TRIADA MARATON NOCNE PIENINY

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-04
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
11 km
Zgłoszonych:
205
Wystartowało:
183
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
181
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu5kmCzas
netto
11km
Czas
brutto
11km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KOŚCIELNIAK Kacper 272Salco Garmin TeamRABA NIŻNAM16-291M 100:00:0000:24:3100:48:44.4000:48:45.35 4:2513.5
2FLOREK Sebastian 237Norafsport / Sport HGGABOŃM30-391M 200:00:0100:25:2800:52:17.3000:52:18.65+00:03:334:4512.6
3GAWLIK Sławek 242KRAKÓWM30-392M 300:00:0100:26:0800:53:17.8000:53:19.35+00:04:344:5012.4
4FABIAN Marcel 235SOCIOS SILESIAPYSKOWICEM16-292M 400:00:0100:25:4300:53:48.2000:53:49.95+00:05:044:5312.3
5STROINSKI Daniel 241WARSZAWAM30-393M 500:00:0100:26:4100:54:54.8000:54:56.75+00:06:114:5912
6BEREŚ Arkadiusz 203RZESZÓWM30-394M 600:00:0100:27:1800:55:32.3000:55:33.35+00:06:485:0211.9
7CYRAN Piotr 225NOANYSAM30-395M 700:00:0200:27:2700:55:50.4500:55:52.90+00:07:075:0411.8
8KLONOWSKI Kamil 271Carbon OCR Racing TeamŁAZISKA GÓRNEM30-396M 800:00:0100:27:5200:57:06.2000:57:07.25+00:08:215:1111.6
9SAWA Piotr 617LUBLINM16-293M 900:00:2000:28:5100:59:29.1000:59:49.85+00:11:045:2411.1
10TYNUS Grzegorz 667NKKFRYDMANM40-491M 1000:00:0100:29:2401:01:15.2001:01:17.15+00:12:315:3410.8
11RYBAK Przemysław 341Prze(w)AgaPUŁAWYM30-397M 1100:00:0200:30:2501:03:16.7001:03:18.95+00:14:335:4510.4
12NOWAK Lukasz 322NOA / CS running teamWROCŁAWM30-398M 1200:00:3000:30:5101:03:35.4501:04:06.25+00:15:205:4610.4
13MAŁEK Daren 307RUDA ŚLĄSKAM30-399M 1300:00:0100:30:2101:04:17.1001:04:18.45+00:15:335:5010.3
14OLEJNIK Franciszek 326Inżynieria Biegania TEAMIMIELINM16-294M 1400:00:1700:30:2501:04:05.6001:04:22.65+00:15:375:4910.3
15JARNOT Konrad 256Biegam w Kato :)KATOWICEM30-3910M 1500:00:2000:32:3601:06:09.8501:06:30.00+00:17:446:0010
16SOWA Grzegorz 353STG-Kraków ŚródmieścieŚWIDNIKM30-3911M 1600:00:0600:32:1901:06:34.4501:06:40.45+00:17:556:039.9
17SZELĄG Dariusz 360Lisy PustyniKLUCZEM40-492M 1700:00:1300:32:0201:06:37.9001:06:51.25+00:18:056:039.9
18CICHOCKI Tomasz 223PeletonALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM30-3912M 1800:00:0200:32:4201:07:01.6001:07:03.65+00:18:186:059.8
19BROL Dominika 209Endurance TeamSIEMIANOWICEK30-391K 100:00:0300:32:5701:07:01.4501:07:04.70+00:18:196:059.8
20JASIULEWICZ Anna 258Białystok Biega TeamJÓZEFOSŁAWK40-491K 200:00:0100:32:4301:07:11.4501:07:13.00+00:18:276:069.8
