TRIADA INTRO ŁĄCZNIE

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-05
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
30 km
Zgłoszonych:
268
Wystartowało:
240
Nie ukończyło:
15
Ukończyło:
225
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Gorce | Nocne Pieniny | Beskid Sądecki | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MGorceNocne PieninyBeskid SądeckiCzas
netto
30km
Czas
brutto
30km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1JAWORSKI Zbigniew 473---KLUSZKOWCEM40-491M 101:22:49.0000:25:42.0000:52:29.0002:40:57.0002:41:00.00 5:1111.6
2CHLIPAŁA Paweł 429KAMIENICAM16-291M 201:28:53.0000:25:49.0000:55:20.0002:49:56.0002:50:02.00+00:09:025:2810.9
3FABIAN Bogusław 445Evanlite.comPYSKOWICEM40-492M 301:30:21.0000:26:46.0000:55:48.0002:52:48.0002:52:55.00+00:11:555:3410.8
4PACHUT Jerzy 551COLWAYSŁOPNICEM16-292M 401:28:29.0000:26:44.0000:58:24.0002:53:31.0002:53:37.00+00:12:375:3510.7
5DUDZIK Łukasz 439Góral biegaKAMIENICAM30-391M 501:31:07.0000:27:08.0000:57:34.0002:55:41.0002:55:49.00+00:14:495:4010.6
6MADZIAR Mateusz 525AO MYKONOYSTARY SACZM16-293M 601:36:39.0000:25:26.0000:55:20.0002:57:13.0002:57:25.00+00:16:255:4310.5
7ZYGMUNT Tomasz 656GIEDLAROWAM16-294M 701:33:33.0000:28:30.0000:55:23.0002:57:16.0002:57:26.00+00:16:265:4310.5
8SZCZEPANIAK Damian 615KamienicaKAMIENICAM30-392M 801:36:58.0000:26:29.0000:55:33.0002:58:53.0002:59:00.00+00:18:005:4610.4
9CELEJEWSKI Marcin 427Mydłowska Athletic TeamLIPKI WIELKIEM16-295M 901:33:22.0000:26:32.0000:59:21.0002:59:07.0002:59:15.00+00:18:155:4610.4
10MADZIAR Wiktor 524ZARZECZEM16-296M 1001:35:03.0000:26:35.0001:00:08.0003:01:37.0003:01:46.00+00:20:465:5110.2
11SAROSI Kristof 670Globo Sport SEDOBRAM16-297M 1101:36:20.0000:27:37.0000:57:53.0003:01:43.0003:01:50.00+00:20:505:5110.2
12KOZIK Adam 500KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMM16-298M 1201:36:36.0000:27:17.0000:58:05.0003:01:40.0003:01:58.00+00:20:585:5110.2
13BATORYNA Aleksander 406UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACHBĘDZINM30-393M 1301:37:26.0000:29:18.0001:00:20.0003:06:57.0003:07:04.00+00:26:046:019.9
14BRENDZOWSKI Adam 420SolinaTEAM / runonline.pl TEAMSOLINAM30-394M 1401:41:12.0000:29:18.0001:02:28.0003:12:30.0003:12:58.00+00:31:586:129.7
15OCHYRA Konrad 545Solina TeamLESKOM30-395M 1501:43:59.0000:29:07.0001:03:44.0003:16:16.0003:16:50.00+00:35:506:199.5
16OLEŚ Rafał 548Husaria Race TeamZEMBRZYCEM16-299M 1601:43:51.0000:31:07.0001:02:37.0003:17:27.0003:17:35.00+00:36:356:229.4
17BROL Piotr 423Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-396M 1701:43:31.0000:30:53.0001:04:26.0003:18:44.0003:18:50.00+00:37:506:249.4
18ROMANOWSKI Łukasz 584Husaria Race TeamKRAKÓWM30-397M 1801:47:50.0000:32:19.0001:03:48.0003:23:42.0003:23:57.00+00:42:576:349.1
19REICHEL Marcin 579KRAKÓWM30-398M 1901:52:42.0000:31:38.0001:04:06.0003:28:05.0003:28:26.00+00:47:266:428.9
20KOPIEĆ Kamil 492Jaja Na BokKRAKÓWM30-399M 2001:52:42.0000:31:38.0001:04:07.0003:28:04.0003:28:27.00+00:47:276:428.9
21PIETROCZUK Sylwia 561NOANYSAK16-291K 101:49:58.0000:33:52.0001:07:54.0003:31:35.0003:31:44.00+00:50:446:498.8
22REJMAN Marek 581TARNOBRZEGM40-493M 2101:55:59.0000:33:27.0001:03:38.0003:32:31.0003:33:04.00+00:52:046:518.8
23DOBOSZ Daniel 436GLIWICEM40-494M 2201:56:08.0000:32:13.0001:05:19.0003:32:51.0003:33:40.00+00:52:406:518.7
24KUBIESA-CRO Jakub 506KRAKÓWM30-3910M 2301:54:23.0000:34:37.0001:07:25.0003:35:47.0003:36:25.00+00:55:256:578.6
25GULBA Krzysztof 459PentelKRAKÓWM40-495M 2401:54:14.0000:33:49.0001:10:05.0003:37:56.0003:38:08.00+00:57:087:018.5
26KEMPKA Marcin 495RAJSPORT ACTIVEZDUŃSKA WOLAM30-3911M 2501:56:30.0000:34:37.0001:08:11.0003:38:46.0003:39:18.00+00:58:187:038.5
27SKIBA Maciej 139Skibasport.pl / Sportowe DzbanyWAŁBRZYCHM16-2910M 2601:56:36.0000:31:45.0001:11:21.0003:38:29.0003:39:42.00+00:58:427:028.5
