V ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2019 - 23KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-01-26
Miejsce:
Cisna
Dystans:
23 km
Zgłoszonych:
476
Wystartowało:
404
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
402
Na trasie:
2

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 2km | 6.5km | 13km | 18.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M2km6.5kmKarczma
13km
18.5kmKara/
bonifikata
Czas
netto
23km
Czas
brutto
23km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1BODURKA Krzysztof 1001ALPIN SPORTNIELEPICEM201M 100:00:2300:24:2300:55:1901:23:2001:38:48.7501:38:48.75 4:1714
2DOMISZEWSKI Ignacy 1003MKS HALICZUSTRZYKI DOLNEM202M 200:00:2600:26:3101:01:3801:31:4901:48:38.5001:48:38.50+00:09:494:4312.7
3KANIA Michał 1273ADIDAS RUNNERS WARSAWKŁOCZEWM203M 300:00:2900:28:2601:04:2301:36:3301:53:41.5501:53:41.55+00:14:524:5612.1
4GAWLIK Sławek 1059MARCINŚWIERCTEAMKRAKÓWM301M 400:00:2600:28:5501:05:1501:37:3001:54:20.3001:54:20.30+00:15:314:5812.1
5WYWŁOKA Paulina 1385SALCO GARMIN TEAMWIERZBNAK201K 100:00:3300:29:2701:06:4601:38:0801:55:30.7501:55:30.75+00:16:425:0111.9
6SOLIŃSKA Katarzyna 1438KRAKÓWK202K 200:00:3300:29:3401:06:5401:39:1101:56:57.3501:56:57.35+00:18:085:0511.8
7BRZĄKALSKI Krzysiek 1370WARSZAWAM204M 500:00:2800:29:0001:05:3301:39:1401:58:03.7501:58:03.75+00:19:155:0711.7
8DUDZIK Łukasz 1002GÓRAL BIEGAKAMIENICAM302M 600:00:3400:29:5201:07:1201:40:4201:58:41.3501:58:41.35+00:19:525:0911.6
9TRACZ Łukasz 1384WWW.TRENINGFIZJOTERAPIA.PLRADYMNOM303M 700:00:3300:29:5001:07:1701:41:3501:59:55.2001:59:55.20+00:21:065:1211.5
10BYRCZEK Jan 1428OTK RZEŹNIK/UKS KOMETA GLIWICEGLIWICEM205M 800:00:5100:31:0801:08:5301:43:0802:01:25.2002:01:25.20+00:22:365:1611.4
11KOZA Kamil 1253STALOWOLSKI KLUB BIEGACZAULANÓWM206M 900:01:0900:30:5901:09:3501:43:0802:02:02.2002:02:02.20+00:23:135:1811.3
12PRĘTNIK Sławomir 1297JEDLICZEM304M 1000:02:0300:32:4701:10:4201:44:1202:02:18.9002:02:18.90+00:23:305:1911.3
13GŁUSZKO Przemysław 1250SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM305M 1100:00:3300:30:0801:09:3901:44:5902:03:53.9502:03:53.95+00:25:055:2311.1
14WINIARSKA Katarzyna 1396PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK301K 300:00:3400:31:0201:11:0001:45:3002:04:02.6002:04:02.60+00:25:135:2311.1
15ŠTRAUB Daniel 1105STRUZNICEM207M 1200:01:1000:32:1201:12:1301:45:5202:04:14.3002:04:14.30+00:25:255:2411.1
16MARZEC Krzysztof 1234BIŁGORAJM401M 1300:00:3200:31:0701:10:0701:45:3202:04:31.5002:04:31.50+00:25:425:2411.1
17JARMOLIŃSKI Piotr 1164WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECIN MIERZYNM402M 1400:00:3400:31:1101:11:0101:46:0402:05:09.9502:05:09.95+00:26:215:2611
18ADAMCZYK Przemysław 1099ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM403M 1500:00:2700:31:1301:12:2201:47:3102:06:12.6502:06:12.65+00:27:235:2910.9
19ODOWSKI Michał 1341WARSZAWAM208M 1601:48:3202:07:22.8002:07:22.80+00:28:345:3210.8
20MILER Marcin 1461ŁAZISKA GÓRNEM404M 1700:01:0300:32:3701:13:0201:48:3302:07:31.3002:07:31.30+00:28:425:3210.8
21JURA Maciej 1022ITMBW KRAKÓWNOWY SĄCZM209M 1800:00:5700:32:3301:13:4101:49:1202:08:02.0002:08:02.00+00:29:135:3410.8
22KOWALCZYK Adam 1375ADIDAS RUNNERS WARSAWLESZNOM306M 1900:00:3200:32:0001:13:2501:49:5302:10:04.4502:10:04.45+00:31:155:3910.6
23BORDUN Maciej 1236SIARKA TARNOBRZEGTARNOBRZEGM307M 2000:00:3200:31:0601:10:5401:48:3302:10:18.8002:10:18.80+00:31:305:3910.6
24WIĘCH Piotr 1444WOŁOMINM308M 2100:01:2900:33:3301:15:0101:51:2102:10:39.4002:10:39.40+00:31:505:4010.6
25RATYŃSKI Marek 1063OTWOCKI TUPTACZOTWOCKM405M 2200:00:5300:32:1501:15:0601:52:5302:13:02.5002:13:02.50+00:34:135:4710.4
26ZAWADA Michał 1228MARYSIN WAWERSKIWARSZAWAM309M 2300:00:3500:31:4601:13:4801:52:4302:13:26.2002:13:26.20+00:34:375:4810.3
27SKOTNICZNY Michał 1128EUROCLEAR RUNNING TEAMKRAKÓWM2010M 2400:00:3500:32:0601:13:5701:51:5802:13:38.5502:13:38.55+00:34:495:4810.3
28DYMON Bartłomiej 1296SZCZAWNO-ZDRÓJM406M 2500:00:5800:33:1401:14:2301:52:3802:14:24.2502:14:24.25+00:35:355:5010.3
29NOWICKI Kamil 1058KRAKÓWM3010M 2600:00:3500:33:4001:17:3001:55:4302:15:25.5502:15:25.55+00:36:365:5310.2
30SZCZOT Andrzej 1452KB SOBÓTKAWROCŁAWM407M 2700:00:4100:32:5701:17:1601:56:2402:17:35.3502:17:35.35+00:38:465:5810
31NEUFELD Marcin 1237INTEL RUNNERS / RUNPASSION.PL TEAMGDYNIAM408M 2800:00:3900:32:2301:17:5401:57:1302:17:50.3502:17:50.35+00:39:015:5910
32MAŚLANY Daniel 1123JUROWCEM409M 2900:00:5900:33:0801:17:1301:56:4302:19:40.0502:19:40.05+00:40:516:049.9
33STEPANIUK Adam 1354CHEŁM BIEGAWIERZBICA-OSIEDLEM4010M 3000:01:5300:36:1301:21:1801:58:2200:01:0002:20:03.4002:20:03.40+00:41:146:029.9
34MARCZAK Paweł 1142ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM4011M 3100:00:5200:34:4701:18:4501:58:4402:20:21.9502:20:21.95+00:41:336:069.8
35JAGIELKA Mateusz 1311LINKLATERS RUNNING TEAMWARSZAWAM2011M 3200:00:5300:34:0701:18:0901:57:3502:21:13.0002:21:13.00+00:42:246:089.8
36KORZEP-CZEKALSKA Dorota 1220BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKABIAŁOBIELK401K 400:01:0800:35:3301:21:3402:00:4002:21:31.9502:21:31.95+00:42:436:099.8
37JACHIMOWSKI Jarosław 1324POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM3011M 3300:02:4300:37:5301:21:3102:00:4502:21:40.7002:21:40.70+00:42:516:099.7
38BUDNIAK Tomasz 1231KB TKKF PROMYK CIECHANÓWWŁADYSŁAWOWOM3012M 3400:35:1801:20:4902:00:2002:22:08.0502:22:08.05+00:43:196:109.7
39MIKOŁAJCZYK Tomasz 1147ZAKOPANEM3013M 3500:01:1200:35:1101:20:4102:01:1602:22:42.5002:22:42.50+00:43:536:129.7
40HORODEJCZUK Antoni 1406HORODEJCZUK TEAMOLSZANICAM4012M 3600:00:3200:34:2901:19:4902:00:5002:22:59.1502:22:59.15+00:44:106:139.7
41KACPERSKI Olaf 1458WARSZAWAM4013M 3700:01:1100:37:3301:24:1002:03:2002:23:05.1002:23:05.10+00:44:166:139.6
42STRZAŁKOWSKI Artur 1095ADIDAS RUNNERSWARSZAWAM2012M 3800:01:4300:37:5401:24:3602:03:2402:23:14.0502:23:14.05+00:44:256:139.6
43NOWOMIEJSKI Marcin 1194BIEGACZ CEGŁÓWMINSK MAZM4014M 3900:00:5700:33:5601:19:0902:00:5302:23:20.4002:23:20.40+00:44:316:139.6
44WALEWSKI Lukasz 1166DENTISTOORZESZÓWM4015M 4000:00:4400:35:5201:22:0102:02:1602:23:43.4002:23:43.40+00:44:546:149.6
45CHAJDAŚ Mateusz 1315PRZEMYŚLM2013M 4100:01:1600:37:5501:24:0202:03:2102:23:47.0002:23:47.00+00:44:586:159.6
46WOŁOCH Michał 1320DIAITA SPARTABIŁGORAJM3014M 4200:01:1600:37:5601:24:0002:03:2202:23:47.0002:23:47.00+00:44:586:159.6
