TWT AK-47 47KM

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Rozwoju Sportu i Promocji Obronności “MURAWA”
Data:
2021-02-13
Miejsce:
Nowy Targ
Dystans:
47 km
Zgłoszonych:
62
Wystartowało:
54
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
53
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 23km | 32km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuObidowa
23km
Turbacz
32km
Czas
netto
47km
Czas
brutto
47km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1MASIAREK Maciej 31PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMężczyźni1M 100:14:212021-02-13 07:14:2103:42:0505:28:19.2005:42:40.90 6:598,6
2NEHRING Karol 34SULEJÓWEKMężczyźni2M 200:14:202021-02-13 07:14:2003:58:5805:42:39.0005:56:59.80+00:14:197:178,2
3ŚCIESZKA Wojciech 5013 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWMężczyźni3M 300:43:352021-02-13 07:43:3504:00:3305:46:39.5506:30:15.15+00:18:207:228,1
4LACHOR Krzysztof 23NA ŚWIEŻOŚCIKŁODNEMężczyźni4M 400:37:542021-02-13 07:37:5403:58:4505:51:29.6506:29:24.20+00:23:107:288,0
5ŁOSKOT Tomasz 27WILGAMężczyźni5M 500:13:592021-02-13 07:13:5904:09:4706:04:55.2506:18:54.25+00:36:367:457,7
6KONIECZKI Dariusz 16MAJA TEAMWEJHEROWOMężczyźni6M 600:22:202021-02-13 07:22:2004:19:0506:18:28.8006:40:49.65+00:50:098:037,5
7POGOCKI Piotr 68KNURÓWMężczyźni7M 700:32:302021-02-13 07:32:3004:28:3306:26:01.6006:58:31.90+00:57:428:127,3
8DANILUK Krzysztof 4WARSZAWAMężczyźni8M 800:40:372021-02-13 07:40:3704:31:0406:34:01.8507:14:38.95+01:05:428:237,2
9URYGA Jakub 54DEUTSCHE BANK MARATHON TEAMKRAKÓWMężczyźni9M 900:45:512021-02-13 07:45:5104:28:5906:34:31.8507:20:23.25+01:06:128:237,1
10SWĘDZIOŁ Robert 47OLKUSZBIEGA.PLOLKUSZMężczyźni10M 1000:38:432021-02-13 07:38:4304:43:2006:39:56.8007:18:40.65+01:11:378:307,1
11CHOWANIEC Sebastian 2ROMET FACTORY TEAMNOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni11M 1100:23:572021-02-13 07:23:5704:31:4206:47:36.5507:11:34.00+01:19:178:406,9
12RUMIAN Jakub 42KW KRAKÓWKRAKÓWMężczyźni12M 1200:45:472021-02-13 07:45:4704:40:5806:49:24.0507:35:11.75+01:21:048:426,9
13GURGUL Wojciech 9ŁUKOWICAMężczyźni13M 1300:32:142021-02-13 07:32:1404:39:2306:50:49.4507:23:03.70+01:22:308:446,9
14WŁOCH Sławomir 60KROSNOMężczyźni14M 1400:14:302021-02-13 07:14:3004:42:2306:54:23.5507:08:53.80+01:26:048:496,8
15WOŹNIAK Michał 61GLADIATORS BY RMF4RTPODOLSZEMężczyźni15M 1500:50:062021-02-13 07:50:0604:43:5606:54:34.8507:44:41.75+01:26:158:496,8
16ZIEMKIEWICZ Jarek 622 KROKI DO METYLUBINMężczyźni16M 1600:30:142021-02-13 07:30:1404:41:3506:56:27.4007:26:41.40+01:28:088:516,8
