TRIADA ULTRA ŁĄCZNIE

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-05
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
60 km
Zgłoszonych:
192
Wystartowało:
174
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
152
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Gorce | Nocne Pieniny | Beskid Sądecki | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MGorceNocne PieninyBeskid SądeckiCzas
netto
60km
Czas
brutto
60km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ZIAJKA Karol 178Finisz RymanówRYMANÓWM16-291M 101:23:36.0000:49:39.0003:24:01.0005:37:10.0005:37:16.00 5:3710.7
2PLACKO Martin 1Slovak Ultra Trail TeamBREZOVA POD BRADLOMM40-491M 201:27:00.0000:51:12.0003:31:12.0005:49:19.0005:49:24.00+00:12:085:4910.3
3MARCINIAK Przemysław 95NOAPRUDNIKM30-391M 301:25:56.0000:51:31.0003:32:08.0005:49:33.0005:49:35.00+00:12:195:4910.3
4KICZIŃSKI Bartosz 64Drużyna SzpikuBRODNICAM30-392M 401:27:08.0000:52:54.0003:36:40.0005:56:41.0005:56:42.00+00:19:265:5610.1
5WOJNAROWSKI Piotr 170ŁĄCKOM40-492M 501:27:26.0000:55:44.0003:38:28.0006:01:35.0006:01:38.00+00:24:226:0110
6SZELĄG Sławomir 151Lisy PustyniKLUCZEM40-493M 601:33:33.0000:58:00.0003:35:22.0006:06:44.0006:06:55.00+00:29:396:069.8
7JARCZOK Zdzichu 51Festiwal biegowy w KrynicyPSZCZYNAM30-393M 701:39:22.0000:56:55.0003:48:24.0006:24:16.0006:24:41.00+00:47:256:249.4
8GURGUL Sebastian 45Aromat NógKRAKÓWM30-394M 801:37:33.0000:57:50.0003:51:40.0006:26:53.0006:27:03.00+00:49:476:269.3
9ZBOZIEŃ Jarosław 175ŁĄCKOM30-395M 901:34:37.0001:00:23.0003:53:10.0006:27:57.0006:28:10.00+00:50:546:279.3
10SZCZEPANIAK Witold 166OSTRÓW WIELKOPOLSKIM40-494M 1001:37:35.0001:02:20.0003:51:13.0006:31:02.0006:31:08.00+00:53:526:319.2
11STAŃCZAK Piotr 146Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYM30-396M 1101:38:09.0000:57:11.0003:58:02.0006:33:10.0006:33:22.00+00:56:066:339.2
12WOJNO Arkadiusz 171Droga Do UltraŁÓDŹM30-397M 1201:34:40.0000:55:59.0004:03:09.0006:33:45.0006:33:48.00+00:56:326:339.1
13WICENBACH Arkadiusz 164Straszyn Ultra TeamPRUSZCZ GDAŃSKIM30-398M 1301:32:58.0000:55:20.0004:06:12.0006:34:22.0006:34:30.00+00:57:146:349.1
14SZABŁOWSKA Iwona 149Straszyn Ultra TeamJUSZKOWOK30-391K 101:42:47.0000:59:57.0003:51:56.0006:34:30.0006:34:40.00+00:57:246:349.1
15WARWAS Radosław 163BISKUPICEM40-495M 1401:42:10.0001:02:24.0003:53:09.0006:37:22.0006:37:43.00+01:00:276:379.1
16GOMOLIŃSKA Danuta 37GumisieWARSZAWAK40-491K 201:41:54.0001:04:03.0003:52:58.0006:38:28.0006:38:55.00+01:01:396:389
17ROWIŃSKI Michał 131LUBAWAM30-399M 1501:38:42.0001:00:31.0004:00:27.0006:39:29.0006:39:40.00+01:02:246:399
18GEPPERT Jakub 33AdRunaLine Running TeamPOZNAŃM30-3910M 1601:37:45.0001:01:18.0004:05:01.0006:43:58.0006:44:04.00+01:06:486:438.9
