TORTURA LESZNO 2020 - FORMUŁA OPEN

Wydarzenie:
Organizator:
Transformers Trening & Dieta
Data:
2020-09-13
Miejsce:
Leszno
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
363
Wystartowało:
343
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
341
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KASPRZAK Maurycy 175KOKU SUSHILESZNOM-Open1M 100:00:0000:27:41.2000:27:41.20 5:3210,8
2BOŃCZEK Michał 86LESZNOM-Open2M 200:00:0000:29:42.5500:29:42.55+00:02:015:5610,1
3KARCZEWSKI Grzegorz 170United RunnersPOLKOWICEM-Open3M 300:00:0000:31:33.8000:31:33.80+00:03:526:189,5
4ZIEGLER Maciej 368TransformersLIPNOM-Open4M 400:00:0000:31:56.1000:31:56.10+00:04:146:239,4
5WIELIŃSKI Hubert 350TRZEMESZNOM-Open5M 500:00:0000:32:13.7000:32:13.70+00:04:326:269,3
6TROJANOWSKI Artur 332Biegowe Dziki OCRBOBROWNIKIM-Open6M 600:00:0000:32:26.1000:32:26.10+00:04:446:299,2
7OSTOJSKI Michał 275DĄBCZEM-Open7M 700:00:0000:32:26.4000:32:26.40+00:04:456:299,2
8DZIKOWSKI Piotr 117Akademia Wojsk LądowychTARNOWO PODGÓRNEM-Open8M 800:00:0000:32:39.2000:32:39.20+00:04:586:319,2
9MIELCARZ Tomasz 258Biegowe Dziki OCRZIELONA GÓRAM-Open9M 900:00:0000:32:51.5500:32:51.55+00:05:106:349,1
10MAJCHRZAK Andrzej 235Drużyna WuPIASKIM-Open10M 1000:00:0000:32:58.7000:32:58.70+00:05:176:359,1
11KACZMAREK Janek 163XxxPIASKIM-Open11M 1100:00:0000:33:02.6500:33:02.65+00:05:216:369,1
12GORYNIA Hubert 134PIASKIM-Open12M 1200:00:0000:33:05.7500:33:05.75+00:05:246:379,1
13SZAŁATA Piotr 149BIEGOWE DZIKI OCRLESZNOM-Open13M 1300:00:0000:33:50.5500:33:50.55+00:06:096:468,9
14KONIECZNY Szymon 188TORPOLLESZNOM-Open14M 1400:00:0000:34:10.8500:34:10.85+00:06:296:508,8
15WOLNIK Grzegorz 358WŁOSZAKOWICEM-Open15M 1500:00:0000:34:15.9500:34:15.95+00:06:346:518,8
16JUSZKIEWICZ Oliwia 162MS FITGARZYNK-Open1K 100:00:0000:34:21.6000:34:21.60+00:06:406:528,7
17JARÓŻEK Dominik 392Muks Szok BojanowoBOJANOWOM-Open16M 1600:00:0000:34:24.9500:34:24.95+00:06:436:528,7
18SZTURO Kacper 320ŚWIĘCIECHOWAM-Open17M 1700:00:0000:34:29.0000:34:29.00+00:06:476:538,7
19ANDRZEJEWSKI Jakub 67Husaria Race TeamPOZNAŃM-Open18M 1800:00:0000:34:32.6000:34:32.60+00:06:516:548,7
20OWSIANNY Oskar 276GROTNIKIM-Open19M 1900:00:0000:34:39.4500:34:39.45+00:06:586:558,7
21BŁAŻEJCZYK Mariusz 81FDW WOŹNIAKMASŁOWOM-Open20M 2000:00:0000:34:48.6500:34:48.65+00:07:076:578,6
22WALEŃSKI Michał 345Drużyna WuPIASKIM-Open21M 2100:00:0000:34:51.9000:34:51.90+00:07:106:588,6
23KAŹMIERCZAK Jakub 176PetardaLESZNOM-Open22M 2200:00:0000:34:53.2500:34:53.25+00:07:126:588,6
24LASKOWSKI Szymon 77M-Open23M 2300:00:0000:34:54.3500:34:54.35+00:07:136:588,6
25KUCHARSKI Hubert 206NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAM-Open24M 2400:00:0000:34:54.7000:34:54.70+00:07:136:588,6
26LORENZ Eryk 383BOGUSZYNM-Open25M 2500:00:0000:35:08.0000:35:08.00+00:07:267:018,5
27RATAJCZAK Mateusz 413Garnitury DworczakLESZNOM-Open26M 2600:00:0000:35:11.8500:35:11.85+00:07:307:028,5
28GRODZISKI Sławomir 19WSCHOWAM-Open27M 2700:00:0000:35:14.7000:35:14.70+00:07:337:028,5
29SICIŃSKI Grzegorz 302LESZNOM-Open28M 2800:00:0000:35:37.2500:35:37.25+00:07:567:078,4
30TRUBIŁOWICZ Mateusz 333Biegowe Dziki OCRZIELONA GÓRAM-Open29M 2900:00:0000:35:38.1000:35:38.10+00:07:567:078,4
31BACHORSKI Sławomir 69SŁAWAM-Open30M 3000:00:0000:35:46.8500:35:46.85+00:08:057:098,4
32KWIATKOWSKI Marcin 216GOSTYŃM-Open31M 3100:00:0000:35:57.9500:35:57.95+00:08:167:118,3
33BARTKOWIAK Krzysztof 25TRANSFORMERSLESZNOM-Open32M 3200:00:0000:36:01.2500:36:01.25+00:08:207:128,3
34GALAZKA Angelika 12212WBOTPOZNANK-Open2K 200:00:0000:36:15.6500:36:15.65+00:08:347:158,3
35CZEKAJ Karol 99LesznoLESZNOM-Open33M 3300:00:0000:36:23.0000:36:23.00+00:08:417:168,2
35JARZĄB Jakub 159GÓRAM-Open33M 3300:00:0000:36:23.0000:36:23.00+00:08:417:168,2
37WEŁYCZKO Dorota 349PRZYBYSZEWOK-Open3K 300:00:0000:36:27.4000:36:27.40+00:08:467:178,2
38GORLAS Miron 131ŚMIGIELM-Open35M 3500:00:0000:36:29.8000:36:29.80+00:08:487:178,2
39KUNC Marcin 391kuncek88KRZEMIENIEWOM-Open36M 3600:00:0000:36:38.6000:36:38.60+00:08:577:198,2
40JAKUBCZYK Adam 152GÓRAM-Open37M 3700:00:0000:36:43.2500:36:43.25+00:09:027:208,2
41ZAMELSKI Jakub 400PRZYBYSZEWOM-Open38M 3800:00:0000:36:56.6000:36:56.60+00:09:157:238,1
42WOLNY Piotr 360FDW WOŹNIAKRAWICZM-Open39M 3900:00:0000:37:13.8500:37:13.85+00:09:327:268,1
43WALEŃSKI Marcin 344Drużyna WuLESZNOM-Open40M 4000:00:0000:37:16.3500:37:16.35+00:09:357:278,1
44FRĄTCZAK Dariusz 119JAROCINM-Open41M 4100:00:0000:37:17.0500:37:17.05+00:09:357:278,0
