VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 14 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2020-10-09
Miejsce:
Cisna
Dystans:
14 km
Zgłoszonych:
273
Wystartowało:
234
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
234
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuCzas
netto
14km
Czas
brutto
14km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DOMISZEWSKI Ignacy 3204GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PLUSTRZYKI DOLNEM301M 100:00:012020-10-10 08:00:0301:15:12.1001:15:13.70 5:2211,2
2BACHLEDA Łukasz 3236GORĄCY POTOK TEAMLASEKM201M 200:59:572020-10-10 08:59:5901:15:13.6502:15:10.65+00:00:015:2211,2
3AUGUSTYŃSKI Sylwester 3247GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM302M 300:00:022020-10-10 08:00:0401:17:35.8001:17:38.20+00:02:235:3210,8
4SZMIST Szymon 3251KB ATHLETIC ZRĘCIN /3 POBTSZCZEPANCOWAM401M 400:00:012020-10-10 08:00:0301:19:00.9501:19:02.55+00:03:485:3810,6
5TARGOSZ Michał 3180KRAKÓWM402M 500:00:012020-10-10 08:00:0301:21:06.7501:21:08.15+00:05:545:4710,4
6MOTYKA Kamil 3088JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁJAROSŁAWM303M 600:59:572020-10-10 08:59:5901:23:05.6502:23:02.95+00:07:535:5610,1
7SABAT Sebastian 3263KOMAŃCZAM202M 700:59:572020-10-10 08:59:5901:24:18.9502:24:16.00+00:09:066:0110,0
8ZĄBIK Marek 3197GODOWAM304M 800:59:572020-10-10 08:59:5901:25:02.8002:25:00.60+00:09:506:049,9
9MULARCZYK Paweł 3141GRUPA JURA'PLZAWIERCIEM203M 900:59:572020-10-10 08:59:5901:26:53.1002:26:50.25+00:11:416:129,7
10BAZUŁKA Aleksandra 3235BUFF TEAM POLANDKATOWICEK201K 100:59:582020-10-10 09:00:0001:27:38.1002:27:36.30+00:12:266:159,6
11PACHUT Jerzy 3120MUAY RUNNING TEAMSŁOPNICEM204M 1000:59:562020-10-10 08:59:5801:27:40.3502:27:37.15+00:12:286:159,6
12MAKARSKI Krzysztof 3094JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁJAROSŁAWM403M 1100:59:572020-10-10 08:59:5901:30:58.5002:30:56.30+00:15:466:299,2
13BEKAS Marcin` 3205KRAKÓWM404M 1200:00:032020-10-10 08:00:0501:31:00.6501:31:04.05+00:15:486:309,2
14ZAWADZKI Marcin 3169SZCZWANY TRZMIEL TEAMLUBENIAM305M 1300:59:572020-10-10 08:59:5901:31:16.7502:31:14.35+00:16:046:319,2
15KUKLIS Tomasz 3151POZNAŃM306M 1401:00:032020-10-10 09:00:0501:31:58.1002:32:01.80+00:16:466:349,1
16STANIO Arkadiusz 3099ASSECO ACTIVE TEAM / BIEGAM W RZESZOWIERZESZÓWM405M 1501:00:072020-10-10 09:00:0901:32:54.1002:33:01.25+00:17:426:389,0
17MATŁOSZ Mariusz 3146KW KRAKÓWSTRZYŻÓWM406M 1600:59:592020-10-10 09:00:0101:33:41.9002:33:41.40+00:18:296:419,0
18WŁOCH Sławomir 3055KROSNOM501M 1700:59:572020-10-10 08:59:5901:37:13.2002:37:10.50+00:22:016:568,6
19WITEK Łukasz 3219BIEG PO ZDRÓJJAWORZEM407M 1800:59:582020-10-10 09:00:0001:38:12.9002:38:11.45+00:23:007:008,6
20GAJEWSKI Paweł 3255BIESZCZADZKIE DESEROWEŁÓDŹ UM502M 1901:00:002020-10-10 09:00:0201:38:21.6002:38:22.00+00:23:097:018,5
21DONIEC Sebastian 3245MARCIN ŚWIERC TEAMJASŁOM408M 2000:00:152020-10-10 08:00:1701:39:35.3001:39:50.70+00:24:237:068,4
22SEMENIUK Konrad 3199RZEPIN CITYRZEPINM205M 2100:00:162020-10-10 08:00:1801:40:14.6001:40:30.85+00:25:027:098,4
23KALINOWSKI Jarosław 3172OSTROŁĘKAM307M 2200:59:592020-10-10 09:00:0101:41:06.9502:41:06.80+00:25:547:138,3
24CHOWANIOK Anna 3118USTROŃK202K 200:00:042020-10-10 08:00:0601:41:33.3501:41:37.75+00:26:217:158,3
25SKORUPKA Piotr 3052UNBROKEN STORERZESZÓWM308M 2301:00:012020-10-10 09:00:0301:41:42.6002:41:44.15+00:26:307:158,3
