VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 90 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2020-10-09
Miejsce:
Cisna
Dystans:
90 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
137
Wystartowało:
120
Nie ukończyło:
29
Ukończyło:
91
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | 60km | 72km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
P5_Wetlina
60km
P6_Smerek
72km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
90km
Czas
brutto
90km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1WÓJCIK Jacek 132GWOŹNICA GÓRNAM401M 105:00:012020-10-10 02:00:1101:44:0303:03:2704:35:4406:42:3808:16:5210:25:27.4015:25:29.35 6:568,6
2KOPEL Rafał 36#7TRTPJASIONKAM301M 205:00:012020-10-10 02:00:1101:43:1803:03:1904:32:2906:49:1808:30:0810:41:04.6015:41:06.25+00:15:377:078,4
3PERYKASZA Paweł 84GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM302M 305:00:012020-10-10 02:00:1101:42:1603:01:4404:32:0706:55:3908:44:0111:00:45.2516:00:46.75+00:35:177:208,2
4PAWŁOWSKI Arkadiusz 43ROCK&RUN.PLKOBYŁKAM303M 405:00:012020-10-10 02:00:1101:43:3603:05:0204:47:2007:06:2308:55:4711:04:33.4016:04:34.60+00:39:067:238,1
5ŚCIESZKA Wojciech 2013 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWM402M 505:00:012020-10-10 02:00:1101:40:2103:03:2404:42:3007:14:2508:59:0411:15:43.1016:15:44.10+00:50:157:308,0
6REWERS Dariusz 88ULTRA WAY TEAMGDYNIAM403M 605:00:012020-10-10 02:00:1101:42:2603:07:0904:50:4607:22:1209:11:0811:35:59.4516:36:01.40+01:10:327:437,8
7DUCKI Piotr 141OTKPOLKOWICEM304M 703:59:552020-10-10 01:00:0501:47:0104:55:0007:33:1709:17:3511:46:22.5515:46:18.05+01:20:557:507,6
8GAJOS Daniel 77GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM404M 805:00:012020-10-10 02:00:1101:53:0405:02:1807:34:4009:21:3811:48:52.0516:48:53.65+01:23:247:527,6
9GRONDYS Paweł 18WROCŁAWM405M 903:59:502020-10-10 01:00:0001:51:0203:20:4005:00:0207:33:2809:29:2112:01:56.4516:01:46.50+01:36:298:017,5
10CZERCHAWSKI Janusz 14SIEMIANICEM501M 1003:59:542020-10-10 01:00:0401:49:2103:20:0404:59:5007:47:0209:43:2512:11:07.4016:11:01.50+01:45:408:077,4
11JARMOLIŃSKI Piotr 127MARCINŚWIERCTEAMSZCZECIN MIERZYNM406M 1103:59:532020-10-10 01:00:0301:48:4203:22:1905:15:2108:05:4410:10:1912:43:29.2516:43:23.20+02:18:018:287,1
12JACIUBEK Adrian 73BLACHOWNIAM305M 1203:59:522020-10-10 01:00:0201:53:5803:36:0005:32:2508:25:0610:24:1212:54:46.0016:54:38.50+02:29:188:367,0
13KOMISARCZYK Anna 87SZCZECINK301K 103:59:532020-10-10 01:00:0301:57:4403:36:0105:22:0208:12:3610:18:2312:56:02.1516:55:55.95+02:30:348:377,0
14DOMISZEWSKA Maria 110USTRZYKI DOLNEK501K 203:59:542020-10-10 01:00:0401:54:2303:35:5005:22:5508:12:4610:18:4612:57:59.0516:57:53.90+02:32:318:386,9
