TURBACZ WINTER TRAIL 21KM

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Rozwoju Sportu i Promocji Obronności “MURAWA”
Data:
2020-02-09
Miejsce:
Nowy Targ
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
371
Wystartowało:
307
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
307
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuTurbacz
14km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1OPIAŁ Grzegorz 287Gorący Potok TeamWIŚNIOWAMężczyźni1M 100:00:0101:24:0401:55:02.2001:55:03.90 5:2811
2BIERNAWSKI Piotr 180Gorący Potok TeamNOWY TARGMężczyźni2M 200:00:0201:24:0201:55:20.9501:55:23.10+00:00:195:2910.9
3ATANASOW ANCEW Dawid 85D&DNOWY TARGMężczyźni3M 300:00:0301:24:0401:55:48.9501:55:52.25+00:00:485:3010.9
4KNUTELSKI Błażej 363Mężczyźni4M 400:00:0201:24:2701:58:47.1001:58:49.15+00:03:455:3910.6
5BOROWICZ Piotr 356NOWY TARGMężczyźni5M 500:00:0201:27:3302:01:32.8002:01:35.40+00:06:315:4710.4
6GUROŚ Dawid Vegan 328D&D‚ Vege RunnersNOWY TARGMężczyźni6M 600:00:0301:28:5302:01:55.2502:01:58.30+00:06:545:4810.3
7FALKOWSKI Krzysztof 341Woodward RunnersKRAKÓWMężczyźni7M 700:00:0201:28:5002:02:12.1502:02:15.10+00:07:115:4910.3
8GALIK Paweł 361Mężczyźni8M 800:00:0201:27:3402:03:23.4502:03:26.05+00:08:225:5210.2
9BRZOZA Piotr 184B&B Kielce TeamKIELCEMężczyźni9M 900:00:0401:28:5902:03:33.4002:03:37.85+00:08:335:5310.2
10BORYCKI Mirosław 133CHORZÓWMężczyźni10M 1000:00:0301:30:3602:06:32.1002:06:35.30+00:11:316:0110
11MASIAREK Maciej 212PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMężczyźni11M 1100:00:0401:32:0902:07:52.6002:07:57.35+00:12:536:059.9
12FIJAK Jan 248BIO-NOVA TEAMSIENNA ŻYWIECMężczyźni12M 1200:00:0201:32:0802:08:11.8002:08:14.45+00:13:106:069.8
13CUDZICH Mirosław 56SYMPTOMNOWY TARGMężczyźni13M 1300:00:0201:34:2102:09:40.7002:09:42.75+00:14:386:109.7
14PÓŁTORAK Sylwester 358KRZYSZKOWICEMężczyźni14M 1400:00:0601:33:4102:11:21.7502:11:28.45+00:16:246:159.6
15JACHYMIAK Robert 35NOWY TARGMężczyźni15M 1500:00:0101:34:1402:12:36.8502:12:38.55+00:17:346:189.5
16NEHRING Karol 218SULWJÓWEKMężczyźni16M 1600:00:0401:36:1502:12:35.4502:12:39.95+00:17:366:189.5
17PALUCH Marek 146Biegiem Przez Góry / LeniuchJAWORZEMężczyźni17M 1700:00:0601:34:0402:12:58.0502:13:04.65+00:18:006:199.5
18GURGUL Sebastian 47Aromat NógKRAKÓWMężczyźni18M 1800:00:0801:36:1202:13:28.2502:13:36.75+00:18:326:219.4
19MYCA Paweł 125Wolbrom TeamWOLBROMMężczyźni19M 1900:00:0601:36:4502:14:15.1002:14:21.70+00:19:176:239.4
20STYCZEŃ Piotr 110CKBabcie/WoźniakRunningTeamCHĘCINYMężczyźni20M 2000:00:0301:36:4602:14:23.8002:14:27.65+00:19:236:249.4
21JAKUBCZYK Dariusz 109CKBabcie/WoźniakRunningTeamPODZAMCZEMężczyźni21M 2100:00:0301:37:3802:15:25.9502:15:29.45+00:20:256:269.3
22DYREK Michał 63MOK Mszana DolnaMSZANA GÓRNAMężczyźni22M 2200:00:0501:36:5502:15:55.5002:16:01.45+00:20:576:289.3
23SYSKA Jacek 181NOWY TARGMężczyźni23M 2300:00:0201:38:4302:16:22.4002:16:24.70+00:21:206:299.2
24SOBCZAK Henryk 340NOWY TARGMężczyźni24M 2400:00:0201:39:5102:16:42.9502:16:45.40+00:21:416:309.2
25STARZAK Paweł 86SKAWINAMężczyźni25M 2500:00:0201:36:2102:17:12.7002:17:14.75+00:22:106:329.2
26TYNUS Grzegorz 187NKKFRYDMANMężczyźni26M 2600:00:0002:18:05.0002:18:05.00+00:23:016:349.1
27WIDUCH Jarek 17PEWEL ŚLEMIEŃSKAMężczyźni27M 2700:00:0301:41:3202:18:45.8002:18:49.65+00:23:456:369.1
28LATAŁA Krzysztof 208Go Aptiv!PAWŁÓWMężczyźni28M 2800:00:0501:41:2602:18:51.5502:18:56.80+00:23:526:369.1
29TESZNER Adrian 169MIZERÓWMężczyźni29M 2900:00:0301:40:0202:19:16.4002:19:19.60+00:24:156:379
30SZCZEPANIAK Damian 107KamienicaKAMIENICAMężczyźni30M 3000:00:0201:39:5702:19:27.3002:19:30.10+00:24:266:389
31 373  100:00:0301:42:5202:19:26.3502:19:30.25+00:24:266:389
32MIERNICZAK Bartłomiej 171Eskadra KrakówKRAKÓWMężczyźni31M 3100:00:2401:41:3902:21:51.4002:22:15.80+00:27:116:458.9
33PARIS Nicola 289La Recastello Radici GroupKRAKOWMężczyźni32M 3200:00:0201:39:5202:22:14.4002:22:17.05+00:27:136:468.9
34KOLASA Bartłomiej 70Obidowa GłuszecNOWY TARGMężczyźni33M 3300:00:0501:41:3202:22:25.2502:22:31.10+00:27:276:468.8
35SULKA Gabriel 172KOMPEXNOWY TARGMężczyźni34M 3400:00:0901:44:5002:23:11.9002:23:21.00+00:28:176:498.8
36WINIARSKA Katarzyna 285Przemyski Klub Biegacza/Hercog Running TeamPRZEMYŚLKobiety1K 100:00:0201:44:3402:23:51.3502:23:54.25+00:28:506:518.8