28KLOCEK Konrad 663ŁĘŻYNYM30-3912M 2701:57:37.0000:35:06.0001:09:25.0003:41:28.0003:42:08.00+01:01:087:088.4
29KARDASZ Marek 265Solina TeamPOLAŃCZYKM40-496M 2802:02:15.0000:33:41.0001:06:31.0003:41:59.0003:42:27.00+01:01:277:098.4
30BORYCKI Artur 419TGRDĄBROWA TARNOWSKAM40-497M 2901:57:21.0000:34:46.0001:10:46.0003:42:37.0003:42:53.00+01:01:537:108.4
31KOZŁOWSKI Bartosz 501The ThrulersPUŁAWYM30-3913M 3001:56:37.0000:34:49.0001:11:34.0003:42:35.0003:43:00.00+01:02:007:108.4
32MŁYNARCZYK Krzysztof 536Andrychów RunningWIEPRZM30-3914M 3101:57:11.0000:33:55.0001:12:55.0003:43:14.0003:44:01.00+01:03:017:128.3
33SOSNOWSKI Roman 609Lacho TeamKRAKOWM50-591M 3202:01:04.0000:34:01.0001:10:48.0003:45:11.0003:45:53.00+01:04:537:158.3
34KOCUR Grzegorz 483GLIWICEM40-498M 3301:58:26.0000:35:50.0001:13:45.0003:47:03.0003:48:01.00+01:07:017:198.2
35CHMIELEWSKA-BORUCH Milena 430MRĄGOWOK30-391K 202:05:56.0000:34:17.0001:08:25.0003:47:16.0003:48:38.00+01:07:387:198.2
36CHOJNACKI Mikołaj 431Warsaw Run ClubWARSZAWAM40-499M 3402:02:21.0000:35:46.0001:10:52.0003:48:00.0003:48:59.00+01:07:597:218.2
37RZEPKA Tomasz 589HTF-Ludwik SikorskiALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM40-4910M 3502:08:54.0000:34:09.0001:07:50.0003:50:07.0003:50:53.00+01:09:537:258.1
38LANGE Magda 510Stg tarnowGROMNIKK30-392K 301:59:46.0000:39:29.0001:12:18.0003:51:15.0003:51:33.00+01:10:337:278
39GRZEGORZAK Wojciech 458#AdamCzerwińskiTeamNIEPOŁOMICEM40-4911M 3602:03:47.0000:34:32.0001:13:24.0003:51:04.0003:51:43.00+01:10:437:278
40WICHA Małgorzata 637WKS WawelKRAKÓWK16-292K 402:04:40.0000:35:02.0001:13:21.0003:52:50.0003:53:03.00+01:12:037:308
41KALCZYŃSKI Marcin 475KRAKÓWM16-2911M 3702:08:43.0000:31:57.0001:13:27.0003:52:47.0003:54:07.00+01:13:077:308
42SZUMNY Nina 622KRAKÓWK30-393K 502:04:31.0000:36:19.0001:13:30.0003:54:09.0003:54:20.00+01:13:207:337.9
43DEPTUŚ Bartłomiej 435KRASNYSTAWM30-3915M 3802:06:19.0000:36:35.0001:12:11.0003:54:02.0003:55:05.00+01:14:057:327.9
44HERLICZKA Tomasz 466Aml-Fly TeamGLIWICEM40-4912M 3902:04:56.0000:36:29.0001:13:43.0003:53:33.0003:55:08.00+01:14:087:328
45NIŹNIK Borys 537Husaria Race TeamKRAKÓWM40-4913M 4002:07:33.0000:34:59.0001:13:47.0003:55:34.0003:56:19.00+01:15:197:357.9
46SKIERSKI Adam 600Endurance TeamKATOWICEM40-4914M 4102:07:42.0000:36:44.0001:12:36.0003:56:39.0003:57:02.00+01:16:027:387.9
47MIKOŚ Magdalena 535KRAKÓWK30-394K 602:02:37.0000:38:04.0001:18:32.0003:58:02.0003:59:13.00+01:18:137:407.8
48WOŹNIAK Janusz 643PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM50-592M 4202:09:43.0000:36:18.0001:15:23.0004:00:50.0004:01:24.00+01:20:247:467.7
49PIASECKI Mariusz 556MnkGLIWICEM40-4915M 4302:11:10.0000:35:24.0001:16:59.0004:01:57.0004:03:33.00+01:22:337:487.7
50SZUREK Paulina 623MODERÓWKAK30-395K 702:11:34.0000:36:05.0001:16:13.0004:03:18.0004:03:52.00+01:22:527:507.6
51KOPEĆ Krystian 491RYCZÓWEKM16-2912M 4402:09:23.0000:38:07.0001:17:00.0004:03:52.0004:04:30.00+01:23:307:527.6
52KOMAR Bartosz 485GLIWICEM40-4916M 4502:11:34.0000:36:57.0001:17:21.0004:04:57.0004:05:52.00+01:24:527:547.6
53PAWELEC Aleksandra 552Husaria Race TeamKRAKÓWK16-293K 802:15:52.0000:37:01.0001:13:54.0004:05:56.0004:06:47.00+01:25:477:567.6
54GNIADY Jarosław 454ZGLOBICEM40-4917M 4602:11:02.0000:35:56.0001:20:22.0004:05:54.0004:07:20.00+01:26:207:557.6
55PINTSCHER Paulina 564RABKA-ZDRÓJK30-396K 902:11:11.0000:38:42.0001:17:46.0004:06:59.0004:07:39.00+01:26:397:587.5
56SAROSI Boldi 592DOBRAM16-2913M 4702:14:39.0000:34:42.0001:18:37.0004:06:51.0004:07:58.00+01:26:587:577.5
57GAWRYS Bartek 451Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-3916M 4802:14:31.0000:36:20.0001:17:23.0004:07:50.0004:08:14.00+01:27:147:597.5
58BISZCZUK Mariola 417The ThrulersPUŁAWYK30-397K 1002:12:19.0000:36:59.0001:19:30.0004:08:25.0004:08:48.00+01:27:488:007.5
