TRIADA ULTRA BESKID SĄDECKI

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-05
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
33 km
Zgłoszonych:
191
Wystartowało:
159
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
152
Na trasie:
6
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 13km | 19km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu13kmPrzehyba
19km
Czas
netto
33km
Czas
brutto
33km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ZIAJKA Karol 178Finisz RymanówRYMANÓWM16-291M 100:00:0101:16:0502:12:1903:24:00.2503:24:01.30 6:109.7
2PLACKO Martin 1Slovak Ultra Trail TeamBREZOVA POD BRADLOMM40-491M 200:00:0201:24:5402:19:2503:31:10.3003:31:12.90+00:07:116:239.4
3MARCINIAK Przemysław 95NOAPRUDNIKM30-391M 300:00:0001:21:1402:17:4603:32:08.6003:32:08.85+00:08:076:259.3
4SZELĄG Sławomir 151Lisy PustyniKLUCZEM40-492M 400:00:0301:25:2802:21:3103:35:18.6503:35:22.05+00:11:206:319.2
5KICZIŃSKI Bartosz 64Drużyna SzpikuBRODNICAM30-392M 500:00:0001:22:3802:20:2203:36:40.1003:36:40.45+00:12:396:339.1
6WOJNAROWSKI Piotr 170ŁĄCKOM40-493M 600:00:0101:20:2402:17:3903:38:27.7503:38:28.90+00:14:276:379.1
7JARCZOK Zdzichu 51Festiwal biegowy w KrynicyPSZCZYNAM30-393M 700:00:0701:29:2302:29:2703:48:16.8003:48:24.15+00:24:226:558.7
8SZCZEPANIAK Witold 166OSTRÓW WIELKOPOLSKIM40-494M 800:00:0401:34:3802:34:0503:51:09.6003:51:13.75+00:27:127:008.6
9GURGUL Sebastian 45Aromat NógKRAKÓWM30-394M 900:00:0101:31:1902:30:5503:51:38.6003:51:40.05+00:27:387:018.5
10SZABŁOWSKA Iwona 149Straszyn Ultra TeamJUSZKOWOK30-391K 100:00:0201:30:1402:30:5203:51:53.5003:51:56.35+00:27:557:018.5
11GOMOLIŃSKA Danuta 37GumisieWARSZAWAK40-491K 200:00:0301:30:1102:30:4703:52:54.8503:52:58.40+00:28:577:038.5
12WARWAS Radosław 163BISKUPICEM40-495M 1000:00:0501:30:0102:30:3503:53:04.6003:53:09.90+00:29:087:038.5
13ZBOZIEŃ Jarosław 175ŁĄCKOM30-395M 1100:00:0501:30:0802:30:4203:53:04.6503:53:10.50+00:29:097:038.5
14FILAS Witold 27KRYNICA-ZDRÓJM60+1M 1200:00:0001:30:2802:29:2003:57:48.9503:57:49.90+00:33:487:128.3
15STAŃCZAK Piotr 146Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYM30-396M 1300:00:0301:31:3102:33:3203:57:59.5503:58:02.65+00:34:017:128.3
16ROWIŃSKI Michał 131LUBAWAM30-397M 1400:00:0401:33:3002:37:2904:00:23.4504:00:27.90+00:36:267:178.2
17LATAK Michał 90JacekBiega Running TeamWARSZAWAM40-496M 1500:00:0501:32:4302:36:4704:00:35.9004:00:41.75+00:36:407:178.2
18PIWOWARCZYK Paweł 123Rozbiegane DobczyceDOBCZYCEM30-398M 1600:00:0201:31:2002:34:5704:01:24.5004:01:27.00+00:37:257:188.2
19KRAWCZAK Paulina 78Biegusiem.plDĘBLINK30-392K 300:00:0201:35:2802:40:2504:01:57.1504:01:59.70+00:37:587:198.2
20BORÓWKA Ryszard 11GDYNIAM40-497M 1700:00:0201:32:4702:36:5104:02:02.3504:02:04.60+00:38:037:208.2
