ULTRA MARATON 3X BABIA GÓRA

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data/ Date:
2018-06-09
Miejsce/ Place:
Babia Góra
Dystans/ Distance:
70 km
Zgłoszonych/ Registered:
66
Wystartowało/ Started:
53
Nie ukończyło/ Not finished:
21
Ukończyło/ Finished:
32
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 7.8km | 12km | 16km | 22km | 27km | 27.01km | 29km | 49km | 54km | 58km | 59km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M12
7.8km
13
12km
14
16km
B
22km
P1(16)
27km
P1(16)
27.01km
B
29km
P3(21)
49km
M
54km
B
58km
M
59km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
65km
Czas
brutto
65km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
                  
1SEDLAK Michał 115LUBIĘ TO BIEGANIEGIERASZOWICEM21M 101:00:2601:28:1802:12:5203:25:0503:52:5003:58:3705:07:2807:53:5208:55:5209:37:1310:03:1210:35:23.9510:35:24.45 9:466.1
2BARTYZEL Marek 126ZAWOJAM22M 201:04:5201:34:5802:23:3303:41:1504:13:2704:15:5305:21:3408:09:4509:08:2609:55:4810:24:3211:06:09.5011:06:12.30+00:30:4710:145.9
3MIKA Andrzej 152JAWORZNOM11M 301:08:4501:41:5902:38:4404:04:1404:42:2404:45:1105:49:5108:47:2309:44:4710:29:5511:05:1411:42:05.7011:42:09.70+01:06:4510:485.6
4KAPROŃ Sebastian 109RAKOWNIAM23M 401:02:4801:33:5202:24:0003:45:5204:19:1004:24:0005:52:0208:55:0410:02:1310:57:4811:23:2812:03:47.6012:04:01.70+01:28:3711:085.4
5PYCIA Adam 120KORONA MASTERS KRAKÓWKRAKÓWM31M 501:10:3601:44:2302:38:1903:59:5204:36:4504:44:5205:56:5809:22:5110:30:2611:18:5811:51:5812:34:21.6012:34:28.95+01:59:0411:365.2
6BEDNARZ Kuba 153DRUŻYNA SZPIKUZAKOPANEM24M 601:07:3401:40:5302:34:3203:59:4104:35:4504:40:0505:56:4709:22:5210:30:1811:25:3712:03:1312:55:34.6512:55:49.15+02:20:2411:555
7KOCHANOWSKI Michał 116NIGHT RUNNERSSTASZÓWM12M 701:12:2301:48:3902:49:4004:19:1605:01:3305:15:1906:26:3809:34:0710:40:0611:27:1112:09:2012:57:27.0012:57:33.60+02:22:0911:575
8NIEMIRO Dominika 146JAGODOWO-KALINOWY TEAMPOLICEK11K 101:17:4301:55:0202:55:1404:29:4805:13:0005:16:2906:25:1709:32:4310:37:3311:27:1512:11:4413:01:14.2013:01:22.10+02:25:5712:015
9LEKKI Jerzy 164BB RUNNERSBIELSKO-BIAŁAM32M 801:10:5201:45:4302:42:0304:17:1505:03:3705:10:3906:26:2609:44:3910:46:5111:37:2312:14:5813:03:40.4513:03:41.70+02:28:1712:035
10SOWIŃSKI Tomasz 154BIAŁY MIŚSTARY SĄCZM25M 901:16:0801:50:3302:49:5604:22:1305:07:5405:22:1506:33:3910:07:3111:05:4111:52:2912:28:1213:05:51.3013:06:03.10+02:30:3812:055
11MIESZKIAN Krystian 106NOWY DWÓR MAZOWIECKIM26M 1001:18:2501:55:3602:54:2604:36:1805:13:0005:18:4806:46:4209:54:4910:59:1111:56:2612:30:2013:08:21.9513:08:27.65+02:33:0312:074.9
12POŁUBOK Kajetan 156KS ŚCINKATYCHYM27M 1101:11:5301:45:3702:40:3504:15:3105:02:2605:14:4806:28:4010:31:1811:44:2514:02:39-01:15:0013:27:47.0513:29:09.60+02:53:4513:344.4
13JEZIORSKI Tomasz 103ŁÓDŹM28M 1201:19:3301:56:3702:54:3904:28:3205:04:1105:14:4906:30:0910:01:5711:11:3012:04:2912:51:0313:50:46.5513:50:55.75+03:15:3112:464.7
14PICHETA Magdalena 160ŚNIEŻNE PANTERYWARSZAWAK12K 201:19:0801:56:0503:02:1904:36:5005:15:3405:16:4506:37:5110:18:5711:22:2312:14:5512:56:5313:51:32.6013:51:42.25+03:16:1712:474.7
