V CROSS NA WRZOSACH - OKONEK - 10 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Nadleśnictwo Okonek
Data:
2019-08-31
Miejsce:
Okonek
Dystans:
10.6 km
Zgłoszonych:
68
Wystartowało:
59
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
59
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLaps
5.3km
Czas
netto
10.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1STIPPA Adam 165ZŁOTÓWM30-391M 100:20:4600:42:04.78 3:5815.1
2TRĘBSKI Krzysztof 186#ZABIEGANINOCĄOKONEKM40-491M 200:22:0400:45:39.94+00:03:354:1813.9
3MYSZKOWSKI Jan 1141958WAŁCZM60+1M 300:23:0200:46:44.21+00:04:394:2413.6
4OSTROWSKI Marian 183ZŁOCIENIECM60+2M 400:23:0300:46:52.09+00:04:474:2513.6
5LASAK Konrad 94SZCZECINEKM18-291M 500:22:5200:47:23.60+00:05:184:2813.4
6ECKERT Zbigniew 26TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM50-591M 600:22:5700:47:28.24+00:05:234:2813.4
7SARNOWSKI Janusz 151LILL-SPORTZŁOTÓWM50-592M 700:23:0600:47:48.45+00:05:434:3013.3
8MAZUR Tomasz 111I LO SZCZECINEKSZCZECINEKM40-492M 800:23:2700:48:49.39+00:06:444:3613
9SAWICKI Eligiusz 152ZŁOTÓWM50-593M 900:23:5300:49:04.05+00:06:594:3713
10HEYSER Tomasz 44ZŁOTÓWM30-392M 1000:24:1400:49:12.55+00:07:074:3812.9
11MINCEWICZ Piotr 219TEAM TERMINATORUNWAŁCZM30-393M 1100:24:4500:49:42.62+00:07:374:4112.8
12ZYCH Krzysztof 214TRIUMF SŁAWOBORZESŁAWOBORZEM30-394M 1200:24:1000:50:50.70+00:08:454:4712.5
13KUSIAK Bartłomiej 88SZCZECINEKM30-395M 1300:25:3400:51:01.23+00:08:564:4812.5
14POGRZEBSKI Hubert 138TERMINATORUNWAŁCZM18-292M 1400:25:0400:51:15.41+00:09:104:5012.4
15WYRWA Przemysław 205TERMINATORUNCZŁOPAM50-594M 1500:24:5200:51:23.79+00:09:194:5012.4
16JANKOWSKI Mariusz 49TEAM BIEGOWY SZCZECINEK /JW 1223SZCZECINEKM40-493M 1600:25:4200:51:30.89+00:09:264:5112.3
17SZKOPEK Krzysztof 178SZCZECINEKM50-595M 1700:25:0100:51:55.88+00:09:514:5312.3
18KARCZEWSKI Andrzej 59SZCZECINEKM30-396M 1800:25:3200:52:22.83+00:10:184:5612.1
19KOWALCZYK Seweryn 75TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM18-293M 1900:26:0700:52:55.10+00:10:504:5912
20SZUBERT Marcin 179KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEM40-494M 2000:26:1300:53:04.79+00:11:005:0012
21RUDNIK Jerzy 78Florian ChojniceCHOJNICEM60+3M 2100:26:0400:53:28.90+00:11:245:0211.9
22BORKOWSKI Radosław 220BIAŁA PODLASKAM40-495M 2200:25:4600:53:40.85+00:11:365:0311.8
23JAROSZ Dariusz 51TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM40-496M 2300:25:5600:53:49.93+00:11:455:0411.8
24KUICH Piotr 87LILL-SPORTZŁOTÓWM50-596M 2400:25:3700:54:03.96+00:11:595:0611.8
25KOŁODZIEJCZAK Grzegorz 69TUROWOM40-497M 2500:26:0000:54:44.79+00:12:405:0911.6
26NIEWCZAS Sławomir 116JEDNEGO SERCAWAŁCZM30-397M 2600:27:2000:55:50.33+00:13:455:1611.4
27TOMKIEWICZ Andrzej 184TRZCIANKAM40-498M 2700:28:2400:56:03.60+00:13:585:1711.3
