VELO BALTIC KOSZALIN - MINI - 16KM
Velo Baltic Koszalin
Organizator : Fundacja Promowania Sportu
Data : 2021-09-18
Miejsce : Koszalin
Dystans : 17 km
Zgłoszonych : 98
Wystartowało : 93
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 93
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
17km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KEGEL Tomasz 300POZNAŃ M-OPEN1M 100:20:52.55 1:1348,9
2ADAMSKA Adrianna 296Zgrupka Team POZNAŃ K-OPEN1K 100:21:44.76+00:00:451:1646,9
3BORYSIEWICZ Ryszard 203KOSZALINM-OPEN2M 200:21:48.34+00:00:461:1646,8
4ĆMIEL Adam 21BIAŁOGARDM-OPEN3M 300:21:50.23+00:00:471:1746,7
5SOBOK Krzysiek 270NIEDZIELNA SETKASWARZĘDZM-OPEN4M 400:21:50.11+00:00:551:1746,7
6WOJDYŁA Tomasz 299KOSZALIN M-OPEN5M 500:22:09.39+00:01:151:1846,0
7KADŁUBOWSKI Przemysław 227KOSPELKOSZALINM-OPEN6M 600:22:19.22+00:01:151:1845,7
8JARZYŃSKI Dariusz 295ŁOBEZ M-OPEN7M 700:22:19.50+00:01:171:1845,7
9BARTNIK Marciej 153M-OPEN8M 800:22:29.87+00:01:271:1945,4
10WALKUSZ Piotr 284KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKSIERAKOWICEM-OPEN9M 900:22:21.90+00:01:281:1845,6
11KRZYŻANOWSKI Marek 298KOSZALIN M-OPEN10M 1000:22:29.81+00:01:291:1945,4
12SCHAEFER Małgorzata 297Borat POZNAŃ K-OPEN2K 200:22:39.29+00:01:361:1945,0
13LANGE Piotr 247MANOWOM-OPEN11M 1100:22:39.18+00:01:411:1945,0
14ŚWITAŁA Kacper 277BOBOLICEM-OPEN12M 1200:23:16.51+00:02:141:2243,8
15KRAJEWSKI Bartosz 240KOSZALINM-OPEN13M 1300:23:16.87+00:02:151:2243,8
16MARCINOWICZ Konrad 253KOSZALINKOSZALINM-OPEN14M 1400:23:27.46+00:02:311:2243,5
17TARGOŃSKI Krzysztof 278ZŁOCIENIECM-OPEN15M 1500:23:43.24+00:02:451:2343,0
18KOTARSKI Konrad 235FORZA ŚWIDWINŚWIDWINM-OPEN16M 1600:23:40.54+00:02:481:2343,1
19SOBKA Marcin 269ROWERY MALGOSKAKOSZALINM-OPEN17M 1700:23:45.43+00:02:481:2342,9
20LEDZION Ewa 248RSC BAŁTYK REWAL- SPECTRUMBIKETRZEBIATÓWK-OPEN3K 300:23:54.64+00:02:511:2442,7
21JAGODZIŃSKI Jarosław 221KOSZALINM-OPEN18M 1800:24:57.13+00:03:591:2840,9
22KOZŁOWSKA Olga 238KLUB SPORTOWY SZOSA ŻNINŻNINK-OPEN4K 400:24:58.76+00:04:011:2840,9
23GLINIECKI Mirosław 215TEATR STOP KOSZALINKOSZALINM-OPEN19M 1900:24:52.87+00:04:021:2741,0
24BOREK Kajetan 289KOSZALIN M-OPEN20M 2000:25:03.66+00:04:031:2840,7
25WOLANOWSKI Maciej 285KAMIEŃ POMORSKIM-OPEN21M 2100:25:34.85+00:04:481:3039,9
26SOBIERAJ Tomasz 268KOSZALINM-OPEN22M 2200:25:46.66+00:04:571:3039,6
27LEONCZYK Adrian 249FORZA ŚWIDWINŚWIDWINM-OPEN23M 2300:26:02.72+00:05:071:3139,2
