VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2018-10-13
Miejsce/ Place:
Cisna
Dystans/ Distance:
52 km
Zgłoszonych/ Registered:
550
Wystartowało/ Started:
482
Nie ukończyło/ Not finished:
25
Ukończyło/ Finished:
457
Na trasie/ On track:
8

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 12km | 26km | 38km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MRoztoki
12km
Solinka
26km
Roztoki
38km
Czas
netto
52km
Czas
brutto
52km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1POPOV Serhii 744SALOMON RC UKRAINEKIJÓWM301M 100:47:5802:01:1203:02:3604:25:44.7004:25:46.45 5:0611.7
2FARON Robert 204SALCO GARMIN TEAMZALESIEM401M 200:48:5702:01:4803:05:2004:28:49.0004:28:49.40+00:03:025:1011.6
3KOCZWARA Tomasz 210RADOMYŚL WIELKIM402M 300:47:5502:01:5803:08:1204:38:51.0004:38:55.45+00:13:095:2111.2
4MIŚKIEWICZ Mariusz 215BIEGIEM PRZEZ CHYBIECIESZYNM302M 400:50:0402:05:1803:14:5504:48:02.3004:48:03.85+00:22:175:3210.8
5DYBEK Paweł 205SALOMON SUUNTO TEAMMIELECM403M 500:48:5102:05:2403:15:3204:48:19.7504:48:21.00+00:22:345:3210.8
6SOBCZAK Henryk 751SOBCZAK HENIO TEAMNOWY TARGM303M 600:56:2102:13:4403:24:0504:52:11.8504:52:16.80+00:26:305:3710.7
7WŁODARKIEWICZ Dominik 213DYNAFIT POLSKAPOZNAŃM404M 700:51:2702:10:3603:23:4304:59:09.5004:59:11.70+00:33:255:4510.4
8DEMBSKI Paweł 269SKLEPBIEGACZA.PLSKÓRZEWOM304M 800:54:4702:18:1303:29:2405:02:40.9005:02:43.15+00:36:565:4910.3
9KRUBA Marcin 618JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁCIESZACIN WILEKIM305M 900:49:3302:06:3303:22:4705:03:59.0505:04:00.95+00:38:145:5010.3
10KĘPOWICZ Marcin 659PASIEKA KEMPIŻABIA WOLAM405M 1000:55:4602:19:3703:32:0905:06:11.9505:06:14.15+00:40:275:5310.2
11PLOCH Jakub 475NIGHT RUNNERS GLIWICEZABRZEM201M 1100:51:3602:14:2403:29:3305:06:39.0505:06:40.45+00:40:545:5310.2
12ŁĄCZAK Magdalena 712SALOMON SUUNTO TEAMMIELECK401K 100:53:3602:17:5403:33:2505:08:15.6005:08:17.35+00:42:305:5510.1
13AUGUSTYŃSKI Sylwester 250LACHO TEAMKRAKÓWM306M 1200:50:3502:13:1003:28:3905:11:25.2005:11:30.35+00:45:435:5910
14KUJAWSKI Bartosz 739GRUPETTO GORLICEGORLICEM202M 1300:58:1802:21:0303:33:1705:14:01.9005:14:07.90+00:48:216:029.9
15ZAJĄC Robert 568ORANGE POLSKAZĄBKIM406M 1400:52:5602:15:1203:29:5505:14:12.1005:14:13.25+00:48:266:029.9
16MYCA Paweł 656WOLBROM TEAMWOLBROMM407M 1500:53:3102:17:3203:35:4505:18:39.5505:18:55.60+00:53:096:079.8
17SZAPORÓW Łukasz 232SRTG PROSZOWICEPROSZOWICEM307M 1600:56:4902:21:0603:37:0805:19:08.5505:19:10.50+00:53:246:089.8
18GIŻA Grzegorz 622RADOMYŚL WIELKIM308M 1700:58:3902:28:1803:43:5305:20:15.3505:20:19.05+00:54:326:099.7
19MIKA Tomasz 443LABOSPORT TEAMWARSZAWAM309M 1800:58:5302:29:5203:46:1505:22:45.7505:22:48.25+00:57:016:129.7
20PYZIK Krzysztof 563VEGESLONIK TEAM / FIZJOBIEGACZE SZCZECINŚWINOUJŚCIEM3010M 1900:56:3002:19:5403:39:4605:31:55.2005:31:59.60+01:06:136:229.4
21MĄKA Sławomir 543STARGLASS TEAM OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAM501M 2000:53:2702:17:4503:37:3005:35:01.2505:35:06.00+01:09:196:269.3
22ŻORNIAK Mateusz 556MEGA FASON SIENIAWASIENIAWAM203M 2100:54:3102:22:2503:42:2405:36:05.1505:36:10.10+01:10:236:279.3
23GOMOŁYSEK Kinga 208MATNER RUNNING TEAMGŁUCHOŁAZYK301K 200:56:1102:24:3803:46:2005:36:54.3005:36:57.15+01:11:106:289.3
24CEBERAK Bartosz 206LUBARTÓWM3011M 2200:50:3202:10:3503:37:5705:37:20.7005:37:23.50+01:11:376:299.2
25DYBIŻBAŃSKI Wojciech 633CITY TRAIL TEAMPOLICEM3012M 2300:56:2802:18:4303:33:0305:40:17.6505:40:21.05+01:14:346:329.2
26BIEŃ Przemysław 244KS RYGLICERYGLICEM3013M 2400:52:5302:15:5903:40:5905:41:01.2505:41:04.80+01:15:186:339.1
27BAKALARZ Emil 648PGS SOFTWARE TEAMWROCŁAWM204M 2500:54:4902:24:4103:52:4905:42:31.7505:42:33.50+01:16:476:359.1
28ZWIERZCHOWSKI Andrzej 752TSCGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3014M 2600:53:2202:19:5603:45:2305:45:37.8505:45:44.95+01:19:586:389
29KRZYSZTOŃ Marcin 611GMP LASY KRAŚNIK ALASYM3015M 2700:53:2702:14:4403:36:0305:52:20.6505:52:24.35+01:26:376:468.9
30MYSZCZYSZYN Łukasz 227KUDOWA BIEGAKUDOWA ZDRÓJM3016M 2800:58:3102:28:1703:53:0405:52:42.2005:52:47.65+01:27:016:468.8
31FILIPEK Paweł 606BIEGUSIEM.PLWARSZAWAM3017M 2901:00:2402:35:4304:04:1105:54:40.6505:54:43.60+01:28:576:498.8
32DYŚ Paweł 425STAY INSANELUBLINM3018M 3000:57:4502:29:1703:57:5905:54:56.0005:54:57.65+01:29:116:498.8
33KOZAK Krzysztof 528SPEED FEET '16ŚMIGIELM205M 3100:59:3502:31:3703:59:5905:55:26.7005:55:47.25+01:30:006:508.8
34MICHALSKI Marcin 327FUNFLYWARSZAWAM3019M 3201:02:2902:38:1304:03:4205:58:54.8505:59:02.85+01:33:166:548.7
35JAROMIRSKA Elzbieta 263NESKALATZAILEAKREDAK302K 301:05:0202:44:1004:13:4106:00:58.6506:01:42.90+01:35:566:568.6
36MAZUREK Robert 252LSB / LUBELAKYLUBLINM408M 3300:59:3302:38:0204:08:5706:02:35.5506:02:37.60+01:36:516:588.6
37ZYCH Zbigniew 557TRIATHLON LUBLIN TEAMLUBLINM409M 3401:01:3102:38:4304:08:5906:02:35.6006:02:37.90+01:36:516:588.6
38SIKOŃCZYK Miłosz 235KRAKÓWM206M 3500:59:0002:30:3703:55:1606:02:58.7006:03:03.55+01:37:176:588.6
39GOŁĄB Marek 423KW KOTŁOWNIALUBLINM3020M 3600:57:5202:30:3704:00:1406:03:29.9006:03:33.15+01:37:466:598.6
40GALA Damian 696PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3021M 3700:59:1502:30:0203:59:5006:05:11.1006:05:14.20+01:39:277:018.5
41KWAŚNIEWSKI Maciej 448SZCZECINM3022M 3800:59:5402:37:3804:03:1006:06:28.6006:07:08.10+01:41:217:028.5
42KAŁWA Leszek 283WOLBROM TEAMMIECHÓWM3023M 3900:58:2002:35:0104:06:0606:06:51.1006:07:09.10+01:41:227:038.5
43KOZA Jan 649LOKOMOTIV MAJDAN/ GOPR BIESZCZADYCISNAM207M 4000:57:5502:31:2504:05:3406:07:18.3506:07:21.00+01:41:347:038.5
44WOŹNIAK Radosław 644SKAWINA BIEGASKAWINAM3024M 4100:57:3702:32:2504:05:4406:07:40.6506:07:50.60+01:42:047:048.5
45GAWLEWICZ Krystyna 663GAWEŁKI TEAMSANOKK303K 401:02:1902:40:5504:13:1206:07:03.4006:07:57.80+01:42:117:038.5
46SZCZOT Andrzej 766KB SOBÓTKAWROCŁAWM4010M 4200:59:3202:40:1304:13:2806:08:20.0006:08:27.70+01:42:417:058.5
47WITEK Łukasz 405BIEG PO ZDRÓJJAWORZEM4011M 4301:07:0102:46:4204:14:4606:07:57.0506:08:50.15+01:43:037:048.5
48LINEK Michał 670PROSPERO ML TEAMCZECHOWICE-DZIEDZICEM4012M 4401:03:0902:43:4904:13:0906:09:56.2506:10:05.90+01:44:197:068.4
49POTRZESZCZ Tomasz 333GADKAM4013M 4501:03:2102:40:1504:12:3306:09:45.9006:10:55.05+01:45:087:068.4
50POTRZESZCZ Grzegorz 309GADKAM4014M 4601:02:4602:40:1704:12:3306:09:45.9506:10:55.45+01:45:097:068.4
51GRONAU Maciej 385KOBYŁKAM3025M 4701:05:4302:46:0904:12:4506:12:28.7506:12:32.45+01:46:467:098.4
52RYBAK Przemysław 605PRZE(W)AGAPUŁAWYM3026M 4801:07:0702:41:5504:13:1106:16:11.9006:16:42.85+01:50:567:148.3
53WIĘCH Piotr 705WOŁOMINM3027M 4900:58:5902:29:2604:02:0106:16:52.9006:17:10.90+01:51:247:148.3
54WESOŁEK Marek 627PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM3028M 5001:06:0402:45:5504:15:0706:17:21.3006:17:39.40+01:51:527:158.3
55WRÓBLEWSKI Jacek 529MAZOVIAPROACTIVCIECHANÓWM3029M 5100:57:4902:29:1604:06:0906:18:51.9506:18:54.30+01:53:077:178.2
56VISENTIN Eric 666NOAWROCŁAWM4015M 5201:02:2302:45:1104:15:0406:18:52.4006:19:07.15+01:53:207:178.2