19PIWOWARCZYK Paweł 123Rozbiegane DobczyceDOBCZYCEM30-3911M 1701:42:06.0001:01:00.0004:01:27.0006:44:19.0006:44:33.00+01:07:176:448.9
20GARDENER Jacek 31JacekBiega Running TeamWARSZAWAM50-591M 1801:41:24.0001:01:47.0004:02:10.0006:45:15.0006:45:21.00+01:08:056:458.9
21TELEPSKI Michał 157NULLPRUSZCZ GDAŃSKIM30-3912M 1901:37:53.0001:02:18.0004:06:12.0006:46:04.0006:46:23.00+01:09:076:468.9
22BORÓWKA Ryszard 11GDYNIAM40-496M 2001:42:24.0001:03:45.0004:02:04.0006:48:05.0006:48:13.00+01:10:576:488.8
23JACHYMIAK Robert 50SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECINOWY TARGM40-497M 2101:37:15.0000:58:27.0004:12:55.0006:48:37.0006:48:37.00+01:11:216:488.8
24LATAK Michał 90JacekBiega Running TeamWARSZAWAM40-498M 2201:43:24.0001:05:56.0004:00:41.0006:49:46.0006:50:01.00+01:12:456:498.8
25KRAWCZAK Paulina 78Biegusiem.plDĘBLINK30-392K 301:48:02.0001:02:24.0004:01:59.0006:52:20.0006:52:25.00+01:15:096:528.7
26FILAS Witold 27KRYNICA-ZDRÓJM60+1M 2301:47:02.0001:07:52.0003:57:49.0006:52:34.0006:52:43.00+01:15:276:528.7
27SWORSKI Roman 148Vegan / Vege Runners / Kastyo / Droga Do UltraŁÓDŹM30-3913M 2401:39:26.0001:02:35.0004:10:50.0006:52:44.0006:52:51.00+01:15:356:528.7
28URBANEK Patryk 158MYSŁOWICEM16-292M 2501:42:44.0001:02:15.0004:08:28.0006:53:09.0006:53:27.00+01:16:116:538.7
29WÓJCICKI Darek 173CSC Adventure AcademyKATOWICEM40-499M 2601:44:18.0001:05:32.0004:04:23.0006:53:56.0006:54:13.00+01:16:576:538.7
30JESIOŁOWSKI Michal 52ZIELONKIM30-3914M 2701:40:39.0001:03:15.0004:12:29.0006:55:55.0006:56:23.00+01:19:076:558.7
31BUCHLA Marcin 13WROCŁAWM40-4910M 2801:46:10.0001:02:41.0004:09:15.0006:57:58.0006:58:06.00+01:20:506:578.6
32BONIKOWSKI Tomasz 9GRODZISK MAZOWIECKIM40-4911M 2901:48:09.0001:06:55.0004:05:40.0007:00:09.0007:00:44.00+01:23:287:008.6
33PĘDZISZEWSKI Piotr 120VAI ALTOGDANSKM30-3915M 3001:48:54.0001:05:55.0004:09:42.0007:04:01.0007:04:31.00+01:27:157:048.5
34MIELCZARSKI Bartosz 103WARSZAWAM30-3916M 3101:43:53.0001:02:37.0004:20:34.0007:06:33.0007:07:04.00+01:29:487:068.4
35NIEDŹWIADEK Piotr 108#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWM40-4912M 3201:44:34.0001:04:13.0004:18:47.0007:07:02.0007:07:34.00+01:30:187:078.4
36CZUWAJ Andrzej 22GROJECM40-4913M 3301:46:21.0001:05:38.0004:20:38.0007:11:29.0007:12:37.00+01:35:217:118.3
37ŁUKOMSKI Maciej 93Szakale BałutŁÓDŹM40-4914M 3401:47:40.0001:03:30.0004:22:20.0007:13:24.0007:13:30.00+01:36:147:138.3
38KSYTA Martyna 81KW KrakówKRAKÓWK30-393K 401:52:25.0001:07:39.0004:14:23.0007:14:08.0007:14:27.00+01:37:117:148.3
39GLEISNER Tomasz 34EKIPA Z TARNOWATARNÓWM40-4915M 3501:48:57.0001:05:01.0004:20:35.0007:14:26.0007:14:33.00+01:37:177:148.3
40PIKUL Piotr 121WARSZAWAM40-4916M 3601:49:53.0001:06:20.0004:19:49.0007:15:47.0007:16:02.00+01:38:467:158.3
41PATELKA Przemysław 119KW KrakówKRAKÓWM30-3917M 3701:45:41.0001:07:35.0004:23:21.0007:16:15.0007:16:37.00+01:39:217:168.3