17WĘGLARZ Czesław 56MULTIFITKĘDZIERZYN-KOŹLEMężczyźni17M 1700:25:012021-02-13 07:25:0104:55:0407:02:20.0007:27:21.00+01:34:008:596,7
18STRUK Jacek 46BIAŁOBRZEGIMężczyźni18M 1800:14:002021-02-13 07:14:0004:47:3007:02:52.2507:16:52.95+01:34:338:596,7
19KOCISZEWSKI Paweł 15GOLDEN RING ULTRA TRIAL 100LMKARCZEWMężczyźni19M 1900:23:442021-02-13 07:23:4404:57:3407:12:00.8007:35:45.60+01:43:419:116,5
20LASEK Joanna 24KRAKÓWKobiety1K 100:13:532021-02-13 07:13:5304:59:2307:13:32.5507:27:25.60+01:45:139:136,5
21JUSZKO Krzysztof 12WARSZAWAMężczyźni20M 2000:21:582021-02-13 07:21:5804:59:1507:13:46.3007:35:44.35+01:45:279:136,5
22MAJ-ROKSZ Maria 185MAJA TEAMWEJHEROWOKobiety2K 200:22:122021-02-13 07:22:1204:57:1107:13:51.7007:36:04.60+01:45:329:136,5
23ŁOBODOWSKI Marcin 26RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIESIENNICAMężczyźni21M 2100:13:492021-02-13 07:13:4904:51:4507:16:47.6007:30:36.90+01:48:289:176,5
24PARANDYK Krystian 36MCBIEGACZESTARA WIEŚMężczyźni22M 2200:50:332021-02-13 07:50:3305:26:0807:25:37.8008:16:11.30+01:57:189:286,3
25STRUSIŃSKA Katarzyna 65MINSKA GRUPA ROWEROWA / KS BARAKUDAMIŃSK MAZOWIECKIKobiety3K 300:13:462021-02-13 07:13:4605:15:1307:45:05.2007:58:51.90+02:16:469:536,1
26SIKORA Grzegorz 43MCBIEGACZEGRODZISK MAZOWIECKIMężczyźni23M 2300:50:352021-02-13 07:50:3505:26:1307:45:35.8508:36:11.05+02:17:169:546,1
27FUKS Szymon 7MCBIEGACZEWARSZAWAMężczyźni24M 2400:50:342021-02-13 07:50:3405:26:1007:45:37.1508:36:11.55+02:17:179:546,1
28WIŚNIEWSKI Bartosz 58B/S/H ŁÓDŹ RUNNING TEAMŁÓDŹMężczyźni25M 2500:14:192021-02-13 07:14:1905:02:5407:48:43.4008:03:03.20+02:20:249:586,0
29KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina 14RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIESIENNICAKobiety4K 400:13:502021-02-13 07:13:5007:48:54.5508:02:45.00+02:20:359:586,0
30MARGAS Grzegorz 29MEERCATEAMPROSZOWICEMężczyźni26M 2600:52:552021-02-13 07:52:5505:22:1707:50:06.3508:43:01.45+02:21:4710:006,0
31PIETRUCHA Jakub 38STG WARSZAWAWARSZAWAMężczyźni27M 2700:34:092021-02-13 07:34:0905:11:4707:53:40.7508:27:50.25+02:25:2110:046,0
32GINTER Grzegorz 8AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWMężczyźni28M 2800:59:202021-02-13 07:59:2005:34:3307:55:44.3508:55:04.90+02:27:2510:075,9
33KAROLCZAK Aleksander 13WARSZAWAMężczyźni29M 2900:31:542021-02-13 07:31:5405:28:0207:56:30.3008:28:25.00+02:28:1110:085,9
34TEJWAN Leszek 51STG WARSZAWAWARSZAWAMężczyźni30M 3000:31:072021-02-13 07:31:0705:15:1107:56:39.8008:27:47.25+02:28:2010:085,9