15KUBASIK Łukasz 31PRZEWORSKM306M 1302:00:162020-10-09 23:00:2602:03:1403:49:2805:51:1108:59:0110:48:4713:04:05.7515:04:22.25+02:38:388:426,9
16STYPUŁKOWSKI Piotr 122BIAŁYSTOKM307M 1403:59:532020-10-10 01:00:0301:54:0203:31:5805:25:1608:25:3110:26:5513:12:07.7017:12:01.10+02:46:408:486,8
17KAPELAN Anna 25FITNESS Z PASJĄPRZEMYŚLK302K 302:00:142020-10-09 23:00:2402:03:4003:48:5105:45:0608:42:1210:45:3613:12:56.7015:13:10.80+02:47:298:486,8
18SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 48RADOSNE GRZYBKIPOZNAŃK303K 403:59:542020-10-10 01:00:0401:54:2103:36:2105:29:2908:27:2410:39:3313:25:48.8517:25:43.55+03:00:218:576,7
19BANASZYNSKI Damian 93READINGM308M 1503:59:512020-10-10 01:00:0101:52:4303:32:2805:25:0208:27:0410:46:3313:38:57.8017:38:49.30+03:13:309:056,6
20KARAMON Marcin 64OPOLEM407M 1603:59:522020-10-10 01:00:0201:54:0703:34:4905:29:0408:34:4710:52:4513:43:10.1517:43:02.55+03:17:429:086,6
21GALA Damian 29PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM309M 1705:00:022020-10-10 02:00:1201:51:4205:06:2408:12:3410:41:0213:43:24.6518:43:26.90+03:17:579:086,6
22JABŁOŃSKI Jacek 92KRAKÓWM408M 1803:59:512020-10-10 01:00:0101:59:4703:48:1105:42:0408:47:2411:06:2313:45:15.3017:45:06.70+03:19:479:106,5
23PIETLUSZENKO Dariusz 125MARCIN ŚWIERC TEAMJÓZEFOSŁAWM409M 1903:59:512020-10-10 01:00:0101:54:1703:35:1905:31:0508:41:2811:05:5413:54:16.1017:54:07.30+03:28:489:166,5
24MARKOWSKI Wojciech 63MARCUS TEAMLUBACHÓWM3010M 2003:59:572020-10-10 01:00:0702:16:5904:13:2606:15:2309:12:4911:31:3114:03:51.4518:03:48.85+03:38:249:226,4
25SOWIŃSKI Jędrzej 15REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM201M 2103:59:532020-10-10 01:00:0301:57:2103:37:3205:32:4008:47:2711:06:1614:11:51.7518:11:45.45+03:46:249:276,3
26CIENIUSZEK Izabella 47M.I.L.APRUSZKÓWK401K 502:00:142020-10-09 23:00:2402:11:2306:13:2309:28:2311:43:3314:28:04.8516:28:19.50+04:02:379:386,2
27PAJDOSZ Rafał 106KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM4010M 2203:59:512020-10-10 01:00:0101:56:4903:42:4405:43:5508:58:1111:16:2414:38:55.8518:38:46.85+04:13:289:456,1
28GRYNAGIEL Przemysław 8OSIEK NAD WISŁĄM4011M 2302:00:172020-10-09 23:00:2702:08:2904:00:0506:06:4009:19:1811:29:4214:40:03.6516:40:21.00+04:14:369:466,1
29DĄBROWSKI Mariusz 19WROCŁAWM502M 2403:59:502020-10-10 01:00:0002:17:0904:07:4106:10:2609:12:5111:41:2814:43:13.4018:43:03.55+04:17:469:486,1
30KOSIN Paweł 37KIELCEM4012M 2502:00:132020-10-09 23:00:2302:25:5504:29:2506:22:4009:59:0212:31:1015:02:48.8517:03:02.10+04:37:2110:016,0
31TOMYS Przemyslaw 50MILANÓWEKM4013M 2602:00:172020-10-09 23:00:2702:09:0604:00:3106:06:3909:28:3812:01:3715:09:04.3517:09:21.45+04:43:3610:065,9
