TRIADA ULTRA NOCNE PIENINY

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Kocham Góry
Data:
2020-01-04
Miejsce:
Krościenko nad Dunajcem
Dystans:
11 km
Zgłoszonych:
189
Wystartowało:
169
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
168
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu5kmCzas
netto
11km
Czas
brutto
11km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ZIAJKA Karol 178Finisz RymanówRYMANÓWM16-291M 100:00:0100:24:3900:49:38.2500:49:39.65 4:3013.3
2PLACKO Martin 1Slovak Ultra Trail TeamBREZOVA POD BRADLOMM40-491M 200:00:0100:25:2700:51:11.0000:51:12.65+00:01:334:3912.9
3MARCINIAK Przemysław 95NOAPRUDNIKM30-391M 300:00:0000:25:1400:51:30.9000:51:31.55+00:01:514:4112.8
4KICZIŃSKI Bartosz 64Drużyna SzpikuBRODNICAM30-392M 400:00:0000:25:4400:52:54.4500:52:54.90+00:03:154:4812.5
5WICENBACH Arkadiusz 164Straszyn Ultra TeamPRUSZCZ GDAŃSKIM30-393M 500:00:0300:26:0700:55:17.2000:55:20.70+00:05:415:0111.9
6WOJNAROWSKI Piotr 170ŁĄCKOM40-492M 600:00:0100:26:4000:55:43.4000:55:44.50+00:06:045:0311.8
7WOJNO Arkadiusz 171Droga Do UltraŁÓDŹM30-394M 700:00:0000:27:1100:55:58.6000:55:59.00+00:06:195:0511.8
8JARCZOK Zdzichu 51Festiwal biegowy w KrynicyPSZCZYNAM30-395M 800:00:1000:27:2000:56:45.2500:56:55.30+00:07:155:0911.6
9STAŃCZAK Piotr 146Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYM30-396M 900:00:0600:28:1000:57:04.6500:57:11.35+00:07:315:1111.6
10GURGUL Sebastian 45Aromat NógKRAKÓWM30-397M 1000:00:0200:28:1900:57:48.1500:57:50.20+00:08:105:1511.4
11SZELĄG Sławomir 151Lisy PustyniKLUCZEM40-493M 1100:00:0200:28:2000:57:57.9000:58:00.15+00:08:205:1611.4
12JACHYMIAK Robert 50SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECINOWY TARGM40-494M 1200:00:0000:28:1300:58:27.4500:58:27.95+00:08:485:1811.3
13KOZŁOWSKI Grzegorz 76ASICS FrontRunnerSOCHACZEWM30-398M 1300:00:0000:28:1100:58:47.0000:58:47.45+00:09:075:2011.2
14SZABŁOWSKA Iwona 149Straszyn Ultra TeamJUSZKOWOK30-391K 100:00:0300:29:2300:59:54.0000:59:57.80+00:10:185:2611
15ZBOZIEŃ Jarosław 175ŁĄCKOM30-399M 1400:00:0400:28:5901:00:18.3001:00:23.15+00:10:435:2910.9
16ROWIŃSKI Michał 131LUBAWAM30-3910M 1500:00:0200:29:2001:00:28.7001:00:31.40+00:10:515:2910.9
17PIWOWARCZYK Paweł 123Rozbiegane DobczyceDOBCZYCEM30-3911M 1600:00:0300:30:0001:00:57.2001:01:00.45+00:11:205:3210.8
18GEPPERT Jakub 33AdRunaLine Running TeamPOZNAŃM30-3912M 1700:00:0000:29:3501:01:18.5001:01:18.50+00:11:385:3410.8
19GARDENER Jacek 31JacekBiega Running TeamWARSZAWAM50-591M 1800:00:0200:30:2101:01:44.6501:01:47.55+00:12:075:3610.7
20URBANEK Patryk 158MYSŁOWICEM16-292M 1900:00:0400:29:3401:02:10.8001:02:15.20+00:12:355:3910.6