21SKORUPKA Leszek 348M3 SiedlceSIEDLCEM40-493M 1900:00:0700:33:2901:07:30.1001:07:37.90+00:18:526:089.8
22FEICHTINGER Marek 236ŻORYM40-494M 2000:00:0300:32:1501:07:38.9001:07:42.15+00:18:566:099.8
23KUCZYK Szymon 288Endurance TeamSIEMIANOWICEM40-495M 2100:00:0300:33:1801:07:50.0001:07:53.95+00:19:086:109.7
24BIEŃ Przemysław 205KS Ryglice- Sekcja biegowaJONINYM30-3913M 2200:00:0000:31:1101:08:45.3501:08:45.35+00:20:006:159.6
25BYRCZEK Michał 216WATAHAWROCŁAWM30-3914M 2300:00:1700:34:3601:08:48.2501:09:05.50+00:20:206:159.6
26MĘDRYKOWSKI Damian 311SANDOMIERZM30-3915M 2400:00:0600:33:5601:09:27.9501:09:34.70+00:20:496:189.5
27MARCINKOWSKI Bartosz 308Sacky RunnersJAWORZNOM16-295M 2500:00:0900:32:5701:09:36.5001:09:46.45+00:21:016:199.5
28MICHALSKI Damian 313Alior Running TeamWARSZAWAM40-496M 2600:00:0200:32:1401:09:59.0501:10:01.45+00:21:166:219.4
29KOLACHA Patryk 275STUDIO GTSIMIELINM16-296M 2700:00:0400:33:2901:10:05.2501:10:09.25+00:21:236:229.4
30KRAWCZYK Karol 283Leniwy inaczejJAWORZNOM30-3916M 2800:00:0400:34:3701:10:40.7501:10:45.00+00:21:596:259.3
31DROŚ Aleksander 228Power TrainingWARSZAWAM30-3917M 2900:00:0700:33:5801:10:37.7501:10:45.30+00:21:596:259.3
32OSIAK Artur 327Biegusiem.plGOŁĄBM30-3918M 3000:00:0800:33:5801:10:37.3001:10:45.40+00:22:006:259.3
33ZIĘCINA Sylwia 395AtlanticKRAKÓWK30-392K 300:00:0100:34:2301:10:44.9001:10:46.65+00:22:016:259.3
34DYLEG Andrzej 669Limanowa ForestM40-497M 3100:00:2600:33:4101:10:27.3001:10:53.75+00:22:086:249.4
35WŁOCH Sławomir 380KROSNOM50-591M 3200:00:0800:34:2501:11:16.0001:11:24.75+00:22:396:289.3
36MACIEJEWSKI Daniel 336LUBLINM30-3919M 3300:00:2000:33:2001:11:10.9501:11:31.75+00:22:466:289.3
37KOZIEŁ Krzysztof 282GLIWICEM30-3920M 3400:00:1400:33:3701:11:31.6001:11:46.10+00:23:006:309.2
38SOSNOWSKA Agnieszka 352Sosna RadosnaSOSNOWIECK40-492K 400:00:0200:34:4001:11:57.1001:11:59.75+00:23:146:329.2
39ŁOBODOWSKI Marcin 299RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAM30-3921M 3500:00:0500:34:1201:12:27.9501:12:32.95+00:23:476:359.1
40CIERPIOŁ Andrzej 224sacky runnersJAWORZNOM16-297M 3600:00:0900:36:4501:12:50.6501:13:00.45+00:24:156:379.1
41PRZYBYLSKI Tomasz 339TRI TOMAJPOZNAŃM40-498M 3700:00:1800:37:0501:13:06.0501:13:24.55+00:24:396:389
42CHODOWIEC Karolina 221Adidas Runners WarsawGDYNIAK30-393K 500:00:1000:35:5001:13:14.6001:13:25.20+00:24:396:399
43GRUSZKA Grzegorz 250Endurance TeamSIEMIANOWICEM40-499M 3800:00:0400:35:2801:13:40.9501:13:45.25+00:24:596:419
44SAWCZUK Robert 343Padre TeamNOWA WIOSKAM30-3922M 3900:00:2700:37:4701:13:24.4501:13:52.10+00:25:066:409