45JANKOWSKI Rafał 158Insane DrinkersGOSTYŃM-Open42M 4200:00:0000:37:22.7000:37:22.70+00:09:417:288,0
46GRUDZIŃSKI Tomek 138NOWA SÓLM-Open43M 4300:00:0000:37:25.9500:37:25.95+00:09:447:298,0
47DYLEWSKI Sławomir 116NOWA SÓLM-Open44M 4400:00:0000:37:29.8000:37:29.80+00:09:487:298,0
48LASIK Bartłomiej 218DzikiLESZNOM-Open45M 4500:00:0000:37:31.6500:37:31.65+00:09:507:308,0
49KUŚNIEREK Jakub 214OSIECZNAM-Open46M 4600:00:0000:37:33.0500:37:33.05+00:09:517:308,0
50GIERNAS Marcin 409BIRRTLESZNOM-Open47M 4700:00:0000:37:36.7000:37:36.70+00:09:557:318,0
51KLEJEWSKI Przemysław 179KÓRNIKM-Open48M 4800:00:0000:37:47.6000:37:47.60+00:10:067:337,9
52ŚMIGLAK Łukasz 324SZAMOYUŁYM-Open49M 4900:00:0000:38:19.5500:38:19.55+00:10:387:397,8
53ZIOŁO Krzysztof 371TARNOWO PODGÓRNEM-Open50M 5000:00:0000:38:19.8000:38:19.80+00:10:387:397,8
54FLORCZAK Artur 118KĄKOLEWOM-Open51M 5100:00:0000:38:19.8500:38:19.85+00:10:387:397,8
55BIEGAŃSKI Martin 79LESZNOM-Open52M 5200:00:0000:38:23.0500:38:23.05+00:10:417:407,8
56MACIOSZCZYK Łukasz 230ShootboxerPOZNAŃM-Open53M 5300:00:0000:38:30.5000:38:30.50+00:10:497:427,8
57OLEJNIK Maciej 274KĄKOLEWOM-Open54M 5400:00:0000:38:42.9500:38:42.95+00:11:017:447,8
58KACZMAREK Mateusz 165DĄBCZEM-Open55M 5500:00:0000:38:51.3500:38:51.35+00:11:107:467,7
59WOJCIECHOWSKI Kamil 353NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAM-Open56M 5600:00:0000:39:26.4000:39:26.40+00:11:457:537,6
60BANAŚ Zenon 71MÓRKOWOM-Open57M 5700:00:0000:39:56.6000:39:56.60+00:12:157:597,5
61DZIK Marlena 403Dirty SparrowsTARNOWO PODGORNEK-Open4K 400:00:0000:40:06.5000:40:06.50+00:12:258:017,5
62KUBIŃSKI Jakub 204Biegowe Dziki OCRZIELONA GÓRAM-Open58M 5800:00:0000:40:35.3000:40:35.30+00:12:548:077,4
63KASPROWIAK Oskar 172POŁAMANIRYDZYNAM-Open59M 5900:00:0000:40:35.7500:40:35.75+00:12:548:077,4
64DWORCZAK Tomasz 410Garnitury DworczakLESZNOM-Open60M 6000:00:0000:40:39.2500:40:39.25+00:12:588:077,4
65NOWAK Kacper 272WATAHAŻMIGRÓDM-Open61M 6100:00:0000:40:46.3000:40:46.30+00:13:058:097,4
66MARCINKOWSKI Mikołaj 246NEW LIFE GYM SŁAWĘCICELIPNOM-Open62M 6200:00:0000:41:00.5500:41:00.55+00:13:198:127,3
67KLAMKA Jakub 178BRENNOM-Open63M 6300:00:0000:41:01.7000:41:01.70+00:13:208:127,3
68SOBECKI Igor 307POŁAMANIRYDZYNAM-Open64M 6400:00:0000:41:05.0500:41:05.05+00:13:238:137,3
69GROCHOLA Kamil 137Drużyna WuWROCŁAWM-Open65M 6500:00:0000:41:09.0500:41:09.05+00:13:278:137,3
70KACZMAREK Krystian 164EURO JUMP LESZNOLIPNOM-Open66M 6600:00:0000:41:21.4500:41:21.45+00:13:408:167,3
71STĘPIEŃ Grzegorz 407Lofty na PompachLESZNOM-Open67M 6700:00:0000:41:25.1000:41:25.10+00:13:438:177,2
72BAJON Anna 70WŁOSZAKOWICEK-Open5K 500:00:0000:41:30.8500:41:30.85+00:13:498:187,2
72MALEPSZAK Martin 243BUKÓWIEC GÓRNYM-Open68M 6800:00:0000:41:30.8500:41:30.85+00:13:498:187,2
74MAŃCZAK Joanna 244MS-FIT STUDIO GOSTYŃGOSTYŃK-Open6K 600:00:0000:41:39.5000:41:39.50+00:13:588:197,2
75BIEGAJSKI Michał 405Lofty na PompachLESZNOM-Open69M 6900:00:0000:41:40.5500:41:40.55+00:13:598:207,2
76BUSZ Natalia 94MS-FIT Studio GostyńKUNOWOK-Open7K 700:00:0000:41:48.6500:41:48.65+00:14:078:217,2
76JAŃCZAK Sebastian 401ŻMIGRÓDM-Open70M 7000:00:0000:41:48.6500:41:48.65+00:14:078:217,2
78BARNAŚ Kinga 60KRZYSZKOWOK-Open8K 800:00:0000:41:50.6500:41:50.65+00:14:098:227,2
79KAMYSZEK Bartosz 169NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEJEMIELNOM-Open71M 7100:00:0000:41:58.1500:41:58.15+00:14:168:237,1
80GRZEŚKOWIAK Mikołaj 142TORPOLLESZNOM-Open72M 7200:00:0000:41:59.5500:41:59.55+00:14:188:237,1
81GORLAS Norbert 132ŚMIGIELM-Open73M 7300:00:0000:42:06.2500:42:06.25+00:14:258:257,1
82KOŁODZIEJ Kamil 183TEAM GOSTYŃKRZEMIENIEWOM-Open74M 7400:00:0000:42:08.6500:42:08.65+00:14:278:257,1
83PITROWSKI Jerzy 285SŁAWAM-Open75M 7500:00:0000:42:11.0000:42:11.00+00:14:298:267,1
84ŁAKOMIEC Maciej 224DREZDENKOM-Open76M 7600:00:0000:42:11.8000:42:11.80+00:14:308:267,1
85GIEZEK Dominik 126Team GostyńGOSTYŃM-Open77M 7700:00:0000:42:14.8000:42:14.80+00:14:338:267,1
86KOZIOŁ Unisława 408Lofty na PompachLESZNOK-Open9K 900:00:0000:42:23.7500:42:23.75+00:14:428:287,1
87KRÓLIKOWSKI Robert 200TORPOLLESZNOM-Open78M 7800:00:0000:42:24.9000:42:24.90+00:14:438:287,1
88KOKOT Karolina 181HELL’S GYM OCR PĘPOWOPĘPOWOK-Open10K 1000:00:0000:42:24.9500:42:24.95+00:14:438:287,1
89DURCZAK Hubert 113unbrokenGRYFINOM-Open79M 7900:00:0000:42:36.3000:42:36.30+00:14:558:317,0