42KOPEĆ Mateusz 7025 Batalion LogistycznyRYCZÓWEKM16-293M 3801:55:35.0001:07:44.0004:14:23.0007:17:02.0007:17:42.00+01:40:267:178.2
43BURMAN Michał 14KB GepardMUROWANA GOŚLINAM40-4917M 3901:50:36.0001:05:58.0004:25:08.0007:21:19.0007:21:42.00+01:44:267:218.2
44SOBCZAK Robert 142Łódzki Klub BiegowyŁÓDŹM30-3918M 4001:49:40.0001:03:55.0004:28:58.0007:22:03.0007:22:33.00+01:45:177:228.1
45CZAJKOWSKI Wojtek 20Adidas Runners WarsawWARSZAWAM40-4918M 4101:46:52.0001:13:26.0004:23:47.0007:23:39.0007:24:05.00+01:46:497:238.1
46DŁUGAJ Andrzej 24MIKOŁÓWM50-592M 4201:50:06.0001:07:13.0004:27:00.0007:23:23.0007:24:19.00+01:47:037:238.1
47ROGÓŻ Radosław 130#ultratrackŁOZISKAM40-4919M 4301:51:33.0001:10:42.0004:25:05.0007:26:34.0007:27:20.00+01:50:047:268.1
48KRYSKA Eliza 79Nutrend BiegaBIELSKO-BIAŁAK40-492K 501:55:17.0001:08:47.0004:25:12.0007:28:52.0007:29:16.00+01:52:007:288
49ZDUNEK Michał 176Eurosoft Team / wkurw_teamWARSZAWAM40-4920M 4401:58:04.0001:09:03.0004:22:25.0007:28:48.0007:29:32.00+01:52:167:288
50ŁĘCKA Agnieszka 187JacekBiega Running TeamGOLUB-DOBRZYŃK30-394K 601:54:09.0001:10:43.0004:27:36.0007:32:11.0007:32:28.00+01:55:127:328
51SOWIK Marcin 144TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM50-593M 4501:54:57.0001:08:51.0004:30:56.0007:34:17.0007:34:44.00+01:57:287:347.9
52CHOLEWA Zbigniew 18Lisy PustyniKLUCZEM40-4921M 4602:00:21.0001:12:15.0004:22:39.0007:34:38.0007:35:15.00+01:57:597:347.9
53JACHYMEK Bartłomiej 49Jacekbiega Running TeamWARSZAWAM40-4922M 4701:56:06.0001:10:26.0004:34:59.0007:41:14.0007:41:31.00+02:04:157:417.8
54OKOŃ Łukasz 112GIERAŁTOWICEM40-4923M 4801:56:39.0001:14:08.0004:32:18.0007:42:43.0007:43:05.00+02:05:497:427.8
55BALON Piotr 4BAKoMAT TEAMKROSNOM30-3919M 4901:54:38.0001:07:48.0004:40:44.0007:42:55.0007:43:10.00+02:05:547:427.8
56KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina 61RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAK30-395K 701:56:40.0001:10:39.0004:40:13.0007:47:13.0007:47:32.00+02:10:167:477.7
57ADAMCZYK Mirosław 2CSC Adventure AcademySIEMIANOWICE SLASKIEM50-594M 5001:52:14.0001:12:07.0004:43:57.0007:47:59.0007:48:18.00+02:11:027:477.7
58BŁĘDOWSKI Mariusz 8AAC Ford Auto Styl Włocławek TEAMWŁOCŁAWEKM40-4924M 5101:54:21.0001:13:35.0004:41:06.0007:48:18.0007:49:02.00+02:11:467:487.7
59PLACKOVA Gabriela 99Slovak Ultra TrailBREZOVA POD BRADLOMK40-493K 801:57:44.0001:07:57.0004:45:52.0007:51:21.0007:51:33.00+02:14:177:517.6
60GURGUL Mateusz 46Aromat NógKRAKÓWM30-3920M 5201:54:09.0001:09:35.0004:48:51.0007:52:23.0007:52:35.00+02:15:197:527.6
61ZATORSKA-RADLIŃSKA Katarzyna 174RPDGDAŃSKK30-396K 901:58:24.0001:11:54.0004:43:26.0007:53:22.0007:53:44.00+02:16:287:537.6
62WITEK Wojciech 165TARNÓWM16-294M 5301:51:30.0001:16:14.0004:47:12.0007:53:48.0007:54:56.00+02:17:407:537.6
