UCI C2 FOCUS GÓRALE NA START - UCI C2 JUNIOR

Organizator:
KKW Superior Wałbrzych
Data:
2016-06-19
Miejsce:
Wałbrzych
Dystans:
24 km
Zgłoszonych:
34
Wystartowało:
26
Nie ukończyło:
11
Ukończyło:
15
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4km | 8km | 12km | 16km | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Junior

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MUCICzas startu4km8km12km16km20kmCzas
netto
24km
Czas
brutto
24km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1BUDZIŃSKI Marcin 210LKK LUKS SławnoSŁAWNOJunior1M 1POL1998042400:00:0000:12:4800:27:0400:41:1600:55:4501:09:5701:24:15.5501:24:15.55 3:3017,1
2NOWIK Norbert 213Crossbiker TeamLAS NAVAS DEL MARQUÉS ( HISZPANIA)Junior2M 2POL1998112600:00:0000:12:4000:26:3900:40:5300:55:1601:09:5801:25:34.1501:25:34.15+00:01:183:3316,8
3DZIADKOWIEC Bartosz 208KS LUBOŃ Skomielna Biała HEAD TEAMSKOMIELNA BIALAJunior3M 3POL1998042600:00:0000:12:4900:27:2300:42:0600:57:2201:12:3901:27:19.4001:27:19.40+00:03:033:3816,5
4NIEBORAS Mateusz 226GK GliwiceGLIWICEJunior4M 4POL1999020900:00:0000:12:4800:27:0800:41:3800:56:5201:12:2401:27:49.4501:27:49.45+00:03:333:3916,4
5KAROLONEK Albert 214Warszawski Klub KolarskiWARSZAWAJunior5M 5POL1998092600:00:0000:13:0400:27:4600:43:0700:58:0501:13:4501:29:16.7001:29:16.70+00:05:013:4316,1
6JONA Dawid 201GK GliwiceRUDA SLASKA 6Junior6M 6POL1998030100:00:0000:13:0400:27:2300:42:2000:57:5501:13:5301:29:53.2501:29:53.25+00:05:373:4416,0
7TARNAWSKI Kamil 202KKW Superior WałbrzychWAŁBRZYCHJunior7M 7POL1999011000:00:0000:13:1700:28:1100:43:1200:58:0201:13:5301:30:43.3501:30:43.35+00:06:273:4615,9
8BUDZIŃSKI Tomasz 220LKK LUKS SławnoSŁAWNOJunior8M 8POL1998042400:00:0000:12:3900:27:3700:43:1600:59:1401:15:1401:31:43.9501:31:43.95+00:07:283:4915,7
9HATLE Ondrej 242Expres CZ-Merida Team KolinTRUTNOVJunior9M 9CZE1999012100:00:0000:13:3400:28:4500:44:3101:00:0901:16:1801:32:04.9001:32:04.90+00:07:493:5015,6
10PIASECKI Jan 207UKS DREAM BIKE BIELAWABIELAWAJunior10M 10POL1999041300:00:0000:13:2900:28:4900:44:1501:00:0701:16:2001:32:16.8001:32:16.80+00:08:013:5015,6
11WÓJS Krystian 206UKS Sokół KętyZAWOJAJunior11M 11POL1998120900:00:0000:13:0300:28:3500:44:5701:00:4201:17:4001:33:28.5001:33:28.50+00:09:123:5315,4
12MASZKIEWICZ Mateusz 205AIRBIKE PROLOG JABŁONNAWARSZAWAJunior12M 12POL1998040100:00:0000:13:1500:29:0900:46:2001:01:3701:17:0701:34:01.3501:34:01.35+00:09:453:5515,3
13KOWALCZYK Jakub 204Mitutoyo AZS WratislaviaOBORNIKI ŚLĄSKIEJunior13M 13POL1999050200:00:0000:14:0100:29:2300:45:2801:02:0801:18:3701:35:59.1501:35:59.15+00:11:433:5915,0
14HUDYKA Albert 209KCP ELZAT Bieniasz Bike TeamSIEDLISKAJunior14M 14POL1999052400:00:0000:13:1500:27:4500:44:2801:02:4701:19:2401:37:13.6001:37:13.60+00:12:584:0314,8
15MICHALIK Dariusz 221KKW Superior WałbrzychWAŁBRZYCHJunior15M 15POL1999091900:00:0000:14:2500:30:5600:47:5401:05:0901:22:4801:40:53.7001:40:53.70+00:16:384:1214,3
16NOWAKOWSKI Damian 212LKK LUKS SławnoSŁAWNOJunior16M 16POL1999021900:00:0000:14:2000:30:5100:48:5301:07:2001:25:07+00:15:104:1514,1
17SOŁTYS Maciej 245UKS PodwilkRABA WYŻNAJunior17M 17POL1999010200:00:0000:15:0300:32:1300:49:4501:06:4801:25:09+00:15:124:1514,1
18ZAWIERTA Dominik 222KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL ŁÓDŹPIECZYSKAJunior18M 18POL1998061200:00:0000:15:5000:34:0800:52:3401:11:1601:30:29+00:20:324:3113,3
19PETRYSZYN Michał 219UKK Huragan WołominWOŁOMINJunior19M 19POL1999060200:00:0000:15:5200:35:0200:54:4001:14:0201:32:55+00:22:584:3812,9
20KULAS Szymon 239Dębicki Klub Kolarski GryfNAGAWCZYNAJunior20M 20POL1999052900:00:0000:15:5000:34:3000:54:1201:14:4101:33:49+00:23:524:4112,8
21SŁUPSKI Nikodem 249UKS Sokół KętyCZANIECJunior21M 21POL1999071100:00:0000:20:2300:38:2700:57:0301:16:1201:34:53+00:24:564:4412,6
22ZAWADA Tomasz 243JAWORJunior22M 22POL1998101900:00:0000:17:0800:35:3900:54:1701:16:0301:39:05+00:29:084:5712,1
MIREK Arkadiusz 211KCP ELZAT Bieniasz Bike TeamWOJNICZJuniorPOL19990123DNF00:13:49 DNF00:29:36 DNF00:45:13 DNF01:00:31 DNF DNF DNF DNF--
ŻUR Jarosław 203KS LUBOŃ Skomielna Biała HEAD TEAMSKOMIELNA BIAŁAJuniorPOL19990803DNF00:12:40 DNF00:27:08 DNF00:42:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻOŁEK Igor 216Warszawski Klub KolarskiWARSZAWAJuniorPOL19991216DNF00:15:26 DNF00:33:12 DNF00:51:46 DNF DNF DNF DNF DNF--
SAWICKI Błażej 215AIRBIKE PROLOG JABŁONNAJABŁONNAJuniorPOL19980828DNF00:14:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 26 wynik(ów)