59LEWCZUK Norbert 515Biegacze Pomagacze/ Elite RunnersŁOSICEM30-3917M 4902:09:48.0000:37:45.0001:22:16.0004:08:27.0004:09:49.00+01:28:498:007.5
60SKRZYŃSKI Rafał 603Runonline.plNIEPOŁOMICEM30-3918M 5002:09:53.0000:38:03.0001:22:51.0004:09:38.0004:10:47.00+01:29:478:037.5
61PODOLAK Zbigniew 567Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka SzwejkaPRZEMYŚLM50-593M 5102:15:05.0000:37:42.0001:19:27.0004:11:27.0004:12:14.00+01:31:148:067.4
62TYKSINSKI Rafal 629ExpressMapWARSZAWAM40-4918M 5202:16:32.0000:39:20.0001:19:29.0004:14:40.0004:15:21.00+01:34:218:127.3
63STEFANIUK Marzena 610RADZYMINK30-398K 1102:16:42.0000:38:02.0001:20:48.0004:14:57.0004:15:32.00+01:34:328:137.3
64BLOK Izabela 41872D ROWMIX JAVA TEAMKRAKOWK30-399K 1202:05:55.0000:35:59.0001:34:40.0004:16:20.0004:16:34.00+01:35:348:167.3
65PIECZONKA Rafal 558Spartan Treining Group TarnówTARNÓWM30-3919M 5301:48:45.0000:49:13.0001:38:41.0004:16:13.0004:16:39.00+01:35:398:157.3
66OSTROWSKI Łukasz 549KRASNYSTAWM30-3920M 5402:16:35.0000:38:49.0001:21:50.0004:16:15.0004:17:14.00+01:36:148:157.3
67ŚLUSARSKI Włodek 518WARSZAWAM50-594M 5502:15:10.0000:40:43.0001:23:48.0004:19:16.0004:19:41.00+01:38:418:217.2
68NOWAK Piotr 540TYCHYM16-2914M 5602:14:53.0000:41:23.0001:24:18.0004:19:48.0004:20:34.00+01:39:348:227.2
69ŻUKOWSKI Grzegorz 657Endurance TeamSIEMIANOWICEM50-595M 5702:17:38.0000:40:10.0001:25:34.0004:22:46.0004:23:22.00+01:42:228:287.1
70HANUSIAK Leszek 461Husaria Race TeamKRAKÓWM30-3921M 5802:20:30.0000:36:01.0001:27:02.0004:22:12.0004:23:33.00+01:42:338:277.1
71CIMASZEWSKI Michał 434WAŁBRZYCHM16-2915M 5902:18:31.0000:44:08.0001:21:12.0004:22:47.0004:23:51.00+01:42:518:287.1
72HRYC Martyna 467GRYWAŁDK16-294K 1302:20:26.0000:38:16.0001:25:29.0004:23:58.0004:24:11.00+01:43:118:307
73PROCHASEK Anna 569SKRBEŃSKOK30-3910K 1402:19:45.0000:40:40.0001:23:58.0004:22:58.0004:24:23.00+01:43:238:287.1
74UNIEJEWSKI Tomasz 630KATOWICEM40-4919M 6002:17:05.0000:42:15.0001:25:22.0004:23:18.0004:24:42.00+01:43:428:297.1
75SOKOŁOWSKI Władysław 607Husaria Race TeamKRAKÓWM16-2916M 6102:24:34.0000:39:10.0001:21:28.0004:24:00.0004:25:12.00+01:44:128:307
76BEDNARZ Franciszek 409SIEDLISKAM30-3922M 6202:28:12.0000:40:38.0001:16:43.0004:23:54.0004:25:33.00+01:44:338:307
77BIELECKI Adam 416BIELSKO-BIAŁAM40-4920M 6302:20:15.0000:41:27.0001:24:06.0004:24:53.0004:25:48.00+01:44:488:327
78BEŚCIAK Kamil 407Spartan Training Group TarnówTARNÓWM16-2917M 6402:15:40.0000:49:13.0001:20:59.0004:25:23.0004:25:52.00+01:44:528:337
79KRYGER Jacek 504Ote TeamRYTELM40-4921M 6502:23:53.0000:39:14.0001:23:29.0004:25:37.0004:26:36.00+01:45:368:347
80ROGÓŻ Elżbieta 583ProRunning PromotionWARSZAWAK40-491K 1502:17:40.0000:43:49.0001:25:46.0004:26:39.0004:27:15.00+01:46:158:367
81DUDA Waldemar 438Tarnowski Klub Karate ShinkyokushinTATNÓWM40-4922M 6602:25:54.0000:39:37.0001:23:24.0004:28:33.0004:28:55.00+01:47:558:396.9
81KOPEĆ Sebastian 490RYCZÓWEKM30-3923M 6602:16:07.0000:43:46.0001:29:02.0004:28:18.0004:28:55.00+01:47:558:396.9
83FRANKOWSKI Piotr 446WARSZAWAM40-4923M 6802:20:57.0000:43:53.0001:26:24.0004:30:01.0004:31:14.00+01:50:148:426.9
84GAWLIKOWSKI Robert 544KATOWICEM40-4924M 6902:22:46.0000:41:17.0001:27:19.0004:30:14.0004:31:22.00+01:50:228:436.9
85GARDEŁA Justyna 449WOLBROM TEAMWOLBROMK30-3911K 1602:25:57.0000:40:03.0001:25:46.0004:30:14.0004:31:46.00+01:50:468:436.9
86WÓŁKIEWICZ Dorota 647KS StaszewscyPRUSZKÓWK50-591K 1702:31:37.0000:39:31.0001:22:18.0004:32:07.0004:33:26.00+01:52:268:466.8
87KOBIAŁKA Paweł 482Rozbiegane DobczyceDOBCZYCEM40-4925M 7002:22:33.0000:43:35.0001:28:09.0004:33:15.0004:34:17.00+01:53:178:486.8
88HENDZLIK Monika 463CZĘSTOCHOWAK40-492K 1802:25:53.0000:40:54.0001:27:51.0004:33:47.0004:34:38.00+01:53:388:496.8
89ADAMSKI Jakub 662Ośrodek Twórczej InterwencjiKRAKÓWM30-3924M 7102:33:00.0000:38:55.0001:22:47.0004:33:14.0004:34:42.00+01:53:428:486.8