63MACH Olek 94ATLANTICKRAKÓWM40-4925M 5401:43:46.0001:04:15.0005:07:20.0007:54:56.0007:55:21.00+02:18:057:547.6
64WÓJCICKI Bohdan 167WARSZAWAM30-3921M 5501:59:22.0001:11:43.0004:46:13.0007:56:57.0007:57:18.00+02:20:027:567.5
65BEDNARZ Marta 191NISKOK30-397K 1002:03:14.0001:14:12.0004:39:53.0007:56:41.0007:57:19.00+02:20:037:567.6
66ZIÓŁEK Mirosław 180STAY INSANEJACKÓWM50-595M 5602:04:29.0001:16:07.0004:40:56.0008:00:51.0008:01:32.00+02:24:168:007.5
67CHOJNOWSKI Andrzej 17IŁAWAM50-596M 5701:57:49.0001:13:58.0004:51:09.0008:02:23.0008:02:56.00+02:25:408:027.5
68ZUB Arkadiusz 181Grupa Biegowa Bez GranicROGÓW SOBÓCKIM40-4926M 5802:08:24.0001:15:34.0004:40:29.0008:04:19.0008:04:27.00+02:27:118:047.4
69GRUBICH Damian 41Parkrun GrudziądzGRUDZIĄDZM40-4927M 5901:56:52.0001:09:40.0005:00:13.0008:05:39.0008:06:45.00+02:29:298:057.4
70KUROWSKA Monika 84AtlanticKRAKÓWK40-494K 1102:04:51.0001:15:05.0004:46:57.0008:06:29.0008:06:53.00+02:29:378:067.4
71ROŻNIATA Iwona 132SNG WILD DUCKSGŁOWNOK40-495K 1202:06:03.0001:15:31.0004:47:28.0008:08:18.0008:09:02.00+02:31:468:087.4
72GRZYWINSKI Bartosz 42TORUŃM40-4928M 6002:05:48.0001:19:38.0004:44:12.0008:07:54.0008:09:38.00+02:32:228:077.4
73GAWEŁKO Janusz 32GLIWICEM50-597M 6102:03:51.0001:17:21.0004:48:45.0008:08:57.0008:09:57.00+02:32:418:087.4
73KUBAT Daniel 82BMSBARLINEKM40-4929M 6102:11:56.0001:19:04.0004:38:57.0008:08:21.0008:09:57.00+02:32:418:087.4
75WAROWNY Piotr 162biegusiem.plRYKIM40-4930M 6302:10:02.0001:14:56.0004:46:34.0008:09:45.0008:11:32.00+02:34:168:097.4
76DŁUŻNIEWSKI Jacek 25SBRT Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAM40-4931M 6401:59:27.0001:13:59.0004:58:36.0007:09:50.0008:12:02.00+02:34:467:098.4
77RACZYŁŁO Krzysztof 126OSTRZESZÓWM30-3922M 6502:10:31.0001:14:35.0004:47:11.0008:10:58.0008:12:17.00+02:35:018:107.3
78BIEL Łukasz 6Vege RunnersWARSZAWAM30-3923M 6602:05:34.0001:19:15.0004:50:27.0008:14:14.0008:15:16.00+02:38:008:147.3
79NĘDZUSIAK Dariusz 107DBN SukursALEKSANDRÓW KUJAWSKIM50-598M 6702:09:17.0001:20:14.0004:46:29.0008:14:12.0008:16:00.00+02:38:448:147.3
80BIEL Tomasz 7KATOWICEM40-4932M 6802:07:34.0001:18:49.0004:49:52.0008:15:00.0008:16:15.00+02:38:598:157.3
81ZYGMUNT Paweł 183GIEDLAROWAM40-4933M 6901:59:30.0001:12:55.0005:04:57.0008:17:04.0008:17:22.00+02:40:068:177.2
82RACZYŁŁO Maja 127OSTRZESZÓWK16-291K 1302:14:16.0001:19:06.0004:44:55.0008:16:58.0008:18:17.00+02:41:018:167.2
83ŻEBROWSKA Jolanta 185Potrenujemy? / Chemik Noxy Puławy / UMCS BiegaPUŁAWYK50-591K 1402:07:36.0001:18:14.0004:53:20.0008:18:58.0008:19:10.00+02:41:548:187.2
84SKRZYPCZAK Hubert 140RunningPowerPlayPRUSZKÓWM40-4934M 7002:12:13.0001:20:36.0004:48:34.0008:20:05.0008:21:23.00+02:44:078:207.2
85BASTER Aleksandra 5KRAKÓWK16-292K 1502:12:50.0001:22:49.0004:46:00.0008:20:50.0008:21:39.00+02:44:238:207.2
