UCI C2 FOCUS GÓRALE NA START - JUNIOR MŁODSZY

Organizator:
KKW Superior Wałbrzych
Data:
2016-06-19
Miejsce:
Wałbrzych
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
71
Wystartowało:
53
Nie ukończyło:
11
Ukończyło:
42
Na trasie:
8
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4km | 8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | JR Mł

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MUCICzas startu4km8kmCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1HELIZANOWICZ Łukasz 125KCP ELZAT Bieniasz Bike TeamJR Mł1M 1POL2001012600:00:0100:13:1800:28:1000:42:34.2000:42:35.60 3:3216,9
2WIŚNIEWSKI Wiktor 103UKS DREAM BIKE BIELAWABIELAWAJR Mł2M 2POL2001072200:00:0100:13:3000:28:0100:42:50.1000:42:51.40+00:00:153:3416,8
3KRYŃSKI Piotr 105UKS Wygoda BiałystokBIAŁYSTOKJR Mł3M 3POL2001050500:00:0100:13:3100:28:1000:43:25.5500:43:26.85+00:00:513:3716,6
4KARPIERZ Wojciech 101UKS DREAM BIKE BIELAWABIELAWAJR Mł4M 4POL2000092500:00:0100:13:1800:28:0000:43:29.6000:43:31.00+00:00:553:3716,6
5DUDEK Tomas 166Expres CZ-Merida Team KolinUPICEJR Mł5M 5CZE2001092000:00:0500:13:5300:28:4300:43:36.9000:43:42.00+00:01:063:3816,5
6BIEDROŃCZYK Maciej 102KS LUBOŃ Skomielna Biała HEAD TEAMSKOMIELNA BIAŁAJR Mł6M 6POL2000033100:00:0200:13:2900:28:4700:43:50.7500:43:52.80+00:01:173:3916,4
7DAŃKOWSKI Dominik 106Mitutoyo AZS WratislaviaWROCŁAWJR Mł7M 7POL2000122300:00:0100:13:4600:28:5900:44:15.0500:44:16.20+00:01:403:4116,3
8GARCZYK Paweł 104OBORNICKI KLUB ROWEROWY OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORNIKI ŚLĄSKIEJR Mł8M 8POL2000020300:00:0100:14:0800:29:4300:45:41.5000:45:42.85+00:03:073:4815,8
9PRZEWDZIĘK Karol 110UKS Sport BralinBRALINJR Mł9M 9POL2000070200:00:0200:14:3900:30:1600:46:02.6500:46:05.05+00:03:293:5015,6
10WACH Arkadiusz 109LKK LUKS SławnoSŁAWNOJR Mł10M 10POL2001031900:00:0200:14:3600:30:3200:46:56.2000:46:58.55+00:04:223:5415,3
11STĘPIEŃ Wojciech 113MKS PolkowicePOLKOWICEJR Mł11M 11POL2000081700:00:0300:14:2000:30:2800:47:05.8500:47:09.00+00:04:333:5515,3
12BRYŁKA Tomasz 108UKS Sport BralinTABOR WIELKIJR Mł12M 12POL2000032000:00:0200:14:2500:31:0600:47:29.5500:47:31.90+00:04:563:5715,2
13CZABOK Konrad 112Warszawski Klub KolarskiWARSZAWAJR Mł13M 13POL2001031900:00:0200:14:5100:31:0900:47:49.9500:47:52.30+00:05:163:5915,1
14STĘPIEŃ Maciej 116KCP ELZAT Bieniasz Bike TeamCZĘSTOCHOWAJR Mł14M 14POL2000070900:00:0300:14:4000:31:3200:48:19.9500:48:23.00+00:05:474:0114,9
15NIEWIAROWSKI Jakub 107UKS Wygoda BiałystokBIAŁYSTOKJR Mł15M 15POL2000062300:00:0200:14:5000:31:4200:48:33.3000:48:35.65+00:06:004:0214,8