90BEDNARZ Józef 410SIEDLISKAM16-2918M 7202:23:01.0000:42:29.0001:29:52.0004:33:34.0004:35:22.00+01:54:228:496.8
91JACHIMOWICZ Jarosław 468Spartan training group TarnówTARNÓWM16-2919M 7302:30:59.0000:40:08.0001:24:18.0004:34:58.0004:35:25.00+01:54:258:526.8
92RAKOWSKI Krzysztof 577Ruchliwi Świńska NogaZDUŃSKA WOLAM40-4926M 7402:23:35.0000:44:04.0001:30:11.0004:36:18.0004:37:50.00+01:56:508:546.7
93ROZMUS Marzena 586FRELKI LOTAJOMBOJSZOWY NOWEK40-493K 1902:29:02.0000:40:55.0001:28:10.0004:37:29.0004:38:07.00+01:57:078:576.7
94HAŚNIK Daria 460BIERUŃK30-3912K 2002:26:02.0000:42:05.0001:31:45.0004:39:14.0004:39:52.00+01:58:529:006.7
95KONS Katarzyna 487Poka Herki TeamŁĄCZANYK16-295K 2102:31:18.0000:43:33.0001:26:34.0004:40:04.0004:41:25.00+02:00:259:026.6
96JURCZENKO Marcin 474ITMBW KrakówKRAKÓWM40-4927M 7502:31:55.0000:43:33.0001:26:24.0004:40:39.0004:41:52.00+02:00:529:036.6
97POŹNIAK-STYCZYŃSKA Maja 565DDCPUŁAWYK30-3913K 2202:29:40.0000:41:18.0001:31:33.0004:42:14.0004:42:31.00+02:01:319:066.6
98SIEKANIEC Dorota 595Nidec All for DreamsKRAKÓWK30-3914K 2302:26:34.0000:45:34.0001:32:54.0004:43:45.0004:45:02.00+02:04:029:096.6
99WÓJCIK Łukasz 646Olej Running Team / CelironmanPABIANICEM30-3925M 7602:29:17.0000:44:13.0001:31:33.0004:43:16.0004:45:03.00+02:04:039:086.6
100ROGOWSKA Aleksandra 582Siostry OlsenKRAKÓWK16-296K 2402:26:35.0000:45:26.0001:34:21.0004:45:16.0004:46:22.00+02:05:229:126.5
101SAMOJLUK-ŚLUSARSKA Bożena 591Drużyna TVNWARSZAWAK60+1K 2502:36:04.0000:43:31.0001:27:38.0004:46:04.0004:47:13.00+02:06:139:136.5
102LUDWA Michał 516Tarnowski Klub Sportowy Shinkyokushin KarateTARNÓWM30-3926M 7702:30:21.0000:49:14.0001:28:18.0004:47:24.0004:47:53.00+02:06:539:166.5
103TRUSZKOWSKA Marta 628WARSZAWAK30-3915K 2602:39:24.0000:40:46.0001:29:16.0004:47:58.0004:49:26.00+02:08:269:176.5
104BEDNARZ Anna 40842 Do SzczęściaSIEDLISKAK16-297K 2702:29:21.0000:45:56.0001:34:39.0004:48:17.0004:49:56.00+02:08:569:176.5
105TOKARSKA Bożena 624#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWK40-494K 2802:32:03.0000:46:11.0001:31:49.0004:49:04.0004:50:03.00+02:09:039:196.4
106TOKARSKI Rafał 625KRAKÓWM40-4928M 7802:32:03.0000:46:12.0001:31:49.0004:49:02.0004:50:04.00+02:09:049:196.4
107HERLICZKA Renata 465Aml-Fly TeamGLIWICEK30-3916K 2902:34:50.0000:45:39.0001:31:00.0004:49:52.0004:51:29.00+02:10:299:216.4
108WIŚNIEWSKI Tomasz 635ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM40-4929M 7902:33:24.0000:42:17.0001:35:54.0004:50:14.0004:51:35.00+02:10:359:216.4
109REJMAN Dorota 580TARNOBRZEGK40-495K 3002:36:51.0000:45:54.0001:29:53.0004:51:24.0004:52:38.00+02:11:389:246.4
110CHRZAN Magdalena 432KRAKÓWK30-3917K 3102:39:08.0000:40:03.0001:34:06.0004:52:39.0004:53:17.00+02:12:179:266.4
111NOWAK Krzysztof 542STG TarnówGROMNIKM40-4930M 8002:31:55.0000:46:05.0001:35:28.0004:52:41.0004:53:28.00+02:12:289:266.4
112ZAŁUBSKA Anna 652dietetyk-niepolomice.plKRAKÓWK30-3918K 3202:33:15.0000:45:52.0001:34:54.0004:53:30.0004:54:01.00+02:13:019:286.3
113NORWECKA Sylwia 538KRAKÓWK30-3919K 3302:39:56.0000:44:34.0001:32:22.0004:55:39.0004:56:52.00+02:15:529:326.3
114SZCZESNIAK Agnieszka 616SB SoboleWARSZAWAK40-496K 3402:39:13.0000:46:06.0001:34:04.0004:58:30.0004:59:23.00+02:18:239:376.2
115SOBULSKI Karol 606SB SOBOLEPIASECZNOM40-4931M 8102:39:13.0000:46:07.0001:34:04.0004:58:33.0004:59:24.00+02:18:249:376.2
116BAR Przemek 405Endurance TeamSIEMIANOWICEM30-3927M 8202:48:58.0000:39:31.0001:32:42.0005:00:03.0005:01:11.00+02:20:119:406.2
117SŁOWIŃSKI Karol 604KRAKÓWM40-4932M 8302:40:06.0000:41:53.0001:39:27.0004:59:42.0005:01:26.00+02:20:269:406.2
118DĄBROWSKI Marek 437TRANSPOREONWIĘCŁAWICE STAREM30-3928M 8402:41:53.0000:45:31.0001:34:09.0004:59:53.0005:01:33.00+02:20:339:406.2
119BOROŃ Marlena 639KRAKÓWK16-298K 3502:39:39.0000:46:49.0001:35:36.0005:01:10.0005:02:04.00+02:21:049:426.2