15PAJĄK Wojciech 104MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM13M 1301:19:1801:56:0402:58:4804:33:2905:14:5905:20:2206:33:4210:18:4311:29:5612:27:1113:09:3714:02:02.1014:02:08.50+03:26:4412:574.6
16WEYNA Bartosz 150GDAŃSKM29M 1401:18:3101:56:4502:58:0404:39:2805:29:0805:59:3207:17:0811:20:1612:44:5613:17:3314:13:56.8014:14:09.90+03:38:4513:084.6
17KLUKOSZOWSKI Marek 125DRAG85NOWA BIAŁAM14M 1501:22:2102:01:3403:07:0504:55:3105:48:0405:58:2207:25:2711:19:5612:33:1213:29:1014:44:20.5514:44:33.05+04:09:0813:364.4
18JĘDRZEJCZYK Jacek 132KRAKÓWM210M 1601:22:2002:01:4403:09:5105:03:0506:00:5506:09:2707:34:1711:33:2712:40:4513:29:0914:44:42.9014:44:57.00+04:09:3213:364.4
19NOCOŃ Kamil 141KATOWICEM15M 1701:23:0502:03:2203:07:4404:58:3005:58:4306:15:4307:36:3611:40:2312:56:0613:31:5514:44:57.0014:45:07.70+04:09:4313:364.4
20KANIEWSKI Sebastian 151KOSZALINM211M 1801:10:3801:46:1602:48:3004:31:0805:15:3305:28:1906:54:2510:55:1712:12:3413:18:0514:01:1014:46:25.5514:46:41.10+04:11:1613:384.4
21BIGAJCZYK Bartosz 123MYSZKÓWM16M 1901:20:4101:57:2302:56:0904:34:3305:15:4805:22:0506:47:1612:05:1513:22:2814:01:5914:48:01.0014:48:06.80+04:12:4213:394.4
22ŚLIWIŃSKI Mariusz 165MTU AERO ENGINES POLSKASANOKM17M 2001:30:3502:11:4103:19:5105:04:4305:55:1606:13:4207:25:0510:57:1612:12:4514:01:2114:57:17.2014:57:24.55+04:22:0013:484.3
23GRODZKI Sebastian 130KRAKÓWM212M 2101:27:3302:07:4603:12:2404:50:1705:57:0405:57:0707:22:1010:56:5612:04:2413:31:1414:19:2315:02:16.0515:02:26.40+04:27:0113:524.3
24GÓRECKI Marcin 158PACZÓŁTOWICEM18M 2201:15:5501:50:5602:49:5504:32:5005:19:1405:28:3006:51:2411:13:0512:28:5713:22:5614:06:0415:05:29.0015:05:44.45+04:30:2013:554.3
25KAMUSIŃSKI Jarosław 114STANIĄTKIM19M 2301:23:3502:13:4903:27:4905:22:3206:08:3406:18:2307:44:5912:19:2613:53:1915:12:05.8015:12:18.20+04:36:5314:014.3
26MAZUREK Dariusz 138FIFARAFA STALOWAWOLASTALOWA WOLAM110M 2401:19:0601:59:2403:08:1005:07:0106:01:0406:15:5707:49:1412:33:1913:53:2600:30:0015:42:14.7015:42:18.45+05:06:5414:024.3
27JEZIORSKI Przemysław 100ŁASKM213M 2501:19:3501:57:4603:03:2304:47:1605:38:2705:46:0707:08:1111:11:3612:27:0114:54:1115:39:5316:34:42.5516:34:51.10+05:59:2615:183.9
28SADOWY Rafał 110SUCHY LASM214M 2601:21:2002:01:2503:08:2504:57:4105:45:2905:56:1807:36:1612:03:4413:31:3115:12:3715:54:3616:43:36.4016:43:50.60+06:08:2615:263.9
29GUZIK Robert 128PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM215M 2701:19:0801:57:1403:02:4004:51:1705:46:4806:14:0007:40:2811:54:4113:22:0214:58:1515:51:2016:45:21.9516:45:41.00+06:10:1615:283.9
30BEZULSKI Łukasz 102KTS DONKIWARSZAWAM111M 2801:23:4902:03:2903:10:1704:55:4905:48:1606:02:4407:31:2711:45:2513:05:1914:57:4215:43:3816:50:03.7516:50:10.00+06:14:4515:323.9
31SMOŁA Grzegorz 118APTEKI ZDROWE CENYTARGOWISKOM216M 2901:30:3402:14:0703:27:3305:21:1206:07:0306:18:2407:43:5012:15:2013:53:2315:13:4116:03:5116:52:40.4516:52:50.95+06:17:2615:343.9
LIMKAMUSIŃSKI Grzegorz 111APTEKI ZDROWE CENYSTANIĄTKIM101:30:3102:14:3503:29:4805:24:2606:10:4106:18:3607:54:5312:23:3613:59:3015:16:4016:04:4217:04:21.0517:04:32.65--
HARĘŻLAK Krzysztof 108AGB TORFYŁÓDŹM201:10:41 DNF01:45:35 DNF02:48:51 DNF04:33:27 DNF05:27:40 DNF05:51:24 DNF07:09:39 DNF11:02:32 DNF12:23:30 DNF DNF13:33:49 DNF DNF DNF--
