:5905:36:3207:29:1308:09:1709:00:44.15+02:12:087:108,4
32BEDNARCZYK Ewelina
PORĘBSKI Patryk
JUMA Maciej
7WATACHAOLEŚNICAMIX10K 52021-05-08 06:31:4401:54:5103:07:2104:45:2306:23:1208:07:1109:01:25.85+02:12:507:108,4
33BRZOZOWSKI Filip
ŁUKASZEWSKI Jakub
WIŚNIEWSKA Barbara
80SPARTA RUNNERS 2ZALESEWOMIX11M 282021-05-08 06:27:3001:47:2802:53:1004:29:0505:45:1507:59:0409:03:42.30+02:15:067:128,3
34RACZKOWSKI Wojciech
KIŃCZYK Tomasz
KUBICA Krzysztof
77Kotwica BrzegMĄKOSZYCEOPEN21M 292021-05-08 06:01:3801:56:0003:18:2205:12:4206:49:1408:23:0509:06:04.65+02:17:297:148,3
35BONIEC Radosław
MICHALSKI Bartłomiej
BONIEC Aleksander
108Nadleśnictwo LipinkiŻARYOPEN22M 302021-05-08 06:00:1201:27:5402:21:5704:20:1705:55:0307:58:5709:06:28.30+02:17:527:148,3
36KRAUSE Kuba
MAŁKOWSKI Krzysztof
ROGOZIŃSKI Olaf
26Nasz ulubiony dystans to dystans społecznyPOZNAŃOPEN23M 312021-05-08 06:31:0401:55:4103:07:5305:30:3307:03:5308:27:1609:06:45.65+02:18:107:158,3
37SEMENIUK Marzena
TARNOGÓRSKA Justyna
HORODYŃSKA Mirosława
2Kotwica BrzegKARŁOWICEKOBIETY3K 62021-05-08 06:29:1502:13:5503:06:0005:05:1806:40:4108:06:3809:07:14.30+02:18:387:158,3
38PILECKI Łukasz
RODZIEWICZ Zbigniew
PAWLIK Paweł Alibaba
89CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAOPEN24M 322021-05-08 06:01:5901:55:3803:29:0005:15:1306:41:0608:22:3209:07:39.75+02:19:047:158,3
39WOWER Bartłomiej
NIZAR Wioletta
PIETRALA Agata
99W-ino WartkoCHORZÓWMIX12M 332021-05-08 06:50:2301:46:3202:48:0804:53:5906:31:4108:17:2609:07:56.50+02:19:217:168,3
40MAKOWSKI Tomasz
STAŚKIEWICZ Martyna
KASPERCZAK Karolina
69Chasing PeanutsPOZNAŃMIX13M 342021-05-08 06:57:1402:06:1902:51:5105:01:1506:39:1808:20:5009:13:21.40+02:24:467:208,2
41KRAKOWIAK Rafał
MORAWSKI Filip
NIŻEWSKI Paweł
27KrakowiakTeamKROSNOOPEN25M 352021-05-08 06:14:1001:53:2603:01:2604:55:3806:36:4108:19:4909:14:53.50+02:26:187:218,2
42ODOLAK Piotr
PAŁYSA Robert
JONCZYK Erwin
104Stanwex IISULEJÓWEKOPEN26M 362021-05-08 06:06:1301:49:3203:02:5704:58:4406:38:4108:22:2609:15:13.55+02:26:387:218,1
43GDULA Jakub
KAYSIEWICZ Maciej
DOROCIAK Wioletta
105Natural Born Runners // BODYWORKPOZNAŃMIX14M 372021-05-08 06:22:1202:01:4103:16:5405:08:3806:39:0408:24:3209:15:23.10+02:26:477:218,1
44BUSS Jakub
KURZAWIAK Grzegorz
ŁOPATYŃSKA Julita
58Super TrioKUDOWA-ZDRÓJOPEN27M 382021-05-08 06:40:0402:08:5603:27:5805:17:4506:44:4808:27:4409:19:03.70+02:30:287:248,1
45CZYCZ Mateusz
STRZELCZYK Wiktor
PERENC Michał