120WARCHOCKA Ewelina 632LUBLINK40-497K 3602:42:03.0000:44:50.0001:36:04.0005:01:51.0005:02:57.00+02:21:579:446.2
121SALAMON Barbara 590GLIWICEK40-498K 3702:38:04.0000:48:32.0001:39:32.0005:05:25.0005:06:08.00+02:25:089:516.1
122SKIBA Katarzyna 599ZDUŃSKA WOLAK40-499K 3802:42:42.0000:48:22.0001:35:42.0005:05:17.0005:06:46.00+02:25:469:506.1
123PRZYBYLSKI Michał 570TRANSPOREONZABIERZÓWM30-3929M 8502:55:04.0000:43:45.0001:28:04.0005:05:19.0005:06:53.00+02:25:539:506.1
124JAGIEŁA Tomasz 469BAKoMAT TEAMKROSNOM30-3930M 8602:31:24.0000:50:41.0001:45:15.0005:06:44.0005:07:20.00+02:26:209:536.1
125MAJDA Karolina 527KRAKÓWK16-299K 3902:41:39.0000:48:23.0001:37:39.0005:06:29.0005:07:41.00+02:26:419:536.1
125RACZEK Radosław 574Gorący Potok TeamKRAKÓWM16-2920M 8702:41:39.0000:48:23.0001:37:39.0005:06:27.0005:07:41.00+02:26:419:536.1
127RADOSZ-KWASEK Agata 575Muay Running TeamKRAKÓWK30-3920K 4002:42:24.0000:51:42.0001:34:50.0005:07:51.0005:08:56.00+02:27:569:556
128PRZYBYŁKA Agnieszka 571MYSŁOWICEK30-3921K 4102:38:28.0000:47:15.0001:43:15.0005:07:53.0005:08:58.00+02:27:589:556
129ARMAŃSKA Marianna 400LEGNICAK30-3922K 4202:40:41.0000:48:35.0001:40:23.0005:08:57.0005:09:39.00+02:28:399:576
130KONIEC Mariusz 486Carbon OCR Racing TeamDĄBROWA GÓRNICZAM30-3931M 8802:45:09.0000:50:48.0001:34:02.0005:08:45.0005:09:59.00+02:28:599:576
131CIECHAROWSKA Justyna 433ŻYRARDÓWK30-3923K 4302:44:56.0000:47:26.0001:38:25.0005:09:24.0005:10:47.00+02:29:479:586
132STYŁA Sebastian 612TURKAM40-4933M 8903:10:05.0000:39:28.0001:21:42.0005:10:16.0005:11:15.00+02:30:1510:006
133PIETROŃ Monika 562Lemon TeamKRAKÓWK30-3924K 4402:45:09.0000:48:26.0001:39:00.0005:11:24.0005:12:35.00+02:31:3510:026
134NOWAK Paulina 543Spartan Treining Group TarnówTARNÓWK30-3925K 4502:44:47.0000:49:13.0001:38:41.0005:12:17.0005:12:41.00+02:31:4110:046
135ZIÓŁEK Teresa 655STEY INSANEJACKÓWK60+2K 4602:45:14.0000:50:57.0001:37:02.0005:11:46.0005:13:13.00+02:32:1310:036
136GAWRYLAK Beata 450ZumbiaryPIASECZNOK40-4910K 4702:48:58.0000:46:53.0001:37:53.0005:12:03.0005:13:44.00+02:32:4410:036
137JAROSZEWSKA Iwona 471KOZIEGŁOWYK40-4911K 4802:43:21.0000:48:18.0001:43:08.0005:13:09.0005:14:47.00+02:33:4710:065.9
137WÓŁKIEWICZ Paweł 648Ox5PRUSZKÓWM50-596M 9002:43:21.0000:48:18.0001:43:08.0005:13:10.0005:14:47.00+02:33:4710:065.9
139KOSTKA Aneta 496Adidas Runners WarsawKAZIMIERÓWK16-2910K 4902:46:38.0000:46:09.0001:42:21.0005:14:24.0005:15:08.00+02:34:0810:085.9
140NOWACZEK Aleksandra 539Multimedia Runners PuławyPUŁAWYK30-3926K 5002:53:36.0000:44:56.0001:36:48.0005:14:25.0005:15:20.00+02:34:2010:085.9
141ZIÓŁEK Kornelia 654WARSZAWAK30-3927K 5102:44:47.0000:46:21.0001:44:29.0005:14:45.0005:15:37.00+02:34:3710:095.9
142POSS Marcin 568WARSZAWAM40-4934M 9102:41:05.0000:56:14.0001:39:03.0005:14:58.0005:16:22.00+02:35:2210:095.9
143HEPNER Malwina 464Adidas Runners WarsawWARSZAWAK30-3928K 5202:46:42.0000:47:28.0001:42:21.0005:15:46.0005:16:31.00+02:35:3110:115.9
144DZIÓBEK Sylwia 444WIELICZKAK40-4912K 5302:59:17.0000:47:18.0001:30:33.0005:16:05.0005:17:08.00+02:36:0810:115.9
145BURMAN Beata 426MUROWANA GOŚLINAK40-4913K 5402:51:51.0000:46:14.0001:39:08.0005:16:08.0005:17:13.00+02:36:1310:115.9
146OTOLA Iwona 550Endurance TeamCHORZÓWK30-3929K 5502:48:58.0000:47:40.0001:40:52.0005:16:22.0005:17:30.00+02:36:3010:125.9
147SIKORSKI Ludwik 598HTF Ludwik SikorskiALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM40-4935M 9202:45:03.0000:49:22.0001:43:22.0005:16:35.0005:17:47.00+02:36:4710:125.9
148ŚWIEŻEWSKA Klementyna 640WARSZAWAK30-3930K 5602:52:21.0000:50:56.0001:34:45.0005:16:06.0005:18:02.00+02:37:0210:115.9
149KRAVETS Anastasiia 502TRANSPOREONKRAKÓWK16-2911K 5702:55:04.0000:45:30.0001:37:41.0005:16:42.0005:18:15.00+02:37:1510:125.9
150ZAKRZEWSKI Jaroslaw 651WARSZAWAM40-4936M 9302:46:53.0000:50:02.0001:42:17.0005:18:09.0005:19:12.00+02:38:1210:155.8
