Organizator : | Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem,Rada Dzielnicy Oliwa,Sportevo Triathlon Team |
Data : | 2020-10-18 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 107 |
Wystartowało : | 88 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 88 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GÓRALSKI Marcin | 26 | GDYNIA | M40-49 | 1 | M 1 | 00:18:49.25 | 3:45 | 15.9 (100%) | |||
2 | TRACZYŃSKI Daniel | 86 | BIEGOWA ŚWIDNICA | ŚWIDNICA | M18-29 | 1 | M 2 | 00:18:56.05 | +00:00:06 (0.6%) | 3:47 | 15.8 (99.4%) | |
3 | MIELEWCZYK Łukasz | 57 | BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM/LKB BRACI PETK LĘBORK | WICKO | M30-39 | 1 | M 3 | 00:18:59.80 | +00:00:10 (0.9%) | 3:47 | 15.8 (99.4%) | |
4 | KRUPIŃSKI Bogumił | 45 | 4 WARMIŃSKO-MAZURSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | OLSZTYN | M40-49 | 2 | M 4 | 00:19:16.05 | +00:00:26 (2.3%) | 3:51 | 15.6 (98.1%) | |
5 | DZIWOSZ Paweł | 19 | BEZTLENOWI/ GRUPA KOLARSKA MALBORK | MALBORK | M30-39 | 2 | M 5 | 00:19:23.00 | +00:00:33 (2.9%) | 3:52 | 15.5 (97.5%) | |
6 | NAWROCKI Dariusz | 61 | GDAŃSK | M30-39 | 3 | M 6 | 00:19:28.00 | +00:00:38 (3.3%) | 3:53 | 15.4 (96.9%) | ||
7 | BLOCH Szymon | 5 | CZERSK | M30-39 | 4 | M 7 | 00:19:29.50 | +00:00:40 (3.4%) | 3:53 | 15.4 (96.9%) | ||
8 | LUBIŃSKI Kamil | 52 | GDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCH | GDYNIA | M18-29 | 2 | M 8 | 00:19:48.65 | +00:00:59 (5.0%) | 3:57 | 15.2 (95.6%) | |
9 | DEKA Przemysław | 17 | RUNPASSION.PL TEAM | GDYNIA | M18-29 | 3 | M 9 | 00:20:26.05 | +00:01:36 (7.9%) | 4:05 | 14.7 (92.5%) | |
10 | GARSKI Kryspin | 21 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M40-49 | 3 | M 10 | 00:20:26.55 | +00:01:37 (7.9%) | 4:05 | 14.7 (92.5%) | |
11 | KARPIŃSKI Łukasz | 37 | KRAKÓW | M40-49 | 4 | M 11 | 00:20:32.85 | +00:01:43 (8.4%) | 4:06 | 14.6 (91.8%) | ||
12 | HOLK-ŁEBIŃSKI Mateusz | 30 | KUJAWSCY RUNNERS | SIERAKOWICE | M30-39 | 5 | M 12 | 00:20:41.60 | +00:01:52 (9.0%) | 4:08 | 14.5 (91.2%) | |
13 | CZERWIONKA Jakub | 16 | GMINA WICKO | WICKO | M18-29 | 4 | M 13 | 00:20:43.85 | +00:01:54 (9.2%) | 4:08 | 14.5 (91.2%) | |
14 | JANCZAK Sławomir | 34 | DREAM TRI TEAM | PSZCZÓŁKI | M30-39 | 6 | M 14 | 00:21:38.50 | +00:02:49 (13.0%) | 4:19 | 13.9 (87.4%) | |
15 | HAWRYLUK Ireneusz | 28 | KRASNYSTAW BIEGA | KRASNYSTAW | M50-59 | 1 | M 15 | 00:21:44.35 | +00:02:55 (13.4%) | 4:20 | 13.8 (86.8%) | |