21GARDENER Jacek 31JacekBiega Running TeamWARSZAWAM50-591M 1800:00:0201:32:4302:36:0704:02:08.0004:02:10.00+00:38:087:208.2
22WOJNO Arkadiusz 171Droga Do UltraŁÓDŹM30-399M 1900:00:0101:32:3702:38:3304:03:08.1504:03:09.40+00:39:087:228.1
23WÓJCICKI Darek 173CSC Adventure AcademyKATOWICEM40-498M 2000:00:0501:34:2802:38:1304:04:17.7004:04:23.25+00:40:217:248.1
24GEPPERT Jakub 33AdRunaLine Running TeamPOZNAŃM30-3910M 2100:00:0401:34:1102:39:0404:04:57.3004:05:01.75+00:41:007:258.1
25BONIKOWSKI Tomasz 9GRODZISK MAZOWIECKIM40-499M 2200:00:0701:35:5402:41:0404:05:33.4004:05:40.75+00:41:397:268.1
26WICENBACH Arkadiusz 164Straszyn Ultra TeamPRUSZCZ GDAŃSKIM30-3911M 2300:00:0201:32:0202:35:5204:06:09.8504:06:12.50+00:42:117:278
27TELEPSKI Michał 157NULLPRUSZCZ GDAŃSKIM30-3912M 2400:00:0501:33:5002:41:4704:06:07.0004:06:12.55+00:42:117:278
28URBANEK Patryk 158MYSŁOWICEM16-292M 2500:00:0501:36:3502:43:1104:08:23.5504:08:28.55+00:44:277:318
29BUCHLA Marcin 13WROCŁAWM40-4910M 2600:00:0101:37:0902:43:2704:09:13.8004:09:15.75+00:45:147:337.9
30PĘDZISZEWSKI Piotr 120VAI ALTOGDANSKM30-3913M 2700:00:0401:35:2402:41:0504:09:37.7004:09:42.50+00:45:417:337.9
31SWORSKI Roman 148Vegan / Vege Runners / Kastyo / Droga Do UltraŁÓDŹM30-3914M 2800:00:0101:33:5402:45:1604:10:48.2504:10:50.10+00:46:487:367.9
32JESIOŁOWSKI Michal 52ZIELONKIM30-3915M 2900:00:2001:36:0502:45:4604:12:08.7504:12:29.25+00:48:277:387.9
33JACHYMIAK Robert 50SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECINOWY TARGM40-4911M 3000:00:0001:34:0502:38:1504:12:55.3504:12:55.75+00:48:547:397.8
34KOPEĆ Mateusz 7025 Batalion LogistycznyRYCZÓWEKM16-293M 3100:00:0701:41:1602:49:0104:14:16.1004:14:23.80+00:50:227:427.8
35KSYTA Martyna 81KW KrakówKRAKÓWK30-393K 400:00:1001:39:5702:45:2204:14:13.5004:14:23.90+00:50:227:427.8
36NIEDŹWIADEK Piotr 108#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWM40-4912M 3200:00:0201:31:3902:35:0104:18:45.3004:18:47.60+00:54:467:507.7
37PIKUL Piotr 121WARSZAWAM40-4913M 3300:00:0701:47:0802:55:5104:19:42.6004:19:49.75+00:55:487:527.6
38MIELCZARSKI Bartosz 103WARSZAWAM30-3916M 3400:00:1001:42:3402:52:0204:20:24.0004:20:34.80+00:56:337:537.6
39GLEISNER Tomasz 34EKIPA Z TARNOWATARNÓWM40-4914M 3500:00:0301:39:2302:48:4204:20:32.7504:20:35.85+00:56:347:537.6
40CZUWAJ Andrzej 22GROJECM40-4915M 3600:00:0401:35:3202:44:4404:20:34.6504:20:38.65+00:56:377:537.6
41ŁUKOMSKI Maciej 93Szakale BałutŁÓDŹM40-4916M 3700:00:0101:35:4702:48:1404:22:18.4004:22:20.25+00:58:187:567.5
42ZDUNEK Michał 176Eurosoft Team / wkurw_teamWARSZAWAM40-4917M 3800:00:1801:41:1802:51:0004:22:07.0504:22:25.15+00:58:237:567.6
43CHOLEWA Zbigniew 18Lisy PustyniKLUCZEM40-4918M 3900:00:1101:40:4602:48:2804:22:28.8004:22:39.85+00:58:387:577.5