47KRUPA Grzegorz 1451STRZEGOMIANYM4016M 4300:00:5600:36:3701:23:5202:03:4902:24:43.4002:24:43.40+00:45:546:179.5
48DWORAKOWSKI Andrzej 1235BIAŁYSTOKM4017M 4400:03:1700:41:5501:27:0602:05:1902:25:10.2502:25:10.25+00:46:216:189.5
49GÓRKA Łukasz 1393PODRÓŻE Z MARATONEMKONSTANCIN-JEZIORNAM3015M 4500:01:0600:37:3401:24:5902:05:1802:25:39.8002:25:39.80+00:46:516:199.5
50BAŁON Konrad 1272KROSNOM2014M 4600:02:2800:37:3901:24:0402:03:2302:25:41.0002:25:41.00+00:46:526:209.5
51TUCZAPSKI Piotr 1358XRUNNERSRZESZÓWM2015M 4700:00:3500:34:0201:19:5202:03:3302:25:43.0502:25:43.05+00:46:546:209.5
52WĘGRZYN Emil 1359WARBUD RUNNIK TEAMWARSZAWAM3016M 4800:00:4400:34:5401:22:1902:04:2502:26:19.5002:26:19.50+00:47:306:219.4
53WARĘCKA Kasia 1230LESKOK203K 500:00:3900:35:5701:24:0902:05:3002:27:41.0002:27:41.00+00:48:526:259.3
54SIWAK Ryszard 1233TEAM RYŚ SKIDZIEKANOWICEM4018M 4900:01:5400:38:1501:25:3502:06:1002:28:16.0002:28:16.00+00:49:276:269.3
55KOŁODZIEJ Łukasz 1202SOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM3017M 5000:01:3100:36:3301:25:2402:06:2302:28:31.9002:28:31.90+00:49:436:279.3
56WOJTASIK Grzegorz 1270STALOWA WOLAM4019M 5100:01:2800:37:4201:24:0202:06:5202:29:02.6502:29:02.65+00:50:136:289.3
57MICAŁ Łukasz 1413ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM2016M 5200:01:2500:35:5001:24:4302:06:0602:29:27.0502:29:27.05+00:50:386:299.2
58KONKEL Katarzyna 1407MAJA TEAMGNIEWOWOK204K 600:00:5200:34:1901:31:4302:09:1102:29:53.2002:29:53.20+00:51:046:319.2
59TOKARZ Adrian 1048DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM3018M 5300:01:3700:39:1501:26:4502:07:2202:30:30.9502:30:30.95+00:51:426:329.2
60WOŹNIAK Grzegorz 1156CHEŁMM3019M 5400:00:4700:35:1101:24:5502:06:5002:30:37.6502:30:37.65+00:51:486:329.2
61SUŁKOWSKI Maciej 655TRIATHLON JAROSŁAWJAROSŁAWM4020M 5500:02:4900:42:3101:28:5802:08:4902:30:39.5002:30:39.50+00:51:506:339.2
62BALON Piotr 1409BAKOMAT TEAMKROSNOM3020M 5600:02:1600:39:2401:25:2402:08:0202:30:44.7002:30:44.70+00:51:556:339.2
63WEREMKO Grzegorz 1145MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM4021M 5700:01:3700:38:3501:29:3802:11:0002:31:32.2002:31:32.20+00:52:436:359.1
64SKORUPKA Leszek 1249M3 SIEDLCEIGANIE NOWEM3021M 5800:02:2100:40:0301:29:0502:10:0302:31:49.9002:31:49.90+00:53:016:369.1
65GRACZYK Karolina 1437KUTNOK302K 700:00:4100:38:2601:29:4102:10:4802:32:43.4002:32:43.40+00:53:546:389
66GRZENIA Małgorzata 1144CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTLUBLINK501K 800:01:1100:36:2501:25:3102:09:4902:33:31.0002:33:31.00+00:54:426:409
67SZYBIAK Waldemar 1420PRZEMYŚLM501M 5900:01:4900:39:4601:29:2602:10:5902:33:37.0002:33:37.00+00:54:486:409
68MACH Tomasz 1159LUBELSKA GRUPA TRIATHLONULUBLINM4022M 6000:00:4800:34:0101:32:2402:12:3202:34:23.0002:34:23.00+00:55:346:428.9
69SZYMEL Jacek 1411HUSARIA RACE TEAMŁAŃCUTM3022M 6100:01:4500:40:0101:27:3602:10:1600:01:0002:34:24.9002:34:24.90+00:55:366:409
70KONIECZNY Mariusz 1419ŁAŃCUTM502M 6200:01:5000:39:1301:28:2902:10:5902:34:35.5502:34:35.55+00:55:466:438.9
71ISKRA Grzegorz 1023KP PSP STRZYŻÓWCZUDECM3023M 6300:01:4100:39:3701:29:2502:11:5400:01:0002:35:44.9502:35:44.95+00:56:566:438.9
72MATYSIAK Tomasz 1328WARSZAWAM4023M 6400:00:4900:34:0501:31:4502:13:3302:36:05.9502:36:05.95+00:57:176:478.8
73PLUTA Sebastian 1140DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM4024M 6500:01:5900:39:1601:28:0002:11:4302:36:27.4002:36:27.40+00:57:386:488.8
74CHMIEL Damian 1267GODZISZÓWM2017M 6600:00:3700:41:2801:31:3002:13:3202:36:40.8002:36:40.80+00:57:526:488.8
75KLABISZ Dawid 1462CHORZÓWM3024M 6700:01:0300:33:1201:32:3002:14:2002:36:52.2502:36:52.25+00:58:036:498.8
76DRĄŻEK Sławomir 11061971FAJSŁAWICEM4025M 6800:00:5200:36:1301:25:4502:10:4802:37:10.0502:37:10.05+00:58:216:508.8
77HYDZIK Łukasz 1071LIDER SANOKSANOKM4026M 6900:01:0600:37:5101:27:4902:12:0802:37:34.0002:37:34.00+00:58:456:518.8
78PIŁAT Jakub 1152MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYGÓRA PUŁAWSKAM3025M 7000:01:3600:39:0501:29:4002:13:0702:37:34.7002:37:34.70+00:58:456:518.8
79WOŹNICKA Ewa 1134WĘGRÓWK205K 900:01:2400:40:5301:31:2202:13:3102:38:27.6002:38:27.60+00:59:386:538.7
80KANIA Przemysław 269WARSZAWAM3026M 7100:02:2600:38:4901:28:0602:13:2702:38:39.4502:38:39.45+00:59:506:538.7
81ZAWROTNIAK Paweł 1304KRAKÓWM2018M 7200:02:4700:39:2002:13:1502:38:39.8002:38:39.80+00:59:516:538.7
82MAZANEK Michal 1190KRAKÓWM2019M 7300:03:0100:41:1501:33:5502:15:1002:38:48.9502:38:48.95+01:00:006:548.7
83JUROSZEK Józef 1269PAWŁOWICEM3027M 7400:02:3100:43:0401:36:4802:17:4702:39:01.0502:39:01.05+01:00:126:548.7
84TOMAS Dariusz 80JAROSŁAWM503M 7500:02:4700:42:3101:31:4102:14:0402:39:25.4002:39:25.40+01:00:366:558.7
85ŻEBRAKOWSKA Katarzyna 1446TRZEBOWNISKOK402K 1000:02:3000:41:1301:33:1702:16:3902:39:30.3502:39:30.35+01:00:416:568.7
86ZIĘBA Emil 1143CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTLUBLINM4027M 7600:01:3300:39:4401:32:0302:15:1902:39:55.1002:39:55.10+01:01:066:578.6
87ZYGMUNT Marcin 1321SAPERZYWOJCIECHOWICEM2020M 7700:01:1500:38:0501:25:3602:11:5702:40:06.9002:40:06.90+01:01:186:578.6
88KANDEFER Beata 1342KB ,,ATHLETIC''ZRĘCINKORCZYNAK403K 1100:00:5100:37:2901:32:2002:15:5502:40:12.1002:40:12.10+01:01:236:578.6
89SZUMNY Nina 1356KRAKÓWK303K 1200:00:3300:39:0001:33:3502:16:5802:40:13.9502:40:13.95+01:01:256:578.6
90NAWROT Bartłomiej 1031KAMIENIOŁOMLESKOM3028M 7800:01:4500:39:0601:30:1102:15:4302:40:37.2502:40:37.25+01:01:486:598.6
91SZYBIAK Joanna 1421KRZYWCZAK404K 1300:01:5000:39:4401:32:0402:16:3502:40:41.1502:40:41.15+01:01:526:598.6
92OSZYWA Damian 1460KIELCEM3029M 7900:01:4200:41:0001:36:1002:18:4802:40:47.7502:40:47.75+01:01:596:598.6
93WOŹNIAK Janusz 1327PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM504M 8000:01:0200:38:3901:31:3302:17:3602:41:31.0002:41:31.00+01:02:427:018.5
94BOGDAŃSKA Katarzyna 1443WARSZAWAK206K 1400:01:0200:39:3201:32:2502:16:5902:41:46.1002:41:46.10+01:02:577:028.5
95KONOPKA Henryk 1440RUDENTAM601M 8100:00:5800:39:1101:32:0202:17:3302:42:33.7002:42:33.70+01:03:447:048.5
96OBROŚLAK Grzegorz 341TRAPER-BIEGOMANIA LUBACZÓWLUBACZÓWM4028M 8200:01:3100:39:3801:33:2202:17:3302:42:34.9502:42:34.95+01:03:467:048.5
97BARANEK Piotr 1137JÓZEFÓWM505M 8300:02:4900:43:2201:35:3102:18:0502:43:33.0502:43:33.05+01:04:447:068.4