32SCHWITALLA Adrian 51SIECHNICEM4014M 2702:00:182020-10-09 23:00:2802:15:1104:47:1607:04:5510:14:4412:29:1915:14:39.3017:14:58.05+04:49:1110:095,9
33GÓRA Grzegorz 49PARA FITWROCŁAWM3011M 2802:00:102020-10-09 23:00:2002:03:2203:49:3305:51:2009:28:3111:43:0615:16:39.2017:16:49.20+04:51:1110:115,9
34ZAJĄC Łukasz 119PRISJAKT POLANDKRAKÓWM3012M 2900:00:092020-10-09 21:00:1902:28:3504:50:1107:10:4715:18:20.8015:18:30.00+04:52:5310:125,9
35ŁUKOMSKI Maciej 34SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹM4015M 3003:59:502020-10-10 01:00:0001:53:3703:34:4705:36:4009:00:5811:52:3615:19:58.7519:19:49.20+04:54:3110:135,9
36WŁODARCZYK Piotr 111KRAKOWM4016M 3102:00:142020-10-09 23:00:2402:08:4204:08:0006:18:0909:50:0812:10:0615:23:24.0017:23:38.80+04:57:5610:155,8
37DAMPS Sylwester 59GOWINOM4017M 3202:00:122020-10-09 23:00:2202:08:0004:00:2506:21:5509:54:0912:22:3415:30:01.4017:30:14.20+05:04:3410:205,8
38GOLAS Grażyna 22DUDYCZRUNGDYNIAK402K 602:00:122020-10-09 23:00:2202:07:5904:00:2506:21:5509:54:0612:22:2915:30:01.7017:30:14.15+05:04:3410:205,8
39WASZKOWSKI Jakub 80AVANTURA.COM.PLWARSZAWAM3013M 3303:59:512020-10-10 01:00:0101:57:2403:52:3005:54:3409:27:0912:01:3215:30:34.0019:30:25.00+05:05:0610:205,8
40MARCHEL Przemek 96FUNDACJA JUDO SPORT WALKI Z RAKIEMWARSZAWAM4018M 3400:00:082020-10-09 21:00:1802:22:5604:32:0406:49:5810:25:2812:50:3215:35:42.3515:35:50.65+05:10:1410:235,8
41WIŚNIEWSKI Bartłomiej 97ULTRA WARIACIWARSZAWAM4019M 3500:00:072020-10-09 21:00:1702:22:5604:32:0506:49:5810:25:4812:50:2915:35:42.4515:35:50.30+05:10:1510:235,8
42RADYK Jakub 7PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM3014M 3602:00:112020-10-09 23:00:2102:05:1703:50:1906:02:3409:45:2212:13:1915:37:43.9017:37:55.45+05:12:1610:255,8
43GUZIK Grzegorz 66SPORTOWE KARPATYKROSNOM3015M 3703:59:562020-10-10 01:00:0602:26:2104:21:4106:14:4409:49:4212:30:5915:46:58.7519:46:55.20+05:21:3110:315,7
44HEJNOWICZ Tomasz 60KMWTWKROSNOM3016M 3803:59:552020-10-10 01:00:0502:26:2004:21:4206:14:4409:49:3712:31:3815:46:59.0519:46:55.00+05:21:3110:315,7
45DADAŚ Janusz 85BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEM4020M 3901:10:022020-10-09 22:10:1202:15:1604:17:1406:32:4510:05:5712:41:3815:51:00.0017:01:02.00+05:25:3210:345,7
46WITEK Bogusław 130TARNÓWM503M 4002:00:152020-10-09 23:00:2502:07:5104:09:3006:32:5910:12:4312:52:0515:56:44.9517:57:00.05+05:31:1710:375,6
47KORBUT Radosław 83MAM WYBIEGANESIEDLCEM4021M 4102:00:172020-10-09 23:00:2702:26:4704:31:4906:50:0410:25:2413:02:4716:01:18.4018:01:36.10+05:35:5110:405,6
48MAZUR Paweł 98WOLA PISKULINAM202M 4202:00:152020-10-09 23:00:2502:27:4904:36:4706:54:1310:24:3212:52:1716:03:07.3018:03:22.60+05:37:3910:425,6