45SZKODA Kasia 361POZNAŃK16-291K 600:00:1400:36:1401:13:49.9001:14:04.80+00:25:196:428.9
46OŻGA Sebastian 329TYCHYM30-3923M 4000:00:1300:36:4501:13:57.7001:14:11.05+00:25:256:438.9
47STEFANIUK Roman 357SIEDLCEM50-592M 4100:00:0700:35:4401:14:03.7501:14:11.70+00:25:266:448.9
48PYTEL Waldek 340Yulo RanTeam SiedlceSIEDLCEM50-593M 4200:00:0900:36:5601:14:02.3001:14:11.75+00:25:266:438.9
49DZIERŻAK Elżbieta 233Husaria Race TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK40-493K 700:00:1600:36:5501:14:11.1001:14:28.05+00:25:426:448.9
50CHILICKA Marta 219Red Lion ClubMIĘDZYRZEC PODLASKIK30-394K 800:00:0300:35:4101:14:42.8501:14:46.80+00:26:016:478.8
51KALISZAN Krzysztof 26312 WBOTZALASEWOM16-298M 4300:00:1400:36:1501:14:35.5501:14:49.75+00:26:046:468.8
52LUTEREK Michał 298WARSZAWAM40-4910M 4400:00:1100:36:3401:14:58.9001:15:10.65+00:26:256:498.8
53KITOWSKA Anna 232Perfect Runner TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK40-494K 900:00:1600:36:5501:15:04.7001:15:21.05+00:26:356:498.8
54NOWIŃSKI Marcin 324Husaria Race TeamTARNÓWM16-299M 4500:00:1700:36:3401:15:12.8001:15:30.20+00:26:446:508.8
55STANKIEWICZ Tomasz 355Gt TeamKRAKÓWM30-3924M 4600:00:2300:37:2901:15:07.1001:15:30.85+00:26:456:498.8
56POŁOM Rafał 335NOAWROCŁAWM30-3925M 4700:00:1200:37:1901:15:21.1001:15:33.65+00:26:486:518.8
57WOLAŃCZUK Piotr 388ZAMOŚĆM16-2910M 4800:00:0500:36:0401:15:48.9501:15:54.65+00:27:096:538.7
58WOLAŃCZUK Marcin 387WARSZAWAM30-3926M 4900:00:0600:36:0201:15:48.4001:15:54.95+00:27:096:538.7
59GRABOWSKI Damian 248-POZNAŃM30-3927M 5000:00:1300:37:1401:16:30.7001:16:44.30+00:27:586:578.6
60KUNA Aleksandra 290LIPOWIECK30-395K 1000:00:1900:37:1601:16:35.9001:16:55.05+00:28:096:578.6
61SZPUNAR Maciej 364Robię to Dla SiebieGDYNIAM40-4911M 5100:00:5400:38:0801:16:08.3001:17:02.85+00:28:176:558.7
62WALKOWSKI Tomasz 370JacekBiega Running TeamNOWA IWICZNAM50-594M 5200:00:1400:38:1601:16:59.7001:17:14.05+00:28:287:008.6
63KOWALSKI Krzysztof 279HRmaxCrossTeamSOPOTM50-595M 5300:00:1000:37:5001:17:18.2001:17:28.30+00:28:427:018.5
64WENARSKI Grzegorz 626BEŁŻYCEM30-3928M 5400:00:2000:38:2001:17:23.5001:17:44.30+00:28:587:028.5
65SZKUDLAREK Artur 362Andrychów RunningANDRYCHÓWM30-3929M 5500:00:2400:37:1001:17:34.3001:17:58.80+00:29:137:038.5
66SOBCZYK Piotr 349KIELCEM40-4912M 5600:00:1400:37:4601:17:49.5001:18:04.00+00:29:187:048.5
67NOWICKI Artur 323KONSTANTYNOWM30-3930M 5700:00:2800:38:5901:18:14.9501:18:43.30+00:29:577:068.4
68ZIELIŃSKA Iwona 394Kujawscy RunnersGDAŃSKK40-495K 1100:00:1700:40:0401:18:45.0001:19:02.65+00:30:177:098.4
