VI BIEG POLITECHNIKI KOSZALIŃSKIEJ - 5 KM

Organizator:
Poltechnika Koszalińska
Data:
2019-06-08
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
4.2 km
Zgłoszonych:
147
Wystartowało:
94
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
94
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-13 | M-13 | K-14 | M-14 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MFinish_All
2.1km
Czas
netto
4.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1MAJKOWICZ Rafał 57KOSZALINM-301M 100:07:1800:14:35.65 3:3316.9
2RYKIEL Michał 351DĄBROWSKI TEAMBONINM-302M 200:07:1800:14:50.55+00:00:143:3716.6
3KUCHTA Piotr 52KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM-303M 300:07:3100:15:04.50+00:00:283:4016.3
4KUKIEŁA Tomasz 53ROZBIEGANY FUN CLUB KAROLINKI I MATYLDKI K.KOSZALINM-401M 400:07:5000:15:47.05+00:01:113:5015.6
5MUCHA Krzysztof 66JW 1223KOSZALINM-402M 500:07:5700:15:54.55+00:01:183:5215.5
6JABŁOŃSKI Tomasz 43KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-403M 600:08:0000:15:57.70+00:01:223:5315.4
7BARANOWSKI Piotr 2KOSZALINM-404M 700:07:5800:16:01.70+00:01:263:5415.4
8SKOWROŃSKI Tomasz 98CHAŁUPYM-304M 800:08:2500:16:33.05+00:01:574:0214.9
9KUŁAKOWSKI Dawid 55TKKF KOSZALINKOSZALINM-405M 900:08:2200:16:37.10+00:02:014:0314.8
10BIEŃKOWSKI Tomasz 352IQ CONSULTINGNIEKŁONICEM-305M 1000:08:0300:16:39.40+00:02:034:0314.8
11ŻMIJOWSKI Piotr 129KOSZALINM-406M 1100:08:1600:16:40.65+00:02:054:0414.7
12IWANIEC Dariusz 30TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-407M 1200:08:2000:16:59.30+00:02:234:0814.5
13HOREGLAD Paweł 27SPEEDY GONZALESKOSZALINM-181M 1300:08:3100:17:00.95+00:02:254:0914.5
14KLENIEWSKI Piotr 42KOSZALINM-501M 1400:08:2000:17:03.30+00:02:274:0914.4
15RUTKOWSKI Ryszard 94RUNKINGSIANÓWM-502M 1500:08:1600:17:05.45+00:02:294:1014.4
16DRĄŻKOWSKI Tomasz 16MIEJSKI KLUB PŁYWACKI SZCZECINEKSZCZECINEKM-141M 1600:08:1300:17:05.90+00:02:304:1014.4
17KAMELSKI Piotr 130SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-408M 1700:08:3800:17:22.85+00:02:474:1414.2
18MICERSKI Tomasz 62TKKF KOSZALINKOSZALINM-409M 1800:08:5300:17:30.55+00:02:544:1614.1
19MARCINKOWSKI Michał 59ORLEN RUNNING TEAMPŁOCKM-306M 1900:08:4700:17:51.85+00:03:164:2113.8
20DAVIES Chris 10KOSZALINM-307M 2000:08:3300:17:51.95+00:03:164:2113.8
21ROGOŻA Ireneusz 90KOSZALINM-4010M 2100:08:3700:17:53.55+00:03:174:2113.7
22GĄSIOR Krystian 19SUSZM-182M 2200:08:3200:17:54.25+00:03:184:2113.7
23ZIELIŃSKI Rafał 127KOSZALINM-4011M 2300:08:4700:17:57.45+00:03:214:2213.7
24PIECZKA Bartosz 75SŁUPSKM-183M 2400:09:1200:17:58.65+00:03:234:2313.7
25JAROSZEWICZ Barbara 51KOSZALINK-301K 100:08:3800:17:59.90+00:03:244:2313.7
26RASZPLA Radosław 250KOSZALINM-4012M 2500:08:5400:18:02.40+00:03:264:2313.6
27OLCZAK Krzyszto 69SIANOWM-308M 2600:08:4900:18:05.50+00:03:294:2413.6
28PAKUŁA Piotr 73MIASTKOM-184M 2700:08:5600:18:22.80+00:03:474:2913.4