49KWIECIEŃ - LIPIŃSKA Kamila 109TIGERS TEAMŁÓDŹK403K 702:00:112020-10-09 23:00:2102:09:2004:06:4906:22:4209:59:2512:40:1916:05:22.3018:05:33.35+05:39:5410:435,6
50KONOPKA Bartosz 105BIEGAMBOLUBIĘKRAKÓWM4022M 4302:00:122020-10-09 23:00:2202:28:4004:44:2806:59:0510:23:5813:07:4716:12:29.2018:12:42.15+05:47:0110:485,6
51JASKULSKA Mirela 71GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK502K 802:00:232020-10-09 23:00:3302:34:3504:41:0007:11:4910:35:5013:12:4616:20:53.3018:21:16.85+05:55:2510:535,5
52JASKULSKI Kazimierz 72GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM504M 4402:00:232020-10-09 23:00:3302:34:3404:40:5807:11:5010:35:5713:12:4816:20:53.5518:21:17.15+05:55:2610:535,5
53KOŁAKOWSKI Przemek 103JAN KANTOR TEAMZAMOŚĆM4023M 4502:00:172020-10-09 23:00:2702:38:3604:49:4106:59:1110:26:4213:11:3416:23:25.3018:23:43.25+05:57:5710:555,5
54PODLEŚ Robert 11COBI POLANDWARSZAWAM505M 4603:59:522020-10-10 01:00:0202:04:2403:56:5006:10:2209:50:2913:03:1216:29:24.4520:29:16.85+06:03:5710:595,5
55JUSZCZAK Marcin 32ŁOMAZYM4024M 4702:00:142020-10-09 23:00:2402:15:2004:25:3106:47:2210:14:1813:06:5916:38:32.7518:38:46.95+06:13:0511:055,4
56WARĘCKA Katarzyna 128LESKOK201K 902:00:112020-10-09 23:00:2102:05:1603:49:3505:59:5909:38:2913:26:1816:41:11.4518:41:22.45+06:15:4411:075,4
57KOŚLACZ Tomasz 91MAGWŁODZIMIERZÓWM4025M 4802:00:182020-10-09 23:00:2802:05:4103:59:5106:07:0310:11:2812:58:1416:44:05.3018:44:23.75+06:18:3711:095,4
58KOEHLER Krzysztof 81KRAKÓWM506M 4902:00:192020-10-09 23:00:2902:26:5004:31:5806:56:0313:31:5416:47:44.2018:48:03.40+06:22:1611:115,4
59PIETRZAK Agnieszka 38DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWK404K 1002:00:162020-10-09 23:00:2602:17:5304:32:1706:54:4310:40:5813:28:1416:48:35.4018:48:52.15+06:23:0811:125,4
60PIETRZAK Paweł 39DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWM4026M 5002:00:172020-10-09 23:00:2702:17:5704:32:1906:54:4410:40:2813:28:3816:48:35.5018:48:52.55+06:23:0811:125,4
61SZAFRAŃSKA Aleksandra 99WKURW_TEAMPIASTÓWK202K 1102:00:132020-10-09 23:00:2302:10:5404:13:1106:35:4710:33:1813:28:4616:54:38.2518:54:51.65+06:29:1011:165,3
62SUWEZDA Jacek 200CZĘSTOCHOWSKIE DZIKICZĘSTOCHOWAM507M 5102:00:152020-10-09 23:00:2502:27:5204:44:4707:15:0311:00:2813:19:3016:56:34.9018:56:50.10+06:31:0711:175,3
63SZADŁOWSKI Dariusz 2DRIM TIMCIECHOCINEKM4027M 5202:00:172020-10-09 23:00:2702:10:2104:16:2606:40:5310:36:4213:27:2016:56:59.5518:57:17.20+06:31:3211:175,3
64DROCHOMIRECKI Piotr 68DĘBNOM203M 5300:00:092020-10-09 21:00:1902:28:3404:50:1207:10:4711:15:4813:51:2617:01:24.7517:01:34.40+06:35:5711:205,3