69GŁOWACKI Jerzy 243Juvenia KrakówKRAKÓWM30-3931M 5800:00:3200:40:0101:18:46.3501:19:19.20+00:30:337:098.4
70ADAMCZAK Barbara 200travoisKATOWICEK40-496K 1200:00:1100:39:2101:19:08.1001:19:19.65+00:30:347:118.3
71CZAPSKI Piotr 227WARSZAWAM50-596M 5900:00:1700:39:4101:19:03.4501:19:20.70+00:30:357:118.3
72WOJTASIK Grzegorz 386Stalowowolski Klub BiegaczaSTALOWA WOLAM40-4913M 6000:00:0900:39:4401:19:33.3501:19:42.40+00:30:577:138.3
73KLATKA Arleta 270bbl Tomaszów MazowieckiTOMASZÓW MAZOWIECKIK40-497K 1300:00:1100:38:0801:20:23.5501:20:35.00+00:31:497:188.2
74GOŹDZIK Tomek 244BYDGOSZCZM16-2911M 6100:00:1800:37:1401:20:19.2501:20:37.45+00:31:527:188.2
75KOCHANOWSKI Sebastian 274Rozbiegamy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM40-4914M 6200:00:2700:39:0801:20:10.6001:20:38.55+00:31:537:178.2
76KOWALSKI Łukasz 281Bychawa RunnersOSMOLICE PIERWSZEM30-3932M 6300:00:2100:37:5401:20:19.6501:20:40.65+00:31:557:188.2
77MICHALAK Sławomir 312inzynier.eu nosi trailowe botkiPRUSZKÓWM50-597M 6400:00:0000:39:3601:20:45.2001:20:45.20+00:31:597:208.2
78KOPEĆ Renata 276KS StaszewscyWARSZAWAK40-498K 1400:00:2900:40:0201:20:31.0501:21:00.05+00:32:147:198.2
79KALETA Anna 262KRAKÓWK30-396K 1500:00:2100:40:3401:20:45.1501:21:06.30+00:32:207:208.2
80WIATR Wojciech 374Endurance TeamCHORZÓWM40-4915M 6500:00:0500:39:5301:21:03.2501:21:09.00+00:32:237:228.1
81SALIŃSKI Bartosz 342Wkurw_TeamKATOWICEM30-3933M 6600:00:1000:39:5201:21:05.8501:21:16.40+00:32:317:228.1
82KOWALSKI Szymon 280HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹM40-4916M 6700:00:2100:40:5501:21:05.2001:21:27.15+00:32:417:228.1
83SZCZĘSNA Edyta 359Carbon OCR Racing TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEK30-397K 1600:00:2700:41:0201:21:26.0501:21:53.15+00:33:077:248.1
84KUDZIOR Piotr 289PRO366POZNAŃM16-2912M 6800:00:0800:40:2201:21:58.6001:22:06.85+00:33:217:278.1
85KURPANIK Karol 292WROCŁAWM30-3934M 6900:00:1800:39:1201:22:03.4501:22:22.35+00:33:377:278
86FRĄCKIEWICZ Karol 240SCVZĄBKIM40-4917M 7000:00:0900:41:0301:22:53.4001:23:03.35+00:34:187:328
87BAĆMAGA Tomasz 202RADOMM30-3935M 7100:00:0500:41:1901:23:09.2001:23:14.70+00:34:297:337.9
88BULANDA Barbara 212Żubry BochniaBOCHNIAK30-398K 1700:00:1800:40:3101:23:03.9001:23:21.90+00:34:367:337.9
89SOWA-OKRASA Sylwia 354DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK40-499K 1800:00:0400:39:4701:23:42.2501:23:46.35+00:35:017:367.9
90WALAC Jacek 369Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIM30-3936M 7200:00:0700:40:4101:23:39.2001:23:46.65+00:35:017:367.9