35ZAJĄCZKOWSKI Paweł 67POWER TRAININGWARSZAWAMężczyźni31M 3100:13:522021-02-13 07:13:5205:24:2107:57:00.8508:10:53.75+02:28:4110:085,9
36BEDNAREK Anna 1STG WARSZAWAWARSZAWAKobiety5K 500:31:062021-02-13 07:31:0605:14:4507:57:08.5008:28:14.70+02:28:4910:095,9
37WESOŁOWSKI Krzysztof 55KRAKÓWMężczyźni32M 3200:18:402021-02-13 07:18:4005:32:0607:59:32.9508:18:13.50+02:31:1310:125,9
38MIERNICZAK Bartłomiej 33WOODWARD RUNNERSKRAKÓWMężczyźni33M 3300:18:402021-02-13 07:18:4005:32:0108:00:08.6508:18:49.20+02:31:4910:125,9
39RAKOCZY Paweł 40MILANÓWEKMężczyźni34M 3400:14:372021-02-13 07:14:3705:42:5708:11:33.9508:26:11.50+02:43:1410:275,7
40RAKOCZY Dorota 39MILANÓWEKKobiety6K 600:14:372021-02-13 07:14:3705:42:5408:11:37.8008:26:14.85+02:43:1810:275,7
41KOZIOŁ Artur 19PORANNY PATROLKRAKÓWMężczyźni35M 3500:44:012021-02-13 07:44:0105:33:3608:12:25.5008:56:26.90+02:44:0610:285,7
42KOSMALSKI Arkadiusz 17JEDLICZE AMężczyźni36M 3600:29:112021-02-13 07:29:1105:25:0508:13:49.0508:43:00.55+02:45:2910:305,7
43NOWAK Natalia 35BIEGOWA KUŹNIAKATOWICEKobiety7K 700:46:342021-02-13 07:46:3405:33:0108:14:50.7509:01:24.95+02:46:3110:315,7
44SZCZUREK Paweł 49NOWY TARGMężczyźni37M 3700:25:242021-02-13 07:25:2405:30:4608:18:14.5508:43:39.05+02:49:5510:365,7
45GUJSKI Marcin 64TRIPAKAMINSK MAZOWIECKIMężczyźni38M 3800:13:532021-02-13 07:13:5305:50:1408:29:11.1508:43:05.10+03:00:5110:505,5
46RECLIK Jacek 41SMAKI BIEGANIARYBNIKMężczyźni39M 3900:14:322021-02-13 07:14:3205:47:3408:43:47.6508:58:19.70+03:15:2811:085,4
47WITKOWSKI Łukasz 59SKPG KRAKÓWKRAKÓWMężczyźni40M 4000:43:032021-02-13 07:43:0305:55:3809:00:21.0009:43:24.60+03:32:0111:295,2
48SŁAWIŃSKI Kazimierz 44KIELCEKIELCEMężczyźni41M 4100:14:442021-02-13 07:14:4406:28:1509:17:11.7509:31:55.90+03:48:5211:515,1
49KRZEPKOWSKI Radosław 21ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAMężczyźni42M 4200:47:422021-02-13 07:47:4206:38:5609:34:08.7510:21:51.65+04:05:4912:124,9
50 69  101:02:282021-02-13 08:02:2806:52:3810:41:04.0011:43:32.65+05:12:4413:384,4
51DĄBROWSKI Michał 5ULTRAPOŚLADACH / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAMężczyźni43M 4300:20:242021-02-13 07:20:2407:34:1911:23:04.7511:43:29.25+05:54:4514:324,1
52WILK Magdalena 57ULTRAPOŚLADACH / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAKobiety8K 800:20:242021-02-13 07:20:2407:34:2511:23:05.5011:43:30.40+05:54:4614:324,1
53CHRISTENSEN Jens 3PRUSZKOWMężczyźni44M 4400:00:0006:47:36+12:444,7
Niesklasyfikowani
DQKUŚMIEREK Tomasz 22SZCZERCÓWMężczyźniDQ2021-02-13 07:20:42 DQ03:39:13 DQ05:36:04.90 DQ DQ0:008,4
Znaleziono 54 wynik(ów)