98PITURA Eliza 1155LUBELSKA GRUPA TRIATHLONULUBLINK405K 1500:00:4900:37:3101:31:2502:18:0402:43:50.3002:43:50.30+01:05:017:078.4
99LIPA Piotr 1352OCR TEAM DĘBICAŻYRAKÓWM3030M 8400:02:0400:34:4501:34:0002:17:5202:43:53.2002:43:53.20+01:05:047:078.4
100HERMANIUK Tomasz 1135TAURUS TEAMRUDNA WIELKAM4029M 8500:03:1100:43:3001:35:4102:19:4402:44:03.8502:44:03.85+01:05:157:078.4
101ŁUSZCZYC Anna 1256RZESZÓWK304K 1600:01:2800:42:5201:36:3902:21:3802:44:56.4502:44:56.45+01:06:077:108.4
102BAJSAROWICZ Marlena 1193WKURW_TEAMJELCZ-LASKOWICEK207K 1700:02:2600:41:2701:33:5502:20:1802:45:04.9002:45:04.90+01:06:167:108.4
103WAŚNIOWSKI Krzysztof 1037KRAKÓWM3031M 8600:02:2200:39:3701:33:5602:20:1902:45:21.9002:45:21.90+01:06:337:118.3
104OLESINSKA Agnieszka 359BOCHNIA BIEGABOCHNIAK406K 1800:44:0201:38:0502:22:4302:45:29.8002:45:29.80+01:06:417:118.3
105SOBIERAJ Kamil 1191WKURW_TEAMMAŁOGOSZCZM2021M 8700:01:4100:37:1701:32:2202:19:3202:46:35.1002:46:35.10+01:07:467:148.3
106BEDNARZ Anna 1289KRZESZÓWK208K 1900:03:2900:44:4101:36:3402:21:2902:46:41.0002:46:41.00+01:07:527:148.3
107BIEL Sebastian 1240BIEGANIESZYDERCÓWTARNÓWM3032M 8800:03:3100:46:4001:40:2802:23:4402:46:48.6502:46:48.65+01:07:597:158.3
108FLOREK Tomasz 1241BIEGANIE SZYDERCÓWTARNÓWM4030M 8900:03:2800:46:4201:38:1802:22:5102:46:48.7002:46:48.70+01:07:597:158.3
109CZEKALSKI Mariusz 1366BBL OSTROŁĘKABIALOBIELM4031M 9000:02:1800:42:2301:38:1302:22:5302:47:33.2002:47:33.20+01:08:447:178.2
110KRYSIAK Jakub 1172TRIWAWAWARSZAWAM2022M 9100:02:0600:40:3801:34:4902:22:3002:47:49.5502:47:49.55+01:09:007:178.2
111DOMIN Bartosz 1349COLLEGIUM MEDICUM UJZAGÓRZEM3033M 9200:00:5300:38:1401:32:4202:20:2702:49:05.4002:49:05.40+01:10:167:218.2
112MICHALIK Michał 1055NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM2023M 9300:01:4800:40:5201:40:0002:26:3002:49:41.8002:49:41.80+01:10:537:228.1
113MOLASY Dorota 1348AKTYWNIE Z MOLKAMIMALBORKK305K 2000:02:5100:43:5501:40:0502:26:4102:49:50.9502:49:50.95+01:11:027:238.1
114KSYCINSKI Michal 1098KRAKÓWM2024M 9400:03:2000:47:2901:41:1802:27:0102:49:54.5502:49:54.55+01:11:057:238.1
115PIOTROWSKI Tomasz 1238GREMBSKI TRIATHLONWARSZAWAM3034M 9500:01:5200:40:5001:37:1802:25:2002:49:57.1502:49:57.15+01:11:087:238.1
116HONKISZ Maciej 1203KROSNOM602M 9600:02:0300:42:1301:36:4702:22:4702:50:28.5002:50:28.50+01:11:397:248.1
117OSTROWSKI Łukasz 1448MIELECM3035M 9700:03:1200:42:1101:38:0502:25:0602:50:30.2002:50:30.20+01:11:417:248.1
118SKUBISZ Aleksandra 1345HARTAK209K 2100:01:0200:41:4101:39:0702:25:1902:50:53.2502:50:53.25+01:12:047:258.1
119CHMIEL Michał 1399RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYKRACZKOWAM3036M 9800:02:3300:45:3201:38:5402:26:3902:51:10.8502:51:10.85+01:12:227:268.1
120SOWA Dariusz 1165RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM506M 9900:01:5500:43:1001:36:3802:24:0602:52:24.8502:52:24.85+01:13:367:298
121PARTYKA Andrzej 1435RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM4032M 10000:02:3200:45:3101:39:0802:26:4002:52:56.3002:52:56.30+01:14:077:318
122KUSY Rajmund 1133PRZEMYŚLM2025M 10100:01:2500:42:1001:40:0302:26:5302:53:57.9502:53:57.95+01:15:097:337.9
123SALA Kamil Adam 1087POTRENUJEMY?DĘBLINM3037M 10200:00:4700:38:4501:38:1902:27:3502:53:59.5002:53:59.50+01:15:107:337.9
124KAWA Rafał 1404ŻYRAKÓWM3038M 10300:02:1500:43:2601:38:5102:26:4902:54:10.7502:54:10.75+01:15:227:347.9
125GRABOWSKA Aleksandra 1261LOTNICZA AKADEMIA WOJSKOWARZESZÓWK2010K 2200:00:5600:43:5001:40:1902:28:0102:54:25.1502:54:25.15+01:15:367:357.9
126SOBURA-DURMA Magdalena 1450KIELCEK407K 2300:02:5400:44:2301:41:5302:28:2102:54:35.2502:54:35.25+01:15:467:357.9
127RAPACZ Marcin 1004FUNDACJA TYLKO BIESZCZADYKRAKÓWM507M 10400:01:5300:42:2001:38:0602:26:0402:54:38.6002:54:38.60+01:15:497:357.9
128FRANCZYK Piotr 1424KRAKÓWM3039M 10500:03:0000:42:3301:36:2202:26:0502:54:49.0002:54:49.00+01:16:007:367.9
129WIDZ Łukasz 1072POTRENUJEMY?RYKIM3040M 10600:00:4700:38:4701:38:1902:27:3602:55:23.5502:55:23.55+01:16:347:377.9
130RECZKOWSKI Andrzej 1456NIEWASZÓWM603M 10700:00:5400:39:1201:34:3802:25:3202:56:10.9502:56:10.95+01:17:227:397.8
131NYCZ Arkadiusz 1276CROSSFITTER BOX CHEŁMCHEŁMM508M 10800:03:2200:43:5701:38:2402:26:3302:56:13.9002:56:13.90+01:17:257:397.8
132KAMYSZ Robert 1187KRAKÓWM4033M 10900:01:3700:43:2301:39:3802:27:3402:56:15.6002:56:15.60+01:17:267:397.8
133ŻUROWSKI Jacekj 1214CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTLUBLINM509M 11000:02:5400:44:3101:42:3402:28:3302:56:16.2002:56:16.20+01:17:277:397.8
134CZARNECKI Konrad 1257KIEDYŚ TO BYŁORADOMM3041M 11100:43:4801:39:1902:25:2502:56:30.6502:56:30.65+01:17:417:407.8
135FRĄCZEK Dariusz 1265RZESZÓWM3042M 11200:02:5200:45:2401:42:3102:28:4102:56:36.4002:56:36.40+01:17:477:407.8
136MĄKA Wojciech 1329TRIWAWAGRANICAM4034M 11300:02:1700:43:5601:44:1202:31:4602:56:37.4002:56:37.40+01:17:487:407.8
137BARAŃSKI Jarek 1259KIEDYŚ TO BYŁORADOMM3043M 11402:25:2902:56:40.9002:56:40.90+01:17:527:407.8
138MOLASY Tomasz 1350AKTYWNIE Z MOLKAMIMALBORKM3044M 11500:02:5100:43:5701:40:0602:28:5802:57:53.2502:57:53.25+01:19:047:447.8
139STACHNIUK Marcin 1244CROSSFITTER CHEŁ,CHJEŁMM3045M 11600:03:3000:45:2901:40:2902:29:1502:57:57.2002:57:57.20+01:19:087:447.8
140PYSKATY Marta 1454PASZCZYNAK408K 2400:02:0900:46:2601:45:0002:30:5702:57:59.0502:57:59.05+01:19:107:447.8
141TKACZYK Wojciech 1266JEDLICZEM4035M 11700:02:4600:44:2801:44:5002:29:5902:58:03.1502:58:03.15+01:19:147:447.8
142PLUTA Marta 2056DZIKIEMUSTANGIBRZEŹNICAK409K 2500:02:1000:46:2501:45:0102:30:5602:58:04.9502:58:04.95+01:19:167:447.7
143HABRAT Dorota 1181HABRAT TEAMKROSNIK4010K 2600:02:1500:43:2401:40:3302:29:4702:58:24.3002:58:24.30+01:19:357:457.7
144ROCH Kamil 1381WARSZAWAM2026M 11800:03:3600:42:3401:34:5302:28:1102:58:25.3502:58:25.35+01:19:367:457.7
145KRASOWSKI Mateusz 1201LEŻAJSKM3046M 11900:01:3200:42:2401:40:1602:29:5302:58:26.2502:58:26.25+01:19:377:457.7
146KRASOWSKI Łukasz 1200PROSWIMRZESZÓWM3047M 12000:01:3200:42:3001:40:1802:29:5202:58:27.2002:58:27.20+01:19:387:457.7
147RACZEK Natalia 1285EXTREME TRAUMA TEAMRYCHWAŁDEKK2011K 2700:02:5500:45:3901:44:4402:31:4302:58:27.7002:58:27.70+01:19:387:457.7
148KANCLERZ-MAZURCZUK Monika 1243CROSSFITTER BOX CHEŁMWÓLKA CZULCZYCKAK4011K 2800:03:2900:46:0501:41:4102:31:3502:58:30.3502:58:30.35+01:19:417:457.7
149BODZIOCH Agnieszka 1077ITMBW KRAKÓWWOJNICZK2012K 2900:01:2500:41:5401:39:3702:29:4602:59:04.3002:59:04.30+01:20:157:477.7