37KLIMAS Kamil 342KATOWICEMężczyźni35M 3500:00:0801:44:0802:24:36.6002:24:44.60+00:29:406:538.7
38KOWALCZYK Kazimierz 244KS MurzasichleWITÓWMężczyźni36M 3600:00:0301:44:3602:26:17.3002:26:20.40+00:31:166:578.6
39BRZOZA Adam 46biegamzaparatem.plZAKOPANEMężczyźni37M 3700:00:1001:46:0002:26:10.1002:26:20.45+00:31:166:578.6
40RAKOCZY Marcin 124Speleoklub ŚwiętokrzyskiKIELCEMężczyźni38M 3800:00:0401:42:5802:27:27.8502:27:32.30+00:32:287:018.5
41DUBOWIECKI Witek 301Chata Biegacza K34 ZakopaneZAKOPANEMężczyźni39M 3900:00:0901:44:4802:28:02.9502:28:12.60+00:33:087:038.5
42GLEISNER Tomasz 231Ekipa z TarnowaTARNÓWMężczyźni40M 4000:00:0301:47:5902:28:55.3502:28:59.05+00:33:557:058.5
43DOMIN Marcin 217Nowotarski Klub KolarskiNOWY TARGMężczyźni41M 4100:00:0001:47:5302:29:19.3502:29:19.35+00:34:157:068.4
44SKUPIEŃ Anna 252TL PogońRUDA ŚLĄSKAKobiety2K 200:00:0801:48:2102:29:31.3002:29:40.15+00:34:367:078.4
45BUŁA Grzegorz 325Nowotarski Klub KolarskiNOWY TARGMężczyźni42M 4200:00:0301:47:2402:30:08.8002:30:12.65+00:35:087:098.4
46KROWICKA Agnieszka 254KRAKÓWKobiety3K 300:00:0801:46:5002:31:18.3002:31:26.55+00:36:227:128.3
47TARNOWSKI Maciej 154MM Power / Koliber TeamKRAKÓWMężczyźni43M 4300:00:0401:50:3702:32:08.8002:32:13.05+00:37:097:148.3
48JANISZEWSKI Piotr 313NOWY TARGMężczyźni44M 4400:00:0701:50:0102:32:12.4502:32:20.10+00:37:167:148.3
49KRÓTKI Stanisław 302Hit The TrailKRAKÓWMężczyźni45M 4500:00:0601:49:3702:32:14.1502:32:20.45+00:37:167:148.3
50MARCINKOWSKI Bartosz 34sacky runnersJAWORZNOMężczyźni46M 4600:00:1101:48:3402:32:13.6502:32:24.65+00:37:207:148.3
51WESOŁOWSKI Krzysztof 78Poranny PatrolKRAKÓWMężczyźni47M 4700:00:1501:53:1502:32:44.1002:32:59.95+00:37:567:168.2
52TOPOLSKI Marcin 239Człowiek który nie boi się Chucka NorrisaJADOWNIKIMężczyźni48M 4800:00:1001:48:0002:32:55.5502:33:06.20+00:38:027:168.2
53BULANDA Dawid 22NOWY TARGMężczyźni49M 4900:00:0401:48:3902:33:38.7502:33:43.20+00:38:397:198.2
54BRYNIARSKI Marcin 306NOWY TARG RuunersNOWY TARGMężczyźni50M 5000:00:0901:48:5902:33:56.6502:34:06.00+00:39:027:198.2
55WEYNA Bartosz 45GDAŃSKMężczyźni51M 5100:00:0301:53:1902:34:07.5502:34:11.20+00:39:077:208.2
56PAŁKA Tomasz 98LuzyxRZESZÓWMężczyźni52M 5200:00:2901:48:4202:35:10.7502:35:40.45+00:40:367:238.1
57MATYASIK Jarosław 115NOWY TARGMężczyźni53M 5300:00:0901:51:3902:35:33.4002:35:43.35+00:40:397:248.1
58ARCHAMOWICZ Krzysztof 147SKAWINAMężczyźni54M 5400:00:0201:52:0702:35:58.1002:36:00.45+00:40:567:258.1
59SZCZYGIEŁ Krzysztof 68Hati TeamBIELSKO-BIAŁAMężczyźni55M 5500:00:1301:52:2302:35:52.4502:36:05.60+00:41:017:258.1
60FIREK Rafał 114Lacho TeamKRAKÓWMężczyźni56M 5600:00:1801:49:4502:36:07.2002:36:25.70+00:41:217:268.1
61MROWIEC Jakub 264KRAKÓWMężczyźni57M 5700:00:0201:53:1002:36:31.6502:36:33.95+00:41:307:278.1
62GURGUL Mateusz 177Aromat NógKRAKÓWMężczyźni58M 5800:00:0801:53:4802:36:56.6002:37:05.30+00:42:017:288
63MUSZYŃSKI Maciej 326MM Power/Koliber TeamKRAKÓWMężczyźni59M 5900:00:0401:51:5902:37:17.5502:37:22.00+00:42:187:298
64ZAUCHA Mateusz 165Lks BurzynTUCHÓWMężczyźni60M 6000:00:1401:53:1002:37:20.9002:37:34.95+00:42:317:298
65ZBORUCKI Jan 263ERT mind over matterKRAKOWMężczyźni61M 6100:00:1401:56:3902:37:59.5502:38:14.10+00:43:107:318
66ROSIEK Daniel 348Eskadra KrakówKRAKOWMężczyźni62M 6200:00:0701:52:3302:38:07.9502:38:15.45+00:43:117:318
67KITLAS Rafał 316Dream RunWARSZAWAMężczyźni63M 6300:00:0401:55:4402:39:07.3002:39:12.05+00:44:087:347.9
68DWORNIK Maciek 155Warczące SzprychyKRAKÓWMężczyźni64M 6400:00:1001:54:1102:39:05.5002:39:16.40+00:44:127:347.9
69WITEK Piotr 150HUNTERS OCR TEAMDĘBNOMężczyźni65M 6500:00:0001:54:3202:39:18.1002:39:18.10+00:44:147:357.9
70HEJDUK Tomasz 312Carbon Silesia SportTYCHYMężczyźni66M 6600:00:0701:53:1002:39:15.5002:39:23.00+00:44:197:357.9
71PAPUGA Dariusz 118Zadyszka OświęcimJAWISZOWICEMężczyźni67M 6700:00:0701:55:0502:39:27.6002:39:35.40+00:44:317:357.9
72SITNIK Krzysztof 226LEŚNICAMężczyźni68M 6800:00:0301:52:3102:39:46.8502:39:50.65+00:44:467:367.9
73KĘSICKI Andrzej 253KRAKÓWMężczyźni69M 6900:00:1301:51:5002:40:02.1502:40:15.55+00:45:117:377.9
74CZŁONKOWSKI Piotr 276Olimpijczyk SzczekocinySZCZEKOCINYMężczyźni70M 7000:00:0901:53:5202:40:45.8502:40:55.80+00:45:517:397.8