16KAŹMIERCZAK Michał 115REAL 64-STOLESZNOJR Mł16M 16POL2000092100:00:0300:14:3500:31:0800:48:45.4500:48:48.60+00:06:134:0314,8
17KUCHAREK Dominik 119Warszawski Klub KolarskiWARSZAWAJR Mł17M 17POL2000122200:00:0300:15:2700:32:2000:49:02.8000:49:06.45+00:06:304:0514,7
18ZIAJA Konrad 173TS Wilga Golkowice Grupa InstalbudGOLKOWICEJR Mł18M 18POL2000010400:00:0500:15:0900:32:1700:49:10.2500:49:15.75+00:06:404:0514,6
19POŁATYŃSKI Maciej 124GTS PHYTOPHARM KLĘKANOWE MIASTO NAD WARTĄJR Mł19M 19POL2000092500:00:0300:15:0600:31:4100:49:43.1500:49:46.15+00:07:104:0814,5
20GŁOWACKI Dawid 178TC Chrobry GłogówGŁOGÓWJR Mł20M 20POL2000030800:00:0500:14:3200:32:1600:49:41.9000:49:46.95+00:07:114:0814,5
21CHŁODOWICZ Dominik 120UKS DREAM BIKE BIELAWABIELAWAJR Mł21M 21POL2001081400:00:0300:15:1900:32:3700:49:56.8500:50:00.50+00:07:244:0914,4
22GUT Konrad 164M-G LKS Kwisa LubańOLSZYNAJR Mł22M 22POL2001072500:00:0500:15:2600:32:1600:50:19.3500:50:24.40+00:07:484:1114,3
23GÓRAK Dominik 118Warszawski Klub KolarskiWARSZAWAJR Mł23M 23POL2001101200:00:0300:14:5000:32:1400:50:27.1500:50:30.90+00:07:554:1214,3
24JASKOT Michał 117MKS PolkowicePOLKOWICEJR Mł24M 24POL2001052600:00:0300:15:2700:32:5500:50:28.0000:50:31.80+00:07:564:1214,3
25PAJZERT Emilian 133REAL 64-STOLESZNOJR Mł25M 25POL2000091900:00:0400:15:0500:32:4200:50:57.9500:51:01.95+00:08:264:1414,1
26DEC Krystian 121UKS CENTRUM NOWA RUDANOWA RUDAJR Mł26M 26POL2000073000:00:0300:15:5700:33:4000:51:47.6500:51:51.45+00:09:154:1913,9
27JEZIORSKI Piotr 196Warszawski Klub KolarskiWARSZAWAJR Mł27M 27POL2001051800:00:0600:16:2700:33:5900:51:55.9000:52:02.15+00:09:264:1913,9
28LACHOWICZ Michał 114Warszawski Klub KolarskiWARSZAWAJR Mł28M 28POL2001101300:00:0300:15:4500:34:0100:52:01.8500:52:05.45+00:09:294:2013,8
29KAMIŃSKI Tomasz 165CHOCICZAJR Mł29M 29POL2001111400:00:0500:15:5100:34:0600:52:06.8000:52:12.50+00:09:364:2013,8
30ZAWADZKI Maciej 190UKS CENTRUM NOWA RUDANOWA RUDAJR Mł30M 30POL2001101900:00:0400:16:1500:34:3900:52:13.3500:52:17.95+00:09:424:2113,8
31BOBEK Dominik 174TS Wilga Golkowice Grupa InstalbudGOLKOWICEJR Mł31M 31POL2000091700:00:0400:15:5500:33:5900:52:23.5000:52:28.25+00:09:524:2213,7
32BIELIŃSKI Jakub 187MKS 'KAROLINA' B&W JAWORZYNA ŚLĄSKAJAWORZYNA ŚLĄSKAJR Mł32M 32POL2000090700:00:0400:16:2300:34:5200:52:33.2000:52:38.10+00:10:024:2213,7
33HYRLIK Szymon 194KKW Superior WałbrzychŚWIEBODZICEJR Mł33M 33POL2000030100:00:0500:15:4800:34:3600:52:32.7500:52:38.40+00:10:024:2213,7
34KOPIWODA Dominik 128LKKS Górnik DZT SERVICE WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHJR Mł34M 34POL2001080300:00:0500:15:3700:34:2600:54:19.1000:54:24.15+00:11:484:3113,3
