ULTRAJANOSIK 55 KM SPISKA PĘTLA

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Na Ratunek
Data:
2019-08-31
Miejsce:
Zespół Rekreacyjny Polana Sosny - Niedzica
Dystans:
55 km
Zgłoszonych:
302
Wystartowało:
250
Nie ukończyło:
12
Ukończyło:
238
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 11km | 38km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuKacwin
11km
Dursztyn
38km
Czas
netto
55km
Czas
brutto
55km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KĘPKA Adrian 5105Decathlon Koszalin DARŁOWOSenior Mężczyzn1M 100:00:0401:14:5604:08:4305:51:41.1005:51:45.10 6:239.4
2KASIŃSKI Maciej 5101WROCŁAWSenior Mężczyzn2M 200:00:1201:19:2504:08:0805:51:36.9005:51:49.45+00:00:046:239.4
3GRONDYS Paweł 5081WROCŁAWMaster Mężczyzn1M 300:00:0501:17:2004:12:0205:58:55.0005:59:00.10+00:07:156:319.2
4GRZELAK Kamila 5304#MĘCINAPANYMĘCINASenior Kobiet1K 100:00:0501:18:3704:12:3305:59:38.3005:59:43.90+00:07:586:329.2
5BANIAK Marcin 5010G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEMaster Mężczyzn2M 400:00:0101:12:4104:16:3406:12:17.8006:12:19.40+00:20:346:468.9
6WARWAS Radosław 5261BISKUPICEMaster Mężczyzn3M 500:00:2101:20:5904:17:1606:13:46.0506:14:07.95+00:22:226:478.8
7KLASA Łukasz 5108GDAŃSKSenior Mężczyzn3M 600:00:0201:14:1804:21:1506:17:35.8006:17:38.05+00:25:526:518.7
8ZALEWSKI Karol 5285JAtrenujeRUMIAMaster Mężczyzn4M 700:00:0101:14:2104:23:4806:19:08.9506:19:10.80+00:27:256:538.7
9SZULTK Magdalena 5248GDAŃSKSenior Kobiet2K 200:00:0601:21:1004:27:5006:24:47.2506:24:54.00+00:33:086:598.6
10TAJCHMAN Jarosław 5251Stajnia BalonaRZESZÓWMaster Mężczyzn5M 800:00:0501:28:3604:43:2606:26:55.6506:27:00.85+00:35:157:028.5
11MUSZYŃSKI Krzysztof 5168BUKOWNOMaster Mężczyzn6M 900:00:0901:21:0404:20:3306:26:55.4006:27:05.10+00:35:207:028.5
12WALASIK Jarosław 5259JAWORZNOWeteran Mężczyzn1M 1000:00:0401:17:1204:30:2506:33:11.4006:33:15.50+00:41:307:088.4
13DZIEDZIC Witold 5059Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWMaster Mężczyzn7M 1100:00:1001:22:1404:30:4406:35:08.7506:35:19.55+00:43:347:118.4
14POCHROŃ Marcin 5205WIELUŃSenior Mężczyzn4M 1200:00:0501:19:5404:24:3406:35:48.3006:35:53.40+00:44:087:118.3
15SZKOŁUDA Miłosz 5246Decathlon KoszalinPOLANÓWSenior Mężczyzn5M 1300:00:0401:16:2804:34:4206:36:14.5506:36:18.85+00:44:337:128.3
16GOŁĄB Marek 5078STAY INSANELUBLINSenior Mężczyzn6M 1400:00:0201:15:3404:28:3206:37:36.0006:37:38.75+00:45:537:138.3
17SNARSKI Piotr 5233Reebok Run CrewWARSZAWAMaster Mężczyzn8M 1500:00:1501:21:5004:34:3206:42:03.9506:42:19.45+00:50:347:188.2
18AGRES Paweł 5002KW KotłowniaLUBLINMaster Mężczyzn9M 1600:00:0901:24:3604:40:5506:42:49.8006:42:59.10+00:51:147:198.2
19ARMATA Adam 5006BIELINYMaster Mężczyzn10M 1700:00:0901:20:1304:36:4306:44:50.0006:44:59.10+00:53:147:218.2
20BISOWSKI Mariusz 5019Kozy w uchuKOBYŁKAMaster Mężczyzn11M 1800:00:0501:26:3204:47:2406:48:09.3006:48:14.35+00:56:297:258.1
21CIEŚLIK Sławomir 5039KNURÓWSenior Mężczyzn7M 1900:00:0701:21:0906:49:35.9506:49:43.05+00:57:577:268.1
22NYKIEL Mariusz 5179SOCIOS SILESIAMYSŁOWICESenior Mężczyzn8M 2000:00:3301:25:1304:46:0506:50:07.8506:50:40.95+00:58:557:278
23WIECZOREK Agata 5267TeBeG Runners Team TARNOBRZEG Master Kobiet1K 300:00:2801:27:2304:49:2506:52:54.9506:53:23.80+01:01:387:308
24ŻUREK-KRÓL Żaneta 5292Poznań CityZenPOZNAŃMaster Kobiet2K 400:00:0201:32:4404:50:5006:57:07.2006:57:10.10+01:05:257:357.9
25DRAŃKO Piotr 5054OTWOCKSenior Mężczyzn9M 2100:00:1401:28:4504:52:2506:58:17.5006:58:31.90+01:06:467:367.9
26MALECKA-LEŃ Patrycja 5153SantanderRunnersTeam RZESZÓWMaster Kobiet3K 500:00:2901:30:4804:54:5906:59:14.0006:59:43.45+01:07:587:377.9
27MURAK Robert 5167ŁĘCZNAMaster Mężczyzn12M 2200:00:2101:20:5804:39:0706:59:32.5506:59:54.40+01:08:097:377.9
28TRZEŹWIŃSKA Anna 5257LBLKAJETANÓWKAMaster Kobiet4K 600:00:2501:40:3804:56:0006:59:43.1507:00:08.65+01:08:237:377.9
29ŁUKOWIAK Karol 5145MUKS SZOK BOJANOWOBOJANOWOMaster Mężczyzn13M 2300:00:2301:33:5805:00:5907:02:46.7007:03:09.95+01:11:247:417.8