85MICHALSKI Michał 101FramesFactory RacingTeamKRAKÓWM30-3924M 7102:12:50.0001:22:49.0004:46:00.0008:20:50.0008:21:39.00+02:44:238:207.2
87STACHURA Beata 145AtlanticKRAKÓWK40-496K 1601:58:28.0001:15:52.0005:07:20.0008:21:13.0008:21:40.00+02:44:248:217.2
88KRAKOWSKI Maciej 77#a_moze_ultra / wkurw_teamMIELECM16-295M 7202:11:48.0001:14:40.0004:55:30.0008:21:00.0008:21:58.00+02:44:428:217.2
89PASIERBIŃSKI Piotr 118WTPPRUSZKÓWM50-599M 7302:17:17.0001:15:43.0004:50:42.0008:23:33.0008:23:42.00+02:46:268:237.1
90WOJSA Marcin 172GDAŃSKM30-3925M 7402:01:23.0001:17:33.0005:06:52.0008:24:10.0008:25:48.00+02:48:328:247.1
91KOWALCZYK Paweł 71Kęckie HarpaganyKĘTYM40-4935M 7502:25:56.0001:22:44.0004:38:20.0008:26:58.0008:27:00.00+02:49:448:267.1
92CYGANIK Kajetan 19JuverunKRAKÓWM30-3926M 7602:02:47.0001:19:24.0005:06:19.0008:26:41.0008:28:30.00+02:51:148:267.1
93SAMBORSKI Bartosz 137Wkurw_TeamWARSZAWAM40-4936M 7702:12:04.0001:21:32.0005:00:40.0008:32:08.0008:34:16.00+02:57:008:327
94KWIATKOWSKI Jakub 88Itmbw KrakówKRAKÓWM30-3927M 7802:10:10.0001:18:05.0005:06:08.0008:33:27.0008:34:23.00+02:57:078:337
95KOZA Robert 72Carbon racing teamŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4937M 7902:07:06.0001:14:46.0005:12:57.0008:33:22.0008:34:49.00+02:57:338:337
96GOLON Marlena 36Run PasjaSICIENKOK40-497K 1702:12:14.0001:24:08.0005:00:15.0008:36:07.0008:36:37.00+02:59:218:367
97NOWAK Krzysztof 110WARSZAWAM40-4938M 8002:08:45.0001:24:07.0005:04:11.0008:36:26.0008:37:03.00+02:59:478:367
98SZMAJDA Dominik 152Nie Mam PomysłuŁÓDŹM30-3928M 8102:04:33.0001:20:44.0005:13:44.0008:38:24.0008:39:01.00+03:01:458:386.9
99ŚLIŻ Sylwia 192RZESZÓWK30-398K 1802:14:58.0001:18:13.0005:07:00.0008:39:51.0008:40:11.00+03:02:558:396.9
100KWIATKOWSKA Renata 87KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIK50-592K 1902:15:47.0001:24:41.0005:02:07.0008:42:03.0008:42:35.00+03:05:198:426.9
101WOŹNICA Rafał 168CHORZÓWM40-4939M 8202:09:30.0001:19:24.0005:21:58.0008:49:43.0008:50:52.00+03:13:368:496.8
102BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 189KRAKÓWK30-399K 2002:14:20.0001:29:59.0005:09:33.0008:48:25.0008:53:52.00+03:16:368:486.8
103OSTAPIŃSKA Magda 114OSTreSROkiPIASECZNOK40-498K 2102:13:21.0001:23:30.0005:17:28.0008:53:34.0008:54:19.00+03:17:038:536.7
103OSTAPIŃSKI Wojtek 115OSTreSROkiPIASECZNOM40-4940M 8302:13:21.0001:23:30.0005:17:28.0008:53:33.0008:54:19.00+03:17:038:536.7
105PIĄTEK Rafał 122Befit24TeamKRAKÓWM30-3929M 8402:10:12.0001:20:57.0005:23:53.0008:53:34.0008:55:02.00+03:17:468:536.7
106SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 153Podgórz ToruńTORUŃK40-499K 2202:11:46.0001:21:57.0005:21:48.0008:53:55.0008:55:31.00+03:18:158:536.7
107BALCERZAK Mariusz 3ŁÓDŹM40-4941M 8502:19:46.0001:24:37.0005:14:29.0008:57:25.0008:58:52.00+03:21:368:576.7