21TELEPSKI Michał 157NULLPRUSZCZ GDAŃSKIM30-3913M 2000:00:0900:30:5301:02:09.2501:02:18.30+00:12:385:3910.6
22SZCZEPANIAK Witold 166OSTRÓW WIELKOPOLSKIM40-495M 2100:00:0000:31:0401:02:19.6501:02:20.05+00:12:405:4010.6
23KRAWCZAK Paulina 78Biegusiem.plDĘBLINK30-392K 200:00:0200:30:5201:02:22.0001:02:24.55+00:12:445:4010.6
24WARWAS Radosław 163BISKUPICEM40-496M 2200:00:0800:31:0901:02:16.0001:02:24.90+00:12:455:3910.6
25SWORSKI Roman 148Vegan / Vege Runners / Kastyo / Droga Do UltraŁÓDŹM30-3914M 2300:00:0300:29:2901:02:32.4001:02:35.90+00:12:565:4110.6
26MIELCZARSKI Bartosz 103WARSZAWAM30-3915M 2400:00:0600:31:1501:02:30.8501:02:37.70+00:12:585:4110.6
27BUCHLA Marcin 13WROCŁAWM40-497M 2500:00:0500:31:1501:02:35.7001:02:41.05+00:13:015:4110.5
28JESIOŁOWSKI Michal 52ZIELONKIM30-3916M 2600:00:0000:29:4601:03:14.4501:03:15.40+00:13:355:4510.4
29ŁUKOMSKI Maciej 93Szakale BałutŁÓDŹM40-498M 2700:00:0300:31:0501:03:26.6001:03:30.10+00:13:505:4610.4
30JĘCEK Maciej 53ŁÓDŹM30-3917M 2800:00:0600:31:4401:03:36.4501:03:42.50+00:14:025:4610.4
31BORÓWKA Ryszard 11GDYNIAM40-499M 2900:00:0000:31:1901:03:45.1501:03:45.15+00:14:055:4710.4
32SOBCZAK Robert 142Łódzki Klub BiegowyŁÓDŹM30-3918M 3000:00:0600:30:3801:03:48.6501:03:55.20+00:14:155:4810.3
33GOMOLIŃSKA Danuta 37GumisieWARSZAWAK40-491K 300:00:1000:31:3801:03:53.0001:04:03.30+00:14:235:4810.3
34NIEDŹWIADEK Piotr 108#AdamCzerwińskiTeamKRAKÓWM40-4910M 3100:00:2700:31:5301:03:46.0001:04:13.05+00:14:335:4710.4
35MACH Olek 94ATLANTICKRAKÓWM40-4911M 3200:00:0200:30:5201:04:13.0501:04:15.10+00:14:355:5010.3
36GLEISNER Tomasz 34EKIPA Z TARNOWATARNÓWM40-4912M 3300:00:0200:31:0801:04:58.5501:05:01.45+00:15:215:5410.2
37WÓJCICKI Darek 173CSC Adventure AcademyKATOWICEM40-4913M 3400:00:0600:32:3201:05:26.0001:05:32.00+00:15:525:5610.1
38CZUWAJ Andrzej 22GROJECM40-4914M 3500:00:3000:31:4901:05:08.3501:05:38.35+00:15:585:5510.1
39PĘDZISZEWSKI Piotr 120VAI ALTOGDANSKM30-3919M 3600:00:1400:31:5801:05:40.4001:05:55.30+00:16:155:5810
40LATAK Michał 90JacekBiega Running TeamWARSZAWAM40-4915M 3700:00:0700:32:5101:05:49.3001:05:56.75+00:16:175:5910
41BURMAN Michał 14KB GepardMUROWANA GOŚLINAM40-4916M 3800:00:0700:33:1501:05:51.0001:05:58.95+00:16:195:5910
42PIKUL Piotr 121WARSZAWAM40-4917M 3900:00:0500:32:4401:06:15.5501:06:20.65+00:16:416:0110
43KUSIAK Marcin 85Creative Bochnia biega teamBOCHNIAM40-4918M 4000:00:0500:33:0001:06:33.8501:06:38.90+00:16:596:039.9
44BONIKOWSKI Tomasz 9GRODZISK MAZOWIECKIM40-4919M 4100:00:1200:33:0201:06:43.7001:06:55.75+00:17:166:039.9
45DŁUGAJ Andrzej 24MIKOŁÓWM50-592M 4200:00:3000:32:4401:06:42.7001:07:13.40+00:17:336:039.9
46PATELKA Przemysław 119KW KrakówKRAKÓWM30-3920M 4300:00:0800:33:0001:07:27.2001:07:35.75+00:17:566:079.8