91ŁUCZKA Sylwia 300Kastyo / Vege RunnersTOMASZÓW MAZOWIECKIK16-292K 1900:00:3100:40:5501:23:25.1501:23:56.15+00:35:107:357.9
92KUŚ Tomasz 286Miraz Race TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM30-3937M 7300:00:3400:42:0001:23:28.0001:24:02.85+00:35:177:357.9
93KACZMARCZYK Krzysztof 261Żubry BochniaBOCHNIAM40-4918M 7400:00:1800:40:3401:23:48.5001:24:06.85+00:35:217:377.9
94KARPIEL Magdalena 266sfitrun.plKRAKÓWK16-293K 2000:00:2600:41:1801:23:55.9001:24:21.90+00:35:367:377.9
95WIECZOREK Łukasz 376OSP GąsawaGĄSAWAM30-3938M 7500:00:2800:38:4401:24:22.6501:24:51.30+00:36:057:407.8
96JEŹDZIKOWSKI Marcin 260Run Team GąsawaGĄSAWAM40-4919M 7600:00:2800:38:4401:24:23.5001:24:52.40+00:36:077:407.8
97GOCŁOWSKI Cezary 245PIASECZNOM40-4920M 7700:00:3200:39:1101:24:25.6001:24:57.90+00:36:127:407.8
98WAŁĘGA Monika 371DĘBICAK30-399K 2100:00:4000:42:4601:24:27.4501:25:07.65+00:36:227:407.8
99KOBIAŁKA Irek 273DĘBICAM40-4921M 7800:00:4000:42:5001:24:28.0501:25:08.10+00:36:227:407.8
100MASTALERZ Marcin 597KARNICEM50-598M 7900:00:0500:41:2001:25:09.3001:25:14.40+00:36:297:447.8
101CAŁKA Agnieszka 217Radzymin Run TeamRADZYMINK40-4910K 2200:00:4000:43:0801:24:41.1001:25:21.80+00:36:367:417.8
102CAŁKA Grzegorz 218Radzymin Run TeamRADZYMINM40-4922M 8000:00:3900:43:0901:24:42.3501:25:22.05+00:36:367:427.8
103GROCHAL Marcin 249PseudoMountainRunnerWYGIEŁZÓWM40-4923M 8100:00:2700:41:5401:25:09.4001:25:36.45+00:36:517:447.8
104WOJAS Jakub 383Inżynieria BieganiaMYSŁOWICEM30-3939M 8200:00:2200:41:5101:25:35.7001:25:58.55+00:37:137:467.7
105WONKO Ewa 389HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹK30-3910K 2300:00:2200:42:3401:25:47.5001:26:10.05+00:37:247:487.7
106NIMSZ Bartosz 320KOŚCIERZYCEM30-3940M 8300:00:2000:43:4701:25:56.2501:26:16.75+00:37:317:487.7
107SITKOWSKI Kamil 346WARSZAWAM30-3941M 8400:00:2100:44:0001:26:16.1001:26:37.95+00:37:527:507.7
108POGORZELSKA Katarzyna 333BWM TeamWARSZAWAK40-4911K 2400:00:3800:43:3501:26:27.9001:27:06.25+00:38:207:517.6
109NOWAK Beata 321LUBLINK30-3911K 2500:00:1600:41:1301:27:01.0001:27:17.35+00:38:327:547.6
110NIMSZ Kamila 206KB Harcownik Jelcz-LaskowiceBRZEGK30-3912K 2600:00:2100:44:3701:26:59.8001:27:21.55+00:38:367:547.6
111STEC Iwona 356WILKOWICEK30-3913K 2700:00:3000:43:2201:26:59.0501:27:29.20+00:38:437:547.6
112NOWOTARSKI Wojtek 325JAWORZNOM30-3942M 8500:00:0800:39:3201:27:32.7501:27:41.00+00:38:557:577.5
113KINDRYK Tomasz 269Zagłębiowski Klub Oyama KarateCHRZANÓWM40-4924M 8600:00:2700:43:0201:27:34.8501:28:02.80+00:39:177:577.5