65KANIEWSKI Ireneusz 79PRUSZKÓWM4028M 5402:00:182020-10-09 23:00:2802:28:3304:48:0607:14:3110:45:4213:34:5017:12:02.2019:12:20.55+06:46:3411:285,2
66SIWIEC Stanisław 104RZESZÓWM601M 5502:00:102020-10-09 23:00:2002:10:3304:17:3206:41:1710:33:1213:32:2217:19:29.8019:19:39.95+06:54:0211:325,2
67SPŁAWSKI Michał 90MSERWIS.PLWROCŁAWM3017M 5602:00:192020-10-09 23:00:2902:30:5004:50:1507:16:0911:01:2513:52:0217:23:11.0019:23:30.60+06:57:4311:355,2
68POBŁOCKI Jan 101GRUPA TRÓJMIASTO/SPARTANIE DZIECIOMGDAŃSKM602M 5702:00:242020-10-09 23:00:3402:35:3204:49:2911:03:5214:04:3817:29:55.8019:30:20.30+07:04:2811:395,1
69LATOS Marcin 124ŁAZYM4029M 5802:00:142020-10-09 23:00:2402:17:5104:23:5906:55:5411:00:2613:52:1717:31:04.3019:31:18.80+07:05:3611:405,1
70SZAFRAN Łukasz 3ULTRINO AMATEUROPOLE LUBELSKIEM204M 5902:00:222020-10-09 23:00:3202:32:0604:49:2907:14:2911:12:5613:59:5517:37:23.3519:37:45.90+07:11:5511:445,1
71PSZENNY Łukasz 9ULTRINO AMATEURLUBLINM3018M 6002:00:222020-10-09 23:00:3202:32:0504:49:2907:14:2911:12:3314:00:2417:37:23.9019:37:46.60+07:11:5611:445,1
72PAPROCKA Marta 113RABKA-ZDRÓJK405K 1202:00:192020-10-09 23:00:2902:46:1205:25:1907:47:4211:41:0114:35:2417:55:52.4019:56:12.25+07:30:2511:575,0
73LESZCZYŃSKI Rafał 65UNITED RUNNERSKLEVEM205M 6102:00:152020-10-09 23:00:2502:12:2904:17:5906:49:2611:25:5814:12:0518:00:49.1020:01:04.90+07:35:2112:005,0
74TOMASZEWSKI Dawid 115WLKP MOUNTAINS ULTRAKOMORNIKIM4030M 6202:00:092020-10-09 23:00:1902:43:1905:06:1907:39:1011:39:3314:36:1918:08:46.8020:08:56.60+07:43:1912:055,0
75HRYCAJ Mariusz 86PĄCZEK TEAMOPOLEM4031M 6302:00:152020-10-09 23:00:2502:25:4004:29:2407:04:4411:26:0614:13:0318:10:22.2520:10:37.45+07:44:5412:065,0
76REDA Sławomir 10KBP PASJA WARSZAWAWARSZAWAM603M 6402:00:232020-10-09 23:00:3302:34:0404:44:5107:20:0011:27:0514:35:5918:11:28.4520:11:52.10+07:46:0112:074,9
77MAGDZIARZ Tomasz 41MASOCHISTIC DEVIL WORSHIPRZESZÓWM3019M 6500:00:122020-10-09 21:00:2202:56:0105:24:2507:54:5712:10:1914:52:5918:21:38.1018:21:50.20+07:56:1012:144,9
78DRWIĘGA Beata 118SWIMRUN FOX TEAM/KILOMETRY ODDECHÓWSANOKK406K 1300:00:082020-10-09 21:00:1802:36:0505:10:3107:56:2912:16:1715:12:4518:35:04.2518:35:12.30+08:09:3612:234,8
79NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 116NA PRZEKÓR/KILOMETRY ODDECHÓWSANOKK407K 1400:00:072020-10-09 21:00:1702:36:0405:10:3107:56:3612:16:3215:12:5418:35:05.0018:35:12.05+08:09:3712:234,8
80DROBOT Piotr 117NA PRZEKÓRSANOKM4032M 6600:00:012020-10-09 21:00:1102:36:1105:10:3607:56:4312:16:3515:12:5618:35:10.8518:35:12.30+08:09:4312:234,8
81OSTROWSKI Jarek 61WARSZAWAM4033M 6700:00:092020-10-09 21:00:1902:30:1504:53:1107:28:5011:54:0714:51:3318:40:03.5518:40:13.35+08:14:3612:264,8