151WOŹNIAK Lidia 644PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNK50-592K 5802:47:35.0000:48:28.0001:43:17.0005:18:47.0005:19:20.00+02:38:2010:175.8
152SKOCZYLAS Piotr 601Endurance TeamCHORZÓWM40-4937M 9402:46:20.0000:46:16.0001:46:58.0005:18:37.0005:19:34.00+02:38:3410:165.8
153KURCIŃSKA Lidia 507PIASECZNOK30-3931K 5902:46:31.0000:50:56.0001:42:12.0005:18:01.0005:19:39.00+02:38:3910:155.8
154RUDNIK Katarzyna 587WARSZAWAK30-3932K 6002:46:31.0000:51:13.0001:42:12.0005:18:13.0005:19:56.00+02:38:5610:155.8
155BALCERZAK Krystyna 402ŁÓDŹK40-4914K 6102:45:14.0000:51:26.0001:45:58.0005:21:10.0005:22:38.00+02:41:3810:215.8
156SIATKA Agnieszka 594Running PerformanceKRAKÓWK40-4915K 6202:46:31.0000:52:52.0001:44:38.0005:23:07.0005:24:01.00+02:43:0110:255.8
157MICHALIK Justyna 533Zabierzow biegaZABIERZOWK30-3933K 6302:54:20.0000:46:26.0001:45:44.0005:25:14.0005:26:30.00+02:45:3010:295.7
158TROJANOWSKA Kinga 627ZLOTOWK60+3K 6402:55:49.0000:47:25.0001:43:23.0005:25:37.0005:26:37.00+02:45:3710:305.7
159BUNIKOWSKA Emilia 425KRAKÓWK30-3934K 6502:48:23.0000:53:22.0001:45:09.0005:25:39.0005:26:54.00+02:45:5410:305.7
160ŁATA Katarzyna 519WROCŁAWK40-4916K 6602:58:51.0000:47:19.0001:40:46.0005:25:23.0005:26:56.00+02:45:5610:295.7
161BEZKOROWAJNY Joanna 411NokiaSIEPRAWK30-3935K 6702:55:52.0000:48:22.0001:42:58.0005:25:26.0005:27:12.00+02:46:1210:295.7
161BEZKOROWAJNY Mateusz 412NokiaSIEPRAWM30-3932M 9502:55:52.0000:48:22.0001:42:58.0005:25:27.0005:27:12.00+02:46:1210:295.7
163KAPAŁKA Krzysztof 478STG TarnówGROMNIKM60+1M 9602:54:00.0000:48:44.0001:45:51.0005:28:14.0005:28:35.00+02:47:3510:355.7
164RUTKOWSKA Milena 588Multimedia Runners PuławyPUŁAWYK30-3936K 6802:54:02.0000:48:14.0001:48:08.0005:29:27.0005:30:24.00+02:49:2410:375.6
165KŁOPOT Grażyna 481Multimedia Runners PuławyPUŁAWYK40-4917K 6902:54:02.0000:48:15.0001:48:08.0005:29:26.0005:30:25.00+02:49:2510:375.6
166GŁUCHOWSKI Jacek 453BB RunersBIELSKO-BIAŁAM40-4938M 9702:56:03.0000:49:18.0001:45:08.0005:29:46.0005:30:29.00+02:49:2910:385.6
167MARKOWSKA Jadwiga 530WIELICZKAK30-3937K 7002:59:17.0000:48:20.0001:43:06.0005:29:43.0005:30:43.00+02:49:4310:385.6
168KORNAGA Kamil 493KS Rudnianka Rudna WielkaRUDNA WIELKAM16-2921M 9802:31:22.0000:46:01.0002:13:48.0005:29:26.0005:31:11.00+02:50:1110:375.6
169SITEK Szymon 620Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM30-3933M 9903:30:00.0000:36:00.0001:27:51.0005:33:13.0005:33:51.00+02:52:5110:445.6
170SEBZDA Malgorzata 593Husaria Race TeamBŁĘDOWA TYCZYŃSKAK40-4918K 7102:53:58.0000:52:12.0001:48:58.0005:34:22.0005:35:08.00+02:54:0810:475.6
171BRODAWKA Olga 421WARSZAWAK30-3938K 7202:53:51.0000:50:59.0001:50:40.0005:34:38.0005:35:30.00+02:54:3010:475.6
172WALKOWSKA Justyna 631JacekBiega Running TeamNOWA IWICZNAK40-4919K 7302:54:31.0000:50:01.0001:51:01.0005:33:58.0005:35:33.00+02:54:3310:465.6
173LULA Radek 517WARSZAWAM40-4939M 10003:01:30.0000:45:37.0001:48:53.0005:34:49.0005:36:00.00+02:55:0010:485.6
174KRÓLIKOWSKA Anna 503Husaria Race TeamMODLNICZKAK16-2912K 7403:10:46.0000:52:39.0001:33:13.0005:35:50.0005:36:38.00+02:55:3810:505.5
174ŁUCZAK Paweł 522KRAKÓWM16-2922M 10103:10:46.0000:52:40.0001:33:12.0005:35:51.0005:36:38.00+02:55:3810:505.5
176KORPALSKI Jacek 494WARSZAWAM50-597M 10202:56:35.0000:53:08.0001:47:33.0005:35:48.0005:37:16.00+02:56:1610:495.5
177ŁUKASZEWSKA Katarzyna 523ŁOZISKAK50-593K 7502:59:48.0000:51:11.0001:46:19.0005:35:41.0005:37:18.00+02:56:1810:495.5
178STERNIK Daniel 611Największa Armia ŚwiataLUBLINM30-3934M 10302:44:44.0000:52:45.0002:00:11.0005:36:34.0005:37:40.00+02:56:4010:515.5
179BALON Marcin 403BB RunnersKROSNOM40-4940M 10402:52:20.0000:51:51.0001:53:48.0005:37:09.0005:37:59.00+02:56:5910:525.5
180LEFELIC Monika 512WARSZAWAK40-4920K 7602:39:27.0000:58:47.0002:00:46.0005:37:47.0005:39:00.00+02:58:0010:535.5
181ŻURKOWSKA Dorota 658JÓZEFÓWK30-3939K 7702:56:00.0000:55:23.0001:49:01.0005:38:42.0005:40:24.00+02:59:2410:555.5