30POPRAWSKI Mateusz 5207MUKS SZOK BojanowoBOJANOWOSenior Mężczyzn10M 2400:00:2301:33:5805:01:0007:02:47.1007:03:10.55+01:11:257:417.8
31SZAFRAŃSKA Aleksandra 5243wkurw_teamWARSZAWASenior Kobiet3K 700:00:0401:30:3304:53:2707:05:53.0507:05:57.95+01:14:127:447.7
32STAŃKO Paweł 5305Biesy i CzortyMaster Mężczyzn14M 2500:00:0301:17:0004:40:2007:08:23.9507:08:27.75+01:16:427:477.7
33DĄBROWSKA Natalia 5048Vege Runners OPOLESenior Kobiet4K 800:00:4001:36:2005:00:4307:10:01.1507:10:41.60+01:18:567:497.7
34GAŚ Piotr 5071KAWIK RUNNING TEAMSKOCZÓWSenior Mężczyzn11M 2600:00:2201:27:1104:54:0207:11:06.9507:11:29.10+01:19:447:507.7
35NOWAK Michał 5175DW KINGAKACWINMaster Mężczyzn15M 2700:00:3001:37:2005:02:3907:12:27.2507:12:57.60+01:21:127:517.6
36JAMROZIAK Grzegorz 5089KB Kamień PomorskiKAMIEŃ POMORSKIMaster Mężczyzn16M 2800:00:2001:33:3904:58:4607:14:22.1007:14:42.60+01:22:577:537.6
37MAJNUSZ Tomasz 5151MODLNICASenior Mężczyzn12M 2900:00:0601:22:1704:49:4807:15:44.0007:15:50.50+01:24:057:557.6
38JANIK Rafał 5092Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEMaster Mężczyzn17M 3000:00:0101:21:1804:48:3907:18:01.8507:18:03.70+01:26:187:577.5
39PAWLIK Łukasz 5190Gdów Proud RunnersWIELICZKAMaster Mężczyzn18M 3100:00:1801:31:0104:58:1207:19:01.5007:19:19.55+01:27:347:587.5
40DANIEL Łukasz 5046Gdów Proud Runners GDÓW Senior Mężczyzn13M 3200:00:1701:31:0204:58:1407:19:18.4007:19:36.00+01:27:507:597.5
41KOWALSKI Aleksander 5121WOLA RADZISZOWSKA Senior Mężczyzn14M 3300:23:4701:26:0704:32:3806:56:59.8007:20:46.80+01:29:017:347.9
42KURZYDLAK Jakub 5129EDC Expert97-300 PIOTRKÓW TRYB.Senior Mężczyzn15M 3400:00:3101:35:4005:07:1207:20:47.1507:21:18.75+01:29:338:007.5
43BOHUCKI Piotr 5023REDAMaster Mężczyzn19M 3500:00:3401:34:2305:04:2907:20:49.0507:21:23.50+01:29:388:007.5
44LASKO Łukasz 5131BIESYGDYNIASenior Mężczyzn16M 3600:00:0801:37:3905:12:5507:23:31.3007:23:39.40+01:31:548:037.4
45GESSLER Łukasz 5073BIESYGOŚCICINOSenior Mężczyzn17M 3700:00:0801:37:4205:12:5607:23:32.0007:23:40.15+01:31:558:037.4
46SADOWSKI Mariusz 5221EDC ExpertPIOTRKÓW TRYB.Master Mężczyzn20M 3800:00:3201:36:0805:07:1207:25:08.5507:25:40.80+01:33:558:057.4
47HERMAN Michał 5084WARSZAWASenior Mężczyzn18M 3900:00:2201:31:3505:02:1707:29:03.7507:29:26.40+01:37:418:097.3
48STANGIERSKI Adam 5299POZNANMaster Mężczyzn21M 4000:00:4301:39:3305:19:5907:29:07.3507:29:51.25+01:38:068:097.3
49BELKIEWICZ Rafał 5014Kabaty Ultra WARSZAWA (URSYNÓW)Master Mężczyzn22M 4100:00:0501:32:4905:10:4407:34:42.8007:34:48.50+01:43:038:167.3
50GIERADA Mateusz 5074Night Runners Gliwice GLIWICESenior Mężczyzn19M 4200:00:0401:37:1105:20:5007:34:57.3507:35:01.95+01:43:168:167.3
51RYCERSKI Rafał 5218CZAPLINEKMaster Mężczyzn23M 4300:00:0201:24:0105:20:1707:35:48.8507:35:51.20+01:44:068:177.2
52SZEWCZYK Krzysztof 5245Czewarun TiM CZĘSTOCHOWA Weteran Mężczyzn2M 4400:00:2301:54:4805:20:2207:35:32.4507:35:55.45+01:44:108:167.2
53ZDUNEK Michał 5289EuroSoft Team / wkurw_teamWARSZAWAMaster Mężczyzn24M 4500:00:0501:31:5005:09:3407:37:14.9507:37:20.05+01:45:348:187.2
54FURMAŃSKI Jakub 5070KRAKÓWMaster Mężczyzn25M 4600:00:0401:29:2805:03:4307:38:11.9507:38:16.45+01:46:318:197.2
55PACHO Sylwester 5307papikiWeteran Mężczyzn3M 4700:00:0301:26:1204:53:2807:38:22.9507:38:26.10+01:46:418:207.2
56PASTUŁA Łukasz 5185KOLBUSZOWAMaster Mężczyzn26M 4800:00:1101:35:5105:16:0707:39:14.5007:39:25.55+01:47:408:207.2
57WINIARSKA Monika 5271Biegiem Przez GóryŻORYMaster Kobiet5K 900:00:0901:41:0105:32:4607:39:54.3007:40:03.80+01:48:188:217.2
58KASIŃSKI Wojciech 5102UltraplessPSZCZYNAWeteran Mężczyzn4M 4900:00:1301:38:0905:17:5007:39:57.4507:40:10.65+01:48:258:217.2
59ERENBERG Rafał 5060EDC ExpertPIOTRKÓW TRYB.Master Mężczyzn27M 5000:00:3201:37:0105:17:3007:39:38.3007:40:10.75+01:48:258:217.2
60KOWALSKI Daniel 5122Biegający ŚwidnikŚWIDNIKMaster Mężczyzn28M 5100:00:0901:31:5105:11:0607:41:32.7507:41:42.30+01:49:578:237.1
