UCI C2 FOCUS GÓRALE NA START - JUNIORKA MŁODSZA

Organizator:
KKW Superior Wałbrzych
Data:
2016-06-19
Miejsce:
Wałbrzych
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
23
Wystartowało:
19
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
16
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4km | 8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | JRka Mł

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MUCICzas startu4km8kmCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1GDAŃSKA Anna 254Warszawski Klub KolarskiWARSZAWAJRka Mł1K 1POL2000061900:00:0800:14:5700:32:4400:50:41.9000:50:50.20 4:1314,2
2JERUZALSKA Natalia 251KKW Superior WałbrzychWAŁBRZYCHJRka Mł2K 2POL2000090500:00:0800:15:4500:34:0400:52:31.5000:52:40.05+00:01:494:2213,7
3SZPOCIŃSKA Agnieszka 261LKK LUKS SławnoSŁAWNOJRka Mł3K 3POL2000050700:00:0800:16:2000:34:4800:53:36.3000:53:45.15+00:02:544:2813,4
4KIERAT Wiktoria 252MKS PolkowicePOLKOWICEJRka Mł4K 4POL2000080300:00:0800:17:2300:37:4200:58:39.5500:58:48.00+00:07:574:5312,3
5HUDYKA Gabriela 257KCP ELZAT Bieniasz Bike TeamSIEDLISKAJRka Mł5K 5POL2001060100:00:0700:18:0000:38:3600:59:55.6001:00:03.55+00:09:134:5912,0
6TOMASIK Martyna 259KKW Superior WałbrzychWAŁBRZYCHJRka Mł6K 6POL2001051900:00:0900:18:4000:39:3401:01:16.0501:01:25.25+00:10:355:0611,8
7FIRA Julita 253UKS Sokół KętySĄSPÓWJRka Mł7K 7POL2000021500:00:0800:18:0700:39:2901:01:43.6001:01:51.95+00:11:015:0811,7
8ADRIANOWSKA Julia 260Warszawski Klub KolarskiWARSZAWAJRka Mł8K 8POL2001121000:00:0800:18:2200:40:5401:03:37.5501:03:45.85+00:12:555:1811,3
9DUKARSKA Dominika 270GTS PHYTOPHARM KLĘKAŚRODA WIELKOPOLSKAJRka Mł9K 9POL2000110700:00:0800:19:1500:41:5701:04:42.5501:04:51.35+00:14:015:2311,1
10PASTUSZEK Paulina 263MKS 'KAROLINA' B&W JAWORZYNA ŚLĄSKAJAWORZYNA ŚLĄSKAJRka Mł10K 10POL2000072300:00:0800:19:1500:42:3501:07:02.0501:07:10.65+00:16:205:3510,7
11DYMEK Ewa 258KCP ELZAT Bieniasz Bike TeamBIELSKO-BIAŁAJRka Mł11K 11POL2000022600:00:0900:21:2900:44:0901:08:59.6501:09:08.75+00:18:185:4410,4
12TONDER Sara 268MKS 'KAROLINA' B&W JAWORZYNA ŚLĄSKAJAWORZYNA ŚLĄSKAJRka Mł12K 12POL2000021700:00:0900:20:1000:44:4801:10:01.4501:10:10.60+00:19:205:5010,3
13GAWROŃSKA Wiktoria 299Luks Lider Stare BogaczowiceSTARE BOGACZOWICEJRka Mł13K 13POL2001032100:00:0000:21:1100:46:1301:11:42.3001:11:42.30+00:20:525:5810,0
14PASTUSZEK Kamila 269MKS 'KAROLINA' B&W JAWORZYNA ŚLĄSKAJAWORZYNA ŚLĄSKAJRka Mł14K 14POL2001121800:00:0900:21:2100:48:2601:14:43.4001:14:52.85+00:24:026:139,6
15MATUSZEWSKA Kinga 262UKK Huragan WołominWOŁOMINJRka Mł15K 15POL2000111400:00:0900:23:3600:50:0201:17:36.1501:17:45.60+00:26:556:289,3
16PIERZGA Milena 267UKS CENTRUM NOWA RUDANOWA RUDAJRka Mł16K 16POL2001031400:00:0900:22:3600:50:0801:20:11.8501:20:21.00+00:29:306:419,0
17WOJAS Martyna 298MKS 'KAROLINA' B&W JAWORZYNA ŚLĄSKAJAWORZYNA ŚLĄSKAJRka Mł17K 17POL2001090400:00:0900:29:3201:02:57+00:30:137:527,6
LATAWIEC Maja 256KS LUBOŃ Skomielna Biała HEAD TEAMSKOMIELNA BIAŁAJRka MłPOL20010806DNF00:28:50 DNF DNF DNF DNF--
MIEZIO Nikola 255UKS Wygoda BiałystokKSIĘZYNOJRka MłPOL20010116DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 19 wynik(ów)