47KSYTA Martyna 81KW KrakówKRAKÓWK30-393K 400:00:0900:33:2001:07:30.8001:07:39.80+00:18:006:089.8
48KOPEĆ Mateusz 7025 Batalion LogistycznyRYCZÓWEKM16-293M 4400:00:1900:32:4801:07:25.3501:07:44.95+00:18:056:079.8
49BALON Piotr 4BAKoMAT TEAMKROSNOM30-3921M 4500:00:0900:33:1801:07:39.4501:07:48.90+00:18:096:099.8
50FILAS Witold 27KRYNICA-ZDRÓJM60+1M 4600:00:0500:33:2001:07:47.1501:07:52.55+00:18:126:099.7
51PLACKOVA Gabriela 99Slovak Ultra TrailBREZOVA POD BRADLOMK40-492K 500:00:0200:33:2201:07:54.8001:07:57.15+00:18:176:109.7
52KRYSKA Eliza 79Nutrend BiegaBIELSKO-BIAŁAK40-493K 600:00:1000:33:3101:08:36.4501:08:47.10+00:19:076:149.6
53SOWIK Marcin 144TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM50-593M 4700:00:1400:33:1601:08:37.7001:08:51.90+00:19:126:149.6
54ZDUNEK Michał 176Eurosoft Team / wkurw_teamWARSZAWAM40-4920M 4800:00:0900:33:2201:08:54.2501:09:03.85+00:19:246:159.6
55GURGUL Mateusz 46Aromat NógKRAKÓWM30-3922M 4900:00:0200:33:4001:09:32.7001:09:35.10+00:19:556:199.5
56GRUBICH Damian 41Parkrun GrudziądzGRUDZIĄDZM40-4921M 5000:00:2900:32:5201:09:10.9501:09:40.30+00:20:006:179.5
57JACHYMEK Bartłomiej 49Jacekbiega Running TeamWARSZAWAM40-4922M 5100:00:0600:34:0601:10:19.2501:10:26.10+00:20:466:239.4
58KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina 61RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAK30-394K 700:00:0400:33:5501:10:34.5001:10:39.05+00:20:596:259.4
59ROGÓŻ Radosław 130#ultratrackŁOZISKAM40-4923M 5200:00:2400:35:1301:10:18.4001:10:42.85+00:21:036:239.4
60ŁĘCKA Agnieszka 187JacekBiega Running TeamGOLUB-DOBRZYŃK30-395K 800:00:0700:35:1201:10:36.3001:10:43.45+00:21:036:259.3
61WÓJCICKI Bohdan 167WARSZAWAM30-3923M 5300:00:0300:33:5501:11:39.6501:11:43.50+00:22:036:309.2
62ZATORSKA-RADLIŃSKA Katarzyna 174RPDGDAŃSKK30-396K 900:00:1400:34:1801:11:39.7001:11:54.40+00:22:146:309.2
63ADAMCZYK Mirosław 2CSC Adventure AcademySIEMIANOWICE SLASKIEM50-594M 5400:00:0700:35:2401:11:59.9501:12:07.40+00:22:276:329.2
64CHOLEWA Zbigniew 18Lisy PustyniKLUCZEM40-4924M 5500:00:1600:34:1901:11:58.9501:12:15.60+00:22:356:329.2
65ZYGMUNT Paweł 183GIEDLAROWAM40-4925M 5600:00:0400:34:2001:12:51.2001:12:55.30+00:23:156:379.1
66CZAJKOWSKI Wojtek 20Adidas Runners WarsawWARSZAWAM40-4926M 5700:00:1100:35:4901:13:14.9501:13:26.15+00:23:466:399
67BŁĘDOWSKI Mariusz 8AAC Ford Auto Styl Włocławek TEAMWŁOCŁAWEKM40-4927M 5800:00:0800:35:3301:13:26.3501:13:35.05+00:23:556:409
68CHOJNOWSKI Andrzej 17IŁAWAM50-595M 5900:00:1500:36:2801:13:43.0501:13:58.20+00:24:186:429
69DŁUŻNIEWSKI Jacek 25SBRT Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAM40-4928M 6000:00:3300:38:1201:13:26.0001:13:59.55+00:24:196:409