75WITEK Wojciech 80TARNÓWMężczyźni71M 7100:00:1601:58:1802:41:05.7502:41:22.20+00:46:187:407.8
76CZOSNYKA Adrian 256Ekipa z TarnowaTARNÓWMężczyźni72M 7200:00:0801:54:1602:41:38.6502:41:47.05+00:46:437:417.8
77SITNIK Tomasz 273LEŚNICAMężczyźni73M 7300:00:0001:56:2002:42:35.0002:42:35.00+00:47:317:447.7
78KOPEĆ Arkadiusz 134Wolbrom TeamWOLBROMMężczyźni74M 7400:00:0401:58:3402:42:33.0502:42:37.85+00:47:337:447.8
79MAŚLANKA Jarosław 283Pega RunnersKRZYWACZKAMężczyźni75M 7500:00:0301:55:4802:42:37.4002:42:41.10+00:47:377:447.7
80DALASINSKI Andrzej 281Kuźnia TriathlonuGRANICAMężczyźni76M 7600:00:2501:58:0102:42:18.4002:42:43.65+00:47:397:437.8
81BUDNIAK Tomasz 188KB TKKF Promyk CiechanówWŁADYSŁAWOWOMężczyźni77M 7700:00:0401:55:2302:42:43.5502:42:47.90+00:47:447:447.7
82MAROSZEK Jacek 163WOLBROM TEMTRZYCIĄŻMężczyźni78M 7800:00:0501:55:1502:42:56.5502:43:02.20+00:47:587:457.7
83MAŁGORZATA Jedlińska 205Zupa PomidorowaKRAKÓWKobiety4K 400:00:1901:56:2602:42:44.0002:43:03.15+00:47:597:447.7
84RYGIEL Janusz 249ZBYTKÓWMężczyźni79M 7900:00:0301:56:4002:43:05.8502:43:09.05+00:48:057:467.7
85JUZOF Arkadiusz 83Fantastic TeamPOGWIZDÓWMężczyźni80M 8000:00:2202:42:50.0502:43:12.10+00:48:087:457.7
86CZACHURSKI Mateusz 364Mężczyźni81M 8100:00:0901:56:5702:43:03.2502:43:12.30+00:48:087:457.7
87PSZCZÓŁKA Dominik 140Mężczyźni82M 8200:00:1901:57:0002:43:30.6002:43:50.00+00:48:467:477.7
88DZIEDZIC Grzegorz 38NOWY TARGMężczyźni83M 8300:00:1202:44:10.2002:44:22.30+00:49:187:497.7
89BASTER Aleksandra 173KRAKÓWKobiety5K 500:00:1001:56:5202:44:17.8502:44:28.30+00:49:247:497.7
90HERCHEL Arkadiuszem 297GRODKÓWMężczyźni84M 8400:00:1501:58:2802:44:23.6502:44:38.95+00:49:357:497.7
91MROWIEC Bernard 49Klub Biegam Bo Lubię RacibórzTWORKÓWMężczyźni85M 8500:00:2001:59:4302:44:31.7002:44:52.25+00:49:487:507.7
92WILK Tomasz 193Hunters OCR TeamSTRZELCE MAŁEMężczyźni86M 8600:00:0701:56:5602:45:16.5002:45:24.35+00:50:207:527.6
93GRZONKA Andrzej 42KAMUFLAŻ TATTOJASTRZEBIE-ZDROJMężczyźni87M 8700:00:1802:00:0302:45:20.6502:45:39.00+00:50:357:527.6
94KUCZYŃSKI Kamil 359KRAKÓWMężczyźni88M 8800:00:0902:45:50.9002:46:00.85+00:50:567:537.6
95SYMULA Piotr 123SANescobarBIELSKO-BIAŁAMężczyźni89M 8900:00:1501:58:0302:45:54.9002:46:10.65+00:51:067:547.6
96WOŁOSZYN Piotr 41pioRUNWARSZAWAMężczyźni90M 9000:00:0601:58:1802:46:07.4002:46:13.45+00:51:097:547.6
97MICHAŁEK Piotr 257LIPNICA MUROWANAMężczyźni91M 9100:00:1102:46:20.4502:46:31.45+00:51:277:557.6
98GÓRAK Grzegorz 310Biegam bo lubię wyzwaniaKRAKÓWMężczyźni92M 9200:00:0901:58:1502:46:48.1502:46:57.90+00:51:547:567.6
99KUNDRACIK Miroslav 367Mężczyźni93M 9300:00:0501:56:4302:46:59.5502:47:04.60+00:52:007:577.5
100BODZIOCH Grzegorz 331Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEMężczyźni94M 9400:00:0601:56:5302:47:54.1502:48:00.75+00:52:567:597.5
101NYKAZA Adam 282KLIKUSZOWAMężczyźni95M 9500:00:2602:47:55.7002:48:22.55+00:53:187:597.5
102GRAJKOWSKI Tomek 213WARSZAWAMężczyźni96M 9600:00:1502:48:21.7002:48:37.65+00:53:338:017.5
103MAŁEK Daren 142BYTOMMężczyźni97M 9700:00:0501:59:4602:48:46.8502:48:52.00+00:53:488:027.5
104WITAS Jacek 260JAWORZEMężczyźni98M 9800:00:1202:02:2302:49:16.6502:49:28.65+00:54:248:037.4
105ZYCH Katarzyna 190Bonnie and ClydeTARNÓWKobiety6K 600:00:0802:01:0702:49:33.4502:49:41.95+00:54:388:047.4
106IRZYK Robert 309GILOWICEMężczyźni99M 9900:00:2201:58:3602:49:35.3502:49:57.35+00:54:538:047.4
107MAGDIJ Krzysztof 72megkursy.plNOWY TARGMężczyźni100M 10000:00:0402:01:5202:50:13.4502:50:17.60+00:55:138:067.4
108MASTELA Andrzej 221POLPLASTBIEGALUBIEŃMężczyźni101M 10100:00:0302:50:23.0002:50:26.50+00:55:228:067.4
109KIELBASA Miroslaw 225Ekipa z TarnowaTARNOWMężczyźni102M 10200:00:0702:51:05.9502:51:13.30+00:56:098:087.4
110ZBIJOWSKA HATALA Ewelina 54Hati Team /BB RunnersBIELSKO-BIAŁAKobiety7K 700:00:1202:02:2102:51:02.8002:51:15.20+00:56:118:087.4
111STAŃKO Michał 57HatiteamISTEBNAMężczyźni103M 10300:00:1302:02:2402:51:02.6502:51:15.75+00:56:118:087.4
112MARCHEWKA Joanna 36NOWY TARGKobiety8K 800:00:1202:03:1002:51:03.8502:51:16.55+00:56:128:087.4
113GRYNFELDER Rafał 15skywalkproject.plWARSZAWAMężczyźni104M 10400:00:0402:00:2502:51:34.8002:51:39.75+00:56:358:107.3