26BODZIOCH Grzegorz 3114GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEM409M 2401:00:002020-10-10 09:00:0201:42:10.1002:42:10.75+00:26:587:178,2
27SZYBIAK Maciej 3021AGONA W@MKRZYWCZAM206M 2500:00:022020-10-10 08:00:0401:43:32.9501:43:35.80+00:28:207:238,1
28JAZY Szymon 3070POZNAŃM309M 2601:00:002020-10-10 09:00:0201:44:09.7002:44:10.35+00:28:577:268,1
29WIĘCEK Marek 3116RANIŻÓWM207M 2701:00:042020-10-10 09:00:0601:44:52.7002:44:57.65+00:29:407:298,0
30MOTYL Michał 3075ADDCITED2FUNPOZNAŃM208M 2800:00:182020-10-10 08:00:2001:45:21.6001:45:40.30+00:30:097:318,0
31ŻELAZNY Agnieszka 3115GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEK401K 300:59:582020-10-10 09:00:0001:45:54.8002:45:53.45+00:30:427:337,9
32KORŻYK Marek 3177CZARNAM4010M 2901:00:162020-10-10 09:00:1801:46:56.5002:47:13.35+00:31:447:387,9
33BIELIŃSKI Piotr 3240KARTUZYM4011M 3000:00:062020-10-10 08:00:0801:47:48.2501:47:54.75+00:32:367:427,8
34BANASIAK Marcin 3061DKB WARSZAWAWARSZAWAM4012M 3101:00:202020-10-10 09:00:2201:47:58.4502:48:18.85+00:32:467:427,8
35WÓJTOWICZ Robert 3194PIASECZNOM4013M 3201:00:132020-10-10 09:00:1501:49:08.7502:49:22.55+00:33:567:477,7
36GET Maciej 3226ZAGÓRZM4014M 3300:00:032020-10-10 08:00:0501:49:17.1001:49:20.30+00:34:057:487,7
37PENKALA Piotr 3059STRANGERSZĄBKIM209M 3401:00:172020-10-10 09:00:1901:50:27.8002:50:45.70+00:35:157:537,6
38RAMOS Rodrigo 3233KRAKÓWM3010M 3501:00:182020-10-10 09:00:2001:50:47.2502:51:05.70+00:35:357:547,6
39MATŁOSZ Jolanta 3014BRAKGBISKAK301K 400:59:592020-10-10 09:00:0101:51:09.1002:51:08.35+00:35:577:567,6
40WĘGRZYN Paweł 3190SOLINA TEAMUHERCE MINERALNEM2010M 3600:00:022020-10-10 08:00:0401:51:29.5001:51:32.30+00:36:177:577,5
41BIENIEK Rafal 3238WUNDER BIKE TEAMZACZERNIEM4015M 3701:00:112020-10-10 09:00:1301:51:43.3502:51:55.30+00:36:317:587,5
42PUTYRA Damian 3073BALIGRÓDM2011M 3801:00:172020-10-10 09:00:1901:52:27.2502:52:44.80+00:37:158:017,5
43TRELA Jacek 3173AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWM601M 3901:00:042020-10-10 09:00:0601:52:44.2502:52:48.30+00:37:328:037,5
44ŁUSZCZYC Krzysztof 3139RZESZÓWM3011M 4000:00:102020-10-10 08:00:1201:52:56.4001:53:06.90+00:37:448:047,4
45BIERNACKA Beata 3087WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLEK302K 501:00:052020-10-10 09:00:0701:53:21.6002:53:27.25+00:38:098:057,4
46ŻOŁOWICZ Adam 3086WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLEM3012M 4101:00:052020-10-10 09:00:0701:53:22.0002:53:27.25+00:38:098:057,4
47FLIŚ Łukasz 3053AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMPSZCZYNAM2012M 4200:00:062020-10-10 08:00:0801:53:24.0501:53:30.65+00:38:118:067,4
48DOBEK Halina 3119GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEK402K 600:59:582020-10-10 09:00:0001:54:17.3502:54:16.15+00:39:058:097,4
49WRÓBEL Bartłomiej 3025CISNACISNAM4016M 4300:00:022020-10-10 08:00:0401:54:21.9501:54:24.15+00:39:098:107,3
50OCHYRA Krzysztof 3220LESKOM503M 4400:00:042020-10-10 08:00:0601:54:29.4001:54:33.80+00:39:178:107,3
51KIELAR Kamila 3100WROCŁAWK303K 701:00:042020-10-10 09:00:0601:54:36.2502:54:41.20+00:39:248:117,3
52STACH Jacek 3176TARNAWA DOLNAM4017M 4501:00:162020-10-10 09:00:1801:54:51.4502:55:07.80+00:39:398:127,3
53SAWICKI Ireneusz 3030-PARCZEWM504M 4600:00:102020-10-10 08:00:1201:55:20.0001:55:30.05+00:40:078:147,3
54WIDERA Tomasz 3108KOKOSZKA36TEAMPRUSZKÓWM3013M 4700:00:182020-10-10 08:00:2001:55:21.8001:55:40.35+00:40:098:147,3