150OŻÓG Paweł 1410MEDYNIA GŁOG.M3048M 12100:02:4600:46:0701:40:0902:30:0202:59:05.0502:59:05.05+01:20:167:477.7
151BOBUSIA Michał 1416AZS PWSZ KROSNODOBIESZYNM3049M 12200:01:3000:40:5101:39:2102:28:4802:59:08.1002:59:08.10+01:20:197:477.7
152OWOC Krystian 1457WRÓBLIK KRÓLEWSKIM3050M 12300:03:0900:44:2401:37:2502:29:1802:59:12.4502:59:12.45+01:20:237:477.7
153RZEMIŃSKI Jacek 1132STRÓŻEM4036M 12400:02:4600:45:0701:44:1402:32:0702:59:14.1502:59:14.15+01:20:257:477.7
154MUCHA Łukasz 1430RADOMM2027M 12500:02:3700:50:1901:46:2102:32:2402:59:14.9002:59:14.90+01:20:267:477.7
155PARYS Michał 1445WOŁOMINM3051M 12600:01:2400:39:3101:38:5502:30:3402:59:16.2002:59:16.20+01:20:277:477.7
156ŁOKIETEK Michał 1290NOWOSOLSCY BIMBROWNICYNOWA SÓLM3052M 12700:02:1100:50:0201:48:5202:34:3502:59:59.2002:59:59.20+01:21:107:497.7
157PRUSZKOWSKI Mariusz 1277CROSSFITTER BOX CHEŁM/CHEŁM BIEGA/24 BLPPOKRÓWKAM4037M 12800:01:5200:42:1401:43:4002:31:5003:00:20.5503:00:20.55+01:21:317:507.7
158ZAKRZEWSKI Szymon 1161ŁAPYM3053M 12900:03:1700:46:3401:41:1902:28:3903:00:41.5503:00:41.55+01:21:527:517.6
159MĄCZKA Krystyna 1441GLIWICEK601K 3000:02:5700:44:3801:46:0702:34:4803:01:24.6503:01:24.65+01:22:357:537.6
160KUBACKA Marta 1334DRUŻYNA TVNWARSZAWAK306K 3100:01:3400:43:2101:44:1402:33:1903:01:45.7003:01:45.70+01:22:567:547.6
161PISKADŁO Jacek 1232NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMSTRZYŻÓWM3054M 13000:02:2300:44:4001:43:2702:33:2403:01:46.7503:01:46.75+01:22:587:547.6
162BILSKI Marek 1080VEGEDOGWARSZAWAM4038M 13100:01:5300:44:5601:49:1602:37:0003:01:48.5503:01:48.55+01:22:597:547.6
163CZAJKOWSKI Michal 1372LAGIEWNICKA 35KRAKOWM4039M 13200:02:5700:47:1301:44:4402:33:3300:01:0003:01:51.9003:01:51.90+01:23:037:517.6
164MAŁEK Wojciech 1423ZARSZYNM4040M 13300:02:2400:46:0901:47:1002:36:5603:01:57.6503:01:57.65+01:23:087:547.6
165NIEMIEC Grzegorz 1432ZARSZYNM4041M 13400:02:2400:46:0901:47:1202:36:5803:02:29.9003:02:29.90+01:23:417:567.6
166KOMAŃSKI Rafał 1343DRUŻYNA SZPIKUZARSZYNM4042M 13500:02:2400:46:4401:47:1102:37:2103:02:45.0503:02:45.05+01:23:567:567.6
167SOKÓŁ Sylwia 1043SĘDZISZÓWK307K 3200:03:3900:48:4001:45:3802:34:3603:02:52.4503:02:52.45+01:24:037:577.5
168PACZYŃSKI Kamil 1222KRAKÓWM3055M 13600:01:5600:43:2101:40:2402:34:3503:03:05.5003:03:05.50+01:24:167:577.5
169BAŁABAN Waldemar 1192WALBAKROSNOM5010M 13700:02:3400:48:2501:48:1702:37:5003:03:33.1503:03:33.15+01:24:447:587.5
170KUBACKI Maciej 1333ŁAGIEWNICKA TEAMKRAKÓWM4043M 13800:02:5400:44:0801:44:4702:34:3503:04:28.0503:04:28.05+01:25:398:017.5
171KITOWSKA Anna 1434HUSARIA RACE TEAMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4012K 3300:01:1900:46:0901:47:5902:36:4903:04:51.9003:04:51.90+01:26:038:027.5
172CZENCZEK Krystian 1395CUTLINERZESZÓWM3056M 13900:51:3101:47:1702:38:3903:04:58.4503:04:58.45+01:26:098:027.5
173NADOLSKI Stanisław 1278CROSSFITTER BOX CHEŁMCHEŁMM4044M 14000:03:3100:46:5701:46:3402:35:5103:05:17.3003:05:17.30+01:26:288:037.4
174MACIĄG Andrzej 1212DZIKIE MUSTANGIBEŁŻECM4045M 14100:03:2800:47:1201:45:0902:36:2103:05:19.0003:05:19.00+01:26:308:037.4
175HABRAT Maciej 1186HABRAT TEAMKROSNOM4046M 14200:02:1500:43:2501:47:2302:37:4603:05:30.7503:05:30.75+01:26:428:037.4
176CHŁAP Elżbieta 1163DOLINIARZKATOWICEK4013K 3400:03:0300:47:2901:50:2902:39:3100:01:0003:06:20.3503:06:20.35+01:27:318:037.4
177KISZA-GRYNIENKO Anna 2153WROCŁAWK308K 3500:03:2100:47:2601:46:2702:36:4703:06:29.0003:06:29.00+01:27:408:067.4
178GRYNIENKO Pawel 2154WROCŁAWM3057M 14300:03:2200:47:2001:46:2302:36:4803:06:30.5003:06:30.50+01:27:418:067.4
179DUDEK Arkadiusz 1171HUMNISKAM5011M 14400:02:4800:49:0501:51:5802:39:5803:06:44.2003:06:44.20+01:27:558:077.4
180KURKOWIAK Krzysztof 1097WKURW_TEAMWROCŁAWM3058M 14500:01:5100:44:1401:45:2602:38:3803:07:20.2503:07:20.25+01:28:318:087.4
181CIEŚLA Magda 1283KRAKÓWK309K 3600:02:2300:46:3001:48:2802:38:3703:07:42.8003:07:42.80+01:28:548:097.4
182GWOZDZIOWSKI Marcin 1141TARNOBRZEGM4047M 14600:01:3500:43:0901:43:0402:36:1203:07:43.2503:07:43.25+01:28:548:097.4
183WRÓBLESKA Weronika 1150BIEGUSIEM.PLPUŁAWYK3010K 3700:02:4100:50:2501:51:5602:41:4003:07:44.6503:07:44.65+01:28:558:097.4
184WOJCIECHOWSKA Andżelika 1248RZESZÓWK2013K 3800:02:4500:50:0701:51:3102:40:1103:07:46.4003:07:46.40+01:28:578:097.3
185SUSZEK Damian 1176LALUS SQUADRZESZOWM3059M 14700:02:4500:50:0601:51:3102:40:2303:07:47.0003:07:47.00+01:28:588:097.3
186IWANIEC Piotr 1292BIEGANIE SZYDERCÓWTARNÓWM3060M 14800:03:3200:46:5001:45:3802:37:5703:07:58.0003:07:58.00+01:29:098:107.3
187DROZD Piotr 1336SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM3061M 14900:01:5300:47:3101:48:2902:39:2303:08:07.7003:08:07.70+01:29:188:107.3
188GRZESIK Michał 1062RZESZÓWM3062M 15000:02:5700:47:1301:51:1902:40:2603:08:28.2003:08:28.20+01:29:398:117.3
189SKRZYPEK Krzysztof 611KLINCZU TEAMBYTOMM3063M 15100:02:4100:47:5401:47:4002:39:1203:08:40.1503:08:40.15+01:29:518:127.3
190LUBAŃSKA Alicja 1339BUKOWICEK502K 3900:01:3600:44:0201:45:3002:38:1203:08:46.4003:08:46.40+01:29:578:127.3
191ZAWADZKI Grzegorz 1065KLUB SPORTOWY PRESTIGE RZESZÓWGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3064M 15200:03:3100:50:1801:53:0002:42:1203:08:57.1003:08:57.10+01:30:088:127.3
192BAR Aleksandra 1308GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEK4014K 4000:02:5000:48:2101:53:4502:41:5903:08:59.9503:08:59.95+01:30:118:137.3
193BODNIAK Tomasz 1112USTRZYKI DOLNEM3065M 15300:01:4900:47:3201:49:1202:39:5803:09:02.6503:09:02.65+01:30:138:137.3
194MINKINA Tomasz 1076TARŁÓWM4048M 15400:02:4700:45:2801:48:3502:44:0103:09:03.7003:09:03.70+01:30:148:137.3
195ORZECH Artur 1387KROKODYLE KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAM4049M 15500:03:2000:48:2301:47:3602:40:5503:09:41.4503:09:41.45+01:30:528:147.3
196ŚWIĘCICKI Samuel 1309TEAM REMMERSPŁOCHOCINM3066M 15600:01:0200:44:4501:46:5402:39:5503:10:30.2503:10:30.25+01:31:418:167.2
197BULWAN Radosław 1402RZESZOWM4050M 15700:51:3401:47:1602:41:5703:10:35.6503:10:35.65+01:31:468:177.2
198MATERNIA Karolina 1263RZESZÓWK3011K 4100:03:3100:51:3001:56:4802:44:2603:11:02.6003:11:02.60+01:32:138:187.2
199SMURA Rafal 1109TUREKM3067M 15800:03:2500:55:4401:56:4802:44:2703:11:04.2003:11:04.20+01:32:158:187.2
200JOB Weronika 1075STRÓŻEK3012K 4200:02:4300:45:3801:48:3002:44:0003:12:09.1003:12:09.10+01:33:208:217.2