70OKOŃ Łukasz 112GIERAŁTOWICEM40-4929M 6100:00:0800:36:3501:13:59.9001:14:08.75+00:24:296:438.9
71BEDNARZ Marta 191NISKOK30-397K 1000:00:1500:37:2101:13:57.8501:14:12.85+00:24:336:438.9
72RACZYŁŁO Krzysztof 126OSTRZESZÓWM30-3924M 6200:00:1600:37:3801:14:19.2501:14:35.50+00:24:556:458.9
73KRAKOWSKI Maciej 77#a_moze_ultra / wkurw_teamMIELECM16-294M 6300:00:0800:36:3301:14:32.0001:14:40.50+00:25:006:468.9
74KOZA Robert 72Carbon racing teamŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4930M 6400:00:1500:36:0901:14:30.6001:14:46.05+00:25:066:468.9
75WAROWNY Piotr 162biegusiem.plRYKIM40-4931M 6500:00:0300:34:4301:14:52.9501:14:56.60+00:25:166:488.8
76KUROWSKA Monika 84AtlanticKRAKÓWK40-494K 1100:00:0200:37:2701:15:02.3001:15:05.25+00:25:256:498.8
77ROŻNIATA Iwona 132SNG WILD DUCKSGŁOWNOK40-495K 1200:00:1600:38:2301:15:15.0001:15:31.95+00:25:526:508.8
78ZUB Arkadiusz 181Grupa Biegowa Bez GranicROGÓW SOBÓCKIM40-4932M 6600:00:0300:38:3001:15:31.4501:15:34.65+00:25:556:518.7
79PASIERBIŃSKI Piotr 118WTPPRUSZKÓWM50-596M 6700:00:0400:37:1501:15:38.8501:15:43.45+00:26:036:528.7
80STACHURA Beata 145AtlanticKRAKÓWK40-496K 1300:00:0200:36:5901:15:50.1501:15:52.85+00:26:136:538.7
81ZIÓŁEK Mirosław 180STAY INSANEJACKÓWM50-597M 6800:00:1900:38:2001:15:47.9501:16:07.55+00:26:276:538.7
82WITEK Wojciech 165TARNÓWM16-295M 6900:00:3500:38:3901:15:39.3501:16:14.40+00:26:346:528.7
83CHLIPAŁA Marcin 16SZCZAWAM30-3925M 7000:00:0900:37:0901:16:27.2501:16:36.55+00:26:566:578.6
84GAWEŁKO Janusz 32GLIWICEM50-598M 7100:00:3000:37:4201:16:50.4001:17:21.30+00:27:416:598.6
85WOJSA Marcin 172GDAŃSKM30-3926M 7200:00:3600:37:4501:16:57.3501:17:33.60+00:27:536:598.6
86KWIATKOWSKI Jakub 88Itmbw KrakówKRAKÓWM30-3927M 7300:00:2600:36:0801:17:39.1001:18:05.25+00:28:257:038.5
87ŚLIŻ Sylwia 192RZESZÓWK30-398K 1400:00:0300:38:1301:18:10.7001:18:13.75+00:28:347:068.4
88ŻEBROWSKA Jolanta 185Potrenujemy? / Chemik Noxy Puławy / UMCS BiegaPUŁAWYK50-591K 1500:00:0700:38:1001:18:07.1001:18:14.25+00:28:347:068.4
89BIEL Tomasz 7KATOWICEM40-4933M 7400:00:1200:40:0701:18:37.7001:18:49.85+00:29:107:088.4
90KUBAT Daniel 82BMSBARLINEKM40-4934M 7500:00:4300:39:3501:18:21.0501:19:04.05+00:29:247:078.4
91RACZYŁŁO Maja 127OSTRZESZÓWK16-291K 1600:00:1600:39:1701:18:50.1001:19:06.35+00:29:267:108.4
92BIEL Łukasz 6Vege RunnersWARSZAWAM30-3928M 7600:00:1300:40:0701:19:02.6501:19:15.65+00:29:367:118.4
93CYGANIK Kajetan 19JuverunKRAKÓWM30-3929M 7700:00:3200:37:2001:18:51.4501:19:24.40+00:29:447:108.4
94WOŹNICA Rafał 168CHORZÓWM40-4935M 7800:00:3300:38:5201:18:51.0501:19:24.85+00:29:457:108.4
95GRZYWINSKI Bartosz 42TORUŃM40-4936M 7900:00:4000:39:4201:18:58.3501:19:38.55+00:29:587:108.4