90MACIOSZCZYK Szymon 229ShootboxerMOSINAM-Open80M 8000:00:0000:42:41.2000:42:41.20+00:15:008:327,0
91ZAPŁATA Mateusz 364ZADORYM-Open81M 8100:00:0000:42:48.5500:42:48.55+00:15:078:337,0
92GIERNAŚ Aleksander 125UnbrokenWIELICHOWOM-Open82M 8200:00:0000:42:50.2500:42:50.25+00:15:098:347,0
93ZAREMBA Mikołaj 365CZEMPIŃM-Open83M 8300:00:0000:42:51.2500:42:51.25+00:15:108:347,0
94MICHALCZAK Łukasz 256UnbrokenKAMIENIECM-Open84M 8400:00:0000:42:54.8500:42:54.85+00:15:138:347,0
95KĄSOWSKA Anna 222POZNAŃK-Open11K 1100:00:0000:42:57.2500:42:57.25+00:15:168:357,0
96ZARZECZAŃSKA-JANASIK Blanka 36662-053K-Open12K 1200:00:0000:43:00.7000:43:00.70+00:15:198:367,0
97KOPACZYK Michał 379LESZNOM-Open85M 8500:00:0000:43:02.6500:43:02.65+00:15:218:367,0
98MATUSZEWSKI Roman 382GÓRKA DUCHOWNAM-Open86M 8600:00:0000:43:14.1500:43:14.15+00:15:328:386,9
99SEIFERT Mikołaj 301KOKU SUSHIBOREK WIELKOPOLSKIM-Open87M 8700:00:0000:43:22.2000:43:22.20+00:15:418:406,9
100MICHALCZAK Grzegorz 255UnbrokenKAMIENIECM-Open88M 8800:00:0000:43:29.0500:43:29.05+00:15:478:416,9
101LOREK Mikołaj 223NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAM-Open89M 8900:00:0000:43:47.5500:43:47.55+00:16:068:456,9
102KASIŃSKI Marcin 171Teem GostyńGOSTYŃM-Open90M 9000:00:0000:43:53.7500:43:53.75+00:16:128:466,8
103FRYDRYCH Andrzej 398WROCŁAWM-Open91M 9100:00:0000:44:01.1500:44:01.15+00:16:198:486,8
104MARCINIAK Łukasz 245WŁOSZAKOWICEM-Open92M 9200:00:0000:44:12.2500:44:12.25+00:16:318:506,8
105BOZIAŃCZUK Sandra 88GÓRAK-Open13K 1300:00:0000:44:17.0000:44:17.00+00:16:358:516,8
106NOWAK Katarzyna 394ŚMIGIELK-Open14K 1400:00:0000:44:18.9000:44:18.90+00:16:378:516,8
107POLAŃSKI Piotr 287WATAHAWROCŁAWM-Open93M 9300:00:0000:44:20.5500:44:20.55+00:16:398:526,8
108MAJOREK Kasia 240Ambed Gym & FitnessŻEGRÓWKOK-Open15K 1500:00:0000:44:54.9500:44:54.95+00:17:138:586,7
109DUDKOWIAK Beata 109Ambed Gym&FitnessŚMIGIELK-Open16K 1600:00:0000:44:55.1000:44:55.10+00:17:138:596,7
110WOJTKOWIAK Kazimierz 354Team GostyńGOSTYŃM-Open94M 9400:00:0000:45:33.6500:45:33.65+00:17:529:066,6
111MATUSZEWSKI Mirosław 381WILKOWICEM-Open95M 9500:00:0000:45:35.2000:45:35.20+00:17:549:076,6
112SZCZYKUTOWICZ Kamil 315EURO JUMP LESZNOLESZNOM-Open96M 9600:00:0000:45:37.1000:45:37.10+00:17:559:076,6
113CEBULSKI Piotr 95EURO JUMP LESZNOLESZNOM-Open97M 9700:00:0000:45:37.4500:45:37.45+00:17:569:076,6
114KACZOR Sebastian 168Pełen LuzWIDZISZEWOM-Open98M 9800:00:0000:45:42.2500:45:42.25+00:18:019:086,6
115STĘPCZAK Jola 309LESZNOK-Open17K 1700:00:0000:45:52.7500:45:52.75+00:18:119:106,5
116ZAWICKI Adrian 378PRZEMETM-Open99M 9900:00:0000:46:11.5000:46:11.50+00:18:309:146,5
117MATUSZEWSKI Marcin 380WILKOWICEM-Open100M 10000:00:0000:46:15.4500:46:15.45+00:18:349:156,5
118ŚWIDZIŃSKI Marcin 326TransformersLESZNOM-Open101M 10100:00:0000:46:18.3000:46:18.30+00:18:379:156,5
119TARNAWSKI Maciej 390POZNAŃM-Open102M 10200:00:0000:46:20.8000:46:20.80+00:18:399:166,5
120LASKOWSKI Darwin 406Lofty na PompachLESZNOM-Open103M 10300:00:0000:46:22.4500:46:22.45+00:18:419:166,5
121KWARTA Paweł 215GÓRAM-Open104M 10400:00:0000:46:23.5000:46:23.50+00:18:429:166,5
122BRODA Dominika 91HELL'S GYM OCR PępowoPĘPOWOK-Open18K 1800:00:0000:46:30.4000:46:30.40+00:18:499:186,5
123GRZEŚKOWIAK Marek 3GOSTYŃM-Open105M 10500:00:0000:46:30.9500:46:30.95+00:18:499:186,5
124TARNAWSKI Bartosz 328ŚREMM-Open106M 10600:00:0000:46:42.1000:46:42.10+00:19:009:206,4
125KUCHARSKI Krzysztof 207Team GostyńGOSTYŃM-Open107M 10700:00:0000:46:52.1000:46:52.10+00:19:109:226,4
126MAĆKOWIAK Marcin 231LESZNOM-Open108M 10800:00:0000:46:56.9000:46:56.90+00:19:159:236,4
127DYBA Marcin 115Klub Sportowy RangerKOBYLIM-Open109M 10900:00:0000:47:05.3000:47:05.30+00:19:249:256,4
128DOPIERALSKI Dariusz 106BOJANOWOM-Open110M 11000:00:0000:47:17.8500:47:17.85+00:19:369:276,3
129RUPOCINSKI Włodzimierz 295Klub Sportowy RANGERKOBYLINM-Open111M 11100:00:0000:47:23.6500:47:23.65+00:19:429:286,3
130SZABAT Adrianna 402WATAHAJELENIA GÓRAK-Open19K 1900:00:0000:47:36.7500:47:36.75+00:19:559:316,3
131JANKOWIAK Marek 156RANGERKOBYLINM-Open112M 11200:00:0000:47:40.1500:47:40.15+00:19:589:326,3
132RADOJEWSKI Karol 292PĘPOWOM-Open113M 11300:00:0000:47:43.5500:47:43.55+00:20:029:326,3
133RATAJCZAK Honorata 293Ms-Fit StudioGOSTYŃK-Open20K 2000:00:0000:47:49.6500:47:49.65+00:20:089:336,3
134JAKUBOWSKI Kasper 155TransformersKRZEMIENIEWOM-Open114M 11400:00:0000:48:07.3500:48:07.35+00:20:269:376,2
135ŚMIGLAK Kasia 325TARNOWO PODGÓRNEK-Open21K 2100:00:0000:48:12.4500:48:12.45+00:20:319:386,2
