ULTRA MARATON 6X BABIA GÓRA

Organizator:
KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data:
2018-06-09
Miejsce:
Babia Góra
Dystans:
102.6 km
Zgłoszonych:
26
Wystartowało:
19
Nie ukończyło:
18
Ukończyło:
1
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7.8km | 12km | 16km | 22km | 27km | 27.01km | 31km | 42km | 59km | 62km | 65km | 68.5km | 77km | 79km | 82km | 93km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP2_Krowiarki
7.8km
P2_Zawrotka
12km
P2_14A
16km
P3_Babia
22km
P4_Bufet
27km
P4_Bufet
27.01km
P3_Babia
31km
P3_Babia
42km
P5_BaraniGron
59km
P5_Markowe
62km
P3_Babia
65km
P5_Markowe
68.5km
P5_Markowe
77km
P3_Babia
79km
P5_Markowe
82km
P3_Babia
93km
Czas
netto
102.6km
Czas
brutto
102.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                       
HÁJEK Jan 28ŠELEŠOVICEOpen MDNF01:22:33 DNF01:58:59 DNF02:57:14 DNF04:31:27 DNF05:15:10 DNF05:24:17 DNF06:40:36 DNF09:04:48 DNF12:18:54 DNF13:30:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DATA Tomasz 25HRmax ŻoryŻORYOpen MDNF01:20:17 DNF01:53:09 DNF02:45:34 DNF04:09:12 DNF04:49:01 DNF05:06:52 DNF06:16:37 DNF08:34:59 DNF11:54:07 DNF13:33:37 DNF15:00:33 DNF15:49:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MATUSZEWSKI Marek 7Runner's PowerŚREMOpen MDNF01:16:07 DNF01:53:54 DNF02:54:57 DNF04:33:29 DNF05:19:18 DNF05:32:44 DNF06:50:30 DNF09:40:09 DNF DNF13:21:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIKRUT Remigiusz 13IACHCHEŁMNOOpen MDNF01:22:29 DNF01:58:19 DNF03:02:51 DNF04:36:52 DNF05:27:24 DNF05:47:43 DNF07:01:13 DNF10:03:27 DNF DNF14:57:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHRZĄŚCIK Anna 20Płomyk OlkuszKRZESZOWICEOpen KDNF01:19:22 DNF01:57:03 DNF03:02:07 DNF04:47:30 DNF05:37:35 DNF05:44:45 DNF07:01:40 DNF09:51:35 DNF DNF15:05:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BARANOW Tomasz 2PLATERÓWOpen MDNF01:09:31 DNF01:41:23 DNF02:36:16 DNF04:06:54 DNF04:59:49 DNF05:03:06 DNF06:13:30 DNF06:40:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GÓRAL Grzegorz 34Muay Running TeamKRAKÓW SWOSZOWICEOpen MDNF01:09:59 DNF01:42:49 DNF02:34:35 DNF03:59:02 DNF04:32:26 DNF04:39:22 DNF05:47:18 DNF07:52:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PADEWSKI Artur 16Trail Runners JaworznoJAWORZNOOpen MDNF01:03:51 DNF01:35:08 DNF02:24:08 DNF03:49:26 DNF04:21:59 DNF04:27:38 DNF05:43:34 DNF08:18:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GÓRYŃSKI Rafał 40Eko Okna RunnersRYBNIKOpen MDNF01:09:19 DNF01:41:11 DNF02:34:26 DNF04:07:14 DNF04:48:52 DNF04:54:37 DNF06:05:18 DNF08:38:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIKORA Maciej 41Vegan GainsWARSZAWAOpen MDNF01:16:04 DNF01:54:13 DNF02:55:22 DNF04:33:07 DNF05:17:47 DNF05:41:29 DNF07:02:44 DNF09:51:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁADYKO Damian 31Byle do MetyGDYNIAOpen MDNF01:29:14 DNF02:08:18 DNF03:13:42 DNF04:52:50 DNF05:43:09 DNF05:56:11 DNF07:13:02 DNF10:18:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZGAGACZ Paweł 24WROCŁAWOpen MDNF01:18:02 DNF01:55:03 DNF02:57:57 DNF04:47:23 DNF05:33:22 DNF05:49:44 DNF07:23:29 DNF10:57:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BARAN Michał 22JW 4808 GołdapBYDGOSZCZOpen MDNF01:19:20 DNF01:59:02 DNF03:03:36 DNF04:48:06 DNF05:36:47 DNF05:40:45 DNF07:16:29 DNF10:57:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BASTIAN Jacek 35Ultrakrew TeamGDAŃSKOpen MDNF01:23:02 DNF02:02:19 DNF03:12:19 DNF05:02:09 DNF05:51:14 DNF05:59:02 DNF07:37:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SUCHCICKI Krzysztof 21WROCŁAWOpen MDNF01:20:12 DNF01:59:02 DNF03:04:58 DNF04:55:22 DNF05:54:32 DNF06:07:29 DNF07:42:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAŁKOWSKA Agata 1Running Obsession TeamKRAKÓWOpen KDNF01:32:26 DNF02:16:20 DNF03:28:09 DNF05:21:52 DNF06:15:04 DNF06:19:45 DNF07:45:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RZEPKA Remigiusz 8GREENBUDMIKOŁÓWOpen MDNF01:07:32 DNF01:40:48 DNF02:34:01 DNF04:06:55 DNF04:50:10 DNF04:52:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BURY Bartłomiej 37ZAWOJAOpen MDNF01:31:47 DNF02:14:51 DNF03:33:01 DNF05:51:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JANIEC Robert 3Polski Klub AlpejskiCZELADŹOpen MDNF01:21:19 DNF02:02:50 DNF03:19:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 19 wynik(ów)