29WILKOWSKI Krzysztof 115FOR-REST-RUNKOSZALINM-4013M 2800:09:0500:18:27.35+00:03:514:3013.3
30BEDNARSKI Tomasz 4KOSZALINM-185M 2900:09:0500:18:40.10+00:04:044:3313.2
31HAŁKA Justyna 25TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-302K 200:09:1300:18:43.40+00:04:074:3313.1
32BLICHARZ Monika 5TAGER KOSZALINKOSZALINK-303K 300:09:2100:18:46.80+00:04:114:3413.1
33DOBOSZ Jarosław 13KOSZALINM-503M 3000:09:3000:19:19.10+00:04:434:4212.7
34WRÓBLEWSKI Mateusz 123KOSZALINM-142M 3100:09:5700:19:22.15+00:04:464:4312.7
35BORYS Justyna 142KOSZALINK-304K 400:09:3700:19:23.30+00:04:474:4312.7
36DĄBROWSKI Grzegorz 12KOSZALINM-4014M 3200:09:4200:19:27.70+00:04:524:4412.6
37BOGACKI Tomasz 7TKKF KOSZALINKOSZALINM-601M 3300:09:5400:19:42.10+00:05:064:4812.5
38KOZLOWIECKI Waldemar 48TKKF KOSZALINKOSZALINM-602M 3400:09:5400:19:55.60+00:05:194:5112.4
39SERKOWSKA Magdalena 256KOSZALINK-181K 500:10:0700:19:56.60+00:05:204:5112.3
40JASIENIECKI Piotr 34KP ZEFIR WYSZEWOKOSZALINM-4015M 3500:10:0800:19:59.15+00:05:234:5212.3
41GIERULA Kacper 20KOSZALINM-186M 3600:09:2700:20:00.25+00:05:244:5212.3
42HAŁKA Arkadiusz 26TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4016M 3700:10:0000:20:03.85+00:05:284:5312.3
43MAZUR Mirosław 61KOSZALINM-4017M 3800:10:0500:20:10.35+00:05:344:5512.2
44PACAN Bartosz 72ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-309M 3900:10:1200:20:18.55+00:05:424:5712.1
45NOWICKI Krzysztof 288ANOX TEAMKOSZALINM-4018M 4000:10:0000:20:26.50+00:05:504:5912
46MRUGALSKI Stanisław 65MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-504M 4100:10:1100:20:36.15+00:06:005:0111.9
47ŁASYCIA Krzysztof 56ŁĘGIM-187M 4200:10:1100:20:37.70+00:06:025:0111.9
48BOGACKA Lucyna 6TKKF KOSZALINKOSZALINK-601K 600:10:3000:20:44.20+00:06:085:0311.9
49JANUSZEWSKI Jacek 3217 WOG KOSZALINKOSZALINM-505M 4300:10:1500:20:47.50+00:06:115:0411.8
50DORAWA-ZIOMEK Anna 15KOSZALINK-305K 700:09:5900:20:48.75+00:06:135:0411.8
51PANCERZYŃSKI Łukasz 293KOSZALINM-4019M 4400:10:2800:21:06.05+00:06:305:0811.7
52KRZEWIŃSKA Monika 204TKKF KOSZALINKOSZALINK-306K 800:10:4300:21:08.85+00:06:335:0911.6
53ZIELIŃSKI Grzegorz 126STARE BIELICEM-603M 4500:10:1700:21:16.20+00:06:405:1111.6
54BARANEK Aleksandra 298MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-141K 900:10:2100:21:28.25+00:06:525:1411.5
55JANCZEWSKI Jacek 281ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4020M 4600:10:4800:21:34.25+00:06:585:1511.4
56MAZUREK Barbara 279ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-401K 1000:10:4800:21:34.95+00:06:595:1511.4
57KREFT Marlena 49STUDZIENICEK-182K 1100:10:3600:21:39.15+00:07:035:1611.4
58KALWAT Agata 36KOSZALINK-183K 1200:10:3600:21:39.20+00:07:035:1611.4
59GOLEC Anna 21KOSZALINK-402K 1300:10:2700:21:45.90+00:07:105:1811.3
60RADZIUSZ Ilona 291KOSZALINK-307K 1400:10:4800:21:51.40+00:07:155:1911.3
61PIOR Tomasz 77KONIKOWOM-3010M 4700:10:2000:21:55.05+00:07:195:2011.2