MESERVY Jay 161LIPTOVSKY MIKULASM101:26:05 DNF02:06:47 DNF03:12:09 DNF04:51:12 DNF05:43:18 DNF05:50:19 DNF07:08:23 DNF11:02:44 DNF12:23:35 DNF DNF13:33:53 DNF DNF DNF--
MUTRYNOWSKI Piotr 134WROCŁAWM201:24:25 DNF02:03:21 DNF03:07:51 DNF04:55:30 DNF05:43:04 DNF05:51:50 DNF07:19:48 DNF10:56:55 DNF12:21:46 DNF DNF13:33:56 DNF DNF DNF--
SALAMAGA Michał 112KIELCEM201:09:57 DNF01:43:42 DNF02:37:46 DNF04:04:50 DNF04:39:53 DNF04:44:04 DNF06:00:40 DNF09:46:34 DNF11:11:15 DNF DNF DNF DNF DNF--
PIWOWAREK Pawel 166LIBIAZM301:15:29 DNF01:54:06 DNF02:55:56 DNF04:36:40 DNF05:29:25 DNF05:41:14 DNF DNF11:13:00 DNF12:27:06 DNF DNF DNF00:30:00 DNF DNF--
ZIĘTEK Mariusz 136LUBLINM201:28:48 DNF02:10:51 DNF03:26:45 DNF05:14:11 DNF06:14:45 DNF06:27:26 DNF07:54:58 DNF DNF14:16:35 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAŁUSZKA Dawid 145ŚWIĘTOCHŁOWICEM101:06:02 DNF01:38:05 DNF02:33:59 DNF04:09:08 DNF05:03:03 DNF05:08:58 DNF06:22:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOŁODZIEJCZYK Dawid 140KRAKÓWM101:15:51 DNF01:52:57 DNF02:54:35 DNF04:39:47 DNF05:35:22 DNF06:02:12 DNF07:35:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RECZUCH Andrzej 117DYWIZJON 102WROCŁAWM201:25:27 DNF02:05:21 DNF03:17:48 DNF05:24:59 DNF06:27:15 DNF06:46:17 DNF08:26:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MOSUREK Grzegorz 167KRAKÓWM201:35:16 DNF02:21:01 DNF03:40:20 DNF05:49:41 DNF06:39:44 DNF06:44:14 DNF08:33:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIELONKA Bogumił 133PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA 'ENDORFINA'PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM201:36:32 DNF02:21:34 DNF03:38:10 DNF05:50:26 DNF06:58:34 DNF06:58:38 DNF08:58:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIKOŁAJCZYK Jarosław 162ŁÓDŹM101:46:33 DNF02:37:23 DNF04:08:15 DNF06:36:18 DNF08:07:06 DNF08:26:37 DNF10:33:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MONIAKOWSKI Adam 105BUTTONS TEAMŻARYM201:36:43 DNF02:22:07 DNF03:50:43 DNF06:03:33 DNF07:24:33 DNF07:24:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KORUMBEL Artur 142AMBITNI AMATORZYPRZYBYNÓWM201:39:50 DNF02:29:19 DNF04:01:58 DNF06:20:49 DNF07:29:19 DNF08:00:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻYTNIK Piotr 121BUTTON'S TEAMŻARYM201:36:49 DNF02:24:05 DNF03:50:34 DNF06:26:04 DNF07:42:16 DNF08:02:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ULFIK Tomasz 135KATOWICEM201:14:18 DNF01:50:55 DNF02:51:35 DNF04:36:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JANOWSKA Anna 155DRUŻYNA WILKAOLSZTYNK201:22:48 DNF02:01:35 DNF03:10:48 DNF05:06:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LANUSZNY Tomasz 137HRMAX ŻORYPALOWICEM201:23:01 DNF02:03:21 DNF03:20:27 DNF05:26:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BIAŁOSZEWSKI Tomasz 163POZNAŃM2 DNF DNF DNF07:01:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DEMIANIUK Piotr 149KOBYŁKAM201:28:55 DNF02:11:56 DNF03:26:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DEMIANIUK Magdalena 148KKMBKOBYŁKAK201:28:56 DNF DNF03:28:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 53 wynik(ów)