ULTRAJANOSIK 10 KM LEDWO DYCHA
ULTRAJANOSIK
Organizator : Fundacja Na Ratunek
Data : 2021-08-28
Miejsce : Niedzica
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 69
Wystartowało : 52
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 52
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KNUTELSKI Błażej 42GORĄCY POTOKGRYWAŁDSenior Mężczyzn1M 100:00:0200:48:13.0500:48:15.45 4:4912,4
2KOZIK Adam 47GRYWAŁDSenior Mężczyzn2M 200:00:0200:50:42.1000:50:44.65+00:02:295:0411,8
3MALEC Łukasz 36NIEDZICA TEAMNIEDZICAMaster Mężczyzn1M 300:00:0200:51:09.4000:51:11.65+00:02:565:0611,7
4KRAUS Arakadiusz 251Master Mężczyzn2M 400:00:0200:55:06.8000:55:08.90+00:06:535:3010,9
5KURZEJA Michał 55MYENDURANCETEAMKAMIENICASenior Mężczyzn3M 500:00:0200:55:53.9000:55:56.00+00:07:405:3510,7
6BAZUŁKA Aleksandra 279Senior Kobiet1K 100:00:0200:57:07.5500:57:09.65+00:08:545:4210,5
7GÓRECKI Marcin 221NIEDZICAMaster Mężczyzn3M 600:00:0400:58:20.3000:58:24.80+00:10:095:5010,3
8KANIUKOVA Katarina 283Senior Kobiet2K 200:00:0001:04:25.0001:04:25.00+00:16:096:269,3
9SMOŁUCH Tomasz 30SAINT-GOBAIN SQUADOLKUSZMaster Mężczyzn4M 700:00:0201:06:12.2501:06:15.10+00:17:596:379,1
10KORZENIOWSKI Damian 46ZYNGIERÓWKASenior Mężczyzn4M 800:00:0301:07:06.8001:07:09.95+00:18:546:428,9
11WAWRÓW Mirosław 21BBL RACIBORZBABORÓWMaster Mężczyzn5M 900:00:0301:07:34.1001:07:37.75+00:19:226:458,9
12ZAJONCOVA Jana 32ZAMAGURSKÍ BEZCISPIŠSKÉ HANUŠOVCEMaster Kobiet1K 300:00:0001:08:57.0001:08:57.00+00:20:416:538,7
13JACHERA Elżbieta 51WINNICA SPISZ NOCLEGIŁAPSZE NIŻNEWeteran Kobiet1K 400:00:0201:08:59.9001:09:02.15+00:20:466:538,7
14KOSIŃSKI Krzysztof 22RĄCZE JELENIEŁÓDŹMaster Mężczyzn6M 1000:00:0401:09:57.1001:10:01.50+00:21:466:598,6
15WIELGOSZ Maciej 218KRAKÓWMaster Mężczyzn7M 1100:00:0601:10:32.1501:10:38.55+00:22:237:038,5
16GRYBOŚ Zbigniew 29GRYBÓWWeteran Mężczyzn1M 1200:00:0301:11:48.0501:11:51.50+00:23:367:108,4
17KRÓL Michał 49KACWINSenior Mężczyzn5M 1300:00:0301:13:04.2501:13:07.70+00:24:527:188,2
18SIWEK Grzegorz 41LANRUNSLANCKORONAWeteran Mężczyzn2M 1400:00:0501:13:02.4001:13:07.90+00:24:527:188,2
19DYDA Krzysztof 40KACWINMaster Mężczyzn8M 1500:00:0301:13:04.8001:13:08.60+00:24:537:188,2
20JAGLARZ Jarosław 35JAROSŁAW JAGLARZWILKOWISKOWeteran Mężczyzn3M 1600:00:0701:13:01.9001:13:09.65+00:24:547:188,2
21KORZENIOWSKA Monika 45PAWŁÓWSenior Kobiet3K 500:00:0301:13:13.4001:13:16.60+00:25:017:198,2
22WESOŁOWSKI Robert 250Fundacja na RatunekDĘBLINMaster Mężczyzn9M 1700:00:0701:13:22.9001:13:30.70+00:25:157:208,2
23CURZYDŁO Magdalena 34POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKMaster Kobiet2K 600:00:0201:19:08.5001:19:11.40+00:30:557:547,6
24MAJEWSKI Szymon 8076KRAKÓWMaster Mężczyzn10M 1800:00:0401:19:07.3501:19:11.80+00:30:567:547,6
25SZADORSKA Agnieszka 10ŁAZISKA GÓRNEMaster Kobiet3K 700:00:0501:19:50.7001:19:55.80+00:31:407:597,5
26SOBIERAJ Krzysztof 4SOBOLE TEAMPUSZCZYKOWOWeteran Mężczyzn4M 1900:00:0601:20:21.4001:20:27.50+00:32:128:027,5