136KONIECZNY Jan 376PĘPOWOM-Open115M 11500:00:0000:48:15.2000:48:15.20+00:20:349:396,2
137BOCHENEK Michał 83Afro-Fit Wataha CrossFitPOZNAŃM-Open116M 11600:00:0000:48:17.8500:48:17.85+00:20:369:396,2
138BOCHENEK Jadwiga 84Afro-Fit Wataha CrossFitPOZNAŃK-Open22K 2200:00:0000:48:18.0500:48:18.05+00:20:369:396,2
139MACIEJEWSKA Olga 227PĘPOWOK-Open23K 2300:00:0000:48:21.1500:48:21.15+00:20:399:406,2
140JAKUBOWSKA Natalia 154TrabsformersKRZEMIENIEWOK-Open24K 2400:00:0000:48:22.9500:48:22.95+00:20:419:406,2
141ZIOŁO Ewa 372TARNOWO PODGÓRNEK-Open25K 2500:00:0000:48:24.4500:48:24.45+00:20:439:406,2
142PIECHOTA Adam 282TransformersLESZNOM-Open117M 11700:00:0000:48:26.5000:48:26.50+00:20:459:416,2
143NOWAK Sandra 268KOKU SUSHILESZNOK-Open26K 2600:00:0000:48:31.1500:48:31.15+00:20:499:426,2
144SYS Ewa 313SIEDLNICAK-Open27K 2700:00:0000:48:48.3000:48:48.30+00:21:079:456,1
145MAĆKOWIAK Marcin 232FDW WOŹNIAKLESZNOM-Open118M 11800:00:0000:48:54.7500:48:54.75+00:21:139:466,1
146KONIECZNA Anna 187BIRRTOSIECZNAK-Open28K 2800:00:0000:49:01.7000:49:01.70+00:21:209:486,1
147KAŹMIERSKA Ewelina 416BIRRTGOSTYŃK-Open29K 2900:00:0000:49:25.1000:49:25.10+00:21:439:536,1
147KAŹMIERSKI Piotr 417BIRRTGOSTYŃM-Open119M 11900:00:0000:49:25.1000:49:25.10+00:21:439:536,1
149BINKOWSKI Adam 80NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEKRZYWIŃM-Open120M 12000:00:0000:49:25.8000:49:25.80+00:21:449:536,1
150ĆWIKŁA Daniel 104NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAM-Open121M 12100:00:0000:49:26.2500:49:26.25+00:21:459:536,1
151SKOTNICKI Piotr 304KOKU SUSHILESZNOM-Open122M 12200:00:0000:49:32.1000:49:32.10+00:21:509:546,1
152ŚLĄSKI Tomasz 322LESZNOM-Open123M 12300:00:0000:49:33.0500:49:33.05+00:21:519:546,1
153SARBINOWSKI Paweł 300ROZSTĘPNIEWOM-Open124M 12400:00:0000:49:36.2500:49:36.25+00:21:559:556,0
154GORLAS Artur 130DĄBCZEM-Open125M 12500:00:0000:49:41.4000:49:41.40+00:22:009:566,0
155PEŁCZYŃSKI Maciej 419BIRRTKĄKOLEWOM-Open126M 12600:00:0000:49:43.9500:49:43.95+00:22:029:566,0
156LANDZWOJCZAK Dariusz 217KRZYWIŃM-Open127M 12700:00:0000:49:54.9500:49:54.95+00:22:139:586,0
157TYLUS Grzegorz 337ZIELONA GÓRAM-Open128M 12800:00:0000:49:55.0500:49:55.05+00:22:139:596,0
158MAGRYTA Gracjan 233Trailer Park BoysWŁOSZAKOWICEM-Open129M 12900:00:0000:49:59.6000:49:59.60+00:22:189:596,0
159TYLUS Magdalena 338ZIELONA GÓRAK-Open30K 3000:00:0000:50:06.4000:50:06.40+00:22:2510:016,0
160TRIEBS Przemyslaw 331LESZNOM-Open130M 13000:00:0000:50:11.2000:50:11.20+00:22:3010:026,0
161BARANOWSKI Kornel 72NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAM-Open131M 13100:00:0000:50:13.4000:50:13.40+00:22:3210:026,0
162MROZOWSKI Janusz 262NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAM-Open132M 13200:00:0000:50:18.5500:50:18.55+00:22:3710:036,0
163SULIKOWSKI Marek 312NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAM-Open133M 13300:00:0000:50:23.1000:50:23.10+00:22:4110:046,0
164DRÓŻDŻ Maciej 399WILKOWICEM-Open134M 13400:00:0000:50:26.3500:50:26.35+00:22:4510:055,9
165PRZYBYLAK Krzysztof 290LESZNOM-Open135M 13500:00:0000:50:28.7000:50:28.70+00:22:4710:055,9
166KAŹMIERCZAK Wojtek 177Ambed gym&fitnessŚMIGIELM-Open136M 13600:00:0000:50:39.2000:50:39.20+00:22:5810:075,9
167KMIECIK Sebastian 180TORPOLLESZNOM-Open137M 13700:00:0000:50:46.2500:50:46.25+00:23:0510:095,9
168NOWAK Agnieszka 271U NowakaOPALENICAK-Open31K 3100:00:0000:50:53.0500:50:53.05+00:23:1110:105,9
169SKRZYPIŃSKI Arkadiusz 306LESZNOM-Open138M 13800:00:0000:50:53.3500:50:53.35+00:23:1210:105,9
170LEŚNIEWSKA Aleksandra 221NOWA SÓLK-Open32K 3200:00:0000:50:56.2500:50:56.25+00:23:1510:115,9
171PIECHOTA Szymon 283TransformersLESZNOM-Open139M 13900:00:0000:51:04.0500:51:04.05+00:23:2210:125,9
172LEŚNIEWICZ Piotr 220Tempus TeamLESZNOM-Open140M 14000:00:0000:51:04.9500:51:04.95+00:23:2310:125,9
173KOŁODZIEJ Anita 184LESZNOK-Open33K 3300:00:0000:51:12.2500:51:12.25+00:23:3110:145,9
174BROCKI Remigiusz 90LESZNOM-Open141M 14100:00:0000:51:24.0000:51:24.00+00:23:4210:165,8
175BROCKA Katarzyna 89LESZNOK-Open34K 3400:00:0000:51:24.5500:51:24.55+00:23:4310:165,8
176BUDZYŃSKA Małgorzata 93LESZNOK-Open35K 3500:00:0000:51:28.1000:51:28.10+00:23:4610:175,8
177DURCZAK Adam 111GŁOGÓWM-Open142M 14200:00:0000:51:30.9500:51:30.95+00:23:4910:185,8
178BUDZYŃSKA Ewa 92TORPOLLESZNOK-Open36K 3600:00:0000:51:40.9500:51:40.95+00:23:5910:205,8
179SZPILAKOWSKI Piotr 319LESZNOM-Open143M 14300:00:0000:52:06.9000:52:06.90+00:24:2510:255,8