57STYPUŁKOWSKI Piotr 625BIAŁYSTOKM3030M 5301:04:4402:38:1604:09:0706:19:20.1506:19:39.50+01:53:537:178.2
58FAJFER Jakub 695KRAKÓWM3031M 5401:07:0902:46:1504:19:1906:19:21.9506:19:50.75+01:54:047:178.2
59PASUTO Grzegorz 725KATOWICEM3032M 5501:07:1002:49:5104:23:1906:20:37.8506:21:00.90+01:55:147:198.2
60ŚWISTUŃ Eugeniusz 371ANTONTEAMKRAPKOWICEM208M 5601:07:2702:47:4604:18:4006:22:16.2006:22:45.95+01:56:597:218.2
61FRANCKOWSKA Marta 452WKURW_TEAMŚWIECIEK201K 501:06:5002:52:4604:26:5706:23:46.1006:23:51.35+01:58:047:228.1
62BANASZYNSKI Damian 493READINGM3033M 5700:58:2102:35:2304:13:1606:24:26.7006:24:30.60+01:58:447:238.1
63DULAK Robert 698ROBDORKIELCEM4016M 5801:03:0002:42:1304:18:5906:24:23.1506:24:36.20+01:58:497:238.1
64KRUPA Grzegorz 753KB SOBÓTKASTRZEGOMIANYM4017M 5900:59:3702:41:0904:22:0106:24:37.9006:24:44.80+01:58:587:238.1
65SZYBIAK Waldemar 584PRZEMYŚLM502M 6001:07:0002:47:2504:21:2706:24:41.8006:24:49.25+01:59:027:238.1
66GRYNAGIEL Przemysław 325OSIEK NAD WISŁĄM3034M 6101:02:5402:34:3304:16:1306:25:24.5506:25:49.45+02:00:037:248.1
67PORĘBA Marek 403RZESZÓWM3035M 6201:06:3702:47:3204:21:0706:25:41.5006:25:55.50+02:00:097:258.1
68KNOPEK Adam 406STOWARZYSZENIE BIEG PO ZDRÓJJAWORZEM3036M 6301:07:0102:46:4004:22:5306:26:11.4006:27:05.05+02:01:187:258.1
69JANGAS Andrzej 260NADLEŚNICTWO KALISZKOŹMINEKM503M 6401:05:3102:58:1704:29:0806:26:32.4506:27:05.85+02:01:197:268.1
70JURCZAK Roman 540RZESZOWM601M 6501:04:4702:55:1304:28:3206:28:45.2006:28:47.20+02:03:007:288
71JUKIEL Tomasz 505BORNHOLMRUNERSGDYNIAM3037M 6604:21:1606:29:07.9506:29:07.95+02:03:217:288
72KONDZIELNIK Magdalena 293PSZCZYNAK402K 601:05:4802:55:2004:30:4806:29:33.7006:29:38.15+02:03:517:298
73JAMRÓZ Łukasz 647AUUUUUANDRYCHÓWM4018M 6701:03:3002:40:1204:21:0406:29:49.7006:30:01.45+02:04:157:298
74OLEJNIK Tomasz 331WIRYM4019M 6801:09:4102:56:1904:30:5506:30:02.7506:30:17.85+02:04:317:308
75MAŁACHOWSKI Mariusz 349KBKS BIEGACZE W RADOMSKURADOMSKOM4020M 6901:07:2802:50:1804:23:3306:29:55.8006:30:18.00+02:04:317:298
76BOBROWSKI Jan 490EŁKM504M 7001:04:2002:45:2904:23:4306:30:52.3006:30:58.35+02:05:117:318
77MIROSŁAW Albert 369WW TEAMLUBLINM4021M 7101:06:3002:51:5904:24:5906:30:55.4506:31:55.45+02:06:097:318
78SZOT Iwona 370WW TEAMLUBLINK403K 701:06:3102:51:5704:24:5906:30:54.6506:31:55.65+02:06:097:318
79ŚWIĆ Miłosz 518DZIK KOMANDOŁÓDŹM3038M 7201:06:5602:46:0404:24:4806:31:44.0006:32:40.95+02:06:547:328
80RING Rafał 474PORĄBKAM4022M 7301:06:5302:48:4404:30:1406:34:18.8506:34:30.20+02:08:437:347.9
81KACHNIARZ Magdalena 356WROCŁAWK304K 801:04:4502:50:4104:28:4406:35:34.0006:35:50.40+02:10:037:367.9
82GAWRON Marcin 654NOWY BOREKM3039M 7401:03:2402:46:3104:26:4906:36:21.9006:36:35.55+02:10:497:377.9
83NAZIMEK Maciej 503R7KRAKÓWM3040M 7501:02:2102:41:4904:23:0906:36:16.8006:36:39.20+02:10:527:377.9
84KRUK Tomasz 253DLA BOGUSIKIELCEM4023M 7601:04:5502:43:5104:21:5006:38:49.2506:39:49.25+02:14:027:407.8
85KARUŚ Waldemar 48914DAS JAROSŁAW IM.GEN.BRYG.WACŁAWA WIECZORKIEWICZAZADĄBROWIEM4024M 7701:02:5002:49:5304:29:2506:40:39.8506:41:00.40+02:15:137:427.8
86ORLEWSKA Danuta 628WARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKARZESZÓWK404K 901:03:0002:47:2304:28:1406:41:17.7506:41:33.55+02:15:477:437.8
87SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 668PODGÓRZ TORUŃTORUŃK405K 1001:07:3202:50:3904:28:0606:41:01.7006:41:34.30+02:15:477:427.8
88PEPLAK Jarosław 749GAMENESS KONSTANCINKONSTANCINM4025M 7800:59:5402:46:0604:31:5106:41:32.0006:41:44.60+02:15:587:437.8
89AZAREWICZ Grzegorz 526GDAŃSKM4026M 7901:02:1702:41:2704:20:0906:41:32.5006:41:47.85+02:16:017:437.8
90KALECINSKI Piotr 612BRWINÓWM3041M 8001:09:2202:57:3804:35:5806:41:43.2006:41:54.95+02:16:087:437.8
91BEREZOWSKI Oskar 665NAPIERAJ.PLWARSZAWAM4027M 8101:04:0502:46:3604:29:4806:42:05.1006:42:18.50+02:16:327:437.8
92WOŁOSZYN Ryszard 734PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEBIELSKO-BIAŁAM505M 8201:10:4702:56:4104:34:3706:41:54.1506:42:27.90+02:16:417:437.8
93GUT Mateusz 587LEGIA RUN CLUB WARSZAWAWARSZAWAM3042M 8301:05:1902:51:0504:31:0206:42:23.2506:43:03.25+02:17:167:447.8
94KRAWCZYK Łukasz 305BUDAGO.PLBRZOZÓWKAM3043M 8401:09:1902:53:3004:29:1806:43:53.1006:44:15.60+02:18:297:467.7
95RAJNER Krzysztof 681ULTRA KOSZALINKOSZALINM3044M 8501:04:2102:48:2404:30:1506:44:18.7006:44:31.00+02:18:447:467.7
96MIELNICZUK Mirosław 601WARSZAWAM4028M 8600:59:4502:35:4904:19:1406:44:33.7506:44:45.10+02:18:587:467.7
97TAMBORSKA Agata 673DZIK KOMANDOŁÓDŹK305K 1101:06:5502:45:0604:24:3806:44:01.0506:44:58.50+02:19:127:467.7
98BRZUSTOWICZ Marek 422KB GEOTERMIA UNIEJÓWCISEWM602M 8701:05:1302:51:4104:34:4506:44:22.4006:45:01.50+02:19:157:467.7
99WOJCIECHOWSKI Norbert 674ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM3045M 8800:58:4202:28:5904:13:2006:46:01.9506:46:21.70+02:20:357:487.7
100SALWA Krzysztof 655SALCLAN-TEAMKIELCEM4029M 8901:04:1102:50:5804:33:0906:48:09.6506:48:11.55+02:22:257:507.6
101PAWLUCZUK Tomek 442EŁKM4030M 9001:08:5602:53:1804:36:5306:49:20.8506:49:29.20+02:23:427:527.6
102PAŃTAK Sławomir 22821DAPLOT JAROSŁAWBIAŁOBRZEGIM4031M 9101:11:2303:00:5204:48:5406:50:05.8006:50:32.95+02:24:467:537.6
103WOJCIESZEK Andrzej 398APTEKA GEMINI TEAMSOPOTM3046M 9201:02:5002:42:5504:24:5706:50:29.1506:50:37.50+02:24:517:537.6
104ODOLIŃSKI Jacek 560PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOSTRÓDAM506M 9301:12:0103:02:1804:41:0206:50:11.6506:50:39.10+02:24:527:537.6
105KRAWCZYK Marcin 748SOMSIEDZIWARSZAWAM4032M 9401:05:5002:48:4204:31:5106:50:30.6506:50:43.45+02:24:577:537.6
106KOŁACKA Martyna 473GO APTIV!WODZISŁAW ŚLĄSKIK202K 1201:09:2202:57:2404:41:2606:50:03.3006:50:46.00+02:24:597:537.6
107GRZYWACZ Wojciech 530FARTLEK GOGORZYCEM507M 9501:05:4502:55:1804:39:5206:51:19.1006:51:26.00+02:25:397:547.6
108KUCHARSKI Paweł 754PLANETA NISKONISKOM3047M 9601:00:0002:48:4304:38:0706:51:18.5506:51:32.25+02:25:457:547.6
109CHORZĘPA Mariusz 223TSA SANDOMIERZSANDOMIERZM4033M 9701:04:1102:49:4004:39:4606:52:09.3006:52:19.85+02:26:337:557.6
110KONIECZNY Mariusz 583ŁAŃCUTM508M 9801:07:0302:54:1804:38:4006:52:31.8006:52:38.40+02:26:517:567.6
111WIERZBICKI Tomasz 471BOGUCHWAŁAM3048M 9901:06:2402:53:4404:38:5606:52:24.2006:53:14.00+02:27:277:557.6
112MELLER Joanna 437SS DRUŻYNA WILKA / SKAZANI NA SUKCESDYWITYK306K 1301:11:5602:59:2704:39:5306:53:44.5506:54:21.60+02:28:357:577.5
113BŁAJSZCZAK Karol 222TSA SANDOMIERZSANDOMIERZM4034M 10001:04:0902:49:4304:47:3806:54:49.4506:55:00.50+02:29:147:587.5
114KRZEMIŃSKI Bartosz 692WKURW_TEAMBYDGOSZCZM3049M 10101:05:0502:47:3104:34:1106:54:32.2506:55:01.50+02:29:157:587.5
115OBARA Michał 642BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆKIELCEM3050M 10201:06:5202:55:2504:42:0306:55:16.2006:55:18.75+02:29:327:597.5
116BOROWSKI Roman 599POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM4035M 10301:01:3002:43:5304:29:0406:55:40.3506:55:41.70+02:29:557:597.5
117DROBOT Piotr 24POZYTYWNIE ZABIEGAMI SANOKSANOKM4036M 10401:13:0303:06:4604:41:4806:54:47.5006:55:41.70+02:29:557:587.5
118SOSNOWSKA Agnieszka 604PRZE(W)AGASOSNOWIECK307K 1401:07:0602:58:1504:42:3806:55:13.3506:55:44.50+02:29:587:597.5