55CZAJA Alicja 3266RODZEŃSTWOLIMANOWAK403K 800:00:052020-10-10 08:00:0701:55:27.2001:55:32.95+00:40:158:147,3
56DZIEWA Agata 3161LUBLINK304K 900:59:582020-10-10 09:00:0001:55:28.0002:55:26.00+00:40:158:147,3
57BARAŃSKA Monika 3200KRAKÓWK501K 1000:00:042020-10-10 08:00:0601:55:31.5001:55:36.15+00:40:198:157,3
58REPEĆ Jarosław 3051LUBLINM3014M 4800:00:112020-10-10 08:00:1301:55:38.4001:55:49.60+00:40:268:157,3
59BOREK Paweł 3229KRAKÓWM2013M 4900:00:082020-10-10 08:00:1001:55:40.9501:55:49.70+00:40:288:157,3
60STYSIAŁ Dariusz 3130OSP ROKIETNICAROKIETNICAM4018M 5000:00:032020-10-10 08:00:0501:56:14.7001:56:18.60+00:41:028:187,2
61KORZONEK Karol 3097GORZYCEM3015M 5100:00:062020-10-10 08:00:0801:56:21.4501:56:27.95+00:41:098:187,2
62TUTAJ Agnieszka 3142JASŁOK203K 1101:00:062020-10-10 09:00:0801:56:36.1502:56:42.60+00:41:248:197,2
63HOŁUB Wacław 3223JAROSŁAWSKI BIEGACZJAROSŁAWM505M 5201:00:002020-10-10 09:00:0201:56:37.0502:56:37.90+00:41:248:197,2
64ROŚCIŃSKI Franciszekfranciszek 3242SAMOTNY WILKSANOK-ZAHUTYŃM506M 5300:00:042020-10-10 08:00:0601:57:03.3001:57:07.40+00:41:518:217,2
65KNAP Tomasz 3202THE STRYCHERSKRAKÓWM3016M 5401:00:092020-10-10 09:00:1101:57:39.9002:57:49.75+00:42:278:247,1
66MOTYL Werka 3179POZNAŃK204K 1200:00:172020-10-10 08:00:1901:58:12.3001:58:30.25+00:43:008:267,1
67KRZYŻANOWSKI-ZAJĄC Tomasz 3214DKBWARSZAWAM4019M 5501:00:202020-10-10 09:00:2201:58:14.9002:58:35.00+00:43:028:267,1
68UJMA Stanisław 3078JAROSŁAWM602M 5600:59:572020-10-10 08:59:5901:58:16.4002:58:13.40+00:43:048:267,1
69JURAK Kasia 3006KONSTANCIN-JEZIORNAK305K 1301:00:092020-10-10 09:00:1101:58:28.7502:58:37.85+00:43:168:277,1
70PUTYRA Gabriela 3193LESKOK205K 1401:00:122020-10-10 09:00:1401:58:44.7502:58:57.15+00:43:328:287,1
71JĘDRUSIAK Bartosz 3077WROCŁAWM3017M 5701:00:142020-10-10 09:00:1601:58:47.8502:59:02.75+00:43:358:297,1
72MAĆKOWIAK Mateusz 3265PROBALANSKRAKOWM3018M 5801:00:122020-10-10 09:00:1401:58:53.7002:59:06.05+00:43:418:297,1
73PUTYRA Dominika 3213LESKOK206K 1501:00:122020-10-10 09:00:1401:59:21.6002:59:34.45+00:44:098:317,0
74ŚWISTAK Piotr 3185WARSZAWAM3019M 5901:00:112020-10-10 09:00:1301:59:27.6002:59:39.15+00:44:158:317,0
75KOZACZUK Maria 3221LUBLINK404K 1600:59:592020-10-10 09:00:0101:59:41.9002:59:41.20+00:44:298:327,0
76KĘDRA Agnieszka 3107RZESZÓWK207K 1700:00:082020-10-10 08:00:1001:59:45.5501:59:54.45+00:44:338:337,0
77CICHOCKI Michał 3249ZRYW BUSZKOWICZKIŻURAWICAM2014M 6000:00:092020-10-10 08:00:1102:00:09.9502:00:19.20+00:44:578:347,0
78PODSZUS Krzysztof 3164WĘGRÓWM4020M 6100:00:062020-10-10 08:00:0802:00:35.2502:00:41.85+00:45:238:367,0
79OSIADŁY Bartosz 3067RZESZÓWM3020M 6200:59:572020-10-10 08:59:5902:00:39.7003:00:37.30+00:45:278:377,0
80KUKLA Janusz 3267CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMBOCHNIAM3021M 6300:00:052020-10-10 08:00:0702:00:47.2002:00:52.45+00:45:358:377,0
81ZAMOJSKI Sebastian 3271ZDYSZANIPODDĘBICEM4021M 6401:00:082020-10-10 09:00:1002:01:02.9003:01:11.05+00:45:508:386,9
82HANASIEWICZ Paweł 3228H&BKRAKÓWM2015M 6500:00:092020-10-10 08:00:1102:02:17.6502:02:27.00+00:47:058:446,9
83DACYK Sylwester 3111SAINT-GOBAIN SQUADDĄBROWA GÓRNICZAM4022M 6600:00:152020-10-10 08:00:1702:02:24.4502:02:40.00+00:47:128:446,9
84KARDASZ Marek 3206SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM4023M 6700:00:032020-10-10 08:00:0502:04:04.2002:04:08.05+00:48:528:516,8
85WAŁACHOWSKA Urszula 3201SOLINA TEAMHOCZEWK306K 1800:00:032020-10-10 08:00:0502:04:04.5502:04:08.45+00:48:528:516,8