180KACZMAREK Kamil 167TransformersLESZNOM-Open144M 14400:00:0000:52:09.0000:52:09.00+00:24:2710:255,8
181ROJDA Radek 294MIEJSKA GÓRKAM-Open145M 14500:00:0000:52:15.4500:52:15.45+00:24:3410:275,7
182TOMCZAK Aneta 385MsFit - GostyńPIASKIK-Open37K 3700:00:0000:52:18.8500:52:18.85+00:24:3710:275,7
183CZTERNASTY Maciej 377GOSTYŃM-Open146M 14600:00:0000:52:19.8500:52:19.85+00:24:3810:275,7
184TURKIEWICZ Jarosław 389LESZNOM-Open147M 14700:00:0000:52:20.3000:52:20.30+00:24:3910:285,7
185TWARDOWSKI Wojciech 336NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAM-Open148M 14800:00:0000:52:41.9500:52:41.95+00:25:0010:325,7
186WAŚCINSKI Damian 347SwgGOSTYŃM-Open149M 14900:00:0000:52:47.0000:52:47.00+00:25:0510:335,7
187DURCZAK Dorota 112Stronghold gymGŁOGÓWK-Open38K 3800:00:0000:52:57.0000:52:57.00+00:25:1510:355,7
188MROZOWSKA Sylwia 261NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAK-Open39K 3900:00:0000:53:04.2000:53:04.20+00:25:2310:365,7
189GIELEK Marta 124UnbrokenGRODZISK WIELKOPOLSKIK-Open40K 4000:00:0000:53:13.3000:53:13.30+00:25:3210:385,6
190WRÓBEL Damian 362UnbrokenGRODZISK WIELKOPOLSKIM-Open150M 15000:00:0000:53:14.1000:53:14.10+00:25:3210:385,6
191TUROWICZ Natalia 334RYDZYNAK-Open41K 4100:00:0000:53:16.5000:53:16.50+00:25:3510:395,6
192WAŚCINSKA Anna 346SwgGOSTYŃK-Open42K 4200:00:0000:53:28.3000:53:28.30+00:25:4710:415,6
193ANDRZEJEWSKI Jan 375Hell’s Gym OCR PępowoPĘPOWOM-Open151M 15100:00:0000:53:30.2000:53:30.20+00:25:4910:425,6
194KONARSKI Łukasz 395RAWICZM-Open152M 15200:00:0000:53:47.6500:53:47.65+00:26:0610:455,6
195ZIELIŃSKA Aleksandra 369WILKOWICEK-Open43K 4300:00:0000:53:48.2500:53:48.25+00:26:0710:455,6
196TALARCZYK Dorota 396DOBROSZYCEK-Open44K 4400:00:0000:53:52.2500:53:52.25+00:26:1110:465,6
197SZCZYKUTOWICZ Kacper 316EURO JUMP LESZNOŚWIĘCIECHOWAM-Open153M 15300:00:0000:54:00.6000:54:00.60+00:26:1910:485,6
198WASIOŁKA Bartosz 397LESZNOM-Open154M 15400:00:0000:54:02.4000:54:02.40+00:26:2110:485,6
199LIS Miłosz 53LESZNOM-Open155M 15500:00:0000:54:02.7000:54:02.70+00:26:2110:485,6
200BARTKOWIAK Natalia 74LESZNOK-Open45K 4500:00:0000:54:07.8500:54:07.85+00:26:2610:495,5
201MOCHALSKA Geo-Karto-Linia 259OPORÓWKOK-Open46K 4600:00:0000:54:17.8500:54:17.85+00:26:3610:515,5
202ŁYŻWA Stanisław 225GŁOGÓWM-Open156M 15600:00:0000:54:20.3000:54:20.30+00:26:3910:525,5
203CIERNIAK Agata 98Kotlactive TeamKOTLAK-Open47K 4700:00:0000:54:36.0500:54:36.05+00:26:5410:555,5
204STĘPIEŃ Dominika 310Ms-fitGOSTYŃK-Open48K 4800:00:0000:54:39.4000:54:39.40+00:26:5810:555,5
205JUSZKIEWICZ Karolina 161MS-FITGARZYNK-Open49K 4900:00:0000:55:17.7500:55:17.75+00:27:3611:035,4
206GRZEŚKOWIAK Katarzyna 143Ciesiółka Auto GroupLIPNOK-Open50K 5000:00:0000:55:20.3500:55:20.35+00:27:3911:045,4
207KROMAREK Krystyna 198Ciesiółka Auto GroupLESZNOK-Open51K 5100:00:0000:55:20.6000:55:20.60+00:27:3911:045,4
208KOWALSKI Michał 191S.Q.R.FLESZNOM-Open157M 15700:00:0000:55:27.0000:55:27.00+00:27:4511:055,4
209DOPIERAŁA Kinga 107MS-FIT STUDIOGOSTYŃK-Open52K 5200:00:0000:55:29.1500:55:29.15+00:27:4711:055,4
210GOLANSKI Tomasz 127POŁAMANIRYDZYNAM-Open158M 15800:00:0000:55:34.1000:55:34.10+00:27:5211:065,4
211KASPROWIK Paweł 174POŁAMANIRYDZYNAM-Open159M 15900:00:0000:55:34.4000:55:34.40+00:27:5311:065,4
212KASPROWIAK Jakub 173POŁAMANIRYDZYNAM-Open160M 16000:00:0000:55:34.9500:55:34.95+00:27:5311:065,4
213GUBAŃSKA Aneta 144MS-FIT STUDIOPIASKIK-Open53K 5300:00:0000:55:48.8500:55:48.85+00:28:0711:095,4
214WOŚ Kinga 361PRZEMĘTK-Open54K 5400:00:0000:56:02.8500:56:02.85+00:28:2111:125,4
215WAWRZYNIAK Dorota 348NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAK-Open55K 5500:00:0000:56:06.3000:56:06.30+00:28:2511:135,3
216TABAKA Wiesław 327BIRRTLESZNOM-Open161M 16100:00:0000:56:13.2000:56:13.20+00:28:3211:145,3
217ĆWIKŁA Urszula 101NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAK-Open56K 5600:00:0000:56:16.5000:56:16.50+00:28:3511:155,3
218DOLATA Wiktoria 105ŚWIĘCIECHOWAK-Open57K 5700:00:0000:56:17.3500:56:17.35+00:28:3611:155,3
218PŁÓCIENNIK Katarzyna 286Msfit GostyńGOSTYŃK-Open57K 5700:00:0000:56:17.3500:56:17.35+00:28:3611:155,3
220KUŚNIEREK Joanna 213BIRRTDĄBCZEK-Open59K 5900:00:0000:56:18.0500:56:18.05+00:28:3611:155,3
221DUSZYŃSKI Hubert 386NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEWĄSOSZM-Open162M 16200:00:0000:56:23.2000:56:23.20+00:28:4211:165,3
222MUSIELAK Patrycja 264PRZEMĘTK-Open60K 6000:00:0000:56:25.3000:56:25.30+00:28:4411:175,3