119KOSOWICZ Krzysztof 317STRASBOURGM4037M 10501:01:5402:41:0804:32:5706:55:25.5506:55:55.40+02:30:087:597.5
120ASŁANOWICZ Marcin 238WARSZAWAM4038M 10601:05:4402:53:3404:35:2906:55:40.2506:56:15.20+02:30:287:597.5
121GESSLER Łukasz 338BIESYBOLSZEWOM3051M 10701:11:1503:03:5404:47:1506:55:44.0006:56:19.00+02:30:327:597.5
122WIŚNIEWSKI Michał 485INVICTA POWER TEAMGDAŃSKM4039M 10801:14:5603:04:4304:47:4606:56:35.0506:56:42.50+02:30:568:007.5
123RASZKOWSKI Piotr 307GDAŃSKM3052M 10901:14:4603:08:3204:47:3306:56:29.7506:56:44.25+02:30:578:007.5
124WOŁOSZYN Czesław 735ŁUKAWICAM509M 11001:10:5502:56:4704:35:5906:56:18.2506:56:47.10+02:31:008:007.5
125WARĘCKA Kasia 319LESKOK203K 1501:08:1803:02:2304:46:3806:56:41.0006:56:49.65+02:31:038:007.5
126KAŹMIERCZAK Michał 738DZIKIE ŻYCIE RUN TEAMKATOWICEM3053M 11101:04:4902:47:0504:30:4606:56:28.4506:56:54.00+02:31:078:007.5
127BIESZKE Artur 245BEZTLENOWI MALBORKMALBORKM3054M 11201:10:1202:57:3704:49:3206:56:57.1506:57:16.60+02:31:308:017.5
128SULEWSKI Maciej 602BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAM4040M 11301:03:5202:45:0704:40:4306:57:09.8506:57:28.45+02:31:428:017.5
129KWIATKOWSKI Kajetan 718PIĘKNI I BESTIEGDAŃSKM3055M 11401:11:1602:54:4104:35:1106:57:32.7006:58:09.25+02:32:228:017.5
130ZIEMIŃSKI Maciej 380GARDENFLORA MTB TEAMUNISŁAWM209M 11501:04:4602:47:1804:41:0006:57:52.6006:58:15.10+02:32:288:027.5
131KAWALEC Krystian 603WARSZAWAM4041M 11601:07:2002:57:5004:46:0106:57:43.6506:58:15.50+02:32:298:027.5
132MISZTA Barbara 492BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIK406K 1601:09:5703:01:1004:47:3906:58:28.0006:58:34.80+02:32:488:027.5
133GRONIECKI Mikołaj 651WARSZAWAM3056M 11701:06:3002:54:0404:46:2506:57:52.7506:58:34.90+02:32:488:027.5
134KUKLA Marcin 546RYSIK RUNNERSWARSZAWAM4042M 11801:05:1202:52:4704:37:0306:58:16.3006:58:41.45+02:32:558:027.5
135LATOS Marcin 615ŁAZYM4043M 11901:05:3002:51:2704:32:2806:58:04.5506:59:03.20+02:33:168:027.5
136ŚLIWIŃSKI Andrzej 408MIECHÓWM603M 12001:06:0802:59:4404:44:5606:59:02.6006:59:21.60+02:33:358:037.4
137MELLER Wojciech 436SS DRUŻYNA WILKA / SKAZANI NA SUKCESDYWITYM4044M 12101:11:5402:59:2704:39:5306:59:11.8506:59:48.90+02:34:028:037.4
138KAŃDUŁA Klaudia 265NEST TEAMPOZNAŃK308K 1701:10:0703:03:3004:49:1306:59:14.6506:59:58.75+02:34:128:037.4
139GRYNFELDER Rafał 308SKYWALKPROJECT.PLWARSZAWAM4045M 12201:05:1002:52:4404:43:0307:00:25.2007:00:35.75+02:34:498:057.4
140CZERWIEC Andrzej 541WARSZAWAM3057M 12301:00:1002:41:3404:40:5207:00:56.8507:01:18.10+02:35:318:057.4
141WAWRZAK Ryszard 480NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM4046M 12401:01:0802:42:1404:28:4607:00:52.3007:01:19.25+02:35:328:057.4
142KRUCZYK Damian 521PSMPASYMM2010M 12501:00:2202:39:3604:37:0807:01:19.7507:01:29.80+02:35:438:067.4
143KAŃDUŁA Grzegorz 266NEST TEAMPOZNAŃM3058M 12601:10:0703:03:2904:51:0107:01:02.0007:01:46.15+02:35:598:057.4
144PĘKAŁA Aleksandra 689WKURW_TEAMBYDGOSZCZK309K 1801:09:3303:02:1704:51:1807:01:17.6507:01:47.80+02:36:018:067.4
145MADEJCZYK Sebastian 1306TUCHÓWTUCHÓWM4047M 12701:05:3102:48:5804:34:2807:01:41.1507:02:02.20+02:36:158:067.4
146GOLON Marlena 482RUN PASJASICIENKOK407K 1901:09:3203:03:0804:52:3707:01:31.5507:02:02.20+02:36:158:067.4
147PALCZAK Rafał 562BRAKGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4048M 12801:07:2002:54:4304:39:0707:02:09.9507:02:18.55+02:36:328:077.4
148ŻOŁNACZ Maciej 565NOWE MIASTO NAD PILICĄM3059M 12901:02:3802:42:0904:31:3607:02:49.8507:03:14.05+02:37:278:077.4
149ROKITA Andrzej 300ŚRODA ŚLĄSKAM5010M 13001:03:5702:58:1704:45:4807:03:10.7507:03:24.45+02:37:388:087.4
150KRUPA Jan 501WĘGORZEWOM3060M 13101:12:5403:17:1005:05:4107:02:59.7007:03:41.65+02:37:558:087.4
151KRÓLIKOWSKI Igor 446RABBITSKRAKÓWM3061M 13201:10:5302:57:5604:45:5007:03:36.2507:03:53.15+02:38:068:087.4
152KRÓLAK Krystian 299#TEAMKRÓLAKSTRZELNOM2011M 13301:13:1003:09:5004:54:0707:03:18.3507:03:56.80+02:38:108:087.4
153SOLAREWICZ Tomasz 461LATAJĄCY CYRK MONTY PYTHONAKLISINOM3062M 13401:02:3402:43:4304:39:3607:04:58.1507:05:07.15+02:39:208:107.3
154DOBIES Agnieszka 360KW LUBLINLUBLINK3010K 2001:09:4403:01:4404:50:4807:06:32.7007:07:02.85+02:41:168:127.3
155MATEJUK Arkadiusz 239BEZTLENOWI MALBORKMALBORKM3063M 13501:10:1202:58:5704:49:3207:06:46.8007:07:06.60+02:41:208:127.3
156TURLEJ Dariusz 720KONDYCJAWARSZAWAM604M 13601:18:5503:17:4005:04:4407:07:04.1007:07:40.15+02:41:538:127.3
157RZEPNIEWSKI Łukasz 619WKURW_TEAMWARSZAWAM3064M 13701:07:0002:57:5404:44:0007:07:15.2507:08:01.70+02:42:158:127.3
158WRÓBEL Aleksandra 488DIRTY SPARROWSSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK204K 2101:03:5202:54:2304:44:4307:08:02.8007:08:07.40+02:42:208:137.3
159KONDZIOŁA Krzysztof 311PERFECT RUNNER LUBLIN / STAY INSANELUBLINM3065M 13801:13:1203:10:0104:56:4607:07:45.0007:08:13.80+02:42:278:137.3
160MUSIAŁ Szymon 379GARDENFLORA MTB TEAMUNISŁAWM3066M 13901:04:4602:47:1804:41:5707:09:56.1507:10:19.60+02:44:338:167.3
161KIJAŃSKA BEDNARZ Marta 229WARSZAWAK408K 2201:06:2502:56:5504:47:2807:10:49.7007:10:55.95+02:45:098:177.2
162WNUK Tomasz 424NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM3067M 14001:02:2902:52:2804:46:4407:11:56.2507:12:12.70+02:46:268:187.2
163KOWALCZYK Marek 469RADOMSKOM4049M 14101:07:4002:57:2404:43:4907:11:56.9507:12:19.20+02:46:328:187.2
164SOFUŁ Tomasz 340WARSZAWAM4050M 14201:02:1202:46:2504:33:1007:12:11.1507:12:23.25+02:46:368:187.2
165FALKOWSKI Piotr 767KS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOM4051M 14301:07:1002:59:3704:53:0707:11:51.8507:12:24.65+02:46:388:187.2
166SMOLEN Janusz 462ZWIERNIKM4052M 14401:02:3302:48:1404:39:3607:12:16.5507:12:28.10+02:46:418:187.2
167SŁOTWIŃSKI Adam 538EŁKM3068M 14501:08:3702:54:3504:44:2807:13:25.9007:13:32.65+02:47:468:207.2
168NIEMCZEWSKI Borys 732TIME BANDITNIECHOBRZM4053M 14601:03:5302:55:0004:53:3407:13:38.2507:14:09.20+02:48:228:207.2
169ŁODZIANA Dorota 547PSZCZÓŁKOWSKI TEAMDYWITYK3011K 2301:12:0703:07:5504:56:4407:14:17.3007:14:45.00+02:48:588:217.2
170PYRĆ Krzysztof 428JJ TEAMKRAKÓWM3069M 14701:11:3603:02:4004:50:2007:14:06.6007:14:51.20+02:49:048:207.2
171KRZYŻOSTANEK Jarosław 544'GROM' SOKOLNIKISOKOLNIKIM4054M 14801:12:4303:09:5405:04:2707:14:13.9007:15:13.35+02:49:268:217.2
172BĘBEN Robert 750OSTROBIECOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4055M 14901:14:4203:19:1805:10:0807:14:39.7007:15:30.40+02:49:438:217.2
173TRZASKALIK Szymon 372KLUB SPORTOWY M.E.T.A.ROGÓWM2012M 15001:17:1203:15:1004:53:4807:14:26.7007:15:34.85+02:49:488:217.2
174KUŁAKOWSKI Piotr 261CZŁAPACZEKONSTANCIN-JEZIORNAM605M 15101:15:3703:13:5805:03:4807:14:36.3507:15:39.10+02:49:528:217.2
175KALISZ Karolina 687WKURW_TEAMKAMIEŃCZYKK205K 2401:11:2503:04:4004:55:0107:14:49.4007:15:44.25+02:49:578:217.2
176GROCHÓLSKI Paweł 536WARSZAWAM3070M 15201:14:3203:05:1804:50:4607:14:44.3007:15:46.75+02:50:008:217.2
177SZWAT Piotr 347POPCIU TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM3071M 15301:07:2903:14:2305:10:3307:15:29.4507:16:12.20+02:50:258:227.2