86GŁODOWSKA Marta 3065ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAK208K 1900:59:592020-10-10 09:00:0102:04:34.6503:04:33.75+00:49:228:536,7
87KĘDZIOR Grzegorz 3147BIECZM2016M 6801:00:012020-10-10 09:00:0302:04:43.8503:04:45.20+00:49:318:546,7
88LEŚNIEWSKA-BUKAŁA Katarzyna 3264RZESZÓWK307K 2000:00:052020-10-10 08:00:0702:05:12.2002:05:17.75+00:50:008:566,7
89MAGER Bartosz 3081RZESZÓWM4024M 6900:00:142020-10-10 08:00:1602:05:32.3502:05:47.15+00:50:208:586,7
90KUMOR Anna 3127KRAKÓWK308K 2101:00:132020-10-10 09:00:1502:05:53.1503:06:06.45+00:50:418:596,7
91ŁUCKA Artur 3125KRAKÓWM2017M 7001:00:132020-10-10 09:00:1502:05:53.3003:06:06.55+00:50:418:596,7
92KRUZEL Tomasz 3272ZAWIERCIEM4025M 7101:00:012020-10-10 09:00:0302:05:56.5503:05:58.40+00:50:448:596,7
93BOCHENEK Wiktoria 3175STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZARUDNIK NAD SANEMK309K 2200:00:072020-10-10 08:00:0902:06:31.1002:06:38.85+00:51:199:026,6
94AJNENKIEL-ŁOŚ Katarzyna 3092DZIK KOMANDODŁUTÓWK3010K 2301:00:022020-10-10 09:00:0402:06:39.3503:06:42.15+00:51:279:026,6
95GORAJEK Michał 3101ALA&LILANOWY KRĘPIECM4026M 7200:00:112020-10-10 08:00:1302:06:49.7002:07:00.75+00:51:379:036,6
96PTAK Dominik 3145KOŚCIELNA WIEŚM3022M 7301:00:122020-10-10 09:00:1402:06:59.5503:07:12.40+00:51:479:046,6
97IWASZEK Pawel 3237WUNDER BIKE TEAMRZESZÓWM4027M 7401:00:112020-10-10 09:00:1302:07:17.5503:07:29.50+00:52:059:056,6
98KIJANKA Jadwiga 3133OSP ROKIETNICAROKIETNICAK3011K 2400:00:032020-10-10 08:00:0502:07:45.5002:07:49.25+00:52:339:076,6
99BOROWSKA Julia 3239#FLEXISTAVTEAMKRAKÓWK209K 2501:00:042020-10-10 09:00:0602:07:51.5003:07:55.80+00:52:399:076,6
100KUBALA Alicja 3031KALISZK405K 2600:59:582020-10-10 09:00:0002:08:46.6503:08:45.15+00:53:349:116,5
101SKOBEL Robert 3210SZAKAL BIEGA LUCKY TEAMRADOMM4028M 7500:00:152020-10-10 08:00:1702:09:29.9502:09:45.60+00:54:179:146,5
102STANIOS Kamil 3189ŁÓDŹM3023M 7600:00:052020-10-10 08:00:0702:09:38.3002:09:43.45+00:54:269:156,5
103GIEMZA Jarosław 3019ŻYRARDÓWM4029M 7700:00:082020-10-10 08:00:1002:10:00.9502:10:08.95+00:54:489:176,5
104SWIERK Jakub 3252KRAKÓWM4030M 7801:00:202020-10-10 09:00:2202:10:17.6003:10:38.25+00:55:059:186,4
105SZOPA Grzegorz 3103STUMBRASIKIZAWIERCIEM507M 7900:00:092020-10-10 08:00:1102:10:56.6502:11:05.65+00:55:449:216,4
106POKRYWKA Stefan 3258OTK RZEŹNIKCISNAM603M 8000:00:292020-10-10 08:00:3102:11:17.3502:11:46.45+00:56:059:226,4
107KORBUS-GUZ Małgorzata 3027CHEŁMK406K 2700:00:122020-10-10 08:00:1402:11:25.8002:11:38.10+00:56:139:236,4
108ŻELAZKO Marta 3166KRAKÓWK3012K 2800:00:162020-10-10 08:00:1802:11:49.9002:12:06.45+00:56:379:246,4
109CICHECKI Michał 3034DBKWARSZAWAM4031M 8101:00:212020-10-10 09:00:2302:12:05.1003:12:26.35+00:56:539:266,4
110CHABŁO Daniel 3117STUMBRASIKIZAWIERCIEM4032M 8200:00:082020-10-10 08:00:1002:12:09.4002:12:18.10+00:56:579:266,4
111OGONOWSKI Michał 3188CB163JELCZ-LASKOWICEM4033M 8301:00:152020-10-10 09:00:1702:12:26.8503:12:42.55+00:57:149:276,3
112GRZYBOWSKI Patryk 3136KŁOBUCKM2018M 8400:00:152020-10-10 08:00:1702:12:39.5002:12:54.90+00:57:279:286,3
113TUREK Martyna 3160PUŁTUSKK2010K 2900:00:122020-10-10 08:00:1402:12:42.7502:12:55.35+00:57:309:286,3
114ANDRZEJCZAK Ula 3138SMSKLIMAALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK2011K 3000:00:122020-10-10 08:00:1402:12:43.8502:12:56.75+00:57:319:286,3
115ZDEB Piotr 3050LUBLINM3024M 8500:00:112020-10-10 08:00:1302:13:17.9502:13:29.30+00:58:059:316,3