223BOJAŃSKA Daria 85Ms-fitBOGUSLAWKIK-Open61K 6100:00:0000:56:30.9500:56:30.95+00:28:4911:185,3
224WILCZYŃSKI Krzysztof 351UnbrokenGRODZISK WLKP.M-Open163M 16300:00:0000:56:38.6500:56:38.65+00:28:5711:195,3
225SZOLC Magdalena 318NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAK-Open62K 6200:00:0000:56:41.4500:56:41.45+00:29:0011:205,3
226NOWAK Monika 270#AMBEDGYM&FITNESSŚMIGIELK-Open63K 6300:00:0000:56:48.6000:56:48.60+00:29:0711:215,3
227MACHOWSKA Malwina 226TransformersKRZEMIENIEWOK-Open64K 6400:00:0000:57:00.7500:57:00.75+00:29:1911:245,3
228WESOLOWSKI Adam 387LIPNICAM-Open164M 16400:00:0000:57:01.6000:57:01.60+00:29:2011:245,3
229RZEPKA Klaudia 299LESZNOK-Open65K 6500:00:0000:57:02.9000:57:02.90+00:29:2111:245,3
230JÓZEFCZAK Ewelina 160Ambed Gym&FitnessŚMIGIELK-Open66K 6600:00:0000:57:08.9000:57:08.90+00:29:2711:255,3
231BEDNARSKA Sylwia 78NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEWĄSOSZK-Open67K 6700:00:0000:57:09.6500:57:09.65+00:29:2811:255,2
232DUDZIK Iwona 110TransformersKĄKOLEWOK-Open68K 6800:00:0000:57:17.1500:57:17.15+00:29:3511:275,2
233ZIOBRONIEWICZ Adrianna 370NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAK-Open69K 6900:00:0000:57:19.1000:57:19.10+00:29:3711:275,2
234ŚLIWINSKI Krzysztof 323Tem Werner KenkelJEZIERZYCE KOŚCIELNEM-Open165M 16500:00:0000:57:22.7500:57:22.75+00:29:4111:285,2
235TOMCZYK Mateusz 330NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAM-Open166M 16600:00:0000:57:25.7000:57:25.70+00:29:4411:295,2
236GRZEGORCZYK Mateusz 139GOSTYŃM-Open167M 16700:00:0000:57:27.4500:57:27.45+00:29:4611:295,2
237GOŁUCH Kamil 128NEW LIFE GYM SŁAWĘCICELESZNOM-Open168M 16800:00:0000:57:32.6500:57:32.65+00:29:5111:305,2
238HARASIM Maciej 146GOSTYŃM-Open169M 16900:00:0000:57:34.0000:57:34.00+00:29:5211:305,2
239DUBISZ Piotrek 108GOSTYŃM-Open170M 17000:00:0000:57:35.7500:57:35.75+00:29:5411:315,2
240KOZAK Roksolana 193NEW LIFE GYM SŁAWĘCICELESZNOK-Open70K 7000:00:0000:57:43.6000:57:43.60+00:30:0211:325,2
241SIERACKI Dariusz 303Tem Werner KenkelBUKÓWIEC GÓRNYM-Open171M 17100:00:0000:57:55.5000:57:55.50+00:30:1411:355,2
242ĆWIKŁA Martyna 103NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAK-Open71K 7100:00:0000:57:59.0000:57:59.00+00:30:1711:355,2
243ZAWADA Łukasz 367NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEKAMIEŃ POMORSKIM-Open172M 17200:00:0000:57:59.7500:57:59.75+00:30:1811:355,2
244TEMPLIN Krzysztof 329KAŹMIERZM-Open173M 17300:00:0000:58:24.8000:58:24.80+00:30:4311:405,1
245WICHER Marta 393KAŹMIERZK-Open72K 7200:00:0000:58:25.1500:58:25.15+00:30:4311:415,1
246WOJTKOWIAK Rafał 355Tempus TeamLESZNOM-Open174M 17400:00:0000:59:14.7000:59:14.70+00:31:3311:505,1
247PIEKARSKI Mateusz 284LESZNOM-Open175M 17500:00:0000:59:15.5000:59:15.50+00:31:3411:515,1
248GRZESKOWIAK Kasia Finchy 141TransformersLESZNOK-Open73K 7300:00:0000:59:28.8500:59:28.85+00:31:4711:535,0
249PALUSZCZAK Konrad 278RAWICZM-Open176M 17600:00:0000:59:29.5500:59:29.55+00:31:4811:535,0
250MAKOWSKI Krzysztof 242GÓRAM-Open177M 17700:00:0000:59:33.2500:59:33.25+00:31:5211:545,0
251PALUSZCZAK Monika 277SIERAKOWOK-Open74K 7400:00:0000:59:43.9000:59:43.90+00:32:0211:565,0
252RYCHLIK Kasia Princesska 297TransformersŚWINOUJŚCIEK-Open75K 7500:00:0000:59:46.5000:59:46.50+00:32:0511:575,0
253METELSKA Justyna 254GŁOGÓWK-Open76K 7600:00:0001:00:11.7001:00:11.70+00:32:3012:025,0
254HYZYK Monika 151LESZNOK-Open77K 7700:00:0001:00:30.4501:00:30.45+00:32:4912:065,0
255KACZMAREK Tomasz 166Tempus TeamLASOCICEM-Open178M 17800:00:0001:00:42.4001:00:42.40+00:33:0112:084,9
256PRZYBYŁ Maria 291RYDZYNAK-Open78K 7800:00:0001:00:42.4501:00:42.45+00:33:0112:084,9
257KOŁODZIEJSKA Aleksandra 185LESZNOK-Open79K 7900:00:0001:00:42.9501:00:42.95+00:33:0112:084,9
258ANTONICKI Łukasz 418BIRRTNIECHLÓWM-Open179M 17900:00:0001:00:45.6001:00:45.60+00:33:0412:094,9
259KOSIK- ANTONIAK Izabela 190LESZNOK-Open80K 8000:00:0001:00:47.7001:00:47.70+00:33:0612:094,9
260STĄPEL Dawid 308Euro jump LesznoLESZNOM-Open180M 18000:00:0001:01:05.0501:01:05.05+00:33:2312:134,9
261GURDAK Dajana 420BIRRTBOJANOWOK-Open81K 8100:00:0001:01:10.3501:01:10.35+00:33:2912:144,9
262GORLAS Marta 129DĄBCZEK-Open82K 8200:00:0001:01:14.9501:01:14.95+00:33:3312:144,9
263ĆWIKŁA Konrad 100NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAM-Open181M 18100:00:0001:01:15.0501:01:15.05+00:33:3312:154,9
