TRIATHLON CHMIELNO 2018 - DZIECI (8-9 LAT)

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data/ Date:
2018-07-28
Miejsce/ Place:
Chmielno
Dystans/ Distance:
0.7 km
Zgłoszonych/ Registered:
16
Wystartowało/ Started:
16
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
16
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.1km | 0.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.1km0.5kmCzas
netto
0.7km
Czas
brutto
0.7km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PAWŁOWSKI Wojciech 235GDAŃSKChłopcy1M 100:01:4100:03:3500:04:27.5000:04:27.50 6:219.4
2GURDZIOŁEK Alicja 208UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 'LUSOWO'NIEPRUSZEWODziewczynki1K 100:01:5400:03:4200:04:28.1000:04:28.10+00:00:006:229.4
3CZAJKOWSKA Julia 276GDYNIADziewczynki2K 200:02:0900:04:0700:04:56.2500:04:56.25+00:00:287:028.5
4SZMYT Aleksander 269STAROGARD GDAŃSKIChłopcy2M 200:02:2500:04:2400:05:15.2000:05:15.20+00:00:477:308
5KLONOWSKA Oliwia 218TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃDziewczynki3K 300:01:5400:04:3200:05:28.9000:05:28.90+00:01:017:487.7
6WIECH Adam 267SPORTEVOGDAŃSKChłopcy3M 300:02:3300:04:4200:05:36.8500:05:36.85+00:01:098:007.5
7SOJA Maciej 247GDAŃSKChłopcy4M 400:02:0400:04:4400:05:36.8500:05:36.85+00:01:098:007.5
8RYBINSKI Szymon 243CALINECZKIMALBORKChłopcy5M 500:02:3800:04:4400:05:44.7000:05:44.70+00:01:178:117.3
9YANKOVSKAYA Daria 258KLUB SPORTOWY DEDKALININGRADDziewczynki4K 400:02:4500:04:5500:05:52.2500:05:52.25+00:01:248:227.2
10SKÓRZYŃSKA Zofia 245GDAŃSKDziewczynki5K 500:02:2900:04:5800:05:54.6000:05:54.60+00:01:278:257.1
11ZARĘBA Samuel 262UKS PIRAMIDA STAROGARD GDAŃSKIKALISKAChłopcy6M 600:02:1400:05:0900:06:06.2000:06:06.20+00:01:388:426.9
12MARIANOWSKA Antonina 230KWIDZYN BIEGAKWIDZYNDziewczynki6K 600:02:3600:05:2100:06:38.5500:06:38.55+00:02:119:286.3
13BANEL Wojciech 272GDAŃSKChłopcy7M 700:02:1900:05:4400:06:38.6000:06:38.60+00:02:119:286.3
14YANKOVSKIY Maksim 259KLUB SPORTOWY DEDKALININGRADChłopcy8M 800:04:0400:05:5800:06:56.0500:06:56.05+00:02:289:546.1
15ZUZAŃSKI Tomasz 266MISZEWKOChłopcy9M 900:03:4800:06:1100:07:10.2000:07:10.20+00:02:4210:145.9
16KACZMAREK Aleksander 217RUMIAChłopcy10M 1000:03:5000:07:3100:08:41.5000:08:41.50+00:04:1412:244.8
Znaleziono 16 wynik(ów)