38Carpathian RunnersBŁAŻOWAOPEN28M 392021-05-08 06:25:5401:56:5203:29:1005:21:0806:55:1508:32:4509:21:28.40+02:32:537:268,1
46MACHULIK Marek
MILKOWSKI Rafał
MILKOWSKA Justyna
49Milka TourRYBNIKMIX15M 402021-05-08 06:02:4001:55:1103:07:4704:47:0306:12:2308:20:0509:26:32.80+02:37:577:308,0
47SIWEK Jagoda
KRAWCZYK Artur
PIROŻEK Aneta
96AAAPRZYGÓRZEMIX16K 72021-05-08 06:54:5602:06:0603:24:1404:56:1306:24:0308:24:0609:27:38.70+02:39:037:318,0
48ZBOROWSKI Norbert
JAGŁA Kamil
GRABIŃSKI Wojciech
66#BiegiWlkpPOZNAŃOPEN29M 412021-05-08 06:33:3802:21:0403:20:3505:28:0107:15:2908:43:4209:28:13.95+02:39:387:328,0
49GÓRSKA Agnieszka
SZEPCZYŃSKA Anna
BIELAK Kamila
51Żary Runners GirlsŻARYKOBIETY4K 82021-05-08 06:07:1301:56:5403:07:2105:07:5506:50:4808:39:2709:32:41.65+02:44:067:357,9
50BRONCZAK Tomasz
WRÓBEL Marcin
SZCZECIŃSKI Piotr
78Czomolungma TeamZBĄSZYŃOPEN30M 422021-05-08 06:09:1502:03:2603:25:3805:24:1007:02:0208:49:0309:40:26.90+02:51:517:417,8
51WOJCIECHOWSKI Arkadiusz
RYBKOWSKI Hubert
RZESZOTARSKI Tomasz
93KtórędyNadMorskieOkoKONINOPEN31M 432021-05-08 06:32:0001:50:2403:04:4105:07:1406:58:4608:47:4809:40:43.70+02:52:087:427,8
52KOZIEŁ Krzysztof
JABŁOŃSKI Jakub
MAJEWSKI Radosław
3Bez nazwyBARANOWOOPEN32M 442021-05-08 06:02:3001:49:3303:04:5805:00:3906:44:4908:44:2809:42:34.25+02:53:587:437,8
53LUTOWSKI Wojciech
NEUMANN Łukasz
CHODKIEWICZ Tomasz
43GARDENFLORA MTB TEAMBYDGOSZCZOPEN33M 452021-05-08 06:19:1501:59:2103:21:3805:32:4407:26:4409:01:3609:50:52.80+03:02:177:507,7
54KUJACZYŃSKI Paweł
PASZKE Maciej
GODLEWSKI Adam
111BisturiTORUŃOPEN34M 462021-05-08 06:30:5802:03:5103:28:5005:24:0007:08:0108:57:2509:53:34.05+03:04:587:527,6
55BADOWSKI Rafał
KRUSZEWSKI Jacek
LEWALD Michał
10Wszystko jest w głowieKRAKÓWOPEN35M 472021-05-08 06:11:2801:51:0403:02:1505:22:5607:09:1709:53:50.80+03:05:157:527,6
56BARTELA Edyta
TOMICKI Krzysztof
BRYSZEWSKA Patrycja
41Domatorki i KrzysiekŁÓDŹMIX17K 92021-05-08 06:52:0302:06:4703:29:3805:30:5807:22:2209:06:0510:00:11.00+03:11:357:577,5
57HNATIUK Anna
PODKOWSKA Beata
DREKO Anna
813 SamurajkiWROCŁAWKOBIETY5K 102021-05-08 06:32:0601:56:4603:10:5605:17:1307:01:3309:02:4510:01:47.50+03:13:127:587,5
58SURDACKI Piotr
ŻYGIIEŁO Monika
DROBCZYŃSKI Bartosz
63Paprykarze SzczecińskieSZCZECINMIX18M 482021-05-08 06:28:1202:06:5703:27:0105:35:5907:21:0309:09:0510:02:24.95+03:13:497:597,5
59RYŻEWSKI Krzysztof
CISZEWSKI Maciej
CYBULSKI Mariusz
42Quadimodo RacingMIRKÓWOPEN36M 492021-05-08 06:26:0802:06:0203:32:4205:46:1907:43:2309:19:5410:08:49.30+03:20:138:047,4