264GORLAS Arek 133ŚMIGIELM-Open182M 18200:00:0001:01:18.7001:01:18.70+00:33:3712:154,9
265MOTAŁA Paweł 260TechmarLESZNOM-Open183M 18300:00:0001:01:21.0001:01:21.00+00:33:3912:164,9
266SZAFRAŃSKI Daniel 314TransformersLESZNOM-Open184M 18400:00:0001:01:29.2001:01:29.20+00:33:4812:174,9
267JANKOWSKA Aleksandra 157TEMPUS TEAMWSCHOWAK-Open83K 8300:00:0001:01:31.5001:01:31.50+00:33:5012:184,9
268CHAŁUPKA Weronika 97Szoguny KWWSCHOWAK-Open84K 8400:00:0001:01:38.4001:01:38.40+00:33:5712:194,9
269KROWICKI Tomasz 199GÓRAM-Open185M 18500:00:0001:01:42.8001:01:42.80+00:34:0112:204,9
270NGUYEN VAN Sandra 265NEW LIFE GYM SŁAWĘCICELIPNOK-Open85K 8500:00:0001:01:44.8001:01:44.80+00:34:0312:204,9
271FURMANIAK Miron 121ŚMIGIELM-Open186M 18600:00:0001:01:45.8501:01:45.85+00:34:0412:214,9
272MAŚLAK Katarzyna 250ŚMIGIELK-Open86K 8600:00:0001:01:46.0501:01:46.05+00:34:0412:214,9
273WOJTKOWIAK Aleksandra 356Tempus TeamLESZNOK-Open87K 8700:00:0001:01:48.1501:01:48.15+00:34:0612:214,9
274ĆWIKŁA Zbigniew 102NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAM-Open187M 18700:00:0001:01:59.3501:01:59.35+00:34:1812:234,8
275GENDERA Dawid 123TRAILER PARK BOYSWŁOSZAKOWICEM-Open188M 18800:00:0001:02:12.6501:02:12.65+00:34:3112:264,8
276FRYŚNA Agnieszka 120NEW LIFE GYM SŁAWĘCICELESZNOK-Open88K 8800:00:0001:02:21.6501:02:21.65+00:34:4012:284,8
277GRZELCZAK Marta 140NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAK-Open89K 8900:00:0001:02:24.5501:02:24.55+00:34:4312:284,8
278KUBICKA Aleksandra 203NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAK-Open90K 9000:00:0001:02:27.6501:02:27.65+00:34:4612:294,8
279KRAWCZYK Przemysław 197TORPOLLESZNOM-Open189M 18900:00:0001:02:32.2501:02:32.25+00:34:5112:304,8
280BEDNARCZYK Aneta 76Ambed Gym&FitnessŚMIGIELK-Open91K 9100:00:0001:02:42.2001:02:42.20+00:35:0112:324,8
281MAKOWSKA-SZAFRAŃSKA Joanna 241TransformersLESZNOK-Open92K 9200:00:0001:02:46.5501:02:46.55+00:35:0512:334,8
282MULARCZYK Piotr 263LESZNOM-Open190M 19000:00:0001:02:47.1501:02:47.15+00:35:0512:334,8
283MAJCHRZAK Sonia 234Ambed Gym & FitnessBOGUSZYNK-Open93K 9300:00:0001:02:47.3001:02:47.30+00:35:0612:334,8
284BEDNARCZYK Michał 75ambed gym&fitnessŚMIGIELM-Open191M 19100:00:0001:02:48.5001:02:48.50+00:35:0712:334,8
285URBAŃSKI Dawid 340NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAM-Open192M 19200:00:0001:02:52.1501:02:52.15+00:35:1012:344,8
286KOWALSKI Adam 192Ambed Gym&FitnessŚMIGIELM-Open193M 19300:00:0001:02:52.3501:02:52.35+00:35:1112:344,8
287ANISZEWSKA Agata 68NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAK-Open94K 9400:00:0001:02:58.2501:02:58.25+00:35:1712:354,8
288KOZICA Adam 194Ambed gym&fitnesKOSCIANM-Open194M 19400:00:0001:03:02.4001:03:02.40+00:35:2112:364,8
289CYPRYAN Anna 388MS-FIT StudioGOSTYŃK-Open95K 9500:00:0001:03:04.3501:03:04.35+00:35:2312:364,8
290MARKOWSKA Natalia 249MS-FIT STUDIOGARZYNK-Open96K 9600:00:0001:03:04.4001:03:04.40+00:35:2312:364,8
291MATUSZEWSKI Łukasz 252LESZNOM-Open195M 19500:00:0001:03:18.6001:03:18.60+00:35:3712:394,7
292KOŁCZ Mariusz 182LESZNOM-Open196M 19600:00:0001:03:18.9501:03:18.95+00:35:3712:394,7
293KUCHARSKA Ewa 205NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAK-Open97K 9700:00:0001:03:26.9501:03:26.95+00:35:4512:414,7
294NYNYK Andrii 273LESZNOM-Open197M 19700:00:0001:03:44.3001:03:44.30+00:36:0312:444,7
295KULIK Mateusz 208NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAM-Open198M 19800:00:0001:03:52.1001:03:52.10+00:36:1012:464,7
296RUTA Kinga 296TEMPUS TEAMLESZNOK-Open98K 9800:00:0001:04:30.6001:04:30.60+00:36:4912:544,7
297KONIECZNY Paweł 189BIRRTOSIECZNAM-Open199M 19900:00:0001:04:36.6501:04:36.65+00:36:5512:554,6
298ANTONIAK Mateusz 63M-Open200M 20000:00:0001:04:47.8501:04:47.85+00:37:0612:574,6
299WOŹNIAK Magdalena 65K-Open99K 9900:00:0001:04:48.4501:04:48.45+00:37:0712:574,6
300KILIŃSKI Jakub 64M-Open201M 20100:00:0001:04:48.5501:04:48.55+00:37:0712:574,6
301PĘKALSKA Magdalena 281TEMPUS TEAMLESZNOK-Open100K 10000:00:0001:05:06.0001:05:06.00+00:37:2413:014,6
302DWORCZAK Mateusz 414Garnitury DworczakLESZNOM-Open202M 20200:00:0001:05:21.6001:05:21.60+00:37:4013:044,6
303KONIECZNA Karolina 186KWILCZK-Open101K 10100:00:0001:05:34.3501:05:34.35+00:37:5313:064,6
303KUPŚ Oktawian 209KAŹMIERZM-Open203M 20300:00:0001:05:34.3501:05:34.35+00:37:5313:064,6
305KUŚNIEREK Dominik 212BIRRTDĄBCZEM-Open204M 20400:00:0001:05:57.4001:05:57.40+00:38:1613:114,5