201KRÓLIKOWSKA Anna 1271HUSARIA RACE TEAMMODLNICZKAK2014K 4300:01:0900:43:4301:51:0002:41:2803:12:26.5503:12:26.55+01:33:378:227.2
202WITCZAK Paweł 1199WIELUŃ BIEGAWIELUŃM4051M 15900:02:0400:44:2601:47:2002:41:4603:12:39.7503:12:39.75+01:33:518:227.2
203KAŁOWSKI Irek 1153WWW.POMOCDLAKAROLINY.PLNIEPORĘTM4052M 16000:02:3500:48:1101:49:3302:43:1403:12:39.7503:12:39.75+01:33:518:227.2
204OKRÓJ Dawid 1110DEAF RUNNINGGDAŃSKM3068M 16100:00:3600:42:0401:47:5202:43:0503:13:28.7003:13:28.70+01:34:398:247.1
205SOSZYŃSKA - PSTROKOŃSKA Joanna 1119GAZELE NA STARCIEWARSZAWAK3013K 4400:02:5900:56:3401:56:1602:45:3503:13:30.4503:13:30.45+01:34:418:247.1
206JASZCZAK Marzena 1173ZAKRZOWIEC TEAM CHALLENGEKRAKÓWK3014K 4500:01:0800:46:1001:55:5802:45:5303:13:32.0503:13:32.05+01:34:438:247.1
207KAIM Mariusz 1174ZAKRZOWIEC TEAM CHALLENGEKRAKÓWM3069M 16200:01:0800:46:1101:56:0102:45:5303:13:32.1503:13:32.15+01:34:438:247.1
208SOBCZAK Zbigniew 1221MAZURSKI WILKKRAKÓW (KRAKÓW-ŚRÓDMIEŚCIE)M3070M 16303:13:40.0003:13:40.00+01:34:518:257.1
209HERMAN Ireneusz 1323LECA Z SIEMIANOWICSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3071M 16400:01:2900:45:1901:54:0202:44:3003:14:18.1503:14:18.15+01:35:298:267.1
210GRABOWSKI Damian 1433WKURW_TEAMSTANOWICEM4053M 16500:01:3900:45:0801:45:4102:42:4803:14:19.9503:14:19.95+01:35:318:267.1
211SMOLUCH Ryszard 111ZAMOŚĆM4054M 16600:03:0300:47:3001:46:5202:43:1603:15:11.8503:15:11.85+01:36:238:297.1
212MATUŁA Przemysław 1034UMCS BIEGALUBLINM5012M 16700:02:5900:49:3301:56:2302:46:2403:15:16.0003:15:16.00+01:36:278:297.1
213MAGER Bartosz 1027RZESZÓWM4055M 16800:03:0300:49:2601:53:2302:45:0003:15:17.2003:15:17.20+01:36:288:297.1
214MAGER Olga 1028RZESZÓWK4015K 4600:03:0300:49:3001:53:2302:45:0003:15:17.3503:15:17.35+01:36:288:297.1
215GRUSZECKI Tomasz 1169RYBARZOWICEM4056M 16900:00:4700:46:3201:50:3402:44:2803:15:18.4003:15:18.40+01:36:298:297.1
216POSIM Tomasz 1319MIWIDORYKIM3072M 17000:02:4200:50:2801:51:5702:45:3403:15:20.0503:15:20.05+01:36:318:297.1
217KLAUS Dominik 1114KS PIASECZNOPIASECZNOM4057M 17100:03:4300:50:5701:51:2202:46:3803:15:31.6503:15:31.65+01:36:428:307.1
218KONDRACIUK Katarzyna 1335PROJEKT 'K JAK KAJAKI'PIASECZNOK4016K 4700:01:5000:46:2201:52:2502:45:0303:15:34.4503:15:34.45+01:36:458:307.1
219HEBANOWSKI Łukasz 1330GDYNIAM4058M 17200:02:0800:46:5601:53:2202:46:4203:15:34.8503:15:34.85+01:36:468:307.1
220BŁASZCZAK Błażej 1299KRAKÓWM3073M 17300:01:3600:47:0901:52:0402:46:2303:15:36.5003:15:36.50+01:36:478:307.1
221SZMUC Anna 1093MYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWK4017K 4800:01:2600:47:0001:52:4502:45:3203:16:09.4003:16:09.40+01:37:208:317
222CEGLARSKI Jacek 1398WKURW_TEAMLUBLINM4059M 17400:03:2700:50:4101:58:1902:49:4403:16:42.2003:16:42.20+01:37:538:337
223WAWRZYNEK Michał 1455KRAKÓWM2028M 17500:01:3600:47:0901:51:3602:46:2803:16:45.8003:16:45.80+01:37:578:337
224JANIK Łukasz 1377BUKOWSKOM3074M 17600:02:1400:46:2301:54:4702:46:2203:16:47.0003:16:47.00+01:37:588:337
225DĄBRÓWKA Radosław 1361FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3075M 17700:02:1400:44:2701:54:4502:46:2303:17:13.6503:17:13.65+01:38:248:347
226GAWRON Piotr 1380KB MCKIS JAWORZNOKRAKÓWM3076M 17800:03:3800:47:0802:03:3602:52:2103:17:17.5003:17:17.50+01:38:288:347
227KOTERBICKA-PAŚKO Agnieszka 1085ELEKTRONIK PRZEMYŚLPRZEMYŚLK4018K 4900:01:2300:45:3401:56:1302:48:3503:19:09.5003:19:09.50+01:40:208:396.9
228PAŚKO Rafał 1086TEATR S.A.N. I PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM4060M 17900:01:2400:45:2701:56:1202:48:3903:19:11.1003:19:11.10+01:40:228:396.9
229ŁAMPIKA Kinga 1388SMOLECK3015K 5000:03:3900:50:4902:00:0202:51:3303:19:12.2503:19:12.25+01:40:238:396.9
230BALWIERCZAK Piotr 1383HERCOG RUNNING TEAMWROCŁAWM2029M 18000:03:3900:50:4902:00:0302:51:3303:19:12.5503:19:12.55+01:40:238:396.9
231SASAL Monika 1005FUNDACJA TYLKO BIESZCZADYKRAKÓWK4019K 5100:02:0400:46:1301:53:4702:48:4303:19:13.5003:19:13.50+01:40:248:396.9
232PĘKALA Jarosław 1226ZABRZEM5013M 18100:02:4300:49:5701:56:0002:50:0803:19:15.2003:19:15.20+01:40:268:396.9
233KRAL Sebastian 1379JAWORZNOM3077M 18200:03:3800:45:4002:02:1802:52:2303:19:17.2503:19:17.25+01:40:288:396.9
234SOBCZAK Maciej 1129RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM3078M 18300:01:2800:47:0801:52:0802:48:1803:19:31.5003:19:31.50+01:40:428:406.9
235SEBZDA Malgorzata 1390HUSARIA RACE TEAMBŁĘDOWA TYCZYŃSKAK4020K 5200:01:1900:46:0801:49:2802:45:4100:01:0003:20:06.2503:20:06.25+01:41:178:396.9
236PLISZCZYŃSKA Justyna 1044LUBLINK4021K 5300:02:2000:50:5001:55:4302:50:0003:20:56.4003:20:56.40+01:42:078:446.9
237SIONKOWSKI Maciej 1275CROSSFITTER CHEŁMCHEŁMM4061M 18402:51:4003:20:57.4003:20:57.40+01:42:088:446.9
238SOSZYŃSKA Gosia 168CZŁAPACZEWARSZAWAK503K 5400:03:3200:52:5001:56:5102:52:0503:21:35.4503:21:35.45+01:42:468:456.8
239KOŃKA Mariusz 1092CHOJNÓWM4062M 18500:01:1900:45:1501:48:0702:47:2603:23:06.7503:23:06.75+01:44:188:496.8
240FUS Jacek 1046RZESZÓWM604M 18600:01:3000:45:1001:53:2402:50:1803:23:10.2003:23:10.20+01:44:218:506.8
241LEGIERSKI Piotr 1417MODLNICAM4063M 18700:02:5500:46:5201:52:5802:49:5803:23:12.2503:23:12.25+01:44:238:506.8
242KRAKOWSKI Maciej 1459MIELECM2030M 18800:03:3400:50:1301:53:5202:50:3903:23:13.1503:23:13.15+01:44:248:506.8
243PĘKALA Anna 1225NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEK4022K 5500:02:4400:50:2401:56:0202:50:2303:23:13.2503:23:13.25+01:44:248:506.8
244WÓJCIK Justyna 1397WKURW_TEAMLUBLINK3016K 5600:03:2600:50:4201:59:2802:52:0803:23:14.1503:23:14.15+01:44:258:506.8
245GAJEWSKA Anna 1041WARSZAWAK4023K 5700:03:3900:51:3501:56:1902:51:3403:23:17.7503:23:17.75+01:44:298:506.8
246STASZCZUK Jarosław 1217WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEBRZEGM4064M 18900:01:2100:47:2701:56:2902:52:2403:23:22.8003:23:22.80+01:44:348:506.8
247BACZEWSKA Klaudia 1207BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK2015K 5800:03:1300:58:1702:03:3302:55:4503:23:24.2503:23:24.25+01:44:358:506.8
248MOTYKA Adam 1403RZESZÓWM3079M 19000:57:0601:57:1302:51:4903:23:35.0003:23:35.00+01:44:468:516.8
249KALWARA Maciej 1353RZESZOWM3080M 19100:03:3100:51:3201:55:1902:50:5103:23:37.4503:23:37.45+01:44:488:516.8
250STRZĘPKA Krzysztof 1389KROKODYLE KOLBUSZOWAPRZYŁĘKM5014M 19200:03:2000:48:2401:49:1402:47:3603:23:40.9503:23:40.95+01:44:528:516.8