61RAMOTOWSKI Marcin 5214WARSZAWAMaster Mężczyzn29M 5200:00:1601:31:4505:14:3907:41:46.6007:42:02.70+01:50:178:237.1
62MICHALIK Krzysztof 5157Tg Sokol ZakopaneZAKOPANESenior Mężczyzn20M 5300:00:0801:29:2407:42:18.2007:42:26.90+01:50:418:247.1
63FRANCUZ Mariusz 5065VegeRunnersKRAKOWWeteran Mężczyzn5M 5400:00:2101:37:4805:08:3007:44:26.8507:44:48.60+01:53:038:267.1
64CEBRAT Ewa 5031Pozytywnie Zabiegani SanokSOSNOWIECMaster Kobiet6K 1000:00:2001:47:3005:36:2807:45:35.6507:45:56.00+01:54:108:277.1
65SEKMAN Tomasz 5223KRAKÓWMaster Mężczyzn30M 5500:00:1201:30:5505:20:1307:46:29.4007:46:41.55+01:54:568:287.1
66GÓRKA Piotr 50801982ZASAŃMaster Mężczyzn31M 5600:00:2101:40:5605:28:5107:46:42.7007:47:03.70+01:55:188:297.1
67PÔBIŠ Ivan 52042ThetopZVOLENSenior Mężczyzn21M 5700:00:1301:34:0105:38:5607:48:08.9507:48:22.75+01:56:378:307
68KŁODZIŃSKI Karol 5109TORUŃMaster Mężczyzn32M 5800:00:1601:39:2305:28:0407:48:27.5507:48:43.55+01:56:588:317
69CHOJNACKA Karolina 5035TORUŃMaster Kobiet7K 1100:00:1601:39:2405:28:0407:48:27.5007:48:44.15+01:56:598:317
70KOLASA Bartłomiej 5115Obidowa GłuszecNOWY TARGSenior Mężczyzn22M 5900:00:0201:30:5005:19:0507:48:59.5507:49:02.05+01:57:168:317
71PODODEMSKA-ZABDYR Izabela 5206KS PegazCHYLICEWeteran Kobiet1K 1200:00:4301:46:3905:35:5607:49:17.8507:50:01.30+01:58:168:317
72ZABDYR Marcin 5283KS PegazCHYLICEWeteran Mężczyzn6M 6000:00:4301:41:5905:28:3207:49:17.7007:50:01.50+01:58:168:317
73PERZ Marzenna 5193BUKOWIECWeteran Kobiet2K 1300:00:2401:46:0505:34:2807:50:55.0507:51:19.20+01:59:348:337
74KMITA Krzysztof 5295KRAKÓWSenior Mężczyzn23M 6100:00:1301:26:0305:18:5107:51:24.5007:51:37.85+01:59:528:347
75WASIELEWSKI Oskar 5262DOPIEWIECMaster Mężczyzn33M 6200:00:1301:38:2005:26:0007:52:52.9507:53:06.60+02:01:218:357
75LEWANDOWSKI Marek 5136HopikiKOSZALINSenior Mężczyzn24M 6300:00:3101:38:2905:26:2207:52:35.2007:53:06.60+02:01:218:357
77KOWALCZYK Marcin 5119IWINYMaster Mężczyzn34M 6400:00:0701:30:4405:20:2807:53:26.4007:53:34.05+02:01:488:367
78KAJRUKSZTO Maciej 5098arturkurek.pro CASŻYRARDÓWSenior Mężczyzn25M 6500:00:0401:41:4705:26:0907:54:00.4007:54:05.00+02:02:198:377
79STELMASZCZYK Bartłomiej 5239CZĘSTOCHOWAMaster Mężczyzn35M 6600:00:2001:39:2905:36:2907:53:46.8507:54:07.35+02:02:228:367
80ZAWADZKI Karol 5287Radlinioki w bieguRADLINSenior Mężczyzn26M 6700:00:0601:18:5905:16:0507:55:12.2507:55:19.20+02:03:348:386.9
81KRAWCZYK Karol 5125JAWORZNOSenior Mężczyzn27M 6800:00:3001:26:5505:10:1707:55:29.7007:56:00.00+02:04:148:386.9
82PAWELEC Przemysław 5188TARNOWSKIE GÓRYMaster Mężczyzn36M 6900:00:0801:27:5105:19:1707:56:29.4507:56:38.40+02:04:538:396.9
83SAŁAS Krzysztof 5222Tiger Faja Faja RADOMMaster Mężczyzn37M 7000:00:0301:37:4605:26:4607:56:37.2507:56:40.35+02:04:558:396.9
84BARSZCZ Bartosz 5012Gamblers Running RADOMMaster Mężczyzn38M 7100:00:0201:37:4705:26:5307:58:41.2007:58:43.80+02:06:588:426.9
85KOZŁOWSKI Tomasz 5123Lesz No Limits RunnersLESZNOWeteran Mężczyzn7M 7200:00:2401:33:5805:28:3107:59:30.8507:59:54.85+02:08:098:436.9
86KOCIK Maciej 5111TARNÓWSenior Mężczyzn28M 7300:00:1201:41:2905:28:3407:59:51.3008:00:04.00+02:08:188:436.9
87KARPIŁOWSKA Maria 5100WARSZAWAMaster Kobiet8K 1400:00:3801:35:5405:42:0707:59:28.1008:00:06.95+02:08:218:436.9
88KOCIOŁEK Krzysztof 5112Lubrykant MafiaPIOTRKÓW TRYB.Master Mężczyzn39M 7400:00:3301:41:5605:37:2207:59:37.7008:00:11.05+02:08:258:436.9
89GOLEC Tomasz 5076Bart TeamGDAŃSKMaster Mężczyzn40M 7500:00:0301:37:0405:28:3008:00:09.0008:00:12.75+02:08:278:436.9
90NOWAK Piotr 5176SpartacusCHRZANÓWSenior Mężczyzn29M 7600:00:3001:37:2105:20:2708:00:49.6508:01:20.15+02:09:358:446.9
91WOŁOSZYN Piotr 5278pioRUNWARSZAWAMaster Mężczyzn41M 7700:00:0801:44:4305:35:3208:02:02.1508:02:10.95+02:10:258:456.8
92MIELNICZEK Grzegorz 5161B.RUNNERKRAKÓWWeteran Mężczyzn8M 7800:00:2101:35:1705:32:3408:08:06.2008:08:27.20+02:16:428:526.8