306MAŚLICH Wojciech 251NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAM-Open205M 20500:00:0001:06:04.3001:06:04.30+00:38:2313:124,5
307URBAŃSKA Magdalena 339NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAK-Open102K 10200:00:0001:06:14.1501:06:14.15+00:38:3213:144,5
308MARCZEWSKI Piotr 247BIRRTDĄBCZEM-Open206M 20600:00:0001:06:22.0001:06:22.00+00:38:4013:164,5
309SZMYT-MAŚLICH Katarzyna 317NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAK-Open103K 10300:00:0001:06:22.2001:06:22.20+00:38:4113:164,5
310HARC Joanna 147NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAK-Open104K 10400:00:0001:06:24.2501:06:24.25+00:38:4313:164,5
311STRUK Agnieszka 311Ciesiółka Auto GroupLESZNOK-Open105K 10500:00:0001:08:29.3501:08:29.35+00:40:4813:414,4
312POLASZEWSKI Leszek 288Ciesiółka Auto GroupLESZNOM-Open207M 20700:00:0001:08:40.0501:08:40.05+00:40:5813:444,4
313JAKUBIAK Mateusz 153Ciesiółka Auto GroupLESZNOM-Open208M 20800:00:0001:08:46.5501:08:46.55+00:41:0513:454,4
314PĘKALSKA Agata 280TEMPUS TEAMLESZNOK-Open106K 10600:00:0001:08:58.6501:08:58.65+00:41:1713:474,3
315DUSZYŃSKA Dorota 114NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEWĄSOSZK-Open107K 10700:00:0001:09:20.7001:09:20.70+00:41:3913:524,3
316NGUYEN VAN Jagoda 266NEW LIFE GYM SŁAWĘCICELIPNOK-Open108K 10800:00:0001:11:43.1001:11:43.10+00:44:0114:204,2
317NOWAK Justyna 269Przebojowa trzydziestkaKOŻUCHÓWK-Open109K 10900:00:0001:11:52.2501:11:52.25+00:44:1114:224,2
318WALACHOWSKA Olga 343NEW LIFE GYM SŁAWĘCICELIPNOK-Open110K 11000:00:0001:12:13.7001:12:13.70+00:44:3214:264,2
319MARECKI Daniel 248KOŻUCHÓWM-Open209M 20900:00:0001:12:14.8001:12:14.80+00:44:3314:264,2
320UŚCIŁA Krzysztof 341NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAM-Open210M 21000:00:0001:12:44.0501:12:44.05+00:45:0214:324,1
321HAŁAŚ Dominika 145NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAK-Open111K 11100:00:0001:13:16.9001:13:16.90+00:45:3514:394,1
322KRAJEWSKA Kamila 196NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEWĄSOSZK-Open112K 11200:00:0001:13:37.5001:13:37.50+00:45:5614:434,1
323LAURENTOWICZ Celina 219NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEWĄSOSZK-Open113K 11300:00:0001:13:46.4501:13:46.45+00:46:0514:454,1
324WOLNY Michał 359Przebojowa TrzydziestkaKOŻUCHÓWM-Open211M 21100:00:0001:14:43.0501:14:43.05+00:47:0114:564,0
325KURPAS Marta 211Przebojowa TrzydziestkaKOŻUCHÓWK-Open114K 11400:00:0001:14:43.2501:14:43.25+00:47:0214:564,0
326NIEDŹWIECKI Krzysztof 267Przebojowa TrzydziestkaKOŻUCHÓWM-Open212M 21200:00:0001:14:50.1501:14:50.15+00:47:0814:584,0
327WRÓBLEWSKA Anna 363Przebojowa TrzydzieskaKOŻUCHÓWK-Open115K 11500:00:0001:14:50.2001:14:50.20+00:47:0914:584,0
328MAJEWSKI Kacper 239NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAM-Open213M 21300:00:0001:16:20.2001:16:20.20+00:48:3915:163,9
329GRABOWSKA Aneta 135NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEWĄSOSZK-Open116K 11600:00:0001:16:53.8001:16:53.80+00:49:1215:223,9
330ADAMCZAK Patryk 66NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAM-Open214M 21400:00:0001:17:21.3501:17:21.35+00:49:4015:283,9
331MAJEWSKI Kamil 238NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAM-Open215M 21500:00:0001:17:25.3501:17:25.35+00:49:4415:293,9
332HUZAR Małgorzata 150NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAK-Open117K 11700:00:0001:18:43.3501:18:43.35+00:51:0215:443,8
333MAJEWSKA Anna 237NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAK-Open118K 11800:00:0001:19:21.3001:19:21.30+00:51:4015:523,8
334MIELCAREK Aleksandra 257LESZNOK-Open119K 11900:00:0001:20:06.0501:20:06.05+00:52:2416:013,7
335CECUŁA Andrzej 96GŁOGÓWM-Open216M 21600:00:0001:20:06.1001:20:06.10+00:52:2416:013,7
336ŻMIJEWSKI Janusz 373NEW LIFE GYM SŁAWĘCICENIECHLÓWM-Open217M 21700:00:0001:24:51.0001:24:51.00+00:57:0916:583,5
337BORUCKI Krzysztof 87TORPOLLESZNOM-Open218M 21800:00:0001:27:33.8001:27:33.80+00:59:5217:303,4
338ŻURAK Karolina 374TORPOLLESZNOK-Open120K 12000:00:0001:28:24.6001:28:24.60+01:00:4317:403,4
339RZEPCZYK Anna 298TORPOLLESZNOK-Open121K 12100:00:0001:29:48.2501:29:48.25+01:02:0717:573,3
340MAJEWSKA Karolina 236TORPOLLESZNOK-Open122K 12200:00:0001:31:26.1501:31:26.15+01:03:4418:173,3
341PACYNA Marcin 384SULĘCINM-Open219M 21900:00:0001:35:30.9001:35:30.90+01:07:4919:063,1
342KUBIAK Agnieszka 202TransformersLESZNOK-Open123K 12300:00:00   
343TWARDOWSKA Renata 335NEW LIFE GYM SŁAWĘCICEGÓRAK-Open124K 12400:00:00   
Znaleziono 343 wynik(ów)