251TABACZYŃSKA Martyna 1215NIGHT RUNNERSPOZNAŃK2016K 5900:03:0000:52:0501:57:0502:54:0403:23:40.9503:23:40.95+01:44:528:516.8
252STEC Sebastian 1307SIEMUSZOWAPRZEMYŚLM4065M 19300:01:5300:50:2601:56:1302:51:3703:23:47.8503:23:47.85+01:44:598:516.8
253KOZIOŁ Łukasz 1036WARSZAWA (MOKOTÓW)M3081M 19400:02:2300:48:1201:57:2802:53:2303:24:09.5503:24:09.55+01:45:208:526.8
254KIERSNOWSKA Agnieszka 1223CYBER ŁANIAWROCŁAWK4024K 6000:01:3800:46:2801:54:5002:50:4703:24:51.4503:24:51.45+01:46:028:546.7
255GREGIER Krzysztof 1429PRZEMYŚLM4066M 19500:02:4300:49:2701:56:5602:51:4203:25:01.1503:25:01.15+01:46:128:546.7
256WĘGRZYN Radosław 1280KROSNOM2031M 19600:03:3300:51:5201:59:0702:55:1203:25:05.7003:25:05.70+01:46:168:556.7
257CZERWIŃSKA Julia 1264KRAKÓWK2017K 6100:03:3300:51:5101:59:0702:55:1203:25:06.1003:25:06.10+01:46:178:556.7
258KWIATKOWSKA Iska 1305WKURW_TEAMLUBLINK3017K 6200:47:2701:56:2402:52:4203:25:07.0003:25:07.00+01:46:188:556.7
259BOBALA Krystian 1363PRZEMYŚLM2032M 19700:02:5000:50:4301:57:3802:54:0503:25:21.1003:25:21.10+01:46:328:556.7
260KARWACKA Aneta 1074WKURW_TEAMŁĘCZNAK4025K 6300:01:2000:47:1901:56:2402:52:4103:25:53.9003:25:53.90+01:47:058:576.7
261HERMANIUK Iwona 1136TAURUS TEAMRUDNA WIELKAK4026K 6400:03:0300:52:3302:00:5302:55:0703:25:54.7503:25:54.75+01:47:068:576.7
262WYSZYŃSKA Kinga 1218RZESZÓWK3018K 6500:03:0300:52:3302:00:5402:55:1103:25:55.5003:25:55.50+01:47:068:576.7
263PIASEK Pawel 1138TRIUNLIMITEDOSTROŁĘKAM2033M 19800:03:0500:54:0702:01:5402:56:2103:25:57.9503:25:57.95+01:47:098:576.7
264PIASEK Piotr 1139TRIUNLIMITEDOSTROŁĘKAM5015M 19900:03:0600:54:0702:04:1502:56:2503:25:58.4003:25:58.40+01:47:098:576.7
265KIN Rafał 1211AZS PWSZ KROSNOODRZYKOŃM3082M 20000:02:3100:52:2401:57:4602:55:1003:26:25.2003:26:25.20+01:47:368:586.7
266GAŁĄZKA Marcin 1314ESK EKO SERWIS KOTŁY TEAMMIŃSK MAZOWIECKIM4067M 20100:03:2100:51:2801:56:0302:53:0603:26:41.5003:26:41.50+01:47:528:596.7
267SIERADZKA Agnieszka 1154BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEK3019K 6600:03:0900:48:1502:03:3602:56:4903:26:46.0503:26:46.05+01:47:578:596.7
268SIERADZKI Dariusz 1024GLIWICEM3083M 20200:03:0900:48:1102:07:4402:56:5003:26:46.8503:26:46.85+01:47:588:596.7
269DZIANO Łukasz 1014SIEMIANOWICE ŚL.M3084M 20300:02:0000:51:3002:14:0102:58:4903:26:48.1003:26:48.10+01:47:598:596.7
270ZIÓŁKOWSKA Bożena 1213WALBAKROSNOK4027K 6700:02:3300:49:2501:56:4902:55:0903:29:30.4503:29:30.45+01:50:419:066.6
271SOSZYŃSKI Piotr 1117GAZELE NA STARCIEWARSZAWAM4068M 20400:02:5800:56:5301:59:5802:57:1603:29:31.5503:29:31.55+01:50:429:066.6
272DANIEL Maria 1414WARSZAWAK3020K 6800:03:2100:53:3102:00:0202:53:5903:29:32.0003:29:32.00+01:50:439:066.6
273BUBICZ Krzysztof 1045WKURW_TEAMŚWIDNIKM3085M 20500:02:4400:50:0802:02:1502:56:2303:29:33.5003:29:33.50+01:50:449:066.6
274DOMANSKI Jarek 1168GAZELE NA STARCIEWARSZAWAM3086M 20600:02:5900:54:4901:59:5502:58:4503:29:33.6003:29:33.60+01:50:449:066.6
275NIEMIEC Tomasz 1298NH TEAMWROCŁAWM3087M 20700:00:5300:44:2101:53:1002:53:2003:29:35.3503:29:35.35+01:50:469:066.6
276PANCZENKO Kamil 1412WKURW_TEAMLUBLINM2034M 20800:02:5400:52:1902:04:2903:00:0303:29:37.1503:29:37.15+01:50:489:066.6
277SCHILLER Fryderyk 1167SCHODY HISZPAŃSKIEMIKOLOWM4069M 20900:02:2700:53:0402:00:1302:57:0003:30:11.6003:30:11.60+01:51:229:086.6
278WRONA Sylwester 1405KRAKÓWM4070M 21000:02:4100:49:4201:57:0002:56:2003:30:55.7503:30:55.75+01:52:079:106.5
279FEDAN Łukasz 1079LASZKIM3088M 21100:02:4400:50:1602:03:4502:59:0203:31:17.8503:31:17.85+01:52:299:116.5
280SZEPIELAK Dawid 1246BIEGANIE SZYDERCÓWTARNÓWM3089M 21200:03:2800:52:5401:59:1402:58:1903:31:27.5503:31:27.55+01:52:389:116.5
281WYWRÓT Klaudia 1078KRAKÓWK3021K 6900:02:4300:50:1702:03:4502:59:0103:31:28.4503:31:28.45+01:52:399:116.5
282ZABIELSKI Grzegorz 1073WKURW_TEAMLUBLINM4071M 21300:01:2100:48:3902:01:1902:55:1303:32:04.4003:32:04.40+01:53:159:136.5
283GROMADZKA-JĘDRUSZCZAK Renata 1035CZTERDZIEŚCI LAT MINĘŁO JAK JEDEN DZIEŃPIASECZNOK4028K 7000:02:1700:51:2001:57:4602:58:5303:32:19.6003:32:19.60+01:53:309:136.5
284WILK Rafał 1364SEKCJA PIASKIPIASKIM4072M 21400:02:1600:51:5001:58:1002:57:2803:32:45.3503:32:45.35+01:53:569:156.5
285MOCIO Michał 1362PRZEMYSKIE SERCAPRZEMYŚLM3090M 21500:02:5000:50:5301:57:4002:58:0403:32:45.9503:32:45.95+01:53:579:156.5
286STACHOWIAK Aneta 1376TUREKK4029K 7100:03:2400:55:4802:06:3903:00:5203:32:47.1003:32:47.10+01:53:589:156.5
287JANOWICZ Agnieszka 1453OTWOCKK4030K 7200:02:5700:51:4302:01:5203:00:1503:32:48.2503:32:48.25+01:53:599:156.5
288WAŁĘGA Monika 1313DĘBICAK3022K 7300:03:0800:52:5602:07:4603:02:4603:32:49.2503:32:49.25+01:54:009:156.5
289KOBIAŁKA Irek 1316DĘBICAM4073M 21600:03:0900:52:5702:07:4703:02:4703:32:50.1003:32:50.10+01:54:019:156.5
290GARBOWSKA Monika 1017GLIWICEK4031K 7400:03:2600:53:1602:09:3903:04:3703:32:51.9503:32:51.95+01:54:039:156.5
291KORDOWSKA-WOCH Katarzyna 1197LUBLINK3023K 7500:03:2900:55:5702:02:0903:00:5103:34:59.3003:34:59.30+01:56:109:206.4
292WOCH Sławomir 1422LUBLINM3091M 21700:03:2900:55:5002:02:1203:00:3103:34:59.4003:34:59.40+01:56:109:206.4
293JASIURSKI Grzegorz 1340CORPORA EX ARMARIOWĘGRÓWM4074M 21800:02:1500:52:3102:01:4903:00:4103:36:40.3003:36:40.30+01:57:519:256.4
294GOŁOŚ Michał 1347CORPORA EX ARMARIOWARSZAWAM3092M 21900:02:1500:52:3202:01:4803:00:4103:36:41.0003:36:41.00+01:57:529:256.4
295PAWEŁAS Marta 1382WARSZAWAK3024K 7600:02:0200:48:2802:04:2103:02:5103:36:41.3003:36:41.30+01:57:529:256.4
296PISZCZYGŁOWA Bernadeta 1160GORZÓW WIELKOPOLSKIK4032K 7700:02:4500:53:3702:01:5503:00:5703:36:43.5003:36:43.50+01:57:549:256.4
297WIŚNIEWSKI Piotr 1427PIOTR WIŚNIEWSKI DOUBLE DIGITKRAKOWM3093M 22000:03:4200:52:3502:02:2903:01:2003:36:44.6003:36:44.60+01:57:559:256.4
298PABIAŃCZYK Małgorzata 1118KRAKÓWK4033K 7800:03:2700:51:2502:04:1503:02:5103:36:45.6503:36:45.65+01:57:569:256.4
299STAWSKA Joanna 1006BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEK504K 7900:03:0600:53:2702:04:4903:02:0803:36:47.5003:36:47.50+01:57:589:256.4
300BUTKIEWICZ Mateusz 1295NOWOSOLSCY BIMBROWNICYNOWA SÓLM2035M 22100:02:1100:50:0502:03:0003:03:4303:36:57.1503:36:57.15+01:58:089:256.4
301BACZA Piotr 1426ŻURAWICAM4075M 22200:02:4200:49:2401:56:0903:01:4203:37:01.7003:37:01.70+01:58:129:266.4
302PELCZAR Jakub 1337PIASECZNOM3094M 22300:02:0600:52:1602:03:2203:02:2503:37:02.0003:37:02.00+01:58:139:266.4