116MATŁOSZ Ewa 3167STRZYŻÓWK407K 3100:59:592020-10-10 09:00:0102:13:24.5503:13:24.45+00:58:129:316,3
117STUDZIŻBA Paweł 3270CRETIVE BOCHNIA BIEGABOCHNIAM4034M 8600:00:052020-10-10 08:00:0702:13:56.0502:14:01.30+00:58:439:346,3
118MICHALSKA Joanna 3071WARSZAWAK3013K 3200:00:142020-10-10 08:00:1602:14:05.5502:14:19.65+00:58:539:346,3
119DALGIEWICZ Dariusz 3262ŁOMIANKIM604M 8701:00:032020-10-10 09:00:0502:14:26.6503:14:30.05+00:59:149:366,2
120CABAŃSKA Dorota 3041ŁOMIANKIK408K 3301:00:022020-10-10 09:00:0402:14:46.6503:14:49.45+00:59:349:376,2
121ŻYGADŁO Paulina 3072DZIERŻONIÓWK2012K 3401:00:152020-10-10 09:00:1702:15:31.0003:15:46.20+01:00:189:406,2
122WÓJTOWICZ Izabela 3196PIASECZNOK409K 3501:00:132020-10-10 09:00:1502:15:56.6003:16:10.45+01:00:449:426,2
123GRANOS Sławomir 3257BIESZCZADZKIE DESEROWEŁÓDŹM4035M 8801:00:022020-10-10 09:00:0402:15:57.6503:16:00.45+01:00:459:426,2
124MATYJASZEK Karolina 3085GARBÓWK2013K 3601:00:042020-10-10 09:00:0602:16:09.6003:16:13.65+01:00:579:436,2
125KALIŃCZAK Kazimierz 3212KOMORZEM605M 8901:00:032020-10-10 09:00:0502:16:14.6003:16:18.00+01:01:029:436,2
126PIETRAS Magda 3098BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄBEŁŻYCEK2014K 3701:00:042020-10-10 09:00:0602:16:24.0003:16:28.20+01:01:119:446,2
127PENKALA Marcin 3057STRANGERSZĄBKIM4036M 9001:00:182020-10-10 09:00:2002:16:24.8003:16:43.50+01:01:129:446,2
128POPCZYK Piotr 3005ŻERNICAM4037M 9101:00:032020-10-10 09:00:0502:17:09.7003:17:13.25+01:01:579:476,1
129WERLE Nelly 3016WARSZAWAK3014K 3800:00:122020-10-10 08:00:1402:17:27.7502:17:40.05+01:02:159:496,1
130WERLE Michał 3017WARSZAWAM3025M 9200:00:112020-10-10 08:00:1302:17:28.5002:17:40.30+01:02:169:496,1
131PINKOWSKI Maciej 3268417RACŁAWICE ŚLĄSKIEM3026M 9300:59:582020-10-10 09:00:0002:17:30.3003:17:28.95+01:02:189:496,1
132WOJTAS Wojciech 3192STOWARZYSZENIE BIEG PO ZDRÓJJAEORZEM4038M 9401:00:102020-10-10 09:00:1202:17:33.1503:17:43.85+01:02:219:496,1
133MAGER Olga 3080RZESZÓWK4010K 3900:00:142020-10-10 08:00:1602:18:18.1002:18:32.35+01:03:069:526,1
134HERMANIUK Iwona 3084ODKRYWCY TAURUSRUDNA WIELKAK4011K 4000:00:142020-10-10 08:00:1602:18:18.4502:18:32.55+01:03:069:526,1
135WYSOCKA Marta 3162KRAKÓWK4012K 4100:00:082020-10-10 08:00:1002:19:10.1002:19:18.60+01:03:589:566,0
136PAKIEŁA Aleksandra 3246ELBLĄGK2015K 4200:59:582020-10-10 09:00:0002:20:13.5003:20:12.00+01:05:0110:006,0
137ZAJDENC Aleksandra 3037WROCŁAWK2016K 4301:00:072020-10-10 09:00:0902:21:10.2003:21:17.25+01:05:5810:056,0
138ZAJDENC Mirosław 3038TŁUSZCZM508M 9501:00:072020-10-10 09:00:0902:21:11.3003:21:18.50+01:05:5910:055,9
139BIAŁEK Kamila 3064GEPARDY Z ŁODZIŁÓDŹK4013K 4400:00:162020-10-10 08:00:1802:21:30.6502:21:47.30+01:06:1810:065,9
140FUDALI Jacek 3217JAROSŁAWM3027M 9601:00:012020-10-10 09:00:0302:21:34.0003:21:35.25+01:06:2110:065,9
141BRUDEREK Anna 3010PRIMUM CURREREJABŁONNAK4014K 4500:00:082020-10-10 08:00:1002:21:39.4002:21:47.45+01:06:2710:075,9
142WARZYCHA Dawid 3023PKP INTERCITYBYTOMM2019M 9701:00:192020-10-10 09:00:2102:22:26.6003:22:45.65+01:07:1410:105,9
143FIL Bożena 3183JAROSŁAWSKI BIEGACZMUNINAK4015K 4601:00:012020-10-10 09:00:0302:22:33.7003:22:35.65+01:07:2110:105,9
144DONIEC Katarzyna 3218JASŁOK4016K 4700:00:152020-10-10 08:00:1702:22:41.1002:22:56.50+01:07:2910:115,9
145HOŁUB Agata 3008JAROSŁAWSKI BIEGACZJAROSŁAWK502K 4801:00:022020-10-10 09:00:0402:22:50.3003:22:52.65+01:07:3810:125,9