28KWIETNIEWSKI Daniel 244KOSZALINM-OPEN24M 2400:26:18.33+00:05:211:3238,8
29MARCINOWICZ Marcin 252ELFAKOSZALINM-OPEN25M 2500:26:19.81+00:05:221:3238,8
30KUBAT Krzysztof 243PIŁAM-OPEN26M 2600:26:17.87+00:05:281:3238,8
31BEKISZ Zbigniew 201TYCHOWOM-OPEN27M 2700:26:36.40+00:05:361:3338,3
32SZYDŁOWSKI Krzysztof 276KOSPELKOSZALINM-OPEN28M 2800:26:42.27+00:05:381:3438,2
33CZERWIŃSKI Czesław 208KOSZALINM-OPEN29M 2900:26:39.31+00:05:581:3438,3
34PELECH Łukasz 260KOSPELKOSZALINM-OPEN30M 3000:26:50.16+00:05:591:3438,0
35ZAWISZA Michał 292KOSZALIN M-OPEN31M 3100:26:42.33+00:05:591:3438,2
36MATYSIAK Kamil 255KOSZALINM-OPEN32M 3200:26:48.48+00:05:591:3438,1
37GOLEC Wiesław 219USTKAM-OPEN33M 3300:26:50.04+00:06:001:3438,0
38LANGE Wiesław 246GLINKAM-OPEN34M 3400:27:34.68+00:06:351:3737,0
39ŁUBNIEWSKI Arkadiusz 251ANOX TEAMKOSZALINM-OPEN35M 3500:27:39.50+00:06:411:3736,9
40AMENDA Jan 288KOSZALIN M-OPEN36M 3600:28:52.43+00:07:501:4135,3
41PEŁKA Iwona 261KOSZALINK-OPEN5K 500:28:54.42+00:07:551:4235,3
42MARYCZ Magdalena 254KOSZALINK-OPEN6K 600:29:06.81+00:08:111:4235,1
43STANKIEWICZ Robert 272KOSPELKOSZALINM-OPEN37M 3700:29:11.69+00:08:131:4335,0
44KUBAT Marek 242ZŁOCIENIECM-OPEN38M 3800:29:12.70+00:08:291:4334,9
45ŁUKACZ Mariusz 290KOSZALIN 506568846M-OPEN39M 3900:29:24.16+00:08:311:4334,7
46PILEWSKI Dariusz 264KOSPELKOSZALINM-OPEN40M 4000:29:28.05+00:08:321:4434,6
47MIRON Marcin 257KOSPELKOSZALINM-OPEN41M 4100:29:23.81+00:08:351:4334,7
48SULIMA Magdalena 274KOŁOBRZEGK-OPEN7K 700:29:26.12+00:08:351:4334,7
49KLONOWSKI Artur 230KOSPELKOSZALINM-OPEN42M 4200:29:33.19+00:08:361:4434,5
50SZAFRAN Marek 275KOSPELKOSZALINM-OPEN43M 4300:29:41.13+00:08:411:4434,4
51PIETRYKA Artur 262KOSPELKOSZALINM-OPEN44M 4400:30:07.94+00:09:181:4633,9
52ZBYLUT Władysław 293KOSZALIN M-OPEN45M 4500:30:21.31+00:09:211:4733,6
53JEWSTAFIEW Adam 224KOSPELKOSZALINM-OPEN46M 4600:30:25.59+00:09:221:4733,5
54TERESZKIEWICZ Tomasz 280KOSPELKOSZALINM-OPEN47M 4700:30:12.92+00:09:251:4633,8
55DOBOSZ Michał 209KOSZALINM-OPEN48M 4800:30:14.17+00:09:261:4633,7
56GŁUCH Robert 218KOSPELKOSZALINM-OPEN49M 4900:30:26.60+00:09:281:4733,5
57SAWLEWICZ Tomasz 267KOSPELKOSZALINM-OPEN50M 5000:30:32.83+00:09:331:4733,4
58GELLERT Anna 214ZGRUPKA TEAMPOZNAŃK-OPEN8K 800:30:38.81+00:09:351:4833,3
59KARMELITA Lech 229POŁCZYN-ZDRÓJM-OPEN51M 5100:30:41.17+00:09:491:4833,2
60BOHDZIEWICZ Sylwia 202RIDE FOR YOUR RIGHTKOSZALINK-OPEN9K 900:30:51.51+00:09:551:4833,1
61GŁÓWKA Danuta 216POŁCZYN ZDRÓJK-OPEN10K 1000:30:47.22+00:09:561:4833,1
