ULTRAMARATON KASZUBSKA PONIEWIERKA - 100KM

Organizator:
Stowarzyszenie „Aktywni w Trójmieście”
Data:
2019-09-14
Miejsce:
Wieżyca
Dystans:
100 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
204
Wystartowało:
152
Nie ukończyło:
17
Ukończyło:
135
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 28km | 51km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu28km51kmCzas
netto
100km
Czas
brutto
100km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1MĘDYK Marcin 106GDYNIAOpen M3M 300:00:0403:04:0705:38:3310:47:29.4010:47:33.85 6:289.3
2MAZUREK Michał 104GDAŃSKOpen M12M 1200:00:0302:58:5805:44:4011:40:11.8011:40:15.15+00:52:417:008.6
3BUGIERA Jacek 25PwC FCU Run TeamGDYNIAOpen M18M 1800:00:2603:34:1106:25:5712:27:47.3012:28:13.55+01:40:397:288
4STEINKE Michael 159GDYNIAOpen M21M 2100:00:2403:19:2006:04:1512:36:09.1012:36:33.95+01:49:007:337.9
5CHEŁMINIAK Marcin 27UltrakrewSOPOTOpen M25M 2500:00:1003:42:3106:32:1012:48:02.1512:48:12.90+02:00:397:407.8
6KARPOWICZ Bartosz 70Leśne Dukty Gdynia / dOBGDYNIAOpen M29M 2900:00:2003:39:1306:33:2812:55:24.1012:55:44.80+02:08:107:457.7
7RAINKO Marcin 138BzGGDAŃSKOpen M31M 3100:00:1003:27:1006:14:5512:58:47.2512:58:57.25+02:11:237:477.7
8SKRABURSKI Piotr 153GDAŃSKOpen M37M 3700:00:2103:39:3506:33:0413:19:41.2513:20:02.85+02:32:297:597.5
9JOSZCZAK Michał 67GDAŃSKOpen M38M 3800:00:2103:39:3506:31:4913:19:41.2013:20:03.00+02:32:297:597.5
10HOŁDA Dominik 60GDYNIAOpen M43M 4300:00:1703:28:4006:38:1313:34:39.2513:34:57.05+02:47:238:087.4
11PASEK Edward 122GDAŃSKOpen M45M 4500:00:0803:36:3106:41:3913:36:01.5513:36:10.00+02:48:368:097.4
12KOWALEWSKI Jarosław 82GDYNIAOpen M46M 4600:00:1203:48:1406:49:4013:37:45.3013:37:57.30+02:50:238:107.3
13SZAJDZIUK Piotr 160GDAŃSKOpen M48M 4800:00:0903:54:5007:12:1913:40:35.2013:40:44.40+02:53:108:127.3
14ZIEMIANIN Przemek 186GDYNIAOpen M50M 5000:00:1603:43:5506:52:2913:44:50.7513:45:07.45+02:57:338:147.3
15ZDYBEL Jacek 184GDYNIAOpen M59M 5900:00:0503:36:2606:35:1313:54:55.7513:55:00.85+03:07:278:207.2
16ORZESZKO Grzegorz 119LOTOS Running TeamGDAŃSKOpen M60M 6000:00:0503:39:1306:49:1313:55:40.0513:55:45.15+03:08:118:217.2
17URBAŃSKI Dariusz 169GDAŃSKOpen M63M 6300:00:0403:31:5206:46:4813:57:15.3013:57:19.45+03:09:458:227.2
18MYSZK Łukasz 110Kumple SebanaGDYNIAOpen M64M 6400:00:0803:52:3406:54:4213:58:37.9013:58:46.35+03:11:128:237.2
19MILEWICZ Marek 107GDAŃSKOpen M67M 6700:00:2003:43:0906:43:4014:08:46.4514:09:07.15+03:21:338:297.1
20PAWELEC Michał 123GDAŃSKOpen M69M 6900:00:0603:46:4706:44:0314:15:47.6514:15:54.45+03:28:208:337
21TRZECIAK Bartłomiej 166Sztafeta NadzieiGDAŃSKOpen M71M 7100:00:0803:46:3506:50:2114:19:59.3014:20:07.75+03:32:338:357
22MAZURCZAK Robert 103ImpulsGDANSKOpen M78M 7800:00:0603:46:4806:44:0614:39:39.5014:39:45.65+03:52:118:476.8
23DARGIEWICZ Robert 36GDAŃSKOpen M82M 8200:00:1403:47:1607:04:2914:48:16.5514:48:31.25+04:00:578:526.8
24RUSAK Lukasz 145CzemuNie GdyniaGDYNIAOpen M84M 8400:00:2503:56:4607:09:5214:52:55.6514:53:21.55+04:05:478:556.7
25RUSAK Michal 192Ja trenuje on the wok czemu nie teamGDYNIAOpen M85M 8500:00:2603:56:4707:09:5514:52:55.0014:53:21.70+04:05:478:556.7
26ROGOCZ Maciej 142Rogaś z Doliny RoztokiGDYNIAOpen M86M 8600:00:0904:01:1107:25:1614:54:34.1514:54:43.95+04:07:108:566.7
27AZAREWICZ Grzegorz 5GDAŃSKOpen M87M 8700:00:2103:43:5906:46:2414:55:09.1014:55:30.10+04:07:568:576.7
28SŁONIEWSKI Rafał 154RMF4RT OCRGDYNIAOpen M88M 8800:00:1903:48:3206:54:3215:05:34.8015:05:54.35+04:18:209:036.6
29REGINIA Piotr 139Rum RunnarsGDAŃSKOpen M94M 9400:00:1603:36:2606:46:3415:22:22.2515:22:38.70+04:35:049:136.5
30SIEDLECKI Marcin 148GDAŃSKOpen M96M 9600:00:2604:08:4107:47:5815:28:38.3015:29:04.35+04:41:309:176.5
31JABŁOŃSKI Robert 62TumboTeam Fundacja HospicyjnaGDAŃSKOpen M101M 10100:00:2103:56:1807:30:1315:42:39.1515:43:00.65+04:55:269:256.4
32MARZEC Marcin 101GDAŃSKOpen M107M 10700:00:1704:25:3507:53:3615:47:37.1515:47:55.10+05:00:219:286.3
33ROST Zbyszek 143GDAŃSKOpen M108M 10800:00:2704:08:4207:49:4115:47:55.7515:48:22.75+05:00:489:286.3
TRYBALSKI Krzysztof 196GDYNIAOpen MDNF03:20:06 DNF06:11:44 DNF DNF DNF--
BARAŃSKI Leszek 8GDYNIAOpen MDNF04:18:57 DNF08:16:38 DNF DNF DNF--
PODJASKI Andrzej 128GDAŃSKOpen MDNF DNF DNF DNF DNF--
PRĄTNICKI Mariusz 134GDYNIAOpen MDNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 37 wynik(ów)