146FOLTA Jan 3043GRUPA BIEGOWA ZARSZYNZARSZYNM509M 9801:00:032020-10-10 09:00:0502:22:58.4003:23:02.25+01:07:4610:125,9
147KIWIOR Kamil 3131LEGALTRANSTARNÓWM3028M 9900:00:032020-10-10 08:00:0502:22:59.2502:23:02.25+01:07:4710:125,9
147FOLTA Anita 3044GRUPA BIEGOWA ZARSZYNZARSZYNK503K 4901:00:032020-10-10 09:00:0502:22:59.2503:23:02.65+01:07:4710:125,9
149BOGDAŁ Ewelina 3126KRAKÓWK3015K 5001:00:062020-10-10 09:00:0802:23:57.1503:24:04.00+01:08:4510:165,8
150KRAKOWCZYK Magdalena 3033RUDA ŚLĄSKAK4017K 5100:00:052020-10-10 08:00:0702:24:08.3002:24:14.15+01:08:5610:175,8
151RAPCZYŃSKI Witold 3140WARSZAWAM5010M 10001:00:102020-10-10 09:00:1202:24:31.9503:24:42.65+01:09:1910:195,8
152LEŚNIEWSKI Tomek 3254BIESZCZADZKIE DESEROWEŁÓDŹM4039M 10101:00:002020-10-10 09:00:0202:25:42.6003:25:43.35+01:10:3010:245,8
153LUSIO Marcin 3191JAWORZEM4040M 10201:00:102020-10-10 09:00:1202:25:54.1003:26:04.55+01:10:4210:255,8
154KOŃKA Mariusz 3198BOGDAN TEAMCHOJNÓWM4041M 10300:00:112020-10-10 08:00:1302:25:54.5002:26:06.25+01:10:4210:255,8
155SZMIT Iwona 3028SMOLECK4018K 5201:00:142020-10-10 09:00:1602:26:04.3503:26:19.05+01:10:5210:265,8
156KAŹMIERCZAK Patryk 3178KOALA RUNNING TEAMWARSZAWAM4042M 10401:00:192020-10-10 09:00:2102:26:30.0003:26:49.10+01:11:1710:275,7
157LASEK Edyta 3128SKAWINAK4019K 5300:00:132020-10-10 08:00:1502:26:33.2502:26:46.75+01:11:2110:285,7
157STAWIARZ Ryszard 3137STEFAN TEAMSKAWINAM4043M 10500:00:132020-10-10 08:00:1502:26:33.2502:26:46.95+01:11:2110:285,7
159CIESIELSKI Grzegorz 3102#SMARTRUNŚWIDNIKM4044M 10600:00:102020-10-10 08:00:1202:26:35.3502:26:46.10+01:11:2310:285,7
160MOCZYŃSKA Joanna 3009CHMIELÓWK3016K 5401:00:112020-10-10 09:00:1302:27:05.9003:27:17.25+01:11:5310:305,7
161BIELIŃSKA Joanna 3241KARTUZYK4020K 5500:00:062020-10-10 08:00:0802:27:08.7502:27:14.75+01:11:5610:305,7
162PIĄTEK Piotr 3153GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4045M 10700:00:082020-10-10 08:00:1002:27:21.2502:27:29.25+01:12:0910:315,7
163ADAMCZAK Wieslaw 3174BIEGAJ BEZ KOŃCAMIELECM606M 10800:00:112020-10-10 08:00:1302:27:31.2502:27:42.60+01:12:1910:325,7
164LENAR Wojciech 3248RZESZÓWM3029M 10900:00:152020-10-10 08:00:1702:27:34.4002:27:50.35+01:12:2210:325,7
165MAJCHRZYK Aleksandra 3074JB WARSZAWAWARSZAWAK3017K 5601:00:082020-10-10 09:00:1002:28:11.2003:28:19.80+01:12:5910:355,7
166SĘK Tomasz 3157PRAWIEDNIKI KOLONIAM3030M 11000:00:102020-10-10 08:00:1202:28:12.2502:28:22.30+01:13:0010:355,7
167ROMANOWSKA Ewa 3154RADOMK3018K 5701:00:072020-10-10 09:00:0902:28:12.3503:28:20.20+01:13:0010:355,7
168WŁOSEK Dorota 3232KRAKÓWK3019K 5801:00:182020-10-10 09:00:2002:28:28.7003:28:46.95+01:13:1610:365,7
169PODSZUS Magda 3165WĘGRÓWK2017K 5900:00:062020-10-10 08:00:0802:29:37.5002:29:44.00+01:14:2510:415,6
170RELIGA Liliana 3158FEMINISTS UP AND RUNNINGWARSZAWAK3020K 6000:00:102020-10-10 08:00:1202:29:59.1502:30:09.20+01:14:4710:425,6
171PAWLAK Maciej 3256BIESZCZADZKIE DESEROWEŁÓDŹM5011M 11101:00:012020-10-10 09:00:0302:30:50.2003:30:52.05+01:15:3810:465,6
172WILMAŃSKI Dariusz 3068WŁOCŁAWEKM4046M 11200:59:592020-10-10 09:00:0102:31:07.7003:31:07.15+01:15:5510:475,6
173ŚWIERBUTOWICZ Anna 3135LUBLINK3021K 6101:00:052020-10-10 09:00:0702:31:09.3503:31:14.55+01:15:5710:475,6
174WIĄCKIEWICZ Dominika 3093DZIK KOMANDOŁÓDŹK3022K 6201:00:022020-10-10 09:00:0402:33:05.1003:33:07.90+01:17:5310:565,5
175ZGŁOBICKI Wacław 3110BRZOZÓWM5012M 11300:00:162020-10-10 08:00:1802:33:54.7002:34:11.25+01:18:4210:595,5