114MICHAŁEK Łukasz 139#crazyteamKRAKÓWMężczyźni105M 10500:00:2002:01:4702:51:23.3002:51:43.85+00:56:398:097.4
115OSZYNA Damian 355KIELCEMężczyźni106M 10600:00:1402:02:2602:52:07.6002:52:22.55+00:57:188:117.3
116GACEK Katarzyna 8CHABÓWKAKobiety9K 900:00:1402:03:0602:52:18.6502:52:32.80+00:57:288:127.3
117WITEK Maciej 137TARNÓWMężczyźni107M 10700:00:1702:04:3202:52:16.3002:52:33.90+00:57:308:127.3
118URBAŚ Roman 96Bieg po zdrójJAWORZEMężczyźni108M 10800:00:1702:03:0702:52:23.7502:52:41.10+00:57:378:127.3
119ZWOLENKIEWICZ Sławomir 129LEŚNICAMężczyźni109M 10900:00:0501:58:5102:52:37.9002:52:43.55+00:57:398:137.3
120URBAŃSKI Robert 94Nadleśnictwo JeleśniaKOCIERZ RYCHWAŁDZKIMężczyźni110M 11000:00:2902:04:4202:52:19.3502:52:48.65+00:57:448:127.3
121MACH Olek 28ATLANTICKRAKÓWMężczyźni111M 11100:00:0502:03:1202:52:44.5002:52:50.15+00:57:468:137.3
122WARDENGA Patryk 303ZABRZEMężczyźni112M 11200:00:0202:53:06.2502:53:09.15+00:58:058:147.3
123KONOPKA Sylwia 322Janosik TeamCHEŁMIECKobiety10K 1000:00:0802:53:38.6502:53:46.65+00:58:428:167.3
124DYLĄG Andrzej 625Mężczyźni113M 11300:00:0402:54:40.4502:54:44.60+00:59:4017:283.4
125PALUCH Marcin 375Mężczyźni114M 11400:00:1202:04:5602:54:45.5502:54:58.30+00:59:548:197.2
126LEBIEST Radosław 183STG-NiepołomiceWEGRZCE WIELKIEMężczyźni115M 11500:00:0902:06:0302:55:29.6002:55:39.00+01:00:358:217.2
127SIKORA Bożka 296TKKF Uklejna MyśleniceMYŚLENICEKobiety11K 1100:00:0702:02:2702:55:33.6002:55:40.70+01:00:368:217.2
128SŁOMIAN Marcelina 335Heroc running team / Yno ultraZABRZEKobiety12K 1200:00:0302:06:4702:55:41.2002:55:44.20+01:00:408:217.2
129ŚCIESZKA Ksenia 2PEWEL ŚLEMIEŃSKAKobiety13K 1300:00:2602:05:0002:55:32.9002:55:59.45+01:00:558:217.2
130PIECUCH Marcin 132KRAKÓWMężczyźni116M 11600:00:0802:05:4802:56:17.0502:56:25.90+01:01:228:237.1
131STAŃDA Tomasz 204Zupa PomidorowaKRAKÓWMężczyźni117M 11700:00:2102:05:2902:56:13.5502:56:35.20+01:01:318:237.1
132PIECUCH Karolina 127PRZEWORSKKobiety14K 1400:00:0902:05:4602:57:08.9002:57:18.00+01:02:148:267.1
133ĆWIKŁA Paweł 372Mężczyźni118M 11800:00:1302:04:5402:57:12.0502:57:25.25+01:02:218:267.1
134WOJDYŁO Jakub 192LIBIĄŻMężczyźni119M 11900:00:0702:06:0702:57:40.7502:57:48.60+01:02:448:277.1
135PIETRZYKOWSKI Michał 157JAWORZEMężczyźni120M 12000:00:1602:05:5102:57:42.0502:57:58.85+01:02:548:277.1
136NOGA Angelika 258Kęckie harpaganyKOZYKobiety15K 1500:00:1802:05:0702:57:57.6502:58:16.25+01:03:128:287.1
137BYRCZEK Michał 279WATAHAWROCŁAWMężczyźni121M 12100:00:1002:01:5502:59:07.9502:59:18.35+01:04:148:317
138KONIECZNY Tomasz 148SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMężczyźni122M 12200:00:1902:04:3103:00:35.7003:00:54.90+01:05:518:357
139SZYMULA Michal 201SzczytFormyTYCHYMężczyźni123M 12300:00:1102:10:5503:01:26.6503:01:38.45+01:06:348:386.9
140MIKA Aldona 323Akademia Bosego WirusaNOWY SĄCZKobiety16K 1600:00:1103:01:54.8503:02:06.35+01:07:028:396.9
141ŁYCZKO Anna 145JASIONKAKobiety17K 1700:00:0802:12:1503:02:07.4503:02:15.75+01:07:118:406.9
142KOZIOŁ Artur 103Poranny PatrolKRAKÓWMężczyźni124M 12400:00:2202:05:4003:01:57.5003:02:20.20+01:07:168:396.9
143MIKOLAJCZYK Lukasz 50CZELADŹMężczyźni125M 12500:00:1202:05:1903:02:21.5503:02:34.25+01:07:308:416.9
144BUSZTA Marcin 236TYCHYMężczyźni126M 12600:00:0002:06:2803:03:30.4003:03:30.40+01:08:268:446.9
145SIKORA Anna 11Fantastic TeamUSTROŃKobiety18K 1800:00:1702:13:0303:03:45.1503:04:02.15+01:08:588:456.9
146LEWANDOWSKA Anna 100Fantastic TeamUSTROŃKobiety19K 1900:00:1702:13:0503:03:44.7003:04:02.30+01:08:588:456.9
147BARAN Arkadiusz 160Hunters OCR TeamBOBROWNIKI WIELKIEMężczyźni127M 12700:00:1102:13:0003:03:57.5503:04:08.85+01:09:048:456.8
148GORZAWSKI Andrzej 307SPARTANIE DZIECIOMRYBNIKMężczyźni128M 12800:00:3202:12:4503:03:47.8003:04:20.70+01:09:168:456.9
149KUBIK Tomasz 19ZOOTEKAKRAKÓWMężczyźni129M 12900:00:0702:11:1503:04:17.1503:04:24.65+01:09:208:466.8
150POLAK Ewa 266WARSZAWAKobiety20K 2000:00:3002:12:4503:04:03.6503:04:34.10+01:09:308:456.8
151BOGACZYK Krzysztof 99RÓWNEMężczyźni130M 13000:00:3002:10:4103:04:18.0503:04:48.20+01:09:448:466.8
152SOJA Marcin 334Klub sportowy HajimeKRAKÓWMężczyźni131M 13100:00:0002:11:5303:06:37.3503:06:37.35+01:11:338:536.8
153WOŁOSZYN Wojciech 227WSHMYŚLENICEMężczyźni132M 13200:00:0002:10:5203:06:43.6003:06:43.60+01:11:398:536.7