108PODGÓRSKI Dominik 124ProRunning PromotionJÓZEFÓWM40-4942M 8602:06:31.0001:20:33.0005:33:24.0008:59:08.0009:00:28.00+03:23:128:596.7
109WALCZAK Agnieszka 160PKO Bank Polski SABOLESŁAWK40-4910K 2302:14:51.0001:24:39.0005:25:06.0009:03:54.0009:04:36.00+03:27:209:036.6
109WALCZAK Dariusz 161Olkuszbiega.plBOLESŁAWM40-4943M 8702:14:51.0001:24:39.0005:25:06.0009:03:57.0009:04:36.00+03:27:209:036.6
111KARAWACKI Grzegorz 60Kęckie HarpaganyKĘTYM30-3930M 8802:12:04.0001:25:13.0005:28:02.0009:03:53.0009:05:19.00+03:28:039:036.6
112ZGLIŃSKI Bartłomiej 177Wkurw_Team ToruńWARSZAWAM30-3931M 8902:14:30.0001:24:58.0005:29:15.0009:06:36.0009:08:43.00+03:31:279:066.6
113RYBKOWSKI Grzegorz 135VELMARPRUSZKÓWM50-5910M 9002:10:31.0001:30:37.0005:29:10.0009:10:03.0009:10:18.00+03:33:029:106.5
114SZCZYGIELSKI Tomek 150biegusiem.plRYKIM40-4944M 9102:18:25.0001:21:11.0005:31:04.0009:10:10.0009:10:40.00+03:33:249:106.5
115KICZIŃSKA Izabela 63Drużyna SzpikuBRODNICAK40-4911K 2402:15:57.0001:26:30.0005:31:09.0009:13:10.0009:13:36.00+03:36:209:136.5
116TATARCZYK Patrycja 156SBRTWARSZAWAK16-293K 2502:22:35.0001:32:32.0005:20:23.0009:14:34.0009:15:30.00+03:38:149:146.5
117KAWA Barbara 62Maratończyk DębicaŻYRAKÓWK30-3910K 2602:24:17.0001:33:49.0005:22:32.0009:19:38.0009:20:38.00+03:43:229:196.4
118ŁOPATKIEWICZ Beata 91KROSNOK50-593K 2702:31:03.0001:24:19.0005:25:41.0009:20:51.0009:21:03.00+03:43:479:206.4
118MICHALEC Marcin 100KKB MOSIR KROSNOKROSNOM30-3932M 9202:31:03.0001:24:19.0005:25:41.0009:20:47.0009:21:03.00+03:43:479:206.4
120MICHALSKI Ryszard 102www.sensorybeauty.plWARSZAWAM40-4945M 9302:14:51.0001:29:56.0005:36:50.0009:20:45.0009:21:37.00+03:44:219:206.4
121BORKOWSKI Bartłomiej 10RMF4RT GLADIATORSWARSZAWAM30-3933M 9402:44:53.0001:40:40.0005:00:24.0009:24:31.0009:25:57.00+03:48:419:246.4
122SZYMANKIEWICZ Kalina 154GDYNIAK40-4912K 2802:37:09.0001:23:15.0005:29:15.0009:28:02.0009:29:39.00+03:52:239:286.3
123DĘBSKA Marta 23WARSZAWAK16-294K 2902:30:24.0001:31:29.0005:30:08.0009:30:36.0009:32:01.00+03:54:459:306.3
124GOKIERT-SKRENTNA Justyna 35ZŁOTÓWK40-4913K 3002:32:21.0001:25:19.0005:35:45.0009:32:25.0009:33:25.00+03:56:099:326.3
125DOMAGAŁA Jerzy 26RZESZÓWM50-5911M 9502:27:08.0001:27:04.0005:39:18.0009:32:16.0009:33:30.00+03:56:149:326.3
126GRZYWIŃSKI Wojtek 43TORUŃM30-3934M 9602:29:19.0001:30:58.0005:33:37.0009:32:13.0009:33:54.00+03:56:389:326.3
127KOPANIA Kamil 69K.S TęczaWARSZAWAM30-3935M 9702:21:49.0001:30:23.0005:41:54.0009:33:23.0009:34:06.00+03:56:509:336.3
128JĘSIEK-BARABASZ Agnieszka 54Stachowscy TeamZŁOTÓWK40-4914K 3102:35:44.0001:28:21.0005:35:45.0009:38:49.0009:39:50.00+04:02:349:386.2
129PAŃCZUK-FIGURA Irmina 116Umcs BiegaPUŁAWYK40-4915K 3202:31:27.0001:35:14.0005:36:05.0009:41:42.0009:42:46.00+04:05:309:416.2
