ULTRA MARATON 3X BABIA GÓRA

Organizator:
KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data:
2019-06-08
Miejsce:
Babia Góra
Dystans:
70 km
Zgłoszonych:
45
Wystartowało:
41
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
36
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 13.5km | 18km | 23km | 27km | 29km | 37km | 39km | 43.5km | 43.6km | 47.5km | 57km | 62km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP2_Krowiarki
13.5km
P3_Babia
18km
P2_Krowiarki
23km
P_4
27km
P_5
29km
P_9
37km
P3_Babia
39km
P4_Bufet
43.5km
P4_Bufet
43.6km
P3_Babia
47.5km
P5_BaraniGron
57km
P5_Markowe
62km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
67.7km
Czas
brutto
67.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                    
1DURKOWSKI Marcin 109Sklep 'W Formie' / OborygeniOBORNIKI ŚLĄSKIEM11M 100:00:0001:28:1902:19:0202:47:2203:00:1903:34:4106:00:4806:50:0606:57:3808:04:2209:55:5110:30:08.5510:30:08.55 9:186.4
2KORPALSKI Tomasz 122Biegaj z glowaGDAŃSKM21M 200:00:0001:36:4202:31:0003:00:0503:13:3503:54:0805:21:5806:36:1607:24:4207:28:1808:39:4009:45:1110:46:2311:26:37.3011:26:37.30+00:56:2810:085.9
3BARTYZEL Marek 102ZAWOJAM22M 300:00:0001:27:5402:17:5702:45:3002:58:5303:34:3306:24:0206:57:1507:02:0108:19:1709:24:5710:22:0200:30:0011:32:11.4011:32:11.40+01:02:029:466.1
4MAJCHER Piotr 126Eskadra KrakówKRAKÓWM23M 400:00:1101:32:3302:26:0002:55:3103:09:3503:45:2206:36:1307:27:4107:30:1808:56:3411:04:0411:40:53.8511:41:05.10+01:10:5610:215.8
5GÓRSKI Zygmunt 115Wichry Beskidu T.R.WADOWICEM24M 500:00:0001:27:5002:20:4302:53:4903:46:0005:21:0506:39:5807:35:4809:03:4810:18:3911:19:4112:04:02.8512:04:02.85+01:33:5410:415.6
6GRZELAK Kamila 116IWONICZ-ZDRÓJK11K 100:00:0001:39:4102:34:2803:07:1203:20:4204:00:3905:33:5006:48:0507:46:3207:48:2509:04:0610:20:2311:22:1312:10:30.6012:10:30.60+01:40:2210:475.6
7PUDŁO Mateusz 133Warbud Running TeamŻABIANKAM12M 600:00:0001:37:2302:35:3803:01:1803:59:5505:29:5306:53:0207:36:4807:49:5609:10:1010:24:2311:34:2912:19:26.4512:19:26.45+01:49:1710:555.5
8DATA Tomasz 107HRmax ŻoryŻORYM25M 700:00:0001:28:1002:21:5702:51:4303:07:5603:46:1505:23:2106:41:2607:35:5407:46:1509:11:4110:22:4111:35:2212:21:57.8012:21:57.80+01:51:4910:575.5
9ŁOZIŃSKI Łukasz 124TT SzczecinSZCZECINM26M 800:00:0001:47:2202:49:4403:20:4303:37:5604:22:4905:53:2007:17:4008:08:4608:15:4909:38:2210:48:0611:48:4212:25:29.6012:25:29.60+01:55:2111:005.4
10PYCIA Adam 134Korona Masters KrakówKRAKÓWM31M 900:00:0601:38:4902:38:1903:08:4103:26:0104:06:5205:53:1907:17:4908:08:2508:16:5609:38:2610:54:1911:59:1312:42:39.7012:42:45.85+02:12:3711:155.3