93CZYCZERSKI Jacek 5045GRUPA BIEGOWA BEZ GRANICROGOŹNICAWeteran Mężczyzn9M 7900:00:0901:28:0205:29:2708:08:45.7008:08:55.40+02:17:108:536.8
94SŁABOŃ Mariusz 5231KIWK-a biegaWOLBROMMaster Mężczyzn42M 8000:00:1301:32:0905:16:3408:08:48.9008:09:02.40+02:17:178:536.8
95SŁONAWSKI Łukasz 5232UltraJanuszePIASECZNOMaster Mężczyzn43M 8100:00:4301:41:5905:33:0808:08:37.2008:09:20.35+02:17:358:536.8
96MARSZAŁEK Jan 5155DZIKI TIMKRAKÓWSenior Mężczyzn30M 8200:00:1701:37:4005:40:4808:09:07.8008:09:25.00+02:17:398:536.7
97PRZYBYŁOWICZ Łukasz 5209GOPR KrynicaMACIEJOWAMaster Mężczyzn44M 8300:00:1501:47:3305:47:1808:13:11.5008:13:27.30+02:21:428:586.7
98JANAS Kasia 5091KRAKÓW Senior Kobiet5K 1500:00:1101:47:3605:37:1908:13:47.2008:13:58.65+02:22:138:586.7
99STACHURSKI Paweł 5236SŁOMNIKISenior Mężczyzn31M 8400:00:1101:47:3605:37:1908:13:47.5008:13:58.95+02:22:138:586.7
100SKRZYŃSKI Mirosław 5229SUCHA KOSZALIŃSKAMaster Mężczyzn45M 8500:00:0801:27:3205:22:4608:13:58.6008:14:06.60+02:22:218:586.7
101JURGA Piotr 5303OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior Mężczyzn32M 8600:00:3101:43:1505:38:4108:14:56.6008:15:27.60+02:23:428:596.7
102NISZCZOT Dariusz 5174GORLICESenior Mężczyzn33M 8700:00:0601:28:4905:05:1208:15:32.3008:15:38.80+02:23:539:006.7
103GOLON Marlena 5077Run PasjaSICIENKOMaster Kobiet9K 1600:00:0601:48:4505:57:1908:17:32.2508:17:39.00+02:25:539:026.6
104PIETRASZEWSKI Witold 5197Gostyń Easy TrailGOSTYŃSenior Mężczyzn34M 8800:00:2101:36:4405:36:3708:17:18.7008:17:40.45+02:25:559:026.6
105OLSZEWSKI Jarosław 5181Night RunnersPOZNAŃ Weteran Mężczyzn10M 8900:00:3301:42:5505:44:4308:17:11.5508:17:45.20+02:26:009:026.6
106TATARCZYK Patrycja 5252Sklep Biegacza WARSZAWASenior Kobiet6K 1700:00:0701:50:4805:49:5608:18:19.9508:18:27.15+02:26:429:036.6
107PIETRZAK Mateusz 5199OLEŚNICASenior Mężczyzn35M 9000:00:1701:28:0805:40:1508:18:47.1008:19:04.85+02:27:199:046.6
108BROŻNOWICZ Nataniel 5027MIELECSenior Mężczyzn36M 9100:00:2101:44:3505:42:2708:18:45.9508:19:07.20+02:27:229:046.6
109BANATOWSKI Maciej 5009Zabiegany SkaryszewSKARYSZEWSenior Mężczyzn37M 9200:00:2801:46:2805:54:4208:20:38.8008:21:07.65+02:29:229:066.6
110PÔBIŠ Marek 5298BRATISLAVASenior Mężczyzn38M 9300:00:1301:34:0105:48:3708:23:44.8008:23:58.35+02:32:139:096.6
111HORDZIEJEWICZ-KARASIŃSKA Ewa 5086Strefa BykówBYTOMWeteran Kobiet3K 1800:00:2601:39:4005:47:0108:25:48.0508:26:15.00+02:34:299:116.5
112STASIOWSKI Rafał 5238FreelancerRZESZÓWMaster Mężczyzn46M 9400:00:1901:41:1608:25:55.2008:26:15.15+02:34:309:116.5
113QUINN Andy 5212GDYNIAMaster Mężczyzn47M 9500:00:1501:42:4805:44:0708:26:01.3008:26:16.60+02:34:319:126.5
114ŻYNDA Jan 5302fundacja kierunek ultraSUWAŁKIWeteran Mężczyzn11M 9600:00:1201:44:4605:53:5208:26:49.0508:27:01.80+02:35:169:126.5
115WOLSKA Agata 5276WIELICZKAMaster Kobiet10K 1900:00:1801:47:5905:51:3308:26:52.2508:27:10.75+02:35:259:126.5
116ŚLEPIAK Adam 5300Stajnia BalonaNOWY SĄCZSenior Mężczyzn39M 9700:00:2801:50:1605:49:1208:26:43.0508:27:11.05+02:35:259:126.5
117NOWAKOWSKI Lukasz 5177LOTOS TEAM - Sobczak TeamGDYNIAMaster Mężczyzn48M 9800:00:1601:47:3205:50:2408:26:55.0008:27:11.25+02:35:269:136.5
118WAJCOWICZ Witold 5258Kilometry OddechówSANOKMaster Mężczyzn49M 9900:00:2001:47:3205:49:3808:28:58.2508:29:18.75+02:37:339:156.5
119PAWLAK Artur 5189MEBLE WŁOSKIE SZAJNOCHY BYDGOSZCZSOLEC KUJAWSKIWeteran Mężczyzn12M 10000:00:3401:51:4605:50:3108:29:24.6508:29:59.10+02:38:149:156.5
120KIEŁEK Przemysław 5106Dogoń Grodzisk MazowieckiSZCZĘSNEMaster Mężczyzn50M 10100:00:3901:46:1505:49:0108:29:42.0008:30:21.20+02:38:369:166.5
121DUBIŃSKI Jarosław 5055BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAWeteran Mężczyzn13M 10200:00:0901:41:0505:44:5508:30:22.7008:30:32.00+02:38:469:166.5
122SIMO Peter 5227KRAPKOWICEMaster Mężczyzn51M 10300:00:2601:48:5205:55:3108:31:14.3508:31:40.80+02:39:559:176.5
123IWANICKI Władysław 5088Lubelski Węgiel BogdankaŁĘCZNADinozaur Mężczyzn1M 10400:00:3401:47:3706:04:2508:31:22.8008:31:56.90+02:40:119:176.5