130KUSZTAL Justyna 86KS Eskadra KrakówKRAKOWK40-4916K 3302:31:27.0001:35:40.0005:36:05.0009:42:10.0009:43:12.00+04:05:569:426.2
131GOMOLIŃSKI Sławomir 38WARSZAWAM40-4946M 9802:22:41.0001:33:00.0005:47:46.0009:42:58.0009:43:27.00+04:06:119:426.2
132RAFAŁ Eliza 129BIŁGORAJK30-3911K 3402:25:22.0001:37:49.0005:44:53.0009:47:06.0009:48:04.00+04:10:489:476.1
133KLUBA Łukasz 67NGB KłobuckWILKOWIECKOM30-3936M 9902:30:19.0001:31:07.0005:49:06.0009:48:52.0009:50:32.00+04:13:169:486.1
134KADYKAŁO Natalia 58Nie W Szczepionkę TeamWARSZAWAK16-295K 3502:45:36.0001:40:40.0005:30:12.0009:55:01.0009:56:28.00+04:19:129:556.1
135MŁODECKA Sylwia 104Virtual Runner ClubWARSZAWAK40-4917K 3602:37:33.0001:40:50.0005:38:14.0009:55:03.0009:56:37.00+04:19:219:556
136NIESPODZIANA Anna 109Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOK30-3912K 3702:38:13.0001:29:22.0005:50:51.0009:57:02.0009:58:26.00+04:21:109:576
137KWIECIEŃ Zbigniew 89FAUDANATYCHYM60+2M 10002:25:16.0001:44:29.0005:48:49.0009:57:51.0009:58:34.00+04:21:189:576
138SMOGORZEWSKI Michał 141Wkurw_team WarszawaWARSZAWAM30-3937M 10102:15:44.0001:30:38.0006:14:24.0009:58:33.0010:00:46.00+04:23:309:586
139RUSEK Jolanta 134Zabiegani MielecMIELECK16-296K 3802:24:18.0001:33:56.0006:02:50.0010:00:05.0010:01:04.00+04:23:4810:006
140SOŁTYSIAK Natalia 143GDAŃSKK30-3913K 3902:41:23.0001:30:06.0005:50:57.0010:00:50.0010:02:26.00+04:25:1010:006
141GUŹDZIOŁ Jarek 44TBKM WILK Solec kujawskiSOLEC KUJAWSKIM40-4947M 10202:51:41.0001:32:03.0005:39:53.0010:01:48.0010:03:37.00+04:26:2110:016
142BLIŹNIEWSKA Katarzyna 133Sng Wild DucksGŁOWNOK40-4918K 4002:34:45.0001:32:04.0005:57:42.0010:03:41.0010:04:31.00+04:27:1510:036
143JOZEFIAK Marta 56KRAKÓWK16-297K 4102:32:13.0001:45:32.0005:56:30.0010:12:31.0010:14:15.00+04:36:5910:125.9
143ZWAAN Johan 182KRAKÓWM30-3938M 10302:32:13.0001:45:32.0005:56:30.0010:12:28.0010:14:15.00+04:36:5910:125.9
145GAJEWSKI Zenon 30Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM60+3M 10402:25:03.0001:25:23.0006:23:51.0010:12:18.0010:14:17.00+04:37:0110:125.9
146PASEK Magdalena 117SRTG NiepołomiceWIELICZKAK16-298K 4202:30:28.0001:45:07.0006:01:47.0010:16:06.0010:17:22.00+04:40:0610:165.8
147OCHNIO Ewa 111BOLESŁAWIECK40-4919K 4302:52:36.0001:39:16.0005:48:37.0010:19:19.0010:20:29.00+04:43:1310:195.8
148KOŁCIUK Wojciech 68Wkurw_team WarszawaWARSZAWAM30-3939M 10502:35:27.0001:31:45.0006:14:23.0010:19:27.0010:21:35.00+04:44:1910:195.8
149JACHÓŁKOWSKA Małgorzata 48STRYKÓWK16-299K 4402:47:47.0001:40:17.0005:57:42.0010:24:44.0010:25:46.00+04:48:3010:245.8
150KISZKIS Elżbieta 65WARSZAWAK40-4920K 4502:57:01.0001:45:44.0006:41:33.0011:23:11.0011:24:18.00+05:47:0211:235.3
151NAWROT Dawid 106SRTG NIEPOLOMICENIEPOŁOMICEM30-3940M 10603:15:42.0002:02:00.0006:08:09.0011:24:31.0011:25:51.00+05:48:3511:245.3