96NĘDZUSIAK Dariusz 107DBN SukursALEKSANDRÓW KUJAWSKIM50-599M 8000:00:3000:39:2201:19:44.1001:20:14.20+00:30:347:148.3
97PODGÓRSKI Dominik 124ProRunning PromotionJÓZEFÓWM40-4937M 8100:00:2400:37:0201:20:08.8001:20:33.75+00:30:547:178.2
98SKRZYPCZAK Hubert 140RunningPowerPlayPRUSZKÓWM40-4938M 8200:00:1800:40:5501:20:17.5501:20:36.35+00:30:567:188.2
99SZMAJDA Dominik 152Nie Mam PomysłuŁÓDŹM30-3930M 8300:00:0600:39:1501:20:37.3501:20:44.30+00:31:047:198.2
100PIĄTEK Rafał 122Befit24TeamKRAKÓWM30-3931M 8400:00:4300:40:0701:20:13.3001:20:57.15+00:31:177:178.2
101KLATKA Michał 66bbl Tomaszóww MazowieckiTOMASZÓW MAZOWIECKIM40-4939M 8500:00:1100:38:0701:20:51.3001:21:02.95+00:31:237:218.2
102SZCZYGIELSKI Tomek 150biegusiem.plRYKIM40-4940M 8600:00:0300:38:1501:21:07.6501:21:11.45+00:31:317:228.1
103SAMBORSKI Bartosz 137Wkurw_TeamWARSZAWAM40-4941M 8700:00:4500:41:2301:20:46.5501:21:32.30+00:31:527:208.2
104SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 153Podgórz ToruńTORUŃK40-497K 1700:00:3800:40:5101:21:18.9001:21:57.55+00:32:177:238.1
105KOWALCZYK Paweł 71Kęckie HarpaganyKĘTYM40-4942M 8800:00:0000:40:4801:22:43.8501:22:44.80+00:33:057:318
106BASTER Aleksandra 5KRAKÓWK16-292K 1800:00:0900:40:0801:22:40.3501:22:49.35+00:33:097:308
106MICHALSKI Michał 101FramesFactory RacingTeamKRAKÓWM30-3932M 8900:00:0900:40:0801:22:40.0501:22:49.35+00:33:097:308
108SZYMANKIEWICZ Kalina 154GDYNIAK40-498K 1900:00:4000:41:5801:22:34.6501:23:15.15+00:33:357:308
109OSTAPIŃSKI Wojtek 115OSTreSROkiPIASECZNOM40-4943M 9000:00:2200:42:0801:23:07.4501:23:30.20+00:33:507:337.9
110OSTAPIŃSKA Magda 114OSTreSROkiPIASECZNOK40-499K 2000:00:2100:42:0901:23:08.8001:23:30.45+00:33:507:337.9
111GUZOWSKI Jacek 47MCTKRAKÓWM40-4944M 9100:00:0500:40:5601:24:01.5501:24:07.50+00:34:277:387.9
112NOWAK Krzysztof 110WARSZAWAM40-4945M 9200:00:1500:41:0601:23:52.1501:24:07.65+00:34:287:377.9
113GOLON Marlena 36Run PasjaSICIENKOK40-4910K 2100:00:1200:41:1101:23:56.1501:24:08.65+00:34:297:377.9
114MICHALEC Marcin 100KKB MOSIR KROSNOKROSNOM30-3933M 9300:00:0600:40:1001:24:13.4001:24:19.45+00:34:397:397.8
115ŁOPATKIEWICZ Beata 91KROSNOK50-592K 2200:00:0500:40:1201:24:14.3501:24:19.50+00:34:397:397.8
116BALCERZAK Mariusz 3ŁÓDŹM40-4946M 9400:00:2600:41:0201:24:10.4501:24:37.40+00:34:577:397.8
117WALCZAK Agnieszka 160PKO Bank Polski SABOLESŁAWK40-4911K 2300:00:2000:41:2001:24:18.1501:24:39.05+00:34:597:397.8
118WALCZAK Dariusz 161Olkuszbiega.plBOLESŁAWM40-4947M 9500:00:1900:41:2101:24:19.5001:24:39.25+00:34:597:407.8
119KWIATKOWSKA Renata 87KB Ożarów Mazowiecki BiegaOŻARÓW MAZOWIECKIK50-593K 2400:00:0500:42:0001:24:36.2001:24:41.40+00:35:017:417.8
120ZGLIŃSKI Bartłomiej 177Wkurw_Team ToruńWARSZAWAM30-3934M 9600:00:4500:42:1201:24:13.7501:24:58.85+00:35:197:397.8