114MAZURKIEWICZ Jolanta 310Bychawa Runners / Największa Armia ŚwiataBYCHAWAK30-3914K 2800:00:1600:43:1201:27:49.0501:28:05.70+00:39:207:597.5
115TOCZEWSKA Anna 367JacekBiega Running TeamWARSZAWAK50-591K 2900:00:1300:42:2901:28:00.0001:28:13.90+00:39:288:007.5
116MUCHA Marek 318Apostles of StarsKRAKÓWM30-3943M 8700:00:4200:42:5101:27:37.0001:28:19.35+00:39:347:577.5
117DZIEWIATOWSKA Agnieszka 234ZŁOTÓWK40-4912K 3000:00:2200:43:3401:27:59.2001:28:21.85+00:39:367:597.5
118NOWACZYK Robert 455POZNAŃM30-3944M 8800:00:4200:44:2201:27:47.9001:28:30.75+00:39:457:587.5
119ŻYLSKI Janusz 665Dziady OCRWIELICZKAM50-599M 8900:00:1100:42:0001:28:22.3001:28:33.55+00:39:488:027.5
120ZARĘBA Beata 393Biegam Bo Lubię Nocą WarszawaPRUSZKÓWK30-3915K 3100:00:2300:43:3401:29:30.2501:29:54.10+00:41:088:087.4
121GODLEWSKI Cezary 246WARSZAWAM30-3945M 9000:00:2300:43:3301:29:30.9001:29:54.75+00:41:098:087.4
122BRĘCZEWSKI Andrzej 208UKS KopernikBYDGOSZCZM50-5910M 9100:00:3500:44:1901:29:30.8501:30:05.90+00:41:208:087.4
123CYWIŃSKI Paweł 226AKGŁÓDŹM40-4925M 9200:00:2300:43:3501:29:59.9501:30:23.35+00:41:388:107.3
124KĘPARA Marcin 267ADVA Optical NetworkingGDAŃSKM30-3946M 9300:00:3900:44:4401:30:17.5001:30:56.95+00:42:118:127.3
125MALAWKO Aleksandra 305WARSZAWAK40-4913K 3200:00:1500:44:1301:30:55.2501:31:10.95+00:42:258:157.3
126SKŁADANOWSKA Beata 347Eurocash teamWARSZAWAK30-3916K 3300:00:2600:44:0101:30:49.3501:31:16.00+00:42:308:157.3
127NIEDŹWIEDŹ Tomasz 319Red Lion ClubŚWIDNIKM40-4926M 9400:00:0400:41:2301:31:19.6501:31:24.40+00:42:398:187.2
128CHRAPLEWSKA Karolina 222PRO366POZNAŃK30-3917K 3400:00:1300:45:0301:31:43.3501:31:57.30+00:43:118:207.2
129KOWALSKA-GRZEJDA Anna 278WARSZAWAK40-4914K 3500:00:2400:44:2001:31:35.4001:31:59.45+00:43:148:197.2
130PAPROCKI Bartłomiej 330RABKA-ZDRÓJM40-4927M 9500:00:4200:43:5601:32:20.5001:33:03.45+00:44:188:237.1
131MAKLES Wioletta 304Europa Ubezpieczenia / NOAWROCŁAWK40-4915K 3600:00:2900:49:0201:33:31.5001:34:00.55+00:45:158:307.1
132GĄSIOROWSKA Dorota 251LadiesLostGąsBaGąsWARSZAWAK50-592K 3700:00:3500:46:1601:33:33.5001:34:09.45+00:45:248:307.1
133BUDNY Aleksandra 211Kraśnik BiegaHALINÓWK40-4916K 3800:00:2000:47:0101:33:59.0501:34:19.85+00:45:348:327
134WILK Magdalena 378Team ZabieganeDniWARSZAWAK40-4917K 3900:00:1600:46:3501:34:35.9001:34:51.95+00:46:068:357
135KĄDZIOŁKA Jan 284K2GLIWICEM50-5911M 9600:00:4400:44:1401:34:27.3501:35:11.40+00:46:268:357
136KĄDZIOŁKA Łukasz 285K2KATOWICEM30-3947M 9700:00:4300:44:1201:34:28.0501:35:11.70+00:46:268:357
137POGORZELSKI Grzegorz 334BWM TeamWARSZAWAM40-4928M 9800:00:3800:44:5101:34:46.7001:35:24.95+00:46:398:367