182ZBROSZCZYK Damian 585Carbon Ocr Racing TeamRYBNIKM30-3935M 10502:58:15.0000:51:23.0001:52:19.0005:40:49.0005:41:57.00+03:00:5710:595.5
183WIŚNIEWSKA Katarzyna 634WIŚNIA TeamWARSZAWAK40-4921K 7802:54:16.0000:53:27.0001:55:34.0005:41:50.0005:43:17.00+03:02:1711:015.4
184PUKOCZ Katarzyna 573ŚWIĘTOCHŁOWICEK30-3940K 7903:01:38.0000:53:28.0001:48:33.0005:41:36.0005:43:39.00+03:02:3911:015.4
185SURDEJ Paulina 613STG TarnówTARNÓWK16-2913K 8003:23:04.0000:49:13.0001:31:32.0005:43:24.0005:43:49.00+03:02:4911:045.4
186ŚWIEŻEWSKA Kaja 641LONDYNK30-3941K 8103:04:37.0000:53:03.0001:46:10.0005:41:52.0005:43:50.00+03:02:5011:015.4
187MEINERT Jakub 532Carbon OCR Racing TeamKATOWICEM16-2923M 10603:08:43.0000:51:15.0001:44:23.0005:42:46.0005:44:21.00+03:03:2111:035.4
188RADYK Joanna 576Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK30-3942K 8203:01:33.0000:52:54.0001:50:02.0005:43:30.0005:44:29.00+03:03:2911:045.4
189ZAINCIKOVSKAIA-WÓJCIK Inna 649NIE MAM POMYSŁUŁÓDŹK30-3943K 8303:03:58.0000:52:49.0001:49:23.0005:45:24.0005:46:10.00+03:05:1011:085.4
190PAWŁOWSKA Maria 555MarusiabiegaPLJANOWIECK40-4922K 8402:59:34.0000:52:22.0001:55:32.0005:45:58.0005:47:28.00+03:06:2811:095.4
191ŁĘPICKI Mateusz 521Lemon TeamKRAKÓWM30-3936M 10703:06:10.0000:52:59.0001:54:57.0005:52:46.0005:54:06.00+03:13:0611:225.3
192ŁĘPICKA Marta 520WARSZAWAK16-2914K 8503:06:12.0000:53:00.0001:54:56.0005:52:48.0005:54:08.00+03:13:0811:225.3
193GRABOWSKA Joanna 457SPC/ KM UMKTORUŃK40-4923K 8603:18:15.0000:40:00.0001:56:06.0005:52:50.0005:54:21.00+03:13:2111:225.3
194KUREK Małgorzata 508Carbon OCR Racing TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK30-3944K 8703:08:37.0000:58:50.0001:46:58.0005:53:25.0005:54:25.00+03:13:2511:245.3
195SOSNOWSKA Barbara 608Lacho TeamKRAKÓWK40-4924K 8803:06:58.0000:52:27.0001:57:26.0005:55:10.0005:56:51.00+03:15:5111:275.2
196PIETRZYKOWSKA Katarzyna 563WROCŁAWK30-3945K 8903:06:58.0000:52:28.0001:57:26.0005:55:08.0005:56:52.00+03:15:5211:275.2
197KOWALCZYK Justyna 499AccentureWARSZAWAK50-594K 9002:50:26.0000:58:14.0002:08:35.0005:56:21.0005:57:15.00+03:16:1511:295.2
198CHLEWICKA Magdalena 414Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAK30-3946K 9103:30:00.0000:53:01.0001:34:44.0005:57:07.0005:57:45.00+03:16:4511:315.2
199KWIATKOWSKA Katarzyna 509runkasiarunMARKIK30-3947K 9203:04:42.0000:52:40.0002:02:05.0005:57:54.0005:59:27.00+03:18:2711:325.2
200RADYK Jakub 440Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM30-3937M 10803:30:00.0000:52:54.0001:40:38.0006:03:04.0006:03:32.00+03:22:3211:425.1
201GROCHAL Marcin 557PseudoMountainRunnerWYGIEŁZÓWM40-4941M 10903:30:00.0001:00:00.0001:35:38.0006:05:06.0006:05:38.00+03:24:3811:465.1
202OGAZA Anna 546SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK30-3948K 9303:08:35.0000:58:50.0001:59:57.0006:06:22.0006:07:22.00+03:26:2211:495.1
203BRODECKI Adam 422WATAHA łączy nas bieganieRADZYŃ PODLASKIM16-2924M 11003:18:00.0000:53:30.0001:55:56.0006:05:27.0006:07:26.00+03:26:2611:475.1
204KANDERSKI Sławek 476WKB MaratończykWŁOCŁAWEKM50-598M 11103:18:15.0000:53:49.0001:56:06.0006:06:19.0006:08:10.00+03:27:1011:495.1
205DZIEDZIC-WÓJTOWICZ Agnieszka 442Srtg-NiepołomiceTARGOWISKOK40-4925K 9403:10:11.0001:01:50.0001:58:43.0006:09:30.0006:10:44.00+03:29:4411:555
206LESZCZYNSKI Aleksander 514KRAKÓWM40-4942M 11203:10:19.0000:55:43.0002:06:36.0006:11:00.0006:12:38.00+03:31:3811:585
207LUDKA Dagmara 513ZŁOTÓWK40-4926K 9503:30:00.0000:52:03.0001:52:03.0006:13:36.0006:14:06.00+03:33:0612:035
208NOWAK Ewelina 541STG TarnówGROMNIKK30-3949K 9603:20:39.0000:56:27.0002:03:55.0006:20:15.0006:21:01.00+03:40:0112:154.9
209WIŚNIEWSKA Dorota 633ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK40-4927K 9703:25:17.0000:57:11.0002:00:58.0006:21:51.0006:23:26.00+03:42:2612:194.9