62MICHALAK Anna 63KOSZALINK-308K 1500:10:4700:21:58.45+00:07:225:2111.2
63LUCHYK Mariia 295KOSZALINK-184K 1600:10:4800:22:01.20+00:07:255:2211.2
64PLATH - KOPERSKA Krystyna 79SŁAWNOK-501K 1700:11:0000:22:01.65+00:07:265:2211.2
65WITEK Adrian 116BIAŁOGARDM-188M 4800:10:4400:22:06.45+00:07:305:2311.1
66PIETRZAK Mariola 76KOSZALINK-502K 1800:10:4800:22:16.35+00:07:405:2611
67SUDER-MAKSYMOWICZ Filip 105UKS SOKÓŁ USTRONIE MORSKIEUSTRONIE MORSKIEM-131M 4900:11:2400:22:16.65+00:07:415:2611
68MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 58KOSZALINK-309K 1900:11:0700:22:17.70+00:07:425:2611
69SAWIŃSKI Jacek 95KOSZALINM-4021M 5000:11:0700:22:19.80+00:07:445:2611
70NIEWIADOWSKI Robert 68WWW.ARTE-IT.PLSTARE BIELICEM-3011M 5100:10:5600:22:22.85+00:07:475:2711
71NIEWIADOWSKA Urszula 67WWW.ARTE-IT.PLSTARE BIELICEK-3010K 2000:10:5800:22:23.40+00:07:475:2711
72PASEK Nikodem 299PRUSZCZ GDAŃSKIM-132M 5200:10:4700:22:37.70+00:08:025:3110.9
73KILJAN Sylwia 40KOSZALINK-3011K 2100:11:1100:22:41.20+00:08:055:3110.8
74WÓJCIK Kamila 122KOLOBRZEGK-185K 2200:11:3300:22:46.50+00:08:105:3310.8
75WNUK LIPIŃSKI Krzysztof 117BYTÓWM-189M 5300:10:1600:22:49.40+00:08:135:3410.8
76ŁUBNIEWSKI Arkadiusz 286ANOX TEAMKOSZALINM-3012M 5400:11:0300:22:49.55+00:08:135:3310.8
77ŁASTOWSKI Paweł 41DRWALEKOSZALINM-3013M 5500:11:1700:22:56.55+00:08:205:3510.7
78PAŃCZYK Justyna 74KOSZALINK-403K 2300:11:2800:23:00.80+00:08:255:3610.7
79JUSZCZYK Agnieszka 35ANOX TEAMKOSZALINK-3012K 2400:11:2700:23:37.60+00:09:015:4510.4
80MERKIS Małgorzata 296KOSZALINK-404K 2500:11:3400:23:53.10+00:09:175:4910.3
81SLUPECKA Aneta 101KOSZALINK-3013K 2600:11:3200:23:53.20+00:09:175:4910.3
82KRUPSKI Paweł 50SŁUPSKM-1810M 5600:12:4200:24:41.90+00:10:066:0110
83WOJANOWSKI Zbigniew 119SPORT I REKREACJA DELFINGRUDZIĄDZM-604M 5700:11:4200:24:42.15+00:10:066:0110
84WOJANOWSKA Maryla 118SPORT I REKREACJA DELFINGRUDZIĄDZK-602K 2700:11:4300:24:42.40+00:10:066:0110
85RASIŃSKA Alicja 87ZHP KOSZALINKOSZALINK-186K 2800:11:1500:24:52.55+00:10:166:039.9
86RADZIMIŃSKA Agnieszka 86MINIOKOSZALINK-405K 2900:12:1700:24:53.85+00:10:186:049.9
87KOPCZYŃSKI Michał 44JW1223KOSZALINM-4022M 5800:12:1700:24:54.80+00:10:196:049.9
88DOBOSZ Izabella 14KOSZALINK-406K 3000:11:5800:25:13.40+00:10:376:099.8
89BRYŁA Katarzyna 144DB-ACTIVEKOSZALINK-407K 3100:12:1700:25:37.60+00:11:016:159.6
90SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 104USTRONIE MORSKIEK-3014K 3200:12:5100:26:08.10+00:11:326:229.4
91PASEK Paula 81KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNODUNOWOK-3015K 3300:13:2000:28:14.45+00:13:386:538.7
92PASEK Jan 300KLUB BIEGOWY JANTAR SWIESZYNODUNOWOM-605M 5900:14:0600:29:00.30+00:14:247:048.5
93KAMIŃSKA Grażyna 37KOSZALINK-503K 3400:14:2800:30:16.20+00:15:407:228.1
94BARTNIK Marian 297TKKF KOSZALINKOSZALINM-70+1M 6000:18:1500:37:27.05+00:22:519:086.6
Znaleziono 94 wynik(ów)