60KANIA Marian
GRZEBIELUCH Łukasz
GRZEBIELUCH Kasia
52LedwoZipiaRYBNIKMIX19M 502021-05-08 06:35:4002:05:4303:26:5605:37:0207:25:4609:13:5810:08:55.05+03:20:198:047,4
61FALKOWSKI Michał
SZEWCZYK Rafał
MAZALON Marcin
88Mazzal towKOWALEWO POMORSKIEOPEN37M 512021-05-08 06:35:5102:10:0803:38:3705:39:2707:25:3709:15:1710:10:17.05+03:21:418:057,4
62SYGIET Andrzej
WALECZEK Sławomir
KOTOWSKI Andrzej
8HedoniściGLIWICEOPEN38M 522021-05-08 06:28:0402:04:0003:26:3205:36:4607:18:0609:17:5410:20:34.60+03:31:598:137,3
63ZAJĄC Paweł
RYCHTYK Dawid
WALCZUK Paweł
71UnknownWROCŁAWOPEN39M 532021-05-08 06:06:1902:16:2103:44:2105:40:4207:14:3209:20:4310:23:01.45+03:34:268:157,3
64STĘPIEŃ Wojciech
KOŁODZIEJ Jacek
JANIK Janusz
67Compañeros Asfalt TeamGLIWICEOPEN40M 542021-05-08 06:01:1402:02:1003:23:0705:36:1507:28:1909:28:0410:31:42.65+03:43:078:227,2
65DZIDECZEK Marcin
MISIAK Anna
REDEK Sylwia
76Zabiegani CovidianieWARSZAWAMIX20M 552021-05-08 06:36:1502:08:1903:37:1605:49:5107:39:0609:33:4710:31:44.65+03:43:098:227,2
66CIEPIELA Jan
TROSKO Vova
CZECHOWSKI Piotr
116Lubie BurpeesyGRÓDKÓWOPEN41M 562021-05-08 06:21:2902:19:3203:56:1007:53:3009:39:0310:31:46.75+03:43:118:227,2
67GÓRALCZYK Artur
WAWER Katarzyna
WALA Patryk
35Bieg Opolski / Załoga GórskaOPOLEMIX21M 572021-05-08 06:03:2002:14:3903:21:1305:19:5006:56:4709:19:3110:38:52.95+03:50:178:287,1
68LEONARSKA Małgorzata
SKIERKOWSKA Małgorzata
SMUGA Łukasz
64Morsy w bieguWARSZAWAMIX22K 112021-05-08 06:07:4402:12:3903:56:1405:58:2007:49:0609:41:3210:39:06.25+03:50:308:287,1
69GRZEGORCZYK Bartosz
CZAJKA Bogumił
MOTYL Paweł
53GRZEGORCZYK & MOTYL ŻARY TEAMŻARYOPEN42M 582021-05-08 06:07:1801:33:5002:29:0005:46:5707:40:4109:41:1610:42:47.75+03:54:128:317,0
70MICHALAK Piotr
CZUBIEL Konrad
MICHALAK Joanna
62Milczańskie DzikiPOZNAŃMIX23M 592021-05-08 06:24:1702:03:5303:24:3205:30:1007:20:2909:34:5510:46:33.25+03:57:578:347,0
71BARWIŃSKI Jarosław
GARBOWSKI Tomasz
LANDWÓJTOWICZ Sebastian
68Ostre CięcieJELCZ-LASKOWICEOPEN43M 602021-05-08 06:31:2602:23:5903:57:4906:11:0508:13:2409:57:3510:49:02.75+04:00:278:367,0
72STOLAREK Sebastian
FURMANIAK Mateusz
FURMANIAK Aleksandra
73SPARTA RUNNERS 1POZNAŃMIX24M 612021-05-08 06:27:3502:12:3603:19:5605:24:0607:26:3109:43:0010:53:13.70+04:04:388:396,9
73BARCZAK Robert
MARCINKOWSKI Michał
STACHOWIAK Magda
20Run Team RydzynaRYDZYNAMIX25M 622021-05-08 06:27:2302:04:2003:20:3605:34:3407:31:1409:47:5810:53:21.70+04:04:468:396,9
74JASEK Maciej
TOMASIK Andrzej