124MAGIERA Paweł 5149SKAWINAMaster Mężczyzn52M 10500:00:1301:44:1406:00:4808:32:23.9508:32:37.85+02:40:529:186.4
125SOBEL Adrian 5234Biegiem Przez GóryJASTRZĘBIE-ZDRÓJMaster Mężczyzn53M 10600:00:1401:41:3406:00:4708:32:27.0008:32:41.15+02:40:569:196.4
126NICIEJA Krzysztof 5171AuuuuuWYSOKAMaster Mężczyzn54M 10700:00:0008:33:00.7008:33:00.70+02:41:159:196.4
127MICHOŃ Kacper 5158NIGHT RUNNERSKONINSenior Mężczyzn40M 10800:00:3201:42:5605:52:3908:32:39.1008:33:12.00+02:41:269:196.4
128PANEK Aleksandra 5184DĘBOGÓRAWeteran Kobiet4K 2000:00:2301:54:3306:04:0108:34:06.0008:34:29.75+02:42:449:206.4
129KULCZYŃSKI Michał 5127GDAŃSKMaster Mężczyzn55M 10900:00:1901:54:3806:06:3508:34:56.3508:35:15.85+02:43:309:216.4
130NIEWIADA Maciej 5173eXploradorDOPIEWOMaster Mężczyzn56M 11000:00:2601:52:4805:56:5708:35:19.5008:35:45.80+02:44:009:226.4
131WODYŃSKI Jacek 5274EQUIDONOWY SĄCZWeteran Mężczyzn14M 11100:00:2601:44:1005:58:3708:36:03.7508:36:29.85+02:44:449:226.4
132WILMAN Andrzej 5270WSLŁÓDŹSenior Mężczyzn41M 11200:00:2901:56:4306:02:2708:36:36.2508:37:05.45+02:45:209:236.4
133LISOWSKA Kamila 5141Yno ultra / Leśne RunZABRZESenior Kobiet7K 2100:00:4101:54:1006:03:2608:39:44.7008:40:26.20+02:48:419:276.3
134SADOWSKA Jagoda 5220#YOLOTEAMKRKKRAKÓWSenior Kobiet8K 2200:00:1001:40:3305:57:1308:40:21.4508:40:31.75+02:48:469:276.3
135ANTOŃCZAK Damian 5003Krasnystaw BiegaŻÓŁKIEWKASenior Mężczyzn42M 11300:00:2801:59:0406:12:4708:40:25.2008:40:53.40+02:49:089:276.3
135ANTOŃCZAK Marek 5005Krasnystaw BiegaŻÓŁKIEWKAMaster Mężczyzn57M 11400:00:2701:59:0606:12:4908:40:25.5008:40:53.40+02:49:089:276.3
137ANTOŃCZAK Justyna 5004Krasnystaw BiegaŻÓŁKIEWKASenior Kobiet9K 2300:00:2801:59:0306:12:4808:40:24.6008:40:53.50+02:49:089:276.3
138WENCEL Jarek 5265eXploradorDOPIEWIECMaster Mężczyzn58M 11500:00:2701:52:4805:56:5708:41:03.3008:41:30.70+02:49:459:286.3
139BŁACHNO Marcin 5020Aniołki CharliegoKRAKÓWMaster Mężczyzn59M 11600:00:3901:46:2206:01:3908:42:03.2008:42:42.75+02:50:579:296.3
140BAGIŃSKA Paulina 5007KACZKOWOMaster Kobiet11K 2400:00:2501:52:5006:11:0308:44:14.7008:44:40.60+02:52:559:316.3
141PIĄTEK Rafał 5195Obleśni biegacze KRAKÓW Master Mężczyzn60M 11700:00:0501:53:0906:11:0608:44:35.4508:44:41.30+02:52:569:326.3
142MAJER Damian 5150YNO Ultra KRUSZWICAMaster Mężczyzn61M 11800:00:4001:36:5106:13:5008:44:49.5508:45:30.45+02:53:459:326.3
143CHUDYBA Michał 5036GDAŃSKMaster Mężczyzn62M 11900:00:3801:52:4406:01:1708:45:06.9508:45:44.95+02:53:599:326.3
144NADULSKI Piotr 5297Good Space PIŁAMaster Mężczyzn63M 12000:00:1601:46:4206:14:1808:46:30.1508:46:46.20+02:55:019:346.3
145FRANKIEWICZ Jakub 5067KRAKÓWMaster Mężczyzn64M 12100:00:3901:46:2206:03:4908:46:22.3508:47:01.50+02:55:169:346.3
146KRÓL Mieczysław 5126Bieg Opolski / UltratataOPOLEMaster Mężczyzn65M 12200:00:4001:56:3406:08:3408:49:31.8008:50:12.60+02:58:279:376.2
147FOGT Monika 5064GDYNIAMaster Kobiet12K 2500:00:0301:49:5906:10:5608:50:17.8508:50:21.45+02:58:369:386.2
148ETMAŃSKI Piotr 5061Bunga Bunga Team CHWASZCZYNO Weteran Mężczyzn15M 12300:00:0301:49:5906:10:5608:50:18.2008:50:21.60+02:58:369:386.2
149ADAMSKI Łukasz 5001Biegam Bo Nie LubięŚREMMaster Mężczyzn66M 12400:00:1101:56:2906:20:4008:54:10.1508:54:22.00+03:02:369:426.2
150BRUZDA Piotr 5029Biegowa Kuźnia BĘDZINWeteran Mężczyzn16M 12500:00:1001:46:4606:05:0708:54:15.9508:54:26.05+03:02:409:426.2
150BRUZDA Joanna 5028Biegowa Kuźnia BĘDZINMaster Kobiet13K 2600:00:1001:46:4606:05:0708:54:15.5508:54:26.05+03:02:409:426.2
152KRAWCZYK Dawid 5296Biegaj z BananemWIESIÓŁKASenior Mężczyzn43M 12600:00:2601:51:4706:07:5308:54:08.0508:54:34.15+03:02:499:426.2
153PLACHA Piotr 5201Kopalnia Mocy TarnobrzegTARNOBRZEGMaster Mężczyzn67M 12700:00:3001:50:2106:11:2408:54:19.2008:54:49.20+03:03:049:426.2
154GNACY Agnieszka 5075GOSTYŃSenior Kobiet10K 2700:00:2102:02:1606:21:1308:55:28.7008:55:50.60+03:04:059:446.2