82JUSZCZAK Mateusz 27KB BIAŁA BIEGAŁOMAZYM206M 6800:00:102020-10-09 21:00:2002:36:5705:15:0708:08:2912:14:3415:08:1918:44:13.7018:44:23.95+08:18:4612:294,8
83BRZEZIŃSKI Cezary 40ZGIERZM508M 6902:00:142020-10-09 23:00:2402:31:0904:50:2007:16:1411:40:2815:04:3419:20:18.9021:20:33.00+08:54:5112:534,7
84MAZAN Eliza 134SZCZECINK304K 1500:02:302020-10-09 21:02:4003:48:0106:26:0509:17:4513:27:2119:41:17.4019:43:48.00+09:15:5013:074,6
85KULCZYŃSKI Michał 46GDAŃSKM4034M 7000:00:112020-10-09 21:00:2102:46:1605:18:2508:06:1612:46:4215:59:1019:54:40.7519:54:51.95+09:29:1313:164,5
86KULCZYŃSKI Rafał 45WARSZAWAM3020M 7100:00:102020-10-09 21:00:2002:46:1605:18:2508:06:1612:46:3915:59:1619:54:41.8519:54:52.35+09:29:1413:164,5
87SYPNIEWSKA Hanna 100SPARTANIE DZIECIOMGDYNIAK601K 1600:00:082020-10-09 21:00:1803:10:4005:52:0108:54:5013:41:2317:09:42+08:52:5014:184,2
SOFUŁ Tomasz 28WARSZAWAM40DNF2020-10-10 01:00:0202:15:58 DNF04:14:01 DNF06:22:07 DNF DNF DNF DNF DNF--
POTERA Maciej 70FRYTKÓW!!!!ŁAŃCUTM30DNF2020-10-10 02:00:1202:15:17 DNF04:03:26 DNF05:53:32 DNF08:43:23 DNF10:50:32 DNF DNF DNF--
PIETRASIAK Daniel 108BIEGAMBOLUBIĘSOSNOWIECM30DNF2020-10-10 01:00:0702:22:41 DNF04:22:25 DNF06:32:34 DNF09:39:07 DNF12:05:36 DNF DNF DNF--
RODAK Zbigniew 6GRUPA BIEGOWA "BEZGRANIC"STRZEGOMM30DNF2020-10-10 02:00:1302:15:28 DNF04:03:43 DNF06:01:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
JACIUBEK Albert 74AQ WIRING SYSTEMS TEAMSTAROWA GÓRAM20DNF2020-10-10 01:00:0302:08:35 DNF DNF06:37:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
MOCZYŃSKI Paweł 13CHMIELÓWM30DNF2020-10-10 01:00:0302:04:24 DNF03:51:16 DNF05:53:10 DNF09:25:47 DNF12:04:44 DNF DNF DNF--
WOŁOSOWICZ Natalia 58BIAŁA PODLASKAK40DNF2020-10-09 21:00:2002:36:55 DNF05:15:07 DNF08:08:31 DNF13:03:00 DNF16:38:47 DNF DNF DNF--
JÓZEFIAK Jakub 114NOWY SĄCZM50DNF2020-10-09 23:00:2902:46:09 DNF05:25:18 DNF07:47:43 DNF12:00:44 DNF DNF DNF DNF--
DRWIĘGA Maciej 123POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM40DNF2020-10-09 21:00:1702:36:08 DNF05:10:28 DNF07:56:28 DNF12:17:18 DNF DNF DNF DNF--
KANTOR Darek 42LUBELSKIBIEGACZ.PL/TEAM, JAN KANTOR TEAMBODUSZYNM50DNF2020-10-09 23:00:2802:38:38 DNF DNF04:48:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
ASPERSKI Michał 89KB SUPERMARATOŃCZYKKALISZM40DNF2020-10-10 01:00:0101:49:20 DNF03:30:42 DNF05:32:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
KWINTA Sławomir 62MARCUS TEAMDZIERŻONIÓWM40DNF2020-10-10 01:00:0702:16:59 DNF04:13:28 DNF06:15:49 DNF DNF DNF DNF DNF--
WOLWOWICZ Zbigniew 53NOWA DĘBAM40DNF2020-10-10 01:00:0602:15:53 DNF04:14:04 DNF06:36:40 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAIK Andrzej 76PODGÓRZ TORUŃTORUŃM50DNF2020-10-10 01:00:0502:16:26 DNF04:14:23 DNF06:42:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