178WIERZBICKA Joanna 470BOGUCHWAŁAK3012K 2501:08:0003:05:5104:56:4607:16:01.1007:16:49.90+02:51:038:237.2
179KOPER Wiktor 690ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM2013M 15401:05:0102:51:5604:47:0307:16:55.0007:17:47.15+02:52:008:247.1
180BUMBUL Leszek 525ZIELONA GÓRAM3072M 15501:11:1803:04:4604:49:1207:16:58.0007:17:48.50+02:52:028:247.1
181KORDOWICZ Łukasz 514BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJM3073M 15601:05:5302:55:2904:47:5307:17:42.1007:17:48.85+02:52:028:257.1
182TUROSZ Zbigniew 515LEŻAJSKM5011M 15701:05:5502:57:4804:49:3407:17:41.7507:17:48.85+02:52:028:257.1
183NOWICKI Marek 267PORANNI BIEGACZEDOBRZYKOWICEM4056M 15801:10:4403:05:3204:59:4007:17:36.3507:17:54.30+02:52:078:247.1
184MAŁECKA Anna 730MAŁE CYCKIBYTOMK409K 2601:09:3303:04:2204:54:5207:17:46.3507:17:55.40+02:52:088:257.1
185MAŁECKI Tomasz 731MAŁE CYCKIBYTOMM4057M 15901:09:3403:04:3204:54:5707:17:46.7007:17:56.10+02:52:098:257.1
186ZIEMKIEWICZ Jarek 413UKS RUNNING TEAMLUBINM4058M 16001:05:1102:49:3704:40:1107:17:26.5007:18:05.70+02:52:198:247.1
187KULIK Grzegorz 315BEZTLENOWI MALBORKMALBORKM3074M 16101:09:2102:59:0804:52:5707:18:06.9507:18:19.75+02:52:338:257.1
188KRZAK Szymon 621CIESZYNM2014M 16201:05:2802:54:5904:45:4607:18:21.1007:18:45.00+02:52:588:257.1
189PIERZCHALSKA Julia 458ABOVE 2000TIPTONK3013K 2701:12:0903:05:5004:56:2107:18:22.6507:18:47.15+02:53:008:257.1
190LASZCZYK Nadya 491REDAK3014K 2801:14:3303:16:0705:06:2507:18:03.0007:18:49.90+02:53:038:257.1
191STRZELECKI Dawid 571TEAM SPIRITTORUŃM3075M 16301:07:1302:53:4004:43:4307:18:52.2007:19:18.30+02:53:318:267.1
192SZAFRAŃSKA Aleksandra 345ROZBIEGANY PIASTÓWWARSZAWAK206K 2901:07:4903:03:0305:04:4007:18:15.9507:19:19.60+02:53:338:257.1
193MAJEWICZ Grzegorz 326MIECHÓWM4059M 16401:11:2703:03:1804:51:1907:19:05.4507:19:25.10+02:53:388:267.1
194KIEWISZ Adam 685SĄ WOLNIEJSIGIETRZWAŁDM3076M 16501:04:3402:54:1904:53:3207:18:49.2507:19:26.75+02:53:408:267.1
195WITFER Jacek 533BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDANSKM4060M 16601:14:4303:05:5104:54:1207:20:45.5007:21:22.25+02:55:358:287.1
196ŁUKOMSKI Maciej 610GANG CHÓDEGOŁÓDŹM4061M 16701:06:1403:01:1004:54:2907:21:07.2507:21:47.75+02:56:018:287.1
197BIADASIEWICZ Andrzej 623CIDRY LOTAJOMBYTOMM5012M 16801:13:1403:07:2504:56:3507:21:03.7507:22:02.55+02:56:168:287.1
198WOJCIECHOWSKI Tomasz 650RUNNING FROGSWARSZAWAM3077M 16901:03:0502:51:1304:45:2307:21:43.5007:22:25.35+02:56:388:297.1
199BAŁĘKOWSKI Krzysztof 600KASZTANIAKI TEAMWARSZAWAM2015M 17001:08:3602:56:4104:55:1107:22:02.9507:23:05.60+02:57:198:307.1
200LASKOWSKI Daniel 576RUN PASJAPYSZCZYNM3078M 17101:09:4603:06:2204:56:4407:22:46.3507:23:18.80+02:57:328:307
201KASINSKI Rafal 400BIELSKO BIAŁAM4062M 17201:11:2303:10:1205:10:1107:22:28.6007:23:21.15+02:57:348:307.1
202FRITZ Wojciech 539BIEG PO ZDRÓJ JAWORZEBIELSKO-BIAŁAM4063M 17301:11:2203:03:4604:58:4607:22:27.0507:23:21.25+02:57:348:307.1
203GONCERZEWICZ Anna 566STARE BABICE BIEGAJĄKWIRYNÓWK3015K 3001:12:1803:14:2505:03:5307:22:50.5007:23:41.05+02:57:548:307
204SZADKOWSKI Jacek 641LOBO RACINGJEZIÓRKOM4064M 17401:17:0403:11:0104:54:5007:23:38.2507:23:43.85+02:57:578:317
205CHOJNACKA Marta 512LUBINK3016K 3101:16:5903:19:5805:13:0207:24:00.7507:24:07.85+02:58:218:327
206KIRILENKO Aneta 722MARKIK4010K 3201:04:0303:06:2804:59:2907:24:04.0007:24:11.50+02:58:258:327
207KIRILENKO Marcin 723MARKIM4065M 17501:04:0103:06:2204:59:2907:24:03.5507:24:12.00+02:58:258:327
208TOPOROWSKI Mariusz 399LUBLINM3079M 17601:12:1503:02:4004:55:1607:23:40.7007:24:32.20+02:58:458:317
209JANICKI Tomasz 41821DAPLOT JAROSŁAWJAROSŁAWM3080M 17701:07:5902:54:0404:45:3507:24:33.0007:24:59.85+02:59:138:327
210FISZER Jakub 658#TEAMDKMSCZARNE BŁOTOM4066M 17801:09:5703:13:5604:59:2207:24:35.4507:25:01.20+02:59:148:337
211KIEŁBASA Sylwia 727WKURW_TEAMLUBLINK3017K 3301:16:0503:18:0205:10:3307:25:03.4507:25:33.05+02:59:468:337
212WYSOCKI Tomasz 719OCHAJORUN & FRIENDRYBNIKM4067M 17901:09:2203:06:5804:57:2707:24:39.9007:25:37.60+02:59:518:337
213FIRAZA Tomasz 582FUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹŁÓDŹM3081M 18001:02:1002:46:3104:48:3007:25:20.3007:25:44.20+02:59:578:337
214KOTKOWSKI Arthur 388SILNOWOM2016M 18101:13:1103:09:5105:00:3407:25:19.0507:25:57.95+03:00:118:337
215TWARDOWSKI Tomasz 645STRAŻÓWM3082M 18201:09:1903:00:5804:55:5107:25:55.7507:26:21.85+03:00:358:347
216ROSIŃSKI Zbigniew 733WKB META WBUNIECWBUNIECM5013M 18301:20:3703:27:2705:10:4507:27:17.4007:27:46.70+03:02:008:367
217ZWIEWKA Sebastian 419BUSHIDO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4068M 18401:02:2402:51:3904:46:5607:28:03.4007:28:09.75+03:02:238:367
218BIEL Tomasz 596KATOWICEM3083M 18501:09:5603:05:3505:05:3107:27:48.2507:28:21.95+03:02:358:367
219STĘPIEŃ Magdalena 298GRODZISKIKLUB BIEGACZAGRODZISK WIELKOPOLSKIK3018K 3401:15:4403:16:5905:09:2207:28:12.1507:28:24.20+03:02:378:377
220GIERULA Piotr 290RZESZÓWM3084M 18601:05:3003:00:4105:07:3507:28:45.0507:29:03.90+03:03:178:377
221DRAUS Borys 281KRASNEM3085M 18701:14:4803:13:1504:54:0607:28:06.0007:29:07.85+03:03:218:377
222SZARY Marek 316TURBO ŻUŁWIE/3 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJTRZEBOWNISKOM3086M 18801:05:4903:00:1705:03:1007:28:53.4007:29:12.15+03:03:258:377
223WEREMJEWICZ Marcin Wiktor 389RUNSOFUNGDYNIAM4069M 18901:07:5002:59:4504:50:2807:29:20.5507:29:28.45+03:03:428:386.9
224KUBISZ Dorota 745WKB META WBUNIECWBUNIECK4011K 3501:13:5703:11:2605:04:3607:29:45.2007:30:15.30+03:04:288:386.9
225KUBISZ Tomasz 743WBUNIECM4070M 19001:12:3103:10:2905:04:3607:29:47.6007:30:15.50+03:04:298:396.9
226AGRES Paweł 440KW KOTŁOWNIALUBLINM3087M 19101:07:5802:57:5304:53:0807:30:11.1007:30:16.65+03:04:308:396.9
227STPICZYŃSKI Marcin 254LUBLINM3088M 19201:13:4203:12:2805:03:1707:30:40.3507:31:01.95+03:05:158:406.9
228GWIŻDŻ Grzegorz 592RZESZÓWM3089M 19301:05:3203:00:4305:09:3707:30:53.1007:31:10.30+03:05:238:406.9
229HERMAN Krystiana 629WEJHEROWOK4012K 3601:10:2703:13:5705:06:2607:30:28.2507:31:15.00+03:05:288:396.9
230KAŹMIERCZYK Andrzej 330FOJADORBEDZINM4071M 19401:13:2503:08:5005:03:3807:31:17.5007:31:30.70+03:05:448:406.9
231GARCZYŃSKA Anna 1023KATOWICEK4013K 3701:16:3903:14:2005:02:3707:30:59.0007:31:31.85+03:05:458:406.9
232GAWLEWICZ Tomasz 664GAWEŁKI TEAMSANOKM4072M 19501:02:1602:41:0504:25:0807:30:57.9507:31:52.75+03:06:068:406.9
233IZDEBSKI Mariusz 561OSV TEAMOLKUSZM4073M 19601:08:3902:59:1504:55:0707:31:43.0507:32:01.90+03:06:158:416.9
234ROLLA Dorian 507WARZYMICEM4074M 19701:10:2802:58:0804:51:0107:32:09.7007:32:20.45+03:06:348:416.9
235RESZKA Marek 537NOVEMBEER RUNNING TEAMLUBLINM3090M 19801:11:2403:04:3904:55:0207:32:04.2507:32:59.75+03:07:138:416.9
236BOBER Anna 586OSTROBIECOSTROWIEC ŚW.K3019K 3801:14:4403:19:2005:11:0707:32:26.3507:33:15.80+03:07:298:426.9
237MATUSIAK Arkadiusz 289ŁÓDŹM4075M 19901:13:2503:16:2805:07:3007:33:53.6007:34:30.85+03:08:448:436.9
238SÓJKA Sebastian 680NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM4076M 20001:03:0802:59:0004:59:1207:34:33.2007:34:54.35+03:09:078:446.9