210GERLE-KOTULA Anna 452KATOWICEK30-3950K 9803:15:10.0000:55:52.0002:12:53.0006:22:38.0006:23:55.00+03:42:5512:204.9
211KOTULA Jakub 498KATOWICEM30-3938M 11303:15:10.0000:56:34.0002:12:53.0006:23:16.0006:24:37.00+03:43:3712:214.9
212DUBIŃSKI Przemysław 415Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwiatCZĘSTOCHOWAM40-4943M 11403:30:00.0000:53:02.0002:02:11.0006:24:34.0006:25:13.00+03:44:1312:244.8
213SKORUPKA Anna 602SIEDLCEK40-4928K 9903:23:27.0000:56:32.0002:08:28.0006:26:30.0006:28:27.00+03:47:2712:284.8
214JASIUL Mariola 472LEGIONOWOK40-4929K 10003:25:58.0001:05:25.0002:04:20.0006:34:09.0006:35:43.00+03:54:4312:424.7
215MALARA Dalia 528CARBON OCR RACING TEAMZABRZEK30-3951K 10103:38:59.0001:05:59.0001:53:06.0006:37:42.0006:38:04.00+03:57:0412:494.7
216MALOCHLEB Mateusz 659Zawisza Stara KuźniaKATOWICEM16-2925M 11503:14:34.0000:43:33.0002:45:03.0006:41:07.0006:43:10.00+04:02:1012:564.6
217ZIENKIEWICZ Agata 653WROCŁAWK30-3952K 10203:33:25.0001:00:44.0002:09:28.0006:42:08.0006:43:37.00+04:02:3712:584.6
218KAPAŁKA Bożena 477STG TarnówGROMNIKK50-595K 10303:23:04.0001:01:33.0002:22:56.0006:46:32.0006:47:33.00+04:06:3313:064.6
219WIECZOREK Andrzej 638TARNÓWM50-599M 11603:31:24.0000:57:01.0002:22:57.0006:50:19.0006:51:22.00+04:10:2213:144.5
220MIERZEJEWSKA Olga 534SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK30-3953K 10403:34:42.0001:00:46.0002:20:35.0006:54:40.0006:56:03.00+04:15:0313:224.5
221SIERECKA Dorota 596Team ZabieganeDni // wkurw_teamŻELECHÓWK40-4930K 10503:37:56.0001:09:51.0002:08:46.0006:54:24.0006:56:33.00+04:15:3313:224.5
222SMOGORZEWSKA Marta 605wkurw_teamWARSZAWAK30-3954K 10603:37:56.0001:02:46.0002:25:08.0007:03:42.0007:05:50.00+04:24:5013:404.4
223MATUSZCZAK Angelika 531STG TarnówTARNÓWK30-3955K 10703:32:24.0001:14:54.0002:36:22.0007:22:44.0007:23:40.00+04:42:4014:164.2
224PRZYBYŁO Marta 572KRAKÓWK30-3956K 10803:39:18.0001:15:42.0002:39:08.0007:32:13.0007:34:08.00+04:53:0814:354.1
225KOSZNIRUK Elzbieta 497Wybiegaj SiebieCHOTOMÓWK50-596K 10903:39:18.0001:15:42.0002:45:03.0007:37:48.0007:40:03.00+04:59:0314:464.1
ZAJĄCZKOWSKA Ewelina 650Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAK30-3900:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF01:22:10.00 DNF DNF DNF--
GABRYŚ Rafał 447Kawik Running TeamSZCZAWAM30-3901:28:03.00 DNF00:27:28.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SURUS Artur 614TARNÓWM30-3902:00:08.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KWASEK Kazek 293Muay Running TeamBIBICEM40-4902:15:46.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BIAŁEK Mariusz 413Endurance TeamKATOWICEM30-3902:48:21.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PAWEŁCZYK Kacper 554K.S. Celironman S.A.ŁÓDŹM30-3902:14:54.00 DNF00:44:59.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MAŃKO Monika 529TURKAK16-2903:10:04.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WILCZEWSKA Weronika 642HRUBIESZÓWK16-2902:34:00.00 DNF00:47:50.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KUBIESA Patrycja 505Husaria Race TeamKRAKÓWK30-3903:22:28.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KARPIŃSKA Ania 479Dzikie Grubasy Szatana/Adidas Runers WarsawWARSZAWAK40-4903:31:45.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DZIEWIĄTKOWSKA Ewa 443STARE BABICEK40-4902:40:44.00 DNF00:00:00.00 DNF01:43:23.00 DNF DNF DNF--
PIEŃKOWSKI Leszek 559WM TRISELFKRAKÓWM50-5903:33:25.00 DNF00:58:53.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JACKOWSKA Ewa 660Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWK40-4903:01:30.00 DNF00:00:00.00 DNF01:48:51.00 DNF DNF DNF--
JACKOWSKI Jacek 661Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWM40-4903:01:33.00 DNF00:00:00.00 DNF01:48:50.00 DNF DNF DNF--
KOPCZYK Jakub 489LUBLINM16-2903:03:55.00 DNF00:00:00.00 DNF01:54:23.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 240 wynik(ów)