155BRENER Maciej 5026Kuźnia TriathlonuJAZGARZEWSZCZYZNASenior Mężczyzn44M 12800:00:1401:48:5106:04:5508:55:49.9508:56:04.65+03:04:199:446.2
156FIGURSKA Honorata 5063Markowi BiegaczeMARKIWeteran Kobiet5K 2800:00:1602:03:5806:21:1808:56:46.0008:57:02.65+03:05:179:456.1
157PRZEWŁOKA Wojciech 5208Saint-Gobain SQUADKOLBARKMaster Mężczyzn68M 12900:00:0701:41:1805:50:5108:57:43.4008:57:51.10+03:06:069:466.1
157BARAN Stanisław 5011Saint-Gobain SQUADCIEŚLINWeteran Mężczyzn17M 13000:00:0701:41:1905:50:5208:57:43.4508:57:51.10+03:06:069:466.1
159BRYŁA Krzysztof 5030For-Rest-Run KoszalinKOSZALINMaster Mężczyzn69M 13100:00:0801:48:5706:20:2308:57:58.8508:58:06.90+03:06:219:466.1
160JAMRÓZ Ryszard 5090AuuuuuWADOWICEDinozaur Mężczyzn2M 13200:00:0401:45:5805:55:0709:01:49.4009:01:53.45+03:10:089:516.1
161ŁODZIANA Andrzej 5143Crossfit PołudnieSOSNOWIECMaster Mężczyzn70M 13300:00:0801:36:2606:04:2509:02:02.7009:02:11.15+03:10:269:516.1
162KOCZUR Tomasz 5114BOSS TeamOŚWIĘCIMMaster Mężczyzn71M 13400:00:1701:51:4906:18:4809:02:48.9009:03:06.70+03:11:219:526.1
163PAWLIK Ula 5191#AdamCzerwińskiTeamWIELICZKAMaster Kobiet14K 2900:00:1801:50:0006:05:4909:02:55.7009:03:13.90+03:11:289:526.1
164PLISZCZYŃSKA Justyna 5202LUBLINMaster Kobiet15K 3000:00:1901:50:5706:19:0609:03:12.4009:03:32.00+03:11:469:526.1
165FRIEZE Tatiana 5069ŁÓDŹMaster Kobiet16K 3100:00:2501:56:1706:22:1909:04:45.6509:05:11.25+03:13:269:546.1
166FRIEZE Krzysztof 5068ŁÓDŹMaster Mężczyzn72M 13500:00:2501:56:1806:22:1709:04:46.5009:05:11.60+03:13:269:546.1
167SZNAJDER Jarosław 5247KRAKÓWWeteran Mężczyzn18M 13600:00:0701:46:0305:56:4009:09:10.9509:09:18.00+03:17:329:596
168MIELNICZEK Ewa 5160ROPCZYCEMaster Kobiet17K 3200:00:1001:54:0206:06:4909:09:21.9009:09:32.20+03:17:479:596
169FRANICA Krystian 5066KS Forma WodzislawPSZÓWMaster Mężczyzn73M 13700:00:2301:47:4206:16:4409:11:35.1009:11:58.55+03:20:1310:016
170HOŁUJ Andrzej 5085KRAKÓWWeteran Mężczyzn19M 13800:00:0601:44:5306:21:3309:12:26.2509:12:32.70+03:20:4710:026
171BANACH Sebastian 5008YNO ULTRAPSZÓWMaster Mężczyzn74M 13900:00:4101:53:5306:22:5509:12:05.7009:12:47.40+03:21:0210:026
172MILEWSKI Michał 5163Życie Częstochowy TeamCZĘSTOCHOWA Senior Mężczyzn45M 14000:00:2301:54:4806:22:1909:13:22.3009:13:45.45+03:22:0010:036
173DUBIŃSKI Przemysław 5056Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwiatCZĘSTOCHOWAMaster Mężczyzn75M 14100:00:4301:55:5406:22:0009:13:03.1009:13:46.25+03:22:0110:036
174SUSKI Józef 5242AGB TORFYŁÓDŹMaster Mężczyzn76M 14200:00:3302:05:2906:37:0209:13:25.6009:13:58.80+03:22:1310:036
175STARZYŃSKI Stefan 5237Perfect Runner LublinLUBLINWeteran Mężczyzn20M 14300:00:1501:53:4806:20:3509:15:28.3009:15:43.60+03:23:5810:055.9
176MYTNIK Katarzyna 5169ObibokiKATOWICEMaster Kobiet18K 3300:00:3101:54:1906:22:2209:15:17.2009:15:48.80+03:24:0310:055.9
177MYTNIK Wojciech 5170ObibokiKATOWICEMaster Mężczyzn77M 14400:00:3201:54:1806:22:2309:15:16.3509:15:48.85+03:24:0310:055.9
178KASPRZAK Damian 5103ZŁOTNIKISenior Mężczyzn46M 14500:00:0701:45:5906:18:1409:16:00.1009:16:07.45+03:24:2210:065.9
178KASPRZAK Jacek 5104Drużyna SzpikuZŁOTNIKIWeteran Mężczyzn21M 14600:00:0701:44:2606:19:0409:16:00.3509:16:07.45+03:24:2210:065.9
180TRĘDOTA-NIEPSUJ Iwona 5255SzczypiorkiLISIA GÓRAMaster Kobiet19K 3400:00:1002:02:3206:25:2709:17:07.6509:17:18.50+03:25:3310:075.9
181CIEPAK Krystian 5038GIT-EKIPAPOREBASenior Mężczyzn47M 14700:00:3501:48:4706:29:5409:16:51.7509:17:27.05+03:25:4110:075.9
182CIEPAK Adam 5037GIT-EKIPAPOREBAWeteran Mężczyzn22M 14800:00:3601:48:4406:29:5109:16:51.3009:17:28.00+03:25:4210:075.9
183WILK Krzysztof 5269KATOWICEWeteran Mężczyzn23M 14900:00:1401:48:4106:20:3409:17:44.2509:17:58.65+03:26:1310:085.9
184PSZONAK Tomasz 5211ŚWIĘTOCHŁOWICESenior Mężczyzn48M 15000:00:1501:38:5405:52:1609:17:44.9509:17:59.95+03:26:1410:085.9
185JASIŃSKI Krzysztof 5094Grube KorzenieLUBLINMaster Mężczyzn78M 15100:00:1001:32:0205:33:3509:18:03.2509:18:13.25+03:26:2810:085.9