11POMAGRUK Katarzyna 130Biegnę, żeby Bartek mógł biegać.KIELCEK21K 200:00:0001:38:4602:38:1603:08:4003:20:1804:08:5105:53:3307:18:5708:09:3308:16:2809:46:1712:24:3213:10:59.7013:10:59.70+02:40:5111:415.1
12MORAWA Mateusz 127Lacho TeamRADZISZÓWM27M 1000:00:0001:34:5802:26:5502:52:4003:08:1703:47:4305:29:5506:52:0407:47:2708:05:0409:31:3211:01:3012:24:4813:11:02.4013:11:02.40+02:40:5311:415.1
13WALESKA Nico 141NULLM13M 1100:00:0001:41:5002:44:1703:16:3903:36:4704:20:2405:55:2407:25:1208:21:0308:29:0010:02:2511:25:0212:32:3113:16:25.5513:16:25.55+02:46:1711:455.1
14BEDNARZ Jakub 103DRUŻYNA SZPIKUZAKOPANEM28M 1200:00:0001:36:0302:35:0703:08:0603:24:0704:07:1005:52:4307:19:0208:20:3308:26:0209:54:4311:22:5312:27:5313:20:07.2513:20:07.25+02:49:5811:495.1
15SOWIK Marcin 137TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM32M 1300:00:1101:40:1602:41:1903:15:0003:30:5004:16:2306:00:1307:29:2108:27:2708:31:4910:00:4811:21:4612:36:2013:25:34.9013:25:46.40+02:55:3711:535
16WINCENCIAK Krzysiek 144Eskadra KrakówDOJAZDÓWM29M 1400:00:1101:40:1802:36:2103:08:2603:25:5004:05:5205:59:0107:23:4708:27:0808:44:1710:06:5711:24:5512:45:4113:26:14.2513:26:25.50+02:56:1611:545
17KRZEMIEŃ Paweł 123Uśmiechnięty GrabarzMYŚLENICEM14M 1500:00:0301:46:1302:49:5703:22:2603:40:2104:24:5806:16:4207:40:0908:34:1008:45:3310:10:3611:36:0212:46:1613:39:35.6513:39:39.50+03:09:3012:065
18BOROWIK Tomasz 104ATOMKRAKÓWM210M 1600:00:0001:49:0302:52:0103:23:1303:47:1604:32:4706:15:1207:44:5608:41:5109:01:0410:29:3411:48:0613:01:3713:50:24.6513:50:24.65+03:20:1612:154.9
19DWORNIK Maciek 110Warczące SzprychyKRAKÓWM211M 1700:00:0001:39:5302:45:4003:21:0903:37:0104:22:0906:02:4507:39:1308:36:3009:03:0910:27:4213:01:0513:50:26.4513:50:26.45+03:20:1712:154.9
20DULAK Wojciech 108BYTOMM212M 1800:00:0001:55:2903:03:5103:42:5004:00:3804:46:2006:27:4407:59:1809:03:4209:15:0510:39:2512:01:5513:11:0814:00:18.7514:00:18.75+03:30:1012:244.8
21DYDUŁA Łukasz 111Ital Car TeamKRAKÓWM213M 1900:00:0001:52:4303:01:4503:40:1603:59:5904:47:0506:37:2808:14:2709:15:4709:26:2311:00:2413:51:0714:34:59.4014:34:59.40+04:04:5012:554.6
22PIETRZAK Jacek 129ŁÓDŹM214M 2000:00:0001:52:5202:54:0003:27:5703:51:5004:35:2506:25:4007:54:2609:09:0609:27:4710:58:3013:45:3514:37:10.8514:37:10.85+04:07:0212:574.6
23WALKOWIAK Dariusz 142ŁÓDŹM215M 2100:00:0001:46:2902:52:1603:27:4803:47:1304:32:4406:29:2708:01:4209:08:3109:18:1910:58:3413:46:1314:39:47.6514:39:47.65+04:09:3912:594.6
24JUSZKO Krzysztof 119WARSZAWAM216M 2200:00:0001:48:2302:53:2103:29:5104:35:4506:47:4208:21:4909:28:4309:45:5311:22:4914:04:1914:54:46.6014:54:46.60+04:24:3813:124.5
25SKROK Krzysztof 135RykowiskoPŁOCKM217M 2300:00:0001:48:5202:53:0103:35:3503:52:5104:37:5206:46:3508:22:2509:31:0709:46:2311:16:4014:04:2814:55:22.3014:55:22.30+04:25:1313:134.5