44PATELKA Przemysław 119KW KrakówKRAKÓWM30-3917M 4000:00:0801:43:0202:54:2104:23:12.4504:23:21.40+00:59:207:587.5
45CZAJKOWSKI Wojtek 20Adidas Runners WarsawWARSZAWAM40-4919M 4100:00:0601:41:0502:53:1504:23:40.5504:23:47.20+00:59:457:597.5
46ROGÓŻ Radosław 130#ultratrackŁOZISKAM40-4920M 4200:00:1301:46:1602:53:3604:24:51.8504:25:05.65+01:01:048:017.5
47BURMAN Michał 14KB GepardMUROWANA GOŚLINAM40-4921M 4300:00:0601:40:5402:50:2204:25:02.3504:25:08.60+01:01:078:017.5
48KRYSKA Eliza 79Nutrend BiegaBIELSKO-BIAŁAK40-492K 500:00:0701:45:0402:54:3904:25:05.0504:25:12.55+01:01:118:017.5
49DŁUGAJ Andrzej 24MIKOŁÓWM50-592M 4400:00:0601:39:5702:49:4504:26:54.6004:27:00.85+01:02:598:057.4
50ŁĘCKA Agnieszka 187JacekBiega Running TeamGOLUB-DOBRZYŃK30-394K 600:00:0601:44:2602:53:3504:27:29.7504:27:36.65+01:03:358:067.4
51SOBCZAK Robert 142Łódzki Klub BiegowyŁÓDŹM30-3918M 4500:00:0401:36:1002:48:5004:28:54.7504:28:58.75+01:04:578:087.4
52SOWIK Marcin 144TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM50-593M 4600:00:0601:44:0502:55:4804:30:50.0504:30:56.95+01:06:558:127.3
53OKOŃ Łukasz 112GIERAŁTOWICEM40-4922M 4700:00:0401:42:5402:53:4004:32:13.5504:32:18.25+01:08:168:147.3
54JACHYMEK Bartłomiej 49Jacekbiega Running TeamWARSZAWAM40-4923M 4800:00:0501:45:1202:58:5704:34:53.9504:34:59.00+01:10:578:197.2
55KOWALCZYK Paweł 71Kęckie HarpaganyKĘTYM40-4924M 4900:00:0001:45:5802:55:1004:38:20.0504:38:20.45+01:14:198:267.1
56KUBAT Daniel 82BMSBARLINEKM40-4925M 5000:00:1101:46:3703:01:4504:38:45.7504:38:57.70+01:14:568:267.1
57BEDNARZ Marta 191NISKOK30-395K 700:00:0701:46:0403:01:3204:39:45.7004:39:53.55+01:15:528:287.1
58KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina 61RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAK30-396K 800:00:0601:44:4602:59:3904:40:07.5004:40:13.65+01:16:128:297.1
59ZUB Arkadiusz 181Grupa Biegowa Bez GranicROGÓW SOBÓCKIM40-4926M 5100:00:0101:52:5203:05:2504:40:27.8504:40:29.70+01:16:288:297.1
60BALON Piotr 4BAKoMAT TEAMKROSNOM30-3919M 5200:00:0501:47:3903:01:3704:40:38.9504:40:44.05+01:16:428:307.1
61ZIÓŁEK Mirosław 180STAY INSANEJACKÓWM50-594M 5300:00:0501:49:3203:01:5404:40:50.9504:40:56.80+01:16:558:307.1
62BŁĘDOWSKI Mariusz 8AAC Ford Auto Styl Włocławek TEAMWŁOCŁAWEKM40-4927M 5400:00:1101:48:0003:01:5804:40:55.1504:41:06.50+01:17:058:307
63ZATORSKA-RADLIŃSKA Katarzyna 174RPDGDAŃSKK30-397K 900:00:0401:44:1203:01:2904:43:22.6504:43:26.65+01:19:258:357
64ADAMCZYK Mirosław 2CSC Adventure AcademySIEMIANOWICE SLASKIEM50-595M 5500:00:0601:46:2203:01:3504:43:51.0504:43:57.20+01:19:558:367
65GRZYWINSKI Bartosz 42TORUŃM40-4928M 5600:00:1601:53:5003:06:2904:43:55.8004:44:12.55+01:20:118:367