16 | KUJDA Arkadiusz | 46 | 1 BRYGADA LOGISTYCZNA | OSIELSKO | M40-49 | 5 | M 16 | 00:21:48.35 | +00:02:59 (13.7%) | 4:21 | 13.8 (86.8%) | |
17 | WILLMA Jarosław | 217 | BRZOZA BIEGA | BYDGOSZCZ | M50-59 | 2 | M 17 | 00:21:53.30 | +00:03:04 (14.0%) | 4:22 | 13.7 (86.2%) | |
18 | ZAKRZEWSKI Jakub | 99 | STAROGARD GDAŃSKI | M30-39 | 7 | M 18 | 00:22:00.55 | +00:03:11 (14.5%) | 4:24 | 13.6 (85.5%) | ||
19 | CHMIELOWSKI Michał | 10 | PRUSZCZ GDAŃSKI | M40-49 | 6 | M 19 | 00:22:06.60 | +00:03:17 (14.9%) | 4:25 | 13.6 (85.5%) | ||
20 | LEWANDOWSKI Daniel | 51 | AKTYWNE LISEWO | LISEWO | M30-39 | 8 | M 20 | 00:22:13.80 | +00:03:24 (15.3%) | 4:26 | 13.5 (84.9%) | |
21 | KOPCZYŃSKI Piotr | 41 | LIPINKI | M18-29 | 5 | M 21 | 00:22:14.05 | +00:03:24 (15.4%) | 4:26 | 13.5 (84.9%) | ||
22 | VASYLEVSKYI Oleksii | 88 | GDANSK | M30-39 | 9 | M 22 | 00:22:18.30 | +00:03:29 (15.6%) | 4:27 | 13.5 (84.9%) | ||
23 | CZARNOWSKI Krzysztof | 15 | FABRYKA DOBREJ ZABAWY.PL | REDA | M40-49 | 7 | M 23 | 00:22:25.85 | +00:03:36 (16.1%) | 4:29 | 13.4 (84.3%) | |
24 | RZEPECKI Radek | 74 | GDAŃSK | M40-49 | 8 | M 24 | 00:22:36.40 | +00:03:47 (16.7%) | 4:31 | 13.3 (83.6%) | ||
25 | CHROBAK Tomasz | 12 | PRZYŁĘKI | M40-49 | 9 | M 25 | 00:23:23.70 | +00:04:34 (19.6%) | 4:40 | 12.8 (80.5%) | ||
26 | GAWRYLCZYK Paweł | 22 | WEJHEROWO | M30-39 | 10 | M 26 | 00:23:53.85 | +00:05:04 (21.2%) | 4:46 | 12.6 (79.2%) | ||
27 | WYSOCKI Dariusz | 98 | WOJSKO POLSKIE | GDAŃSK | M30-39 | 11 | M 27 | 00:24:12.65 | +00:05:23 (22.3%) | 4:50 | 12.4 (78.0%) | |
28 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 80 | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | PRUSZCZ GDAŃSKI | M40-49 | 10 | M 28 | 00:24:23.10 | +00:05:33 (22.8%) | 4:52 | 12.3 (77.4%) | |
29 | BRAŃKA Mateusz | 160 | KATOWICE | M18-29 | 6 | M 29 | 00:24:33.75 | +00:05:44 (23.4%) | 4:54 | 12.2 (76.7%) | ||
30 | PIÓRKOWSKI Mariusz | 70 | TAKA RYBA | GDAŃSK | M30-39 | 12 | M 30 | 00:24:42.30 | +00:05:53 (23.8%) | 4:56 | 12.1 (76.1%) | |
31 | ZEMKE Stefan | 223 | GDAŃSK | M40-49 | 11 | M 31 | 00:25:06.65 | +00:06:17 (25.0%) | 5:01 | 12 (75.5%) | ||
32 | PIECHOWICZ Waldemar | 68 | GDAŃSK | M50-59 | 3 | M 32 | 00:25:25.80 | +00:06:36 (26.0%) | 5:05 | 11.8 (74.2%) | ||
33 | HINC Stanisław | 29 | ŻARTA WATAHA | KOWALE | M40-49 | 12 | M 33 | 00:25:30.90 | +00:06:41 (26.2%) | 5:06 | 11.8 (74.2%) | |
34 | ROCZYŃSKI Krzysztof | 73 | ROCZYŃSKI TEAM | GDAŃSK | M50-59 | 4 | M 34 | 00:25:38.40 | +00:06:49 (26.6%) | 5:07 | 11.7 (73.6%) | |