186KALIŃSKA Dorota Lidia 5099NieMaNieWARSZAWASenior Kobiet11K 3500:00:3401:57:3006:25:0509:18:06.2009:18:40.95+03:26:5510:085.9
187CZERNYSZ Grzegorz 5044SZWAGIERKOLASKAWARSZAWAMaster Mężczyzn79M 15200:00:1101:44:4006:21:2309:20:34.6509:20:46.00+03:29:0010:115.9
188PIĄTEK Tomasz 5194WILDBUCHAYSPISARZOWICEMaster Mężczyzn80M 15300:00:1801:51:0206:20:0909:21:06.5509:21:25.50+03:29:4010:125.9
189BYRSKI Henryk 5306WILDBUCHAYSŁODYGOWICEMaster Mężczyzn81M 15400:00:1801:51:0206:20:0709:21:07.6009:21:25.85+03:29:4010:125.9
190PANEK Agata 5183Grupa JURA.PLZAWIERCIEMaster Kobiet20K 3600:00:3702:03:0206:27:5009:22:57.4509:23:35.40+03:31:5010:145.9
191KACZMAREK Agata 5097GRUPA JURA'PLZAWIERCIEMaster Kobiet21K 3700:00:3702:03:0106:27:5209:22:58.5509:23:35.55+03:31:5010:145.9
192CZARNOMSKI Aleksander 5043TORUŃSenior Mężczyzn49M 15500:00:2101:52:5206:31:2709:24:36.5009:24:58.25+03:33:1310:155.8
193DWORAK Adam 5058TajfunBĘDZINMaster Mężczyzn82M 15600:00:0801:49:1306:31:3909:25:48.4509:25:57.10+03:34:1210:175.8
194KISIEL Jolanta 5107LBL Lubię Biegać LeniwieBIŁGORAJMaster Kobiet22K 3800:00:1801:49:5206:21:0909:28:22.9509:28:41.75+03:36:5610:205.8
195PATRO Jacek 5186LBL Lubię Biegać LeniwieBIŁGORAJMaster Mężczyzn83M 15700:00:1801:49:5106:21:1909:28:23.8009:28:42.65+03:36:5710:205.8
196WITKOWSKA Maria 5273Klub Królika Stefana KATOWICEDinozaur Kobiet1K 3900:00:2602:05:2406:40:4209:29:55.6509:30:22.05+03:38:3610:215.8
197LITWIŃSKI Krzysztof 5142LUBLINWeteran Mężczyzn24M 15800:00:1001:51:4706:38:0009:34:48.7009:34:58.80+03:43:1310:275.7
198SZYMCZAK Katarzyna 5249KALISZWeteran Kobiet6K 4000:00:1301:58:0906:37:5609:34:45.7509:34:58.90+03:43:1310:275.7
199WRĘCZYCKI Łukasz 52815 Pułk Chemiczny Tarnowskie GóryLUBLINIECSenior Mężczyzn50M 15900:00:1101:49:1306:23:0009:35:31.1509:35:42.65+03:43:5710:275.7
200GURBIEL Mateusz 5082niskobudżetowy biegaczKRAKÓWSenior Mężczyzn51M 16000:00:0601:45:3906:21:2309:35:37.2009:35:43.35+03:43:5810:275.7
201DUDEK Kamila 5057Power TrainingPIASECZNOSenior Kobiet12K 4100:00:1602:03:3606:25:2509:35:49.6509:36:06.50+03:44:2110:285.7
202WOROBIEWA Jekatierina 5279Power TrainingWRSZAWASenior Kobiet13K 4200:00:1602:03:3606:25:2409:35:49.9009:36:06.80+03:44:2110:285.7
203WALCZYK Anna 5260Dębickie GepardyDĘBICASenior Kobiet14K 4300:00:1002:06:0606:43:2509:36:25.5509:36:36.35+03:44:5110:285.7
204CHODZIŃSKI Piotr 5034RZESZÓWMaster Mężczyzn84M 16100:00:2901:46:0606:12:3309:40:28.3009:40:57.40+03:49:1210:335.7
205TOBERA Alicja 5253BORZECIN DUZYSenior Kobiet15K 4400:00:3402:10:3706:52:3009:46:45.5009:47:19.60+03:55:3410:405.6
206WAŚCIŃSKA Edyta 5263Pędzi - ParaGOŁASZYNWeteran Kobiet7K 4500:00:2502:00:4906:44:5509:47:17.9509:47:43.45+03:55:5810:405.6
207WAŚCIŃSKI Roman 5264Pędzi - ParaGOŁASZYNWeteran Mężczyzn25M 16200:00:2502:00:2006:46:1209:47:18.5009:47:43.60+03:55:5810:405.6
208MILARSKI Andrzej 5162Skawina BiegaSKAWINAWeteran Mężczyzn26M 16300:00:2101:53:3306:41:0609:47:46.8009:48:08.30+03:56:2310:415.6
209SUŁKOWSKI Paweł 5241Visegrad Maraton Rytro/ SRH 1 PSP AKLIMANOWAMaster Mężczyzn85M 16400:00:2802:04:2806:41:0109:48:05.4009:48:33.90+03:56:4810:415.6
210SZELĄGIEWICZ Arek 5244SZCZECINMaster Mężczyzn86M 16500:00:1402:01:4506:41:1409:48:29.1009:48:43.80+03:56:5810:415.6
211PLUTA Marta 5203Dzikie MustangiBRZEŹNICAMaster Kobiet23K 4600:00:4202:10:2306:48:2709:49:11.0509:49:53.40+03:58:0810:425.6
212ŚCISŁY Darek 5250PŁAWNOMaster Mężczyzn87M 16600:00:3702:04:0006:53:0109:55:16.7509:55:54.55+04:04:0910:495.5
213HOŁYSZ Daniel 5294JAWORZNOWeteran Mężczyzn27M 16700:00:4002:16:2306:51:3509:59:54.6510:00:35.00+04:08:4910:545.5
214MORITZ Karol 5164Biegiem dla MagdyMOKREWeteran Mężczyzn28M 16800:00:1402:02:3906:56:4110:00:26.0010:00:40.00+04:08:5410:555.5
215BINEK Katarzyna 5018Night RunnersPOZNAŃSenior Kobiet16K 4700:00:3102:05:3006:55:2910:07:08.8010:07:40.75+04:15:5511:025.4
216ŻABKO Aleksandra 5291Night Runners PoznańPOZNAŃ Senior Kobiet17K 4800:00:3202:05:2706:55:2210:07:08.4010:07:40.85+04:15:5511:025.4