154MATYSIAK Agnieszka 206Kopalnia Mocy TarnobrzegTARNOBRZEGKobiety21K 2100:00:1402:12:5503:06:39.1003:06:53.25+01:11:498:536.8
155MISZCZUK Ewelina 286WARSZAWAKobiety22K 2200:00:2101:53:1903:06:31.6003:06:53.55+01:11:498:526.8
156KARASIŃSKI Radek 357TARNOBRZEGMężczyźni133M 13300:00:1402:12:5303:06:39.6003:06:53.90+01:11:508:536.8
157KRAKOWSKI Maciej 233#a_moze_ultraMIELECMężczyźni134M 13400:00:2702:12:5803:06:53.5503:07:21.25+01:12:178:546.7
158KLUKOSZOWSKI Marek 222NOWA BIAŁAMężczyźni135M 13500:00:2402:16:1703:07:32.2503:07:56.65+01:12:528:556.7
159JANIK Jacek 280LUTORYŻMężczyźni136M 13600:00:2802:11:4103:07:28.9503:07:57.75+01:12:538:556.7
160STACHURA Beata 29ATLANTICKRAKÓWKobiety23K 2300:00:0602:15:2303:07:59.8503:08:06.15+01:13:028:576.7
161WIŚNIEWSKI Tomasz 21SBD Energetyk RybnikJASTRZĘBIE ZDRÓJMężczyźni137M 13700:00:0702:17:0303:09:38.2503:09:45.75+01:14:419:016.6
162DREWNIAK Andrzej 368Zajazd Malibu RacibórzRACIBÓRZMężczyźni138M 13800:00:0502:05:2303:09:41.8503:09:47.35+01:14:439:026.6
163NOWAK Natalia 197Ekipa z TarnowaTARNÓWKobiety24K 2400:00:0702:16:5203:09:41.1503:09:48.20+01:14:449:016.6
164PUKOCZ Katarzyna 92ŚWIĘTOCHŁOWICEKobiety25K 2500:00:2301:55:4803:09:36.0003:09:59.40+01:14:559:016.6
165GWIAZDOWSKA Joanna 371Kobiety26K 2600:00:2202:16:0903:10:30.0503:10:52.70+01:15:489:046.6
166KAMIŃSKA Paulina 214Pimpka BiegaŻARKI-LETNISKOKobiety27K 2700:00:1102:17:0203:10:44.3503:10:55.55+01:15:519:046.6
167ZIECINA Sylwia 91ATLANTICKRAKOWKobiety28K 2800:00:0602:16:0703:10:56.5503:11:02.55+01:15:589:056.6
168KASTELIK Mariusz 250Zadyszka OświęcimOŚWIĘCIMMężczyźni139M 13900:00:0802:12:5603:11:04.9003:11:13.70+01:16:099:056.6
169KLONOWICZ Stanisław 179Hunters OCR TeamNOWE ŻUKOWICEMężczyźni140M 14000:00:0402:18:0603:11:10.0503:11:14.95+01:16:119:066.6
170ŚWIATOWIEC Anna 116KRAKÓWKobiety29K 2900:00:2502:18:0403:11:00.4003:11:25.65+01:16:219:056.6
171TESZNER Czesław 271BVBMIZERÓWMężczyźni141M 14100:00:0402:16:3403:11:40.4003:11:44.90+01:16:419:076.6
172GORTAT Bartosz 269KLUKIMężczyźni142M 14200:00:2201:53:1303:11:31.8003:11:54.35+01:16:509:076.6
173SOCHA Marian 288KOCIERZ RYCHWAŁDZKIMężczyźni143M 14300:00:0902:13:3603:12:16.4003:12:25.65+01:17:219:096.6
174RECZYŃSKA RODRIGUES Adriana 135Eskadra KrakówKRAKÓWKobiety30K 3000:00:2902:17:3403:11:57.9003:12:27.40+01:17:239:086.6
175KOWALCZYK Maria 20LIPNICAMALAKobiety31K 3100:00:1402:16:2503:12:28.8003:12:43.75+01:17:399:096.5
176PAWŁOWSKI Jakub 121KOTULINMężczyźni144M 14400:00:0003:12:44.0003:12:44.00+01:17:409:106.5
177SZCZEPAŃSKI Grzegorz 314POLANDMężczyźni145M 14500:00:2902:16:2203:12:30.2003:12:59.55+01:17:559:106.5
178ADAMEK Maciej 210JLKKRAKÓWMężczyźni146M 14600:00:2702:16:1403:12:59.1503:13:27.00+01:18:239:116.5
179MARSZALEK Jan 30DZIKI TIMKRAKOWMężczyźni147M 14700:00:4502:14:5003:12:45.9003:13:31.15+01:18:279:106.5
180PŁATEK Michał 126Nokia KrakówMYŚLENICEMężczyźni148M 14800:00:0002:14:5003:13:31.4003:13:31.40+01:18:279:126.5
181WALCZAK Jan 194KRAKÓWMężczyźni149M 14900:00:2802:17:1803:13:03.9503:13:31.95+01:18:289:116.5
182IZDEBSKI Mariusz 33OSV TEAMDĄBROWA GÓRNICZAMężczyźni150M 15000:00:0702:17:5803:13:32.7503:13:40.55+01:18:369:136.5
183BRONASZEWSKI Michał 164ApeX Predator TeamTYCHYMężczyźni151M 15100:00:1102:11:0903:13:31.4003:13:43.20+01:18:399:126.5
184KISIAŁA Filip 102Lacho TeamKRAKÓWMężczyźni152M 15200:00:2702:15:0003:13:31.3003:13:58.85+01:18:549:126.5
185PINTSCHER Paulina 198Hej jak ta SarnaRABKA-ZDRÓJKobiety32K 3200:00:0202:17:0803:14:07.5003:14:09.80+01:19:059:146.5
186OŻGA Sebastian 216TYCHYMężczyźni153M 15300:00:0902:18:3703:14:12.8503:14:22.40+01:19:189:146.5
187PASEK Tomasz 189Kamaz TeamWIELICZKAMężczyźni154M 15400:00:0602:17:0603:14:22.5003:14:29.25+01:19:259:156.5
188KOŁODZIEJ Tomasz 347WARSZAWAMężczyźni155M 15500:00:0402:11:3603:14:30.1503:14:34.65+01:19:309:156.5
189MIKOŁAJCZYK Tomasz 176KOŚCIELISKOMężczyźni156M 15600:00:2002:13:2203:14:39.7503:15:00.55+01:19:569:166.5
190HANDZEL Wioletta 224WARSZAWAKobiety33K 3300:00:0802:17:1503:15:03.2503:15:11.40+01:20:079:176.5
191KUROWSKA Monika 27ATLANTICKRAKOWKobiety34K 3400:00:0502:17:0003:15:06.8503:15:12.50+01:20:089:176.5
192KARPIEL Tomasz 59RATUŁÓWMężczyźni157M 15700:00:1802:07:0003:15:06.7503:15:25.45+01:20:219:176.5
