ULTRA MARATON 4X BABIA GÓRA

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data/ Date:
2018-06-09
Miejsce/ Place:
Babia Góra
Dystans/ Distance:
76.3 km
Zgłoszonych/ Registered:
15
Wystartowało/ Started:
15
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
15
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 7.8km | 12km | 16km | 22km | 27km | 31km | 42km | 59km | 62km | 65km | 68.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open K | Open M

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M12
7.8km
13
12km
14
16km
B
22km
P1(16)
27km
B
31km
B
42km
P3(21)
59km
M
62km
B
65km
M
68.5km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
76.3km
Czas
brutto
76.3km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
                  
1KĄCKI Tomasz 38PRZENOSZAOpen M1M 101:05:4201:35:0102:24:3003:41:1204:17:3505:17:2407:10:5810:27:1711:27:0812:07:3012:45:5913:31:28.9513:31:37.90 10:385.6
2ŚCIESZKA Wojciech 3313 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWOpen M2M 201:09:4601:41:3002:34:2104:02:4604:38:0605:53:4107:56:1110:42:0511:40:5612:25:0612:51:3713:33:37.4513:33:39.85+00:02:0110:395.6
3JAKUBCZYK Paweł 9KOLKA PIERDZISZEWKIELCEOpen M3M 301:12:2401:48:0002:44:2204:11:1304:47:2006:01:4308:10:3610:59:3912:03:0912:47:3813:14:1913:53:09.4513:53:13.75+00:21:3510:555.5
4RACZAK Maciej 39KATOWICEOpen M4M 401:07:1801:38:5302:27:3203:48:5304:21:3405:33:5707:41:1610:55:3212:28:2913:28:1213:59:3814:43:33.4514:43:36.30+01:11:5811:345.2
5KOŁEK Szymon 26NOWY SĄCZOpen M5M 501:10:3501:44:1102:38:3203:59:3504:36:4405:55:1008:04:4011:07:3112:11:2913:33:0600:30:0014:52:54.8014:53:01.90+01:21:2411:185.3
6KIJANKA Artur 4ZIELONKIOpen M6M 601:03:0401:33:3602:24:0803:43:4904:24:3805:39:2707:51:4811:25:4412:35:2013:25:3614:03:2114:56:11.1014:56:13.15+01:24:3511:445.1
7HÁJEK Jakub 27KROMĚŘÍŽOpen M7M 701:19:3701:56:1102:54:2004:20:1505:04:3606:30:4708:44:1811:38:1312:40:3813:42:1114:13:4814:58:37.3014:58:46.90+01:27:0911:465.1
8POSZALSKI Karol 11ŚKAKIELCEOpen M8M 801:11:0901:44:1802:39:1204:07:0404:46:0906:02:5808:20:1911:40:2612:47:3813:44:1914:25:3115:21:49.7515:21:51.80+01:50:1312:045
9MIKULSKI Tomasz 10JÓZEFÓWOpen M9M 901:09:5901:45:5402:45:2104:19:0505:03:1906:29:0108:57:5212:30:0913:53:3714:54:1415:25:5616:18:30.6016:18:33.40+02:46:5512:494.7
10KRETEK Marcin 14TYCHYOpen M10M 1001:16:0501:53:1802:52:3204:33:2105:18:2307:09:5609:51:3814:21:2615:05:0515:29:5716:20:24.3016:20:31.80+02:48:5312:504.7
11WYGANOWSKI Konrad 17RUMIAOpen M11M 1101:09:5401:43:1202:38:3904:08:1304:47:2906:26:5309:05:0012:26:1013:31:4515:07:3915:56:4816:50:22.3516:50:33.60+03:18:5513:144.5
12CHEŁMINIAK Marcin 32ULTRAKREWSOPOTOpen M12M 1201:18:3701:55:1202:54:4204:27:4105:10:5906:34:4309:01:5412:26:1013:31:4615:06:5515:56:3716:50:20.7516:50:33.75+03:18:5513:144.5
13BERNATOWICZ Ziemowit 42KOLECZKOWOOpen M13M 1301:15:0801:50:5302:49:4504:25:1005:07:4106:32:5112:20:4613:29:3102:30:0016:55:02.8016:55:15.20+03:23:3711:205.3
14MIREK Grzegorz 23MOVE STUDIOKRAKÓWOpen M14M 1401:09:5001:44:0602:38:1404:09:3304:54:3506:27:0508:50:2412:12:4413:35:0002:30:0017:13:01.7017:13:11.75+03:41:3311:345.2
15POGOCKI Piotr 19KNURÓWOpen M15M 1501:19:5801:56:5403:02:3204:49:4205:46:1407:24:3710:25:5415:31:3318:18:50.3518:19:01.00+04:47:2314:244.2
Znaleziono 15 wynik(ów)