176LISOWSKA Izabela 3013ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK4021K 6300:00:102020-10-10 08:00:1202:34:15.6502:34:26.30+01:19:0311:015,4
177TOMPALSKA Maria 3211AKTYWNY DYNÓWDUBIECKOK3023K 6401:00:082020-10-10 09:00:1002:35:33.1503:35:41.15+01:20:2111:065,4
178KASZUBA Ryszard 3224KLUB SPORTOWY PRESTIGERZESZÓWM607M 11400:00:022020-10-10 08:00:0402:35:35.9502:35:38.15+01:20:2311:065,4
179TYMOSZUK Michał 3095KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM4047M 11500:00:152020-10-10 08:00:1702:35:59.8502:36:14.90+01:20:4711:085,4
180TYMOSZUK Katarzyna 3096BIAŁA PODLASKAK4022K 6500:00:142020-10-10 08:00:1602:36:00.1002:36:14.90+01:20:4811:085,4
181MEDAJ Łukasz 3253MOUNTAINKRAKÓWM3031M 11600:00:022020-10-10 08:00:0402:37:22.6002:37:25.25+01:22:1011:145,3
182HADAM Ewa 3227SPARTAN TRAINING GROUP RZESZÓWDYNÓWK504K 6601:00:072020-10-10 09:00:0902:38:44.0503:38:51.85+01:23:3111:205,3
183GRABOWSKA Joanna 3244TORUŃK4023K 6700:00:132020-10-10 08:00:1502:39:03.4502:39:16.50+01:23:5111:215,3
184GAPINSKA Dorota 3004WARSZAWAK3024K 6800:00:112020-10-10 08:00:1302:40:00.4502:40:12.20+01:24:4811:255,3
185DILLING Elżbieta 3259ZABRZEK2018K 6901:00:062020-10-10 09:00:0802:41:24.4503:41:31.40+01:26:1211:315,2
186GETLER-STRZYŻOWSKA Małgorzata 3090PĘDZĄCE LENIWCEGRODZISK MAZK4024K 7001:00:052020-10-10 09:00:0702:41:32.0003:41:37.20+01:26:1911:325,2
187KOZACZUK Katarzyna 3091PĘDZĄCE LENIWCESOKOŁÓW PODLASKIK4025K 7101:00:042020-10-10 09:00:0602:41:32.7503:41:37.40+01:26:2011:325,2
188SENATORSKA Malgorzata 3020WARSZAWAK505K 7200:00:082020-10-10 08:00:1002:41:37.0502:41:45.75+01:26:2411:325,2
189PĘKALSKA Anna 3222NIEPORĘTK4026K 7300:59:592020-10-10 09:00:0102:41:49.7003:41:48.80+01:26:3711:335,2
190KRAWCZUK Sylwia 3056PIASECZNOK3025K 7400:00:052020-10-10 08:00:0702:42:14.4002:42:20.25+01:27:0211:355,2
191ZAWADZKI Mateusz 3186WARSZAWAM2020M 11701:00:112020-10-10 09:00:1302:42:22.8503:42:34.25+01:27:1011:355,2
192ZEMŁA Dorota 3049GLIWICEK2019K 7501:00:072020-10-10 09:00:0902:42:53.0003:43:00.45+01:27:4011:385,2
193PIZOŃ Robert 3003MOTYCZM4048M 11801:00:222020-10-10 09:00:2402:42:55.2503:43:17.60+01:27:4311:385,2
194GŁOWALA Iwona 3124GDAŃSKK3026K 7600:00:152020-10-10 08:00:1702:43:03.1002:43:18.15+01:27:5111:385,2
195ROKITA Paweł 3187PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3032M 11900:00:192020-10-10 08:00:2102:43:20.5002:43:39.95+01:28:0811:405,1
196STAWIŃSKA Maria 3105POZNAŃK2020K 7700:00:182020-10-10 08:00:2002:45:36.7502:45:54.85+01:30:2411:495,1
197DĘBIŃSKA Anna 3106MUROWANA GOŚLINAK2021K 7800:00:172020-10-10 08:00:1902:45:38.7002:45:56.60+01:30:2611:495,1
198ŻOŁNA Jakub 3000FULFILL DREAMS TEAM PSZCZYNATYCHYM2021M 12000:00:062020-10-10 08:00:0802:46:15.3002:46:22.15+01:31:0311:525,1
199HUZIOR Ela 3269MORSY BARONAORZESZEK506K 7901:00:112020-10-10 09:00:1302:46:46.2003:46:57.55+01:31:3411:545,0
200KIPER Elżbieta 3039JAROSŁAWSKI BIEGACZJAROSŁAWK3027K 8001:00:022020-10-10 09:00:0402:46:51.3503:46:54.25+01:31:3911:555,0
201FIL Hubert 3184JAROSŁAWSKI BIEGACZMUNINAM2022M 12101:00:022020-10-10 09:00:0402:46:51.7003:46:54.20+01:31:3911:555,0
202HERMANIUK Tomasz 3083ODKRYWCY TAURUSRUDNA WIELKAM4049M 12200:00:132020-10-10 08:00:1502:47:14.3502:47:28.15+01:32:0211:565,0
203JEZIOREK Jozi 3152ŁAPCZYCAM4050M 12301:00:052020-10-10 09:00:0702:47:18.3003:47:23.85+01:32:0611:575,0
204BYSZEWSKI Filip 3150TARNOWSKIE GÓRYM2023M 12401:01:262020-10-10 09:01:2802:49:01.9003:50:27.90+01:33:4912:045,0