121KARAWACKI Grzegorz 60Kęckie HarpaganyKĘTYM30-3935M 9700:00:4200:41:2801:24:31.0001:25:13.25+00:35:337:417.8
122GOKIERT-SKRENTNA Justyna 35ZŁOTÓWK40-4912K 2500:00:2300:43:3201:24:56.4001:25:19.90+00:35:407:437.8
123GAJEWSKI Zenon 30Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM60+2M 9800:00:4100:41:4301:24:41.5501:25:23.00+00:35:437:427.8
124OLSZEWSKI Jacek 113Kacyk TeamPŁOCKM40-4948M 9900:00:3000:42:1401:24:56.4001:25:26.80+00:35:477:437.8
125KICZIŃSKA Izabela 63Drużyna SzpikuBRODNICAK40-4913K 2600:00:1300:42:3801:26:17.8001:26:30.80+00:36:517:507.6
126DOMAGAŁA Jerzy 26RZESZÓWM50-5910M 10000:00:2500:43:2101:26:38.6001:27:04.15+00:37:247:527.6
127JĘSIEK-BARABASZ Agnieszka 54Stachowscy TeamZŁOTÓWK40-4914K 2700:00:2300:43:3301:27:58.4001:28:21.80+00:38:427:597.5
128NIESPODZIANA Anna 109Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOK30-399K 2800:00:2500:43:3201:28:57.2501:29:22.65+00:39:438:057.4
129MICHALSKI Ryszard 102www.sensorybeauty.plWARSZAWAM40-4949M 10100:00:1300:43:2601:29:43.0001:29:56.10+00:40:168:097.4
130BURKIEWICZ-ŚLIWA Bernadetta 189KRAKÓWK30-3910K 2900:00:4100:44:1201:29:18.3001:29:59.90+00:40:208:077.4
131SOŁTYSIAK Natalia 143GDAŃSKK30-3911K 3000:00:3500:43:5501:29:31.1501:30:06.75+00:40:278:087.4
132KOPANIA Kamil 69K.S TęczaWARSZAWAM30-3936M 10200:00:2200:44:0701:30:00.7501:30:23.05+00:40:438:117.3
133RYBKOWSKI Grzegorz 135VELMARPRUSZKÓWM50-5911M 10300:00:1000:42:3501:30:26.9501:30:37.20+00:40:578:137.3
134SMOGORZEWSKI Michał 141Wkurw_team WarszawaWARSZAWAM30-3937M 10400:00:4500:43:0801:29:53.0001:30:38.75+00:40:598:107.3
135WOJNAROWICZ Tomasz 169spartaniedzieciaWARSZAAWAM30-3938M 10500:00:1600:43:0601:30:38.2501:30:54.50+00:41:148:147.3
136GRZYWIŃSKI Wojtek 43TORUŃM30-3939M 10600:00:3900:44:4401:30:18.4001:30:58.00+00:41:188:127.3
137KLUBA Łukasz 67NGB KłobuckWILKOWIECKOM30-3940M 10700:00:4000:44:3001:30:26.7501:31:07.60+00:41:278:137.3
138DĘBSKA Marta 23WARSZAWAK16-293K 3100:00:2500:44:3001:31:04.2501:31:29.55+00:41:498:167.2
139KOŁCIUK Wojciech 68Wkurw_team WarszawaWARSZAWAM30-3941M 10800:00:4400:44:1801:31:00.9501:31:45.80+00:42:068:167.3
140GUŹDZIOŁ Jarek 44TBKM WILK Solec kujawskiSOLEC KUJAWSKIM40-4950M 10900:00:3200:44:3501:31:30.8501:32:03.00+00:42:238:197.2
141BLIŹNIEWSKA Katarzyna 133Sng Wild DucksGŁOWNOK40-4915K 3200:00:2200:44:4301:31:41.9001:32:04.05+00:42:248:207.2
142TATARCZYK Patrycja 156SBRTWARSZAWAK16-294K 3300:00:1400:44:5301:32:18.2501:32:32.30+00:42:528:237.2
143GOMOLIŃSKI Sławomir 38WARSZAWAM40-4951M 11000:00:1000:45:3701:32:49.8501:33:00.40+00:43:208:267.1
144KRZYŻANOWSKI Przemysław 80Harpagan BeastJAWORZNOM30-3942M 11100:00:4100:45:5801:33:06.8501:33:48.65+00:44:098:277.1
