ULTRA MARATON 6X BABIA GÓRA

Organizator:
KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data:
2019-06-08
Miejsce:
Babia Góra
Dystans:
102.6 km
Zgłoszonych:
14
Wystartowało:
9
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
3
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 13.5km | 18km | 23km | 27km | 29km | 37km | 39km | 43.5km | 43.6km | 47.5km | 57km | 62km | 65km | 68.5km | 77km | 79km | 82km | 93km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP2_Krowiarki
13.5km
P3_Babia
18km
P2_Krowiarki
23km
P_4
27km
P_5
29km
P_9
37km
P3_Babia
39km
P4_Bufet
43.5km
P4_Bufet
43.6km
P3_Babia
47.5km
P5_BaraniGron
57km
P5_Markowe
62km
P3_Babia
65km
P5_Markowe
68.5km
P5_Markowe
77km
P3_Babia
79km
P5_Markowe
82km
P3_Babia
93km
Czas
netto
102.6km
Czas
brutto
102.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                         
1FICEK Roman 4Muay Running TeamSKAWICAOpen M1M 100:00:0001:21:3902:05:0902:26:2102:38:3403:09:5705:38:3306:14:1006:16:4407:14:0908:08:5508:57:3109:33:1809:52:3311:01:4011:38:3512:02:5913:53:4815:08:11.4015:08:11.40 8:516.8
Przekroczony limit czasu: 17:00:00
LIMWYRODEK Jakub 28TurboptysieNOWA RUDAOpen M00:00:0001:34:3002:25:1602:55:2503:09:3703:46:2406:16:1107:06:5707:13:1908:22:1609:29:5710:30:4211:13:5811:40:0513:06:1613:49:5714:24:2916:43:0718:39:13.0018:39:13.00--
LIMPRZYBYŁ Zbigniew 21SzurkowoMOSINAOpen M00:00:0001:25:3202:13:4502:42:1403:33:3805:59:0306:45:2506:58:5508:05:0009:11:4510:13:2710:56:3611:25:2112:39:5713:24:5714:06:5916:43:1418:39:14.0018:39:14.00--
KANIEWSKI Sebastian 9KOSZALINOpen MDNF01:33:24 DNF02:32:41 DNF03:07:14 DNF03:23:25 DNF04:09:44 DNF06:05:09 DNF07:37:55 DNF08:49:00 DNF09:01:16 DNF10:33:27 DNF DNF11:19:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WITOS Mateusz 26Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKOpen MDNF02:00:38 DNF03:03:38 DNF03:37:49 DNF03:52:58 DNF04:37:35 DNF05:18:34 DNF08:26:33 DNF09:26:03 DNF09:31:33 DNF11:22:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MYSZKOWSKI Paweł 18Białostocka Sekta BiegaczyWARSZAWAOpen MDNF02:00:38 DNF03:14:47 DNF03:55:21 DNF DNF DNF07:34:20 DNF09:27:06 DNF10:40:44 DNF10:49:15 DNF12:39:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HÁJEK Jakub 7KROMĚŘÍŽOpen MDNF01:48:55 DNF02:49:56 DNF03:22:56 DNF03:40:16 DNF04:22:01 DNF06:01:53 DNF07:31:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZEREMETA Andrzej 24PZU SPORT TEAMWARSZAWAOpen MDNF01:48:27 DNF02:59:37 DNF03:39:37 DNF04:03:32 DNF04:55:16 DNF06:52:23 DNF08:34:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WEYNA Bartosz 25GDAŃSKOpen MDNF01:32:08 DNF02:24:16 DNF03:10:03 DNF03:23:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 9 wynik(ów)