239JANASZ Rafał 593WARSZAWAM3091M 20101:12:0903:13:2105:07:3107:34:43.2007:34:59.55+03:09:138:446.9
240PASTERNAK Justyna 594Z BIEGANIEM MI DO TWARZYŁOMIANKIK3020K 3901:12:1003:13:2105:07:3107:34:43.6007:34:59.85+03:09:138:446.9
241GUDOWSKI Krystian 509GOODRUNSANOKM3092M 20201:11:5503:10:4705:00:1507:34:43.2507:35:38.40+03:09:518:446.9
242PAJESTKA Wojciech 310POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK/AZS PWSZSANOKM4077M 20301:11:5303:10:4704:59:5807:34:43.1507:35:38.65+03:09:528:446.9
243WIŚNIEWSKI Sławomir 652MARWIN BIŁGORAJBIŁGORAJM4078M 20405:15:2507:36:17.7007:36:17.70+03:10:318:466.8
244TRZEŹWIŃSKA Anna 614BIŁGORAJK4014K 4001:18:0603:21:3105:14:2507:35:18.1007:36:17.80+03:10:318:456.9
245PIWOWARSKI Robert 534JASNA STRONA MOCYBRZESKOM4079M 20501:22:2303:24:3805:20:4407:35:32.7007:36:18.05+03:10:318:456.8
246BUŁKOWSKI Waldemar 391BRZEGM5014M 20601:11:5203:13:3705:09:4407:35:30.7507:36:21.30+03:10:348:456.8
247GRZYWINSKI Bartosz 377TORUNM3093M 20701:12:5803:12:5605:06:3907:35:55.1507:36:31.00+03:10:448:466.8
248PIETRZAK Mariusz 519WARSZAWAM4080M 20801:11:2203:13:3905:08:1107:36:15.2507:36:58.75+03:11:128:466.8
249ZYGRY-WIŚNIEWSKA Karolina 484APTEKA GEMINI TEAMGDAŃSKK3021K 4101:14:1903:14:3805:07:0507:36:23.2007:37:08.60+03:11:228:466.8
250KUCIŃSKI Tomasz 729MIŃSK MAZOWIECKIM4081M 20901:11:2003:20:1705:18:2107:36:40.9507:37:48.90+03:12:028:466.8
251KAZIMIERZ Rafał 678NOAWROCŁAWM3094M 21001:03:2902:59:5705:00:3807:37:35.3007:37:49.85+03:12:038:476.8
252TYSZEWICZ-OBARA Anna 643KIELCEK3022K 4201:08:0103:04:0005:08:4807:37:44.4507:37:59.70+03:12:138:486.8
253PORĘBSKI Zbigniew 320QUATTROALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM5015M 21101:15:1803:11:0505:08:2507:37:33.7507:37:59.85+03:12:138:476.8
254PIOTROWSKI Tomasz 367GREMBSKI TRIATHLONWARSZAWAM3095M 21201:02:3002:54:4804:50:2307:38:11.1007:38:30.75+03:12:448:486.8
255KAJUT Sylwester 694AKTYWNI KOCIEWIACYWIELBRANDOWOM3096M 21301:11:5103:08:2005:12:3207:38:18.6507:38:42.15+03:12:558:486.8
256DUDZIAK Tomasz 500MARSS FILTRY RUNNERS CLUBSIERADZM3097M 21401:15:3603:15:4905:09:5707:39:06.5507:40:13.05+03:14:268:496.8
257KOPANIA Kamil 575K.S TĘCZAWARSZAWAM2017M 21501:15:3503:15:5005:09:5707:39:06.3007:40:13.20+03:14:268:496.8
258GALEK Adam 551FUN CLUB KS TĘCZAWARSZAWAM3098M 21601:15:3603:15:5005:09:5907:39:06.5007:40:13.20+03:14:268:496.8
259DUBAS Arkadiusz 304TARNOWSKIE GÓRYM5016M 21701:15:0103:19:0305:16:4307:39:34.8007:40:15.35+03:14:288:506.8
260KORYCKI Arkadiusz 481PKO BANK POLSKIWARSZAWAM4082M 21801:07:3203:03:5904:57:3507:40:09.5007:40:38.50+03:14:528:506.8
261NYCZ Sławomir 574STRZYŻÓWM3099M 21901:09:3103:02:5805:10:2307:41:12.7007:41:44.30+03:15:578:526.8
262PILZ Paulina 524ZIELONA GÓRAK3023K 4301:18:0403:26:4305:22:1107:40:55.1507:41:47.10+03:16:008:516.8
263PIETRUSZKA Mariusz 572KRAKÓWM30100M 22001:06:0603:03:2705:07:1907:41:51.5507:42:17.70+03:16:318:526.8
264WOJCIECHOWSKI Maciej 607WKURW_TEAMPOZNANM30101M 22101:03:5102:54:2604:59:0707:42:21.9007:42:25.80+03:16:398:536.7
265SUWEZDA Jacek 726CZĘSTOCHOWAM5017M 22201:10:4003:03:1305:02:3707:41:49.2507:42:47.20+03:17:008:526.8
266HALADYN Małgorzata 741OSTRZESZÓWK3024K 4401:12:4403:10:4205:12:0107:41:52.3507:42:52.20+03:17:058:526.8
267SZUBERT Marcin 459KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEM4083M 22301:11:4002:59:4404:54:1807:41:51.3507:42:55.40+03:17:088:526.8
268JĘDRZEJCZYK Agnieszka 314WARSZAWAK4015K 4501:12:1103:16:3405:18:4707:43:02.6507:43:37.25+03:17:508:546.7
269DOMARADZKA Violetta 769RUN VEGAN TEAMWARSZAWAK4016K 4601:08:3103:13:0705:11:4407:43:05.2507:43:47.90+03:18:018:546.7
270MORUS Tomasz 676MARATON LEŚNY KWIDZYNKWIDZYNM4084M 22401:06:3103:01:5805:04:2007:43:50.9007:44:01.80+03:18:158:556.7
271PĘKAL Artur 677MARATON LEŚNY KWIDZYNSADLINKIM4085M 22501:06:3303:03:1105:05:3107:43:51.7007:44:01.85+03:18:158:556.7
272CEBRAT Ewa 449POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSOSNOWIECK4017K 4701:11:2703:21:4505:15:3707:43:14.0507:44:10.80+03:18:248:546.7
273GAWORECKI Tomasz 277RUN ENERGY CLUB / POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM30102M 22601:12:0203:20:1705:15:0207:43:13.6507:44:11.00+03:18:248:546.7
274LEŚNIAK-POPIEL Marta 454POZYTYWNIE ZABIEGANIA SANOK/RUN ENERGY CLUBSANOKK4018K 4801:11:2603:21:4105:16:5507:43:14.4007:44:11.10+03:18:248:546.7
275DRWIĘGA Beata 589POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK4019K 4901:14:4103:20:4005:14:1807:43:16.7007:44:11.50+03:18:258:546.7
276MODZELEWSKI Wiesław 542STARGLASSTEAMOSTROŁĘKAM5018M 22701:09:4403:06:4105:04:5107:43:55.8007:44:13.60+03:18:278:556.7
277MODZELEWSKI Krzysztof 378STARGLASS TEAMOSTROŁĘKAM5019M 22801:09:4403:06:4205:04:5007:43:57.1507:44:13.90+03:18:278:556.7
278GMAJ Daniel 555GRÓJEC TEAM :)GRÓJECM30103M 22901:15:3603:17:5705:09:4707:43:38.7507:44:30.70+03:18:448:546.7
279KROK Jacek 638LUBARTÓWM4086M 23001:08:2103:04:5005:13:5107:44:09.5007:44:35.45+03:18:498:556.7
280ULATOWSKI Andrzej 291TORUŃM4087M 23101:07:3003:04:4505:07:1207:45:14.9507:45:23.95+03:19:378:566.7
281BŁASZCZAK Jarosław 742GO APTIV!KRAKÓWM4088M 23201:09:2103:04:0005:14:3707:44:58.9507:45:42.80+03:19:568:566.7
282ADAMCZYK Artur 517BIBICEM2018M 23301:13:0803:10:3405:15:2307:45:35.1007:45:49.90+03:20:038:576.7
283WIS Modesta 516BRZESKOK207K 5001:13:3203:10:3205:15:0907:45:35.0507:45:50.10+03:20:038:576.7
284PAWLAK Maciej 653SKÓRZEWOM30104M 23401:09:3803:11:3205:12:3907:45:58.7507:46:26.75+03:20:408:576.7
285GRZYWIŃSKI Wojtek 411TORUŃM30105M 23501:13:0403:15:2005:16:0707:45:58.4007:46:32.45+03:20:468:576.7
286MARCZEWSKI Maciej 374KIELCEM2019M 23601:12:1103:11:5305:16:2507:45:45.3007:46:45.50+03:20:598:576.7
287SŁABOŃ Mariusz 257KIWK-A BIEGAWOLBROMM4089M 23701:07:1503:05:5905:09:3307:46:21.3507:47:07.90+03:21:218:586.7
288BIAŁCZAK Tomasz 407OLSZTYNM4090M 23801:11:4003:16:4005:11:2407:46:44.0507:47:11.70+03:21:258:586.7
289ARMACIŃSKI Filip 706USTRZYKI DOLNEM2020M 23901:12:2203:13:1305:13:0707:46:50.4507:47:27.80+03:21:418:586.7
290SZMYD Kamil 707USTRZYKI DOLNEM2021M 24001:12:2203:13:1405:13:0507:46:51.6007:47:28.05+03:21:418:586.7
291KLUZA-HOWIL Lila 336WWW.BIEGOWEKAIZEN.PLGRYFINOK4020K 5101:18:5103:24:0805:22:0507:46:27.8007:47:28.40+03:21:418:586.7
292HOWIL Waldemar 335WWW.BIEGOWEKAIZEN.PLGRYFINOM4091M 24101:11:0003:03:4405:02:0807:46:28.7007:47:29.00+03:21:428:586.7
293MARYJOSZ Adrian 220ŻORYM4092M 24201:07:4803:05:2005:03:2207:46:56.3007:47:35.80+03:21:498:586.7
294GRADEK Dariusz 640KRAKOWM4093M 24301:15:2903:13:2905:06:0307:47:25.0007:48:00.50+03:22:148:596.7
295CHODACKA Renata 545ALWERNIAK3025K 5201:20:0803:28:5005:27:3707:47:47.3507:48:44.60+03:22:588:596.7
296TOURDANOV Ingrid 639GRONINGENK208K 5301:15:0803:19:2805:17:2407:47:59.4007:49:03.70+03:23:178:596.7
297GARCZYŃSKI Darek 240KATOWICEM4094M 24400:59:5302:37:5804:44:0607:49:22.6507:49:53.30+03:24:069:016.6
298TUCZAPSKI Artur 590RUDNA MAŁAM606M 24501:16:5803:19:3005:21:0507:49:20.2007:50:10.15+03:24:239:016.6
299BALIŃSKA Maria 591RZESZÓWK4021K 5401:16:5703:19:2805:21:0407:49:20.3507:50:10.40+03:24:239:016.6
