UCI C2 FOCUS GÓRALE NA START - UCI C2 ELITA MĘŻCZYŹNI

Organizator:
KKW Superior Wałbrzych
Data:
2016-06-19
Miejsce:
Wałbrzych
Dystans:
32 km
Zgłoszonych:
44
Wystartowało:
32
Nie ukończyło:
18
Ukończyło:
14
Na trasie:
8
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4km | 8km | 12km | 16km | 20km | 24km | 28km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Elita M | U23

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MUCICzas startu4km8km12km16km20km24km28kmCzas
netto
32km
Czas
brutto
32km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
               
1WAWAK Bartłomiej 44Kross Racing TeamPRZASNYSZElita M1M 1POL1993082500:00:0000:11:2400:24:1400:37:1300:50:2301:03:3301:16:3201:29:2701:42:17.8501:42:17.85 3:1118,8
2GIGER Fabian 45Kross Racing TeamPRZASNYSZElita M2M 2SUI1987071800:00:0000:11:2400:24:1400:37:1300:50:2301:03:3301:17:3701:31:4801:45:38.4001:45:38.40+00:03:203:1818,2
3HALME Sasu 31Focus Halme RacingSIPOOU231M 3FIN1996082600:00:0000:11:3400:25:0300:38:2800:51:4601:05:2601:19:2601:32:5901:47:03.0501:47:03.05+00:04:453:2017,9
4JEZIORSKI Maciej 3ROMET RACING TEAMWARSZAWAElita M3M 4POL1992080900:00:0000:11:5600:25:1500:38:4900:52:2701:05:5901:19:3501:33:2101:47:15.9001:47:15.90+00:04:583:2117,9
5HELTA Filip 1KKW Superior WałbrzychBOGUSZÓW - GORCEU232M 5POL1997090400:00:0000:11:4200:24:4700:38:1100:51:4601:05:2601:19:3501:34:0101:49:08.3001:49:08.30+00:06:503:2417,6
6ŁUKASIK Krzysztof 2Warszawski Klub KolarskiPOMIECHÓWEKElita M4M 6POL1993110200:00:0000:12:0800:25:4600:39:5100:53:2901:07:0201:21:0701:35:3401:50:10.3501:50:10.35+00:07:523:2617,4
7HEBISZ Rafał 9Kellys TeamMIRKOWElita M5M 7POL1982123100:00:0000:12:1200:25:4700:39:3300:53:2301:07:2501:21:3801:36:0501:51:21.2001:51:21.20+00:09:033:2817,2
8BEECKMAN Arnaud 32KTM Bike VisionOORDEGEMU233M 8BEL1997010900:00:0000:12:3200:26:0900:40:2300:54:4801:09:1701:23:1301:37:2701:51:29.1001:51:29.10+00:09:113:2917,2
9ZAMROŹNIAK Jakub 20KCP ELZAT Bieniasz Bike TeamTARNÓWU234M 9POL1996072500:00:0000:12:3200:26:3900:41:1400:55:2501:09:4901:24:2001:38:2401:51:31.3001:51:31.30+00:09:133:2917,2
10HALEJAK Wojciech 12JBG-2 Profesional MTB TeamPOLSKAElita M6M 10POL1983052700:00:0000:12:3200:27:2500:41:1400:55:2001:09:3201:23:3801:37:5501:51:32.2501:51:32.25+00:09:143:2917,2
11BOGUSŁAWSKI Marceli 4KCP ELZAT Bieniasz Bike TeamSŁAWNOU235M 11POL1997090700:00:0000:11:4800:25:2100:39:2700:53:2301:07:2601:23:0101:38:4201:54:15.3001:54:15.30+00:11:573:3416,8
12ALCHIMOWICZ Rafał 23KS OPTYK OKULAR JELENIA GÓRAJELENIA GÓRAElita M7M 12POL1986032600:00:0000:13:2100:27:3000:41:3900:56:0701:10:3601:25:2901:40:3601:55:49.0001:55:49.00+00:13:313:3716,6
13MATUSIAK Łukasz 13Gatta Bike TeamŁASKElita M8M 13POL1988071600:00:0000:12:5600:27:0300:41:1700:56:0701:10:4301:25:5001:41:2001:57:12.3501:57:12.35+00:14:543:3916,4
14HUDYKA Wiktor 10KCP ELZAT Bieniasz Bike TeamSIEDLISKAU236M 14POL1997060500:00:0000:12:5100:27:0800:41:3900:56:0801:11:0901:26:0901:42:1501:59:37.5501:59:37.55+00:17:193:4416,1
15KACZMARCZYK Patryk 5Mitutoyo AZS WratislaviaWROCŁAWElita M9M 15POL1991100400:00:0000:12:5000:27:2000:41:4800:56:3601:11:2401:26:2601:43:37+00:14:093:4216,2
16SOBKOWIAK Artur 17kolarz.plPIŁAU237M 16POL1995092100:00:0000:13:2100:28:2500:43:3500:59:0401:14:2801:29:5501:45:35+00:16:083:4615,9
17MORÁVEK Zdeněk 46GT Opportunity BrnoHOŘICEU238M 17CZE1996042300:00:0000:13:5200:29:2400:45:0301:01:0501:16:5601:33:1801:49:33+00:20:053:5415,3
18MIKLER Bartosz 14Victoria JarocinJAROCINU239M 18POL1994031700:00:0000:12:5100:27:1700:42:1300:57:3901:14:2001:31:5901:49:43+00:20:163:5515,3
19PIERZGA Seweryn 40UKS CENTRUM NOWA RUDASTARY WALISZÓWU2310M 19POL1997012800:00:0000:14:3500:31:0800:48:0101:04:5701:23:1201:41:4602:01:15+00:31:484:1913,9
20OSTRYŃSKI Adam 16REAL 64-STOLESZNOU2311M 20POL1997080500:00:0000:13:2100:28:5100:46:5301:04:5901:23:3601:43:58+00:27:254:1913,9
21ZNAMIROWSKI Paweł 43LKS Trasa Zielona GóraZIELONA GÓRAU2312M 21POL1996082200:00:0000:15:2400:33:1500:51:1501:10:0501:37:41+00:34:084:5312,3
22NEUMANN Michał 8DMG MORI Cyclo Trener TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEElita M10M 22POL1986072300:00:0000:13:2200:28:0100:42:4101:04:10+00:13:464:0015,0
PIHULAK Łukasz 22ŻARYElita MPOL19900323DNF00:13:58 DNF00:30:28 DNF00:48:38 DNF01:04:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSINA Jakub 42GT Opportunity BrnoNOVÁ PAKAU23POL19960128DNF00:14:07 DNF00:31:46 DNF00:50:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OSICKI Kornel 6OK RacingŻYWIECElita MPOL19890316DNF00:11:42 DNF00:25:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻUBER Adam 19Ośka WarszawaWARSZAWAElita MPOL19791225DNF00:13:07 DNF00:28:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZYMCZUK Łukasz 34KKW Superior WałbrzychBOGUSZÓW-GORCEU23POL19950110DNF00:14:35 DNF00:31:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KURCZAB Piotr 47SGR SpecializedZĄBKOWICE ŚLĄSKIEElita MPOL19911229DNF00:13:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIHULAK Mateusz 21ŻARYU23POL19951207DNF00:14:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUBÍN Filip 41GT Opportunity BrnoPRAGUEU23POL19951216DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TOPÓR Michał 7KCP ELZAT Bieniasz Bike TeamTARNÓWU23POL19970827DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RĘKAWEK Radosław 11Ośka WarszawaGARWOLINElita MPOL19811011DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 32 wynik(ów)