66RACZYŁŁO Maja 127OSTRZESZÓWK16-291K 1000:00:0901:45:0504:44:46.1004:44:55.90+01:20:548:377
67PLACKOVA Gabriela 99Slovak Ultra TrailBREZOVA POD BRADLOMK40-493K 1100:00:0601:55:1103:09:0004:45:46.0004:45:52.45+01:21:518:396.9
68BASTER Aleksandra 5KRAKÓWK16-292K 1200:00:1301:52:2203:04:1604:45:46.3504:46:00.15+01:21:588:396.9
69MICHALSKI Michał 101FramesFactory RacingTeamKRAKÓWM30-3920M 5700:00:1401:52:2103:04:1804:45:46.1504:46:00.40+01:21:598:396.9
70WÓJCICKI Bohdan 167WARSZAWAM30-3921M 5800:00:1001:45:3203:01:2604:46:03.0504:46:13.25+01:22:118:406.9
71NĘDZUSIAK Dariusz 107DBN SukursALEKSANDRÓW KUJAWSKIM50-596M 5900:00:1901:54:4703:06:2904:46:10.2504:46:29.25+01:22:278:406.9
72WAROWNY Piotr 162biegusiem.plRYKIM40-4929M 6000:01:4101:51:4003:06:5904:44:53.0004:46:34.55+01:22:338:377
73KUROWSKA Monika 84AtlanticKRAKÓWK40-494K 1300:00:1601:51:5203:06:2204:46:41.2504:46:57.55+01:22:568:416.9
74RACZYŁŁO Krzysztof 126OSTRZESZÓWM30-3922M 6100:00:1001:43:1102:57:2004:47:01.5504:47:11.80+01:23:108:416.9
75WITEK Wojciech 165TARNÓWM16-294M 6200:00:0801:52:0603:06:4304:47:04.1004:47:12.25+01:23:108:416.9
76ROŻNIATA Iwona 132SNG WILD DUCKSGŁOWNOK40-495K 1400:00:0801:53:0603:08:4704:47:19.6004:47:28.35+01:23:278:426.9
77SKRZYPCZAK Hubert 140RunningPowerPlayPRUSZKÓWM40-4930M 6300:00:1201:54:0703:09:3804:48:21.6004:48:34.15+01:24:328:446.9
78GAWEŁKO Janusz 32GLIWICEM50-597M 6400:00:1501:52:3403:08:5404:48:29.9504:48:45.05+01:24:438:446.9
79GURGUL Mateusz 46Aromat NógKRAKÓWM30-3923M 6500:00:0101:48:4103:05:3404:48:49.6004:48:51.15+01:24:498:456.9
80BIEL Tomasz 7KATOWICEM40-4931M 6600:00:1301:51:4303:08:4704:49:38.9004:49:52.55+01:25:518:466.8
81BIEL Łukasz 6Vege RunnersWARSZAWAM30-3924M 6700:00:0003:09:0204:50:27.0004:50:27.00+01:26:258:486.8
82PASIERBIŃSKI Piotr 118WTPPRUSZKÓWM50-598M 6800:00:0401:55:0303:10:1304:50:38.0504:50:42.55+01:26:418:486.8
83CHOJNOWSKI Andrzej 17IŁAWAM50-599M 6900:00:0701:48:0303:07:4804:51:02.2504:51:09.30+01:27:088:496.8
84ŻEBROWSKA Jolanta 185Potrenujemy? / Chemik Noxy Puławy / UMCS BiegaPUŁAWYK50-591K 1500:00:0401:52:4503:09:3204:53:16.0504:53:20.85+01:29:198:536.8
85KRAKOWSKI Maciej 77#a_moze_ultra / wkurw_teamMIELECM16-295M 7000:00:1301:52:4503:12:2304:55:17.1504:55:30.65+01:31:298:566.7
86DŁUŻNIEWSKI Jacek 25SBRT Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAM40-4932M 7101:00:5301:19:0802:26:5903:57:43.5004:58:36.50+01:34:357:128.3
87GRUBICH Damian 41Parkrun GrudziądzGRUDZIĄDZM40-4933M 7200:00:1701:47:0203:08:4704:59:56.0505:00:13.35+01:36:129:056.6
88GOLON Marlena 36Run PasjaSICIENKOK40-496K 1600:00:0801:57:0903:16:0805:00:07.1505:00:15.55+01:36:149:056.6
89BORKOWSKI Bartłomiej 10RMF4RT GLADIATORSWARSZAWAM30-3925M 7300:00:2101:55:1603:14:0305:00:03.2505:00:24.45+01:36:239:056.6