35BAJOREK Marek 195LUKS White MTB Team BiałaBIAŁAJR Mł35M 35POL2000071200:00:0500:16:3700:35:1100:54:57.9000:55:03.15+00:12:274:3413,1
36JAKUBOWSKI Adam 197Warszawski Klub KolarskiWARSZAWAJR Mł36M 36POL2001092000:00:0400:18:4700:37:0900:55:16.6500:55:21.10+00:12:454:3613,0
37GOLEN Marcin 186KCP ELZAT Bieniasz Bike TeamKROSNOJR Mł37M 37POL2001041700:00:0500:16:4800:35:5600:55:26.1000:55:31.20+00:12:554:3713,0
38KULAS Jakub 163Dębicki Klub Kolarski GryfNAGAWCZYNAJR Mł38M 38POL2001280600:00:0300:16:5000:36:3200:57:00.2000:57:04.10+00:14:284:4512,6
39STRUŻYŃSKI Mateusz 184LKS Trasa Zielona GóraZIELONA GÓRAJR Mł39M 39POL2000031600:00:0400:16:3700:37:0200:57:42.6000:57:46.90+00:15:114:4812,5
40PYTEL Piotr 199Głuchołaski Klub Kolarski VictoriaGŁUCHOŁAZYJR Mł40M 40POL2001121700:00:0500:17:1500:37:3200:58:22.6500:58:28.35+00:15:524:5112,3
41RYNCEWICZ Paweł 193KKW Superior WałbrzychWAŁBRZYCHJR Mł41M 41POL2001121200:00:0400:17:3200:38:1301:00:34.3501:00:39.00+00:18:035:0211,9
42SEZANOWICZ Adam 129LKKS Górnik DZT SERVICE WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHJR Mł42M 42POL2001022500:00:0400:17:5800:40:2201:01:48.1001:01:52.55+00:19:165:0911,7
43LISIECKI Jakub 132MKS 'KAROLINA' B&W JAWORZYNA ŚLĄSKAŚWIDNICAJR Mł43M 43POL2000122000:00:0400:20:0300:43:14+00:15:075:2411,1
44HERBEĆ Dawid 200UKS 'Stobrawa' KluczborkKLUCZBORKJR Mł44M 44POL2000071800:00:0600:20:1600:44:24+00:16:195:3310,8
45ŻURAW Jakub 185MKS 'KAROLINA' B&W JAWORZYNA ŚLĄSKAJAWORZYNA ŚLĄSKAJR Mł45M 45POL2000042000:00:0500:21:3200:45:26+00:17:205:4010,6
46ZARĘBSKI Marcin 188MKS 'KAROLINA' B&W JAWORZYNA ŚLĄSKAJAWORZYNA ŚLĄSKAJR Mł46M 46POL2000092400:00:0500:21:3200:45:29+00:17:235:4110,6
47PODKÓWKA Jakub 171Luks Lider Stare BogaczowiceSTARE BOGACZOWICEJR Mł47M 47POL2001031500:00:0500:19:3500:45:58+00:17:525:4410,4
48BRYLKA Artur 198LUKS White MTB Team BiałaBIAŁAJR Mł48M 48POL2000082500:00:0500:21:3300:47:04+00:18:585:5310,2
49BEKER Igor 189MKS 'KAROLINA' B&W JAWORZYNA ŚLĄSKAJAWRZYNA ŚLĄSKAJR Mł49M 49POL2001070500:00:0600:23:3200:59:31+00:31:267:268,1
50WOJTKOWSKI Wojciech 131LKKS Górnik DZT SERVICE WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHJR Mł50M 50POL2001121700:00:0600:27:1000:59:32+00:31:277:268,1
SIERŻANT Bartosz 134KS STOMIL POZNAŃPOZNAŃJR MłPOL20000427DNF00:16:01 DNF00:36:08 DNF DNF DNF--
OLSZAR Antoni 126GK GliwiceGLIWICEJR MłPOL20010918DNF00:14:21 DNF DNF DNF DNF--
KUROPKA Kacper 111UKS Sport BralinBRALINJR MłPOL20000221DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 53 wynik(ów)