Organizator : | PFNW |
Data : | 2017-04-08 |
Miejsce : | Jastrowie |
Dystans : | 42.195 km |
Zgłoszonych : | 34 |
Wystartowało : | 34 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 34 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Czas startu | Start_All 5.36km | Start_All 10.72km | Start_All 16.08km | Start_All 21.44km | Start_All 26.8km | Start_All 32.16km | Start_All 37.52km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WETOSZKA Piotr LASKOWSKI Mirosław BIŁEK Artur KARASIŃSKI Maciej | 127 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | Sztafeta Męska | 00:00:42 | 00:33:51 | 01:08:34 | 01:44:03 | 02:19:19 | 02:53:51 | 03:29:35 | 04:04:01 | ||||
2 | ŚLUSARCZYK Andrzej HAŁAS Marcin CHARCZUK Zenon SPYCHAŁA Leszek | 109 | WESOŁY BORSUK TEAM | Sztafeta Męska | 00:00:42 | 00:39:20 | 01:18:54 | 02:00:53 | 02:43:28 | 03:23:32 | 04:05:53 | 04:41:31 | ||||
3 | PARTYKA Teresa MARONDEL Katarzyna GAPLIŃSKA Janina POGORZELSKA Wiesława | 126 | WESOŁY BORSUK TEAM2 | Sztafeta Kobieca | 00:00:42 | 00:39:00 | 01:19:34 | 02:02:23 | 02:47:12 | 03:27:08 | 04:08:22 | 04:47:48 | ||||
4 | KLICZKA Kamil DOŁĘGOWSKI Marek KŁACZYNSKA Danuta ZGRAJA Katarzyna | 121 | SLOW MOTION NW SZCZECIN | Sztafeta Mieszana | 00:00:42 | 00:33:51 | 01:08:36 | 01:44:02 | 02:19:59 | 02:56:36 | 03:34:33 | 04:16:32 | ||||
5 | WITCZUK Łukasz BORKOWSKA Lidia JACHIMOWICZ Renata DELĄG Jakub | 131 | LUKI TEAM SIEDLCE | Sztafeta Mieszana | 1 | 00:00:42 | 00:34:59 | 01:11:52 | 01:51:07 | 02:30:24 | 03:08:00 | 03:46:03 | 04:20:16 | |||
6 | KUŚMIEREK Jan STACHOWICZ Marcin KNITTER Tomasz KUŚMIEREK Patryk | 123 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | Sztafeta Męska | 1 | 00:00:42 | 00:36:56 | 01:14:13 | 01:52:42 | 02:31:29 | 03:06:31 | 03:42:11 | 04:18:02 | |||
7 | HOPCIA Tomasz MIRUSZEWSKA Magdalena HIRSCH Krystyna WITKOWSKI Piotr | 107 | OPEC GDYNIA | Sztafeta Mieszana | 00:00:42 | 00:41:44 | 01:27:04 | 02:13:26 | 02:57:20 | 03:41:49 | 04:26:03 | 05:05:12 | ||||
8 | JASIUKIEWICZ Jacek UHRYN Marcin MŁYŃSKI Krzysztof DROZDOWSKI Konrad | 113 | 1 GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTO | Sztafeta Męska | 2 | 00:00:43 | 00:38:01 | 01:17:44 | 02:00:03 | 02:42:01 | 03:22:01 | 04:02:30 | 04:40:33 | |||
9 | WAWRZYNIAK Anna KOPCZEWSKI Dariusz WOJTACHNIO Edyta KOWALCZUK Robert | 103 | FACE NORDIC WALKING TEAM 4 | Sztafeta Mieszana | 00:00:43 | 00:39:34 | 01:20:59 | 02:01:25 | 02:43:07 | 03:19:45 | 03:58:04 | 04:36:06 | ||||
10 | MATECKI Ryszard HELWICH Stefan WOROCH Roman GRYGOROWICZ Bogdan | 124 | KS METRACO POLKOWICE | Sztafeta Męska | 2 | 00:00:43 | 00:36:34 | 01:14:06 | 01:52:52 | 02:31:21 | 03:06:28 | 03:42:11 | 04:16:24 | |||