90SAMBORSKI Bartosz 137Wkurw_TeamWARSZAWAM40-4934M 7400:00:2001:58:2103:15:2005:00:20.9005:00:40.95+01:36:399:066.6
91KWIATKOWSKA Renata 87KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIK50-592K 1700:00:0301:54:5803:12:2305:02:03.7005:02:07.10+01:38:059:096.6
92NOWAK Krzysztof 110WARSZAWAM40-4935M 7500:00:1201:54:5103:15:2605:03:59.3005:04:11.35+01:40:109:126.5
93ZYGMUNT Paweł 183GIEDLAROWAM40-4936M 7600:00:0702:00:4203:22:3305:04:49.9005:04:57.35+01:40:569:146.5
94KWIATKOWSKI Jakub 88Itmbw KrakówKRAKÓWM30-3926M 7700:00:0901:55:1503:19:5705:05:59.2505:06:08.45+01:42:079:166.5
95CYGANIK Kajetan 19JuverunKRAKÓWM30-3927M 7800:00:1702:00:5703:21:1005:06:02.0005:06:19.95+01:42:189:166.5
96WOJSA Marcin 172GDAŃSKM30-3928M 7900:00:1901:49:0503:08:0105:06:33.6005:06:52.60+01:42:519:176.5
97ŚLIŻ Sylwia 192RZESZÓWK30-398K 1800:00:0902:01:4003:21:0105:06:51.2005:07:00.25+01:42:589:176.5
98STACHURA Beata 145AtlanticKRAKÓWK40-497K 1900:00:1701:54:2503:06:1905:07:02.6505:07:20.55+01:43:199:186.4
99MACH Olek 94ATLANTICKRAKÓWM40-4937M 8000:00:1901:54:5503:04:4705:07:01.5505:07:20.85+01:43:199:186.4
100BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 189KRAKÓWK30-399K 2000:04:0301:59:2803:17:3105:05:29.9505:09:33.10+01:45:319:156.5
101KOZA Robert 72Carbon racing teamŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4938M 8100:00:0601:54:2203:13:4505:12:50.4005:12:57.15+01:48:559:286.3
102SZMAJDA Dominik 152Nie Mam PomysłuŁÓDŹM30-3929M 8200:00:1801:57:3003:20:2505:13:26.0005:13:44.25+01:49:429:296.3
103BALCERZAK Mariusz 3ŁÓDŹM40-4939M 8300:00:1101:56:5303:18:1905:14:18.1005:14:29.65+01:50:289:316.3
104OSTAPIŃSKA Magda 114OSTreSROkiPIASECZNOK40-498K 2100:00:1302:01:4603:25:1705:17:14.4505:17:28.30+01:53:279:366.2
105OSTAPIŃSKI Wojtek 115OSTreSROkiPIASECZNOM40-4940M 8400:00:1402:01:4303:25:1405:17:13.8005:17:28.65+01:53:279:366.2
106TATARCZYK Patrycja 156SBRTWARSZAWAK16-293K 2200:00:0802:05:4903:30:1005:20:15.4005:20:23.55+01:56:229:426.2
107SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 153Podgórz ToruńTORUŃK40-499K 2300:00:1502:02:5403:23:2605:21:33.1005:21:48.80+01:57:479:446.2
108WOŹNICA Rafał 168CHORZÓWM40-4941M 8500:00:1002:02:4703:27:0805:21:47.8505:21:58.15+01:57:569:456.2
109KAWA Barbara 62Maratończyk DębicaŻYRAKÓWK30-3910K 2400:00:1402:06:1603:27:0705:22:17.9005:22:32.05+01:58:309:466.1
110PIĄTEK Rafał 122Befit24TeamKRAKÓWM30-3930M 8600:00:1702:01:3003:25:3405:23:36.2505:23:53.70+01:59:529:486.1
111WALCZAK Agnieszka 160PKO Bank Polski SABOLESŁAWK40-4910K 2500:00:0902:01:2103:29:5005:24:56.3505:25:06.20+02:01:049:506.1
112WALCZAK Dariusz 161Olkuszbiega.plBOLESŁAWM40-4942M 8700:00:0902:04:5003:30:0505:24:57.1505:25:06.35+02:01:059:506.1