MACIAS Waldemar
84Waldemar¸ tym razem zdążymy na twój finisz!ZIELONA GÓRAOPEN44M 632021-05-08 06:51:3801:58:2603:21:2805:23:5907:05:1009:36:2310:55:14.50+04:06:398:416,9
75MACIASZCZYK Magda
MILEWSKA Anna
BOCHEN Izabela
70Gang MuchomoraSZCZECINKOBIETY6K 122021-05-08 06:26:0202:21:0403:58:0706:12:4607:54:3209:56:1410:55:37.05+04:07:018:416,9
76KOWALIŃSKI Marek
KUPCZAK Ewa
RUDA - ERTEL Krystyna
109ZmiksowaniLASKIMIX26M 642021-05-08 06:12:3502:07:4103:35:3705:39:1207:15:1409:42:1110:58:36.95+04:10:018:446,9
77CHOJNACKA Marta
WALCZAK Emilia
BĄKOWSKI Marcin
5RUNdom SquadLUBINMIX27K 132021-05-08 06:37:1902:05:5403:35:2806:06:2008:19:1010:06:3210:59:04.85+04:10:298:446,9
78PIWOSZ Michał
BIAŁEK Mirosłąw
BARANOWSKI Szymon
60Wroniecki Klub BiegaczaWRONKIOPEN45M 652021-05-08 06:33:5002:32:1404:17:1506:21:1607:59:4009:59:0311:04:14.65+04:15:398:486,8
79KONDRAKIEWICZ Rafał
STALA-KONDRAKIEWICZ Katarzyna
WAWRZYNIAK Janusz
86Zespół Szkół i PrzyjacieleMIŁOSZYCEMIX28M 662021-05-08 06:31:3902:20:5203:57:3706:10:3807:48:4809:54:0211:05:21.10+04:16:458:496,8
80SWORSKI Roman
STEPOWICZ Marek
SKELTON Sarah
13Kastyo / Droga Do Ultra / VeganŁÓDŹOPEN46M 672021-05-08 06:36:0401:42:1503:00:2405:13:0107:05:3710:01:0311:16:43.15+04:28:078:586,7
81MAĆKOWSKI Mateusz
WACHOWSKA Katarzyna
WACHOWSKA Alina
115Natural Born Coffee Lovers / Smok TrójgłowyPOZNAŃOPEN47M 682021-05-08 06:44:0302:08:0503:32:1705:49:1407:47:0410:07:2711:16:49.50+04:28:148:586,7
82KRAWIEC Piotr
PROROK Dariusz
FEDOROWICZ Jowita
114Kotwica 2+1ŻŁOBIZNAOPEN48M 692021-05-08 06:29:2802:28:1804:17:1506:14:2307:46:4410:07:0911:17:15.05+04:28:398:586,7
83NOWOROLNIK Paweł
KOZIELEC Tomasz
SIELECKA Renata
28PędząceMisie i RenatkaGLIWICEMIX29M 702021-05-08 06:27:5902:04:0503:26:3405:41:0507:33:2809:37:4511:21:39.90+04:33:049:026,6
84NAGAS Pawel
CIEPIELA Andrzej
MICHALIK Kamil
22Lubie Burpees'yMYSŁOWICEOPEN49M 712021-05-08 06:21:2502:15:3703:40:3405:56:0107:51:3010:04:1011:22:45.75+04:34:109:036,6
85KĘPA Bartek
RZEPKA Rafał
SZYMKOWIAK Arek
98SPARTA RUNNERS 3WIELEŃOPEN50M 722021-05-08 06:27:4001:52:3303:04:1805:21:3207:57:0409:44:2611:28:01.05+04:39:259:076,6
86NAMYSŁ Rafał
GOŁĘBIOWSKI Mariusz
ŁOPATKA Piotr
91Bandziochy z podpoznańskiej wiochyKAMIONKIOPEN51M 732021-05-08 06:08:0702:26:4804:16:2106:29:5208:29:2510:23:4111:29:48.95+04:41:139:086,6
87SZENDZIELORZ Marcin
KUCHARSKI Krystian
GRZYWNA Przemysław
94SOCIOS SILESIAKNURÓWOPEN52M 742021-05-08 06:21:3602:08:5203:41:5405:54:3607:52:5409:46:2211:33:26.80+04:44:519:116,5