26KLUKOSZOWSKI Marek 120NOWA BIAŁAM15M 2400:00:1001:50:4602:55:0403:35:1503:52:5404:38:4106:45:2608:21:4309:29:3309:42:5111:13:0814:05:1414:56:20.0514:56:30.45+04:26:2113:144.5
27STASZEWSKI Piotr 138POTASZEM218M 2500:00:0801:53:5203:03:1203:41:2306:53:1108:36:2309:40:0009:51:2111:26:4814:11:5315:02:05.8015:02:14.05+04:32:0513:194.5
28BUKOWSKI Piotr 105SG squadJÓZEFÓWM219M 2600:00:0001:49:0002:53:5303:29:5803:56:4904:47:0006:52:1808:26:3909:33:1209:56:4011:33:0614:24:1515:12:13.2015:12:13.20+04:42:0413:284.5
29FLASIŃSKI Michał 112GLIWICEM16M 2700:00:0002:00:4903:15:3104:01:2607:13:2308:33:2109:39:3809:50:0611:26:5014:27:5115:24:41.3515:24:41.35+04:54:3213:394.4
30CHRZĄŚCIK Anna 106Płomyk OlkuszKRZESZOWICEK22K 300:00:0001:46:0502:50:3703:25:1604:02:2704:29:1706:20:5107:51:1408:52:4109:02:2610:34:5112:07:1013:23:1515:25:11.7515:25:11.75+04:55:0313:394.4
31FOLTA Sławomir 113Orange PolskaMIELECM33M 2800:00:0001:49:4102:58:3203:38:3507:02:1508:42:1209:55:3510:09:4111:59:0914:53:1515:44:14.3515:44:14.35+05:14:0513:564.3
32SKUTELA Angelika 136Strefa Byków BytomTARNOWSKIE GÓÄRYK12K 400:00:0001:44:3102:47:4103:25:2504:33:2706:55:1208:41:0009:51:3910:08:4812:00:1513:38:5015:01:3015:59:28.4015:59:28.40+05:29:1914:104.2
33GÓRSKI Krzysztof 114runspace.plBYDGOSZCZM220M 2900:00:0001:41:3502:46:4203:25:0803:49:0404:39:3906:56:3408:38:1009:57:3210:14:0611:59:3015:04:0416:01:54.9016:01:54.90+05:31:4614:124.2
34KOŁODZIEJ Mateusz 121KATOWICEM221M 3000:00:0001:46:2302:56:4103:37:3103:57:3104:54:0607:23:4109:09:2810:24:3210:30:0712:19:5614:00:2715:14:0616:15:17.6016:15:17.60+05:45:0914:244.2
35SZPAŁA Jakub 139ŻAGAŃM17M 3100:00:0002:04:3503:19:1603:52:4204:14:5507:28:2609:35:5610:39:2510:46:0612:50:3314:49:0715:46:1116:30:19.4516:30:19.45+06:00:1014:374.1
36PAŁKOWSKA Agata 128KRAKÓWK23K 500:00:0002:10:3503:27:0904:12:3107:55:5109:52:4111:04:1111:18:4212:58:0614:40:0515:51:5316:45:47.0516:45:47.05+06:15:3814:514
ARKUSZYŃSKA Beata 101TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIK2DNF02:09:00 DNF03:25:26 DNF04:12:28 DNF DNF DNF08:11:03 DNF10:04:42 DNF11:28:16 DNF DNF13:31:58 DNF15:34:36 DNF DNF DNF DNF--
ŁUBIEŃSKI Wojciech 125POZNAŃM2DNF02:06:43 DNF03:25:09 DNF04:09:45 DNF DNF DNF08:01:51 DNF10:04:57 DNF11:23:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WARDAK Ewa 143Impuls KomorówKOMORÓWK2DNF02:04:57 DNF03:19:53 DNF04:03:55 DNF DNF DNF08:33:48 DNF10:20:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻYTNIK Piotr 145BUTTON'S TEAMŻARYM2DNF02:22:09 DNF03:59:20 DNF04:54:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TYCHOWICZ Robert 140BUTTON'S TEAMŻARYM2DNF02:22:13 DNF03:59:31 DNF04:54:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 41 wynik(ów)