113MICHALEC Marcin 100KKB MOSIR KROSNOKROSNOM30-3931M 8800:00:0302:03:0503:29:5205:25:37.4505:25:41.30+02:01:409:526.1
113ŁOPATKIEWICZ Beata 91KROSNOK50-593K 2600:00:0302:03:0503:29:4805:25:38.1005:25:41.30+02:01:409:526.1
115KARAWACKI Grzegorz 60Kęckie HarpaganyKĘTYM30-3932M 8900:00:1502:00:5403:29:2305:27:47.0505:28:02.35+02:04:019:556
116RYBKOWSKI Grzegorz 135VELMARPRUSZKÓWM50-5910M 9000:00:0202:04:2203:27:5405:29:07.7005:29:10.50+02:05:099:586
117ZGLIŃSKI Bartłomiej 177Wkurw_Team ToruńWARSZAWAM30-3933M 9100:00:2002:02:3903:26:5405:28:55.4005:29:15.45+02:05:149:586
117SZYMANKIEWICZ Kalina 154GDYNIAK40-4911K 2700:00:1502:08:1803:26:5605:28:59.8005:29:15.45+02:05:149:586
119DĘBSKA Marta 23WARSZAWAK16-294K 2800:00:0501:55:5803:12:1705:30:03.1005:30:08.70+02:06:0710:006
120KADYKAŁO Natalia 58Nie W Szczepionkę TeamWARSZAWAK16-295K 2900:00:2102:10:1103:30:0205:29:51.6005:30:12.80+02:06:119:596
121SZCZYGIELSKI Tomek 150biegusiem.plRYKIM40-4943M 9200:00:0302:00:4603:26:3705:31:01.0005:31:04.45+02:07:0310:016
122KICZIŃSKA Izabela 63Drużyna SzpikuBRODNICAK40-4912K 3000:00:1002:08:3103:34:2905:30:58.5505:31:09.40+02:07:0810:016
123PODGÓRSKI Dominik 124ProRunning PromotionJÓZEFÓWM40-4944M 9300:00:1302:05:0203:36:1105:33:11.3505:33:24.35+02:09:2310:055.9
124GRZYWIŃSKI Wojtek 43TORUŃM30-3934M 9400:00:1602:07:2303:30:1605:33:21.0005:33:37.30+02:09:3610:065.9
125JĘSIEK-BARABASZ Agnieszka 54Stachowscy TeamZŁOTÓWK40-4913K 3100:00:0802:01:1203:25:0505:35:36.5505:35:45.15+02:11:4310:105.9
126GOKIERT-SKRENTNA Justyna 35ZŁOTÓWK40-4914K 3200:00:0802:01:0903:24:4205:35:37.1005:35:45.40+02:11:4410:105.9
127PAŃCZUK-FIGURA Irmina 116Umcs BiegaPUŁAWYK40-4915K 3300:00:1302:11:4603:38:3905:35:51.9505:36:05.15+02:12:0310:105.9
128KUSZTAL Justyna 86KS Eskadra KrakówKRAKOWK40-4916K 3400:00:1202:11:5003:38:5605:35:52.7505:36:05.30+02:12:0410:105.9
129MICHALSKI Ryszard 102www.sensorybeauty.plWARSZAWAM40-4945M 9500:00:1102:09:1703:38:5905:36:39.8005:36:50.90+02:12:4910:125.9
130MŁODECKA Sylwia 104Virtual Runner ClubWARSZAWAK40-4917K 3500:00:1502:13:3203:35:5805:37:58.4505:38:14.20+02:14:1210:145.9
131DOMAGAŁA Jerzy 26RZESZÓWM50-5911M 9600:00:1002:07:0803:31:0205:39:07.7005:39:18.65+02:15:1710:165.8
132GUŹDZIOŁ Jarek 44TBKM WILK Solec kujawskiSOLEC KUJAWSKIM40-4946M 9700:00:1602:08:4403:37:2105:39:37.2005:39:53.25+02:15:5110:175.8
133KOPANIA Kamil 69K.S TęczaWARSZAWAM30-3935M 9800:00:1102:11:0603:35:5605:41:43.8505:41:54.95+02:17:5310:215.8
134RAFAŁ Eliza 129BIŁGORAJK30-3911K 3600:00:1202:15:0503:44:4405:44:41.5005:44:53.60+02:20:5210:265.7
135GOMOLIŃSKI Sławomir 38WARSZAWAM40-4947M 9900:00:0402:08:5203:33:0005:47:41.7505:47:46.40+02:23:4510:325.7