303GAWCZYŃSKA BACZA Izabela 1425ŻURAWICAK4034K 8000:02:4200:49:2001:56:1003:01:4303:37:02.4503:37:02.45+01:58:139:266.4
304WOŹNY Łukasz 1216RZESZÓWM3095M 22400:03:1600:51:3702:06:2303:00:0403:37:04.4503:37:04.45+01:58:159:266.4
305LASZCZYK Anna 1287LINKLATERS RUNNING TEAMWARSZAWAK3025K 8100:01:2500:47:1402:11:4803:01:0803:37:07.8503:37:07.85+01:58:199:266.4
306SOBOTKA Monika 1288DZIKIE SKRZYDŁO/WYBIEGANIE MPKWARSZAWAK4035K 8200:01:2400:47:2502:11:4903:01:0903:37:09.7003:37:09.70+01:58:209:266.4
307CHORBIŃSKI Krystian 1338NOWA WOLAM3096M 22500:02:0600:52:1702:03:2203:02:2703:37:12.4003:37:12.40+01:58:239:266.4
308BŁOCH Szymon 1303ŁÓDŹM2036M 22600:02:1100:50:5502:01:1803:02:1803:37:49.0003:37:49.00+01:59:009:286.3
309BŁOCH Beata 1057EPOKA NORDICAŁÓDŹK505K 8300:02:1000:50:5902:01:1703:02:2603:37:52.9503:37:52.95+01:59:049:286.3
310MATUSZAK Jakub 1061NOWOCZESNYSPORT.PLRZESZÓWM3097M 22700:03:1600:51:3802:06:2903:00:0503:38:01.4003:38:01.40+01:59:129:286.3
311KĘDZIOR Michał 1052DRUŻYNA SZPIKURZESZÓWM3098M 22800:03:1600:51:3902:06:2303:00:0503:38:03.0003:38:03.00+01:59:149:286.3
312POSTÓŁ Karolina 1013GLIWICEK3026K 8400:03:2600:53:3803:04:5303:38:52.7003:38:52.70+02:00:039:306.3
313KASPROWICZ Piotr 1439FUN&RUNCZUDECM3099M 22900:03:2200:48:1802:00:2903:06:4803:39:19.8003:39:19.80+02:00:319:326.3
314POLAK Robert 1368RYKIM5016M 23000:01:2300:50:2302:06:0503:04:0803:39:58.3003:39:58.30+02:01:099:336.3
315CHOMIUK Adrian 1325BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM30100M 23100:01:5100:52:5502:11:1103:08:4003:40:35.7003:40:35.70+02:01:469:356.3
316WYDRO Agata 1242FUN & RUNSTRZYŻÓWK4036K 8500:02:1900:55:3002:24:1303:14:5603:40:56.9003:40:56.90+02:02:089:366.2
317KUCHARZAK Norbert 1326JAZZANOVA PUB BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM2037M 23200:01:5000:52:5702:11:1103:08:4103:41:31.1503:41:31.15+02:02:429:376.2
318MIERZEJEWSKA Malgorzata 1229MORSY OSTROLEKAOSTROLEKAK3027K 8600:03:1400:58:2202:08:4503:06:3903:42:26.7503:42:26.75+02:03:389:406.2
319CHYLAK Paweł 1054PIASECZNOM30101M 23300:01:4600:47:1502:00:1903:04:1703:42:28.2503:42:28.25+02:03:399:406.2
320SZLICHTYNG Łukasz 1279CROSSFITTER BOX CHEŁMCHELMM30102M 23400:03:3400:51:2601:58:4603:04:2803:42:38.0003:42:38.00+02:03:499:406.2
321NOWOSADZKI Wojciech 1208KROSNOM30103M 23500:02:3300:55:5402:04:3503:08:0303:42:41.8503:42:41.85+02:03:539:406.2
322PAPROCKA Kamila 1400RZESZÓWK2018K 8701:00:3102:16:5203:10:5003:42:46.9003:42:46.90+02:03:589:416.2
323WAŻNY Andrzej 1394TYNEXPOLRZESZÓWM4076M 23601:00:3102:16:5103:10:5103:42:48.1003:42:48.10+02:03:599:416.2
324CYPARSKA Anna 1188-BRZOZÓWK4037K 8800:02:4800:51:3702:05:0203:07:3303:42:53.0003:42:53.00+02:04:049:416.2
325CYPARSKI Atrur 1182-BRZOZÓWM4077M 23700:02:4900:51:2902:05:0003:07:2703:42:53.1003:42:53.10+02:04:049:416.2
326KROCZEK Liliana 1007NIGH RUNNERSGLIWICEK4038K 8900:03:0700:53:1202:10:3803:06:4103:43:55.0503:43:55.05+02:05:069:446.2
327LASKA Anna 1015OCR TEAM DĘBICAROPCZYCEK3028K 9000:02:1800:54:5702:14:4603:10:5403:44:04.6003:44:04.60+02:05:159:446.2
328MYŚLIŃSKI Tomasz 1040BIEGUSIEM.PLRADOMM4078M 23800:02:3700:50:5202:03:4203:08:0503:44:43.8003:44:43.80+02:05:559:466.1
329KUTKOWSKI Jan 1401HYUNDAI RADOMRADOMM30104M 23900:02:3800:50:5202:03:4203:08:0603:44:45.0003:44:45.00+02:05:569:466.1
330BEDNARSKA Joanna 2151BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆKIELCEK3029K 9100:02:5600:56:3002:14:0703:12:2203:44:46.8503:44:46.85+02:05:589:466.1
331BALON Marcin 1371VOLUME TRADINGKROSNOM4079M 24000:02:2800:52:5202:05:3203:07:2303:44:48.2503:44:48.25+02:05:599:466.1
332BIDNIK Jakub 1374KROSNOM4080M 24100:02:2800:52:5302:05:3203:07:2103:44:59.8503:44:59.85+02:06:119:466.1
333NALEPA Tomasz 1291RZESZÓWM30105M 24200:01:1700:48:0702:03:1903:10:5603:45:12.9003:45:12.90+02:06:249:476.1
334ZAWADZKA Agnieszka 1064KLUB SPORTOWY PRESTIGE RZESZÓWGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3030K 9200:03:3200:53:4202:04:3603:06:4003:45:40.6503:45:40.65+02:06:519:486.1
335MAGOŃ Łukasz 1415HUSARIA RACE TEAMKRACZKOWAM30106M 24300:02:0000:55:2202:10:2703:05:4703:45:41.8003:45:41.80+02:06:539:486.1
336KOWALCZYK Ewa 1178HUSARIA RACE TEAMJAROSŁAWK3031K 9300:02:3900:55:0502:10:2703:06:1303:45:44.8003:45:44.80+02:06:569:486.1
337GRUCHAŁA Anna 1012MK TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK3032K 9400:01:5900:51:5402:14:0003:11:2803:45:45.7503:45:45.75+02:06:579:486.1
338NAKONIECZNY Jacek 1367SII POWER PEOPLELUBLINM30107M 24400:03:1900:55:0602:14:3603:11:5703:46:34.2003:46:34.20+02:07:459:516.1
339RADYMSKA Małgorzata 1051WARSZAWAK3033K 9500:01:5100:54:5402:13:1703:15:3403:46:55.3003:46:55.30+02:08:069:516.1
340OZIMKOWSKA Judyta 1183WARSZAWAK2019K 9600:03:2700:54:3002:04:5903:09:3903:48:26.9003:48:26.90+02:09:389:556
341KOWALEWSKA Dorota 700SPARTANIE DZIECIOMZGORZAŁAK506K 9700:02:3300:56:3002:12:0203:13:0603:48:49.9503:48:49.95+02:10:019:566
342KAJCA Jakub 1318ESKIE STARSKRAKOWM30108M 24500:03:4701:06:0002:19:1603:16:2003:49:03.2003:49:03.20+02:10:149:576
343PRZYBYŁ Slawomir 1210KRAKÓWM4081M 24600:01:4100:52:3402:12:4203:11:3803:49:03.6003:49:03.60+02:10:149:576
344MACHNIK Marta 1317BABY W GÓRACHKRAKOWK2020K 9800:03:4601:06:0102:19:1503:16:1703:49:03.7003:49:03.70+02:10:149:576
345SZTUREMSKA-PRZYBYŁ Agata 1209KRAKÓWK4039K 9900:01:4200:52:4102:12:4003:12:2103:49:04.1503:49:04.15+02:10:159:576
346GAJDA Piotr 1301#YOLOTEAMKRKKRAKOWM5017M 24700:03:4400:58:4202:24:2503:16:3603:49:05.7503:49:05.75+02:10:179:576
347KALBARCZYK Izabella 1047ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK3034K 10000:01:3400:51:3802:12:3503:14:1703:49:56.2003:49:56.20+02:11:079:596
348ZUBA Rafał 1442NOWY SĄCZM2038M 24800:01:3000:42:3101:58:5103:06:2303:51:10.8003:51:10.80+02:12:2210:036
349CZOCHARA Robert 1083AMATOROPOLEM4082M 24900:03:4200:52:1502:21:3103:12:5903:51:14.2003:51:14.20+02:12:2510:036
350CZOCHARA Marta 1082AMATOROPOLEK4040K 10100:03:4100:57:1902:21:3203:17:5703:51:14.4003:51:14.40+02:12:2510:036
351SZPAKOWSKI Andrzej 155FUN&RUNNIEWODNAM4083M 25000:02:2000:55:4102:24:1403:18:4503:51:30.3503:51:30.35+02:12:4110:036
352WYDRO Rafał 154FUN&RUNSTRZYŻÓWM4084M 25100:02:1900:55:4302:24:1403:18:4603:51:58.5503:51:58.55+02:13:0910:055.9
353WIEDRO Małgorzata 651BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ/WOŹNIAK RUNNING /WKURW_TEAMZAGNAŃSKK4041K 10200:02:5600:56:2902:14:0903:16:1903:52:10.0503:52:10.05+02:13:2110:055.9