LACHOR Krzysztof 126NA ŚWIEŻOŚCIKŁODNEM20DNF2020-10-10 01:00:0202:16:13 DNF04:07:27 DNF06:44:35 DNF DNF DNF DNF DNF--
WOŁOSZYN Ryszard 129PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEBIELSKO - BIAŁAM50DNF2020-10-10 01:00:0502:26:51 DNF04:34:24 DNF07:02:33 DNF DNF DNF DNF DNF--
WOŁOSZYN Czesław 199PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEPIZUNYM50DNF2020-10-10 01:00:0502:26:54 DNF04:34:30 DNF07:02:36 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAWLIK Marcin 52MKS SIECHNICESIECHNICEM40DNF2020-10-09 23:00:2802:15:13 DNF04:47:21 DNF07:04:58 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAJDA Piotr 21CIESZYNM40DNF2020-10-10 01:00:0403:16:01 DNF05:12:16 DNF07:12:44 DNF DNF DNF DNF DNF--
TWARÓG Zbigniew 56GRUPA BIEGOWA "BEZ GRANIC"STRZEGOMM60DNF2020-10-10 02:00:1202:26:58 DNF05:27:18 DNF07:33:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
JARZEMBOWSKI Tomasz 121WLKP MOUNTAINS ULTRAPLEWISKAM40DNF2020-10-09 23:00:2002:42:45 DNF05:06:17 DNF07:39:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
SOBCZAK Mikołaj 120WLKP MOUNTAINS ULTRASKÓRZEWOM40DNF2020-10-09 23:00:2002:42:42 DNF05:06:18 DNF07:39:26 DNF DNF DNF DNF DNF--
KURKOWIAK Krzysztof 67WKURWA_TEAM / #TEAMNICPOŃWROCŁAWM30DNF2020-10-09 23:00:2302:28:02 DNF04:55:37 DNF07:48:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
MALINA-PACHACZ Małgorzata 131RABKA-ZDRÓJK30DNF2020-10-09 23:00:2902:46:11 DNF05:25:22 DNF07:54:15 DNF DNF DNF DNF DNF--
JASIŃSKI Mikołaj 4UKA WARSZAWAWARSZAWAM50DNF2020-10-09 21:00:1903:57:42 DNF06:48:57 DNF09:49:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
OLECHNOWICZ Maciej 5BIAŁYSTOKM30DNF2020-10-09 21:00:2103:50:22 DNF07:22:15 DNF10:37:19 DNF DNF DNF00:30:00 DNF DNF--
SEDLAK Michał 95MARCINŚWIERCTEAMGIERASZOWICEM40DNF2020-10-10 02:00:1001:40:33 DNF02:59:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUŚMIDER Jakub 133PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM30DNF2020-10-09 23:00:2102:05:18 DNF03:50:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MELSON Maciej 16ŁÓDŹM30DNF2020-10-09 23:00:3002:25:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CIECIELĄG Piotr 112PIASECZNOM40DNF2020-10-09 23:00:3102:30:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
IDZIOR Tomasz 12BRZEZINYM20DNF2020-10-09 23:00:3002:40:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ROJEK Maciej 107KRAKÓWM30DNF2020-10-09 23:00:3002:44:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALEWSKI Marcin 69CRIIMGDYNIAM40DNF2020-10-10 01:00:0507:14:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 120 wynik(ów)