62JARZĄBEK Artur 222KOSPELKOSZALINM-OPEN52M 5200:30:58.68+00:09:571:4932,9
63GŁÓWKA Piotr 217POŁCZYN ZDRÓJM-OPEN53M 5300:30:50.16+00:10:001:4833,1
64STECYNA Marek 291KOSZALIN M-OPEN54M 5400:30:57.72+00:10:041:4933,0
65DOBOSZ Jarosław 211ELFAKOSZALINM-OPEN55M 5500:30:52.57+00:10:071:4833,0
66BRAUER Adam 204ELFAKOSZALINM-OPEN56M 5600:31:24.10+00:10:401:5032,5
67KOZŁOWIECKI Waldemar 237TKKF KOSZALINKOSZALINM-OPEN57M 5700:31:44.41+00:10:421:5232,1
68MIRON Michał 256KOSPELKOSZALINM-OPEN58M 5800:31:38.69+00:10:491:5132,2
69PIOTROWSKI Remigiusz 265KOSPELKOSZALINM-OPEN59M 5900:31:54.81+00:11:081:5232,0
70URBAŃCZYK Izabela 282KOSPELKOSZALINK-OPEN11K 1100:31:58.42+00:11:121:5231,9
71JODŁOWSKA Joanna 226KOSPELKOSZALINK-OPEN12K 1200:32:12.59+00:11:131:5331,7
72KARMELITA Małgorzata 228POŁCZYN-ZDRÓJK-OPEN13K 1300:32:15.79+00:11:231:5331,6
73KOSTYK Artur 234VITALIKOSZALINM-OPEN60M 6000:32:46.81+00:11:581:5531,1
74SZAŁANKIEWICZ Ewelina 206K-OPEN14K 1400:33:12.92+00:12:301:5730,7
75PIETRZAK Paweł 263KOSPELKOSZALINM-OPEN61M 6100:33:52.44+00:12:511:5930,1
76DOBOSZ Izabella 210KOSZALINK-OPEN15K 1500:33:40.15+00:12:531:5830,3
77BRZEŹNIAKIEWICZ Adam 205KOSPELKOSZALINM-OPEN62M 6200:34:24.97+00:13:272:0129,7
78WACHHOLZ Beata 283SŁAWNOK-OPEN16K 1600:34:40.27+00:13:452:0229,4
79LACH-KUBAT Renata 245JK FITNESS & GYMZŁOCIENIECK-OPEN17K 1700:34:59.31+00:14:132:0329,2
80ZIÓŁKOWSKI Ireneusz 287BIAŁOGARDM-OPEN63M 6300:35:12.29+00:14:302:0429,0
81DYNOWSKA Małgorzata 212POZNAŃK-OPEN18K 1800:35:54.83+00:15:092:0628,4
82SUBEL Marta 273KOSPELKOSZALINK-OPEN19K 1900:36:05.08+00:15:112:0728,3
83JĘDRZEJEWSKI Krzysztof 225KOSZALINM-OPEN64M 6400:36:42.24+00:15:442:0927,8
84JASZCZUK Irek 223KOSZALINM-OPEN65M 6500:37:46.25+00:16:562:1327,0
85KOŹMA Michał 239KOSPELKOSZALINM-OPEN66M 6600:38:13.38+00:17:112:1426,7
86WOŹNIAK Marek 286KOSPELKOSZALINM-OPEN67M 6700:40:16.62+00:19:252:2225,3
87KRÓL Anita 241KOSPELKOSZALINK-OPEN20K 2000:40:39.05+00:19:472:2325,1
88TERECH Katarzyna 151KOSPELKOSZALIN K-OPEN21K 2100:40:38.48+00:19:542:2325,1
89STAFIJ Tomasz 271KOSPELKOSZALINM-OPEN68M 6800:40:39.39+00:19:552:2325,1
90MOCZYŃSKA Daria 258KOSPELKOSZALINK-OPEN22K 2200:40:51.89+00:19:592:2425,0
91RYNCEWICZ Aneta 266KOSPELKOSZALINK-OPEN23K 2300:40:53.38+00:20:002:2424,9
92FIGIEL Krzysztof 213KOSPELKOSZALINM-OPEN69M 6900:49:06.71+00:28:232:5320,8
93CICHOŃ Anita 207KOSPELKOSZALINK-OPEN24K 2400:51:18.65+00:30:253:0119,9
Znaleziono 93 wynik(ów)