28KONDELA Paweł 70AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOM40-499M 2800:26:3400:56:04.45+00:13:595:1711.3
29SZYSZŁOWSKI Waldemar 182PIŁAM30-398M 2900:26:2400:56:08.46+00:14:035:1711.3
30GARBOWSKA Anna 32TRZCIANKAK30-391K 100:27:4000:56:39.81+00:14:355:2011.2
31ZADROŻNY Szymon 207WATAHA WAŁCZWAŁCZM40-4910M 3000:27:2900:57:33.98+00:15:295:2511
32MRÓWKA Mateusz 113TRZCIANKAM30-399M 3100:28:1400:58:20.03+00:16:155:3010.9
33CHMIELEWSKI Tomasz 10BARWICEM30-3910M 3200:25:0000:58:28.92+00:16:245:3110.9
34KOWALCZYK Piotr 73FOR-REST-RUNKOSZALINM30-3911M 3300:28:1800:58:36.15+00:16:315:3110.9
35KUCZYŃSKA Anna 84PILSKIE BRACTWO TURYSTYKI ROWEROWEJPIŁAK30-392K 200:28:2700:58:38.86+00:16:345:3110.8
36BAŃKA Agata 3SZCZECINEKK30-393K 300:28:2900:58:49.76+00:16:445:3310.8
37URBANIAK Marcin 28TRZCIANKAM30-3912M 3400:28:4700:59:08.71+00:17:035:3410.8
38KIELAR Łukasz 65SŁAWNOM40-4911M 3500:28:5700:59:12.99+00:17:085:3510.7
39URBANIAK Anna 188-TRZCIANKAK30-394K 400:29:2400:59:38.93+00:17:345:3710.7
40OLĘDZKI Krzysiek 124WAŁCZM40-4912M 3600:28:3200:59:53.01+00:17:485:3810.6
41BAŃKA Marcin 4SZCZECINEKM40-4913M 3700:28:1800:59:57.31+00:17:525:3910.6
42SKOCZYLAS Bożena 155BIEGAM BO LUBIĘOKONEKK40-491K 500:27:5701:00:38.57+00:18:335:4310.5
43SUCHANOWSKI Zygmunt 173RESPECT LOTYŃLOTYŃM50-597M 3800:28:3801:00:53.32+00:18:485:4410.4
44DEMCZAR Jacek 16TRZCIANKAM40-4914M 3900:30:2001:01:07.72+00:19:025:4610.4
45SOLARZ Monika 217TEAM TERMINATORUNWAŁCZK30-395K 600:30:0401:01:09.06+00:19:045:4610.4
46RUTKOWSKA Anna 147WATAHA WAŁCZWAŁCZK50-591K 700:28:3801:01:10.79+00:19:065:4610.4
47SZUBERT Agnieszka 180USTRONIE MORSKIEK40-492K 800:30:0201:01:27.42+00:19:225:4710.3
48JASTRZĘBSKA-DEMCZAR Aneta 53TRZCIANKAK40-493K 900:31:2901:02:06.35+00:20:015:5110.2
49DUDKIEWICZ Leszek 21TKKF-KOSZALINKOSZALINM60+4M 4000:30:2601:02:16.48+00:20:115:5210.2
50SUPROŃ Izabela 175NADLEŚNICTWO MIASTKOBIAŁY BÓRK30-396K 1000:30:4801:05:15.85+00:23:116:099.7
51USTJANOWSKA Katarzyna 189BIAŁAK30-397K 1100:30:4601:05:16.16+00:23:116:099.7
52LEŚNIEWSKI Dariusz 99TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM40-4915M 4100:31:1701:06:47.31+00:24:426:189.5
53KROCZYŃSKA Kinga 79KOŁOBRZEGK40-494K 1200:30:4001:07:08.05+00:25:036:209.5
54DIDŁUCH Jacek 17KOŁOBRZEG BIEGAPOBŁOCIE WIELKIEM40-4916M 4200:30:1301:08:05.32+00:26:006:259.3
55BANACZYK Wioletta 2LILL-SPORTZŁOTÓWK50-592K 1300:32:0301:08:27.86+00:26:236:279.3
56MARCZYŃSKA Paula 105MIEJSKI KLUB LEKKOATLETYCZNYSZCZECINEKK30-398K 1400:34:0001:10:02.34+00:27:576:369.1
57STEC Andrzej 164SZLACHETNA PACZKA WAŁCZWAŁCZM50-598M 4300:33:5701:11:20.70+00:29:156:438.9
58STROZYNSKA-ZDZIABEK Magdalena 167ABERDEENSHIRE'S LIONSPIŁAK50-593K 1500:33:5001:15:32.73+00:33:277:078.4
59SULEJA Joanna 174SZWLASTARGARDK50-594K 1600:40:1601:23:39.19+00:41:347:537.6
Znaleziono 59 wynik(ów)