88WICHUŁA Łukasz
WŁODARCZYK Maciej
DREKO Krzysztof
79HybrydaMIŁOSZYCEOPEN53M 752021-05-08 06:31:3101:51:4003:07:5205:03:0306:45:5608:36:2011:36:01.70+04:47:269:136,5
89BARANOWSKA Renata
GRZĘDA Jolanta
SZYMCZYK Marzena
87Zabiegane ŁanieMIŁOSZYCEKOBIETY7K 142021-05-08 06:31:5002:13:3503:49:3806:11:5108:07:4810:28:2111:38:12.80+04:49:379:156,5
90CIĘŻKI Konrad
ZDUŃCZYK Paulina
KUMOR Weronika
65EVErRUN4000ŁÓDŹMIX30M 762021-05-08 06:01:2201:56:2203:10:4805:22:2207:07:5410:31:1411:42:56.20+04:54:209:196,4
91BABIŃSKA-POPIŁKA Ewelina
KARATKÓW Ewa
BABIŃSKA Malwina
61BiegusieRADKÓWKOBIETY8K 152021-05-08 06:07:2502:15:2903:54:0505:57:2407:43:4610:26:5311:48:22.75+04:59:479:236,4
92NOWAK Marcin
WOJCIECHOWSKI Dariusz
KRAKOWIAK Mikołaj
31Krakowiak Team 2DYMACZEWOOPEN54M 772021-05-08 06:14:0302:02:2603:22:3005:47:3807:44:5710:37:1111:52:55.85+05:04:209:276,3
93HALA Marta
SOBAŃSKA Paulina
ZIELIŃSKA-CZERBNIAK Izabela
19Trzy Tarnowskie LwiceTARNOWO PODGÓRNEKOBIETY9K 162021-05-08 06:06:0102:11:4203:39:5206:03:5108:07:1910:40:4611:55:52.80+05:07:179:296,3
94SOKOŁOWSKI Artur
LUBAŃSKI Mateusz
WILK Magdalena
75Team ZabieganeDniOTWOCKMIX31M 782021-05-08 06:05:0602:48:5304:51:1507:04:2708:47:0410:56:5112:01:56.85+05:13:219:346,3
95DĄBROWSKA Katarzyna
KĘPA Alicja
DĄBROWSKA Edyta
12PANORAMA OBIEKTY SPORTOWEPIASECZNOKOBIETY10K 172021-05-08 06:08:4702:10:3803:35:4405:59:2108:14:2510:48:0912:06:15.55+05:17:409:376,2
96ROSŁON Piotr
SZYMANIAK Jakub
WOJDALSKI Piotr
74Byle do metyWARSZAWAOPEN55M 792021-05-08 06:25:5101:57:1803:14:1005:13:3006:58:2608:46:5612:12:46.35+05:24:119:436,2
97MERTA Zbigniew
NOWACKI Cezary
BASIŃSKA Marta
106Run Team RydzynaKŁODAMIX32M 802021-05-08 06:26:4101:48:1302:58:3904:46:5706:23:5408:42:4112:47:23.85+05:58:4810:105,9
98SZMEL Ewa
CZARNIK-PECIAK Alekandra
SKOWRON Dorota
16RETROSKI TEAMPIECHOWICEKOBIETY11K 182021-05-08 06:48:5702:45:0404:34:1705:29:5409:15:2012:15:5113:41:48.00+06:53:1210:535,5
99KĘSKA Katarzyna
PALUSIŃSKA Agnieszka
HETMAŃSKA Diana
33LovelasyPOLICEKOBIETY12K 192021-05-08 06:02:2202:28:0204:14:1307:09:5709:38:0712:40:0214:22:03.90+07:33:2811:255,2
100STACHURA Damian
KUCZYŃSKI Rafał
CEBULA Grzegorz
50PeBeKa SolidarnośćLUBINOPEN56M 812021-05-08 06:00:1501:35:1502:38:0104:24:2305:57:5507:34:00+01:21:446:528,7
101RUSOŁ Tomasz
ROMANIUK Bartosz
PONIATOWSKI Seweryn
40Tebia RunnersWROCŁAWOPEN57M 822021-05-08 06:45:1003:06:0605:11:3606:51:09+01:52:418:037,4
Znaleziono 101 wynik(ów)