136OCHNIO Ewa 111BOLESŁAWIECK40-4918K 3700:00:1702:17:5603:44:1305:48:20.6505:48:37.80+02:24:3610:335.7
137KWIECIEŃ Zbigniew 89FAUDANATYCHYM60+2M 10000:00:1402:14:0703:44:1205:48:34.6005:48:49.05+02:24:4710:335.7
138KLUBA Łukasz 67NGB KłobuckWILKOWIECKOM30-3936M 10100:00:1302:06:0503:35:5605:48:53.6505:49:06.85+02:25:0510:345.7
139NIESPODZIANA Anna 109Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOK30-3912K 3800:00:1402:17:0103:50:1205:50:37.3005:50:51.60+02:26:5010:375.6
140SOŁTYSIAK Natalia 143GDAŃSKK30-3913K 3900:00:1802:10:5503:38:5705:50:39.0005:50:57.70+02:26:5610:375.6
141ZWAAN Johan 182KRAKÓWM30-3937M 10200:00:1602:13:0203:42:5405:56:13.8505:56:30.10+02:32:2810:475.6
142JOZEFIAK Marta 56KRAKÓWK16-296K 4000:00:1602:13:0103:42:5105:56:14.1005:56:30.40+02:32:2910:475.6
143BLIŹNIEWSKA Katarzyna 133Sng Wild DucksGŁOWNOK40-4919K 4100:00:0902:14:0203:43:3805:57:33.3505:57:42.55+02:33:4110:505.5
144JACHÓŁKOWSKA Małgorzata 48STRYKÓWK16-297K 4200:00:0902:17:4303:44:5405:57:32.9505:57:42.85+02:33:4110:505.5
145PASEK Magdalena 117SRTG NiepołomiceWIELICZKAK16-298K 4300:00:1702:22:5303:55:5906:01:29.5506:01:47.00+02:37:4510:575.5
146RUSEK Jolanta 134Zabiegani MielecMIELECK16-299K 4400:00:1202:09:4703:37:1306:02:38.0006:02:50.55+02:38:4910:595.5
147NAWROT Dawid 106SRTG NIEPOLOMICENIEPOŁOMICEM30-3938M 10300:00:1702:51:1104:07:1306:07:51.7506:08:09.70+02:44:0811:085.4
148KOŁCIUK Wojciech 68Wkurw_team WarszawaWARSZAWAM30-3939M 10400:00:1902:08:1303:40:3606:14:04.1006:14:23.85+02:50:2211:205.3
149SMOGORZEWSKI Michał 141Wkurw_team WarszawaWARSZAWAM30-3940M 10500:00:2202:02:4303:34:4206:14:01.6506:14:24.00+02:50:2211:205.3
150GAJEWSKI Zenon 30Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM60+3M 10600:00:1802:06:0903:41:4806:23:33.3506:23:51.90+02:59:5011:375.2
151KISZKIS Elżbieta 65WARSZAWAK40-4920K 4500:00:0302:36:2604:10:5406:41:29.2506:41:33.00+03:17:3112:104.9
152CZARNY Łukasz 21wkurw_teamKRAKÓWM30-3941M 10700:00:2002:36:0504:10:3806:41:14.8006:41:35.00+03:17:3312:094.9
153WOJNAROWICZ Tomasz 169spartaniedzieciaWARSZAAWAM30-3942M 10800:00:1102:06:0303:31:58+01:19:4911:095.4
154ŁUKASIAK Adam 92Warsaw Run ClubWARSZAWAM30-3943M 10900:00:1201:45:31+00:29:378:077.4
155STUPIŃSKA Monika 147Wkurw TeamSOCHACZEWK30-3914K 4600:00:1202:26:45+01:10:5111:175.3
156KOBYLIŃSKI Piotr 188wkurw_teamWARSZAWAM40-4948M 11000:00:1302:34:06+01:18:1311:515.1
157LEWANDOWSKI Igor 456CTS / IgisportŁÓDŹM30-3944M 11100:00:2202:51:18+01:35:3413:104.6
158NAWROT Katarzyna 105SRTG NIEPOŁOMICENIEPOŁOMICEK30-3915K 4700:00:1802:51:19+01:35:3113:104.6
KOZŁOWSKI Grzegorz 76ASICS FrontRunnerSOCHACZEWM30-39DNF01:30:22 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 159 wynik(ów)