TRIATHLON CHMIELNO 2019 - FUN RACE (3-7 LAT)

Organizator:
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data:
2019-07-27
Miejsce:
Chmielno
Dystans:
0.3 km
Zgłoszonych:
19
Wystartowało:
15
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
15
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.05km | 0.2km | 0.25km | 0.27km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M0.05kmPoz 0.05kmPoz 0.05kmPozCzas
netto
0.32km
Czas
łączny
0.32km
Różn.
            
1PIOTROWSKI Tomek 34UKS NEPTUN GDAŃSKGDAŃSKChłopcy1M 100:00:29200:01:2700:00:27100:00:5300:00:27300:03:43.0000:03:43.00 
2ŻOŁNIERUK Konstanty 62ELBLĄGChłopcy2M 200:00:32400:01:2600:00:30300:00:4900:00:441300:04:01.0000:04:01.00+00:00:18
3KOTLIŃSKA Hanna 20PRZEDSZKOLE 127POZNAŃDziewczynki1K 100:00:28100:01:2300:00:36700:00:5000:00:461400:04:03.0000:04:03.00+00:00:20
4ŚWIETLIŃSKI Maciej 68GDAŃSKChłopcy3M 300:00:30300:01:5900:00:29200:00:4500:00:421100:04:25.5500:04:25.55+00:00:42
5LEWANDOWSKI Julian 23GDYNIAChłopcy4M 400:00:501000:01:2400:00:451000:01:0400:00:381000:04:41.0000:04:41.00+00:00:58
6WIELICZKO Alek 55OŻAROWSKIE LWIĄTKAOŻARÓW MAZOWIECKIChłopcy5M 500:00:33500:02:4500:00:31400:00:5100:00:20100:05:00.9000:05:00.90+00:01:17
7RICHERT Jan 35GDAŃSKChłopcy6M 600:01:091400:02:0600:00:32500:00:5600:00:28400:05:11.0000:05:11.00+00:01:28
8ŁOPACIŃSKA Alicja 24SPORTEVOGDAŃSKDziewczynki2K 200:00:44900:01:2500:01:031200:01:2900:00:31800:05:12.8500:05:12.85+00:01:29
9TRZEMIELEWSKI Jeremi 69GDAŃSKChłopcy7M 700:00:40700:02:3100:00:34600:01:1000:00:30600:05:25.5000:05:25.50+00:01:42
10BOCIAN Marcel 2CHARZYKOWYChłopcy8M 800:00:43800:03:0800:00:45900:00:4300:00:21200:05:40.7500:05:40.75+00:01:57
11KARASSEK Franciszek 15KOŚCIERZYNAChłopcy9M 900:00:541100:03:0700:00:41800:01:0600:00:29500:06:17.0000:06:17.00+00:02:34
12STANISZEWSKI Kajetan 45SPORTEVOGDAŃSKChłopcy10M 1000:01:081300:02:0800:01:261400:01:3300:00:471500:07:02.4500:07:02.45+00:03:19
13KĘDZIERSKA Hanna 66GDAŃSKDziewczynki3K 300:00:37600:03:3400:01:021100:01:5900:00:421200:07:54.3500:07:54.35+00:04:11
14MIROWICZ Konstanty 63MIROWICZ TEAMGDAŃSKChłopcy11M 1100:01:171500:03:4100:01:071300:01:3400:00:31700:08:10.5000:08:10.50+00:04:27
15KĘDZIERSKA Natalia 65GDAŃSKDziewczynki4K 400:01:041200:04:0300:01:471500:01:2900:00:34900:08:57.5500:08:57.55+00:05:14
Znaleziono 15 wynik(ów)