193KRZYŻOWSKI Hubert 16MSZANA DOLNAMężczyźni158M 15800:00:1002:18:0203:15:17.9503:15:28.50+01:20:249:186.5
194SŁOTWIŃSKI Piotr 6Kapitan jastrząbLUBLINMężczyźni159M 15900:00:2002:16:5503:16:33.6003:16:54.25+01:21:509:216.4
195BŁAŻOWSKI Wojciech 170RZESZOWMężczyźni160M 16000:00:2802:16:2003:16:37.5003:17:06.20+01:22:029:216.4
196WOŹNIAK Joanna 298Lemon TeamKRZESZOWICEKobiety35K 3500:00:0902:15:1903:17:30.1003:17:39.95+01:22:369:246.4
197GOWIN Dagmara 74ŻYWIECKobiety36K 3600:00:3002:20:3803:17:13.6503:17:43.85+01:22:399:236.4
198KARAWACKI Grzegorz 318Kęckie HarpaganyKĘTYMężczyźni161M 16100:00:1902:16:1603:17:35.1003:17:54.35+01:22:509:246.4
199TRZOPEK Marcin 122Iron Team UjsołyUJSOŁYMężczyźni162M 16200:00:0502:16:3203:17:55.3003:18:00.95+01:22:579:256.4
200JĘDRZEJCZYK Jacek 230KRAKÓWMężczyźni163M 16300:00:2502:17:4103:17:36.4503:18:02.30+01:22:589:246.4
201GINTER Grzegorz 149AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWMężczyźni164M 16400:00:1102:22:3003:18:24.9503:18:36.20+01:23:329:266.4
202SKWARA Grzegorz 174KRAKÓWMężczyźni165M 16500:00:2802:20:0603:18:18.9003:18:46.90+01:23:439:266.4
203JAROSINSKA Justyna 304Rebellion od free runnersRACLAWICEKobiety37K 3700:00:2001:54:5803:19:07.3003:19:27.40+01:24:239:286.3
204ŁUKASZCZYK Kacper 60MURZASICHLEMężczyźni166M 16600:00:1602:21:1703:19:46.6503:20:03.20+01:24:599:306.3
205ŚLEDZIOWSKI Andrzej 108LachoTeamKRAKÓWMężczyźni167M 16700:00:2002:18:1103:19:56.1503:20:16.20+01:25:129:316.3
206KOWALIK Dorota 48RĘDZINYKobiety38K 3800:00:1402:20:4803:20:18.2503:20:32.25+01:25:289:326.3
207HOŁUJ Andrzej 209KRAKÓWMężczyźni168M 16800:00:4002:19:5303:19:53.6003:20:33.90+01:25:309:316.3
208MAREK Sławomir 62ZAWOJAMężczyźni169M 16900:00:1702:12:4903:20:23.1503:20:41.10+01:25:379:326.3
209MOJŻYSZEK Maciej 360Mężczyźni170M 17000:00:0602:18:1103:21:13.3003:21:20.20+01:26:169:346.3
210BUDZOŃ Bartosz 255PMKWMAKÓW PODHALAŃSKIMężczyźni171M 17100:00:2202:24:5603:21:31.6003:21:54.25+01:26:509:356.3
211PUDZISZ Piotr 185KRAKÓWMężczyźni172M 17200:00:1502:27:0503:22:59.9503:23:15.80+01:28:119:406.2
212WIJAS Mariusz 112KRAKÓWMężczyźni173M 17300:00:2002:24:5203:23:10.8003:23:31.15+01:28:279:406.2
213CHWISTEK Jacek 120Lks BurzynTUCHÓWMężczyźni174M 17400:00:1402:22:3103:23:23.5003:23:37.50+01:28:339:416.2
214LEWICKI Paweł 278LGBS Running TeamKRAKÓWMężczyźni175M 17500:00:2802:20:4803:23:12.3003:23:40.75+01:28:369:406.2
215NIEMIEC Grzegorz 290Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNMężczyźni176M 17600:00:2302:21:0903:23:18.5503:23:42.10+01:28:389:406.2
216MIKA Grzegorz 232PKO BP SAKRAKÓWMężczyźni177M 17700:00:2402:21:1803:23:32.6503:23:56.80+01:28:529:416.2
217CZAPSKI Piotr 55WARSZAWAMężczyźni178M 17800:00:1702:20:3203:23:41.7503:23:59.50+01:28:559:426.2
218KOŁODZIEJCZYK Monika 315PRZEGINIAKobiety39K 3900:00:0602:23:5103:23:58.3503:24:04.40+01:29:009:426.2
219MICHALSKI Mateusz 95Bieg po zdrójJAWORZEMężczyźni179M 17900:00:1602:26:2903:23:55.4003:24:11.80+01:29:079:426.2
220PASTERNAK Stanisław 152olkuszbiega.plOLKUSZMężczyźni180M 18000:00:1702:26:0203:24:20.0003:24:37.10+01:29:339:436.2
221KOPEĆ Szymon 44OSTROWSKOMężczyźni181M 18100:00:1302:25:1003:25:03.9503:25:17.55+01:30:139:456.1
222DWORNIK Małgorzata 156Warczące SzprychyKRAKÓWKobiety40K 4000:00:1802:25:5503:25:02.8003:25:21.35+01:30:179:456.1
223BOGDAŁ Krzysztof 75Husaria Race TeamPEWEL ŚLEMIEŃSKAMężczyźni182M 18200:00:2702:22:5803:25:03.2503:25:30.35+01:30:269:456.1
224BURDA Marcin 284SBD ENERGETYK RYBNIKŻORYMężczyźni183M 18300:00:0602:25:2503:25:43.6003:25:50.50+01:30:469:476.1
225WOJTON Malgorzata 117Poranny PatrolKRAKÓWKobiety41K 4100:00:1902:26:4703:25:34.2003:25:53.95+01:30:509:476.1
226SZYMCZYK Arkadiusz 292NOWY TARGMężczyźni184M 18400:00:0902:22:2803:27:31.6003:27:40.65+01:32:369:526.1
227TYKSIŃSKI Rafał 223ExpressMapWARSZAWAMężczyźni185M 18500:00:0202:29:2103:27:47.2003:27:49.55+01:32:459:536.1
228ULMAN Jakub 178Lemon TeamKRAKÓWMężczyźni186M 18600:00:1002:25:4403:27:40.8503:27:51.60+01:32:479:536.1
229WAJDZIK Adam 350Mocni PomocniKRZESZÓWMężczyźni187M 18700:00:0902:24:5403:28:52.3503:29:01.40+01:33:579:566
230LITWIN Agnieszka 81Nowa Huta TeamKRAKÓWKobiety42K 4200:00:1401:55:5803:29:39.4503:29:54.35+01:34:509:596