205MAJCHROWICZ Justyna 3225FC PROSIACZEKWARSZAWAK3028K 8100:00:082020-10-10 08:00:1002:50:54.2502:51:02.95+01:35:4212:124,9
206KALINOWSKI Janusz 3022ŁÓDŹM608M 12500:00:392020-10-10 08:00:4102:51:09.0002:51:48.25+01:35:5612:134,9
207KRZYŻANOWSKI Tomasz 3234DĘBICAM4051M 12600:00:042020-10-10 08:00:0602:53:11.3502:53:16.00+01:37:5912:224,9
208GIERCZAK Lidia 3156GDYNIAK4027K 8200:59:582020-10-10 09:00:0002:53:36.2503:53:34.50+01:38:2412:244,8
209JANIK Weronika 3148TARNOWSKIE GÓRYK2022K 8301:01:242020-10-10 09:01:2602:56:25.1503:57:49.15+01:41:1312:364,8
210HAIDUK Dawid 3149TARNOWSKIE GÓRYM2024M 12701:01:212020-10-10 09:01:2302:56:27.1003:57:48.10+01:41:1512:364,8
211CZAPLA Andrzej 3144CHEŁMM609M 12800:02:202020-10-10 08:02:2202:57:54.3503:00:14.60+01:42:4212:424,7
212SZKAMRUK Bogusława 3060GLIWICEK601K 8401:00:092020-10-10 09:00:1102:59:32.6503:59:42.00+01:44:2012:494,7
213PAWLIK Sylwia 3159WARSZAWAK3029K 8500:00:122020-10-10 08:00:1402:59:58.6003:00:11.20+01:44:4612:514,7
214PERTYK Tomek 3042EXILEBRÓJCEM3033M 12900:59:572020-10-10 08:59:5903:00:36.1504:00:33.95+01:45:2412:544,7
215WACHNIK Agnieszka 3062NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK3030K 8600:00:192020-10-10 08:00:2103:01:16.1503:01:35.50+01:46:0412:564,6
216BECHTA Katarzyna 3181BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWAK2023K 8700:00:052020-10-10 08:00:0703:01:19.5003:01:24.85+01:46:0712:574,6
217PETZ Artur 3171ŁÓDŹM2025M 13000:00:032020-10-10 08:00:0503:06:55.7003:06:58.95+01:51:4313:214,5
218DOMAGAŁA Anna 3170BUSKO-ZDRÓJK2024K 8800:00:032020-10-10 08:00:0503:06:56.2003:06:59.40+01:51:4413:214,5
219SZMAJ Michał 3231SZARŻA WROCŁAWKAMIENIEC WROCŁAWSKIM4052M 13101:00:002020-10-10 09:00:0203:14:30.4504:14:30.50+01:59:1813:534,3
220NOWIŃSKA Agata 3230OPOLEK3031K 8901:00:002020-10-10 09:00:0203:14:30.6004:14:30.85+01:59:1813:534,3
221KOLERA Mateusz 3250GDYNIAM2026M 13200:00:172020-10-10 08:00:1903:22:29.6503:22:46.85+02:07:1714:274,1
222HUDZIK Sylwia 3040WARSZAWAK4028K 9001:00:062020-10-10 09:00:0803:28:15.3004:28:21.85+02:13:0314:524,0
223KALER-DZIURDZIAK Karolina 3203WARSZAWAK3032K 9101:00:062020-10-10 09:00:0803:28:15.6504:28:22.50+02:13:0314:524,0
224MCGUIRE Kinga 3089SOWIA WOLAK4029K 9201:00:092020-10-10 09:00:1103:28:22.6504:28:31.90+02:13:1014:534,0
225ORZOŁ Sylwia 3155JEDWABNOK3033K 9301:00:092020-10-10 09:00:1103:28:23.4504:28:32.65+02:13:1114:534,0
226JAKUBIEC Justyna 3123JASTKÓWK4030K 9401:00:062020-10-10 09:00:0803:37:01.4004:37:07.85+02:21:4915:303,9
227HERNAS Aneta 3121LUBLINK4031K 9501:00:062020-10-10 09:00:0803:37:01.7004:37:07.85+02:21:4915:303,9
228CZECHOWSKA Izabela 3122WW TEAMLUBLINK4032K 9601:00:042020-10-10 09:00:0603:37:02.6504:37:07.60+02:21:5015:303,9
229KNYZIO-SZEWCZYK Weronika 3260FLEXISTAV TEAMWARSZAWA (MOKOTÓW)K3034K 9701:00:102020-10-10 09:00:1203:37:40.4004:37:50.65+02:22:2815:323,9
230SZEWCZYK Bartosz 3261FLEXISTAV TEAMWARSZAWAM3034M 13301:00:102020-10-10 09:00:1203:37:40.5504:37:50.55+02:22:2815:323,9
231EBERT Agata 3047BĘDZINK507K 9800:00:122020-10-10 08:00:1403:38:46.6003:38:58.90+02:23:3415:373,8
232MIRECKI Jan 3168WARSZAWAM4053M 13400:00:102020-10-10 08:00:1204:09:09.2504:09:19.50+02:53:5717:473,4
233SOŁTYSEK Sebastian 3024UNIVERSAL SOLDIERSNISKOM4054M 13500:00:492020-10-10 08:00:5104:33:09.6004:33:59.00+03:17:5719:303,1
234SOŁTYSEK Grzegorz 3026UNIVERSAL SOLDIERSGRĘBÓWM4055M 13600:00:492020-10-10 08:00:5105:04:38.2005:05:27.55+03:49:2621:452,8
Znaleziono 234 wynik(ów)