11 | KAŹMIERCZAK Żanetta MOTOCZYŃSKI Krzysztof UKLEJEWSKA Agnieszka GÓRSKI Jacek | 120 | GOSIR OSIELSKO TEAM 2 | Sztafeta Mieszana | 00:00:43 | 00:38:40 | 01:19:28 | 02:05:56 | 02:56:45 | 03:43:26 | 04:32:14 | 05:12:15 | ||||
12 | BORKOWSKA Ewelina WASILUK Beata RUCIŃSKA Beata POLKOWSKA Katarzyna | 133 | LUKI TEAM 2 | Sztafeta Kobieca | 00:00:43 | 00:40:33 | 01:20:54 | 02:08:14 | 02:55:49 | 03:40:45 | 04:27:00 | 05:14:20 | ||||
13 | SZYMURA Kazimierz STYRC Bernard KAWCZYŃSKI Zbigniew FOJCIK Piotr | 128 | RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING 1 | Sztafeta Męska | 00:00:43 | 00:38:37 | 01:19:40 | 01:58:03 | 02:37:34 | 03:18:10 | 03:57:18 | 04:34:32 | ||||
14 | GRĄDZKA-MOŻYSZEK Aleksandra ŚPIONEK Emilia SUDRA-GRABARZ Emilia HANKE Lidia | 114 | FORMA NA PIĄTKĘ 1 | Sztafeta Kobieca | 00:00:44 | 00:41:17 | 01:23:04 | 02:06:07 | 02:49:18 | 03:33:09 | 04:16:32 | 04:56:41 | ||||
15 | TYLUTKI Andrzej WANDEL Agnieszka FIGURSKA Dominika BARTOSIEWICZ Włodzimierz | 102 | FACE NORDIC WALKING TEAM 6 | Sztafeta Mieszana | 1 | 00:00:44 | 00:41:40 | 01:24:37 | 02:10:12 | 02:56:06 | 03:36:36 | 04:17:42 | 05:11:18 | |||
16 | PREKURAT Marzena JACHIMOWICZ Mirosław ZACHARCZUK Zofia SZCZYGIELSKI Paweł | 132 | LUKI TEAM 3 | Sztafeta Mieszana | 1 | 00:00:44 | 00:38:42 | 01:18:36 | 01:59:59 | 02:41:35 | 03:21:56 | 04:03:25 | 04:46:21 | |||
17 | WOJTASIŃSKI Daniel DUSIEL Ewa KOLARSKA Agnieszka STĘPNIEWSKI Paweł | 122 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | Sztafeta Mieszana | 00:00:44 | 00:39:16 | 01:19:41 | 01:53:30 | 02:28:29 | 03:06:55 | 03:45:56 | 04:20:52 | ||||
18 | STYRC Lidia LAMPART Marta CIEŚLA Edyta FOJCIK Gabriela | 129 | RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING 2 | Sztafeta Kobieca | 1 | 00:00:44 | 00:43:08 | 01:26:23 | 02:07:15 | 02:48:42 | 03:33:44 | 04:19:13 | 05:00:33 | |||
19 | MOŻYSZEK Piotr FRANKIEWICZ Mirosław RATAJCZYK Sebastian PATYKOWSKI Krzysztof | 116 | FORMA NA PIĄTKĘ 3 | Sztafeta Męska | 00:00:44 | 00:39:10 | 01:19:41 | 02:03:01 | 02:45:35 | 03:28:45 | 04:12:16 | 04:55:26 | ||||
20 | OSIEJA Elżbieta STRZELCZYK Marzena KLUCZAK Marzena FILIPOWSKA Bogusia | 112 | FORMA NA PIĄTKĘ 2 | Sztafeta Kobieca | 1 | 00:00:45 | 00:43:36 | 01:28:17 | 02:16:06 | 03:03:21 | 03:48:26 | 04:32:59 | 05:20:22 | |||
21 | BEM Małgorzata WIERESZKO-CZYŻ Regina WASZCZUK Zofia GRABOWSKA Agnieszka | 115 | 2 GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTO | Sztafeta Kobieca | 00:00:45 | 00:44:06 | 01:29:22 | 02:15:43 | 03:02:25 | 03:46:36 | 04:31:13 | 05:12:48 | ||||
22 | IDKOWIAK Magdalena REMBARZ Łukasz KUBIAK Przemysław MOLENDA Magdalena | 108 | KS IDMAR | Sztafeta Mieszana | 1 | 00:00:45 | 00:41:53 | 01:24:41 | 02:06:06 | 02:46:57 | 03:26:20 | 04:06:07 | 04:44:34 | |||