300PEŁSZYŃSKI Mariusz 49415 BZEŁKM4095M 24601:12:5903:18:1905:20:5807:50:31.2507:50:40.60+03:24:549:026.6
301KARWOWSKI Maciej 415WARSZAWAM4096M 24701:15:0903:23:1405:21:0407:51:54.6507:52:19.65+03:26:339:046.6
302PIĘTA Marlena 395OSTROBIECOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK3026K 5501:15:5303:25:4405:23:4607:51:34.6007:52:25.00+03:26:389:046.6
303STASIEWICZ Jacek 624BIAŁYSTOKM4097M 24801:12:3003:07:0405:11:1107:52:34.1507:53:07.85+03:27:219:056.6
304KOPER Jacek 691ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM4098M 24901:05:5902:56:1504:58:4407:52:45.9007:53:38.45+03:27:529:056.6
305KĘPKA Andrzej 617PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSKM5020M 25001:14:2803:16:5005:13:2707:53:58.7507:54:38.85+03:28:529:066.6
306RENKIEL Tomasz 312GLIWICEM4099M 25101:11:1603:20:2805:20:1807:53:57.0507:54:44.50+03:28:589:066.6
307SWOBODA Jarosław 684COMPAÑEROS TEAM/ ENERGY SQUADGLIWICEM40100M 25201:12:1503:17:1905:18:2607:54:24.2507:54:44.55+03:28:589:076.6
308BUCZYŃSKI Radosław 717NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM30106M 25301:08:4503:04:4005:20:2507:53:58.9507:54:44.75+03:28:589:066.6
309KŁOSOWICZ Monika 675DECATHLON MAGNOLIAGNIEZNOK209K 5601:14:0503:17:4405:21:4707:54:03.8007:55:08.70+03:29:229:076.6
310STACH Dariusz 553OSP KOSMOLÓWOLKUSZM30107M 25401:17:4103:19:0705:25:1107:55:06.0007:56:04.45+03:30:189:086.6
311WIĄCEK Krzysztof 420POWIELARNIA MADASMILANÓWEKM5021M 25501:06:1703:08:3305:16:2607:56:01.5507:56:18.30+03:30:319:096.6
312INGLANT Zbigniew 294RUN LOG COMCHORZÓWM5022M 25601:13:2203:16:1205:21:5007:55:34.8507:56:27.50+03:30:419:086.6
313BIEL Łukasz 597WARSAWM30108M 25701:09:5603:05:3505:19:4007:56:25.7007:56:59.15+03:31:129:096.5
314SETKOWICZ Jacek 439KRAKÓWM30109M 25801:15:3903:20:1305:21:1807:56:53.2507:57:20.00+03:31:339:106.5
315GRUDZIEŃ Anna 569STAY INSANE/BANDA GRUDNIALUBLINK3027K 5701:25:5703:33:0705:30:3407:57:43.5007:58:13.60+03:32:279:116.5
316GOGÓŁ-IŻOWSKA Edyta 580SMASHING PĄPKINSRZESZÓWK3028K 5801:13:5203:22:4305:26:3707:58:17.8507:58:46.95+03:33:009:116.5
317RESZYTYŁO Grzegorz 736ŁAŃCUTM40101M 25901:18:0203:23:4005:18:1507:58:07.0507:58:54.20+03:33:079:116.5
318SOPEL Wiesław 613AKADEMIA SPORTU LUBACZÓWLUBACZÓWM5023M 26001:12:5303:20:4105:24:5907:57:53.3507:58:59.65+03:33:139:116.5
319CHWALISZEWSKI Jarosław 713NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40102M 26101:13:0703:21:0405:26:4107:59:25.9008:00:13.65+03:34:279:136.5
320SCHAUER Bartłomiej 495LONDONM40103M 26201:11:2803:08:3005:10:2707:59:33.3008:00:18.40+03:34:319:136.5
321KOŁAKOWSKI Przemek 630ZAMOŚĆM30110M 26301:12:4003:20:2105:25:1008:00:48.1008:01:39.55+03:35:539:146.5
322KANTOR Darek 243LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMBODUSZYNM5024M 26401:12:4103:20:2305:25:1308:00:49.2008:01:40.05+03:35:539:146.5
323KOLASA Andrzej 237KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAM607M 26501:10:3903:21:2505:24:5208:01:57.1008:02:01.15+03:36:149:166.5
324US Marek 724CUBULICE MAŁEM40104M 26601:23:0503:23:1905:12:1708:00:52.9508:02:03.65+03:36:179:146.5
325BIELEŃ Agnieszka 737MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK3029K 5901:20:5003:36:0705:36:5708:01:44.3008:02:04.25+03:36:179:156.5
326PIWOŃSKI Adam 323KS PEGAZGÓRA KALWARIAM2022M 26701:15:0903:17:0805:14:4408:01:31.7008:02:04.30+03:36:179:156.5
327KAMIŃSKI Krystian 268RADUNIA NIESTĘPOWONIESTĘPOWOM30111M 26801:11:1603:18:5105:34:3108:03:22.3508:04:05.00+03:38:189:176.5
328KOWALSKI Aleksander 410BIEG PO ZDROJBIELSKO-BIAŁAM40105M 26901:11:2703:13:2305:16:3408:05:07.9508:06:01.40+03:40:149:196.4
329ZIELIŃSKI Jacek 224ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWM40106M 27001:16:2903:18:3405:17:0008:05:32.9508:06:04.95+03:40:189:206.4
330ZIELIŃSKA Beata 225ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWK3030K 6001:17:0603:19:2905:17:5808:05:32.5508:06:05.00+03:40:189:206.4
331TROJANOWSKI Krzysztof 710VELO ĆMIŁÓWĆMIŁÓWM40107M 27101:11:5003:13:5105:24:0008:06:33.2008:07:40.75+03:41:549:216.4
332CIUK Piotr 478YULO RUN TEAM SIEDLCEWARSZAWAM40108M 27201:23:4103:34:5605:34:1808:07:36.8508:08:15.60+03:42:299:226.4
333ZDULSKI Bartosz 358W4 GREEN TEAMJÓZEFOSŁAWM40109M 27301:25:4103:35:0305:34:4308:07:36.1008:08:15.60+03:42:299:226.4
334SERAFIN Robert 700GRYBÓWM40110M 27401:07:4503:03:5505:10:1008:08:44.8008:08:58.95+03:43:129:236.4
335WÓJCIK Michał 682FORREST GUMP RUNNING TEAMLUBLINM30112M 27501:21:3503:23:1705:22:3008:09:31.7008:10:01.55+03:44:159:246.4
336PIKAŁA Karol 230BEZTLENOWI MALBORKMALBORKM30113M 27601:09:1402:57:3805:10:0208:10:59.8008:11:18.10+03:45:319:266.4
337JANKOWICZ Artur 256BEZTLENOWI MALBORKMALBORKM30114M 27701:12:5003:22:0805:28:3008:11:25.3008:11:55.50+03:46:099:276.3
338ZGLIŃSKI Bartłomiej 679WKURW_TEAMWARSZAWAM30115M 27801:17:2003:40:3805:37:1208:12:11.0008:12:16.60+03:46:309:276.3
339CHILIŃSKI Karol 634BIAŁYSTOKM30116M 27901:08:4103:12:4005:20:2108:12:00.2508:12:19.35+03:46:329:276.3
340PARYS Michał 711WOŁOMINM30117M 28001:08:4003:18:0505:34:1208:12:31.6008:12:48.30+03:47:019:286.3
341DZIEDZIC Krzysztof 233KRAKÓWM40111M 28101:23:5103:31:3405:35:0608:12:16.9008:13:05.30+03:47:189:286.3
342DZIEDZIC Joanna 234KRAKÓWK3031K 6101:22:4903:31:3705:35:1108:12:18.6008:13:05.45+03:47:199:286.3
343POTERA Krystyna 716FRYTKÓW!!!!ŁAŃCUTK3032K 6201:18:3303:34:1905:35:3608:13:01.2508:13:17.40+03:47:309:286.3
344DAWIDOWSKI Michał 368ENDORFINA NOWOGARDNOWOGARDM40112M 28201:11:4003:13:5305:19:1708:13:38.0008:13:46.00+03:47:599:296.3
345TRZCIŃSKI Sebastian 301PEŁZACZ NIZINNYWARSZAWAM40113M 28301:06:1503:12:0105:18:2408:13:27.3508:14:08.15+03:48:219:296.3
346MAŁKIEWICZ Dariusz 218PGB SPORTOWA PACZKAKATOWICEM40114M 28401:09:2603:16:0805:29:0708:13:34.4508:14:08.15+03:48:219:296.3
347WITKOWSKA Beata 714PAJĘCZNOK3033K 6301:18:1003:28:1205:30:3108:13:46.6508:14:31.50+03:48:459:296.3
348MATOGA Lucyna 693SIEPRAWK501K 6401:20:3203:32:1505:38:3708:14:09.1008:14:48.75+03:49:029:306.3
349BURY Marek 306SOSNOWIECM40115M 28501:15:1403:20:5205:33:1708:14:26.6508:14:49.20+03:49:029:306.3
350GŁUCHOWSKI Przemysław 502TTT ELBLĄGELBLĄGM5025M 28601:13:0903:17:1505:22:0208:14:52.6008:15:33.65+03:49:479:316.3
351GŁUCHOWSKI Jędrzej 598TTT ELBLĄGELBLĄGM2023M 28701:12:5503:18:1305:22:1308:15:05.6508:15:47.10+03:50:009:316.3
352RUDNICKI Marek 464OTWOCKM30118M 28801:15:1303:17:5705:27:4308:15:44.4008:16:26.20+03:50:399:326.3
353MAŚLAK Radosław 708BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM5026M 28901:13:3103:23:1805:35:0308:16:24.8008:17:00.10+03:51:139:326.3
354HANDERMANDER Agnieszka 430USTRZYKI DOLNEK3034K 6501:19:0203:36:2505:40:3708:16:15.4508:17:03.70+03:51:179:326.3
355FIJAŁKOWSKI Radosław 660CROSSFIT GCWWARSZAWAM40116M 29001:16:4003:21:5905:29:2108:17:08.3008:17:19.75+03:51:339:336.3
356SIERADZKI Rafał 667GCWŚWINOUJŚCIEM40117M 29101:16:4203:22:3705:29:1708:17:11.3008:17:21.15+03:51:349:336.3
357URBANOWICZ Rafał 672OZNAKUJBIURO.PLWARSZAWAM30119M 29201:16:4203:25:1105:29:2408:17:10.9508:17:21.45+03:51:359:336.3