217KNURA Grzegorz 5110MSZANAMaster Mężczyzn88M 16900:00:3502:05:3306:55:1910:07:06.2010:07:41.80+04:15:5611:025.4
218ZABURKO Mateusz 5284TOMASZÓW LUBELSKISenior Mężczyzn52M 17000:00:2902:04:0307:03:5010:08:08.0510:08:37.70+04:16:5211:035.4
219MACIĄG Monika 5148ZAWIERCIEMaster Kobiet24K 4900:00:3702:06:5007:13:1110:08:48.3010:09:25.95+04:17:4011:045.4
220DOMIŃCZYK Rafał 5053Ultras z ŁazDĄBROWA GÓRNICZAMaster Mężczyzn89M 17100:00:3502:06:5107:13:1410:08:50.7010:09:26.20+04:17:4111:045.4
221MACIĄG Grzegorz 5147ZAWIERCIEMaster Mężczyzn90M 17200:00:4502:06:4207:13:1210:08:40.8510:09:26.30+04:17:4111:045.4
222MAREK Jacek 5154WARSZAWAMaster Mężczyzn91M 17300:00:1901:56:0106:47:0710:09:18.6010:09:38.00+04:17:5211:045.4
223TRZETRZELEWSKI Maciej 5256KRAKOWMaster Mężczyzn92M 17400:00:0007:06:5610:23:05.6510:23:05.65+04:31:2011:195.3
224BOCHNAK Jan 5021KRAKÓWMaster Mężczyzn93M 17500:00:4002:06:1107:08:0110:25:01.3510:25:41.50+04:33:5611:215.3
225CUDZIŁO Joanna 5041PKO Bank PolskiRZESZÓWWeteran Kobiet8K 5000:00:3001:54:4706:47:1810:25:50.1010:26:20.10+04:34:3511:225.3
226PIELAK Marcin 5196MARKOWI BIEGACZEZĄBKIMaster Mężczyzn94M 17600:00:1702:01:3307:28:3410:38:28.9010:38:46.35+04:47:0111:365.2
227CYLC Agnieszka 5042YnyYNO ULTRAMaster Kobiet25K 5100:00:3602:14:1907:32:4510:38:10.7010:38:46.85+04:47:0111:365.2
228SIEDLACZEK Zbigniew 5225Sklep Biegacza Lublin TeamLUBLINDinozaur Mężczyzn3M 17700:00:1901:57:0807:12:1010:39:59.3010:40:19.20+04:48:3411:385.2
229LEMIESZ Marcin 5133PIASTÓWMaster Mężczyzn95M 17800:00:1902:10:3907:23:5610:48:34.7510:48:54.35+04:57:0911:475.1
230DĄBROWSKI Adrian 5049Power TrainingWARSZAWASenior Mężczyzn53M 17900:00:1402:16:3107:22:1210:51:55.2010:52:09.80+05:00:2411:515.1
231ZDROJKOWSKI Ireneusz 5288RADOMMaster Mężczyzn96M 18000:00:2902:16:1607:21:5710:51:40.5010:52:10.15+05:00:2511:505.1
232ZARAŃSKA Izabela 5286Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMWeteran Kobiet9K 5200:00:2702:10:3007:32:1010:56:29.3510:56:56.60+05:05:1111:565
233RZENNO Dagmara 5219Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMWeteran Kobiet10K 5300:00:2702:10:3007:32:5410:56:29.7010:56:57.00+05:05:1111:565
Przekroczony limit czasu: 11:00:00
234MIELCAREK Anna 5159NO EXCUSES TEAMPOZNAŃMaster Kobiet26K 5400:00:1802:44:1707:59:0611:00:36.9511:00:55.90+05:09:1012:005
235RUDZKI Tomasz 5216KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIWeteran Mężczyzn29M 18100:00:3302:05:2807:36:1511:10:07.3511:10:40.55+05:18:5512:114.9
236RATAJCZAK Anna 5215HERNIK TEAMDOLSKMaster Kobiet27K 5500:00:1802:44:1608:11:2012:05:37.6012:05:56.25+06:14:1113:114.5
237WRÓBLEWSKA Joanna 5282Festiwal BiegowyWARSZAWADinozaur Kobiet2K 5600:00:4302:40:4308:23:4612:20:11.6512:20:54.95+06:29:0913:274.5
238DOMAGAŁA Agnieszka 5052GRUPA JURA. PLZAWIERCIE Master Kobiet28K 5700:00:3602:28:5708:00:4012:40:50.0512:41:26.30+06:49:4113:504.3
MOSIŃSKI Michał 5165Hawajskie Rekiny / AkademiaDuathlonu.plSZCZECINSenior MężczyznDNF01:16:16 DNF04:50:44 DNF DNF DNF--
SOCHA Piotr 5235STANISZÒWSenior MężczyznDNF01:22:27 DNF DNF DNF DNF--
GAŁDYN Kamil 5293Gorący PotokSZAFLARYSenior MężczyznDNF01:25:48 DNF DNF DNF DNF--
TOMCZAK Mariusz 5254MOSINAWeteran MężczyznDNF01:36:42 DNF DNF DNF DNF--
WOJNO Małgorzata 5275Droga Do UltraŁÓDŹSenior KobietDNF01:48:48 DNF DNF DNF DNF--
PAWELCZYK Adriana 5187Biegam Bo Nie LubięŚREMMaster KobietDNF01:56:29 DNF DNF DNF DNF--
BILSKI Piotr 5017WARSZAWASenior MężczyznDNF02:05:44 DNF DNF DNF DNF--
MRÓZ-SICZYŃSKA Katarzyna 5166KEJT.LAJFDRZONEKSenior KobietDNF02:14:44 DNF DNF DNF DNF--
GEMZIK Jacek 5072J U V E R U NKRAKÓWMaster MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF--
LEŚNIAK Ireneusz 5134DW KingaNOWY SĄCZSenior MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF--
ŚWIERKOSZ-HOŁYSZ Małgorzata 5301JAWORZNOMaster KobietDNF DNF DNF DNF DNF--
KUPIJAJ Marcin 5128SOCIOS SILESIAKNURÓWSenior MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 250 wynik(ów)