354KRZEMIŃSKA Agata 1126STEFAN TEAMSANDOMIERZK507K 10300:02:0000:58:3902:18:0403:17:4503:52:15.2503:52:15.25+02:13:2610:055.9
355BRZOZOWSKA Paulina 1102STEFAN TEAMSTALOWA WOLAK3035K 10400:01:5900:58:3802:18:0403:17:4403:52:16.9003:52:16.90+02:13:2810:055.9
356WOŹNIAK Aleksandra 1103WARSZAWAK3036K 10500:02:4000:58:1402:18:0803:17:4503:52:17.3503:52:17.35+02:13:2810:055.9
357IWANEK Sebastian 1069BIEGUSIEM.PLRYKIM30109M 25200:02:4100:52:2302:13:4903:16:3403:52:39.4503:52:39.45+02:13:5010:065.9
358DRZAŁ Damian 1258WYSOKA GŁOGOWSKAM30110M 25300:01:1800:48:0502:03:2003:11:2003:53:45.8503:53:45.85+02:14:5710:095.9
359ROMANOWICZ Karolina 1070NIGHT RUNNERS POZNAŃPOZNAŃK3037K 10600:02:5301:00:0902:21:5203:20:1003:53:56.9003:53:56.90+02:15:0810:105.9
360DOJS Aleksandra 1088NIGHT RUNNERSPOZNAŃK3038K 10700:02:5300:54:0002:30:0903:26:3603:54:04.5503:54:04.55+02:15:1510:105.9
361KRASOŃ Justyna 1094TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3039K 10800:02:0100:57:5902:25:0403:20:5603:54:45.4503:54:45.45+02:15:5610:125.9
362LESZCZYŃSKI Aleksander 1189WKURW_TEAMNOWY SĄCZM30111M 25400:03:0200:58:4802:13:3403:17:1203:55:52.9003:55:52.90+02:17:0410:155.9
363LEJA Marek 1026TAK LUBIĘ SANDOMIERZJAROSŁAWM4085M 25500:02:4700:45:4102:02:5903:11:4903:56:02.3503:56:02.35+02:17:1310:155.8
364MĄKOSA Konrad 1029WKURW_TEAMWARSZAWAM4086M 25600:03:2800:59:3502:14:5103:20:1303:57:01.9003:57:01.90+02:18:1310:185.8
365SZYMANOWSKA Monika 1151PSARYK4042K 10900:03:2400:56:0902:25:0103:21:1103:57:53.8503:57:53.85+02:19:0510:205.8
366OLEKSY Przemysław 1205TUREKM4087M 25700:03:2700:56:1702:25:0903:21:1003:57:54.0003:57:54.00+02:19:0510:205.8
367OLEKSY Barbara 1206TUREKK3040K 11000:03:2700:56:1702:25:0903:21:1003:57:54.0003:57:54.00+02:19:0510:205.8
368PIĄSTKA Daniel 1130KAWĘCZYNM4088M 25800:03:2700:56:1702:25:0903:21:1003:57:54.1003:57:54.10+02:19:0510:205.8
369GAJDA Beata 1300#YOLOTEAMKRKKRAKOWK4043K 11100:03:4400:59:0002:24:2203:23:3203:58:08.5003:58:08.50+02:19:1910:215.8
370KRYSPIN Marta 1149JA I ONGRUDZIĄDZK3041K 11200:03:2800:58:3202:21:5503:24:0603:59:04.4503:59:04.45+02:20:1510:235.8
371GĄSIOREK Kamila 1021WARSZAWAK3042K 11300:01:2100:56:1802:20:5703:23:3703:59:14.6503:59:14.65+02:20:2510:245.8
372STRASSBERGER Katarzyna 1198GLIWICEK508K 11400:02:5000:58:1602:22:3203:22:1704:00:45.0504:00:45.05+02:21:5610:285.7
373SZKAMRUK Małgorzata 1227GLIWICEK3043K 11500:02:5000:58:1502:22:3203:22:1504:00:45.3504:00:45.35+02:21:5610:285.7
374SOT Lucjan 1116A NIECH TO SZLAK BIEGIEM NA SZLAKWETLINAM5018M 25900:01:5900:59:5402:17:1103:24:1704:01:27.5504:01:27.55+02:22:3810:295.7
375CHOLEWA Łukasz 1053WOŁOMINM30112M 26000:02:1600:55:1602:23:2003:25:2104:01:29.4004:01:29.40+02:22:4010:295.7
376OKOŃSKI Krzysztof 1224POZNAŃM2039M 26100:02:1201:00:2502:30:0403:29:4404:01:31.7504:01:31.75+02:22:4310:305.7
377PAWELEC Justyna 1125TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3044K 11600:03:1800:59:2402:24:1903:24:4704:03:33.3004:03:33.30+02:24:4410:355.7
378WRZOSEK Justyna 1124TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3045K 11700:03:1800:59:2302:24:1903:24:4404:03:33.4004:03:33.40+02:24:4410:355.7
379MARCINIAK Julia 549NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃK3046K 11800:02:4200:59:2602:18:2703:24:3304:05:10.8504:05:10.85+02:26:2210:395.6
380WÓJCIK Łukasz 1355CYTRYNOWE CURRY???LUBLINM30113M 26200:03:4500:59:5802:14:3703:22:2604:06:33.4004:06:33.40+02:27:4410:435.6
381FORDOŃSKA Katarzyna 1255RUNFORFUNMIŃSK MAZOWIECKIK4044K 11900:03:2001:00:4602:27:4603:30:3804:08:59.2504:08:59.25+02:30:1010:495.5
382JAWORSKA Agnieszka 1286WARSZAWAK3047K 12000:01:2900:57:3002:24:3703:29:4004:09:01.1004:09:01.10+02:30:1210:495.5
383OSZCZĘDA Marzena 1177ZARAZIC PASJAŻORYK4045K 12100:01:3400:57:3102:24:3703:29:4204:09:01.9504:09:01.95+02:30:1310:495.5
384CZECHOWSKA Izabela 1392WW TEAMLUBLINK4046K 12200:03:0101:06:5602:30:1503:33:0804:09:09.6004:09:09.60+02:30:2010:495.5
385JAKUBIEC Justyna 1408LUBELSKA GRUPA TRIATHLONUSNOPKÓWK4047K 12300:03:1001:06:1702:30:1603:33:1004:09:09.6504:09:09.65+02:30:2010:495.5
386SKOWROŃ Jakub 1009MARUSZÓWM30114M 26300:02:4400:59:0202:20:2303:28:1104:11:03.4504:11:03.45+02:32:1410:545.5
387PRZYBYŁA Krzysztof 1090ŚWIĘTOCHŁOWICEM4089M 26400:02:5301:06:3002:31:0903:36:5604:12:08.0504:12:08.05+02:33:1910:575.5
388SAMEK Artur 1449BOCHNIAM4090M 26500:03:1001:00:3402:26:0103:28:4704:12:40.3004:12:40.30+02:33:5110:595.5
389RYSIAWA Joanna 1252BEZMIŃSK MAZOWIECKIK4048K 12400:03:2001:00:4502:27:4303:32:4404:13:27.7004:13:27.70+02:34:3811:015.4
390KRZYCH Marcin 1038POLSOURCEKRAKÓWM30115M 26600:02:2401:00:5702:19:4703:31:2904:13:52.0004:13:52.00+02:35:0311:025.4
391GŁOWACKA Aleksandra 1195MŁODY VS. STARYLEGIONOWOK4049K 12500:01:0900:59:5202:29:2703:36:5804:16:41.2004:16:41.20+02:37:5211:095.4
392ZIEŃKOWSKA Izabela 166LUBLINK3048K 12600:02:5601:03:0602:31:3303:39:0004:16:54.5004:16:54.50+02:38:0511:105.4
393WASILEWSKI Marcin 211WW TEAMLUBLINM4091M 26700:02:5601:03:0702:31:3303:39:0104:16:54.9504:16:54.95+02:38:0611:105.4
394JASIK Joanna 1050TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK4050K 12700:02:0100:59:3902:25:0803:38:3704:19:21.4004:19:21.40+02:40:3211:165.3
395GRĘBOWIEC Dominika 1049TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3049K 12800:02:0100:58:2102:25:0403:38:0204:19:21.7004:19:21.70+02:40:3211:165.3
396PRZYBYŁA Aleksandra 1091ŚWIĘTOCHŁOWICEK3050K 12900:02:5301:06:3102:30:1103:38:2904:21:10.3004:21:10.30+02:42:2111:215.3
397BĄDZIUL Dorota 1011RZESZÓWK3051K 13000:01:1701:05:2402:31:2003:46:4904:26:06.0004:26:06.00+02:47:1711:345.2
398JEZIOREK Józef 1115ŁAPCZYCAM4092M 26800:03:0701:00:1302:24:0003:34:4604:27:01.2504:27:01.25+02:48:1211:365.2
399ŁAGOWSKA Katarzyna 1447MIELECK4051K 13100:03:1201:05:2202:30:3903:47:3404:27:56.8504:27:56.85+02:49:0811:385.2
400BORKOWSKA Ewa 1030WKURW-TEAMZŁOTÓWK602K 13200:03:2301:08:1102:36:0803:53:1704:37:33.6004:37:33.60+02:58:4412:045
401REY Andrzej 1184WARSZAWAM4093M 26900:03:3501:00:5502:38:1904:46:36.7504:46:36.75+03:07:4812:274.8
402MIRECKI Jan 1120WARSZAWAM4094M 27000:03:0601:14:4102:50:0604:12:5205:02:56.1505:02:56.15+03:24:0713:104.6
403GÓRYŃSKI Rafał 1239RYBNIKM2040M 27103:50:46+03:26:2335:301.7
404 1495  103:50:54+03:26:3135:311.7
Znaleziono 404 wynik(ów)