35 | KISIELEWSKI Michał | 40 | SOPOT | M16-17 | 1 | M 35 | 00:25:46.25 | +00:06:57 (27.0%) | 5:09 | 11.6 (73.0%) | ||
36 | PAWŁOWSKI Zbigniew | 67 | SENIOR51TEAM | PUŁAWY | M60-69 | 1 | M 36 | 00:25:49.85 | +00:07:00 (27.1%) | 5:09 | 11.6 (73.0%) | |
37 | SKWIOT Stanisław | 76 | TAKA RYBA | GDAŃSK | M50-59 | 5 | M 37 | 00:26:23.85 | +00:07:34 (28.7%) | 5:16 | 11.4 (71.7%) | |
38 | GAWRYLCZYK Maciej | 23 | WEJHEROWO | M60-69 | 2 | M 38 | 00:26:54.95 | +00:08:05 (30.1%) | 5:22 | 11.2 (70.4%) | ||
39 | AMBROZIAK Adam | 2 | TAKA RYBA | KOWALE | M40-49 | 13 | M 39 | 00:27:01.05 | +00:08:11 (30.3%) | 5:24 | 11.1 (69.8%) | |
40 | ŁĘCKI Krzysztof | 54 | K(R)OPKA TEAM | GDAŃSK | M18-29 | 7 | M 40 | 00:27:01.85 | +00:08:12 (30.4%) | 5:24 | 11.1 (69.8%) | |
41 | GOŚLIŃSKI Maciej | 24 | GDAŃSK | M40-49 | 14 | M 41 | 00:27:12.65 | +00:08:23 (30.8%) | 5:26 | 11 (69.2%) | ||
42 | BOGALECKI Marek | 6 | SAFE SPORT TEAM | STAROGARD GDŃSKI | M60-69 | 3 | M 42 | 00:27:25.80 | +00:08:36 (31.4%) | 5:29 | 10.9 (68.6%) | |
43 | BEGINSKI Sławomir | 4 | ŻARTA WATAHA | KOWALE | M40-49 | 15 | M 43 | 00:27:48.80 | +00:08:59 (32.3%) | 5:33 | 10.8 (67.9%) | |
44 | JELNICKI Łukasz | 127 | ASE GDAŃSK | GDAŃSK | M40-49 | 16 | M 44 | 00:28:06.05 | +00:09:16 (33.0%) | 5:37 | 10.7 (67.3%) | |
45 | KUKLIS Tomasz | 130 | Olivia Hockey Team | M30-39 | 13 | M 45 | 00:29:57.15 | +00:11:07 (37.2%) | 5:59 | 10 (62.9%) | ||
46 | WYSOCKI Mieczysław | 97 | GDAŃSK OLIWA | M50-59 | 6 | M 46 | 00:30:21.85 | +00:11:32 (38.0%) | 6:04 | 9.9 (62.3%) | ||
47 | SKÓRA Marcin | 75 | SNOŁSZOŁ | GDAŃSK | M40-49 | 17 | M 47 | 00:31:19.65 | +00:12:30 (39.9%) | 6:15 | 9.6 (60.4%) | |
48 | ŚMIRSKI Jakub | 83 | GDYNIA | M30-39 | 14 | M 48 | 00:31:59.25 | +00:13:10 (41.2%) | 6:23 | 9.4 (59.1%) | ||
49 | NASTAŁY Tomasz | 60 | NETWARS | GDAŃSK | M30-39 | 15 | M 49 | 00:32:25.20 | +00:13:35 (41.9%) | 6:29 | 9.3 (58.5%) | |
50 | ŚMIGAJ Mirosław | 81 | MIŚ BIEGA | GDYNIA | M60-69 | 4 | M 50 | 00:33:19.80 | +00:14:30 (43.5%) | 6:39 | 9 (56.6%) | |
51 | ADAMOWSKI Andrzej | 1 | UNICORN TEAM | ELBLĄG | M40-49 | 18 | M 51 | 00:35:56.70 | +00:17:07 (47.6%) | 7:11 | 8.3 (52.2%) | |
52 | BĄKOWSKI Zbigniew | 129 | Akademia Biegania | GDAŃSK | M70+ | 1 | M 52 | 00:37:43.15 | +00:18:53 (50.1%) | 7:32 | 8 (50.3%) | |
53 | WOSZCZYNA Daniel | 94 | GDANSK | M18-29 | 8 | M 53 | 00:42:53.75 | +00:24:04 (56.1%) | 8:34 | 7 (44.0%) | ||
54 | PAŁASZ Edmund | 63 | RUMIA | M70+ | 2 | M 54 | 00:47:35.25 | +00:28:46 (60.5%) | 9:31 | 6.3 (39.6%) |
Znaleziono 54 wynik(ów)