UCI C2 FOCUS GÓRALE NA START - MŁODZICZKA

Organizator:
KKW Superior Wałbrzych
Data:
2016-06-19
Miejsce:
Wałbrzych
Dystans:
7 km
Zgłoszonych:
23
Wystartowało:
19
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
16
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Młodziczka

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MUCICzas startu3.5kmCzas
netto
7km
Czas
brutto
7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SZCZECIŃSKA Matylda 53Mitutoyo AZS WratislaviaWROCŁAWMłodziczka1K 1POL2002042900:00:0800:14:5100:31:00.5000:31:09.20 4:2513,5
2ZIAJA Aleksandra 55TS Wilga Golkowice Grupa InstalbudGOLKOWICEMłodziczka2K 2POL2002100900:00:0900:15:3700:32:28.8500:32:37.90+00:01:284:3812,9
3MENDERA Joanna 54Boplight Ataksport Team ŚwidnicaBARDOMłodziczka3K 3POL2002507100:00:0800:15:3800:32:40.9000:32:49.40+00:01:404:4012,9
4MIŁEK Ewa 67KCP ELZAT Bieniasz Bike TeamMłodziczka4K 4POL2002052100:00:1000:15:3900:32:49.2000:32:59.75+00:01:504:4112,8
5FIJAŁKOWSKA Hanna 56Mitutoyo AZS WratislaviaWROCŁAWMłodziczka5K 5POL2003022500:00:0900:16:2100:34:41.6500:34:50.95+00:03:414:5712,1
6WIERZYCKA Sabina 52KS LUBOŃ Skomielna Biała HEAD TEAMSKOMIELNA BIAŁAMłodziczka6K 6POL2002052700:00:0900:16:4200:34:50.0500:34:59.05+00:03:494:5812,1
7TARNAWSKA Julia 100KKW Superior WałbrzychWAŁBRZYCHMłodziczka7K 7POL2002040900:00:1000:16:4900:36:54.4000:37:04.75+00:05:555:1611,4
8DRELAK Milena 51UKS Sport BralinBRALINMłodziczka8K 8POL2002071500:00:0900:17:4900:37:10.5000:37:20.15+00:06:105:1811,3
9ZAWIERTA Magdalena 65KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL ŁÓDŹPIECZYSKAMłodziczka9K 9POL2002102100:00:1000:18:5200:40:00.2000:40:10.55+00:09:015:4210,5
10SZLABS Natalia 372GTS PHYTOPHARM KLĘKASWARZĘDZMłodziczka10K 10POL2002062900:00:0900:19:4900:41:32.2500:41:42.05+00:10:325:5610,1
11SOŁTYS Olga 60UKS PodwilkRABA WYŻNAMłodziczka11K 11POL2002021400:00:1000:20:1200:41:43.6000:41:54.45+00:10:455:5710,1
12MEJA Sandra 61LUKS White MTB Team BiałaBIAŁAMłodziczka12K 12POL2002053000:00:0900:19:2800:42:06.2500:42:16.05+00:11:066:0110,0
13KOWALSKA Julia 69LKKS Górnik DZT SERVICE WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHMłodziczka13K 13POL2002101300:00:1000:20:2900:43:28.4500:43:39.00+00:12:296:129,7
14JAROSZEWICZ Samanta 62Luks Lider Stare BogaczowiceSTARE BOGACZOWICEMłodziczka14K 14POL2002082600:00:0900:20:3300:46:25.7000:46:35.50+00:15:266:389,0
15KOPIWODA Kinga 68LKKS Górnik DZT SERVICE WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHMłodziczka15K 15POL2002110200:00:1100:21:4600:49:57.8000:50:09.15+00:18:597:088,4
16SOBCZYK Laura 63LUKS White MTB Team BiałaBIAŁAMłodziczka16K 16POL2002031800:00:1000:24:0600:53:10.3500:53:21.00+00:22:117:357,9
17KOWALSKA Julia 58Głuchołaski Klub Kolarski VictoriaGŁUCHOŁAZYMłodziczka17K 17POL2002083000:00:1100:32:19+00:17:309:146,5
PRZEWDZIĘK Weronika 59UKS Sport BralinBRALINMłodziczkaPOL20031023DNF DNF DNF DNF--
ZAWIERTA Patrycja 66KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL ŁÓDŹPIECZYSKAMłodziczkaPOL20021021DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 19 wynik(ów)