138DYDERSKA Wioletta 230WiolaAdiWARSZAWAK40-4918K 4000:00:2100:47:5001:35:19.0001:35:40.15+00:46:548:396.9
139WINIARCZYK Adrian 379WiolaAdiSTARY KONIKM30-3948M 9900:00:2000:47:5001:35:20.1001:35:40.75+00:46:558:406.9
140WIELIŃSKA-JACHYMIAK Olga 377SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECINOWY TARGK40-4919K 4100:00:4100:46:1701:35:16.6501:35:57.90+00:47:128:396.9
141ROGUSKA Klaudia 666Radzymin Run TeamRADZYMINK30-3918K 4200:00:3800:47:4501:35:34.2001:36:12.25+00:47:268:416.9
142JARZĄBEK Agnieszka 257RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINK40-4920K 4300:00:3800:47:4501:35:34.3501:36:12.55+00:47:278:416.9
143SZYMAŃSKA Agata 365Radzymin Run TeamRADZYMINK30-3919K 4400:00:3900:47:4401:35:33.5501:36:12.65+00:47:278:416.9
144KOSMAŁA Przemek 277MarcinSwiercTeamKRAKÓWM30-3949M 10000:00:1700:42:1201:35:56.4001:36:13.50+00:47:288:436.9
145MAGNUSZEWSKA Izabela 302Carbon Ocr Racing TeamKNURÓWK40-4921K 4500:00:1700:46:2101:36:18.0501:36:35.50+00:47:508:456.9
146MASTALERZ Katarzyna 309SłoniówkaKARNICEK40-4922K 4600:00:0900:46:3501:36:34.8501:36:44.35+00:47:598:466.8
147WIECHA Marcin 375WARSZAWAM40-4929M 10100:00:3200:47:2501:37:28.5501:38:01.40+00:49:168:516.8
148FRIEZE Tatiana 238Droga Do UltraŁÓDŹK40-4923K 4700:00:2200:49:2901:37:54.0501:38:16.70+00:49:318:546.7
148FRIEZE Krzysztof 239ORANGE POLSKAŁÓDŹM40-4930M 10200:00:2200:49:2901:37:53.8501:38:16.70+00:49:318:546.7
150SZYSZKA Maciej 366Keto KotyPOZNAŃM30-3950M 10300:00:4200:49:0201:37:48.3501:38:30.40+00:49:458:536.7
151WOJNO Małgorzata 385Droga Do UltraŁÓDŹK30-3920K 4800:00:2300:44:3401:38:18.9001:38:42.45+00:49:578:566.7
152ZABŁOCKA Małgorzata 390Nationale-NederlandenWARSZAWAK40-4924K 4900:00:2800:49:0201:38:21.8001:38:49.85+00:50:048:566.7
153WIŚNIEWSKI Paweł 373Night Runners GliwiceGLIWICEM30-3951M 10400:00:3400:45:1701:38:29.3001:39:03.45+00:50:188:576.7
154ZACHARA Katarzyna 391KRAKÓWK30-3921K 5000:00:3600:48:4401:38:28.1501:39:05.00+00:50:198:576.7
155WRZESIŃSKA Joanna 252BYDGOSZCZK40-4925K 5100:00:3100:50:1301:38:37.0001:39:08.10+00:50:228:576.7
156LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 295FordonRunners/Wkurw_teamBYDGOSZCZK30-3922K 5200:00:3200:50:1201:38:36.4501:39:08.45+00:50:238:576.7
157WNOROWSKA Magdalena 381RMF4RT GladiatorsŁOMIANKIK40-4926K 5300:00:1200:46:1301:39:02.5501:39:15.10+00:50:299:006.7
158LUC Adam 296biegusiem.plRYKIM40-4931M 10500:00:1200:48:5901:39:23.1001:39:35.85+00:50:509:026.6
159MAKARZEC-SURMA Agnieszka 303BiłgorajBIŁGORAJK30-3923K 5400:00:3300:48:0901:39:52.9501:40:26.30+00:51:409:046.6