358GRAU Joanna 770KWIDZYN BIEGAKWIDZYNK4022K 6601:29:3703:43:0905:47:4808:17:30.3508:17:35.70+03:51:499:346.3
359STOBIŃSKI Piotr 341RUNEDAREDAM2024M 29301:10:2803:13:1005:25:4408:17:39.2508:18:25.25+03:52:389:346.3
360JAROMIRSKA-LEWIŃSKA Maja 354RUNEDAREDAK3035K 6701:10:3503:16:1305:28:1408:17:39.6508:18:25.40+03:52:389:346.3
361STRUSIŃSKA Katarzyna 511MIŃSKA GRUPA ROWEROWAMIŃSK MAZOWIECKIK3036K 6801:15:5803:27:0405:34:1408:18:17.0508:18:33.30+03:52:469:346.3
362PIETRZYKOWSKI Artur 217RADOMM40118M 29401:19:3803:32:0605:41:2108:18:41.9008:18:41.90+03:52:559:356.3
363PIETRZYKOWSKA Monika 216RADOMK4023K 6901:19:4703:32:2305:42:0308:18:36.1508:18:42.00+03:52:559:356.3
364PIOTROWSKI Grzegorz 472BIEGOWA ŚWIDNICA / ŻELAZNA ŚWIDNICAŚWIDNICAM30120M 29501:14:2303:20:1405:35:0708:18:36.6008:18:44.15+03:52:579:356.3
365BANAŚ Radosław 409WROCŁAWM30121M 29601:14:2103:19:3705:36:5608:18:34.3008:18:44.15+03:52:579:356.3
366GRZYB Sławomir 465WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM30122M 29701:14:1603:20:2005:37:0008:18:44.3508:18:44.35+03:52:579:356.3
367ŁAŹNIAK Agata 18CARDIORUNNERSPOZNAŃK3037K 7001:17:2203:32:2505:40:0408:18:29.6508:19:08.05+03:53:219:356.3
368JĘDRZEJCZYK Konrad 282DĘBOWIECM2025M 29801:14:4603:13:1305:28:3608:18:15.5008:19:17.70+03:53:319:346.3
369WODYŃSKI Jacek 457EQUIDONOWY SĄCZM5027M 29901:17:1703:33:1505:40:3408:19:24.2508:19:34.80+03:53:489:366.2
370ŻALIŃSKI Zbigniew 292JAWORZNO RUNNERSJAWORZNOM5028M 30001:17:0203:24:5005:32:1208:20:37.0508:21:11.55+03:55:259:376.2
371WRÓBEL Sebastian 396APTEKA GEMINI TEAMGDYNIAM40119M 30101:18:1603:24:3805:26:4908:21:36.0008:21:44.30+03:55:579:386.2
372LUSIO Marcin 402JAWORZEM40120M 30201:13:3403:16:3305:28:0208:20:49.7508:21:44.45+03:55:589:376.2
373STASIEWICZ Krzysztof 646DYSM608M 30301:16:5603:20:3405:23:0308:21:13.6508:21:54.40+03:56:079:386.2
374DĄBROWSKI Michał 626WARSZAWAM40121M 30401:15:5303:19:2805:32:2508:20:54.0008:22:04.15+03:56:179:376.2
375ŻUKIEWICZ Konrad 435STREFA PIĘKNA LUBLINLUBLINM40122M 30501:17:4703:32:1605:55:2708:21:37.0008:22:30.45+03:56:449:386.2
376BANASZAK Monika 577RUN PASJAPYSZCZYNK3038K 7101:11:3103:20:0405:38:3708:22:42.7008:23:14.85+03:57:289:406.2
377BARTKOWIAK Michał 499BRZEZINYM2026M 30601:13:3703:14:1405:25:0508:22:35.3008:23:35.65+03:57:499:396.2
378MARIANOWSKI Krzysztof 740KWIDZYN BIEGAKWIDZYNM40123M 30701:29:3703:43:0805:49:5108:23:32.7008:23:38.85+03:57:529:416.2
379WOJNAR Sylwester 438MUKS JEDLICZE PODKARPACIEKROSNOM40124M 30801:14:5803:25:1805:37:1808:23:10.5508:24:04.75+03:58:189:406.2
380KOWALEWSKA Izabela 348PIASECZNO RUNNINGPIASECZNOK3039K 7201:23:1703:40:0705:41:0808:23:51.9508:24:23.40+03:58:369:416.2
381ZIENKIEWICZ Agata 286PIASECZNO RUNNINGWARSZAWAK3040K 7301:22:2603:36:4105:41:1008:23:55.0508:24:26.60+03:58:409:416.2
382BARCZYK Agnieszka 697BARCZYK WOLBROMWOLBROMK4024K 7401:19:5203:35:2805:45:2108:23:46.1008:24:49.30+03:59:029:416.2
383WICIAK Ziemowit 636AKTYWNI KOCIEWIACYSTAROGARD GDAŃSKIM40125M 30901:17:4003:32:2205:43:5808:24:29.5508:24:53.00+03:59:069:426.2
384JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 271KS PEGAZGÓRA KALWARIAK3041K 7501:19:1603:36:3805:41:0808:24:23.9508:24:55.95+03:59:099:416.2
385ŻAK Oliwia 270PIASECZNO RUNNINGJASTRZĘBIEK3042K 7601:19:1603:36:4005:41:0608:24:23.3508:24:56.15+03:59:099:426.2
386KARKOSZ Aurelia 303MIEJSKA GÓRKAK3043K 7701:12:5703:17:1405:26:3608:24:55.5508:25:59.05+04:00:129:426.2
387WÓJTOWICZ Paweł 662KURÓWM40126M 31001:13:2203:15:5405:40:2908:24:51.4008:26:09.50+04:00:239:426.2
388KUGLARZ Szymon 264MOTOINTEGRATOR RUNNING TEAMWODZISŁAW ŚL.M40127M 31101:12:4603:19:3605:39:2708:25:58.4508:26:30.30+04:00:439:436.2
389GOLI Leszek 414BUDIMEXWARSZAWAM40128M 31201:15:1103:23:1505:37:0708:26:38.9008:27:03.70+04:01:179:446.2
390HAMPEL Wojciech 432STĘSZEWM2027M 31301:11:5603:34:2605:41:2808:27:18.5008:27:52.70+04:02:069:456.2
391KOSTRZEWA Mariusz 548KS 'ALASKA'ŁÓDŹM30123M 31401:08:1503:14:1805:37:3308:27:54.1008:28:20.60+04:02:349:466.1
392KADECKI Marek 466KARGOSZYNM40129M 31501:15:3103:32:3205:46:2508:28:23.6508:28:48.65+04:03:029:466.1
393TELEC Sławek 255NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEM40130M 31601:20:1803:36:2005:49:3908:30:33.7508:31:35.25+04:05:489:496.1
394CZARNIK Stanisław 721ZABRZEM30124M 31701:20:2603:41:5805:48:2608:30:38.0508:31:37.50+04:05:519:496.1
395SZCZEPAŃSKI Wacław 661KOSINAM30125M 31801:16:5403:37:0905:53:2008:30:50.0508:31:37.60+04:05:519:496.1
396IGNACZEWSKA Maja 463PRZEMYŚLK3044K 7801:19:0203:39:3905:41:1508:31:46.3008:32:00.50+04:06:149:506.1
397TONDYS Piotr 296TIGERS TEAMŁÓDŹM40131M 31901:12:5603:34:1405:35:4408:32:06.4008:32:15.65+04:06:299:506.1
398DAWID Mirosław 332KLUCZBORKM5029M 32001:13:5703:28:3505:40:3308:32:22.2508:32:26.90+04:06:409:516.1
399LIBUCKI Andrzej 441GRODZISK MAZOWIECKIM40132M 32101:12:0703:12:4505:27:0408:33:03.8008:33:16.15+04:07:299:526.1
400GRZESZCZAK Adam 683BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM40133M 32201:13:3303:25:1605:40:5508:33:18.9008:33:54.50+04:08:089:526.1
401KALICKI Irek 558CROSSFIT GCWWARSZAWAM40134M 32301:16:4703:27:2705:46:1608:33:52.3008:34:31.80+04:08:459:526.1
402ZIELIŃSKI Radosław 567STARE BABICE BIEGAJĄLATCHORZEWM40135M 32401:20:4203:42:1905:48:1808:34:52.5508:35:43.20+04:09:569:546.1
403KWIECIEŃ Krzysztof 578KRAKÓWM40136M 32501:18:0903:37:1605:49:1308:35:57.3008:36:33.45+04:10:479:556
404PUSZ Janusz 531SZCZECINM30126M 32601:19:5703:30:4305:43:1608:35:30.3508:36:37.70+04:10:519:546.1
405JAKUBOWSKI Daniel 426CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJZABAJKAM40137M 32701:20:1503:24:1005:39:3908:35:52.3008:36:46.50+04:11:009:556
406KINDELA Michał 450RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM30127M 32801:29:2703:44:0605:54:2408:36:49.0008:37:48.55+04:12:029:566
407ZACHEJA Jacek 394LESZNOM40138M 32901:11:2603:15:3305:40:5908:37:06.5008:37:57.95+04:12:119:566
408JAGIELSKA Magdalena 702NGB KŁOBUCKKŁOBUCKK3045K 7901:22:3703:42:4705:54:1508:38:48.2008:39:25.95+04:13:399:586
409WÓJCIK Julian 554SZWLA STARGARDSTARGARDM609M 33001:21:4703:35:4405:47:5008:39:48.2508:40:43.25+04:14:569:596
410WNOROWSKA Magdalena 231ŁOMIANKIK4025K 8001:22:0903:41:0305:50:3008:41:18.3008:42:14.20+04:16:2710:016
411LUTEREK Michał 324WARSZAWAM30128M 33101:21:0903:40:0105:49:4008:41:27.4008:42:23.80+04:16:3710:016
412BARCZEWSKA Agnieszka 704FC MI SIĘ NIE CHCEWARSZAWAK3046K 8101:17:0203:36:0005:47:2608:42:40.5008:43:09.35+04:17:2210:036
413OKLEJ Agata 747KOREK TEAMWARSZAWAK3047K 8201:25:4103:43:2105:56:5508:43:42.9008:44:16.10+04:18:2910:046
414KOPCZYŃSKI Maciej 236GDYNIAM30129M 33201:14:4903:33:0405:55:1308:44:52.5508:44:56.35+04:19:0910:055.9
415STOPA Tomasz 595BASAJAUNWARSZAWAM40139M 33301:21:0103:37:3005:55:0108:46:10.6508:46:30.10+04:20:4310:075.9
416JURCZAK Daniel 746MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM40140M 33401:17:4703:32:1705:46:3508:46:40.0508:46:48.70+04:21:0210:075.9
417SUŁEK Cezary 221JAWORZNOM5030M 33501:24:1903:45:4805:49:4608:46:03.8008:46:59.20+04:21:1210:075.9