152CZARNY Łukasz 21wkurw_teamKRAKÓWM30-3941M 10703:08:15.0001:51:50.0006:41:35.0011:39:32.0011:41:40.00+06:04:2411:395.1
RADYK Jakub 128Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM30-3902:15:05.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SITEK Szymon 138Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM30-3902:19:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FUDALEJ Piotr 29TG Sok`oł ZakopaneKOSCIELISKOM50-5902:27:45.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOZŁOWSKI Grzegorz 76ASICS FrontRunnerSOCHACZEWM30-3901:34:08.00 DNF00:58:47.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHLEWICKA Magdalena 15Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAK30-3902:43:28.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JĘCEK Maciej 53ŁÓDŹM30-3901:48:46.00 DNF01:03:42.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KUSIAK Marcin 85Creative Bochnia biega teamBOCHNIAM40-4901:49:19.00 DNF01:06:38.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOZŁOWSKA Karolina 74BYDGOSZCZK16-2903:05:50.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHLIPAŁA Marcin 16SZCZAWAM30-3902:04:01.00 DNF01:16:36.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KLATKA Michał 66bbl Tomaszóww MazowieckiTOMASZÓW MAZOWIECKIM40-4902:01:08.00 DNF01:21:02.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LEWANDOWSKI Igor 456CTS / IgisportŁÓDŹM30-3903:39:21.00 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GUZOWSKI Jacek 47MCTKRAKÓWM40-4902:18:27.00 DNF01:24:07.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
OLSZEWSKI Jacek 113Kacyk TeamPŁOCKM40-4902:18:10.00 DNF01:25:26.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WOJNAROWICZ Tomasz 169spartaniedzieciaWARSZAAWAM30-3902:13:04.00 DNF01:30:54.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŁUKASIAK Adam 92Warsaw Run ClubWARSZAWAM30-3902:05:11.00 DNF01:54:03.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRZYŻANOWSKI Przemysław 80Harpagan BeastJAWORZNOM30-3902:25:56.00 DNF01:33:48.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JÓZEFIAK Jakub 57BokononiNOWY SĄCZM50-5902:26:11.00 DNF01:42:13.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOBYLIŃSKI Piotr 188wkurw_teamWARSZAWAM40-4902:50:17.00 DNF01:43:17.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STUPIŃSKA Monika 147Wkurw TeamSOCHACZEWK30-3902:50:18.00 DNF01:43:18.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FRUCZ Jacek 28SOSNOWIECM50-5902:51:00.00 DNF01:47:32.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KALBARCZYK Izabella 59WARSZAWAK40-4903:12:45.00 DNF01:54:03.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NAWROT Katarzyna 105SRTG NIEPOŁOMICENIEPOŁOMICEK30-3903:16:15.00 DNF02:02:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 174 wynik(ów)