231SEREMET Piotr 191www.s-projekty.plTARNÓWMężczyźni188M 18800:00:0802:25:3503:30:00.4003:30:08.50+01:35:0410:006
232CIEŚLAR Kasia 66USTROŃKobiety43K 4300:00:2102:26:0703:29:48.6003:30:10.00+01:35:069:596
233KLIMOWSKI Daniel 138FANTASTIC TEAMPIERŚCIECMężczyźni189M 18900:00:1902:23:1703:29:50.8503:30:10.70+01:35:069:596
234MAŁEK Wojciech 291Grupa Biegowa ZarszynZARSZYNMężczyźni190M 19000:00:2402:24:5703:30:27.8003:30:51.90+01:35:4810:016
235PALUCH Piotr 119KRAKÓWMężczyźni191M 19100:00:2602:25:3403:31:11.3003:31:37.75+01:36:3310:036
236KOZIOŁ Paweł 113KRAKÓWMężczyźni192M 19200:00:2302:30:2703:31:45.3503:32:08.75+01:37:0410:056
237BACHURSKI Przemek 327BACHÓRZMężczyźni193M 19300:00:0802:17:5103:32:02.8503:32:11.25+01:37:0710:055.9
238WIERTELORZ Paweł 61BIELSKO-BIAŁAMężczyźni194M 19400:00:1202:26:2703:32:26.8003:32:39.35+01:37:3510:075.9
238CHŁAP Elżbieta 366Kobiety44K 4400:00:1902:30:2503:32:20.3503:32:39.35+01:37:3510:065.9
240KWAŚNIK Michał 65Olkuskie TuptusieOLKUSZMężczyźni195M 19500:00:1902:30:2303:33:59.5503:34:19.35+01:39:1510:115.9
241ULLMANN Sebastian 40Slavic RunnersRYBNIKMężczyźni196M 19600:00:1202:31:3003:34:08.1503:34:20.90+01:39:1710:115.9
242KONKOLEWSKI Maciej 89NIEZDROWICEMężczyźni197M 19700:00:2702:24:2103:33:54.6003:34:22.45+01:39:1810:115.9
243KWAŚNIK Monika 106OLKUSZKobiety45K 4500:00:1802:29:0403:34:05.2503:34:23.45+01:39:1910:115.9
244ROC Bartosz 624Mężczyźni198M 19800:00:2302:31:2103:34:56.6003:35:20.30+01:40:1610:145.9
245PABIAN Agnieszka 159HUNTERS OCR TEAMNIEDOMICEKobiety46K 4600:00:1301:50:3200:40:0003:35:47.0003:36:00.00+01:40:568:227.2
246KOBIAŁKA Irek 354Mężczyźni199M 19900:00:1502:32:4403:35:51.7003:36:06.75+01:41:0210:165.8
247NAJGEBAUER Krzysztof 352Mężczyźni200M 20000:00:2102:25:4203:35:45.9503:36:07.20+01:41:0310:165.8
248WAŁĘGA Monika 353DĘBICAKobiety47K 4700:00:1402:32:4403:35:58.5503:36:13.00+01:41:0910:175.8
249PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 268Evil TeamOSIECZANYKobiety48K 4800:00:1802:32:0103:35:55.0003:36:13.85+01:41:0910:165.8
250ZIĘBA Anna 105KRAKÓWKobiety49K 4900:00:2102:31:2903:35:52.0003:36:13.95+01:41:1010:165.8
251ZACZYŃSKA Dagmara 270BYTOMKobiety50K 5000:00:2002:31:2003:35:54.4503:36:15.40+01:41:1110:165.8
252JARECKA Katarzyna 346adidas Runners WarsawWARSZAWAKobiety51K 5100:00:2702:32:1003:35:54.2003:36:22.05+01:41:1810:165.8
253PAWŁOWSKA Elżbieta 293JEDLICZEKobiety52K 5200:00:3002:28:2403:36:01.3503:36:31.50+01:41:2710:175.8
254TKACZYK Wojciech 294JEDLICZEMężczyźni201M 20100:00:3002:28:2703:36:12.1003:36:42.65+01:41:3810:175.8
255JUZOF Iwona 84Fantastic TeamPOGWIZDÓWKobiety53K 5300:00:2202:27:4103:36:25.2503:36:47.75+01:41:4310:185.8
256AUGUSTYN Mariusz 73brzyskitriteamKRAKÓWMężczyźni202M 20200:00:1502:31:0203:36:36.9003:36:52.80+01:41:4810:185.8
257PLACHA Piotr 202Kopalnia Mocy TarnobrzegTARNOBRZEGMężczyźni203M 20300:00:1602:30:2403:37:55.1003:38:11.50+01:43:0710:225.8
258OSOWSKI Arkadiusz 299FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOMężczyźni204M 20400:00:2502:30:1503:37:45.8503:38:11.80+01:43:0710:225.8
259KONKOLEWSKA Agnieszka 90NIEZDROWICEKobiety54K 5400:00:2702:30:0903:37:49.1003:38:17.00+01:43:1310:225.8
260PIĄTEK Rafał 31BeFit24TeamKRAKÓWMężczyźni205M 20500:00:2802:28:2403:39:33.3503:40:02.15+01:44:5810:275.7
261JARMOC Wojciech 339FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOMężczyźni206M 20600:00:2502:24:4403:39:54.3003:40:20.00+01:45:1610:285.7
262SERAFIN Urszula 265OCR Team DębicaDĘBICAKobiety55K 5500:00:2302:30:4703:41:04.9503:41:28.25+01:46:2410:315.7
263BARAN Bernard 259OCR Team DębicaDĘBICAMężczyźni207M 20700:00:2402:30:4803:41:03.7003:41:28.35+01:46:2410:315.7
264KALANDYK Agnieszka 336KB Ożarów MazowieckiOŻARÓW MAZOWIECKIKobiety56K 5600:00:1402:31:2403:42:10.8003:42:25.10+01:47:2110:345.7
265SOŁGAŁA Tomasz 203ŚWIĄTNIKI GÓRNEMężczyźni208M 20800:00:2402:33:2003:42:09.6003:42:34.45+01:47:3010:345.7
266PIĘKOŚ Monika 158Hunters OCR TeamTARNÓWKobiety57K 5700:00:1301:50:5000:40:0003:42:39.0003:42:52.00+01:47:488:416.9
267DANEL Magdalena 97Nowa Huta TeamKRAKÓWKobiety58K 5800:00:2203:43:21.3003:43:44.15+01:48:4010:385.6
268FOJCIK Asia 93SBD Energetyk RybnikRYBNIKKobiety59K 5900:00:0602:33:4203:44:16.1503:44:23.05+01:49:1910:405.6
269ŚWIĄTKOWSKI Paweł 317KLUSZKOWCEMężczyźni209M 20900:00:1702:34:4803:44:10.6003:44:27.70+01:49:2310:405.6