160MORITZ Karol 315Biegiem Dla MagdyMOKREM50-5912M 10600:00:2400:50:0001:40:56.4501:41:21.35+00:52:369:106.5
161ŻACZEK Anna 664Biegusiem.plRYKIK40-4927K 5500:00:1000:50:0301:41:50.6001:42:01.35+00:53:169:156.5
162KĘPKA-WAROWNA Weronika 268biegusiem.plRYKIK40-4928K 5600:00:1100:50:0201:41:50.6001:42:01.75+00:53:169:156.5
163PATEREK Ada 332WARSZAWAK40-4929K 5700:00:2400:49:2501:41:50.0001:42:14.65+00:53:299:156.5
164WEBER Agata 372JacekBiega Running TeamWARSZAWAK40-4930K 5800:00:0700:49:3201:42:07.9001:42:15.70+00:53:309:176.5
165KUBLER Anna 287KRAKÓWK40-4931K 5900:00:3500:51:2601:42:06.7501:42:42.65+00:53:579:176.5
166JATA Marta 259WW TeamLUBLINK30-3924K 6000:00:1600:50:5201:42:55.7001:43:12.25+00:54:269:216.4
167JARACZ-PATEREK Alina 254NOAWROCŁAWK40-4932K 6100:00:2900:50:2901:42:46.2501:43:15.75+00:54:309:206.4
168PRZEBINDA Renata 338#AdamCzerwińskiTeamWOŁOWICEK40-4933K 6200:00:2400:51:4801:43:40.2501:44:04.85+00:55:199:256.4
169MACKIEWICZ Dorota 301Eat Run FunWARSZAWAK40-4934K 6300:00:1800:51:2201:43:49.1001:44:07.30+00:55:219:266.4
170KAPŁON Anna 264WARSZAWAK40-4935K 6400:00:1800:51:2701:45:19.0501:45:37.35+00:56:529:346.3
171BOBINSKA Marta 207LOSICEK30-3925K 6500:00:3700:51:4901:45:25.9501:46:03.30+00:57:179:356.3
172MROZIK Magdalena 317Power TrainingWARSZAWAK30-3926K 6600:00:3700:51:5001:45:26.3001:46:03.45+00:57:189:356.3
173IDZIK Angelika 253Husaria Race TeamPOZNAŃK16-294K 6700:00:1600:51:0101:45:52.5501:46:08.95+00:57:239:376.2
174TROJANEK Edyta 368sensorybeauty.plWARSZAWAK40-4936K 6800:00:2900:54:0101:50:50.2001:51:19.40+01:02:3410:046
175KURKUS Aleksander 291Dogoń Grodzisk MazowieckiWARSZAWAM40-4932M 10700:00:3300:51:5601:51:41.3501:52:14.90+01:03:2910:095.9
176SIERECKI Zbigniew 344Team ZabieganeDni // wkurw_teamŻELECHÓWM40-4933M 10800:00:4100:51:0001:51:38.6001:52:20.00+01:03:3410:095.9
177SOKOŁOWSKI Artur 350Team ZabieganeDniOTWOCKM40-4934M 10900:00:2600:51:4001:52:14.7001:52:40.90+01:03:5510:125.9
178SZLAKOWICZ Ewa 363ŁÓDŹK40-4937K 6900:00:3400:57:1101:55:19.8501:55:54.25+01:07:0810:295.7
179MALEWSKI Tomasz 306ŁÓDŹM40-4935M 11000:00:3400:57:1101:55:20.1501:55:54.55+01:07:0910:295.7
180WITKOWSKA Maria 668K60+1K 7000:00:5500:58:2102:07:59.6502:08:55.15+01:20:0911:385.2
181BUTRYN Wojciech 215BBKTSKRAKÓWM40-4936M 11100:00:5500:59:3702:08:01.8002:08:57.00+01:20:1111:385.2
182MICHOŃ Krystian 314DĘBICAM30-3952M 11200:00:1900:43:55+00:19:438:476.8
183JARECKA Katarzyna 255Allergan Running TeamWARSZAWAK40-4938K 7100:00:1100:44:46+00:20:268:576.7
Znaleziono 183 wynik(ów)