418CHODOROWSKI Arkadiusz 496IPA PAŁAC MOSTOSKICHALEKSANDRÓWM30130M 33601:23:1603:45:4305:49:2208:46:04.6508:47:14.75+04:21:2810:075.9
419WIATER Katarzyna 383TRZEBINIAK4026K 8301:21:1403:47:1505:55:1908:46:28.4508:47:18.20+04:21:3110:075.9
420JANOTA-PALUSINSKA Małgorzata 384PIŁA KOŚCIELECKAK4027K 8401:21:1203:47:1405:55:1908:46:28.5508:47:18.50+04:21:3210:075.9
421TYMOSZUK Michał 434KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM40141M 33701:17:4803:32:2505:56:4108:46:32.8008:47:26.40+04:21:3910:075.9
422PAUL Viola 285NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK4028K 8501:14:4503:34:1305:53:1508:49:39.7508:50:27.80+04:24:4110:115.9
423PAWLETA Michał 510NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40142M 33801:14:4903:34:1505:53:1608:49:41.9008:50:29.15+04:24:4210:115.9
424KONARSKI Maciej 552MIELONY CHRUPEKPODKOWA LEŚNAM30131M 33901:11:1603:16:2405:42:3008:51:53.4508:52:09.25+04:26:2210:135.9
425ŁEMPICKA Małgorzata 535PIASECZNO RUNNING05-500K3048K 8601:23:1703:41:4705:53:1008:52:20.3008:52:51.45+04:27:0510:145.9
426PYTA Krzysiek 715CIECIERZYCA WEŁNOWIECBYTOMM40143M 34001:15:4603:33:0005:50:2408:52:47.2008:53:20.75+04:27:3410:145.9
427TELEGUJ Michał 497TEZA BHP OPOLEOPOLEM30132M 34101:19:0603:39:4905:49:3808:52:21.2008:53:26.55+04:27:4010:145.9
428BŁĘDKOWSKA Katarzyna 421OPOLEK3049K 8701:19:0703:41:3605:55:4108:52:21.5008:53:26.85+04:27:4010:145.9
429KUBALA Sylwester 251KALISZM40144M 34201:10:5003:19:4705:39:0908:53:18.8008:53:28.70+04:27:4210:155.9
430DĄBROWSKI Filip 417DUUST.COWARSZAWAM30133M 34301:15:3403:21:0105:49:4708:52:32.6008:53:31.05+04:27:4410:145.9
431KORNIŁOW Piotr 757WARSZAWAM40145M 34401:29:1803:50:5806:03:5808:53:29.9508:53:41.50+04:27:5510:155.8
432FRUCZ Jacek 3921968SOSNOWIECM5031M 34501:19:4103:37:1705:50:4308:53:50.8008:54:36.80+04:28:5010:155.8
433SKALA Sabina 504THE FORT GYMMORDENK4029K 8801:19:3303:40:4505:56:3708:54:56.7508:55:18.35+04:29:3110:175.8
434WIDOMSKA-MACIEJEWSKA Joanna 564WKURW_TEAMLUBLINK3050K 8901:11:3303:41:5205:56:5908:55:02.1008:55:56.30+04:30:0910:175.8
435FIDALI Beata 357KLUB PODRÓŻNIKÓW ŚRÓDZIEMIERZESZOTARYK3051K 9001:17:4203:34:5505:51:2708:55:05.4008:56:06.40+04:30:1910:175.8
436DĄBROWSKI Ireneusz 366RAJSPORT ACTIVEOPOLEM40146M 34601:19:0803:41:0705:49:3308:55:01.6008:56:06.95+04:30:2010:175.8
437BOCHENEK Janusz 588WKURW-TEAMKIELCEM6010M 34701:17:2103:40:3906:04:4008:57:46.8008:57:51.75+04:32:0510:205.8
438MAŚLAK Piotr 353PROSECCO TEAMKRAKÓWM2028M 34801:36:2804:03:4706:04:4208:58:06.0508:58:09.50+04:32:2310:205.8
439SIKORSKA Mariola 581PIASTÓWK4030K 9101:23:5404:09:5506:27:2408:57:51.4008:58:27.55+04:32:4110:205.8
440KACZKIEWICZ Damian 479NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40147M 34901:15:1903:34:1205:57:0608:57:41.9508:58:31.15+04:32:4410:205.8
441KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaśka 709KRAKOWK502K 9201:21:0003:53:4106:03:2008:58:25.8508:59:00.60+04:33:1410:215.8
442SPALIŃSKA Kamila 523SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAK4031K 9301:22:0203:41:5606:10:2708:58:42.2008:59:07.95+04:33:2110:215.8
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
443MORAWSKA Anna 273WARSZAWAK601K 9401:24:2803:52:4906:19:4208:59:31.7009:00:07.85+04:34:2110:225.8
444GRAJEWSKI Artur 1634WARSZAWAM30134M 35001:22:0203:41:5606:10:2509:01:38.9009:02:05.45+04:36:1910:245.8
445KOZIARSKI Maciej 334DRUŻYNA SZPIKUKATOWICEM30135M 35101:12:2803:38:5605:56:5809:02:39.9009:02:45.60+04:36:5910:265.7
446MATYSEK Ireneusz 362SAMOTNY WILKWAŁCZM6011M 35201:21:0903:35:5205:56:5209:03:13.4509:03:59.40+04:38:1210:265.7
447ŁOKAS Andrzej 284BĘDZINM5032M 35301:23:0603:47:3606:01:4709:10:20.5009:11:22.00+04:45:3510:355.7
448MAJONEK Artur 559JABŁONNAM30136M 35401:16:4603:40:3405:57:0209:12:22.9509:13:02.95+04:47:1610:375.6
449GOŁĄB Michał 274ŻEGLARZ MORSKITARNOWO PODGÓRNEM40148M 35501:20:1703:39:0306:11:2409:28:40.1009:28:55.25+05:03:0810:565.5
450KRUSZEWSKA Emilia 467GDAŃSKK3052K 9501:18:2403:56:0606:29:3509:31:23.0009:31:26.40+05:05:3910:595.5
451WÓJCIK-PYRĆ Katarzyna 429JJ TEAMKRAKÓWK3053K 9601:19:5803:49:5306:25:0109:34:52.9509:35:38.25+05:09:5111:035.4
452SKALSKI Grzegorz 550OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM40149M 35601:18:1603:46:4106:16:2409:35:09.0009:35:58.60+05:10:1211:035.4
453JANIK Janusz 329NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40150M 35701:11:1803:29:4905:57:4609:39:13.0009:40:00.25+05:14:1311:085.4
454KOŁODZIEJ Jacek 321NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40151M 35801:13:0803:29:5005:57:4509:39:14.5509:40:01.00+05:14:1411:085.4
455FLIS Piotr 272DANIEL'S TEAMKRAKÓWM40152M 35901:14:1703:30:5506:04:3110:03:56.8010:04:03.90+05:38:1711:365.2
456BEHRENDT Bartosz 728NIGHT RUNNERSSZAUSZAM5033M 36001:14:5103:50:5506:28:52+03:27:0310:145.9
457ADAMCZYK Tomasz 339KW WARSZAWAWOŁOMINM40153M 36100:58:2402:28:52+00:27:485:4310.5
458PARTYKA Andrzej 701RZESZÓWM30137M 36201:21:3503:17:57+01:16:597:367.9
459BONOWICZ Jakub 390ŁÓDŹM30138M 36303:29:40+01:28:278:037.4
460KWIATKOWSKI Rafał 431POZNAŃM30139M 36401:11:5603:34:30+01:33:518:157.3
461ZERA Romuald 259DORTMUNDM6012M 36501:28:2503:55:40+01:55:269:036.6
462DROZDOWSKI Wojciech 632BIAŁYSTOKM30140M 36601:13:3604:18:22+02:17:299:566
463ZWOLIŃSKI Łukasz 498GDAŃSKM30141M 36702:09:49+01:23:1110:495.5
SZULC Tomasz 247GDAŃSKM5001:26:20 DNF04:01:15 DNF DNF DNF DNF--
HIRSZ Dorota 246GDAŃSKK4001:26:19 DNF04:01:14 DNF DNF DNF DNF--
JAREMA Maciej 427CISNAM3001:07:29 DNF02:49:25 DNF04:33:24 DNF DNF DNF--
SERZYSKO Bartosz 40GO APTIV!CIESZYNM3001:09:34 DNF02:57:30 DNF05:28:35 DNF DNF DNF--
TALIK Monika 671PROSPERO MLTEAMCZECHOWICE-DZIEDZICEK4001:17:31 DNF03:30:35 DNF05:44:40 DNF DNF DNF--
NOWICKI Jarosław 258SANTOKM4001:11:38 DNF03:16:02 DNF05:45:54 DNF DNF DNF--
BARTOCHA Mateusz 202O CO BIEGA W KALETACHKALETYM2001:15:05 DNF03:26:53 DNF06:00:01 DNF DNF DNF--
KOMOROWSKI Bogusław 620KRAKÓWM4001:09:30 DNF03:14:09 DNF06:00:41 DNF DNF DNF--
WALKOWSKI Tomasz 585NOWA IWICZNAM5001:13:12 DNF03:23:41 DNF06:06:15 DNF DNF DNF--
PIWOWSKA Magda 506ZIELONA GÓRAK3001:18:09 DNF03:40:26 DNF06:11:40 DNF DNF DNF--
NIEZGODA Miłosława 699WARSZAWAK3001:19:56 DNF03:27:31 DNF06:21:26 DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Tomasz 375TETRYCY SCHRODINGERAKARLINM4001:17:13 DNF03:46:39 DNF06:26:06 DNF DNF DNF--
WILK Rafał 343SEKCJA PIASKIPIASKIM4001:26:43 DNF03:54:42 DNF06:30:03 DNF DNF DNF--
DUDZIŃSKI Piotr 637RZESZÓWM3001:05:30 DNF03:08:28 DNF DNF DNF DNF--
WILIMSKI Tomasz 344NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM4001:21:09 DNF03:45:41 DNF DNF DNF DNF--
STEPANCZENKO Rafał 241BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKM3001:19:53 DNF03:48:20 DNF DNF DNF DNF--
KONKIEWICZ Katarzyna 297GRODZISKI KLUB BIEGACZAGRODZISK WIELKOPOLSKIK4001:28:40 DNF04:06:35 DNF DNF DNF DNF--
SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA Wiktoria 522SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAK3001:26:15 DNF04:07:57 DNF DNF DNF DNF--
WÓR Sara 686WKURW_TEAMRZESZÓWK3001:10:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 482 wynik(ów)