270MARCHEWKA Andrzej 37NOWY TARGMężczyźni210M 21000:00:1802:36:5303:44:13.1003:44:31.90+01:49:2810:405.6
271RUSEK Jolanta 228Zabiegani MielecMIELECKobiety60K 6000:00:2502:30:2203:44:24.5503:44:50.40+01:49:4610:415.6
272GINTER Katarzyna 175KRAKÓWKobiety61K 6100:00:3101:54:1500:40:0003:45:50.0003:46:21.00+01:51:178:506.8
273WADAS Katarzyna 79Nowa Huta TeamKRAKÓWKobiety62K 6200:00:1402:41:5803:46:37.5003:46:52.45+01:51:4810:475.6
274RADWAN Monika 237ATLANTICKRAKOWKobiety63K 6300:00:0602:33:1003:47:15.7503:47:22.10+01:52:1810:495.5
275ZIELIŃSKA-KOŁACZ Ewelina 333wkurw_teamKRAKÓWKobiety64K 6400:00:2902:40:1603:46:58.4003:47:27.65+01:52:2310:485.6
276LISZKOWSKI Artur 4KRAKOWMężczyźni211M 21100:00:3402:35:5303:46:54.2503:47:28.55+01:52:2410:485.6
277OCIESA Jagoda 200WROCŁAWKobiety65K 6500:00:1602:37:1503:47:52.6003:48:09.00+01:53:0510:515.5
278MĄDRZYK Daniel 153KRAKÓWMężczyźni212M 21200:00:1902:38:2003:48:53.5503:49:13.20+01:54:0910:545.5
279SIWINSKA Gosia 311TYCHYKobiety66K 6600:00:2402:42:3503:48:50.4003:49:14.45+01:54:1010:535.5
280KRAS Patrycja 161Hunters OCR TeamTARNÓWKobiety67K 6700:00:1102:46:3003:49:02.7503:49:14.55+01:54:1010:545.5
281GRATKA Mirosław 319Lux Torpeda MałopolskaKOJSZÓWKAMężczyźni213M 21300:00:2602:52:5703:49:09.5503:49:36.35+01:54:3210:545.5
282ADAMUS Katarzyna 18Fantastic TeamCIESZYNKobiety68K 6800:00:2302:41:5403:49:52.4503:50:15.85+01:55:1110:565.5
283ROGOWSKA Aleksandra 199Siostry OlsenKRAKÓWKobiety69K 6900:00:1702:41:1303:50:08.8003:50:25.80+01:55:2110:575.5
284JAWORNIK Piotr 240ŁÓDŹMężczyźni214M 21400:00:2602:41:0003:52:53.0003:53:19.80+01:58:1511:055.4
285WEINBERG Kamil 351Droga Do Ultra/Biegiem Po PiwoŁÓDŹMężczyźni215M 21500:00:1902:42:4603:53:01.7003:53:21.45+01:58:1711:055.4
286GIZOWSKA Monika 25VISEGRAD MARATON RYTROPODEGRODZIEKobiety70K 7000:00:1203:53:34.6003:53:47.00+01:58:4311:075.4
287DŁUGOSZ Andrzej 24Visegrad Maraton RytroPODEGRODZIEMężczyźni216M 21600:00:1203:53:36.1003:53:48.10+01:58:4411:075.4
288ZALEWSKI Piotr 215PMKWMAKÓW PODHALAŃSKIMężczyźni217M 21700:00:2202:33:1303:53:46.9003:54:09.10+01:59:0511:075.4
289JACHER Olgierd 362Mężczyźni218M 21800:00:3102:42:1903:53:38.6503:54:10.20+01:59:0611:075.4
290JAGODZIŃSKA Paulina 229Zabiegani Mielec/Wkurw_TeamMIELECKobiety71K 7100:00:2602:42:4103:53:46.1003:54:12.15+01:59:0811:075.4
291KACZOR Beata 267OCR TEAM DĘBICADĘBICAKobiety72K 7200:00:2202:40:4403:54:38.7503:55:01.25+01:59:5711:105.4
292PRZYBYŁKA Agnieszka 141MYSŁOWICEKobiety73K 7300:00:2102:47:5603:56:48.9003:57:10.15+02:02:0611:165.3
293DZIEDZINIEWICZ Agnieszka 245ITMBW KRAKÓWKRAKÓWKobiety74K 7400:00:1102:44:5203:57:15.6503:57:27.45+02:02:2311:175.3
294DZIEDZINIEWICZ Waldemar 246ITMBW KRAKÓWKRAKÓWMężczyźni219M 21900:00:1202:44:4203:57:15.0503:57:27.50+02:02:2311:175.3
295GŁUCHOWSKI Jacek 58BB RunnersBIELSKO-BIAŁAMężczyźni220M 22000:00:1502:50:4503:57:24.8003:57:39.95+02:02:3611:185.3
296KAIM Antoni 43MYŚLENICEMężczyźni221M 22100:00:1402:45:4403:57:53.9003:58:08.45+02:03:0411:195.3
297LOSOR Agnieszka 308Sportowa 5PRÓSZKÓWKobiety75K 7500:00:3102:48:3903:58:40.9503:59:12.30+02:04:0811:215.3
298GRATKA Beata 320Lux Torpeda MałopolskaKOJSZÓWKAKobiety76K 7600:00:2602:53:2504:00:30.0504:00:56.50+02:05:5211:275.2
299DĄBRÓWKA Radosław 338Fundacja LatarniaBUKOWSKOMężczyźni222M 22200:00:2502:42:4304:01:47.4004:02:12.40+02:07:0811:305.2
300HADAM Przemysław 344TYCHYMężczyźni223M 22300:00:2402:47:1904:02:00.3004:02:24.75+02:07:2011:315.2
301MIĘTKA Krzysztof 71KRAKÓWMężczyźni224M 22400:00:3102:46:2604:03:10.2504:03:41.90+02:08:3811:345.2
302KRAJEWSKI Sławomir 365Mężczyźni225M 22500:00:1902:40:2404:04:13.4004:04:32.65+02:09:2811:375.2
303KITA Ewa 329KĘDZIERZYN-KOŹLEKobiety77K 7700:00:1702:51:0504:05:48.9504:06:06.85+02:11:0211:425.1
304JEŻAK Rafał 13OSP miasta RadomiaRADOMMężczyźni226M 22600:00:1002:53:4904:07:46.8004:07:57.35+02:12:5311:475.1
305MLECZKO Marek 300KRYNICA - ZDRÓJMężczyźni227M 22700:00:0002:59:2304:18:38.3004:18:38.30+02:23:3412:184.9
306CZAPIEWSKA Elli 324#crazyteamKRAKÓWKobiety78K 7800:00:2003:08:4704:36:40.3504:37:01.00+02:41:5713:104.6
307KOZIOŁ Ewa 104Poranny PatrolKRAKÓWKobiety79K 7900:00:2103:08:4504:36:46.4004:37:08.00+02:42:0413:104.6
Znaleziono 307 wynik(ów)