23 | NOWALIŃSKI Piotr NOWALIŃSKA Anastazja GIERSZENDORF Monika STEFAŃSKI Andrzej | 105 | FACE NORDIC WALKING TEAM 2 | Sztafeta Mieszana | 00:00:45 | 00:41:43 | 01:28:53 | 02:11:02 | 02:53:23 | 03:46:39 | 05:01:49 | 05:46:25 | ||||
24 | GOLUS Agnieszka GADOMSKA-PAPUGA Joanna ŚWIERCZYŃSKI Jacek STRZELCZYK Szymon | 117 | FORMA NA PIĄTKĘ 4 | Sztafeta Mieszana | 2 | 00:00:45 | 00:41:16 | 01:24:36 | 02:12:57 | 02:59:12 | 03:42:16 | 04:25:00 | 05:14:26 | |||
25 | WASIELA Beata KUTNIEWSKA Maria LIPIŃSKA Urszula FOLWARSKA Małgorzata | 104 | FACE NORDIC WALKING TEAM 5 | Sztafeta Kobieca | 00:00:46 | 00:45:57 | 01:34:57 | 02:19:11 | 03:03:09 | 03:51:40 | 04:41:05 | 05:26:40 | ||||
26 | DUDZIK Henryk GOIK Grzegorz RYZIŃSKI Jarosław DZIUBAK Janusz | 134 | RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING 3 | Sztafeta Męska | 00:00:46 | 00:45:17 | 01:29:38 | 02:11:40 | 02:55:13 | 03:35:27 | 04:15:46 | 05:01:03 | ||||
27 | DYMKOWSKI Krzysztof JAWORSKA Joanna KRAWCZYK Dorota SMOLARSKI Andrzej | 130 | CZARNE PANTERY2 - PIŁA | Sztafeta Mieszana | 1 | 00:00:46 | 00:44:50 | 01:29:17 | 02:11:59 | 02:55:45 | 03:41:33 | 04:28:53 | 05:11:23 | |||
28 | NETKOWSKI Wojciech MIERNICKI Mariusz WROŃSKI Włodzimierz ADAMCZYK Adam | 111 | PASJA NORDIC WALKING 2 | Sztafeta Męska | 2 | 00:00:46 | 00:39:44 | 01:20:40 | 02:01:00 | 02:41:54 | 03:21:02 | 04:02:24 | 04:40:29 | |||
29 | STRZELECKA Małgorzata SZEWS Jakub SZEWS Anna SZEWS Piotr | 106 | SAILING TEAM FERAJNA | Sztafeta Mieszana | 1 | 00:00:46 | 00:41:37 | 01:23:35 | 02:10:11 | 02:57:12 | 03:47:17 | 04:37:09 | 05:23:20 | |||
30 | DUKIEWICZ Aneta SPRYSZAK Anna JUDYCKA Iwona PATELSKA Katarzyna | 125 | CZARNE PANTERY1 - PIŁA | Sztafeta Kobieca | 1 | 00:00:47 | 00:40:54 | 01:22:31 | 02:06:44 | 02:51:21 | 03:36:31 | 04:20:37 | 05:05:29 | |||
31 | OMARSKA Grażyna GWAREK Anita SAKOWSKA Krystyna GAŁAŚ Joanna | 110 | PASJA NORDIC WALKING | Sztafeta Kobieca | 00:00:48 | 00:44:52 | 01:29:28 | 02:11:51 | 02:55:32 | 03:38:57 | 04:22:30 | 05:03:46 | ||||
32 | MAJEWSKA Małgorzata GAŁĘZIEWSKA Maria KOMOROWSKA Monika CZERWIŃSKA Wanda | 118 | 3 GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTO | Sztafeta Kobieca | 00:00:48 | 00:48:16 | 01:36:11 | 02:26:11 | 03:15:55 | 03:58:44 | 04:42:34 | 05:25:56 | ||||
33 | SZEWCZYK Agnieszka SZEWCZYK Marek PIECZKA Monika MARCZYK Paweł | 101 | FACE NORDIC WALKING TEAM 1 | Sztafeta Mieszana | 00:00:48 | 00:50:28 | 01:42:04 | 02:25:50 | 03:11:20 | 03:59:37 | 04:49:12 | 05:37:16 | ||||
34 | BURDANOWSKI Andrzej UKLEJEWSKI Kacper GÓRSKA Weronika ZDZIEBŁO Anna | 119 | GOSIR OSIELSKO TEAM 1 | Sztafeta Mieszana | 00:00:48 | 00:41:33 | 01:22:30 | 02:05:39 | 02:48:48 | 03:30:20 | 04:14:34 | 04:53:22 |
Znaleziono 34 wynik(ów)