27MILCZAREK Dominik 38KOZŁÓW BISKUPIMaster Mężczyzn11M 2000:00:0401:22:32.8501:22:37.00+00:34:218:157,3
28MILCZAREK Joanna 37KOZŁÓW BISKUPIMaster Kobiet4K 800:00:0401:22:33.0001:22:37.15+00:34:218:157,3
29POLAKÓW Sławomir 1ULTRA PAJĄKINAKŁO NAD NOTECIĄWeteran Mężczyzn5M 2100:00:0701:22:31.7501:22:38.95+00:34:238:157,3
30TALAROWSKA Agnieszka 5KRASNYSTAWMaster Kobiet5K 900:00:0401:22:40.7501:22:45.40+00:34:298:167,3
31SZEWCZYK Bożena 33KACWINWeteran Kobiet2K 1000:00:0201:28:35.8001:28:38.20+00:40:228:516,8
32PAZERA Jozef 31ZAMAGURSKÍ BEZCISPIŠSKÉ HANUŠOVCESenior Mężczyzn6M 2200:00:0701:29:57.2001:30:04.70+00:41:498:596,7
33STERNA Kamil 2412MINISTERSTWO DZIWNYCH BIEGÓWKRAKÓWMaster Mężczyzn12M 2300:00:0501:30:04.8501:30:10.50+00:41:559:006,7
34ŚLĄSKI Paweł 261Dinozaur Mężczyzn1M 2400:00:0601:31:48.1001:31:54.75+00:43:399:106,5
35WALASEK Przemysław 39TOMASZÓW MAZOWIECKIMaster Mężczyzn13M 2500:00:0401:33:46.0501:33:50.80+00:45:359:226,4
36WOŹNIAK Lidia 19PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNWeteran Kobiet3K 1100:00:0501:34:18.4001:34:24.05+00:46:089:256,4
37RYCHLIK Monika 52#MALICHATEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIMaster Kobiet6K 1200:00:0501:34:46.7001:34:52.10+00:46:369:286,3
38NOSAL Kamila 18MYŚLENICESenior Kobiet4K 1300:00:0801:36:04.5501:36:13.25+00:47:579:366,2
39SZUMIEC Monika 26NIE PANIEŃSKI ANIMYŚLENICESenior Kobiet5K 1400:00:0901:44:13.4501:44:22.70+00:56:0710:255,8
40MROCZKA Kinga 17NIE PANIEŃSKI ANIMYŚLENICEMaster Kobiet7K 1500:00:0001:45:13.0001:45:13.00+00:56:5710:315,7
41KOTARBA Katarzyna 56KIELCEMaster Kobiet8K 1600:00:1001:45:57.3001:46:07.70+00:57:5210:355,7
42MICHOREK Renata 16KRAKÓWWeteran Kobiet4K 1700:00:0501:49:34.1001:49:39.10+01:01:2310:575,5
43SZCZECIŃSKA Kalina 12KRAKÓWMaster Kobiet9K 1800:00:1001:50:52.0501:51:02.65+01:02:4711:055,4
44FRĄCZEK Wiktoria 24KAMIENICA POLSKASenior Kobiet6K 1900:00:0001:53:11.0001:53:11.00+01:04:5511:195,3
45CIELEPA Krzysztof 6MOTOR LBNLUBLINMaster Mężczyzn14M 2600:00:1101:54:50.2001:55:02.00+01:06:4611:295,2
Przekroczony limit czasu: 02:00:00
46BABUT Katarzyna 28NIE PANIEŃSKI ANI TEAMKRAKÓWSenior Kobiet7K 2000:00:0902:07:07.4002:07:16.95+01:19:0112:424,7
47GÓROWSKA Magdalena 44WARSZAWASenior Kobiet8K 2100:00:0802:07:08.4002:07:17.10+01:19:0112:424,7
48LEWICKA Berenika 9NIE PANIENSKI ANIKRAKOWSenior Kobiet9K 2200:00:0702:07:09.5002:07:17.25+01:19:0112:424,7
49WOJTAS Iwona 27NIE PANIEŃSKI ANIKRAKÓWSenior Kobiet10K 2300:00:0902:07:08.4002:07:17.55+01:19:0212:424,7
50KESEK Anna 8NIE PANIEŃSKI ANIPCIMSenior Kobiet11K 2400:00:0802:07:09.6502:07:18.00+01:19:0212:424,7
51PAPIERZ Maria 7KRAKOWSenior Kobiet12K 2500:00:0802:07:10.0002:07:18.80+01:19:0312:434,7
52ERENBERG Małgorzata 2355FUDU&CO. SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMaster Kobiet10K 2600:00:1002:27:50.8502:28:00.85+01:39:4514:474,1
Znaleziono 52 wynik(ów)