145KAWA Barbara 62Maratończyk DębicaŻYRAKÓWK30-3912K 3400:00:2700:47:4501:33:22.0001:33:49.95+00:44:108:297.1
146RUSEK Jolanta 134Zabiegani MielecMIELECK16-295K 3500:00:0700:44:4901:33:48.6501:33:56.10+00:44:168:317
147PAŃCZUK-FIGURA Irmina 116Umcs BiegaPUŁAWYK40-4916K 3600:00:1800:45:3801:34:55.6501:35:14.15+00:45:348:377
148KUSZTAL Justyna 86KS Eskadra KrakówKRAKOWK40-4917K 3700:00:1900:45:3901:35:21.3501:35:40.75+00:46:018:406.9
149RAFAŁ Eliza 129BIŁGORAJK30-3913K 3800:00:3200:47:4901:37:17.4501:37:49.90+00:48:108:506.8
150OCHNIO Ewa 111BOLESŁAWIECK40-4918K 3900:00:3400:49:0801:38:41.6001:39:16.30+00:49:368:586.7
151JACHÓŁKOWSKA Małgorzata 48STRYKÓWK16-296K 4000:00:0000:49:5201:40:17.1501:40:17.15+00:50:379:076.6
152KADYKAŁO Natalia 58Nie W Szczepionkę TeamWARSZAWAK16-297K 4100:00:1300:50:0601:40:26.6501:40:40.25+00:51:009:076.6
153BORKOWSKI Bartłomiej 10RMF4RT GLADIATORSWARSZAWAM30-3943M 11200:00:1200:50:0701:40:27.5501:40:40.40+00:51:009:086.6
154MŁODECKA Sylwia 104Virtual Runner ClubWARSZAWAK40-4919K 4200:00:4000:51:2001:40:10.1001:40:50.50+00:51:109:066.6
155JÓZEFIAK Jakub 57BokononiNOWY SĄCZM50-5912M 11300:00:3600:50:1901:41:37.0001:42:13.30+00:52:339:146.5
156KOBYLIŃSKI Piotr 188wkurw_teamWARSZAWAM40-4952M 11400:00:2600:51:1701:42:51.6001:43:17.85+00:53:389:216.4
157STUPIŃSKA Monika 147Wkurw TeamSOCHACZEWK30-3914K 4300:00:2400:51:2001:42:53.9501:43:18.40+00:53:389:216.4
158KWIECIEŃ Zbigniew 89FAUDANATYCHYM60+3M 11500:00:1900:49:3001:44:10.1501:44:29.70+00:54:509:286.3
159PASEK Magdalena 117SRTG NiepołomiceWIELICZKAK16-298K 4400:00:3100:49:2301:44:36.6001:45:07.60+00:55:279:306.3
160ZWAAN Johan 182KRAKÓWM30-3944M 11600:00:3700:51:3101:44:54.8001:45:32.00+00:55:529:326.3
161JOZEFIAK Marta 56KRAKÓWK16-299K 4500:00:3700:51:3101:44:55.3001:45:32.35+00:55:529:326.3
162KISZKIS Elżbieta 65WARSZAWAK40-4920K 4600:00:1300:50:0901:45:31.2001:45:44.20+00:56:049:356.3
163FRUCZ Jacek 28SOSNOWIECM50-5913M 11700:00:3800:51:3901:46:54.9001:47:32.95+00:57:539:436.2
164CZARNY Łukasz 21wkurw_teamKRAKÓWM30-3945M 11800:00:4400:52:5101:51:06.1001:51:50.95+01:02:1110:065.9
165ŁUKASIAK Adam 92Warsaw Run ClubWARSZAWAM30-3946M 11900:00:4400:55:5801:53:19.5501:54:03.55+01:04:2310:185.8
166KALBARCZYK Izabella 59WARSZAWAK40-4921K 4700:00:4400:55:5901:53:19.6501:54:03.80+01:04:2410:185.8
167NAWROT Katarzyna 105SRTG NIEPOŁOMICENIEPOŁOMICEK30-3915K 4800:00:3100:58:0102:01:28.5502:02:00.25+01:12:2011:025.4
167NAWROT Dawid 106SRTG NIEPOLOMICENIEPOŁOMICEM30-3947M 12000:00:3100:58:0102:01:28.6502:02:00.25+01:12:2011:025.4
169LEWANDOWSKI Igor 456CTS / IgisportŁÓDŹM30-3948M 12100:00:0000:51:51+00:27:1110:225.8
Znaleziono 169 wynik(ów)